Hesaplipazar
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Algarve Cup (Kadnlar Dnya Futbol Turnuvas) ve Kadn Futbolu

cicero9 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.10.2006
    Ya
    37

Thumbs up Algarve Cup (Kadnlar Dnya Futbol Turnuvas) ve Kadn Futbolu

Bugn Eurosport vesilesiyle, bir bayan futbol ma izleme frsatm oldu. Bu aralar sklkla her trden futbol ma izliyor olmam sebebiyle, bu ma da epey bir dikkatle takip ettim. Neticede, gayet keyif verici ve ekimeli bir ma oldu.

Sz de bu arala bayan futboluna getirmek istedim. 'Erkek futbolu'ndaki -futbol kelimesinin artrd oyun- fiziksel mcadele ve kuvveti haliyle sahada gremiyorsunuz. Bu zaten yaratl itibariyle byle olmaldr. Fakat geri kalanlar ynnden bence gayet baarlydlar. Teknik, taktik, oyun kurma, bireysel almlar vs...

Son olarak, konunun balndaki Algarve Cup'la iligli bilgi verip szm tamamlayaym. Davetiye usl arlm 12 takm gelenkesel olarak Portekiz'de dzenlenen bu turnuvada ampiyonluk iin mcadele ediyorlar. Bu kupann tariht boyu en baarl temsilcileri, 4'er ampiyonlukla ABD ve Norve.

Sizlere de iyi seyirler.
    "dere cotu bir kere"

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Ben de baktm bugn malara. En iyi takm ABD gibi gzkt. BMN'den bir takm karsak ekimeli bir ma olur

Bayanlarn man izlemek gerekten garip bir duygu, tamamen dan dun. Estetik namna hibirey yok(sveli bayan futbolcular zellikle de 3 numaray tenzih ediyorum,futbol adna konuuyorum).

Hani son gnlerde bir tezahrat var ya, hep o aklma geldi malar izlerken .. Hani u evinizde dantel rsenize falan diyorlar ya baz tribnler birbilrerine..
    Gllerin ktidarna Kar; Trabzonspor!

Bar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Alnt Berat Tekke Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben de baktm bugn malara. En iyi takm ABD gibi gzkt. BMN'den bir takm karsak ekimeli bir ma olur

Bayanlarn man izlemek gerekten garip bir duygu, tamamen dan dun. Estetik namna hibirey yok. Hani son gnlerde bir tezahrat var ya, hep o aklma geldi malar izlerken .. Hani u evinizde dantel rsenize falan diyorlar ya baz tribnler birbilrerine..
    forumda topu bi kz vard guci miydi neydi grmesin bu yazy

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

sve milli takm -zellikle de 3 numaras- hari bayan futboluna karym kardeim, zorla m
    Gllerin ktidarna Kar; Trabzonspor!

cicero9 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.10.2006
    Ya
    37

Alnt Berat Tekke Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sve milli takm -zellikle de 3 numaras- hari bayan futboluna karym kardeim, zorla m
    Hocam, gzel demisin ama unu da tavsiye ederim. Hani arada hal saha mana bakarsn ya da ne biliyim 2. 3.lig malarna gidersin. Burada hibir zaman 1.lig'de zirve mcadelesi yapan takmlarn gsterdii mcadele ve teknik yoktur. O zaman da ma daha farkl bir btnlkte alglamaya alrsn.

Bu da yle bir ey. Biraz allsa gze ho gelen gzel yanlar daha ok ortaya kacaktr.

Ayrca kadnlar anlamakta glk eken fanatikler iin bir kpr olabilir. Hemi de gzel bakmak sevaptr yaw!
    "dere cotu bir kere"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)