Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geleceðe bir bakýþ ....

Nereden
    Ýstanbul

Standart Geleceðe bir bakýþ ....

Þimdi belki çok arkadaþ þunu düþünebilir takým bu kadar iyi ??? giderken buna ne gerek var ? ...Aslýnda tam zamaný bence ...bu sezon bitti çünkü bizim ilk hedefimiz kesinlikle þampiyonluktur ben öyle kupa veya avrupa kupalarýna katýlmayý baþarý olarak kabul etmiyorum zaten kaç takýmýn hedefi bu ? 4 takým ve belki iþte 2 takým daha hedef olarak bunlarý seçer zaten 4 takým avrupa ya gidiyor çok büyük bir iþ deðil yani avrupaya gitmek veya kupayý almak ... olmazsa olmaz o þart yoksa küçülürsünüz giderek ama zaten sezon baþý hep % 50 olasýlýgýnýz var bu anlamda .. yani yanlýþ anlaþýlma olmasýn ...

Yeni sezon için þimdi bakalým ...

1)YÖNETÝM ...
    Tam anlamýyla baltalar þimdi gömüldü çünkü takým öyle böyle iyi gidiyor ama asýl felaket burada .. takým az bir tökezlesin bu sefer daha sert tartýþmalar çýkacagý gün gibi aþikar ...bu yönetim eger yeni sezona ayný yönetim kadrosu ile baþlarsa bu seneki filmi aynen seneye bir daha seyrederiz bundan hiç kurtuluþ yok .. sezon sonu mayýs ayý gibi kongre laflarý var ama ne kadar dogru bilmiyorum burasý TRABZONSPOR yarýný çok kestirmek mümkün deðil ...bir þeyden kendi adýma çok eminim bu yönetim yeni sezona baþlarsa bu film aynen ve daha kötü biçimde vizyona girer ...sýrf þu kadar yazayým bir baþkan düþünün bir üyenin istifasýný resmen istiyor cevap olarak ise o istifa ederse biz 7 kiþi olarak istifamýzý veririz oluyor ... baþka hiç bir þeyi düþünmeyin sadece bunu düþünün ...nasýl olacak böyle ? olmaz daha dogrusu dünyanýn hiç yerinde olmaz ...

2)TEKNÝK DÝREKTÖR
    Bu adam yüzünden 3 defa ceza aldým sayýn yönetimden ki haklýlar da ...Bu konuda en sevindiðim taraf taraftarýn her þeye karþýn ( en azýndan bu forumdaki taraftarlarýn )bu adamýn dogru adam olmadýgý konusunda kararlý tutumu en azýndan hatýrý sayýlýr çogunluk böyle ...takým 4 de 4 yapmýþ iyi gidiyormuþuz vs vs evet 4 de 4 yaptý belki gs yi yener ama futbol yok bu da bir gerçek .. serdar baliyi sevmem hatta hakkýnda bu forumda baþlýk dahi açmýþtým ama arada sýrada dogru þeyler söylüyor bilmem niye deðiþti acaba necmi pereklinin yerine gelmediði için mi ? neyse .....yukarýdaki yönetim felaketinin aynýsý teknik direktör konusunda olur bu da aynen geçerli ... büyük ihtimalle kupada final oynayacagýz kupayý alýrsa kolay kolay gitmez bu adam ... hele hele ALLAH yardým ederse 2. olursak töbe gitmez ...o zaman ne olacak seneye gene hüsran bu kadar iddalý söylüyorum ...belki çok arkadaþ kabul etmeyecek ama bu takým futbol oynamýyor baþka bir þey oynuyor sanki atletizim takýmý sahada koþuyor ..iþte ceyhun gökdeniz iyi olacak bir þey yapacak takým kazanacak ....dikkat edin kaç tane organize atak yapýyoruz pas alýþ veriþi yüksek ? bjk maçýný aldýk çünkü oradaki hoca maþallahý olan bir hoca ...3 .ligden bir hoca o maçýn ikinci devresi bjk nin baþýnda olsa o maçý alamazdýk ...belki bu laflar çok tepki çekecek ama bunlar gerçek ...fb taraftarýna bakýn adamlar 6 puan önde zico istifa diye bagýrýyorlar niye çünkü artýk herkes FUTBOL oynayan takým istiyor ....bu adam kupayý da alýr belki 2 . de olur belki ama bu kafa ile bu adamýn futbol oynatmasý mümkün deðil ...bazý arkadaþlar þunu düþünebilir ya biz þampiyon olalým da ne olursa olsun .. iþte öyle olmuyor bir yerde mutlaka takýlýrsýnýz ...benim en büyük korkum bu adamýn yeni sezonda takýmýn baþýnda kalmasý ....

3)TARAFTAR
    Burada da çok ilginç bir durum var ... bu takýmýn tarihinde ilk kez 7 8 maç oynamýþ ve 1 puan almýþ bir adamý !!!!! bu taraftar göndermedi tabii ki baþka etkenlerde var az çok bilen biliyor bazý þeyleri ... bizim yönetim bazý þeyleri müthiþ ii biliyor ....yahu lazaroniyi neredeyse odunla dövüp yollayacak taraftar (lazaroniyi savunmuyorum ) bu adama hiç ses soluk çýkarmadý ya da gücü yetmedi ya da yettirilmedi yani anlayýn iþte ....þimdi forumun genelinde hep ist takýmý deðiliz bir farklýyýz havasý var dogru da ama bu bazý konularda ist takýmlarý bizim yanýmýza gelemez ... dedim ya bizim yönetim bazý þeyleri müthiþ ii biliyor yapýyor da..

Yönetimin kaderi federasyon seçimlerine çok baglý aslýnda oraya bakmak lazým saha sonuçlarýna deðil ....oradaki kongre takvimi çok önemli ....ona göre bizim yönetimin durumu belli olur ....

Bu günden bu konularý düþünmek lazým yoksa yarýn hep çok geç oluyor ....

Yazýk çok yazýk ki bu sezon þampiyon olmak belki de en kolay olacak sezondu ...Lig tarihinde bu kadar kolay þampiyon olacagýmýz sezon belki de hiç olmazdý ... Balýk deðil balina kaçtý balina

Nereden
    Ýstanbul

Kaç kere bakýcaz geleceðe bi kere yeter da

bordolumavi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

herkes kendi düþüncelerini açýklamak için bir topic bir forum acabiliyorsa bende açablirim düþüncelerinin bazýlarýna katýlsamda bir coguna katýlmýyorum bu topic kapatýlmazsa bende topic açmaya kendi düþüncelerimi gelecege dair trabzonsporrumuzla ilgili düþüncelri mi ordan aktaracagým

Nereden
    Ýstanbul

sürekli hep ayný þeyler oluyorsa demek ki bakamýyoruz .. hep tesadüf olmuyor sanýrým ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

cok güzel yazmýssýn abi kabul etmesekte bunlar gercekler suan bahar havasý yasanýyor takýmýn kotü oynadýgýný göz ardý ediyoruz ne kulup bazýnda nede iyi oyun adýna hiç birsey üzerimize katamadýk 7 macta 1puan aldýgýmýzdada ayný futbolu oynuyorduk þimdi mac kazandýk die iyi oynuyomusuz gibi görünüyo ama bu taraftar bu oyunu haketmiyo
    Konu Erdem Keser tarafýndan (05.03.2007 Saat 17:07 ) deðiþtirilmiþtir.

bordolumavi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

herkes kendi düþüncelerini aktramak için bir topiz bir forum bir baþlýk açabiliyorsa bu forum kapatýlmazsa bende kend düþüncelerimi topicler açarak paylaþacagým düþüncelerinizin bazýlarýna katýlsamda bir coguna katýlmýyorum
    bende kendi düþüncelerimi aktarmak için baþlýk açabilirim düþündüklerimi burda söylemeyeceðim

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

suyu bulandýrmaktan baþka birþey deil...takýma köstek deil destek olmak gerekir...ne yapalým ziyayý sezon içinde yollayalým mý istikrar için adam zaman istedi... þu anda da iyi veya kötü maçlarýmýzý þükrolsun alýyoruz... þampiyon olunca iyi veya kötü oyun akýlda kalmýyor þampiyonluk kalýyor.. ayriyetten iyi oynamýyoruz lafýna da katýlmýyorum son 4 macý da 90 dakka izledim. ve hepsinde rakip takýmdan daha iyidik gaziantep macý belli kýsýmlarý haric...
    iyiye gidiyoruz eksikler var ama pres yapan 90 dakka bitene kadar mücadele etmeye calýsan bir takým var bana göre...
    {hep yek hep tek}{forever trabzonspor}

Nereden
    Ýstanbul

Bu baþlýk muhtemelen takýmýn iyi giden havasýný bozacaðý için sýkça eleþtirilecek, Allah korusun olasý bi puan kaybýnda bunun sorumlusu olacaktýr

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ekmek yoksa pasta ye gibi bir baþlýk olmuþ
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

F.Levent Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    56

Destek tabii guzel. Ama gercekten yonetimin tepesinde birlik yoksa, kimse hayal gormesin basari imkansýz arkadaþlar. Yazýlanlarýn büyük kýsmýna bu yüzden destek veriyorum. Yönetim bir an önce kongreye gitmeli.

Hoca konusunda ben emin deðilim. Takýmda bundan önceki senelerde yaptýklarýný da göz önüne alýrsak, bir süre daha þans tanýnmalý bence. Gerçekten oynanan futbol çok zevk vermiyor. Fakat baþarý getiriyorsa doðru yoldayýz demektir.

Taraftar gittikçe bence kulüp üzerinde daha etkin hale geliyor. 100,000 uye kampanyasý ile artýk kongreleri kimse garanti alýrým diyemez durumda. Taraftar daha örgütlü hale geldikçe yönetim de iþini daha ciddiye alacaktýr.
    Yani taraftar doðru yolda.

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý voldamirin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    suyu bulandýrmaktan baþka birþey deil...takýma köstek deil destek olmak gerekir...ne yapalým ziyayý sezon içinde yollayalým mý istikrar için adam zaman istedi... þu anda da iyi veya kötü maçlarýmýzý þükrolsun alýyoruz... þampiyon olunca iyi veya kötü oyun akýlda kalmýyor þampiyonluk kalýyor.. ayriyetten iyi oynamýyoruz lafýna da katýlmýyorum son 4 macý da 90 dakka izledim. ve hepsinde rakip takýmdan daha iyidik gaziantep macý belli kýsýmlarý haric...
    iyiye gidiyoruz eksikler var ama pres yapan 90 dakka bitene kadar mücadele etmeye calýsan bir takým var bana göre...
    bi tutturmuþsunuz gidiyor köstek deðil destek olun bilmem ne.bu ne yaa.kimsenin köstek olduðu yok.ama destek olmuyorum ne bu yönetime ne de ziyaya.istanbul takýmlarý bu kadar kötüyken bizim þampiyonluðu yakalamamýz lazýmdý.ama duruma bakýn kaçýncýyýz.eðer kendine 7. layýk gören arkadaþlar varsa yada durumumuz ne kadar iyi bakýn yükseliyoruz gibi laflar kullanan arkadaþlar varsa onlarý baþka takým tutmayý öneriyorum ozaman daha çok mutlu olurlar.ziyayý sezon içerisinde deðil ama sezon sonunda mutlaka göndermek gerekir.bana istikrar falan demeyin.istikrara evet ziyaya hayýr.2sene öncede istikrar istikrar dedik adam hiç olmadýk yerde çekip gitti.sýrf beþiktaþýn baþýna geçicem diye.ben benim takýmýmý yarý yolda býrakýp giden adama bi daha güvenemem.
    tekrar ediyorum istikrara evet ziyaya hayýr!!!

forzalazio
    Ziyaretçi

geleceðimiz belirsiz bakamýyoruz valla

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Baþkan; özeleþtiri yapýp yönetimde revizyonla birlikte olaðanüstü seçime gidip güven tazelese,verdiði sözleri hatýrlayýp artýk uygulamaya geçse,takýmýn baþýna üst düzey bir teknik direktör getirse...
    Transfer edilecek ve edilmiþ olan tüm futbolcular Trabzonspor'un büyüklüðünden ve hedeflerinden haberdar olsa sahada ve saha dýþýnda buna uygun hareket edip takýma yakýþýr röportajlar verse.
    Taraftar birlikten güç doðar sözünü kendine ilke edinip,her hal ve þart altýnda takýmýný desteklemekte tereddüt göstermezse...
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Fikirlerini bildirdiðin her konu için ayrý ayrý baþlýk açýlmýþ durumda...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)