Sonuç: Abdullah Avcı ile Yola Devam Etmek Doğru mu?

Katılımcı sayısı
154. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, Görevine Devam Etmeli

24 15.58%
  • Hayır, Yollar Ayrılmalı

130 84.42%
Sayfa 6 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 8 ... SonuncuSonuncu
Toplam 283 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Avcı ile Yola Devam Etmek Doğru mu?

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adama 6 transfer yaptılar sizce bu adamı gönderirler mi ?

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon'un güce tapan tayfası başkanının da hocasının da her daim arkasındadır.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda da artıkları var.
    No one wins. One side just loses more slowly.

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben taraftarım!
    Beni alakadar etmez!
    Ben, koşacak, basacak, pres yapacak, sahanın her yerinde olacak, tempolu, coşkulu oynayacak bir takım istiyorum!
    Böyle oynarsan en kazma oyuncun bile şut çeker gol atar!

Bize maval okumasın Sayın Avcı!
    Kaç sene oldu bu takımın başındasın!
    Yahu, şöyle rahat maç izlediğimiz yok!
    Fizik olarak takımın ebesini belledin be adam!
    Liseli oyunculardan takım kur, fizik, kondisyon olarak bu takımı ezer geçer!

Sen daha ne anlatıyorsun bize?
    Maçtan sonra utancımdan dışarıya çıkamıyorum! Kupayı kazanırız, kaybederiz de BU FUTBOL NE BE?

Maçın 14. dakikasından bitişine kadar ezildik! Ben 20. dk'da eyvah dedim, çünkü üç topçu bastığı halde topu alamadılar.
    La biz top kazanamıyoruz! Bize geçen topları da Uğurcan ile rakip stoperlere şişiriyoruz!
    Sen hangi oyun planından bahsediyorsun?

Bak bilmiyorsan öğren Sayın Avcı!
    Fizik, kondisyon, ısırma gücü olarak zayıf oyunculardan kurulu ekipler birbirlerine yakın oynarlar ki fazla top kaybı olmasın, olursa da anında basıp top kazanılsın.
    Sen gittin tam tersini yaptın!
    Artık istifa et!
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güce tapan değil de mamalanan veya nemalanan diyelim...
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bushido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Midesiz, igrenc herifsin. Hala bu adami savunan bir yalamasin. Yazdiklarina herkes gülüyor
    Bu mesajını operatörlere iletiyorum, sana hakaret etmekten vazgeçtim. Ama senin gibilere burda bu yoruma musade ederler mi bakacağız, göreceğim ne kadar ceza alacaksın
    Konu lazibere tarafından (25.05.2024 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Bushido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Midesiz, igrenc herifsin. Hala bu adami savunan bir yalamasin. Yazdiklarina herkes gülüyor

Toplam 54 tane mesajın var, Muhtemelen o herifin feyk hesabısın, kendi kendine birilerine yaltaklanmak adına yazı yazan bilgisiz ve fikri bile olmayan deyyusun tekisin o zaman sende.. Fikrin yok diyorum çünkü gerçekten de yok, Muhtemelen kazandığımız zaman gelip burda keyif çatan heriflerden birisin. O bakımdan senin sözünün kıymeti yok benim nazarımda ve tekrar belirteyim bu isimde biri misin o bile belli değil..O bakımdan takmıyorum seni

İşine bak, madem yazmayı beceremiyorsun o zaman yazılanları dikkatli oku ve öğren, Almanya 'da yaşıyorsun en azından okuman yazman vardır

Nereden
    İstanbul

O kendini çok akıllı sanan herif var kendisi muhatap alınmak istemiyor , Cahil diyerek güya kendince kendini avutan herif..

Hepinizin huzurunda

İstediğin branşta, istersen 100 branşta

Müzik, Sanat, Siyaset, Spor, Hukuk, Sinema , Tıp, Ot Böcek, Tarih, Coğrafya , Genel kültür,

aklına gelecek branşlarda 500 soruluk bir anket yapın da bizi bir yarıştırın bakalım, ))

bakalım ne kadar biliyorsun hayatı

Sen sen ol klavye delikanlılığı yapma kardeşim...Tamam

Seni muhatap alarak sana cevap verdiğim için de kendimden utandım şimdi, senden sebep, ne olduğu belirsiz tiplere de söz hakkı doğdu ve senin avukatlığını yapıyorlar ya yazık valla çok yazık

5 ay önceki kampanyanız sonuç vermedi, Şimdi belki sonuç alırsınız. Umarım kazanan Trabzonspor olur, yoksa beni senle muhatap edecek başka bir güç olamazdı.

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Merak ettim alanyanin istatistiklerine baktim
    10 mağlubiyeti var bizim 13 belki yarin 14 olacak
    Kadro maliyetini bilmiyorum ama bizimkinin dortte birinden fazla oldugjnu sanmiyorum
    Fatih Tekkeye isinmaya başladım

Nereden
    İstanbul

Az dişe dokunacak başarısı olsa, ben dahil destekleriz de faciaya doğru sürükleniyoruz.

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca ile 1 sene daha yola devam edilmeli. Eğer hedefler tutmuyorsa başkanla birlikte bırakmalılar. Bu başkanla başka hoca olmaz, olmayacak. İkisi de yeni bir sezonu hak ediyorlar, eğri oturup doğru konuşacaksınız. Fener, gs 150 şer milyon euro para ile kadro kurdu, kalan tüm ekipler içinde biz öndeyiz ve kupada final oynayıp kaybettik.

Sizin derdiniz hınçla alakalı, güzel futbol dediğiniz mereti size 6 ayda verebilecek bir hoca yok dünya üzerinde, siz çok acayip bir rüya görüyorsunuz. Uyandığınız zaman hakaret etmeden de konuşabiliriz. Trabzonspor yatırımlarını yaptı ve şu an sizden destek alması gerekiyor. Siz ise meçhul işlere müptelasınız. Ya tutarsa diye göle maya çalmadığı için insanları yalaka diye yaftalayan insanlarsınız. Kendi özelimde ne gibi bir mamalanma olmuş olabileceğini merak ediyorum, mesela siz Fatih Tekke tarafından mamalanıyor musunuz? Böyle mi yaklaşalım mevzulara?

Bu işin bir yöntemi var. Çıkartırsınız SWOT analizi yaparsınız. Herkes yapsın swot analizini paylaşsın. Açıkça söylüyorum gerçekçi şekilde yaklaşıp bu sene hocayı gönderecek karar çıkar diyeniniz olursa, fikrinize çok iyimser yaklaşıyorsunuz anlamına gelir. İlk geldiği zaman futbolu seyretmeyi bırakacağımı söyleyen insanım Abdullah hoca yüzünden. Çok rijit bir sistem anlayışı var, aykut kocamanla aynı ekoldeler. Zaten TD-Yardımcı zamanları da var bildiğim kadarıyla. Ama adam başarılı oldu. O dağınık savunması olan takımı toparlayıp şampiyon yaptı bu adam. Bu sene geldiğinde de aşağı seyreden bir takımda iyi işler yaptı, 6 aydır önümüzdeki seneye çalışıyorlar. Rahat bırakın, destek olun. İnanın bir şey kaybetmeyeceğiz. Ben tek şampiyonluk kutlamamı bu adamın döneminde yaptım, bunu minnet duyduğum için söylemiyorum. Çok kötü sezonlar gördüm ben, genelde hep çok iyi olmayan ama iyi diyebileceğimiz dönemlerde hoca yollar b.mbok diyebileceğimiz sezonlara imza atarız. Açın tarihimize bakın. Fatih Hocanın da günahına gireceğiz, yapmayın.

Adamlar 6 aydır bir plan üzerindeler, bırakın uygulasınlar. Olmazsa eli güçlü olan biziz, başkan da gidecek. Söylenmesi gerekenleri söyleyen bir başkanla Fatih Tekke gelecek. Şimdi her şeyi yanlış zamanda isteyerek iyi bir şey yapmıyorsunuz. İstedikleriniz olursa, bir bir dediklerim gerçekleştiğinde hepinizi özellikle anacağım.

Küfür kafire girmeden de fikir beyan edebilirsiniz, hiçbiriniz benden daha Trabzonsporlu değil emin olabilirsiniz.
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadro kalitesi kötü diyen ya futboldan hiç anlamıyor ya da çok kötü dalga geçiyor

Bu takım Sivas samsun, Alanya, rize daha adını sayamayacagim takımlardan daha mi kötü kadroya sahip de onların oynadığı oyunun yarısını oynayamiyor.

Adam Madrid gibi kadro kurunca top oynatacakmis

Oldu canım
    Başka

Onu kahvedeki Mehmet Aga da yapar hatta herkes yapar

Sen geldin geleli kondisyonu bile ayarlayamamis bir zavallisin

Kimse kimseyi kandırmasin yapacağı her transfer takımda durduğu her dakika zarar yazar

Olmadı olmuyor
    Bir kez oldu teşekkür ettik sağolsun bitti gitti
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala avcı savunanların anlamadığı nokta şu

Mesele lige havlu atmak değil
    Mesele dünya kadar transfer yapıp onlarca milyon dolar harcayıp lige havlu atmak

Gelecek sene gs ve şikeciler bu kadar güçlü iken olacağı bu müneccim olmaya gerek yok.

Bu adam yapılanma hocası değil
    Ve bu transferler TS yi ekonomik olarak batırıyor bitiriyor

Bu adam genç oyuncu yetiştirmez tarzı değil
    E seneye de hedef şampiyonluk olamayacağına göre neden onla devam edelim

Adamın bir tane değer katıp sattığı oyuncu yok

Neden abi neden
    Neyin 6 aylık planlaması yapılmış şampiyonluğun mu

Avcıyı savunanların bir tane mantıklı çürütulemeyecek argümanı yok

O yüzden çok da kendilerini dinleme taraftarı değilim
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arada maçla ilgili bir şeyler yazıp yazıp siliyorum. Tamamiyle unutmak istediğim bir 90+15 dk.

Bu eserin sahibini görmek istemiyorum, mümkünse ayrılık tweetinde foto paylaşılmasın.
    ( ゚д゚)

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Şampiyonluk maçında antalyaspor'un gol beklentisi 2.54, trabzonspor gol beklentisi 1.56
    Antalyaspor'un ceza sahası içinde topla buluşması 33, trabzonspor'un sadece 12.

millet dua ede ede maçın bitmesini beklemişti.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluk maçında antalyaspor'un gol beklentisi 2.54, trabzonspor gol beklentisi 1.56
    Antalyaspor'un ceza sahası içinde topla buluşması 33, trabzonspor'un sadece 12.

millet dua ede ede maçın bitmesini beklemişti.
    Avci turkiyenin en iyi hocasidir oyle deme ciddi ciddi bunu yazip savunanlar var ayni kafa teknik fizigi yener.com yil 2024 kendileri 60 larda kalmis olmalilar ondan avciyi bu sekilde gorup savunuyorlar, devrim falan ayagi cektiklerine sayikladiklarina gore de nostaljik takilmayi seven gecmise takili kalmis tipler,hayallerinde yarattiklari utopik dunyada kendilerine mutluluklar ve acil şifalar dilemekten baska yapacak birsey yok..kupa finalini kaybedip kameralar karsisnda siritan bir adamin arkasinda son 2 sene de yasattigi butun rezilliklere ragmen durmak icin genis mide ve dunya gorusune sahip olmak
    lazim fazla soze gerek yok,bunlarin derdi trabzonspor falan degil kisisel egolari ve adamcilik, herifler yanildiklarini kabul etmek istemiyorlar baska izahi yok allah yakinlarina sabir versin..
    Konu gurur6134 tarafından (25.05.2024 Saat 22:08 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Mesele dünya kadar transfer yapıp onlarca milyon dolar harcayıp lige havlu atmak

Gelecek sene gs ve şikeciler bu kadar güçlü iken olacağı bu müneccim olmaya gerek yok.

Neden abi neden

+1461
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arada maçla ilgili bir şeyler yazıp yazıp siliyorum. Tamamiyle unutmak istediğim bir 90+15 dk.

Bu eserin sahibini görmek istemiyorum, mümkünse ayrılık tweetinde foto paylaşılmasın.

Ufuk, karşim hesabını hackleyip Avcı aleyhinde birşeyler yazmışlar. Bir bakıver şuna.
    Yahsi Bati 51:28

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca ile 1 sene daha yola devam edilmeli. Eğer hedefler tutmuyorsa başkanla birlikte bırakmalılar. Bu başkanla başka hoca olmaz, olmayacak. İkisi de yeni bir sezonu hak ediyorlar, eğri oturup doğru konuşacaksınız. Fener, gs 150 şer milyon euro para ile kadro kurdu, kalan tüm ekipler içinde biz öndeyiz ve kupada final oynayıp kaybettik.

Sizin derdiniz hınçla alakalı, güzel futbol dediğiniz mereti size 6 ayda verebilecek bir hoca yok dünya üzerinde, siz çok acayip bir rüya görüyorsunuz. Uyandığınız zaman hakaret etmeden de konuşabiliriz. Trabzonspor yatırımlarını yaptı ve şu an sizden destek alması gerekiyor. Siz ise meçhul işlere müptelasınız. Ya tutarsa diye göle maya çalmadığı için insanları yalaka diye yaftalayan insanlarsınız. Kendi özelimde ne gibi bir mamalanma olmuş olabileceğini merak ediyorum, mesela siz Fatih Tekke tarafından mamalanıyor musunuz? Böyle mi yaklaşalım mevzulara?

Bu işin bir yöntemi var. Çıkartırsınız SWOT analizi yaparsınız. Herkes yapsın swot analizini paylaşsın. Açıkça söylüyorum gerçekçi şekilde yaklaşıp bu sene hocayı gönderecek karar çıkar diyeniniz olursa, fikrinize çok iyimser yaklaşıyorsunuz anlamına gelir. İlk geldiği zaman futbolu seyretmeyi bırakacağımı söyleyen insanım Abdullah hoca yüzünden. Çok rijit bir sistem anlayışı var, aykut kocamanla aynı ekoldeler. Zaten TD-Yardımcı zamanları da var bildiğim kadarıyla. Ama adam başarılı oldu. O dağınık savunması olan takımı toparlayıp şampiyon yaptı bu adam. Bu sene geldiğinde de aşağı seyreden bir takımda iyi işler yaptı, 6 aydır önümüzdeki seneye çalışıyorlar. Rahat bırakın, destek olun. İnanın bir şey kaybetmeyeceğiz. Ben tek şampiyonluk kutlamamı bu adamın döneminde yaptım, bunu minnet duyduğum için söylemiyorum. Çok kötü sezonlar gördüm ben, genelde hep çok iyi olmayan ama iyi diyebileceğimiz dönemlerde hoca yollar b.mbok diyebileceğimiz sezonlara imza atarız. Açın tarihimize bakın. Fatih Hocanın da günahına gireceğiz, yapmayın.

Adamlar 6 aydır bir plan üzerindeler, bırakın uygulasınlar. Olmazsa eli güçlü olan biziz, başkan da gidecek. Söylenmesi gerekenleri söyleyen bir başkanla Fatih Tekke gelecek. Şimdi her şeyi yanlış zamanda isteyerek iyi bir şey yapmıyorsunuz. İstedikleriniz olursa, bir bir dediklerim gerçekleştiğinde hepinizi özellikle anacağım.

Küfür kafire girmeden de fikir beyan edebilirsiniz, hiçbiriniz benden daha Trabzonsporlu değil emin olabilirsiniz.
    Basit soru soruyorum. Önümüzdeki sene Avcı ile beklenen başarı nedir?
    Planlama dediğiniz şeyin ekonomik iflasa gittiğimiz seneden yöntem olarak farkı nedir?

Bu soruların ışığında...

Ligde şampiyonluk mi bekliyorsunuz?
    GS ve FB nin mevcut durumunda mümkün mü bu?
    %5 ihtimal var mı?

Peki kurulacak yaşlı kadro ile Avrupa'da başarı şansın var mı?
    Yahu senden daha fazla imkânı olanlar, 4 misli para harcadı. Aynı yöntemle, yani 30+ oyunculara, hem de çok üst düzey oyuncularla oynadılar.
    Kendilerinin 4 te biri, 5 te biri değerinde takımlara elenip döndüler.

Bu plan dediğiniz şeyin artık Avrupa'da işlemediğini göremiyor musunuz?
    Peki Avrupa'da ilerleme sağlanamayacak ise, yerel ligdeki başarının, şampiyon olma ihtimali de sıfıra yakın olduğuna göre, mevcut vaziyette ne faydası var?

Asıl ben soruyorum, Trabzonspor un mevcut durumunda Avcı nın takıma ne katması hangi başarı ile mevcut girdaptan çıkarmasını bekliyorsunuz?

Hangi plana göre sabredeceğiz?

Mevcut olan bu takımın ekonomik batışını hızlandırmaktan başka ne işe yarar. Yerel ligde başarı saglasan dahi ne işe yarar..?

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Neden abi neden

Milyonları transfere avcı mi döküyor başkan mı?
    Pepe umut güneş vd transferi kim yaptı?
    Toma transferi kulübü zora sokan bir transfer mi?
    Hoca yokken kurbelis ile anlaşan kim?
    Para yok deyip Orhan ak ile yola çıkmayı planlayan Orhan aktan ret yiyip sonra Milyonları saçan kim
    erto varken avcı büyük şans bizi bataktan kurtarır derdim ama onun da koita ve yusuf erdogan hamleleri orda duruyor
    Başımızda 2026nin sponsor paralarını yiyen bir adam var
    Konu Tahir61 tarafından (26.05.2024 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bana sorsanız yeni bir şampiyonluk mu görmek istersin yoksa geleceğe güvenle bakan maddi olanaklarını yönetebilen umut vaadeden bir yapı mı istersin diye ben ikincisini tercih ederim..

bir şampiyonluk yaşadık ve üzerimizdeki laneti attık..

bu adam sonraki dönemin katilidir!!
    Attan inip eşeğe bindik!

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sayın Avcı Trabzonspor daki misyonunu tamamlamıştır. Yaşattığı şampiyonluk için teşekkür ederiz. Ancak bu durum takıma oynattığı "kimliksiz" oyuna göz yumacağımız anlamına gelmez. Şahsen en büyük şikayetim şu takıma alt yapıdan 3-4 oyuncu monte etmemesidir. Trabzonsporun yıllarını çaldılar. Maalesef yapılan boş transferler ve eldeki oyuncu grubunun doğru kullanılmaması başarısızlığın en önemli sebepleridir. Avcı istifa!!!

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Siteyide mi Avcı yönetiyor bu ne yavaşlık arkadaş bi el atın şuraya artık.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neden abi neden

Yani diyorsun ki F.tekke gelsin mütevazi savaşçı kadro olsun zaten yarışamayacagiz ekonomik olarak zora girmeyelim. Ok mantıklı. Peki kötü sonuçlar gelince f.tekke 3 aydna fazla durabilecek mi? Trabzon insanına başarısızlığı kabuk değiştiriyoruz vs diye ikna edebilecek misin? Buna inanan var mı cidden?

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

yusufdinyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani diyorsun ki F.tekke gelsin mütevazi savaşçı kadro olsun zaten yarışamayacagiz ekonomik olarak zora girmeyelim. Ok mantıklı. Peki kötü sonuçlar gelince f.tekke 3 aydna fazla durabilecek mi? Trabzon insanına başarısızlığı kabuk değiştiriyoruz vs diye ikna edebilecek misin? Buna inanan var mı cidden?
    Neden olmasın Ahmet Ağaoğlu geldiğinde 3 yıl sonra şampiyonluk hedefimiz var demedi mi ben mi yanlış hatırlıyorum en azından hayal satmazsın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)