Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kocaeli'nde Ts Club Açýldý

Hayirli Olsun.....

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

KOCAELI TS CLUB Alemdar Telekom yanindaki Görkem Spor Magazasi içerisinde ayri bir yer olarak faaliyete baslamistir... Bütün Kocaeli'li TRABZONSPORLULARA hayirli olsun...

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

TS' nin '' S '' sinde bi acaiplik var yahu! S olmamis, dümdüz yukari çikmis [img]smileys/smiley5.gif[/img]TS' nin üzerindeki toptada acaiplik var! Simdi kardesim sende neye dikkat etmissin be ya diyenler olabilir. Kafama takildida yaziim dedim[img]smileys/smiley9.gif[/img]

kelkitli29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

evet haklisin. bu yapiskani fb limi yapistirdi [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bencde büyük ihtimalle fb lidir millet görmeden ancak bu kadar yapmistir. Bunada sükür onlar pek bise beceremez [img]smileys/smiley17.gif[/img]

He bide bundan bide istanbul/anadolu yakasina açsinlar. Bide uygun olsun yetkililer aloo duyuyomusunuz...

hayirli olsun nasip olursa gelip yerinizdede ziyaret ederim

Nereden
    Ankara

ankarada yok böyle bise atakuledeki kapandi en son bir hafta önce gittim fanatic store adi altinda bjk ve eziklerle birlikte satiliyo ürünlerimiz.

kazak almaya gittim. ve oradaki adamla sohbet ettim. neden kapandi burasi diye. bana dedigi sadece su :

- burada satilan mallarin devami yok! satiliyormus ama magzaya yenisi gelmiyomus( bu nasil is anlamadim )

kocaeli halkina hayirli olsun! insallah sonu ankaradaki TS Club un sonuna benzemez [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diðer

fiyatlar inmesi lazim çok yüksek yoksa adam sapka,kaskol alir çikar ordan

forma fiyatlari düserse iyi satis olur

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Yönetici arkadaslar ; baslik açiliyor diyor ama artik açildiina göre baslii buna uygun bir sekilde deistirsek diyorum hane [img]smileys/smiley9.gif[/img]

Bu arada hesapta açilisa futbolcularimiz ve baskanimiz gelicekti!? Bugün çarsidaydim keske aklima gelseydide sorsaydim bunu. Kocaeli' nde olupta yolu o tarafa düsen arkadaslardan bi denesi, bunu soralim derim.

hayirli olur insallah ama ordaki ts isaretini pek begenmedim yine bunada sükür...

Nereden
    Kocaeli

haklisin arkadas ilk gördügümde benimde dikkatimi çekmisti.. gece çektigim için açik degildi.. açik olsaydi sorardim... Murat abi yarin izmite gidince ben sorarim açilis olup olmayacagini..

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

He ya Murat' im. Oradaki hanim oranin sahibinin esi. Kendisi dediydi üstüne basa basa. Baskan ve futbolcular gelicek diyordu. Hemde kaö kere sorduydum. Bakarsin bende inerim çarsiya beraber gideriz belkide [img]smileys/smiley2.gif[/img]

unyelimetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    50

Hayirli ugurlu olur insallah.

Gölge Oyunu rumuzlu arkadasa sordular ancak tam cevap alamadik.Baska takimlarin da ürünleri satiliyor diyorsun.Bu hangi takimlar?Üç sülükler mi yoksa Karadeniz takimlari mi?

Lütfen çok merak ettim dogrusu.Ts Club adi altinda ezik ürünü satilamaz sanirim.Edited by: unyelimetin

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Söyle açiklayayim ; magaza tümüyle Ts Club magazasi diil. Görkemspor Magazasi ve Ts Club beraber.Evet, yukarda da gözüktüü üzere Ts Club armasi vede hemen onun üzerinde Ts Club tabelasi bulunmakta ama içeri girdiinizde her türlü spor malzemesini bulabilrsiniz. Buna maalesef Istanbul takimlarinin ürünleride dahil. Ve yine maalesef Karadeniz takimlariyla ilgili herhangi bir ürüne rastlamadim.Ts Club magazasi altinda ezik ürünü satilamaz diye magaza sahibine sorduumda aldiim cavabi ilk sayfada yazmistim.

unyelimetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    50

Tesekkür ederim.

Bu konu ile ilgilenen yöneticimiz ile görüsmek isterim dogrusu.

Nereden
    Kocaeli

Kocaeli'de açilan TS CLUB sahibi Rifat KIRGIZ abimize hem TS CLUB için hemde gösterdigi misafirperverligi dolayisiyla bir kez daha tesekkür ediyorum... Açilis konusunda Rifat abimiz"biz kulübe ilettik onlarda müsait zamanda gelip açilisi yapacak dediler.. Rifat KIRGIZ Haluk Ulusoy döneminde TFF Yönetim Kurulu'nda idi.. Edited by: lazandoz61

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Bugün çarsiya isim düstü bide Ts Club' e gidiim dedim. Gitmisken bi atki aldim [img]smileys/smiley4.gif[/img]Kocaeli' ndekiler, yeni atkilar gelmis he siyah TRABZONSPOR 61 yazili, tavsiye ederim. Hazir gitmisken durumu soriim dedim. Durumdan oldukça memnunlar. Satislar gayet iimis. Ellerinde sweat kalmamis. Yenilerini siparis etmisler [img]smileys/smiley1.gif[/img]Duyunca bayaa bi sevindim hani.

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Oo iyi[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Kocaeli

insallah hep böyle devam eder... kimsenin bahanesi kalmadi... yok nerden alacaz falan... gideceksin alacaksin.... hiçmi o zamanen azindan bir anahtarlik al... biraz fedakarlik yapacaksin... 10 gün sigara içme orjinal forma al...

Nereden
    Avrupa Diðer

insallah herkes bir seyler aliyor satislar iyi olduguna gore

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Bikaç zaman önce magazaya gittim. Ilginç bi durumla karsilastim. Satislar gayet ii gidiyordu. Hatta en son baktiimda bi kaç parça ürün kalmisti. Yalniz Trabzon'dan yeni siparisler vermisler ancak siparislerin hiçbiri daha gelmemis. Duyduumda çok üzüldüm. Mantikli bir açiklamasini aradim kendimce ve aklima gelen tek sey halka arzdan gelecek parayla ürünlerin iilestirilmis vede çesitlendirilmis bir sekilde daitilacaa. Insallah böyledir.

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

fanatik bir trabzonsporlu olarak hep trabzonspor ürünleri aliyorum ama ne yalan söylim ürünlerinden memnun degilim fiyatindan geçtim adam kappa marka t-shirt yapmis 2 ay giymeden rengi gittii forma aldim 2 yikamada reklam yazilari çikti forma rezil olduu bunun gibi daha bir sürü ürün yani kaliteyede dikkat etmeleri lazim en azindan fiyatina göre ürün yaptirsinlarr yoksa açtiklari gibi kapatmak zorunda kalirlar ts clublari ama insalah öyle bisey olmazz.....

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Simdi aklima geldide yaziim dedim. Bir ki gün önce yine maazaya gittim, az biraz ürünlerimizden gelmis. Ama yetersiz. Neden yetersiz?Birincisi tabiiki az miktarda ürün gönderilmesinden. Ikincisini ise sööle açikliim. Ürün satisi nasil, memnunmusunuz diye sordum. Aldiim cevap ise bayaa keyüf verücüydü yane[img]smileys/smiley1.gif[/img]Görevli bayan aynen su ifadeyi kullandi '' ben bu kadar trabzonspor'lu olduunu bilmiyordum valla ''[img]smileys/smiley4.gif[/img]Yani talep çok çok iimis. Özellikle öörenci kismindan çok talep varmis. Ama nedense ürün göndermiyorlar anlamadik gitti dedi. Bende sanirim halka arzi bekliyorlar. Iilestirmeyle birlikte yeni ürünler gelir dedim. Yani arkadaslar burada durum ii [img]smileys/smiley2.gif[/img]

kelkitli29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

almanyayada acilsa bitane keske.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)