Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
Toplam 220 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 220 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara Sakatlandı mı?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

bu işin açıklaması şudur..
    ziya doğan denen bu futbol katilinin eline yıldız mıldız emanet edilmez..

Cüneyt Canlıca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Eyüphan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bitmiş bir futbolcu. Ziya göstermelik olarak aldı ilk 11'e ama takım o anda bitiverdi. Son 20 dakikada tek atak yapamadık. Gs çaldı söyledi.
    ziya eğer yattarayı bitirmeye çalışmıyorsa ben bu yaşıma kadar boşuna yaşamısım..sen ne biçim teknik adamsınki iki hafta oynayamayacak bir futbolcuyu kadroya alabiliyorsun...eğer sakat değilsede böyle bir açıklama yapılmışsa hiç tartışmaya bile gerek yok bitmiş bu yönetimde teknik adamda sağlık kuruluda..bu saatten sonra isterse takımı şampiyon yapsın hiç umurumda değil defolsun gitsin

Nereden
    İstanbul

YATTARA SON ANDA
    Trabzonspor'da Galatasaray karşılaşması sonrası en önemli tartışma konularından biri de Yattara' nın oyuna girmesi oldu. Kasığındaki sakatlığı nüksettiği için Beşiktaş ve Konya maçlarında kadroya alınmayan ve hafta başında Galatasaray' a karşı sahada yer alacağı açıklanan Gineli oyuncunun, cuma akşamı yapalan kontrollerinde kaburgasında çatlak tespit edilmiş ve iki hafta süreyle sahalardan uzak kalacağı kulübün resmi internet sitesi kanalıyla kamuoyuna açıklanmıştı. Buna rağmen Galatasaray karşısında kadroya alınıp ikinci yarıda oyuna sürülmesi kafalarda soru işareti yaratmıştı. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Yattara ile ilgili eleştirileri yanıtlarken, "Önce iki hafta oynayamayacağı bildirildi. Sonra doktorlarımız bu kararı değiştirdiler. Kaburgasında çatlak olmadığını ve iğneyle oynayabileceğini söylediler. Ceyhun' u oyşundan alıp Yattara' yı koymamın nedeni ise, boş alanları değerlendirmekti. Yattara önemli bir oyuncu. Galatasaray' ın üzerimize geldiği dakikalarda ileride boş alan bulabiliriz diye onu oyuna aldım. Etkili olacağını düşündük. Bence düşüncem doğruydu ama istediklerimizi yapamadık" dedi. Trabzonspor Sağlık kurulu Başkanı Köksal Güney ise, çekilen filmlerde önce çatlak tanısı konuldouğunu ancak daha sonra yapılan ileri kontrollerde çatlak olmadığının tespit edildiğini ifade ederek, "İnternet sitesine haberi girmiştik. Haber girdik diye de Yattara' yı kadroya almamazlık edemezdik" diye konuştu.

emre1inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

heralde kimse ziya doğan dahil yaptığın bir hata olduğunu inkar edemez..oyun iyi gidiyor,bastırıyoruz,gökdeniz sağdan çok iyi gidiyor,adamlar o tarafa önlem alıyor,biz kalkıp gökdenizi ordan alıp sola ve hazır olmayan yattarayı daha 65 de oyuna alıyosun.alacaksan sonra al ya,gol atabilecekken gol yedik ya..ayrıca ceyhun mutlaka en az 75 dak.oyunda kalmalı,adam topu ayakta tutuyor ya,bu maç kaybedilmesi 1-ziyanın yanlış planı 2-musanın sakatlanmasıdır!!!

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Ergün'ün çıkıp, çömez sayılabilecek bir Ferhat'ın sol beke oyuna dahil edilmesi karşısında Ziya Doğan'ın yaptığı -hatta şimdiye dek yaptığı- en doğru hamleydi Yattara'yı oyuna almak.. İyi bir Yattara ve çömez bir Ferhat karşı karşıya geldiğinde sonuç ne olur sizce? Ama maç başından beri bir çok top kaptıran Ayman-Hüseyin ikilisinden birini cesaret edip alamadı kenara ve tuttu tam yeni açılmaya başlayan Ceyhun'u çıkardı.. Ziya işte mümkünü yoktur ki 2 doğruyu bir arada yapsın!
    Tabi yine başa dönersek ilk 11 de başlaması gereken Yattara'nın yerine Keçeli ile başlaması ise her zaman yaptığı Ziya'lık!
    #7 King of Kings

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

yok abi ya adam sahada teknik kapasitesi iyi maçın seyrini değiştirebilecek en fazla 2 adam tutabiliyor. 3-4 ü başaramıyor işte yenemiyor kendini.. nato mermer nato kafa..
    Bir Güneş Doğar Neler Değişir!

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aslinda Yattarayi En Uygun Zamanda Aldi MaÇ 1-1 Ve Cİnconlar ÜstÜmÜze Gelİyordu Tek Hata Ceyhunu Çikarmasiydi Ayman Veya HÜseyİnden Bİrİnİ Alip Ceyhunu Bİr Gerİye Çekseydİ Ceyhun Uzun Paslarla Yatarayida GÖkdenİzİde Umutuda Pozİsyona Sokabİlİrdİ.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Kütahya

ya adamda bir takındıdır gidiyor,kardeşim yattarayı alıyorsun oyuna güzelde zaten defanstan dan dun vurarak topu uzaklaştırma cabası içinde o yattarayı kim düzgün pas atıp topla buluşturacak ha,ceyhunu çıkarması cahilane ve bir o kadarda korkakça 1 hareketti,ben tam düşünüyordum şimdi çıkartır ceyhunu sokar yattarayı mahveder diye ,tamda dediğimi yaptı,insan güttüğü koyunu tanır,yabboz ziya,en azından aymanı kenara çekerde rahatça ayağa pasla oynarız derken katletti garibim yine maçı,bu arada bizde iyiden iyiye keçelizede olmaya başladık ((

Yattaraya sanki özel bir tutumu var bu hocanın,sakat filan değil ,,,,
    TÜRK;E KEFEN BİÇENİN SONU KORKUNÇ OLUR;

Alıntı HALİT KARAKAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattaraya sanki özel bir tutumu var bu hocanın,sakat filan değil ,,,,
    ne yazıkki katılıyorum galiba
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

yattara sakat oyuna alma sebebi aldatmacaa yattara oyuna girdigine ferhat vardi toy daha o cocuk yattara sakat halinlen yapar biseyler hesabiii dusuncesiylee koydu yattarayiii , korner oldu ceyhun ciktii yattara girdi dedim bu korner goll
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İki Kadınla Otelde Basılan Futbolcu

TRABZONSPORLU Yattara'nın G.Saray derbisi öncesi Cevahir Otel'e iki bayan arkadaşını çağırdığı ortaya çıktı...
    Rakibi yanıltmak için "Kaburgası çatlak 2 hafta yok" denilen Gineli yıldızın, vatandaşı iki bayanı odasına çıkartmak isterken Menajer Necmi Perekli'ye yakalandığı öğrenildi. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, "Bayanlardan biri Yattara'nın kuaförü. Saçlarını yaptırmak için çağırmış. Görevli arkadaşlar da Yattara'nın adının daha önce çapkınlık olaylarına karıştığı için bunun yanlış anlaşılacağını düşünerek iki bayanı otelden uzaklaştırmış" diye konuştu. Bu arada Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, "Kaburgasında çatlak tespitimiz hataydı. Biz de geri adım atıp bunu basına açıklamadık" dedi.

Rezalate bak.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

ibzolist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence ziya doğan yönetimin de desteğini alarak yattarayı trabzonspordan yollamaya çalışıyor ki bu yönetimin de işine gelir çünkü taraftar yattarayı sevdiği kadar hiçbir yeni transferi benimsemedi, dolayısıyla ilk önce taraftarın yattaraya olan sevgisini azaltmanın yollarını arıyorlar,haber 61 de şimdi okuduğum bir haber bu yönetime olan öfkemi iğrenme noktasına getirdi güya yattara maçtan önce zorlu grand ta iki tane kadınla alem yapmış ( hem de iki kadın ) buyur burdan yak eminim buna inanlar çıkacaktır,,,
    sakat olmadığı halde sakat olduğunu söyleyenlere yattaranın cevap vermesi gerektiğini söyleyenler var ben de onlara şunu söylüyorum ;
    fatih akyeli sevmeyenler arasındayım ama adamı yargısız infaz yaparak gönderdiler kendini savunmasına fırsat bile vermedi yönetim hem de ona ihtiyacımızın had safhada olduğu bir dönemde ,
    aynısını fatih tekke için de yapmadılarmı yok efenim neymiş zaten gitmek istiyormuş iyi de fatih tekke avrupaya gitmek istiyordu rusyaya değil , benim üzüldüğüm nokta hala bu yönetime ve söylediklerine inanların olması
    şampiyonluk gerçekti hayal oldu...

böylece yattaranın sakat olmadığı anlaşıldı yönetim yattaryı satıp para kazanmayı düşünüo

ligarba61
    Ziyaretçi

ALLAHIM akıl ver oynatılması gereken maçlarda oynatılmayan,2 haftadır sakat olan psikolojiside kötü olan yattara iyi oynamaya başlayan ceyhunun yerine oyuna giriyor sonrası malum;madem sakat değil oyuna onla başla başlamazsan yattarada böyle sana ders verir akıllı! ziya doğan

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı tamuğ yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

TRABZONSPORLU Yattara'nın G.Saray derbisi öncesi Cevahir Otel'e iki bayan arkadaşını çağırdığı ortaya çıktı...
    Rakibi yanıltmak için "Kaburgası çatlak 2 hafta yok" denilen Gineli yıldızın, vatandaşı iki bayanı odasına çıkartmak isterken Menajer Necmi Perekli'ye yakalandığı öğrenildi. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, "Bayanlardan biri Yattara'nın kuaförü. Saçlarını yaptırmak için çağırmış. Görevli arkadaşlar da Yattara'nın adının daha önce çapkınlık olaylarına karıştığı için bunun yanlış anlaşılacağını düşünerek iki bayanı otelden uzaklaştırmış" diye konuştu. Bu arada Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, "Kaburgasında çatlak tespitimiz hataydı. Biz de geri adım atıp bunu basına açıklamadık" dedi.

Rezalate bak.
    eger bu haber dogruysa başka denicek bişey yok çünkü onu istemeyenleri haklı çıkarmış yattara bu hareketleriyle. bencede artık çok uzadı bu iş. bu yattara çekişmesi trabzonspora zarar veriyor. adam sene başından beri oynamıyo nedeni ne olursa olsun. artık bilemiyorum ne yapılır ama en kısa zamanda bu yattara sorunu çözülmeli. aslında bende yattaranın gitmasini istemiyorum.

bu haberler bizans oyunu

Hüseyin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tamuğ yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Rezalate bak.
    yalan haberlere kanmayın.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BMN YÖNETİMİNİM BU KONUYU KAPATMASINI İSTİYORUM, yattarayı ts den uzaklaştırmak isteyenler var, yarın buradan zaralı alıny-tılar yaparak ts taraftarı yattaraya tepkili mesajı verip yattarayı küstürebilirler,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün Tv de bir spor haberlerinde bizim idmanın bir bölümünü izledim. Yattara kasıklarından bir sakatlık geçiriyordu yerde kıvranıyordu.Sanırım idmanı bırakmak mı istedi veya başka bişey mi oldu tam bakamadım oraya ama Ziya Doğan koluna girip yerden zorla (kalk hadi kalk der gibi) kaldırdı idmana devam ettirdi. Pek anlam veremedim kanal 24 du sanırım gördüğüm yer başka izleyen varsa yazabilir mi acaba doğrusunu.
    Her Asker Kısa Dönem olamaz :)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)