Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sonunda Bu da Oldu... (Bayraðýmýza Tepki)

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Bu ülkede bunlardamý olacaktý yuhh beee!!
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Ba®ýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gs tarafýnda 'Bayrak namusumuzdur, indirilemez' diye bir pankart gördüm yanýlmýyorsam.
    ayrýca kapalý da da "Bayrak inmez,vatan bölünmez"yazýsý vardý

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý BarýþDemirer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayrýca kapalý da da "Bayrak inmez,vatan bölünmez"yazýsý vardý
    Sanýrým ayný pankarttan bahsediyoruz ama içeriði senin yazdýðýn gibi olmasý lazým.Ben tam çözemedim ne yazdýðýný.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

biz yeni açýkta olduðumuzdan özellikle kaya arkadaþýmýzýn K.K.T.C BAYARAÐINI aradým ancak tribünde ben de göremedim. ÞANLI BAYRAÐIMIZ ise biraz geçte olsa asýlmýþtý tribünümüzün önüne.

bunlara söylencek laf bulamýyorum ben . çünkü yaptýklarý pislik lafla ifade edilmeyecek düzeyde. yazýklar olsun.
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNÝ -TS KARADENÝZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlasý !

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Alýntý Salih61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunlarýn aldýklarý maaþ haram olsun baþka söylenecek ne olur ki
    Ýki gün sonra Þýrnak ta bir çatýþmada þehit olan Polis haberlerini okuyunca ve televizyondan duyunca vereceðin tepki de aynýsý mý olacak
    Rüþvet alan doktor demek tüm doktorlarýn rüþvet aldýðý anlamýna gelmez neticede hasta olunca gideceðin tek kiþi doktor olacaktýr
    O tribünde görevli olan polislerin baþýnda duran bir amirin evet sadece bir amirden bahsediyorum vermiþ olduðu kiþisel karar da tüm polisleri baðlamaz bu böyle biline...
    Öðretmenin, doktorun, mühendisin gitmediði yerde GÜVENLÝÐÝNÝZÝ SAÐLAYAN POLÝSÝN VE ASKERÝN OLDUÐUNU unutmadan cümleler kurarsak sevinirim...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Tahrik oluyoruz, doðrudur.....

Bu bayraklarý ve barýndýrdýklarý anlamlarý anla(ya)mayanlarý görünce tahrik oluyoruz.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

Alýntý lazkopat_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýki gün sonra Þýrnak ta bir çatýþmada þehit olan Polis haberlerini okuyunca ve televizyondan duyunca vereceðin tepki de aynýsý mý olacak
    Rüþvet alan doktor demek tüm doktorlarýn rüþvet aldýðý anlamýna gelmez neticede hasta olunca gideceðin tek kiþi doktor olacaktýr
    O tribünde görevli olan polislerin baþýnda duran bir amirin evet sadece bir amirden bahsediyorum vermiþ olduðu kiþisel karar da tüm polisleri baðlamaz bu böyle biline...
    Öðretmenin, doktorun, mühendisin gitmediði yerde GÜVENLÝÐÝNÝZÝ SAÐLAYAN POLÝSÝN VE ASKERÝN OLDUÐUNU unutmadan cümleler kurarsak sevinirim...
    çok doðru yazmýþsýn abi sana katýlýyorum ama güvenliðimizi saðlamasý gereken polis suçsuz taraftarý sanki düþman copluyormuþ gibi copluyor

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Selam;

Pazar günü Chelsea-Tottenham maçýnda Rumlar stada Kýbrýs haritasýyla girmiþti,býrakýn bayraðý.Daha da fazlasý sanýrým T.V. yayýnýndan olsa gerek yabancýlar maçlarýna sürekli kendi bayraklarýyla gidiyorlar...Hem Ýspanyollar hem Ýngilizler stadýn her yerine bayraklarýna asýyorlar.Biz niye Ýstiklal Marþýmýzý maçlardan önce söylüyoruz?Futbol maçý kutsal olduðu için mi?Birlik,beraberliðin en rahat saðlanacaðý ortamý bu þekilde yalýtmaya çalýþmak en iyimser tabirle aptallýktýr ve bence de münferit bir olaydýr.Yani kendini çok zeki sanan bir beyinsizin tasarrufundan baþka birþey deðildir bence...
    Ýyi oyuncu maç,büyük oyuncu þampiyonluk kazandýrýr. M.J.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

çok doðru yazmýþsýn abi sana katýlýyorum ama güvenliðimizi saðlamasý gereken polis suçsuz taraftarý sanki düþman copluyormuþ gibi copluyor
    Maçta polisin ne iþi var niye polis tercih ediliyor biliyormusun kulüp yöneticileri tarafýndan beleþ hamal olarak görülen polis özel güvenlik güçlerinin yapmasý gereken iþi (eðer özel güvenlik görevlisi yaparsa para alacak) stadta yaparken gününün en az 7-8 saatini sokakta suçlu kovalamak, devriyet atmak yerine maçta geçiriyor toplumsal bir olay esnasýnda kim suçlu kim suçsuz diye ani bir karar verip karþýdaki grubu ayýramazsýn eðer bir olayda jop çýkmýþ ise o jopu tribündeki sivil polis bile yiyecektir önemli olan yanýnda oturanlara sahip olmak olay çýkmasýný engelemektir o zaman jop çýkmayacaktýr...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

Alýntý lazkopat_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçta polisin ne iþi var niye polis tercih ediliyor biliyormusun kulüp yöneticileri tarafýndan beleþ hamal olarak görülen polis özel güvenlik güçlerinin yapmasý gereken iþi (eðer özel güvenlik görevlisi yaparsa para alacak) stadta yaparken gününün en az 7-8 saatini sokakta suçlu kovalamak, devriyet atmak yerine maçta geçiriyor toplumsal bir olay esnasýnda kim suçlu kim suçsuz diye ani bir karar verip karþýdaki grubu ayýramazsýn eðer bir olayda jop çýkmýþ ise o jopu tribündeki sivil polis bile yiyecektir önemli olan yanýnda oturanlara sahip olmak olay çýkmasýný engelemektir o zaman jop çýkmayacaktýr...
    ben maçtan önceki bi olayý kastetmiþtim orada 3-5 kiþi arasýnda olay çýkýyor polis onlarlar beraber etrafýndakileri de copluyor benim anlatmak istediðim bu

LaZo_52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

bayragýmýza uzanan eller kýrýlsýn
    OrDu dAn AdAm ÇýKmAz dErLeR aMa bEn ÇýKtIm TrAbZoN sPoR Lu OlDuM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdülkadir Aksu gibi bir insanýn Ýçiþleri Bakaný olduðu bir ülkede polislerin bu tavrýna þaþýrmamak lazým.
    Aynen katýlýyorum...

Ben ayný cümleyi baþka bir konuda yazdýðýmda,bir arkadaþýmýz "siyaset yapma" vs. demiþti...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Avrupalýnýn Türkiye'ye bakýþý ne ise Ýstanbul'un Trabzonspor'a bakýþý da öyle.
    Hala kabullenemenin, taþradan gelen Ýstanbul(!)lularýn çekememezliðinin yansýmalarýdýr bunlar.

Emin olun cennete merdiven dayasak, sýrf merdiveni biz tutuyoruz diye cennete girmez bunlar.

Biz vatanýmýzý, bayraðýmýzý, Trabzonsporumuzu sevmeye devam edeceðiz, herþeye ve herkese raðmen.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý antagonist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen katýlýyorum...

Ben ayný cümleyi baþka bir konuda yazdýðýmda,bir arkadaþýmýz "siyaset yapma" vs. demiþti...
    ii o zaman tekrarlýyorum siyaset yapma
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Türk bayraðýndan rahatsýz olan adamýn stadta ne iþi var.

onun yeri ayrý.

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Siyaset, Arapça kökenli bir kelimedir; at eðitimi, at talimi anlamýna gelmektedir.

Osmanlý'da devlet geleneði için siyaset sözcüðünün "ceza" ve özellikle "ölüm cezasý" anlamýnda kullanýldýðý görülmüþtür.

Yunan siyasal yaþamýnda ise siyaset, polise veya devlete ait etkinlikler biçiminde tanýmlanmýþtýr.

Yunanca 'poli' çok, 'tika' yüz anlamýnda kullanýlan iki kelimenin yanyana getirilmesi ile oluþturulan anlamý 'çok yüzlülük, yalancýlýk'týr.

Ýçiþleri bakanýný eleþtirmek siyaset yapmak deðildir diye düþünüyorum

:bayrak:
    Vatan Topraðý Kutsaldýr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bende diyorum ki bu mesele siyaset üstü bir meseledir. Ayrýca Ýçiþleri Bakanýndan son derece rahatsýz olan biri olsamda içiþleri bakaný bir partinin deðil tüm ülkenin içiþleri bakanýdýr ve konumuna uygun hareket etmelidir. Atýn sahibine göre kiþnediði bu ülkede bilinen bir gerçektir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Türkiye'de son dönemde yaþanan olaylarýn arkasýndaki güçlerin, amacýna yavaþ yavaþ ulaþtýðýnýn güzel bir örneðidir bu olay. Ülkede bazý þeylere sahip çýkmak suç haline gelmeye baþladý. "Aman tatsýzlýk olmasýn, aman birileri tahrik olmasýn" diye artýk doðru bildiðini de söyleyemeyecek veya savunamayacak insanlar.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    49

Arkadaþ hata sizde, alsanýza onu size diyen elemanýn ismini numarasýný filan yapalým þikayetimizi ondan sonrasý da basýna malzeme olur zaten. Bak bakalým bir daha yapýlabiliyor mu böyle þeyler....

Abdallý61
    Ziyaretçi

......................................
    Konu Tunga tarafýndan (12.03.2007 Saat 16:35 ) deðiþtirilmiþtir.

adherent_1
    Ziyaretçi

Selçuk kardeþ senin bu fikrine katýlýyorum. Memurun bu tür tutumlarýna karþý yapýlabilecek en etkili iþlem, onun isim-soy isim ve görevli olduðu alaný ve bölgeyi alarak gerekli mercilere þikayeti yapmaktýr. Þimdi o polis memurunun isim ve soy ismi bilinseydi internet üzerinden istanbul emniyet müdürlüðüne þikayet edecektik.
    Arkadaþlar; böyle vakýalar karþýsýnda uyanýk olalým, bayrak düþmanlarýna fýrsat vermeyelim, göz açtýrmayalým, gereken tepkiyi hep birlikte gösterelim. Eðer bir polis maça Türk bayraðýný veya Kýbrýs bayraðýný almýyorsa benim gözümde onun deðeri ancak bir pkk lý veya bir rum kadardýr. Davranýþlarýmýzý ona göre sergilemek gerekir. Böyle kansýzlar karþýsýnda en sert duruþumuzu sergileyelim....

:bayrak: :bayrak: :bayrak: :bayrak: :bayrak: :bayrak:
    Konu adherent_1 tarafýndan (12.03.2007 Saat 16:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

ben maçtan önceki bi olayý kastetmiþtim orada 3-5 kiþi arasýnda olay çýkýyor polis onlarlar beraber etrafýndakileri de copluyor benim anlatmak istediðim bu
    Orada bir hedef sapmasý olmuþ kardeþ hani maça gittim de jop yemedim demesinler diyedir o þaka bir yana her kurumun yanlýþ iþleyen bir tarafý var teraziye koyduðunda artýlar daha fazlaysa doðru oradadýr...

sismolog61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

ne mutlu TÜRKÜM diyene
    ........kýnýyoruz........
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

......................................

Siyaset yapmanýn yeri olduðunu zannetmiyorum polisten bir yaran var ki kansýz gibi bir ifade kullanabiliyorsun akþam yattýðýnda uyuyabiliyormusun eðer huzur içinde uyuyorsan sebebini bir düþün...
    Konu Tunga tarafýndan (12.03.2007 Saat 16:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    49

Böyle þey olmaz, bir tane polisin yaptýðý yanlýþý hepsine yüklemek hatta küfür etmek de ne demek? Eðer bu adam kendi þeyinin keyfine o bayraðý içeri almadýysa o, amiri emir verdiyse amiri, genelge varsa da bakan efendi hakkýnda soruþturma baþlatýlmalýdýr.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)