Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galatasaray Kulübü, Biletix ve KARABORSA

ben de biletzedelerdenim daha doğrusu korsanzede ya da ne derseniz deyin.elimde maç bileti var ancak maç olurda içeri alınamayacağım korkusunu atamıyorum içimden.bu durumun kesinlikle medyada ve görsel basında yer bulması gerekiyor...verdiğimiz parayı mı yanalım yoksa çektiğimiz sıkıntılara mı.yukarıda yazmış olan arkdaşların hepsine herfiyen destek veriyorum.bu gs yönetimi ve işbirlikçi TS yönetiminin oynadığı alçak bir oyundur.karaborsa ile işbirliği yapan zihniyetten ne bekleyebilirsiniz ki...
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kep61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadsım amc pazar gunu benim bildigim trabzonlusun bari tam soolee
    pardon yaa doğru

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BMN yöneticilerine tşkler bu işte parmağı bulunan gs yönetimi trabzon yönetimi ve biletixi kınıyorum

Cem Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galatasaray Karaborsacı...
    doğru...
    Peki biletlerin % 30 alan Albayrak ve ekibi ne....
    Onlar karaborsadan da beter bisey...
    Beslemelerine kendileri alehine anırmasınlar diye dagıtacaklar...
    Kendii canavarlarını yaratıyorlar.ç..
    Ve hiç bilmiyorlar ki onları ilk kendi yarattıkları beslemeleri satacak....
    Ne zaman mı..
    Daha fazlasını veren çıktığı anda...
    Haczavera,Maçka,Trabzon....,
    Sen Fatih in torunu,Ben Deli İbrahim in
    Sen Düzenin Adamı,Bense Memleketimin......

ER Ramazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeşim gerek havalimanında gerek cevahirden stada kadar ve maç sırasında yapılcak protestolar bu yönde olsun gayseye biletix e ve bizim yönetime ayrıca karaborsacılardan bilet alan arkadaşlarada yazık bu şerefsizlere istemeden ortak oluyosunuz yapmayın beyler yanınıza gelip bilet var diyene s...tir git diyin mümkünse dövün nedir yani
    BMN KOCAELİ
    An gelir, söz biter...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Berberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.ajansspor.com/haber/172615

Bakın bu konu ile ilgili Ajansspor'un sitesindeki habere yazılan yorumda gay'in biri ne diyor..
    ----------------------------------------------------------------
    ultraslan1905uni(09/03/2007)

sizde amma gaza geldiniz...sanki samiyen de yeneceksiniz....Şampiyon olcaklarmış....trabzonu severim şampiyon olmasını isterim ama iyi oyuncularla ve iyi hocayla...bu sene ligde kalın sonra olursunuz şampiyon...bırakın febe olacagına şampiyon GALATASARAY olsun....turu beraber atarız.....geçen sene ki gibi.....

Anlayacağınız biz biraz da kendi kendimize bu gay'leri bu havalara sokmuşuz yıllardır.

İstanbul takımlarının hepsi eziktir, birini diğerinden ayıran bizden değildir.
    O kadar....
    gerçekten çok haklısın. yıllarca "fener şampiyon olacağına galatasaray olsun" diye diye bu hallere düştük. biz trabzonsporluyuz. sıradan anadolu takımları gibi taraftar profilimiz olmamalı. biz büyük bir takımız "birinci takımım trabzon ikinci takımım galatasaray/beşiktaş" diye birşey yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cem Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru...
    nerden biliyorsun bunu? sen alırlarken yanında mıydın? üstelik birde rakam veriyorsun? neye dayanarak? çok merak ettim inşallah bir açıklma yaparsın...
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her zaman her yerde anti istanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

niye para kazanmak için böyle sahtekarca yollara başvuruyorlar anlamak mümkün değil,halbuki stadın hepsini Trabzonspor bileti olarak satsın biz dolduruz orayı karaborsadan bilet alındığı zaman sahte çıkma ihtimali elbette var ama ben kadıköyden karaborsadan almak zorunda kalmıştım sahte çıkmamıştı karaborsacı tarif ediyoruz işe bak ya,bu hakkı elimizden alan kişilere tepkiyi göstermemiz gerekir.
    Konu agahozlu tarafından (09.03.2007 Saat 18:47 ) değiştirilmiştir.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ER Ramazan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kardeşim gerek havalimanında gerek cevahirden stada kadar ve maç sırasında yapılcak protestolar bu yönde olsun gayseye biletix e ve bizim yönetime ayrıca karaborsacılardan bilet alan arkadaşlarada yazık bu şerefsizlere istemeden ortak oluyosunuz yapmayın beyler yanınıza gelip bilet var diyene s...tir git diyin mümkünse dövün nedir yani

Ramazan'a harfiyyen katılıyorum...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ER Ramazan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karaborsadan bilet alanlara neden öyle diyorsun sen şimdi aldık mecbur kaldık dün 6 saat bilet bekledim ben orda ve biletler çıkmayacak dendi yurduma döndüm 1 saatlik yol sonra haber satışa çıktı die 1 saat gene kadıköy e gittik biletler 10 dk de bitmiş karaborsacılar canın bi parçası TRABZONSPORUNUN biletlerini satıyor ve sen çektiğin onca çileden sonra bilet alma demek demesi kolay aldım pişman da değilim o biletleri karaborsaya düşürenler utansın sende ordan sallarsın kolay tabi çektiğimizi biz bilriiz

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cem Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

doğru...
    Onlar karaborsadan da beter bisey...
    Beslemelerine kendileri alehine anırmasınlar diye dagıtacaklar...
    Kendii canavarlarını yaratıyorlar.ç..
    Ve hiç bilmiyorlar ki onları ilk kendi yarattıkları beslemeleri satacak....
    Ne zaman mı..
    Daha fazlasını veren çıktığı anda...
    rakamlar vermek dışında ben de bu yönde düşünüyorum açıkçası...

üstelik şöyle bir durum da var...

hep demiyor muyuz G.Saray yönetimi, F.Bahçe yönetimi, Beşiktaş yönetimi şöyle böyle diye... o yüzden şaşırmadım...

peki ya bizim yönetim?... hani biz farklıydık?... hani biz onlar gibi değildik?... bu yönetim birilerine havadan bilet dağıttıysa (ki ben öyle olduğunu düşünüyorum) yazıklar olsun onlara... ve daha da önemlisi bu yönetim G.Saray yönetiminin bu adi ve ucuz oyunlarına seyirci kalmıştır... her şeye seyirci kaldıkları gibi... bu açıdan bir kez daha yazıklar olsun...

bir yazıklar olsun da yönetimden beleş bilet alanlara... onlara "ne yapıyorsunuz kardeşim siz, bizi satın alamazsınız" diyemeyenlere...

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Burada maksat para kazanmakdan cok bizim seyircimizi bu macdan uzak tutmak ve bu sekilde Takimin moralini bozmak.

Yönetim bunu engellemeli. Bu dönüm macimizda Taraftar Takiminin yaninda olmali. Galatasaray Yönetimine 1000 kisilik Bilet parasi verilib Taraftara stadyumun önünde dagitilmali. yada baska bir yöntem bulunmali ama ne olursa olsun birseyler yapilmali.
    Benim merak ettigim halen bir aciklama yapilmamasi. Nerede "dayi" Haciosmanoglu?
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Semih Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar bu işşin çözümlenmesi kolay..Abimler bugün istanbul gişelerinden 20tane bilet almışlar Gayse tribününe..Maç başlar başlamaz kaşkolları ve formaları açacaklar..Daha sonra ise polisler bunları trabzonspor tribününe yollayacaktırr..

Haaa yollamadılar mı??20 tane Trabzonluya nolur ki..!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Standart !!!!!!!!!!!!

yine söylüyorum liseli terbiyesi bu!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar burada yorumlarımızı yaparken aynı zamanda ilgili kurum ve kişilere de mail yoluyla şikayetlerimizi iletiyoruz değil mi?Spor programlarına,gazetecilere,Biletix'e,gs yönetimine,TS yönetimine..Lütfen tepkinizi dile getiriniz!

Nereden
    Ankara

Alıntı Berberoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.ajansspor.com/haber/172615

Bakın bu konu ile ilgili Ajansspor'un sitesindeki habere yazılan yorumda gay'in biri ne diyor..
    ultraslan1905uni(09/03/2007)

sizde amma gaza geldiniz...sanki samiyen de yeneceksiniz....Şampiyon olcaklarmış....trabzonu severim şampiyon olmasını isterim ama iyi oyuncularla ve iyi hocayla...bu sene ligde kalın sonra olursunuz şampiyon...bırakın febe olacagına şampiyon GALATASARAY olsun....turu beraber atarız.....geçen sene ki gibi.....

Anlayacağınız biz biraz da kendi kendimize bu gay'leri bu havalara sokmuşuz yıllardır.

İstanbul takımlarının hepsi eziktir, birini diğerinden ayıran bizden değildir.
    O kadar....
    eeee her maçta fenere küfrede küfrde bunlarda kendilerini bizim dostumuz zannettiler. adamlar haklı tabiki fb şampiyon olacağına gs olsun, ayağa kalkmayan fenerli zihniyeti konuşturuyor bunları. adamın dediğine bak onlar kümde kalsın yok şampiyon mu olacaklar alla alla asaplarım bozuldu...
    trabzonsporlu olunmaz trabzonsporlu doğulur trabzonsporlu doğmayanlar ..........

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar burada yorumlarımızı yaparken aynı zamanda ilgili kurum ve kişilere de mail yoluyla şikayetlerimizi iletiyoruz değil mi?Spor programlarına,gazetecilere,Biletix'e,gs yönetimine,TS yönetimine..Lütfen tepkinizi dile getiriniz!
    evet arkadaşlar herkes elinden geldigi kadar bu konuya ilgi göstersin!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

eevet kac gundur gıttıgım unıversıtenın derslerını astım bılet almak ıcın ama ne oldu avucumu yaladım bılet alamadım saolsun bzım yonetımımız bıze sahıp cıkmadıktan sonra kım sahıp cıkcak bıze bıletıx mı?galatasaray yonetımı mı?? ts gs biletix guzel bı uçgen olusturdular olan bordo mavılıye gonul veren bızlere oldu yonetım bıze cektırıo ondan sonra bıde yuzsuzluk yapıp destek ıstıo
    BaKma ÖyLe Sessiz Durduğuma Yüreğimde Fırtınalar Kopuyor Sebebi ne senin varlığın ne de Yokluğun sebebi benim sana duyduğum....BÜYÜK TRABZONSPOR AŞKI

handsome6187 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bordo-mavili taraftarlar, "G.Saray taraftarının biletleri önceden satışa çıktı. Bize ikinci sınıf muamelesi yaptılar" diye isyan ediyor. Taraftarlar biletlerin birkaç gün önce satışa çıkması gerektiğini belirttiler. Dün satışa çıkan biletlere Trabzonspor taraftarı büyük ilgi gösterdi.(fotomac gazetesinde cıkan bir haber)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Değerli yazarımız sayın Ergun Ata'ya dün gece geç saatlerde atmış olduğum mailime az önce cevap geldi:

''Merhaba,

Maalesef çok haklısınız demekten başka bir şey elimden gelmiyor. Çok sayıda mail ve telefon aldım, durumu Trabzonspor ile görüştüm, Adnan Polat ve Adnan Sezgin'e anlatmışlar, kulüp olarak ilgilerinin bulunmadığını söylemişler. Yapacak bir şey yokmuş. Buna da maalesef. Selamlar ''

diyor.

Dilerim ki yöneticilerimiz sadece soru sormakla kalmaz,hesap ta sorar!..

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Walla bizde yaklaşık 7 kişi gs tribününden bilet aldık, Eski açıktan bilet alanlar bi parmak kaldırsın hele...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Birçok gazete ve spor kanalına metni gönderdim ne kadar sesimizi duyurursak o kadar başarılı oluruz.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Nereden
    İstanbul

önemli... maillere, telefonlara, faxlara devam!!!...

Alıntı adherent_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Değerli arkadaşlar; Trabzonspor taraftarlarına ayrılan biletlerin büyük bir kısmını, işbirlikçi biletix aracılığıyla, türlü oyunlarla karaborsacılara kazandıran GS kulübüne gereken tepkiyi çeşitli platformlarda hep birlikte gösterelim. Tepkilerimizi, gelecekte yaşanması muhtemel bu tür oyunların önüne geçme adına gösterelim…
    TRT’de yayınlanan “Stadyum” programı için e-posta
    stadyum@trt.net.tr
    TRT nin haber ve spor yayınlarına ilişkin önerileriniz için e-posta adresi:
    trthaber@trt.net.tr

NTV ‘de yayınlanan 90 dakika programı için e-posta adresi:
    90dakika@ntv.com.tr
    Yine NTV’de yayınlanan %100 futbol programı ve diğer spor programları için e-posta:
    spor@ntv.com.tr

CNNTURK’te yayınlanan futbol extra için e-posta
    futbolekstra@cnnturk.com.tr
    Yine CNN ile iletişim için e-posta:
    info@cnnturk.com.tr

Tüm bu adreslerle birlikte Fanatik, Fotomaç ve aklınıza gelen diğer spor gazetelerindeki spor yazarlarımıza da e-posta gönderelim…
    Galatasaray Spor Kulübü
    E-MAİL :
    gsk@galatasaray.org.tr

Hasnun Galip Sok. No: 7/9
    Beyoğlu – İstanbul
    Tel: (212) 273 28 50
    İdari İşler Fax: (212) 273 28 58
    Mali İşler Fax: (212) 273 28 59
    Genel Sekreterlik
    Selçuk Rıza İren
    Sicil: (212) 249 48 60

Florya Metin Oktay Tesisleri
    Tel: 0 212 663 00 90/ 0 212 663 04 80
    Fax: 0 212 574 04 24

Ali Sami Yen Stadyumu
    Mecidiyeköy- İstanbul
    Tel: 0 212 216 15 00
    Fax: 0 212 216 15 02

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Tüm adreslere mail gönderdim.Burasının babalarının cıftlıgı olmadıgını anlamaları lazım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)