Sayfa 33 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33 34 35 SonuncuSonuncu
Toplam 853 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EURO 2024 | Şampiyon İspanya!

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Ünal KARAMAN.
    Bizim karaboğamız. Türk futbolunda Ünal hocadan daha Türk milliyetçisi tanıyanınız oldu mu? Benim olmadı. Yıllardır bizde oynadı, teknik direktörlük yaptı, uluslararası arenada maçlar oynadı, goller attı. Ne zaman ondan böyle hareketler gördünüz.
    Israrla söylüyorum, bir futbolcunun ergenliğinin peşine takıldık kaldık. Bu konudaki düşüncemin oldukça olgun ve sağduyulu olduğunu düşünüyorum.
    Biz Trabzonspor taraftarıyız. Bizim sürekli yaşadığımız öteleştirmeyi Türkiye yaşadı.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı chener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal KARAMAN.
    Bizim karaboğamız. Türk futbolunda Ünal hocadan daha Türk milliyetçisi tanıyanınız oldu mu? Benim olmadı. Yıllardır bizde oynadı, teknik direktörlük yaptı, uluslararası arenada maçlar oynadı, goller attı. Ne zaman ondan böyle hareketler gördünüz.
    Israrla söylüyorum, bir futbolcunun ergenliğinin peşine takıldık kaldık. Bu konudaki düşüncemin oldukça olgun ve sağduyulu olduğunu düşünüyorum.
    Biz Trabzonspor taraftarıyız. Bizim sürekli yaşadığımız öteleştirmeyi Türkiye yaşadı.

Yahsi Bati 51:28

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Ünaldan hoca olmaz.

Teknik direktör yerli hocalar yok zaten. abdullah avcı da gelmemeli Türk takımının başına.

Jurgen Klop boştayken her türlü para ve imkan kullanıp Türk takımının başına getirilmelidir.

geçelim milliyetçi ayaklarını bize iş bilen hoca lazım.

Jurgen Klop getirilmeli acil. ben hocayı zekasıyla seçerim ve iş bilen ekibiyle seçerim bu anlamda yabancı hoca bulunmalı ama hoca olacaksa bu klop olmalı işte hocaların kralı
    Konu erenslash tarafından (07.07.2024 Saat 16:58 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla öyle üstün bir kalite ya da teknik falan görmedim rakipte... sisirilmis takimin önde gideni kendileri, hocalari da çöp, yari finalde de 2 çöp hoca kapisacak (southgate vs koeman)
    bu balon portakallara elenmek acâyip sinir etti beni

valla hangi psikolojiye kim girer kim girmez bilmem, ama su meselede en basta uefa'ya avrupa'ya laf etmeyip yapilan hareketi elestiren kusura bakma da gitsin kumda oynasin yaa... Arnavut yapinca sorun yok, zirp pislikler yapinca çit yok, ingiliz topçu rakip taraftarlara orasini burasini gösterince yalandan cezâ ver (mkodumun madrid lobisinin topçusu diye ayrica, o da etken)
    bize gelince "ergenlik" oluyor, yok yaa ?
    bu düsüncenin Ö.Özel'in "genç sporcumuz özgürlük isâreti yapti linç edildi" diyen psikopat komünist düsünceden ne farki var ?? ; bilmeyen varsa orada "kenj sborcumuz" diye utanmadan bahsettigi kisi azili pkkli deniz naki

Bizim devlet/hükümet adam olsa hem istiklal marsinda tüm topçulara o hareketi yaptirir (ya da isteyen/rahatsiz olmayanlara), üstüne de sinir kapilarini avrupa'ya çikis için açip yüzbinlerce mülteciye yol verip Avrupa'yi it gibi korkutur ama neeerrddeeeeee
    Son paragraf için saygılar sunuyorum Seferim.
    Oğullarımın ikisi o partiden değil ama düşünceden, benim ise hiç işim olmaz ama kesinlikle yetkim olsa dediğin gibi yaptırırdım, hatta bu başlığa da yazdım sanki.
    Ama bizim ülkemizde Milliyetçilik te Din de sadece menfaat ve makam için kullanıldığı için yapamazlardı o işareti, onun için benim gözümde ha avrupalı Türk düşmanları, ha bizim başımızdakiler, farkları yok.

Çocuk suriyede bayrağımızın yakılmasının gazıyla yaptı o işareti, onların ülkeye doldurulmasına tek 1 kelam etmeyen, 12 milyon istilacıya göz yuman sözde Milliyetçi parti şov yaptı, ülkemin samimiyet seviyesi bu işte. Neyse...
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzonspor mutlaka barış alper gibi ferdi kadıoğlu gibi futbolcular bulmalı. Sağlam güçlü ve inatçı
    En yakın olanı trezeguet i satmaya çalışıyoruz

Özete geçersek
    Gürcistan maçını son dakiklarda veriyorduk şanslı idik. Adamların ilk maçı olduğu içinde beceriksizlerdi
    Portekiz e karşı yokları oynadık
    Çeklere en iyi oyuncusu partik schick olmadğı 10 kişiye karşı zor kurtardık

İyi oynadığımız avusturya maçında uzun forvet girdi. 1 gol yedik. Son saniye de mert in müthiş kurtarışı olmasa maç uzayacaktı
    Hollanda ya karşı ilk yarı oynadığımız maç en iyi oynadığımız maçtı. 2. yarı barış yoruldu, Adamlar yan topa geçti. Bizim montella uyudu. Okay ile direnç katamadı. Sonuşta 2 gol yiyince aklımız başımıza geldi. Bu sefer sıçrayamadık

Velhasıl. Kötü değiliz ama şansa bala gittik. Turnuvanın şampiyon takımları ispanya, ingiltere,almanya ve fransayı rakip olmadık. zaten 20 yıl önce 8 takımla yapılıyordu.
    Ferdi ve Barış çok iyiler.
    13 Vitor Hugo

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünaldan hoca olmaz.

Teknik direktör yerli hocalar yok zaten. abdullah avcı da gelmemeli Türk takımının başına.

Jurgen Klop boştayken her türlü para ve imkan kullanıp Türk takımının başına getirilmelidir.

geçelim milliyetçi ayaklarını bize iş bilen hoca lazım.

Jurgen Klop getirilmeli acil. ben hocayı zekasıyla seçerim ve iş bilen ekibiyle seçerim bu anlamda yabancı hoca bulunmalı ama hoca olacaksa bu klop olmalı işte hocaların kralı
    Okuma-yazman var mi? Eger varsa @chener 'in yazdigini bir daha oku.

Adam diyor Ankara, sen diyorsun...
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    İngiltere

Eğer barış alperde son vuruş olsaydı,özellikle de bu turnuvadan sonra,Türkiye’den yakın zamanda kırılması güç bir bonservisle transfer yapardı diye düşünüyorum

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

https://x.com/denizin_yolu/status/18...VoW6gim5wr5A6g

Bmn kurucularından olduğu söylenen (öyle mi?) Can Kakışımdan Şimşek ve futbol yorumu, ilginç ve tutarlı buldum
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Macellan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer barış alperde son vuruş olsaydı,özellikle de bu turnuvadan sonra,Türkiye’den yakın zamanda kırılması güç bir bonservisle transfer yapardı diye düşünüyorum

Bizde yetenekli oyuncular var ancak komple üst düzey oyuncu kiriterlerine sahiplermi? tartisilir
    Kırılma maclarindan birisinde son saniyede kaleci mert çıkıp maçı kurtardı arkasından hollanda maçı oynadık herkes iyi niyetle mücadale etti 2-1 arkaya düşmüsuz maç gitti gidiyor tüm riskleri almışız hollanda geriye yığılmış bastıriyoruz ancak gergin ve panik havasında o esnada sahneye maçı kurtaracak ekstra birseyler yapacak oyuncumuz henüz yok
    Barış ve Ferdi çok iyi oynadılar ancak eksik olan iyi oyunlarını gol ve asistlerle taclandiramamalari oldu
    Konu objek tarafından (08.07.2024 Saat 18:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: Iptal

Nereden
    Avrupa Diğer

[QUOTE=objek;1921865739]Bizde yetenekli oyuncular var ancak komple ust düzey oyuncu kiriterlerine sahiplermi? tartisilir

MA291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

2. golü diğer açıdan gördükten sonra nasıl dograndigimizin daha iyi anladım. Golden önce Mert'in ayağına arkadan vuruyor Hollandalı. Ayağı yerden kesiliyor. Net faulü vermemişler. Yazık...

Instagram'da liginaslani diye bir yerde gördüm. Videoyu merak eden varsa.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı MA291 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. golü diğer açıdan gördükten sonra nasıl dograndigimizin daha iyi anladım. Golden önce Mert'in ayağına arkadan vuruyor Hollandalı. Ayağı yerden kesiliyor. Net faulü vermemişler. Yazık...

Instagram'da liginaslani diye bir yerde gördüm. Videoyu merak eden varsa.
    Hakemin görmesi çok zor ama Var'ın devreye girmemesi rezillik
    Bunun sebepleri de az çok belli
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pozisyon net faul, VAR'ın devreye girmemesi de rezillik fakat bu kadar da tepkisizlik olmaz ki arkadaş.
    Süper ligde ortalığı yıkardılar şu pozisyon için.
    Bir an kenarda Hunter var zannettim.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Almanya

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakemin görmesi çok zor ama Var'ın devreye girmemesi rezillik
    Bunun sebepleri de az çok belli
    Ona bişey demem, zaten VAR görmeli. Hakeminde baya yanlışı vardı. Samet'in sakatlandığı pozisyonda kart çıkarmaması normal bişey değil.

Aleyhimize yapılan hatalardan bir video yapılabilir. Dikkat çekmek için.

Nereden
    Niğde

İspanya-İngiltere finali olacak gibi.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

turnuvanın şampiyonluğu hak eden tek takımı ispanya diyebiliriz
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ispanya milli takimdaki 16 yasindaki lamine yamal baya baya iyi. Suraya bak millet 16 yasinda cocugu ilkonbirde oynatiyor. Bizim hoca da tam tersi coxuklari alt liglere kiraliyor. Cocuk fasli bir baba ve gineli bir annenin oglu. Zaten hep boyle melezler ustun yetenekli oluyor. Bu sene ilk kez barcelonada profesyonel oldu. Ligde 38 macta 2187 dakika oynadi bu da 23 tane 90 dakika yapar 5 gol 8 asist yapti. Totalde de 60 macta 3223 dakika oynadi o da 36 tane 90 dakika yapar 7 gol 10 asist yapti. Piyasa degeri su an transfermarktta 90 milyon euro gozukuyor. Fransa karsisinda da yari finalde golunu atti. Turnuvadan sonra degeri daha da artar. Onun haricinde 38 yasindaki jesus navas in halen daha Ispanya milli takiminda ilkonbir oynamasi cok ilginc geldi bana. Finalde bana gore ise ispanya holanda olur. Ve oyle bir final olursa Hollanda 2014 dunya kupasi b grubunda Van persie nin 2 gol attigi Snejderin ve Daley blind in 2 er asist yaptigi macta Ispanyayi 5-1 yendigi gibi tekrar supriz yapabilir.

Lamine yamal orneginde de gozuktugu gibi genc oyunculari saga sola kiralama firkinden vazgecmeliyiz. Daha evvel Fatih tekke ve Kerem akturkoglu nun anlattigi takimlarinda kendilerinden yasca buyuk abilerinin kotu muamelesine maruz kalip kafayi kirabiliyor psikolojileri bozulabiliyor veya hocalari kiralik oyuncu yerine kendi oyuncusunu oynatmayi tercih edebiliyor ki bunu da Giray kacar youtube kanalinda anlatmisti.

Kiralik gidip de kendini gelistirip gelen hangi oyuncumuz var. Fatih tekke, edgar ie, dame ndoye, tayfun cora, mustafa yumlu, mustafa akbas, zeki yavru, hasan ucuncu, Göksu alhas, Baris memis, Ramazan ovuc, Ali şen kandil.

Hayir Turk futbol tarihinde de boyle bir ornek yok. Sadece Arda turan var ki o da Galatasarayin sampiyonlar ligi on elemesi ilk macinda Istanbulda Cek cumhuriyeti takimi Mlada Broslava karsi 5-2 kazanilirken Arda da o macta ilkonbir cikti ve 2 gol 1 asist yapti. Normalde 2006 yaziinda Arda turan kiralanacakken bu mactan sonra kiralanmaktan vazgecildi. Yani sansi yaver gitti.

Arda Manisada oynar iken Zafer Sakar vardi yine galstasaraydan kiralik gelen. Cafercan Aksu, Özgurcan ozcan, Aydin yilmaz, Anil dilaver hepsi Arda dan daha iyi oyuncu olmasina ragmen kiralana kiralana ortadan kayboldular.

Bir de yine galatasarayda Bruma vardi zannedersem once Gaziantep sonra Nihat kahvecinin eski takimi Real sociedada kiralanmisti. Kiraliktan gelip 1 sene oynattiktan sonra da 15 milyona Almanyaya Leipzige satmistilar. O adam gecen senelerde bi ara Fenere de gelmisti de hicbirsey yapmadan gitmisti.

https://www.transfermarkt.com.tr/lam...spieler/937958

https://eksisozluk.com/lamine-yamal--7038201?p=51

https://www.transfermarkt.com.tr/ver...79_3375/plus/1
    Konu jpositve tarafından (10.07.2024 Saat 01:15 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Niğde

İngiliz milli takımına tek tek baktığında hayal gibi bir kadro ve hepside takımlarında müthiş sezonlar geçiren adamlar ama gel gör ki leş gibi bir oyun,
    dakka 80 ofsayt golüne kadar şutu yok, pozisyonu yok.
    Futbol çok ilginç bi hal aldı dünyada.

Nereden
    Almanya

Danimarka ve Slovenya'yi yenemeyen. Slovakya karşısında son dakika golüyle maçı uzatmalara taşıyan ve eleyen. İsviçre'yi penaltılarda eleyen takım final oynayacak.

Fikstür avantajı işlerine yaradı diyebiliriz. Portekiz, Almanya, Fransa hiç affetmezdi bunları. Ki Portekiz ve Fransanin' da ne oynadığı belli değildi.

İspanya rahat alır diyecegimde. Futbol bu, ne olacağı belli olmuyor.
    Konu MA291 tarafından (11.07.2024 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

berbat bir hakem sayesinde ingiltere finale çıktı

bu hakeme nasıl yarı final maçı verdiler,enteresan

uefa sanırım yıllar sonra (1966) ingiltereye bir kupa hediye edecek

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İngiliz milli takımına tek tek baktığında hayal gibi bir kadro ve hepside takımlarında müthiş sezonlar geçiren adamlar ama gel gör ki leş gibi bir oyun,
    dakka 80 ofsayt golüne kadar şutu yok, pozisyonu yok.
    Futbol çok ilginç bi hal aldı dünyada.
    bence fiziksel kalite ile teknik kalite birbirine karıştırılıyor

fransa ingiltere genelde fiziksel kalitesi ile öne çıkan oyunculardan kurulu

misal belingım yüzde 60 fizik yüzde 40 teknik dir

kroos olmo yamal tarzı oyuncu sayısı çok az, hayal bir kadro falan değil

hayal kadroda belingım en fazla 8 oynar, ama ingilterede 10 oynuyor

yetenek azsa güzel oyun gene çıkar ama pres oyunu oynaman lazım,yetenek az ve pas oyunu oynuyorsan uyutan bir futbol ortaya çıkıyor

Nereden
    İstanbul

İspanya'nın şansı %70, İngilizler yine alır başı...

Nereden
    Niğde

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence fiziksel kalite ile teknik kalite birbirine karıştırılıyor

fransa ingiltere genelde fiziksel kalitesi ile öne çıkan oyunculardan kurulu

misal belingım yüzde 60 fizik yüzde 40 teknik dir

kroos olmo yamal tarzı oyuncu sayısı çok az, hayal bir kadro falan değil

hayal kadroda belingım en fazla 8 oynar, ama ingilterede 10 oynuyor

yetenek azsa güzel oyun gene çıkar ama pres oyunu oynaman lazım,yetenek az ve pas oyunu oynuyorsan uyutan bir futbol ortaya çıkıyor
    Pekala

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Barış Alper: Öne çıkan özelliği fiziği (Sürekli depar atınca, yetmişinci dakikada eli belde geziyor). Onun koşu youna atacağımız paslar ve duran top fırsatlarını kovaladık. Çok top eziyor. Burak Yılmaz'a dönüşecekse, Güneş'e ihtiyacı var.

Montella: Genel perfomansına lafım yok. Ancak detaya girince şüphelerim artıyor. Takımı geri düşen hocaların ezberi, orta saha ve savunma oyuncusu çıkarıp forvet oyuna sokmaktır. Peki topu kim kapacak, kim ileriye taşıyacak, pozisyon üretecek?

Tersine bakalım. Öne geçtiniz, savunmaya çekildiniz. Rakip stoperler sizin yarı sahanızda. Şimdi Kerem ve Cenk'i oyuna alma zamanı. Rakip riskli oynamaya başlamış, Kerem'in süratinden faydalanın. Cenk'i oyuna alın ki, rakip stoperler rahat çıkamasın, karşı takımın boyu kısalmasın...
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Oğuz ZEYTÄ°N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barış Alper: Öne çıkan özelliği fiziği (Sürekli depar atınca, yetmişinci dakikada eli belde geziyor). Onun koşu youna atacağımız paslar ve duran top fırsatlarını kovaladık. Çok top eziyor. Burak Yılmaz'a dönüşecekse, Güneş'e ihtiyacı var.

Montella: Genel perfomansına lafım yok. Ancak detaya girince şüphelerim artıyor. Takımı geri düşen hocaların ezberi, orta saha ve savunma oyuncusu çıkarıp forvet oyuna sokmaktır. Peki topu kim kapacak, kim ileriye taşıyacak, pozisyon üretecek?

Tersine bakalım. Öne geçtiniz, savunmaya çekildiniz. Rakip stoperler sizin yarı sahanızda. Åžimdi Kerem ve Cenk'i oyuna alma zamanı. Rakip riskli oynamaya başlamış, Kerem'in süratinden faydalanın. Cenk'i oyuna alın ki, rakip stoperler rahat çıkamasın, karşı takımın boyu kısalmasın...

Ferdi ve baris iyi oynadilar gol veya asistleri varmi?
    Ferdi tek basina kendisini yirtarken onunde Tadic (irfan can?) gibi birisi olmaliydi kenanla pas alisveris iletisimi
    kötüydü baris calisti cabaladi ancak onunda santrafor ve arkasindaki arkadasiyla bağlantısı yeterli degildi
    Burada onceden dusunulen taktik buyuk ihtimal arda ve calhanoglunun oyun zekasiyla direk cepheden baris alperi kaleciyle karsi karsiya getirecek ara paslariydi ama tutmadı hersey yarim yarim kaldi

Değişiklikler konusunda herkes hakli cikti cunku maci kaybettik!
    Takımın geneli iyi direncli oldumu çokça eleştirilen merihide sametide kahraman yapabiliyor
    Konu objek tarafından (11.07.2024 Saat 15:23 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)