Sayfa 2 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 472 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye 2 - 2 Norvec (28/03/07)

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

napıyo bu terim yaa.ferhat kimdirki onu milli takıma çağırıyosun bu ne densizlik.bukadarda olmaz.yeter artık.bırak bu gs ayaklarını
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

seriye devam edeceğiz...

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

son cezalı maçımız ve yunanistanı yendik onun gazıylada norveçide yeneriz sanıyorum . bu maçıda kazanırsak zaten çıkmamız garanti gibi birşey olur . ama norveçide küçümsememek gerekir . dün bosna karşısındaki oyununa göre tartmamak gerek . bize daha büyük bir motive ile çıkacaklardır .

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Milli Takım'a 2 takviye
    2008 Avrupa Şampiyonası Grup Elemeleri'nde Yunanistan'ı deplasmanda 4-1 yenerek zafer kazanan A Milli Takım, sakatlıklar ve cezalar nedeniyle sıkıntı yaşıyor.

Teknik direktör Fatih Terim, 28 Mart Çarşamba günü oynanacak Norveç maçının kadrosuna, sakatlıklar ve cezalı oyuncular nedeniyle Galatasaray'dan Ferhat Öztorun ve Çaykur Rizespor'dan Yasin Çakmak'ı çağırdı.

Terim, Yunanistan müsabakasının ardından Gökhan Ünal ve İbrahim Üzülmez'i sakatlıkları, Gökhan Zan'ı da sarı kart cezası nedeniyle kadrodan çıkarttı.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne? kim? ferhat mı? galatasaraylı ferhat? galatasarayda forma bulamayan ergünün bile yedeği olan topu ayağında tutmaktan aciz ferhat öylemi? tamam belki oynamıcak ama ozman niye bu adam çağrılır? türkiyede başka sol kanat mı kalmadı? sivassporlu hayrettin yokmu solda? antepli faruk yokmu? yada fenerli uğur boral?ferhat kim????????????????

çıkanlar: gökhan ünal-ibrahim üzülmez-gökhan zan
    girenler: ferhat ve yasin çakmak

gökhan ünal çıkıyorsa yerine ya bir forvet alınır ya da ileriye dönük ortasaha.. şuan elinizde bulunan forvetler hakan ve memet yıldız!!!!

ibrahim üzülmez yoksa onun yerine bir sol kanat alınır. yukardada saydık faruk,uğur yada hayrettin

gökhan zan yoksa ki bu büyük bir eksiktir onun yerini doldurabilecek bir stoper. erdinç ya da bekir... ama yok.. ortasahaya yasin!!ne alaka?

hadi bakalım hayırlısı..
    Konu oguzkoc tarafından (25.03.2007 Saat 16:12 ) değiştirilmiştir.
    VERENA (KIRANKAŞ)

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Dünkü futboLu gördükten sonra karşımızda tutunamazLar.
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yunan maçında sergilediğimiz oyunla norveçi sahaya gömeriz bana göre,yunan maçın da 1-0 geriye dustugumuz de bile oyundan kopmadık,her zaman böyle oynarsak rakip fark etmez.norveç maçı da çok çekişmeli geçecek,bosnaya yenılmeleri onlarda bi moral bozukluguna yol açtı bizim maça çok önem vereceklerdir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Norway squad
    Goalkeepers: Rune Almenning Jarstein (Odd Grenland), Thomas Myhre (Charlton Athletic FC), Håkon Opdal (SK Brann).

Defenders: Erik Hagen (FC Zenit St. Petersburg), Brede Hangeland (FC København), Marius Johnson (1. FC Köln), Frode Kippe (Lillestrøm SK), Anders Rambekk (Lillestrøm SK), John Arne Riise (Liverpool FC), Jarl André Storbæk (Vålerenga IF).

Midfielders: Martin Andresen (SK Brann), Simen Brenne (Lillestrøm SK), Christian Grindheim (Vålerenga IF), Kristofer Hæstad (Wigan Athletic FC), Tommy Svindal Larsen (Odd Grenland), Morten Gamst Pedersen (Blackburn Rovers FC), Fredrik Strømstad (IK Start).

Forwards: John Carew (Aston Villa FC), Thorstein Helstad (SK Brann), Daniel Fredheim Holm (Vålerenga IF), Steffen Iversen (Rosenborg BK), Frode Johnsen (Nagoya Grampus Eight), Ole Martin Årst (Tromsø IL).

Bu Norvec'in kadrosu. Onlar kadrodan anladigim kadariyla bir gecis donemindeler. Bu maci kazanmak sart oldu...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gökhan Ünal kadrodan çıkartıldı, Umut Bulut neden takviye edilmiyor. Merak ediyorum ..
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

forzalazio
    Ziyaretçi

bekleyelim görelim bu maçta ne olacak

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizimkiler havaya girmişlerdir bence hele gazeteleri okuyosalar ozaman çok kötü norveç çok tehlikeli takım yenmek zorunda değiliz ama yenersek süper olur norveç bizden tir tir titriyor yenmek zorundalar biraz dikkat edelim ayaklarımız yere bassın yunan maçının yarısını oynasak yeneriz

Nereden
    İzmir

Bizim Havaya Girdiğimiz kadar ( Dünkü sonuçtan sonra ) Norveç'te o kadar korkmuştur.. Düşüncesindeyim.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yunana 4 atmamız onlarında bosnaya yenilmesi bu maçın kolay olacağı anlamına gelmez.Riise ve carew gibi futbolcuları var.volkan yunan maçındaki kadar şanslı olmayabilir.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İzmir

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    volkan yunan maçındaki kadar şanslı olmayabilir.
    Özelliklede Riise'ye karşı hiç şanslı olmaz. Carew Bjk'de oynarken Volkan'a atiyordu.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

3-2 alırız bu maçıdaaa
    riise den iğrenç bir futbol bekliyorum tek korkum
    bu larsen denen kanat oyuncularımı ne var onla CAREW
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nedense her şeyi abartan bir tarafımız var. Böyle üç gün arayla oynadığımız milli maçların ikisini birden kazandığımızı ben hatırlamıyorum. Üstelik Almanya'da son derece sessiz sedasız bir maç oynayacağız. Aman dikkat!

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tehlikeli bir maç.ama geçen maçtan daha kolay olacağını tahmin ediyorum.bakalım hayırlısı.
    kazanma ihtimalimiz daha yüksek.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence kolay bir mac olmayacak, tabi herkez yunanistani yendigimiz icin bu macida rahat olarak görüyor, ama bence okadarda kolay olmayacak, birincisi seyircisiz bir stadda oynayacagiz ikinciside rakip takim icin cok önem tasiyan bir mac olacak, ama tabiki insallah gönül isterki yunanistana karsi nasil rahat oynadiysak bu mactada oynariz, allah sonumuzu hayir etsin.

Not: Gökdeniz artik bu macta ilk 11de oynamasi gerekiyor, fatih terim bunu görmesi lazim.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nedense her şeyi abartan bir tarafımız var. Böyle üç gün arayla oynadığımız milli maçların ikisini birden kazandığımızı ben hatırlamıyorum. Üstelik Almanya'da son derece sessiz sedasız bir maç oynayacağız. Aman dikkat!
    katılıyorum.cts kazandığımız maçlardan sonra çarşamba günleri hüsran yaşamışızdır genelde.
    Özkan SÜMER

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynı kadro 3 değişiklik olacak... Gökhan Ünal-Gökdeniz Gökhan zan-Emre ve İbrahim-Volkan
    Konu oguzkoc tarafından (25.03.2007 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.
    VERENA (KIRANKAŞ)

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

walla iskandinav ülkelerinin futbolu bizimkine zıt
    daha önce finlandiya dan bilioruz
    bana berabere biter gibi gelio

bide volkan faktörü war kütük yani

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yunanistanı nasıl yendik nasıl 4 gol attık hala anlayamadım. yatıp kalkıp nikopolidise dua edelim. norveç maçında da böyle bir kaleci bulursak yeneriz. yoksa işimiz zor. servet ve gökhan bana hiç umut vermedi! hele volkan? Allahım yarabbim...
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

norveçin kaleceisi yanılmıyorsam bi ara bejeke de oynayan müyre onun volkan dan aşağı kalır yanı yok servet hava toplarında iyi de topu oyuna sokmada ..........

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

norveç yunanistandan çok daha iyi bi takım bence işimiz zor avantajımız defans oyuncularımızın onlar kadar uzun olması ama gökhan yok doldur boşalttan kolay gol yemeyiz

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Norveci genel olarak degerlendirirsek, aslinda norvecin gecmis dönemlerde daha iyi bir takim oldugunu bilmemiz gerekiyor, yani öncelerden Norvec iyi bir takimdi iyi yerlere gelmistir zaman zaman, son yillarda bir form düsüklügü söz konusu nedenin gerci bende bilmiyorum, simdiki futboluna bakacak olursak daha fazla defansta sorunlari oldugunu görebiliyoruz, cok hatali goller yiyorlar basit savunma hatalarindan kaynaklaniyorki bu, ileride ise carew takima cok rahat veriyor bu onlar icin iyi bir avantaj, biz bu takimi yenecek gücteyiz ve insallah bunuda frankfurt stadinda gerceklestirecegiz.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)