Sayfa 3 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 908 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara'dan Soğutuluyor muyuz?

hüseyin toraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara'nın bordo-mavili takıma katkısında bu sezon düşüş yaşanıyor.

İlk olarak 2003-2004 sezonunda bordo-mavili takımda forma giymeye başlayan İbrahima Yattara, ilk sezonunda 30 lig maçında bin 598 dakika sahada kaldı.

Yattara, 2004-2005 sezonunda 28 maçta bin 940 dakika, geçen sezonda 32 maçta 2 bin 331 dakika mücadele etti.

Gineli oyuncu bu sezon da özellikle sakatlıklar nedeniyle ligde 9 maç forma giyme şansı buldu. 9 maçın 5'inde ilk 11 de sahaya çıkan Yattara, 547 dakika görev yapabildi.

Yattara, bu sezon ise bordo-mavili takımın lig maçlarında gol atma başarısı gösteremedi.

Yattara, 2003-2004 sezonunda 5 gol, 2004-2005 sezonunda 8 gol, geçen sezonda 7 gol atma başarısı göstermişti.

bu adamın sözleşmesi sona eriyo galiba yönetim sözleşmesini yenilesede yattara yattara gibi oynasa diyorum
    Yoksula gülmedim, zenginliğe özenmedim, faşistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doğdum, Devrimci öleceğim..!

melih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya adamın perfonmansıda düşüş warmış kaç maç oynadıda anladınız adam bize oynadıı maçların çounu kazandırdı hemde tek başına örnek anarthosis konya ve bi daha konya kel ziya adamı gs mmaçında yanına 3 defa çağırdı üçüncüde ayıb olmasın diye oyuna aldı adamda hevessiz maça çıktı sonra yattara oynamadı kim olsa böyle bir durumda oynamaz?
    ANLAŞILMAZ BİR SEVGİ BU!!! ÖLÜMÜNE SEVİYORUZ TRABZONU!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yaw aslında neden oynamadığı konusunda bir sürü şey söyleniyo kaburga falan hikaye adam bakıyo yönetime bi de ziyaya bakıyo oynasam ne oynamasam ne ?!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yattarayi karalama olarak dusundugumuz haberler yattara trabzona transfer olduktan sonra hep ortaya atildi....ama taraftar uzerinde yattaraya karsi sogukluk olmadi.....kimse yattaradan sogumaz merak etmeyin...
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Nereden
    Hakkari

Yattara bizden değil takımdan soğutuluyor galiba; bunu kimlerin yaptığıda malum..

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beni hiç bişey yattaradan soğutamaz ama adam takımdan soğuyacak böle giderse
    eer ezik bi takıma giderse çok ağlarım arkasından

Erdem Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gökdeniz-symek-tekke-yattara

Tekke kaçtı
    Symek kaçırıldı
    Gökdeniz Bunalımda
    Yattara Belirsiz

O 4lü olsaydı şimdi 20 puan farla liderdik.O 4lü olsaydı Ziyada Yönetimde harikaydı.Bizi yakan esas o 4lünün dağılması.Nası üzülüyorum nasıllll....

atabaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu yonedım baştayken herşey normaldır arkadaşlar
    umutlarım ve ben vazgeçilmez intahar eylemlerinde....

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Yattara bizimdir bizim Kalacak. onun gibi bir yeteneği bulmak gerçekten çok zor...
    Her çamı yattara Kazandıramaz bir sezonda 4 Maç Kazandıryosa tek başına Oda yeter gider.
    Temiz Futbol istiyoruz !!! İnadına TrabZonSpor İnadına Şampiyon !!!

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Niye soğuyacakmışım ki?
    Hem diyelim ki soğudum.
    Ne olacak?
    Fenere mi gidecek?
    Çok beklerler!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı KHE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye soğuyacakmışım ki?
    Hem diyelim ki soğudum.
    Ne olacak?
    Fenere mi gidecek?
    Çok beklerler!

Sözleşme Başlangıç : 19.06.2003 Sözleşme Bitiş : 31.05.2008
    Uzatmaları lazım sözleşmesini.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tez elden inşalah..
    Bastırmak lazım..
    Elimizde değer olarak kaç topçumuz kaldı ki?
    Sahip çıkmalıyız onlara!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

“Doğan Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlediğin basın toplantısında

Bildiklerimi yapmakta vazgeçmeyeceğim”

Yattara'yı maçın berabere devam ettiği anlarda Galatasaray'ın üzerlerine geleceğini düşündüğü için oyuna aldığını kaydeden Doğan, "Fakat bir dakika sonra golü yedik ve hesabımız tutmadı. Futbolda bunlar var. Her istediğinin tutacağı diye bir şey yok. Eleştirmek isteyen ne olursa olsun eleştirir. Dünyanın en kolay işi eleştirmektir, onu herkes yapar. Eğer Yattara'yı oynatmasıydım o zaman niye oynatmadın diye eleştireceklerdi. Bunlara gülüp geçiyorum. 'Millet istiyor' diye bildiklerimi yapmaktan vazgeçmeyeceğim" dedi.

“Doktorların ihmal yok”
    Doğan, Yattara'nın sakatlığının maçtan önceki gece netlik kazandığını ve kulüp doktorlarının asla ihmali bulunmadığının altını çizerek, "Uzmanların kararına göre röntgeninde kaburgasında hafif çatlak olduğu ortaya çıktı. Fakat gece otele 5-6 uzman getirdik. Bunlar Yattara'nın kaburgasında çatlak olmadığını, ezilme bulunduğunu ve uyuşturucu iğneyle maça çıkarsa ağrısı olmayacağını söylediler. Biz de buna göre karar verdik. Basına yanlış sızan bir rapor var. Bizim doktorlarımız ve ekibimizde hata yok. Yattara'nın filimlerini ilk gören heyetin verdiği rapor basına yansıdı. Ancak akşam gelen heyetin vardığı karar sonrası oyuncumuz maçta forma giydi" görüşünü seslendirdi.

“Yattara’nın günahı alındı”
    Kamp sırasında Yattara’yla ilgili basında çıkan haberleri de yalanlayan Teknik Direktör Ziya Doğan, "Bunlar gerçeği yansıtmıyor, tamamen yalandır. Gineli iki bayan kuaför Ömer Rıza'nın saçını örmeye otele geldiler. Odaya çıkmadılar. Biz ordaydık. İstirahat saati diye onları geri gönderdik. Saat 17.00'den sonra tekrar geldiler ve kuaför salonunda Ömer Rıza saçlarını yaptırdı. Yattara'nın günahı alındı" ifadesini kullandı.

Semih Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu anlık performansı kötü olabilir ama iyi bir ivme ile tekrardan eski günlerine dönecektir..

Soğutulma gibi bir olay olduğunu düşünmüyorum çünkü bu adam haftalardır öyle ya da böyle sakat veya formsuz..

Bu bir takım oyunu şimdilik katkısı az ilerde artacktır ve gözlerimizin pasını silecektir..

Murat Cömert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

YATTARA nin en kotu hali bile bize izlerken zevk vermiyormu. biz yattaradan sogumayiz yonetiminde bu kadar kotu bi saka yapacagini zannetmiyorum onlarda farkinda yattarayi satani bizimde satacagimizi. lafim yanlis anlasilmasin yonetimi satariz.. boyle bi durumda ALLAH gostermesin Yonetim gorur taraaftarin gucunu ..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Kütahya

biraz önce az-newcastle maçını izledimde şotayı bayıldım adam hala taş gibi yattarayla mükemmel olurlar şayet alınırsa,yönetime sesleniyrum alın şotayı olun şampiyon,umarım ziya hoca izlemiştir maçı futbol nasıl oynatılır az-buz 1 şeyler kapmıştır kendince

kutoz
    Ziyaretçi

Yattara'dan soğutulmak gibi birşeyin söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Yattara'yı iyi analiz etmek gerek. Yattara; iyi bir profesyonel olsaydı bugün Barca'da oynuyor olurdu. Bugün Yattara'ya Teknik Direktörler ve Yönetim Kurulu, yaptıklarına rağmen (bizim bilmediklerimiz dahil) katlanıyorsa, bu taraftarın ona olan sevgisinden dolayıdır.

Evet, Yattara oynadığı zaman maçın skoruna tesir edecek yetenekte bir oyuncudur. Ona 90 dakika sabrederim ama yine de kendisine bir çeki düzen vermesinde fayda var. Çünkü, bu son dönemlerdeki sakatlıkları malesef tıbben değil, beynen oluşan sakatlıklardır...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara bu hafta çıkar sahaya iki depar iki bel kırma.Buda saygıdeğmez basınımıza kapak gibi kapak olur.
    Özkan SÜMER

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaşlar YATTARA ya kimse laf söyleyemez üşenmeyin linke tıklayın ronaldinho halt etmiş diyecem nerdeyse

http://www.dailymotion.com/visited/s...rahima-yattara

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Faydasi olmayan her oyuncu satilabilir. Isim önemli degil. Sonucda hicbir Futbolcu Trabzonspordan üstün degildir.

Bizde faydasizini birakin, cok verimli olan nice topcular satildi.

Ben eski Yattarayi izlemek istiyorum. Izleyemeyeceksek satilmasi beni üzmez!

Ama formunda olan ve istekli olan bir Yattarayi satan Yönetime bende: Yönetim (!) derim

Ha kendisi istemez ise diyecegim iki kelime var: Go Home....

Hersey icin
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattara'dan soğutulmak gibi birşeyin söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Yattara'yı iyi analiz etmek gerek. Yattara; iyi bir profesyonel olsaydı bugün Barca'da oynuyor olurdu. Bugün Yattara'ya Teknik Direktörler ve Yönetim Kurulu, yaptıklarına rağmen (bizim bilmediklerimiz dahil) katlanıyorsa, bu taraftarın ona olan sevgisinden dolayıdır.

Evet, Yattara oynadığı zaman maçın skoruna tesir edecek yetenekte bir oyuncudur. Ona 90 dakika sabrederim ama yine de kendisine bir çeki düzen vermesinde fayda var. Çünkü, bu son dönemlerdeki sakatlıkları malesef tıbben değil, beynen oluşan sakatlıklardır...
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yattara'yi bizden ancak ve ancak kendisi sogutur. Bu yönetimin bile bunu yapacak kadar yetenekli oldugunu düsünmüyorum.

Yattara Afrikali bir oyuncu. Diger Afrikalilardan farki Avrupa'da futbol oynamis olmasi. Yani Avrupa futbolunu görmüs bir isim. Ancak ya görmemis gibi davraniyor ya da Genk'de oynadigi zaman dilimi ögrenmesine yetmemis.

Ziya Dogan'i her seyinde elestiririm. Ancak is Yattara'ya gelince bir sey diyemiyorum. Tamam iyi, sempatik, cok yetenekli ve bir hareketi macin seyrini degistirebiliyor ancak bu kafayla giderse her daim bir Yattara sorunumuz olacak gibi.

Futbolcular ayda top oynamiyorlar. Dünya futbolundaki egilim takim halinde oynamaya döndü. Bunu herkesin görmesi gerekir. Brezilya'nin, bireysel yeteneklere dayali futbolun zamani gecti. Bunu gectim; bir insan özel hayatinda bu kadar mi hoyrat olur? Yattara ya bunlari fark edecek ya da ikide bir kizaga cekilmeyi kabul edecek.

Böylesine büyük bir yetenegin kafasinin bu kadar amatör olmasina hayretler ediyorum. Bu hususta da Ziya'ya kizamiyorum.
    Çok yaşa Trabzonspor

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

yattaradan kimse soğutamaz bizi ama şu gercekki yattara hala amatörbi futbolcu düşünce yapısı itibariyle
    ondaki yetenekler kimsede yokk başkası olsa eşşek gibi çalışır avrupadaii takıma transfer olur
    ama o su halindne burda olmakttan memnunn

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Yattara seni seviyoruz, bizi asla birakma tamam mi? Yattara :
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara gelecek sene Türk statüsüne geçeceği için mi oluyor bunlar? Yoksa yeri geldiğinde tüm ukala yazarların "Bu Yattara 3 ukalalarda olsa takımı uçurur, ne adam be" serzenişleriyle ağızlarının sularının akmasına mı bu haberler. Yattara'yı gaptırmayız, profesyonel disiplin sağlandığı müddet zaten hiçbir sorun olmaz. Yeter ki insanların futbolcuya sözü geçsin
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)