Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kocaeli'nde Ts Club Ald

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Standart Kocaeli'nde Ts Club Ald

Artik Ts Club magazasi Kocaeli' nde de var [img]smileys/smiley1.gif[/img]Resmi ailisina futbolcularimiz vede baskanimiz gelicekmis ama gn olarak belli diilmis ( maalum kongre sreci, youn gndem ), resmi sitemizde yayinlanacakmis.
    Bir ka kk bilgi veriim ; Ts Club ailacak ama sadece bizim rnlerimizin satildii bir magaza diil diger takimlarin rnlerininde satildigi bir magaza. Istanbulda ki gibi sadece Ts Club magazasi diil yani. Fazla bi vaktim yoktu ilk etapta grdm Ts Club sitemizde ki satilan rnlerin bi ogu var. Aksesuarlar, formalar, esofman ve montlar, bere, kaskol, kazaklar vs... Kitap sordum kitaplar yokmus ama gelicekmis ama terlik yok. Ben birki alisveris yaparken Trabzonspor rnleri soran gen arkadaslarda geldi magazaya alisveris iin ama fiyatlarin ykseklii bariz bir sekilde caydirici. Mont soruyorlar 150 lira, esofman soruyorlar 150 lira forma keza oda 80 lira dolayisiyla sapka kaskol alip iktilar onlarda. Kulbmzn bu konu hakkinda bisiiler yapmasi lazim.
    Yerine gelince Izmit' i bilenleriniz varsa arsi-Drtyol' un zerinde Telekom' un hemen yaninda. Bence gayet ii bir yer. ok islek bir cadde ve herkesin grebilecei bir yerde.
    Istanbul' da Ankara' da ailan ailan Ts Club magazalari, Ts Club tiri, 444 1967 simdide Kocaeli Ts Club [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] Edited by: Emorfo

Guests
    Ziyareti

hayirli olsun artik iyi satis yapmasi lazim orda magazanin. rnler fiyatina gelince gerekten haklisin ok pahali ama yakin zamanda baska firmalarla anlasilip daha ucuz ve ok daha fazla seitli rnler satisa sunulucak.

yelik tarihi
    11.11.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

hayirli olsun izmit halkina fiyatlar insallah iner

izmitde is yapacak bir yerde dukkan izmitliler olarak bundan sonra ordan alisveris yapacagiz

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Hayirli ve ugurlu olsun Atay baskan icraata geti biraz ge olsa da

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

hayirli olsun

sezon basinda karadeniz baskanlari toplanti yapip, beraberce hareket edip byle store ' lar acmak istiyorlardi...

gzel gzel yavas yavas cogaliyo ts cluplar ama is sizde artik alisveris yaparak orayi ayakta tutmaniz lazim..

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Izmit'teki bu magazada Trabzonspor disinda hangi takimlarin rnleri satilacak. Karadeniz takimlari mi yoksa istanbulun eziklerinin de satilacak mi. Bildigim kadariyle Ts Club ama szlesmesinden buna izin verilmiyor.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    34

Arkadaslar hayirli olsun. Gzel bir gelisme. Trabzonspor'un haricinde bir rn satmak yasaktir diye biliyorum. Zaten yle olmali.

Forumdan Uzaklatrlmtr SHENOLA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.10.2004

arkadaslar hayirli olsun....kocaelinin yarisi zaten trabzonlu byk ilgi grr diye dsnyorum...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Forumdan Uzaklatrlmtr ebi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    32

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt
    Izmit'teki bu magazada Trabzonspor disinda hangi takimlarin rnleri satilacak. Karadeniz takimlari mi yoksa istanbulun eziklerinin de satilacak mi. Bildigim kadariyle Ts Club ama szlesmesinden buna izin verilmiyor.

Bende bunu sylicektim....Bu magaza Ts Club olarak gememeli, buna izin verilmemeli ki bu sartlarda isminin Ts Club olarak geecegine inanmiyorum....

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    30

Hayirli olsun.

Insallah ok satis yapar.

yelik tarihi
    14.11.2004

ts club olduu falan anlasilmio grkem spor die biyer bize ufak bi vitrin yapmislar ama ieri girince her takimin ayni sayida rn war izmitte ufak bir ts club is yapar gibi gelio. burda tek 6yerium var. insallah tekbizim magazamiz olacak..

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara

hayirli olsun! ok is yapmasi hepimizin dilegi

ayrica kocaelinde ok trabzonspor taraftari var diye biliyorum istanbulda oynana kupa maina baya otobs kaldirdiklarini duymustum.

yaparsa onlar sayasinde is yapar.

Forumdan Uzaklatrlmtr ebi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    32

ya arkadaslar Ts Clup olarak gemiyodur orasi, yanlisiniz var....Ts Clup ta baska takimlarin rnleri satilabilir mi....Ltfen topic basligini dzenleyin....

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    34

Bende anlayamadim simdi bu durumu. Trabzonspor'umuzun haricinde rn satilacaksa bu magaza TS CLUB olarak adlandirilamaz. Byle bir magazaya da bizim ynetim neden katiliyor.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Valla arkadaslar yazdiklarinizi okuyunca ufaktan bi tereddte dsmedim diil.!!!

Ilk basta sunu syliim ;yukarida da belirttiim gibi sadece bizim rnlerimiz yok diger takimlarinda rnleri bulunmakta.

Ikincisi ;magaza yetkilileriyle konustuumda Ts Club ailacaani, ailis gnnn resmi sitemizden yayinlanacai ( hatta sitemizde Ts Club' larin bilgilerinin olduu sayfaya yakin zamanda kendilerinindekonulacaindan bahsetmislerdi), su anki youn gndem dolayisiyla gn belirlenemedii, ailisa futbolcularimizin vede baskanimizinda geliceini belirttiler.

Yukarida arkadaslarimin dedii '' sadece bizim rnlerimizin satilabilecei '' konusunda bir bilgim olmadii iin bu konuyu sorma sansim yoktu. Ve yazilanlari okuduktan sonra son derece rahatsiz olduumu belirtmek isterim.Yarin is ikisi ilk isim magazaya gidip bu konuyu sorucam.

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

kafam karisti [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Arkadaslar, bugn magaza sahibinin esiyle konustum. Esi Futbol Federasyonu yesiymis. Ilk basta geen sefer konustuklarimizi sordum yine ayni sekilde cevap verdi. Ts Club ailacaani, yakin zaman ierisinde bunun resmi sitemizde yayinlanacaini, ailisa bizzat baskanimizin vede futbolcularimizin geliceini syledi. Kendisine Ts Clubmagazasiierisinde baska takimlarin rnlerinin satilamayacagini sylediimde ;dediim gibi esi Futbol Federasyonu yesiymis. Bu vesile ile klubmzden kendilerine Ts Club ama teklifi geldiini ve hi bir problem olmadiini, simdilik rnlerimizin bir kisminin geldiini ve resmi ailistan sonra rnlerimizin dahada arttirilacaini anlatti. Tekrar Ts Club' m diye sorduumda evet diye cevap verdi. Valla arkadaslar, byle bir konuda yaniltici bir bilgi verileceini sanmiyorum.

BAN GORE TRABZONSPORUN TURKIYE VE AVROPANIN HER BIR SEHRIN DE MAQAZA ACMASI TRABZONSPORUMUZUN YRARINA OLUR. BEN TS CLUBUN TRABZONDA AVE BASQA YERLERDE ACILMASINI DESTEKLIYORUM VE TRABZONSPORUN ADINA SEVINIYORUM ARKADASLAR BEK AZERBAYCANDAN YAZIYORUM VE BUTUN TRABZONSPORLULARI KENDI KARDESIM KIBI SEVIYORUM VE BEN INAN COK ISTIYORUM KI TS CLUB BAKU DEDE ACILSIN AMIN

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

acilsin bakalim her yerde TS Club aciliyor rnler satiliyor Millet Trabzonspora ye oluyor ama BORC hala ayni kaliyor...Hani nerde bu paralar?????????[img]smileys/smiley7.gif[/img]

bana sorarsaniz ts-klub isi biraz zor is...[img]smileys/smiley11.gif[/img]

bir formayi 80 milyona satmaya kalkarsan kimse alis veris yapmaz tabii..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

kardesim her seyi taraftardan bekliyorlar olacak is degil.

biz maa gidecez para verecez klbe aidat yatiriyoruz para yine bizden.ondan sonra trilyon para vuranlar futbolcular,biz fedekarlik yapiyoruz diyorlar.ney mis gkdeniz beyefendi kendisine yapilanlardan sikayetiymis?

bak gkdeniz;koum o stada millet para verip seni seyrediyor sen ise para alip oynuyorsun...

tabii ki elestirilere aik olacaksin.

simdi ben grenciyim.abimde grenci..babam memur.adam emekli olamiyor.niye ikimizde niversitede okuyoroz.?aylik masrafimiz toptan hem abimin hem benim 500 milyon (en az).babamin aldigi maas 1 milyar.

biz klube aidat yatiriyoruz malara gidiyoruz parayla bilet aliyoruz.

bu sartlarad ts iin herseyi yapiyoruz.sen bizim paramizla hayatin keyfini sryorsun...

eger vicdanin rahat o paralari yiyiyorsan sana helal olsun!

yelik tarihi
    17.06.2004

Aslinda haklisin kardesim ama bence mesela takimimiz iin imkanlarimiz ne kadarsa o kadar yardim yapmaliyiz..

Taraftar formalari zaten 46,5 YTL inannilmaz pahali da degil aslinda. Ama ben bir zelestiri yapayim ilk yarinin son mainda bile stadimiz dolmuyorsa hem de yensek 2. olacakken... ok fazla bir sey de beklememeliyiz.. Bilmiyorum Allah sonumuzu hayirli etsin insallah sampiyon oluruz..

taraftar formasi bence ok kt tasarlanmis.ts taraftarinin en ok sevdigi forma ubuklu formadir.bunu tsnin resmi sitesi aikladi (anket yapti)

eee sonra ne oldu da taraftar formasi ubuklu degil?

ubuklu formalar yani satilacak olan ve herkesin begendigi forma 80 milyon hi taksit yok pesin...

internet zerinden ayni forma 9-12 taksitle vade farksiz daha ucuza (10 milyon kadar) satiliyor.ben enayimiyim ts kluba kaziklanayim?ya da ts taraftarini enayi yerine koyanlara soruyorum ben bunu?

yelik tarihi
    07.12.2004

ben kocaeli de grenciyim.ok iyi olmus.hep sorarim kendime kocaeli de ts li ok.neden burda ts club yok diye.eskiden ts-kocaeli malarina giderdik.bizim taraftarlar daha fazlaydi.burada trabzonlu ve karadenizli ok.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2004
    Nereden
    Kocaeli

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">tsclub dediginiz grkem spor magazasi mi.. </TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)