Hesaplipazar
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Gelecee bir bak ....

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Standart Gelecee bir bak ....

imdi belki ok arkada unu dnebilir takm bu kadar iyi ??? giderken buna ne gerek var ? ...Aslnda tam zaman bence ...bu sezon bitti nk bizim ilk hedefimiz kesinlikle ampiyonluktur ben yle kupa veya avrupa kupalarna katlmay baar olarak kabul etmiyorum zaten ka takmn hedefi bu ? 4 takm ve belki ite 2 takm daha hedef olarak bunlar seer zaten 4 takm avrupa ya gidiyor ok byk bir i deil yani avrupaya gitmek veya kupay almak ... olmazsa olmaz o art yoksa klrsnz giderek ama zaten sezon ba hep % 50 olaslgnz var bu anlamda .. yani yanl anlalma olmasn ...

Yeni sezon iin imdi bakalm ...

1)YNETM ...
    Tam anlamyla baltalar imdi gmld nk takm yle byle iyi gidiyor ama asl felaket burada .. takm az bir tkezlesin bu sefer daha sert tartmalar kacag gn gibi aikar ...bu ynetim eger yeni sezona ayn ynetim kadrosu ile balarsa bu seneki filmi aynen seneye bir daha seyrederiz bundan hi kurtulu yok .. sezon sonu mays ay gibi kongre laflar var ama ne kadar dogru bilmiyorum buras TRABZONSPOR yarn ok kestirmek mmkn deil ...bir eyden kendi adma ok eminim bu ynetim yeni sezona balarsa bu film aynen ve daha kt biimde vizyona girer ...srf u kadar yazaym bir bakan dnn bir yenin istifasn resmen istiyor cevap olarak ise o istifa ederse biz 7 kii olarak istifamz veririz oluyor ... baka hi bir eyi dnmeyin sadece bunu dnn ...nasl olacak byle ? olmaz daha dogrusu dnyann hi yerinde olmaz ...

2)TEKNK DREKTR
    Bu adam yznden 3 defa ceza aldm sayn ynetimden ki hakllar da ...Bu konuda en sevindiim taraf taraftarn her eye karn ( en azndan bu forumdaki taraftarlarn )bu adamn dogru adam olmadg konusunda kararl tutumu en azndan hatr saylr ogunluk byle ...takm 4 de 4 yapm iyi gidiyormuuz vs vs evet 4 de 4 yapt belki gs yi yener ama futbol yok bu da bir gerek .. serdar baliyi sevmem hatta hakknda bu forumda balk dahi amtm ama arada srada dogru eyler sylyor bilmem niye deiti acaba necmi pereklinin yerine gelmedii iin mi ? neyse .....yukardaki ynetim felaketinin ayns teknik direktr konusunda olur bu da aynen geerli ... byk ihtimalle kupada final oynayacagz kupay alrsa kolay kolay gitmez bu adam ... hele hele ALLAH yardm ederse 2. olursak tbe gitmez ...o zaman ne olacak seneye gene hsran bu kadar iddal sylyorum ...belki ok arkada kabul etmeyecek ama bu takm futbol oynamyor baka bir ey oynuyor sanki atletizim takm sahada kouyor ..ite ceyhun gkdeniz iyi olacak bir ey yapacak takm kazanacak ....dikkat edin ka tane organize atak yapyoruz pas al verii yksek ? bjk man aldk nk oradaki hoca maallah olan bir hoca ...3 .ligden bir hoca o man ikinci devresi bjk nin banda olsa o ma alamazdk ...belki bu laflar ok tepki ekecek ama bunlar gerek ...fb taraftarna bakn adamlar 6 puan nde zico istifa diye bagryorlar niye nk artk herkes FUTBOL oynayan takm istiyor ....bu adam kupay da alr belki 2 . de olur belki ama bu kafa ile bu adamn futbol oynatmas mmkn deil ...baz arkadalar unu dnebilir ya biz ampiyon olalm da ne olursa olsun .. ite yle olmuyor bir yerde mutlaka taklrsnz ...benim en byk korkum bu adamn yeni sezonda takmn banda kalmas ....

3)TARAFTAR
    Burada da ok ilgin bir durum var ... bu takmn tarihinde ilk kez 7 8 ma oynam ve 1 puan alm bir adam !!!!! bu taraftar gndermedi tabii ki baka etkenlerde var az ok bilen biliyor baz eyleri ... bizim ynetim baz eyleri mthi ii biliyor ....yahu lazaroniyi neredeyse odunla dvp yollayacak taraftar (lazaroniyi savunmuyorum ) bu adama hi ses soluk karmad ya da gc yetmedi ya da yettirilmedi yani anlayn ite ....imdi forumun genelinde hep ist takm deiliz bir farklyz havas var dogru da ama bu baz konularda ist takmlar bizim yanmza gelemez ... dedim ya bizim ynetim baz eyleri mthi ii biliyor yapyor da..

Ynetimin kaderi federasyon seimlerine ok bagl aslnda oraya bakmak lazm saha sonularna deil ....oradaki kongre takvimi ok nemli ....ona gre bizim ynetimin durumu belli olur ....

Bu gnden bu konular dnmek lazm yoksa yarn hep ok ge oluyor ....

Yazk ok yazk ki bu sezon ampiyon olmak belki de en kolay olacak sezondu ...Lig tarihinde bu kadar kolay ampiyon olacagmz sezon belki de hi olmazd ... Balk deil balina kat balina

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

Ka kere bakcaz gelecee bi kere yeter da
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

bordolumavi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    34

herkes kendi dncelerini aklamak iin bir topic bir forum acabiliyorsa bende aablirim dncelerinin bazlarna katlsamda bir coguna katlmyorum bu topic kapatlmazsa bende topic amaya kendi dncelerimi gelecege dair trabzonsporrumuzla ilgili dncelri mi ordan aktaracagm

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

srekli hep ayn eyler oluyorsa demek ki bakamyoruz .. hep tesadf olmuyor sanrm ..

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

cok gzel yazmssn abi kabul etmesekte bunlar gercekler suan bahar havas yasanyor takmn kot oynadgn gz ard ediyoruz ne kulup baznda nede iyi oyun adna hi birsey zerimize katamadk 7 macta 1puan aldgmzdada ayn futbolu oynuyorduk imdi mac kazandk die iyi oynuyomusuz gibi grnyo ama bu taraftar bu oyunu haketmiyo
    Konu Erdem Keser tarafndan (05.03.2007 Saat 17:07 ) deitirilmitir.

bordolumavi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    34

herkes kendi dncelerini aktramak iin bir topiz bir forum bir balk aabiliyorsa bu forum kapatlmazsa bende kend dncelerimi topicler aarak paylaacagm dncelerinizin bazlarna katlsamda bir coguna katlmyorum
    bende kendi dncelerimi aktarmak iin balk aabilirim dndklerimi burda sylemeyeceim

yelik tarihi
    25.08.2005
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    36

suyu bulandrmaktan baka birey deil...takma kstek deil destek olmak gerekir...ne yapalm ziyay sezon iinde yollayalm m istikrar iin adam zaman istedi... u anda da iyi veya kt malarmz krolsun alyoruz... ampiyon olunca iyi veya kt oyun aklda kalmyor ampiyonluk kalyor.. ayriyetten iyi oynamyoruz lafna da katlmyorum son 4 mac da 90 dakka izledim. ve hepsinde rakip takmdan daha iyidik gaziantep mac belli ksmlar haric...
    iyiye gidiyoruz eksikler var ama pres yapan 90 dakka bitene kadar mcadele etmeye calsan bir takm var bana gre...
    {hep yek hep tek}{forever trabzonspor}

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

Bu balk muhtemelen takmn iyi giden havasn bozaca iin ska eletirilecek, Allah korusun olas bi puan kaybnda bunun sorumlusu olacaktr
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

ekmek yoksa pasta ye gibi bir balk olmu
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

F.Levent Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.02.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    53

Destek tabii guzel. Ama gercekten yonetimin tepesinde birlik yoksa, kimse hayal gormesin basari imkansz arkadalar. Yazlanlarn byk ksmna bu yzden destek veriyorum. Ynetim bir an nce kongreye gitmeli.

Hoca konusunda ben emin deilim. Takmda bundan nceki senelerde yaptklarn da gz nne alrsak, bir sre daha ans tannmal bence. Gerekten oynanan futbol ok zevk vermiyor. Fakat baar getiriyorsa doru yoldayz demektir.

Taraftar gittike bence kulp zerinde daha etkin hale geliyor. 100,000 uye kampanyas ile artk kongreleri kimse garanti alrm diyemez durumda. Taraftar daha rgtl hale geldike ynetim de iini daha ciddiye alacaktr.
    Yani taraftar doru yolda.

Hseyin Kurt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Alnt voldamirin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    suyu bulandrmaktan baka birey deil...takma kstek deil destek olmak gerekir...ne yapalm ziyay sezon iinde yollayalm m istikrar iin adam zaman istedi... u anda da iyi veya kt malarmz krolsun alyoruz... ampiyon olunca iyi veya kt oyun aklda kalmyor ampiyonluk kalyor.. ayriyetten iyi oynamyoruz lafna da katlmyorum son 4 mac da 90 dakka izledim. ve hepsinde rakip takmdan daha iyidik gaziantep mac belli ksmlar haric...
    iyiye gidiyoruz eksikler var ama pres yapan 90 dakka bitene kadar mcadele etmeye calsan bir takm var bana gre...
    bi tutturmusunuz gidiyor kstek deil destek olun bilmem ne.bu ne yaa.kimsenin kstek olduu yok.ama destek olmuyorum ne bu ynetime ne de ziyaya.istanbul takmlar bu kadar ktyken bizim ampiyonluu yakalamamz lazmd.ama duruma bakn kancyz.eer kendine 7. layk gren arkadalar varsa yada durumumuz ne kadar iyi bakn ykseliyoruz gibi laflar kullanan arkadalar varsa onlar baka takm tutmay neriyorum ozaman daha ok mutlu olurlar.ziyay sezon ierisinde deil ama sezon sonunda mutlaka gndermek gerekir.bana istikrar falan demeyin.istikrara evet ziyaya hayr.2sene ncede istikrar istikrar dedik adam hi olmadk yerde ekip gitti.srf beiktan bana geicem diye.ben benim takmm yar yolda brakp giden adama bi daha gvenemem.
    tekrar ediyorum istikrara evet ziyaya hayr!!!

forzalazio
    Ziyareti

geleceimiz belirsiz bakamyoruz valla

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    53

Bakan; zeletiri yapp ynetimde revizyonla birlikte olaanst seime gidip gven tazelese,verdii szleri hatrlayp artk uygulamaya gese,takmn bana st dzey bir teknik direktr getirse...
    Transfer edilecek ve edilmi olan tm futbolcular Trabzonspor'un byklnden ve hedeflerinden haberdar olsa sahada ve saha dnda buna uygun hareket edip takma yakr rportajlar verse.
    Taraftar birlikten g doar szn kendine ilke edinip,her hal ve art altnda takmn desteklemekte tereddt gstermezse...
    Beklemeyi bilen amacna ular. JOSEPH DE VILLELE.

Trabzonspor Kongre yesi
    TURHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Fikirlerini bildirdiin her konu iin ayr ayr balk alm durumda...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)