Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boykot Seferberligi !..

ARASKARGO ile baglantili bir akrabasi ya da yakini oldugu net bir sekilde anlasilan ve sirf bu nedenle bu boykota muhalefet eden CESS arkadasimizi bir kenara birakirsak, bu boykot çagrisinin içerigini tam olarak anlayip,sahiplenen bir tek L-M isimli arkadasimiz var anlasilan.. daha fazla uzatmaya gerek yok. boykot edilmesi gereken marka ve firmalarin son durum listesini güncelliyorum...Gerekçeleri ile birlikte yeni ekleme önerileri geldikçe listeyi genisletiriz ve daha sonra bu markalari logolari ile birlikte afise ederiz.

MILANGAZ.....LIKITGAZ.....ARAS KARGO.....PEPSI.....SIEMENS EV ALETLERI.....SIEMENS MOBILE.....GOOD YEAR

(Marshall Trabzonspor'a da katkida bulunuyor ve Vakifbank da baskilar sonucu hatasindan döndü bildigim kadariyla..)

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Benmi yanlis hatirliyorum ; Aras Kargo Ts Club ürünlerini ulastiran kargo diilmi.?!?

Nereden
    Aydın

Herkesin mutabakata varicaa bir liste olursa vede birbirimizi kirmadan, dislamadan olursa daha verimli olur düsüncesindeyim ayrica...!

Bence kesinlikle fotomaç ve hürriyet gazeteleri olmali.

arkadaslar burada anlasmaya varacagimiz konu istanbulu bize karsi büyük göstermeye çalisan kuruluslardir....mesala fotomaç sabah vede hürriyet olabilir...çünkü bunlar istanbul takimlarini yaziyorlar...örnegin bi hürriyet gazetesi bizden bahsetmez ama trabzonda bi olay çikinca manset yapar...biz bunlari boykot etmeliyiz...yoksa ki aras kargoyu boykot etmek asilsiz..çünkü 1.nedeni sesimizi duyuramayiz 2.si sahipleri fenerli olabilir ama subede asgari ücretli çalisanlari trabzonlu olan bir çok insan taniyorum..vede sirf trabzonlu diye onlarla is yapiyorum..amaç o para kazansiz...bizde kimseye zarar vermeden sesimizi en kisa yoldan göstermeliyiz.buda nasil olur...türkiyede göz önünde olan en yaygin kurulus medyadir...bizde kisa yoldan istanbul dükaligi yapan medya kuruluslarina savas açmaliyiz..sizce haksizmiyim¿

Alıntı Golge_Oyunu Nickli Üyeden Alıntı
    Benmi yanlis hatirliyorum ; Aras Kargo Ts Club ürünlerini ulastiran kargo diilmi.?!?

eger bu dogru ise, muhtemelen en ucuz kargo firmasi oldugu için seçilmistir. ama ne olursa olsun, bizim formasatisimizdan fenerin kasasina dolayli olarak para gittiginden habersiz olan yöneticilerimizinaymazligi ve gafletidirbu!..

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Lazio61 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar burada anlasmaya varacagimiz konu istanbulu bize karsi büyük göstermeye çalisan kuruluslardir....mesala fotomaç sabah vede hürriyet olabilir...çünkü bunlar istanbul takimlarini yaziyorlar...örnegin bi hürriyet gazetesi bizden bahsetmez ama trabzonda bi olay çikinca manset yapar...biz bunlari boykot etmeliyiz...yoksa ki aras kargoyu boykot etmek asilsiz..çünkü 1.nedeni sesimizi duyuramayiz 2.si sahipleri fenerli olabilir ama subede asgari ücretli çalisanlari trabzonlu olan bir çok insan taniyorum..vede sirf trabzonlu diye onlarla is yapiyorum..amaç o para kazansiz...bizde kimseye zarar vermeden sesimizi en kisa yoldan göstermeliyiz.buda nasil olur...türkiyede göz önünde olan en yaygin kurulus medyadir...bizde kisa yoldan istanbul dükaligi yapan medya kuruluslarina savas açmaliyiz..sizce haksizmiyim¿

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hürriyet bir numarali trabzon ve trabzonspor düsmanidir... satin almayalim, aldirmayalim...(türk bayragi-gürcü bayragi mansetiyle, türk halkini trabzon halkina düsman etmeye çalismistir.) [img]smileys/smiley7.gif[/img]

bu organizasyonu sevdim, devam edelim arkadaslar...

Alıntı Lazio61 Nickli Üyeden Alıntı

konumuz medya kuruluslari degil. onlari MEDYA bölümünde tartisiyoruz ve zaten boykot ediyoruz. burada istanbul gazetelerini para verip de alankimse oldugunu zannetmiyorum.

buradaki konumuz bizans kulüplerinin direkt özel sponsorlari. buradaki boykotumuzun konusu bu.

yok falan firmada amcamin oglu çalisiyodu.. yok dayim filan firmanin acentesiydi gibi kisiselhesaplara girmeye kalkarsak herseye eyvallah diyelim o zaman.. dagilip evlerimize gidelim!

o mantikla hürriyet'te sabah'ta çalisan bir sürü trabzonlu tanidigim insan var. o zamanistanbul gazetelerine desesimizi çikartmayalim???

ARAS KARGO ile bir sekilde baglantisi olan arkadaslar için üzgünüm ama yapabilecegim bir yok. ama sirf kisisel nedenlerle bu boykotu sulandirmaya kalmasinlar... yakinda sirf bu konuda bir web sayfasi açmayi düsünüyorum...fazla üstelemesinler, inadina ARAS KARGO yu bold harflerle en tepeye yerlestiririm ona göre

Analyzer
    Ziyaretçi

Lig baslamadan önce Digitürk'e telefon açtim. Trabzonspor'un maçlarini yayinlayacaksaniz Lig tv'ye üye olacagim dedim. Bizim için takim degil ligdeki konum önemli dedi karsimdaki sahis. Digitürk haftada 3 maç yayinladigina göre, Trabzonspor da ligin 17. haftasina gelinceye kadar ilk 3'ün altina düsmedigine göre? Neden digitürk denen yalanci kurum bizim maçlarimizi yayinlamaz? Bu serefsiz yalancilarin sözüne güvenip de lig tv'ye üye olan benim gibi tüm Trabzonspor'lularin paralari bu serefsizlere haram olsun. Bizi, Trabzonspor'u (TRT devlet kurumu ulan devlet) görmezden gelip 3 istanbul takiminin kiçini yalayan her türlü firmanin biletini kesmeliyiz.

Buraya gelip de yok o firmalarda karadenizli insanlar çalisiyor onlarin ekmekleriyle oynamayalim diyenleri anlamiyorum. Ben Ege'liyim. Trabzonspor'u tutmak için karadenizli olmaya gerek yok. Trabzonspor bir dünya markasidir. Karadeniz'e degil tüm dünyaya aittir.

Bugün isyerinde 45 yasindaki bir amcayla futbol sohbeti yaptik. Amca hasta Besiktas taraftari. 80'li yillarin basinda Istanbul'da Trabzonspor maç yaptigi zaman tribünlerin 3 te 2 si Trabzonspor taraftari olurdu dedi. E o zaman firmalar sponsor olurken ne zaman kar hesabi yaparlar? Trabzonspor sözkonusu olunca yapmazlar. Firmalar ona buna sponsor olurken düsünecek. Essek gibi düsünecek. Biz Trabzonspor taraftari olarak tepki vermeliyiz. Buraya gelip de kimsenin ekmegiyle oynamayalim diyen arkadaslara hayret ediyorum. Arkadaslar, bu 3istabul takimiyalakasi firmalar çalisanlarindan esirgedikleri paralari, bu takimlara oluk oluk akitmaktalar. Bu firmalar çalisanlarini hayatta düsünmez. Biz boykot ederiz.Istihdam sagliyor diye seytana bile saygi mi duyacagiz? Trabzonspor aleyhine çalisan, 3 istanbul takimina parasal destek saglamak için isçisinin maasindan kesen her türlü firmayi boykot etmeliyiz. Biz Trabzonspor'uz. Kimsenin ekmegiyle oynamayiz. Kendi haklarimizi da kimselere yedirmeyiz. 3 tane illet, serefsiz: devletin bile kaynaklarini çitir çitir yiyen istanbul takimlarina sponsor olan firmalarin mallarini almamak hakkina sahibiz. Almiyoruz ulan sizin vergi kaçakçisi haram mallarinizi. Almiyoruz. Trabzonspor taraftari olarak almiyoruz. Bizi insanlarin ekmegiyle oynakla suçlamayin. Asil siz 3 istanbul takimina peskes çektiginiz paralari isçilerinize, emekçilerinize verin.Edited by: Analyzer

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

[img]smileys/smiley7.gif[/img]Digitürk[img]smileys/smiley7.gif[/img]

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Aniketus Nickli Üyeden Alıntı

ARAS KARGO ile bir sekilde baglantisi olan arkadaslar için üzgünüm ama yapabilecegim bir yok. ama sirf kisisel nedenlerle bu boykotu sulandirmaya kalmasinlar... yakinda sirf bu konuda bir web sayfasi açmayi düsünüyorum...fazla üstelemesinler, inadina ARAS KARGO yu bold harflerle en tepeye yerlestiririm ona göre

SEvgili Aniketus ; Aras kargo ile hiç bir baglantim yok. sadece ticaretle baglantim var, senelerdir ticaretin icindeyim ve bu tip seylerden dolayi isletmelerin nasil etkilendigini gayet iyi bilirim. Fakat sen hiç ticaret yapmadin sanirim. Bu yüzden burada firmalari desifre etmek sana cok kolay geliyor.

Ilk verdigin örnek Aras kargo oldugu için bende aras kargo olarak olaya baktim. Boykotu sulandirdigim felanda yok. Boykotu amacindan saptiriyorsunuz, sizin mantiginizla gidersek o kadar boykot edecek sey varki .

aras kargo , istikbal , arçelik ülkemizin sayili kuruluslarindan bir cok insana ekmek kapisi sagliyor bu firmalari takdir etmek gerekirken bu anlamsiz boykot neden ?

Gölge oyununun yazdigi gibi kulüp yönetimimiz aras kargo ile calisiyor.

boykot yapacaksan önce yönetimi boykot et.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar boykot konusu ince bir konu aslinda.Eger orada o çalisiyor burada bu çalisiyor diye bakarsak hiçkimseyi boykot edemeyiz.Cess arkadasimizin dediklerine katilmiyorum,Arçelik,Vestel vb. Türkiye'deki tüm sirketler devletten aldiklari yüksek faiz ile ayakta duruyor,ekonomik kriz hiçbirisini etkilemiyor.Hemen hepsinin yaptigi üçkagitlari yakindan biliyorum.Geçelim bunu.Boykot etmek istemeyeni zorla ettiremeyiz ama olayi o orada çalisiyora getirirsek benim en iyi arkadasim Besiktasli,o zaman besiktaslilara da iyi davranalim.Yapmayin Allah askina,burada konumuz Trabzonspor.Trabzonspor yönetimi maalesef bu konuda yeterli dikkate sahip degil,biz Dogan'i elestirirken resmi sitemize e-kolay el koyuyor ve bizim istemedigimiz tüm haberler resmi sitemizde yayinlaniyor.Simdi dogana sempati ile mi bakacagiz.Dedigim gibi bu boykot olayinda tartismaya girersek isin içinden çikamayiz.Cess arkadasimizin o firmada çalisan insanlari düsünmesi son derece güzel ama inan siz o adamlari düsündügünüz kadar o firmalar düsünmüyor.Adamlara 1 milyar maas verirken trilyonlari gözü kapali akitiyorlar Istanbul takimlarina.Kisaca zaten Hürriyet,Fotomaç,Sabah kuruluslarini protesto ediyoruz.Basin gruplarindan ziyade firmalari buraya yazalim.Firmalari yazarken bizle baglantisi olup olmadigina dikkat edelim,örnek:Vakifbank su anda bizler için de kart üretiyor,boykot edemeyiz,vb.

Boykot ettigimiz firmalari ben sizlerin ortak onayiyla yazacagim,her yazilan firmayi arastirmadan boykot etmemiz saglikli olmaz.

Boykotta olan firmalar
    ---------------------
    -Aras kargo
    -Milangaz
    -Likidgaz
    -Pepsi
    -Siemens
    -Good year

----------------------

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

SEvgili Aniketus ; Aras kargo ile hiç bir baglantim yok. sadece ticaretle baglantim var, senelerdir ticaretin icindeyim ve bu tip seylerden dolayi isletmelerin nasil etkilendigini gayet iyi bilirim. Fakat sen hiç ticaret yapmadin sanirim. Bu yüzden burada firmalari desifre etmek sana cok kolay geliyor.

Ilk verdigin örnek Aras kargo oldugu için bende aras kargo olarak olaya baktim. Boykotu sulandirdigim felanda yok. Boykotu amacindan saptiriyorsunuz, sizin mantiginizla gidersek o kadar boykot edecek sey varki .

aras kargo , istikbal , arçelik ülkemizin sayili kuruluslarindan bir cok insana ekmek kapisi sagliyor bu firmalari takdir etmek gerekirken bu anlamsiz boykot neden ?

Gölge oyununun yazdigi gibi kulüp yönetimimiz aras kargo ile calisiyor.

boykot yapacaksan önce yönetimi boykot et.

seni anlayamadim dostum!.. farkli gezegenlerde yasiyoruz ve farkli dilleri konusuyoruzherhalde???

tek ayrintiya cevap vereyim. ticaret hayatinin içindeyim, kargo firmalariyla yogun olarak çalisiyorum. bize en uygun fiyat listesi veren ARAS KARGO ve ARAS KARGO da hemen arka sokagimda. bu kadar yeterli mi?

ayrica senin de ARAS KARGO ile iliskinin sadece ticari bir iliski olmadigina adim gibi eminim. çünkü bu konuya bu kadar takilmanin baska bir mantikli açiklamasini buladim.

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Lig baslamadan önce Digitürk'e telefon açtim. Trabzonspor'un maçlarini yayinlayacaksaniz Lig tv'ye üye olacagim dedim. Bizim için takim degil ligdeki konum önemli dedi karsimdaki sahis. Digitürk haftada 3 maç yayinladigina göre, Trabzonspor da ligin 17. haftasina gelinceye kadar ilk 3'ün altina düsmedigine göre? Neden digitürk denen yalanci kurum bizim maçlarimizi yayinlamaz? Bu serefsiz yalancilarin sözüne güvenip de lig tv'ye üye olan benim gibi tüm Trabzonspor'lularin paralari bu serefsizlere haram olsun. Bizi, Trabzonspor'u (TRT devlet kurumu ulan devlet) görmezden gelip 3 istanbul takiminin kiçini yalayan her türlü firmanin biletini kesmeliyiz.

Buraya gelip de yok o firmalarda karadenizli insanlar çalisiyor onlarin ekmekleriyle oynamayalim diyenleri anlamiyorum. Ben Ege'liyim. Trabzonspor'u tutmak için karadenizli olmaya gerek yok. Trabzonspor bir dünya markasidir. Karadeniz'e degil tüm dünyaya aittir.

Bugün isyerinde 45 yasindaki bir amcayla futbol sohbeti yaptik. Amca hasta Besiktas taraftari. 80'li yillarin basinda Istanbul'da Trabzonspor maç yaptigi zaman tribünlerin 3 te 2 si Trabzonspor taraftari olurdu dedi. E o zaman firmalar sponsor olurken ne zaman kar hesabi yaparlar? Trabzonspor sözkonusu olunca yapmazlar. Firmalar ona buna sponsor olurken düsünecek. Essek gibi düsünecek. Biz Trabzonspor taraftari olarak tepki vermeliyiz. Buraya gelip de kimsenin ekmegiyle oynamayalim diyen arkadaslara hayret ediyorum. Arkadaslar, bu 3istabul takimiyalakasi firmalar çalisanlarindan esirgedikleri paralari, bu takimlara oluk oluk akitmaktalar. Bu firmalar çalisanlarini hayatta düsünmez. Biz boykot ederiz.Istihdam sagliyor diye seytana bile saygi mi duyacagiz? Trabzonspor aleyhine çalisan, 3 istanbul takimina parasal destek saglamak için isçisinin maasindan kesen her türlü firmayi boykot etmeliyiz. Biz Trabzonspor'uz. Kimsenin ekmegiyle oynamayiz. Kendi haklarimizi da kimselere yedirmeyiz. 3 tane illet, serefsiz: devletin bile kaynaklarini çitir çitir yiyen istanbul takimlarina sponsor olan firmalarin mallarini almamak hakkina sahibiz. Almiyoruz ulan sizin vergi kaçakçisi haram mallarinizi. Almiyoruz. Trabzonspor taraftari olarak almiyoruz. Bizi insanlarin ekmegiyle oynakla suçlamayin. Asil siz 3 istanbul takimina peskes çektiginiz paralari isçilerinize, emekçilerinize verin.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]iste benim derdim de tam olarak bu. desteginiz için tesekkürler!

Tebriklerkonucok iyiben carrefour kozyatagi magazasina her gittigimde sikayet panosuna not yazarim trabzonspor ürünlerini niye satmiyorsunuz diye karadeniz gazetesinden baska gazete okumam digiturkumu iptal ettirdim telsim hattimikapattim avea aldim EN ONEMLISI ALDIGINIZ PARFUM VE DEODORANTLARA DIKKAT EDIN ILSAN-ROCHE-ECZACIBASININURUNLERINIKESINLIKLE&nb sp;ALMAYIN FENER PATRONLARI SAYILIR SAHIPLERI VE KULUPLERINE COK FAYDALILAR [img]smileys/smiley7.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

ANIKETUS KARDESIM AGZINA SAGLIK[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara

Sevgili Aniketus. aras kargo ile hiç bir baglantim yok, hala israrla neden bunu söylüyorsun onu anlamadim. ve bir önceki yazimdada bunu belirttim. üstelik aras kargo yazisini neden büyük yaziyorsun onuda anlamis degilim.

Farkil gezegenlerde yasamiyoruz ayni ülkenin cocuklari, ayni davanin insanlariyiz. aras kargo örnegini ilk olarak veren sendin. söyle bir konuyu acip baktiginda ilk verdigin örnegin aras kargo oldugunu görürsün. bu yüzden bende aras kargoyu ele aldim öncelikle. baska bir örnek verseydin ayni sekilde onun ismini kullanabilirdim.

söylemek istedigim su ; madem aras kargonun sahibi fenerli diye boykot ediyorsaniz, bende diyorumki istikbal gurubuda fenerli , koç gurubu bjk li, bir sürü örnek var bu konuda bunlar cogaldikça cogalir. simdi sana soruyorum, evinde arcelik yada beko marka bir beyaz yokmu ? tofas arabaya binmiyormusun, istikbal yada bellona marka kanepe kullanmiyormusun? vss vssss.. ne demek istedigimi simdi anladiniz sanirim.

sirketimiz olarak aras kargo ilede çalismiyorum. yanliz golge oyununu dedigi gibi yönetimimiz aras kargo ile calisiyor. boykot edilecekse önce yönetimden basla o zaman arkadasim.

ben bu mantiksiz boykot olayina katilmiyorum. katilanlarada saygi duyuyorum. katildigim boykot sadece Trabzonspor düsmanlari kismi (basin medya ) . sahibi fenerli bjkli gs li diye anlamsiz bir boykot olabilirmi. iyi o zaman eve ekmek aldigimiz bakkal Trabzonsporu tutmuyor diye alisverisi keselim. Taksiye binmeden önce soförlere hangi takimi tutuyor diye soralim.

Bu arada Lm nin yazdigi büyük sirketler devletten aldigi yüksek faizlerle ayakta duruyor cümlesine konu dagilacagi için cevap yazmayacagim. ama Lm isterse bunun aciklamasini özelinden yapabilirim.

Türkiye ekonomisinin lokomotifleri olan sabanci gurubu, koc gurubu ,Istikbal gurubu vb... su an bizleri dünyada temsil eden sirketler nasil ayakta duruyorlar, konumuz disi. ayrica krizlerden de etkileniyorlar. su an ortadaki gerçek binlerce insana is olanagi sagladiklaridir.

sheva
    Ziyaretçi

..Edited by: sheva

Guests
    Ziyaretçi

ya arkadaslar katilan katilsin katilmayan yorum yapmasin ikili tartismalara girmeye gerek yok. burda yazilan hiçbir ürünü kullanmiyorum. saygilar.

sevgili CESS,

konuyu dagitmayalim diyorsun ama bir taraftan da konuyu dagitmak ve sulandirmak için elinden geleni yapiyorsun ve olayin özünü anlamamak konusundada son dereceisrarlisin gördügüm kadariyla..

....editlenmistir.

biz ARAS KARGO'yu, sahibi fenerli diye boykot etmiyoruz. ARAS KARGO fenerbahçe'nin resmi sponsoru oldugu için ve ayni zamanda TRABZONSPOR'a hiçbir katkisi olmadigi için boykot ediyoruz. sahibinin hangi takimin taraftari olduguve hangi takiminkongre üyesi oldugu bilebizi ilgilendirmiyor.

ARAS KARGO disinda sayip döktügün markalarin hiç biri bu iki kistasa uymuyor. örnegin ISTIKBAL ayni zamanda TRABZONSPOR'un da sponsoru. bu bizim için yeterli, sahiplerinin fenerli olmasi bizi ilgilendirmiyor. ARAS KARGO da bu boykottan rahatsiz olmaya basladiginda TRABZONSPOR'un kapisini çalar ve kulübe sponsor olur ve bu kara listeden kendisini sildirir, kafani takma sen, üzülme!.. amacimiz firmalari iflas ettirmek, insanlari issiz birakmak degil. amacimiz firmalari TRABZONSPOR'a sponsor olmaya zorlamak, bu yönde baski grubu olusturmak. hala anlatamadim mi?

Sonra koç grubu falan demissin. koçbank Trabzonspor sponsoru. holdingin patronlarinin tuttuklari takimlar bizi ilgilendirmiyor.

TELSIM ve BEKO'yu da geçmise dönük hesaplara girip fazla dallanip budaklanmayalim diye listeye almadim.. yine de tartisilabilir bu. Ama boykot listesine simdiki besiktas sponsoru olan TURKCELL'i dahil etmeliyiz.

Edited by: Emorfo

Alıntı sheva Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar bence karinin bir kismini israil'e aktaran amerikan sirketlerinin ürünlerini alip almama konusunda da duyarli olmaliyiz..en basta coca cola mesela

arkadasim, bu yazdiklarinin konumuzla uzaktan yakindan alakasi yok.

buradaki tek konumuz TRABZONSPOR dur.

lütfen konuyu dagitmayalim!..Edited by: Aniketus

Nereden
    Ankara

....editlenmistir.

Hitap sekli bu sekilde olan bir insana ne yazabilirim ?

Sana sadece Terbiyesizlesme diyorum .Edited by: Emorfo

Aniketus'a tebrikler

Gercekten bu tip boykot olaylari uc guzide! klubumuzun sponsorlarinin dikkatini cekmek acisindan trabzon tataftarinin yapacagi onemli ve bilincli bir tepki olacaktir.

Burada yakinan Cess arkadas katilmiyorum(su sabanciya, koca vestele yazik aglayalim meselesine)ama yaptigi tespit dogru, kar bu adamlar icin hersey,eger mesela karlarinda bir dusme gordulermi kopek gibi surune surune gelip bize sevimli gorunmeye calisacaklardir. Kapitalizmin ruhu budur. Ayrica bu serefsizler medyanin reklam gelirlerini etkileyeceginden uzun donemde basinda kendine ceki duzen vermek zorunda kalacaktir. Yalniz bunu tek tek yapmaniz isi zorlastirir, fakat ornegin bu isi ABDde ogrencilerin yaptigi gibi mesela 100-200 trabzonspor taraftari hedeflenen firmanin onunde basin aciklamasi ile neden bu firmanin boykotunun hakli oldugunu aciklarsa daha cok ses getirir.Burada Nike sirf ogrenci protestolarindan kurtulmak icinuniversite egitim burslarina milyonlarca dolar yatirdi. Kolay gelsin

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aniketus isimli kullanici lütfen uslübunuzu bozmayiniz. Düsüncelerinizi ve duygularinizi forum kurallari çerçevesinden yapiniz..

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Aniketus isimli kullanici lütfen uslübunuzu bozmayiniz. Düsüncelerinizi ve duygularinizi forum kurallari çerçevesinden yapiniz..

benim hiçbir hakaret içermeyen yazim, "uslübu" nedeniyle sansürleniyor ama bana terbiyesiz diyenadamin mesaji halen yerinde duruyor. nasil bi istir bu?

Nereden
    Aydın

Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı

Yalniz bunu tek tek yapmaniz isi zorlastirir, fakat ornegin bu isi ABDde ogrencilerin yaptigi gibi mesela 100-200 trabzonspor taraftari hedeflenen firmanin onunde basin aciklamasi ile neden bu firmanin boykotunun hakli oldugunu aciklarsa daha cok ses getirir.Burada Nike sirf ogrenci protestolarindan kurtulmak icinuniversite egitim burslarina milyonlarca dolar yatirdi. Kolay gelsin

Burasi çok önemli bence arkadaslar. Muhakkak böyle organizasyonlar yapilip ses getirmeliyiz. Yoksa kendi kendimize ne destek bulabiliriz, ne ses getirebiliriz, nede boykottan haberi olmayan Trabzonspor kitlesine ulasabiliriz diye düsünüyorum. Daha baslangiç asamasindayiz, biraz daha organize hale geldikten sonra nerede olursa olsun bu tip oraganizasyonlara katilmaya hazirim. Ayrica güzel bir boykot yazisi hazirlanip altinada firma isimleri yazilirsa bunu çogaltip dahada yayginlastirilmasini saglayabiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)