Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boykot Seferberligi !..

Dostlar, bilmem hiç dikkat ettiniz mi ama TRABZONSPOR'a dair bütün problemlerimizin ucu dönüp dolasip "para" konusuna dayaniyor..

3 büyükler adi altindaki Neo-Bizans zihniyetine ve onu temsil eden büyük güçlere, ilahlarakarsi, asil bir mücadelenin asil neferleriyiz biz. Ve öylesine iri ve dalli budakli güç odaklari var ki karsimizda, olan bitenler aslinda salt futbol mücadelesini çoktan asti, ama çogumuz farkinda bile degiliz belki de. Artik bu mücadele, yani biricik TRABZONSPOR'umuzu onu ezmeye çalisanlara karsi savunma ve yüceltme mücadelesi, sadece stadyumlarda degil, günlük yasamimizda da, is hayatimizda da boynumuzun borcu olmali!..

Ama, bu mücadeleyi Bizansli barbarlar gibi satirlarla ve biçaklarla degil, bilinçle ve akillla yürütmeliyiz. Bu foruma dahil herkesin oturdugu yerden dahi yapabilecegi seyler var. Ben buna inaniyorum. Bu forumun 1000 civarinda aktif üyesi oldugunu varsayiyorum. Bu üyelerin önemli bölümününde de ya kendisinin ishayatinda aktifya da ebeveynlerinin is hayatinda aktif insanlar oldugunu, en azindan her birinin birer tüketici oldugunuvarsayalim. Ve yine bu 1000 kisinin yakin kisisel iliskileri sayesinde yaklasik 10-15.000 civarinda Trabzonsporluyu etkileyebilecegini ve bu konuda bilinçlendirebilecegini varsayalim...

Arkadaslar iste tüm bu varsayimlardan yola çikarak, bugünden itibaren bu topic altinda herkesi bizans triosuna karsi, "EKONOMIK KARSI TAARRUZ ve BOYKOT" seferberligine davet ediyorum!..

Neler yapabiliriz ve neler yapmaliyiz?

Her seyden önce, sesimizi çikartmaliyiz..

Nasil mi?

Hayatin her alaninda, tüketici tercihlerimizde, Trabzonspor'u dikkate almayip bizans kulüplerine destek veren sponsor firmalari tercihlerimizle cezalandiralim ve bu yaparken yüksek sesle yapalim. Yani, fare daga küserken, dagin bundan haberi de olsun, hatta basi agirsin tercihen. Bu küçük sesleri güç birligi ile biriktirelim ve görün bakin kisa bir sürede nasil bir gök gürültüsüne dönüsüyoruz!...

Bu seferberligi basariya ulastirabilecek tek taraftar toplulugu biziz bu memlekette.. Buna gerçekten inanin. Çünkü biz, dahagüçlüler ve daha medyatik olanlarmedya tarafindan altin tepside bize sunulurken, onlari hiç iplememisiz ve inadina bumedyatik olmayan tasra takimina sevdalanmisiz!.. Böylesine aykiri ve dik kafali insanlardan olusan bu inatçi insanlar toplulugu, bu inatçi ruhu yukarida bahsettigim bu boykot kampanyasinda kullansa... Neler olur biliyor musunuz?...

Gelecek seneden itibaren sponsor firmalar kapimizda kuyruk olmazsa nagmerdim. Inanin bana. Ne mi yapacagiz? Hepimiz, bizi Trabzonsporlu yapan o ortak "Inat"genlerimizi harekete geçirecegiz ve bagira bagira boykot yapacagiz?.. Yani yüksek sesle...Yüce daglarinhaberi olacak..

Nasil mi?

Herkes bu topic'in altina"XXX boykot edilen firma ya da marka"basligi altinda yaptigi delilikleri ve boykot eylemlerinianlatsin.. Hem boykot edilmesi gereken firmalar konusunda biribirimizi bilgilendirmis olalimhem de her hafta en deli boykotu seçelim aramizda..

Hemen altta bugün gerçeklestirdigim bir eylemle ben baslatiyorum... Hadi var misiniz, sesimiz ve ismimiz holding merkezlerindeki haftalik toplantilarda bile duyulsun?

XXX ARAS KARGO

Bugün ARAS KARGO'dan bizim firmaya geldiler. Bizimle çalismak istediklerini söyleyip fiyat listeleri filan sundular. Ben de "ARAS KARGO'nun fenerbahçe'nin sponsoru oldugunu, fenerbahçe'yi besleyen bir firmayla asla çalismayacagimizi söyledim. Adamlar önce saka yaptigimi zannettiler, sonra soka girdiler ve pili pirti toplayip gittiler.. Acaip keyif verici bir durumdu.. O sirada ofiste Besiktasli bir arkadas vardi. "Benim bu sponsorluk olayindan haberimi yoktu, Bundan sonra ARAS KARGO ile ben de çalismiyorum o zaman" dedi.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aras kargonun sahibi fenerli olabilir, ama karadenizde bir cok ilçede aras kargonun subesi var, ve buralari isleten insanlar ve calisanlar karadenizli, böyle bir boykotun bu insanlarin isini etkileyecegini unutmamak lazim. kimsenin ekmegi ile oynamak yakismaz. heleki hemserilerinin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben 3 yil önce turkcell hattimidegistirdim. digiturk aboneligimi iptal ettim.

benzin alirken de petrolofisi olmasina dikkat ediyorum. çünkü hiç bir kampanyalarinda bizi ayirmadilar. taraftar yarisiyor, ts logolu bardak, ts sirt çantasi vs,

katiliyorum ve destekliyorum. bu topic'in sabit olmasini ve gereksiz konularla mesgul edilmemesini rica ediyorum.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok yararli bir baslik olmus. Rekdaslarimiz hiç bir sey yapamiyorsa enazindan bizans gazetelerini almasinlar. Günebakis gazetesi Istanbul'da satildilgindan beri her sabah alir ise öyle giderim. Bizans gazetelerini almayin... Bizansin takimlarinin saksakciligini yapan kanallari izlemeyin.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerekli bir baslikti,tesekkürler.Genelde insanlar yahu ben almasam baska alacak deyip hala fanatik gibi sadece Istanbula hizmet(!) eden gazeteleri okuyorlar,içlerindeki haberlerin asilsiz oldugunu bile bile.En basitinden bu hafta boyunca Trt bizim maçimizi yayinlamadigi için onlari izlemeyecegim ve bunu onlara güzel bir maille iletecegim.Inanin 10 kisinin attigi mail onlar için çok degerli çünkü onlar gelen her tepkiyi 10.000 kisinin tepkisi olarak kabul ediyor,yakip yikarak,bagirip çagirarak degil medenice hakkimizi savunalim.Hakli mücadelemizde haksiz duruma düsmeyelim...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

likidgaz v.s. bjk baskani demirören'in dimi...?

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı

milangaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Çok yararli bir baslik olmus. Rekdaslarimiz hiç bir sey yapamiyorsa enazindan bizans gazetelerini almasinlar. Günebakis gazetesi Istanbul'da satildilgindan beri her sabah alir ise öyle giderim. Bizans gazetelerini almayin... Bizansin takimlarinin saksakciligini yapan kanallari izlemeyin.

günebakis gazetesi ankarada çikiyor mu acaba aslinda THY'nin her sabah 07:15 uçagi var atsinlar ona burada saat 9-10 gibi olur günlük taze taze harika olur kizilayda sabit bir mekanda satilir -lazut cafe olabilir- her gün alirim valla.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

günebakis gazetesi ankarada çikiyor mu acaba aslinda THY'nin her sabah 07:15 uçagi var atsinlar ona burada saat 9-10 gibi olur günlük taze taze harika olur kizilayda sabit bir mekanda satilir -lazut cafe olabilir- her gün alirim valla.

gunebakis zaten ankarada satiliyor olmasi lazim..

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok sevindim ya,galiba büyük ve egitimli bir taraftar kitlemiz olacak,tabii sportif basariya da bagli bu

Bu konuda vereceginiz firma,etiket,marka isimlerini boykot etmeye haziriz.Bu konularda bayanlarin ne kadar duyarli oldugunu bilmenizi istiyoruz...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı

milangaz

Milan ve Likidgaz da Demirörenin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Powerade de almamaliyiz.. Tabi alan varsa..

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

migros ta fener sponsoru dikkat edelim

Guests
    Ziyaretçi

pepside bejeke sponsoru bunlar böyle uzar gider darlandim simdiden boykot falanda sonra bize dokunuyo ucuEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı trabzonspor1 Nickli Üyeden Alıntı
    migros ta fener sponsoru dikkat edelim

kartal sahildeki migros bizim arazi üzerinde nolcak simdi?

Arkadaslar, benim bahsettigim "boykot" hareketini içerigini ve amacini tam olarak anlatamadim herhalde.

Bazi arkadaslar, yine su gazeteyi alalim ötekini almayalim olayina getirmisler meseleyi. Konumuz bu degil arkadaslar. Bunlari medya bölümünde de isleyebiliriz.

Bu boykotun konusu; Trabzonspor'a hiçbir katkida bulunmadan dogrudan Bizans kulüplerine finansman destegiveren firmalar ve markalar. Yani saldiri hedefimiz onlarin direkt finansman kaynaklari olmali..

Örnegin en son verilen "Migros" örnegi buna uymuyor. Çünkü Migros Trabzonspor'a da önemli katkilarda bulunmus bir firma.

Burada ARAS KARGO disinda amaca uygun verilen tek örnek, MILANGAZ ve LIKITGAZ markalari. Bu markalar Besiktas baskaninin sahip oldugu markalar. Evinde ya da isyerinde hala bu tüpleri kullanan varsa, hemen degistirsin ve niçin degistirdigini de satin aldigi bayiye söylesin.. ve gelsin burada açiklasin.Iste boykot budur.

Bir arkadasimiz da ARAS kargonun Karadeniz'de de subeleri var oradan ekmek yiyen karadenizliler var gibi anlamsiz bir takim seyler yazmis. Bu nasil bir mantiktir anlayamadim açikçasi.. Bizim buradaki konumuz Karadenizlilerin istihtami degil ki, TRABZONSPOR'un menfaatleri konumuz. Ne yani simdi Ali Sen yaninda Karadenizli bir isçi çalistiriyorsa eger, Ali Sen'e küfredemeyecekmiyiz?..ARAS KARGO Karadeniz bölgesinde yillik kaç milyon dolar ciro yapiyor bilmiyorum ama, bizim boykotumuz sayesinde o subelerini kapatmak zorunda kalirsa eger zaten esi benzeri olmayan bir basari kazanmisiz demektir... Öyle bir durumda da isini kaybedecek Trabzonsporlular olursa, bana haber göndersinler ben onlara is bulma konusunda yardimci olacagim, söz.

Edited by: Aniketus

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Boykut'un amaci gayet iyi anlasildi ve bu boykoya istanbul basinin gazeteleri ve tv leri de eklenmelidir. Belki finans bakimindan destek olmuyor ancak 3 eziklerin propagandasini öyle yapiyor ki parayla ölçmek imkansiz.

Marshall Boya GS'nin en büyük sermayedarlarindandir. Milangaz-Likidgaz BJK'nin baskaninin sahibi oldugu kuruluslar. Aras kargo FB'nin basketbol subesinin sponsoru. Bunun yaninda Vakifbank futbol kulüpleri kredi karti hazirlarken Trabzonspor'u hiçe saydi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende her sabah günebakis aliyorum ama evdekiler kesinlikle ruh hastasi oldugumu acilen tedavi görmem gerektigini idda ediyorlar.Ben de onlara ruhsuzlar diyorum gerçekten çok dogru bir konuya deginmissiniz ben buna yillardir dikkat ediyordum vede her TRABZON lunun böyle davranmasini istiyordum gördüm ki bir çok kisi benim gibi düsünüyormus mutlu oldum valla ne diyim sonuna kadar devam

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

-Pepsi
    -Milangaz
    -Likidgaz
    -Aras Kargo
    -Vakifbank

Simdilik liste böyle...

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Boykot olayinda bir tek boyali basin medyayi onaylayabiliyorum, digerleri sacma geliyor bana.

Koç gurubu mesela :

evinizde hic arçelik yada beko marka beyaz esya yokmu ?

Tofas marka arabaya hiç binmediniz mi ?

Migrostan hiç alisveris yapmadinizmi ?

Evinizde Istikbal yada Bellona marka ürün yokmu ? (sahipleri fenerlidir)

Ulusoy'la köye gitmedinizmi ?

Aras kargoya boykot koyarken karadenizde Aras kargoda calisan ve oranin sahipleri olan hemserilerimizin islerini etkiledigini, dolayisiyla ekmek paralariyla oynadigimizin farkinda degilmiyiz ?

Pepsiyi nicin boykot ediyoruz? cocacolayi etmiyoruz?

Bu mantikla gidersek boykot edilecek o kadar ürün varki, hangi büyük isletmenin sahibi Trabzonsporlu ? Bana sahibi Trabzonporludur dediginiz bir kargo sirketi ismi verin.

Isin özü ; Boykot yapilacaksa Trabzonspor düsmanlarina yapilsin, yok su fenerli bu bjk li diye bir boykot anlamsiz ve mantiksiz. Üstelik insanlarin ekmek paralariyla oynamak hos degil.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Boykot olayinda bir tek boyali basin medyayi onaylayabiliyorum, digerleri sacma geliyor bana.

Koç gurubu mesela :

evinizde hic arçelik yada beko marka beyaz esya yokmu ?

Tofas marka arabaya hiç binmediniz mi ?

Migrostan hiç alisveris yapmadinizmi ?

Evinizde Istikbal yada Bellona marka ürün yokmu ? (sahipleri fenerlidir)

Ulusoy'la köye gitmedinizmi ?

Aras kargoya boykot koyarken karadenizde Aras kargoda calisan ve oranin sahipleri olan hemserilerimizin islerini etkiledigini, dolayisiyla ekmek paralariyla oynadigimizin farkinda degilmiyiz ?

Pepsiyi nicin boykot ediyoruz? cocacolayi etmiyoruz?

Bu mantikla gidersek boykot edilecek o kadar ürün varki, hangi büyük isletmenin sahibi Trabzonsporlu ? Bana sahibi Trabzonporludur dediginiz bir kargo sirketi ismi verin.

Isin özü ; Boykot yapilacaksa Trabzonspor düsmanlarina yapilsin, yok su fenerli bu bjk li diye bir boykot anlamsiz ve mantiksiz. Üstelik insanlarin ekmek paralariyla oynamak hos degil.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
Alıntı ile Cevapla Alıntı ile Cevapla

eomer arkadasa katiliyorum boykot sinirli olmali cevremize zarar vermemeliyiz, insanlarin ekmek parasiyla oynamamaliyiz ama diyorsanizki telsin fenere stad yapti kullanmayalim hattini aria bize 1 onlara 5 verdi reklam parasini kullanmayalim aksi durumda tepkimiz ulasmasi gereken yere gidene kadar pek çok insani ezer ve eminim bu hepimizi üzer.

• Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)