Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özhan Canaydýn'a Özel Teþekkür

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi gs nin baþkaný bizim futbolcuyu gitti hastanede ziyaret etti bizim baþkan sallamadý futbolcusunu.
    Baþkan sahada oyanayan Trabzonspor'un baþkaný.Her iþin bir görevlisi var,burasý profosyonel kulüp öyle iþler içinde görevli olanlar var.

Asýl baþkanlýk bundan sonra olacak onu anlayýn.Baþkan maçtan sonra gider,acil olarak tedaviye alýnmasý gereken bir oyuncuyu ve doktorlarý meþgul etmez.
    Bu saatten sonrada Trabzonspor camiasýnýn kanatlarý altýnda acýsýný dindirir.

Özhan Canaydýn ordan kaçmak için fýrsat buldu ve kaçtý,Hýncal Uluç'a sorun o daha iyi biliyor.

Bildiðim kadarýyla protesto maçýn ilk 5 dakikasýndaydý (maçý staddan izleyen arkadaþlar daha net bilgi vereceklerdir) Canaydýn'ýn bu davranýþý, gösteriþten ziyade incelikti. Kendisinin fenerbahçe baþkanýný maç sonunda tebrik ettiðini hatýrlarsanýz, yaptýðý ilk nezih davranýþýn bu olmadýðýný anlarsýnýz.

Olaylarýn arkasýnda bir þeyler aramaya öyle alýþtýk ki, hayatýmýz paranoya oldu! Musa hastaneye kaldýrýlmýþ, elbette doktoru hemþiresi var ama Canaydýn, önce insan! diyip hastaneye ziyarete gitmiþ.

Yazýk ya, bir teþekkürü bile çok mu görüyoruz?

(Bilet konusunda, galatasaray camiasýnýn üç beþ milyarýn hesabýyla karaborsaya göz yumduðunu düþünmüyorum. Bir þeylerin yanlýþ gittiði belli, sebep? Belki hala suskun durmamýzdýr.)

TsLaZo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar bence Özhan Canaydýn bizim üstümüzden rank yapmaya çalýþýyo þimdi eðer geyse maçý kaybetseydi gündem deðiþmiþ olacaktý herkes bak ne iyi baþkan hastaneye gitti diye konuþucaktý ama kimse geyse nie yenildiðini konuþmuyacaktý ve 1 haftadaha kendi koltugunu koruyucaktý..
    Ecelim geldiðinde son nefesimde
    Bordo-Mavi kefen var vasiyetimde

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

adam amacýna ulaþöýþ bence heryerde adý geçior herkes tebrik ediyor çok kolay oyuna geliyoruz bu camiada kimse babasýnýn hayrýnsa iþ yapmýyor biraz daha uyanýk olmakta yarar var

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Rakip takým baþkanýnýn maçý býrakýp hastahaneye gitmesi aþýrý nezaket. Buradaki mesajý; "3 puan alsakne olur ki? Çocuðun ayaðý kýrýlmýþ.."

Bizim baþkanýn yerine mýhlanmasý da aþýrý rahatlýk.. Buradaki mesajý; "Bu maçýn son 60 dakikasýný izlemek,bir baþkan olarak Musa'nýn yanýnda olmaktan,kendisini güçlü hissettirmeye çalýþmaktan daha önemli.."

Nezaket için teþekkürler Canaydýn..
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Bende teþekkür ederim kendisine. Bizim baþkanýn yapmasý gerekeni þimdiden sonra yapmasýný diliyorum. Musa'nýn durumunu bir çoðumuz okuduk yada bir þekilde duyduk. Trabzonspor onu ortada býrakmayacaktýr, býrakmamalýdýr.
    BORDO MAVÝ

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Bu nasil bir anlayis bende onu anlamiyorum.
    Bizim futbolcumuzu onemli olan mac degil insan anlayisi ile hastaneye kadar goturmus ilgilenmis birisinde art niyet aramak. Ustelik Gs 1-0 onde iken. Sonucta baskan duzeyinde birisi oyuncumuzu hastaneye goturuyor. Bunun o kadar aci ceken musa icin ne oldugunu dusunebiliyormusunuz.
    Tamam karaborsa olayini bizde elestirecegiz elbette. Ama bizim gibi bir buyuge yakisan yapilan bir iyiligin arkaasinda art niyet aramak degil buyukce yapilan bir insanligi alkislamaktir.
    Ayrica Musa maci terkederken alkislayan Gs taraftarinida Tesekkkur.
    13 Vitor Hugo

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Canaydýn a tebrikler.. Ýnsanca bir davranýþta bulundu.

:bayrak:
    Vatan Topraðý Kutsaldýr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

canaydýna tebrikler bilet konusunda yaptýðý hayvanlýktan ötürü

ne alakasý var diosunuz dimi þimdi alaka okadar çokki aslýnda

TRABZONSPOR taraftarýna birtürlü nezaman çýkacaðýný bildirmediler biletlerin insanlarda iþini gücünü býrakýp obiletler için sýralarda günlerce ziyan oldular bunlardan bitanesi de bendim perþ. günü 6 saat bekledim ve alamadým

madem okadar centilmen adamsýn neden adam gibi açýklamadýn nezaman çýkacak die bu biletler biletix e baktýðýmýzda adi cincon yönetiminin verdiði bilgiye göre biletler satýlacaktýr diodu belli bi saat vermediler bize maddi kaybýmýzda çok oldu zaman kaybýmýzda okulu astýk bilet kuyruklarýnda yalan olduk sonra alamadýk bide karaborsaya yedirdiler isteyerek bilerek

bukadar centilmen bi adam bu hareketi yapmazdý arkadaþlar uyanalým lütfen biranda büyüleniyoruz neoluyor bu tamamen þov amaçlý ve yenilmek ten korktuðu için staddan kaçmasýydý o dk lerde fena oynamýyorduk yan toplardan çok etkili oluyorduk herkes o dk lerde galibiyet bekliordur takýmýmýzdan

bizi bilet kuyruðunda ezen canaydýna siz tþk edin musanýn yanýnda gittiði için madem bukadar hoþunuza gitti tþkler yaðdýrýyorsunuz neden yapýlan bilet çilesine hakedilen tepkiyi gösteremediniz

tarafarým sizinlen gurur duyuyorum saolun varolun(!)

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

bundan sonra özhan JÖNaydýn diyecem kendisine oynadýðý muhteþem sportmenlik oyunundan ötürü

içime sindiremiyorum sýrf musayý ziyaret etti die kahraman ilan edildi ama sizin burda binlerce taraftarýnýz ezildi onu biranda unuttunuz

unutmýycam unutturmayacam JÖNaydýn

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

@Husolee, senin tabirinle biz uyuyoruz ya hadi bizi uyandýr. Sen çok zeki ve uyanýk bir taraftarsýn. Yemezsin böyle numaralarý. Bizim böyle þeylerde senin kadar kafamýz çalýþmaz. Hani derler ya insanlýk öldümü ya.. senin için ölmüþ anlaþýlan. Baksana bunun altýnda bile art niyet arýyorsun.

Canaydýn, Musa Büyük için hastaneye gitmek zorunda deðildi. Ve de gittiði için gelecek olan tebrikleri sonuna kadar haketmemiþtir.

Bizim Musa için burda yüreðimiz parçalanýyor. Sen protesto ediyorsan özgürsün, futbolcumuz için hastaneye giden adama teþekkür edenlere de saygýlý ol!! Bilet iþi ayrý bu ayrý sapla samaný birbirine karýþtýrýyorsun.

:bayrak:

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

@cabri
    iþte sen 2 sinde baðlantý kuramadýðýn için uyandýrýlman lazým ama pekte uyanacaða benzemessin seni bu derin uykundan uyandýrmak zor olacak anlaþýlan
    "Bizim böyle þeylerde senin kadar kafamýz çalýþmaz" onuda sen dedin vala ben böle biþe demedim
    saygý falan da duymuyorum sapla saman karýþmýyor biraz daha dikkat etsen anlayacaksýn nekadar da ortak noktalar var
    sabah bidaha oku bidaha yorum yap bence

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

þimdi sana yazacaklarýmý biraz erteliyorum... ya sabýr çekerek.

þöyle hayal aleminden sýyrýlýp dünyamýza gel önce. Bilet olayýnda direkt canaydýn ýn hatalý olduðu belli mi? buna önce cevap ver. lafý gevelemeden.

ve bu iki olay arasýnda nasýl bir baðlantý var bana anlat. ben kuramýyorum. hadi bekliyorum.

Maçý kaybetme korkusu falan diye zýrvalama 1-0 öndeydi gs...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

ben hayal kurmuyorum hayal aleminde gezen sensin ne güzel sportmence olaylar olmuþ senin fikrince(!) ben hayal kursaydým sevinebilieceðim biþeyler olurdu ama malesef yok

aradaki balantý pete zor deðil aslýnda sporun centilmekten ibaret olduunu düþünen baþkan JÖNaydýn biletleri birtürlü zamanýnda satýþa çýkartmamýþtýr

kanýt istersin sen þimdi biletix teki ifade þudur "cincon klübünün vereceði talimata göre misafir takým biletleri satýþa sunulacaktýr"
    ama asla açýklamadýlar biletler satýlmadan 10 dk önce açýkladýlar bunu

bunu yapmalarýnýn sebebi sence ne olabilir eziyet etmek maçý saha dýþýnda kazanmak karaborsadan belki de yarar sapðalamak ne oyunlar olduunun farkýnda deilsin biletix resmen biletleri karaborsaya teslim etti bunu cincon yönetimi sayesinde yaptý

anladýnmý

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Sabahýn bu saatinde kafa mý buluyorsun benimle....

Bilet olayýnda direkt canaydýn mý insiyatif kullanmýþ? bunun cevabýný ver bana.
    bilmiyorsan kafadan konuþuyorum de.

bilet olayý ile hastane ziyareti arasýnda kurduðun baðlantý bu mudur? bunun için mi bu kadar yaygara..

sana gerekeni özelden söyliycem, burasý yeri deðil.
    Konu cabri tarafýndan (12.03.2007 Saat 04:49 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý cabri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sabahýn bu saatinde kafa mý buluyorsun benimle....

Bilet olayýnda direkt canaydýn mý insiyatif kullanmýþ? bunun cevabýný ver bana.
    bilmiyorsan kafadan konuþuyorum de.

bilet olayý ile hastane ziyareti arasýnda kurduðun baðlantý bu mudur? bunun için mi bu kadar yaygara..

sana gerekeni özelden söyliycem, bura yeri deðil.

kafadan konuþmuyorum sen anlamýyosun heralde ben daha biþe demiorum bide koyu yazmýþsýn JÖNaydýný cincon taraftarý bukadar savunmaz onlar bile ne mal olduunu biliorlar
    sen özelden ulaþ bana bakalým daha fazla kirletmeyelim buralarý özelden bekliorum seni

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Kirletmek? Teþekkür topiðini kirleten sensin.

koyu yazýlan yerler senin içindi.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Özhan Canaydýn'ýn kiþiliðinde bu varsa suçu ne adamýn? Niye bazýlarýmýz bu örnek davranýþa tepki koyup, medyaya þirin gözükmek için yada taraftarýn protestosundan kaçmak için ziyarete gitmiþtir tarzýnda fikirler belirtiyor anlamýyorum. Bu adam takýmý 6-0 hezimete uðradýðýnda da medyaya þirin gözükmek için mi rakip takýmýn baþkanýnýn elini sýktý...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

ya tamam hadi bazý arkadaþlar canaydýn bu iþi gösteriþ için yaptý diyor. hadi diyelim öyle oldu. peki bizim baþkanýn piþkin pþikin oturup maçý izlemesine nasýl bir açýklama getirecekler onu çok merak ediyorum.
    bir de canaydýn böyle bir hareketle nasýl bir rant kazanýr merak ediyorum. ayný þeyin kendi baþýnýza geldiðini düþünün aytaðýnýz kýrýlýyor ve kerndi baþkanýnýz yerine karþý takýmýn baþkaný geliyor hastaneye. ne düþünürsünüz gösteriþ için geldiðini mi. biraz objektiflik lütfen

Sn.Canaydýna özverili davranýþýndan dolayý teþekkür ediyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Maç öncesi bilet rezaletinden kimi sorumlu tutacaðýz ?
    Tribunlerde pankart açtýrmayan "iki gün önce gs kulübünden izin alacaktýnýz"
    diyenlere karþý kimi sorumlu tutacaðýz ? Canaydýn keyfi maç öncesi kaçmýþtý ve defalarca ali sami yen'de maç izlemeye gitmemiþ bir kaç kez de son yarým saatte maçtan çýkmýþtýr. Musa'yý bahane ettiðini düþünüyorum yine de hastaneyede gitmeye bilirdi. Kendisini sadece ve sadece bizim futbolcumuzu kurumsal kimliði bir yana insan olarak ziyarete gittiði için tebrik ediyorum hepsi bu kadar.

Her ne kadar tribunlerde KKTC bayraðý astýrmayan Türk bayraðýna ise "milleti tahrik etmeyin " diyenlerin mekanýndan gelen birisi olarak çekincelerim olsa da Türk ve dünya futbolu baþlýðýna taþýyorum.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý saglam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bildiðim kadarýyla protesto maçýn ilk 5 dakikasýndaydý (maçý staddan izleyen arkadaþlar daha net bilgi vereceklerdir) Canaydýn'ýn bu davranýþý, gösteriþten ziyade incelikti. Kendisinin fenerbahçe baþkanýný maç sonunda tebrik ettiðini hatýrlarsanýz, yaptýðý ilk nezih davranýþýn bu olmadýðýný anlarsýnýz.

Olaylarýn arkasýnda bir þeyler aramaya öyle alýþtýk ki, hayatýmýz paranoya oldu! Musa hastaneye kaldýrýlmýþ, elbette doktoru hemþiresi var ama Canaydýn, önce insan! diyip hastaneye ziyarete gitmiþ.

Yazýk ya, bir teþekkürü bile çok mu görüyoruz?

(Bilet konusunda, galatasaray camiasýnýn üç beþ milyarýn hesabýyla karaborsaya göz yumduðunu düþünmüyorum. Bir þeylerin yanlýþ gittiði belli, sebep? Belki hala suskun durmamýzdýr.)
    Hýncal Uluç geçen hafta yayýnlanan 90 dakika programýnda Özhan Canaydýn'ý taraftarýnýn önüne çýkmaktan utanan,diðer branþlarda hiç bir müsabakaya gitmeyen Bjk maçýnda olmayan bir Baþkan olarak lanse etti.
    Açýk olarak taraftardan kaçýyor diye itham etti.Denizli maçýnda da ayný þekilde staddan ayrýlmýþ adam.

Bjk maçýnda takýmý Bursa'dan takip ediyor diye tepki koydu çünkü taraftarýn önüne çýkamýyor dedi.Bende bu adam ordan çýkmak için bahane arýyordu ve çýktý dedim.
    Neymiþ Fb maçýnda rakibi alkýþlamýþmýþ,tebrik etmiþmiþ ya bir an düþünün burda bizim baþkanýn bacaklarýný sallamasý laf olmuþ ayný þeyi Nuri Albayrak yapsa ne diye yazardýnýz burda Özhan Canaydýn yapýnca fair-play oldu.
    Biletleride bunlar satýyordu,onlar için çok önemli bir maça çýkarken Trabzonspor taraftarýný çileden çýkarýp,býktýrýp tribune gelmesin istediler.

Centilmen baþkan,bundan sonra Musa için ne yapacak göreceðiz.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Ba®ýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

gese Baþkanýnýn maçý býrakýp Musa yý hastanede ziyaret etmesi güzel ama ayný tür bir davranýþý neden bilet konusunda yapmadý diye sormak lazým

onurkaradeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

insani nezaketinden ötürü tebrikler

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Hakan Þükürüde kutluyorum bir dakika olsun musanýn yanýndan ayrýlmadý ona moral verdi gerçekden çok güzel bir hareket futbolda abilik kardeþlik pek yoktur ama dün gece bunu gördüm kendisini bu hareketinden dolayý kutluyorum

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

gerçekten de yerin de bi davranýþ dogrusu.hiç beklemezdim ama tebrik ediyorum kendisini.hakan da yapmasý gerekeni yaptý destek oldu musaya bence futbolcu ve baþkan da böyle olmalý her zaman bu davranýþ güzel bi örnek olmalý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)