Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 88 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özhan Canaydýn'a Özel Teþekkür

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Sacit Ayaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hakan da yapmasý gerekeni yaptý destek oldu musaya
    Hakan'ýn yapýsýnda var bu. Ýnsancýl biri . Geçen yýl Sami Yen'de Fatih Tekke'yi kolunun altýna alýp ona sahip çýkmasý da (pankartý bile var ) gerçekten koruyucu bir özelliðinin olduðunu gösteriyo.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Akþam Telegol'de Serhat Ulueren çok güzel vermiþ cevabý,kendisini sevmesemde doðruya doðru.

Sayýn Canaydýn Necati'nin omuzu kýrýldýðý zaman niye Hastaneye ziyarete gitmedi hemen, Necati taksi ile hastaneye gitti?

O görüntüleri hatýrlýyorum Necati ticari taksi ile hastaneye gitmiþti.
    Neyse herkesin görüþü kendine,benim için bu konu kapandý artýk.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Ya bize ne Özhan Canaydýn'ýn Necati'nin yanýna gitmemesinden. Dün bizim futbolcumuz için gitti mi gitmedi mi? Hem de ayaðý kýrýlýan futbolcunun baþkaný protokolde istifini bozmadan otururken? Benim için önemli olan bu..

Ayrýca; dün gece takýmýn Trabzon'a dönüðü uçak özel uçaktý. Takým maçtan sonra Musa'yý ziyaret etti mi?
    Konu Berat tarafýndan (12.03.2007 Saat 16:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Selam;

Konuya þöyle baþlayayým ben ne Nuri Albayrak'tan ne de Ziya Doðan'dan hoþlanmýyorum ama hemen her fýrsatta bardaðýn boþ tarafýný görmekte bir noktadan sonra kabak tadý veriyor...
    Musa hem karakter hem de oyuncu olarak çok önemli bir deðer.Kesinlikle maçtan çok daha büyük bir kayýp bence de.Özhan Canaydýn Musa'nýn yanýna neden gitmiþ anlayamadým...Musa'nýn herhangi bir hayati tehlikesi yoktu,sebebi ziyaretse sabredip maçtan sonra da gidebilirdi.Gösteri devam ederken bence baþkanlar orada kalmalýydý...Ayrýca tribünde taraftar kendi kendini yerken baþkanýmýzýn yediðimiz golden sonra gözyaþý dökmesi beni memnun etmez.Oradaki rahat tavrý benim hoþuma gitti.Her ne kadar bunu futboldan anlamamasýna baðlasamda,yine de bunda bu kadar abartýlacak birþey bulamýyorum...
    Bence de stadda eleþtirilerden bunalan Canaydýn bu olayý kendine vesile yaptý týpký 6-0 dan sonra "ben onun elini attýklarý golü tebrik etmek için deðil; beni koruduðu için sýktým" demesi gibi bir þey bu da...Bu olayýn benim gözümde Hasan Þaþ'ýn hakeme saldýrýp oyundan atýlmasýndan sonra gazetecileri çaðýrýp Huzurevinde fotoðraf çektirmesinden fazla deðeri yok...Keþke samimi olsalar; ya da keþke bu kadar þüpheci olmasam...
    Ýyi oyuncu maç,büyük oyuncu þampiyonluk kazandýrýr. M.J.

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bizim baþkan nasýl gitmez anlamadým.Özhan Canaydýn gitmiþ koltuðu bomboþ sen orada oturuyorsun.Ayýp ayýp.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Biletten baþkan sorumlu deðildir. Bunun fiyatýný, satýþa çýkýþ tarihini belirleyen sorumlular var..

Nuri Albayrak'ýn Musa'nýn yanýna gitmemesi çok da eleþtirilecek bir hareket deðil. Sonuçta kaza eseri kýrýldý ayaðý. Rakibin hareketinden olsa tepki koymak için gidersin, Canaydýn da nezaketen yanýna gitti, suçluluk duygusundan deðil. Bana göre Trabzonspor baþkaný maç sýrasýnda gideceðine maçtan sonra takýmý toplayýp gitsin.

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Galatasaray Baþkaný Özhan canaydýn, ATV'de yayýnlanan Santra Programýna konuk oldu.

Özhan Canaydýn, yaptýðý açýklamada, Trabzonspor maçýnda taraftarlarýn gösterdiði tepkiyle ilgili olarak, ''Taraftarýmýza biraz kýrýldým. Özellikle ilk bölümde sessiz kalmalarýna'' dedi.

Yaþadýðý moral bozuluðuyla maçýn devre arasýnda Trabzonspor Baþkaný Nuri Albayrak'tan izin alarak stattan ayrýldýðýný ve eve gitmeyi planladýðýný söyleyen Canaydýn, ''Stat dýþýnda Musa Büyük'ün ayaðýnda iki yerinden kýrýk olduðunu öðrenince, yanýna uðrayýp oradan eve gitme kararý aldým. Pankartlarýn ise kesinlikle organize açýldýðýný düþünmüyorum'' diye konuþtu

Demek ki neymiþ Musa'nýn ayaðý kýrýldýðý için çýkmamýþ,hatta Musa'nýn 2 yerden ayaðý kýrlýmasa ve kýrýk parçalý olmasa hastaneyede gitmeyecekmiþ.
    Evine gitdiyormuþ,taraftara kýrýlmýþ.
    Fair-playcilere duyrulur.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence örnek olmasý gereken bir davranýþ yapmýþþþ...ama öyle maçý yarýda býrakýp gitmesinede gerek yoktu....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Galatasaray Baþkaný Özhan canaydýn, ATV'de yayýnlanan Santra Programýna konuk oldu.

Özhan Canaydýn, yaptýðý açýklamada, Trabzonspor maçýnda taraftarlarýn gösterdiði tepkiyle ilgili olarak, ''Taraftarýmýza biraz kýrýldým. Özellikle ilk bölümde sessiz kalmalarýna'' dedi.

Yaþadýðý moral bozuluðuyla maçýn devre arasýnda Trabzonspor Baþkaný Nuri Albayrak'tan izin alarak stattan ayrýldýðýný ve eve gitmeyi planladýðýný söyleyen Canaydýn, ''Stat dýþýnda Musa Büyük'ün ayaðýnda iki yerinden kýrýk olduðunu öðrenince, yanýna uðrayýp oradan eve gitme kararý aldým. Pankartlarýn ise kesinlikle organize açýldýðýný düþünmüyorum'' diye konuþtu

Demek ki neymiþ Musa'nýn ayaðý kýrýldýðý için çýkmamýþ,hatta Musa'nýn 2 yerden ayaðý kýrlýmasa ve kýrýk parçalý olmasa hastaneyede gitmeyecekmiþ.
    Evine gitdiyormuþ,taraftara kýrýlmýþ.
    Fair-playcilere duyrulur.
    Haklý olduðun nokta var, biz o yüzden maçý býrakýp gitti zannediyorduk ama taraftara kýrýldýðý için çýkmýþ,yolda da öðrenip hastahaneye koþmuþ.

Peki bu davranýþýyla da teþekkürü haketmiyor mu? ayrýca þu yukarýdaki açýklamadan "ayaðý 2 yerden kýrýlmasa,tek yerden kýrýlsa gitmezdi" mi demiþ Canaydýn, o cümleden bu anlamý çýkardýysan pes..
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Adam bahane arýyordu staddan kaçmak için
    Özhan Canaydýn'ýn bu fair play ayaklarý bana hiç inandýrýcý gelmiyor. Samimi bulamýyorum bu insaný. O ruh gibi suratýnýn arkasýnda içten pazarlýkçý bir insan imajý býraktý bende.

Özhan Canaydýn bu davranýþýyla bizim baþkaný da köþeye yatýrdý kendisi çok fair play'ya bizim baþkan bostan korkuluðu sanki. Ulan Canaydýn çok çakal adamsýn.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Durum 1-0 maðluptuk. Eðer Albayrak çýkýp gitse, bu sefer de eminim ki "albayrak kaçtý" denecekti.

Futbol yöneticiliði, ya da Türkiye'de herhangi bir konuda bir adým önce durmak zor iþ.

Albayrak gitmedi ama kulübün doktoru, saðlýk Kurulu Baþkaný Musa'nýn yanýnda, Zeyyat Kafkas ve Sayitoðlu da sahada Musa'nýn yanýndaydý. E daha ne olacak?

Musa sahadan çýkarken GS'lilerin nasýl alkýþladýðýný da gördük. Herkesi üzen bir sakatlýktý. Herkesi. Herkes üzüldü.

Canaydýn da misafirperverlik gereði görevini yapmýþ. Bu ülkede bu görevi yerine getirmeyenler bu kadar çok olunca görevini yapanlarý takdir etmek gerekiyor elbette. Amaç ne olursa olsun.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Özhan canaydýnýn sahadan kaçtýðýný düþünmüyorum.Bunu eleþtiri olarak yazmýyorum: rakiplerle biraz daha iyi iliþkilerle olmak için yapmýþ olabilir.6-0 lýk maçta feneri alkýþlamasý gibi...
    Özkan SÜMER

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Olay; Taraftarýna kýrýlýp morali bozulan baþkan canaydýn stadý terkediyor.... Bu sýrada Musa nýn ayaðýnýn kýrýldýðýný duyup destek olmak için sýcaðý sýcaðýna hastaneye koþuyor. Hastaneden ilk görüntüler geliyor ekranlara, koridorda bekleyen bir sedye üzerinde Trabzonspor futbolcusu Musa baþucunda gs baþkaný canaydýn...!

Bu konuda bir karar vermek lazým;

Þimdi bu adama ikiyüzlü mü diyelim, teþekkür mü edelim. Herkesin kendi kararý tabi... Ben olumlu düþünüyorum. Düþman da olsa yeri geldiði zaman teþekkür etmeyi bilmek lazým.

Fair Playciler ve daha uyanýklar diye ikiye ayrýlmak zorunda deðiliz sanýrým !

:bayrak:
    Konu cabri tarafýndan (14.03.2007 Saat 15:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    Vatan Topraðý Kutsaldýr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)