Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sonunda Bu da Oldu... (Bayraðýmýza Tepki)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bu konuda yazý yazan hiçkimsenin bu iþi bir polis memurunun kendi insiyatifi ile yaptýðýný düþünebileceðini zannetmiyorum.

Nasýl ki Beþiktaþ maçýnda bayraklarýmýzý ve pankartýmýzý zor soktuk, gene ayný olay vuku bulmuþ, bu sefer bir adým daha ileri atýlmýþtýr.

Bu emir ile yapýlmýþ bir iþtir. Gayet açýk. Bunun sorumlusu da öncelikle Ýstanbul Valiliði ve Emniyet Müdürlüðü'dür. Dolayýsýyla bu tepkilerin muhatabý da bu makamlar olmalýdýr.

Mesaj yazarken bir Trabzonsporlu ve BMN üyesi olduðunuzun ve bunun ekstra bir sorumluluk getirdiðinin farkýnda olarak yazýn.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Galatasaray Yeni Açýk'ta asýlan Azerbaycan bayraðýna ne demeli peki?

Kýnýyoruz elbette.
    keyif adamý ..

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bir futbol stadýnda böyle bir uygulamanýn mantýðýný anlamak için o polis memurunun nereli olduðuna bakmak lazým. Yukardan böyle bir talimat mý var.. burasý Türkiye! Herþey mümkün. Ancak bu talimat kimden gelirse gelsin þanlý bayraðýmýz bu ülkede her yere sorgusuz sualsiz girmelidir. Bunu engelleyen vatan hainidir.

Bu zihniyet biraz daha ileri gidip arabanda evinde yada sýrtýnda bayrak taþýma birileri tahrik oluyor diyebilir. Bu tahrik olma unsuru günlük hayatýmýza da çoktan girdi zaten. Ýnsanlar Türk bayraðýný dükkanlarýna asmaya arabalarýna koymaya korkar hale geldi.

Yazýklar olsun...

:bayrak:
    Vatan Topraðý Kutsaldýr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

insanýn öyle zoruna gidiyor ki ........
    bu adamlarýn o görevde bulunmasnýn deðil,serbestçe dolaþmasýnýn yasak olmasý gerekli!
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

bu kadar rezillik olmaz bee.bu insanýmýzýn gelmiþ oldugu son noktayý göstermektedir ve böyle giderse bu durum için den çýkýlmaz bir hal alacaktýr.yapýlan olay çok kötü söyleyecek laf bulamýyorum aslýnda buluyorum da neyse...

buna benzer olaylar da her zaman polisler öne cýkýyo.adamlarýn yaptýgýna bak yaa gelde .........

Tufan_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

normal karsilamak gerekir galatasaray taraftari degilmi veya guvenligi hepsi ayni artik gs taraftarinin fb taraftarindan bi farki olmadigini gördum hic sevmiyorum
    SAMPIYON TRABZONSPOR

forza61ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

provakasyon gelmeyin kaza....trabzon trabzonspor oldumu bi yerde söz konusu tamam bunlar aþýrý milliyetci kaza gelir yüklenýn......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý selçukabi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle þey olmaz, bir tane polisin yaptýðý yanlýþý hepsine yüklemek
    Bende "bir tane polisin yaptýðý yanlýþý" demeyi o kadar isterdim ki. bjk maçýnda da bir tane deðil bir çok tane yetkili emniyet mensubunun neler yaptýðýna hep birlikte þahit olduk. Merakla devamýný bekliyorum bundan sonraki eylemleri ne olacak ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Yok caným..
    Bu kadar da olamaz..
    Ýnsan inanmak istemiyor doðrusu!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bu uygulama Trabzonlular için özel diyelim, malum cinayeti milliyetçilik adý altýnda içinizden biri iþledi, size Türk bayraðý yasak! demektir bu.

Bu düþünce ile bayraklar içeri alýnmadýysa bunun adý da bölücülüktür. Bu olayýn üstüne gidilecekse öyle polisi internetten þikayet ile olmaz. Savcýlýða suç duyurusunda bulunmak lazým.

:bayrak:
    Vatan Topraðý Kutsaldýr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Eyüphan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdülkadir Aksu gibi bir insanýn Ýçiþleri Bakaný olduðu bir ülkede polislerin bu tavrýna þaþýrmamak lazým.
    Bahsi geçen þahýs tarafýndan kuruma yapýlan alýmlarla birlikte emniyetin içler acýsý halini görmek gerçekten çok üzücü...
    BMN TRABZON

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yaw þaka gibi.sarhoþ falan deðildiler dimi.
    elbet bir gün toprak olup gideceðiz...
    TRABZONLU DOÐDUK TRABZONSPORLU ÖLECEÐÝZ...
    legends never die ...

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

valla þaþýlacak þey. nedemek Türk Bayraðý ile giremezsiniz. nerde yaþýyoruz biz yaa. bunlarý þikayet edecek biyerler yok mu.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

forza61ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

fatih bu yayla suyi içti da bikere hersey beklenur bundan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

alakasýz yerde yazýyorsun arkadaþým farkýnda deðilmisin ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdülkadir Aksu gibi bir insanýn Ýçiþleri Bakaný olduðu bir ülkede polislerin bu tavrýna þaþýrmamak lazým.
    Buna valiyi ve il emniyet müdürünü de eklemek gerek.

Hangi mantýða dayanarak gerçekleþtirdiði belli olmayan icraatlarýyla hem vatandaþý hem de bir çok polis memurunu maðdur ediyor Aksu!..

Kapýda gýcýk olduðum bayan memurun söylediði þu idi:
    ''Valiliðin emri var içeriye yazýlý pankart vs. hiç bir þey almýyoruz!'' Bir süre tartýþtýktan sonra mecbur girdik içeri.Hadi o pankart idi,arkadaþ sen Türk bayraðýný K.K.T.C bayraðýný nasýl almazsýn?Almazsýn hadi saçma salak bir emir var,''Tahrik eder'' ne demek?Ayýp!..Utandým...

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Sorun acaba ''Trabzonspor taraftarý mý Türk Bayraðý sokamaz? yoksa tribüne bayrak sokulmasý yasak mý? '' bu çok önemli.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

''Valiliðin emri var içeriye yazýlý pankart vs. hiç bir þey almýyoruz!''

Türkçede tahrik ediyo galiba.

eyvah Türkçe dedim.

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

her geçen gün yeni "skandal" haberleri ile karþýlaþýyoruz... sözü edilen þeyler sanki suç unsuru taþýyan þeyler... yani sanki üzerinde slogan vs. yazan pankartlardan bahsediyoruz...

üstelik bu her skandal haberinden sonra bir "skandal" daha yaþar hale geldik... þöyle ki; hani þimdi biz burada bir takým haksýzlýklara deðiniyoruz ya, bazý kesimlere göre bu durumlar sadece Trabzonsporlular için "skandal" olarak algýlanabilir olarak kabul ediliyor... bence bu çok daha büyük bir "skandal"... bir yanda siz feryat etmek, bir þeyler yapmak istiyorsunuz... diðer yanda birileri sizin bu tepkinize bir anlam veremiyor; "neden bu kadar tepkililer ki?" deyip þaþýrýyorlar...

bayraðýmýz birilerini tahrik ediyorsa, rahatsýz ediyorsa etsin... etsin ki bilelim bakalým, kimler rahatsýzlýk duyuyor o bayraklarýn açýlmasýndan...

bence çok mühim bir konu, kesinlikle siyaset üstü... lütfen siyaset bulaþtýrmayalým... ben de Ýçiþleri Bakaný'ný sevmiyorum ama burasý yeri deðil, yoksa konunun önemi kayboluyor... bir de yine "faþist" vb. kelimeler gördüm yukarda, rahatsýz oldum... açýlan her konuyu bir þekilde kendi ideolojimize (hangi ideoloji olursa olsun) baðlama hastalýðýmýzdan kurtulmayý öðrenmeliyiz artýk...

maalesef polislerimizin içinde de mesleðe yakýþmayacak kiþiler var... her meslek grubunda olduðu gibi, onlarýn arasýnda da var... ama idealist, dürüst olanlarý da var... polisler hakkýndaki görüþlerimi zaten geçen sene "Polis Haftasý"ný kutlamak için açtýðým baþlýkta yazmýþtým, merak eden okuyabilir...

yalnýz benim anlamadýðým bir durum var... biri çýkýp diyor ki; "falanca yerde bir doktor bana þöyle birþey yaptý" ve eleþtiriyor o doktoru haklý olarak... bu eleþtiriye cevap vermesi gereken kiþi o olayý yapan ya da o olayý yapan kiþi ile ayný eksende düþünen "ben olsam, ben de öyle yapardým" diyen birisi olmalý bence... ama nedense bu tip eleþtirilere cevap "ben o doktor gibi deðilim kardeþim" diyen kiþilerden geliyor... bu doktor örneðini, polis, manav, hemþire, belirli taraftar grubuna mensup bir taraftar, milletvekili gibi bir konuya uyarlayabilirsiniz... yani demek istediðim insanlar neden yapmadýklarý bir konu hakkýnda kendi üstlerine alýnýyorlar bazý þeyleri?... sen zaten o kötü kiþilerden deðilsen o laf sana edilmemiþ demektir, bu kadar basit...

ilginç bir notla bitireyim: madem bu bayraklar tahrik unsuru... neden Ýstanbul'un dört bir yanýna devasa bayraklar dikiliyor... herkes görüp tahrik olsun diye mi?... sayýn valim, emniyet müdürüm var mý buna bir cevabýnýz?... Ýstanbul'luyu güne tahrik olmuþ bir þekilde mi baþlatmak istiyorsunuz?... yoksa sadece stadyumlarda açýlan bayraklarýn mý tahrik edici bir etkisi var?... komik olmayýn!!!
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sorun acaba ''Trabzonspor taraftarý mý Türk Bayraðý sokamaz? yoksa tribüne bayrak sokulmasý yasak mý? '' bu çok önemli.
    aslýnda önemli olan da bu...

çok düþündürücü...

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Bu ülkede milletin %10'u evet evet sadece %10'u polise güveniyorsa bundan bizler deðil polisler gocunmalýdýr.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum Ýstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiþ Ula Hiç Bir Þeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Nereden
    Samsun

bu ne kin bu ne düþmanlýktýr Trabzonsporlulara!!bur da amaç ve hedef Trabzon ve Trabzonsporlulardýr!!!
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taþý
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kesinlikle katýlýyorum abi...

coskun0661 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

tek kelimeyle kýnýyoruz...bakalým bundan sonra bize karþý nasýl bir tavýr sergileyecekler..
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Þu anda konu bir kaç yorum dýþýnda gayet uygarca tartýþýlmaktadýr,baþka yöne çekmeye gerek te yoktur.Konu üzerindeki yorumlarýnýz-Metin abinin deyiþiyle-itidalli olursa sorun çýkmayacaktýr takdir edersiniz ki.

Harun abinin söylediði üzerine düþünmek gerekli.Son dönemde Trabzon'un adýnýn geçtiði haberlerin hangi çerçevede olduðunu biliyoruz.Tüm bunlarýn üzerine dün yaþanýlan ayýp manidar oldu.

Gerçi BJK maçýnda da pankartýmýzýn asýlmasýna engel olunmuþtu.Fakat burada ''pankart'' engeli söz konusu ve valilik emriyle gerçekleþtirilmekte.Bulunduðumuz tribünde bayraklarýmýza uygulanan bu sansür ise çok çok baþka...Sorumlularý bunun utancýný nasýl taþýyacaklar bilemiyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)