Sayfa 3 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1913 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Kupasý Yarý Final Ýlk Maç | Trabzonspor - K. Erciyesspor: 0-1

topalkaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

bu kupadan ne fener ne bjk umutlanmasýn
    zaten kötü oynuyorlar
    birde "yarý finalde trabzon var" stresinin altýndan kalkamazlar.
    final Kayseri Trabzon
    kupa Trabzonun

Kaan Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

ben fenerin cikmasini cok istiyorum insallah fenerle karsilasiriz.
    kuralar nezaman belli olacak bilen varmi?
    Inne'd-Dine indAllahi'l ISLAM

Devlet makamý, millet tarafýndan ehli olmayan kimseye saltanat tahtý yapýlýp oturtuldu mu, o millet felaketi gözlemelidir.Ravi: Buhari

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Neyse bende yanlýþ biliyor olabilirim. Biz finalde feneri yenelim onun elinden alalým o kupayýda hiç para almasakta olur. Nasýlsa aldýðýmýz paralar ortalýkta yok. Müzemiz zenginleþir.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Elbette Erciyes gelsin biz Erciyes'i geçtikten sonra ilk olarak tercihim Fenerbahçe sonra da Beþiktaþ'týr.Çünkü finali kaybetsek bile Fenerbahçe en azýndan UEFA'ya gideceði için UEFA'ya gidebiliriz.Beþiktaþ da bence UEFA'yý yani 3.lüðü garantilemiþ durumda olduðu için onlara da finalde kaybedersek yine UEFA'ya gitme þansýmýz olur.Tabii bu iþe en kötü açýdan bakýlýnca oluþan durum.Tabii ki ilk tercihimiz yarý finalde Beþiktaþ,finalde Fenerbahçe'yi yenip kupayý Kadýköy'de kaldýrmak
    keyif adamý ..

Nereden
    Ýstanbul

önce bjk'yi finalde fb'yi elemek güzel olur tabiki ama bjk maçlarýda sýktý artýk önce fb sonra bjk mi olsa acaba ?

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alýntý ottoman empire Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben fenerin cikmasini cok istiyorum insallah fenerle karsilasiriz.
    kuralar nezaman belli olacak bilen varmi?
    Pazartesi saat 14:00'te.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Bence Besiktas cikmasin. Yeter artik adamlari yenmekten biktik
    Favorim Erciyesspor. Cünkü Fenerbahce'yi finalde yenmek daha güzel olur. Malum adamlar 100.yillarinda 3 tane kupas istiyorlardi. Lig'i büyük ihtimalle alacaklar cünkü zirvede herkes kötü oynuyor. Ama UEFA hayallerini AZ yikti. Kupadada bizden bir darbe alirlar tam olur.

Hem bizden caldiklari sampiyonluklarin hesabini sorariz, hem 100 yillarinda bir darbede biz vururuz, hemde 23 yillik kupa hasretlerini bir yil daha uzatiriz.

Insallah Erciyes cikar. O cikmazsa BJK cikar.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Kaan Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Alýntý hamsi28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Pazartesi saat 14:00'te.
    bilgi verdigin icin sagolasin abi
    Inne'd-Dine indAllahi'l ISLAM

Devlet makamý, millet tarafýndan ehli olmayan kimseye saltanat tahtý yapýlýp oturtuldu mu, o millet felaketi gözlemelidir.Ravi: Buhari

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

mantýlý olmak lazým deðil mi? avrupayý garantilemek adýna en rahat yenip finale çýkacaðýmýz takým tabiki erciyes o yüzden gönül isterki onlar çýksýn. zaten biz erciyesle oynarsak fenerle final oynama þansýmýz da kalmýyor çünkü bjk feneri haklayacaktýr
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

coskun0661 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

bize kým cýkarsa cýksýn ezer geceriz...ama feneri fýnalde yenersek daah güzel olur...
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Ýlk tercihim Erciyesspor. Bu eþleþme gerçekleþirse finale büyük ölçüde ismimizi yazdýrýrýz. BJK-FB maçýndan da bjk'yi daha þanslý görüyorum. TS-BJK finalinden de kupaya uzanan takým biz oluruz inþallah...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Alýntý golasaliyim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    mantýlý olmak lazým deðil mi? avrupayý garantilemek adýna en rahat yenip finale çýkacaðýmýz takým tabiki erciyes o yüzden gönül isterki onlar çýksýn. zaten biz erciyesle oynarsak fenerle final oynama þansýmýz da kalmýyor çünkü bjk feneri haklayacaktýr
    kardeþ biz avrupayý ligi 2. bitirerek garantileriz gibi geliyor bana. en kötü ihtimal 3. oluruz.

Kocaeli Ýl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    49

bence yarý finalde kayserierciyes çýksýn finalde de ezikbahçeyi yenip kupayý alalým...

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

erciyes bu turda elensinde ne olursa olsun
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

bordolumavi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Türkiye Kupasý'nda yarý final kura çekimi Pazartesi günü yapýlacak
    Fortis Türkiye Kupasý yarý final kura çekimi, 5 Mart Pazartesi günü yapýlacak. Maslak Princess Otel'de saat 14.00'te baþlayacak kura çekimine kulübümüzün yaný sýra kupada yarý finale yükselen Beþiktaþ, Fenerbahçe ve Kayseri Erciyesspor kulüplerinin temsilcileri katýlacak

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

kayseri erciyes düþsün bejeke feybeyi yener bizde Ýnþallah erciyesi eleriz finalde bejeke ve biz oluruz.Kupayý alýrýz.Fanteziye gerek yok bence en matýklýsý bu
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Bilal 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Bence bjk olsun ama bu sefer 3 avans 5 te biter

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bjk baydý ya

fener gelsin.
    Egemen Ve Selçuðun içine düþtüðü girdaba Allah kimseyi düþürmesin. Ýnsanlarýn Onurlarý ve Þerefleri vardýr ve Bunun için yaþarlar.
    Tavan yaptýklarýnda istanbul takýmlarýna transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi þimdi daha çok seviyorum.

Özgür Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Fener ile Bjk (Bjk feneri en kötü gününde bile yeniyor)
    Trabzonspor - erciyes (yarý final)

Finalde de Trabzonspor - Bjk
    "Ben TRABZONSPOR kaptanýyým, baþka kaptanlarýn arkasýnda sahaya çýkmam." Dozer Cemil

maskeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

bu sattten sonra kim olursa olsun farketmez barcelonada olsa olur yani bu aralar onlarda pek iyi degiller zaten
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESÝ DEGÝLDÝR DAHA ÖNEMLÝDÝR****
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

fener bahce gelsýn ký onlara fýnal yuzunu býle gostermýyelým
    BaKma ÖyLe Sessiz Durduðuma Yüreðimde Fýrtýnalar Kopuyor Sebebi ne senin varlýðýn ne de Yokluðun sebebi benim sana duyduðum....BÜYÜK TRABZONSPOR AÞKI

oktay çavuþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    54

umutlarýmýz beklentilerimiz bakýyorumda gayet güzel.ama fazla havalanmamak ve ayaðýmýzý yere basmamýz lazým.kim ne derse ve ne isterse istesin bir gerçek varki o da erciyes ile turu geçme yüzdemizin daha fazla olduðu.baþlarýnda bülent korkmaz ýn iyi bir hoca olarak durmasý ve gs ý elemiþ olmalarý,2. yarýya iyi baþlamalarý avantajlarý olsada bize kupada gelemezler.bjk gerçekten tigana ya raðmen bu kez futbolcu ve taraftarlarýnýn hýrsýyla bize iyi bilenirler.fb ye gelince onlarla her halükarda finalde oynamamýz bizim açýmýzdan daha iyi olur.

Yaþ
    53

Alýntý oktay çavuþoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    umutlarýmýz beklentilerimiz bakýyorumda gayet güzel.ama fazla havalanmamak ve ayaðýmýzý yere basmamýz lazým.kim ne derse ve ne isterse istesin bir gerçek varki o da erciyes ile turu geçme yüzdemizin daha fazla olduðu.baþlarýnda bülent korkmaz ýn iyi bir hoca olarak durmasý ve gs ý elemiþ olmalarý,2. yarýya iyi baþlamalarý avantajlarý olsada bize kupada gelemezler.bjk gerçekten tigana ya raðmen bu kez futbolcu ve taraftarlarýnýn hýrsýyla bize iyi bilenirler.fb ye gelince onlarla her halükarda finalde oynamamýz bizim açýmýzdan daha iyi olur.
    Kesinlikle katýlýyorum... Mantýk bunu söylüyor çünkü... Yoksa "bjk olsun, avans verelim, fb olsun ezip geçelim" fazla duygusal yorumlar.

esved - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

olasý bir kazaya uðramamak ve seneye avrupa kupalarýna katýlmak için fenerle final oynamak daha iyi. çünkü fenerin þampiyonlar ligine gitmesi garanti. finalde (allah korusun) yenilsek bile avrupaya açýlýrýz ama eðer bjk veya erciyes'le finalde karþýlaþýr ve kazanamazsak, ligde de ilk 3 içine gidemezsek avrupa hayal olur. o yüzden fener hariç kim gelirse gelsin. ve açýkcasý þu an kupada fener bizi çift maçlý eleminasyon sisteminde eler. çok kolay gol yiyen bir takýmýz. özellikle duran toplarda. ve fener avrupanýn en iyi duran top organizasyonu yapan takýmlarýndan biri, belki de en iyisi. hem avrupada hem de türkiyede kornerlerden ve serbest vuruþlardan en iyi defanslara bile gol attýlar. çift maçlý eleminasyon olursa hem içerde hem dýþara bize gol atarlar. finali bile göremeyebiliriz. rasyonel düþünürsek yarý final için en iyi kura bjk.moral olarak da onlara karþý bi baský kurduk. bu havayý bi daha yakalayamayýz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

fanatik bugun çekiliyo yazmýþtý
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)