Sonuç: Abdullah Avcı ile Yola Devam Etmek Doğru mu?

Katılımcı sayısı
154. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, Görevine Devam Etmeli

24 15.58%
  • Hayır, Yollar Ayrılmalı

130 84.42%
Sayfa 7 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9 ... SonuncuSonuncu
Toplam 283 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Avcı ile Yola Devam Etmek Doğru mu?

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basit soru soruyorum. Önümüzdeki sene Avcı ile beklenen başarı nedir?
    Planlama dediğiniz şeyin ekonomik iflasa gittiğimiz seneden yöntem olarak farkı nedir?

Bu soruların ışığında...

Ligde şampiyonluk mi bekliyorsunuz?
    GS ve FB nin mevcut durumunda mümkün mü bu?
    %5 ihtimal var mı?

Peki kurulacak yaşlı kadro ile Avrupa'da başarı şansın var mı?
    Yahu senden daha fazla imkânı olanlar, 4 misli para harcadı. Aynı yöntemle, yani 30+ oyunculara, hem de çok üst düzey oyuncularla oynadılar.
    Kendilerinin 4 te biri, 5 te biri değerinde takımlara elenip döndüler.

Bu plan dediğiniz şeyin artık Avrupa'da işlemediğini göremiyor musunuz?
    Peki Avrupa'da ilerleme sağlanamayacak ise, yerel ligdeki başarının, şampiyon olma ihtimali de sıfıra yakın olduğuna göre, mevcut vaziyette ne faydası var?

Asıl ben soruyorum, Trabzonspor un mevcut durumunda Avcı nın takıma ne katması hangi başarı ile mevcut girdaptan çıkarmasını bekliyorsunuz?

Hangi plana göre sabredeceğiz?

Mevcut olan bu takımın ekonomik batışını hızlandırmaktan başka ne işe yarar. Yerel ligde başarı saglasan dahi ne işe yarar..?
    Ne istiyorum, ne bekliyorum biliyor musun? Trabzonspor A dan Z ye şu oyunu oynar şeklinde hazır futbolcu yetiştirmesini istiyorum. Farkında mısın bilmiyorum ama ben ilk kez A takım ile U19 u benzer bir oyun oynarken seyrettim.
    U19 niye şampiyon oldu biliyor musun? Daha olgun bir oyun oynadıklarından.

İflasa sürükleyen transferler devam ediyor mu şu an? Maaş bütçesini çok aştığımız için olan şeyleri niye hocaya mal ediyorsun ki onu da anlamış değilim. Hocam öderiz maaşını sıkıntı olmaz diyorsun, ne diyecek adam yok başkan bana köyden çakı gibi adamlar getirin, onlardan küçük küçük messiler çıkartacsğım mı diyecek?

Plan dediğimiz şeyin avrupada işlemediğini bana örnek verir misin? Herhalde yine kendimizi Bayern ile Real Madrid ile kıyaslıyoruz. Çünkü oralarda bu tip beklentiler normal oluyor.

Nasıl mı bir şey bekliyorum? Medeni olmanızı ve medeniyetteki örneklere bakmanızı istiyorum. Kimse Leverkusen bir önceki sene ligi 6. bitirirken bu herif şampiyonluğa yaklaşamadı 20 puan fark yedi dememiştir. Eminim. Demediği için bir plan doğrultusunda ilerleyip şampiyon oldular.

Eminim Inter 2 sene önce kıl payı kaçan şampiyonluk sonrası, geçen sene 3. Olup, bir önceki senenin 3. sü Napoliden 20 puan fark yemeyi sadece hocaya mal etmemiştir. Demedikleri için hoca ile devam ettiler, şampiyon oldular

Aynı şekilde eminim ki Terzic hoca geçen sene son hafta ikramla Bayern le şampiyonluk verirken. Bu sene yaklaşık 30 puan fark yiyip 5. Olurken her konuyu hocaya mal etmemiştir. Önümüzdeki sene de devam edecektir.

Evet sadece olumlu örnekler geliyor belki bunun olumsuz örnekleri de var ama hocalara pazar tezgahındaki birer salatalık muamalesi yapan bir tek bu ülkenin cahil insanlarıdır.

İsterim de isterim niye? Gelsin bi bakalım bi de öyle deneyelim o da olmazsa başka hoca gelir bi 10 kişi de o alır. Bun kulübün burnunun b.ktan çıkmayışının sebebi zaten bizzat bu. Avcı 5 sene kalsa bu kulüp borcunu büyük oranda tüketir, ben adım gibi eminim 1 şampiyonluk da alır 5 senede.

Ben soruyorum, siz ne bekliyosunuz? Fatih hoca geldiğinde olacak o muazzam farklılık nedir sizin için?

Yegane isteğim şu hazırlıksız, plansız hadi şu gelsin hadi bu gelsin kafalarından çıkın. Bu hoca devam etsin, zaten başarısızlık görürse bu adam düşman değil, başkan da düşman değil, bırakırlar. Fatih hoca da Alanyada devam etsin, orada müthiş bir uyum yakaladı ve özgüveni artıyor sürekli.

Hemen hemen hemen kafalarından keşke çıkabilseniz aslında isteğim bu. Ben ülkede genel yapı böyle olduğu için çıldırmışsınız diyorum. Ya fener İsmail hocayı mesela niye yollamayı düşünüyor? Beyni olan bir camia bunu yapar mı? Avrupa eminim onlara da g.tüyle gülüyordur. Hoca kupayı alsa şu an şu gündemden başka bir gündem vardı. 90 dakikayı farklı bitirseydik emin olabilirsin %90 gitsin bakışı maksimum %50 lerde olacaktı, bu mu cidden akıllı hareket?
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yunus Mallı, koita, koassi, gervinho, Bruno Peres, Gomes liste uzar gider
    En malcasi da 2.2 maaşıyla kadroda tutulsun diye kalkıp vuran avcının öz oğlu denswil

Bu adam olmus topçu istiyor
    Bu takımın ikinci kez olmuş topcuyu kaldıracak bir geleceği yok anlamak lazım

Deniz bitti biz kurşunu şampiyonluk senesi attık sonraki sene atmak istedik ama hocamız sağolsun kopenhaga süt cekemeden bizi elettirdi.

Bitti aybi şeyi deneyip iki İstanbul takımın bu kadar güçlü iken. Başarılı olmayı beklemek hayalcilik bile değil aptallık
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    İstanbul

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani diyorsun ki F.tekke gelsin mütevazi savaşçı kadro olsun zaten yarışamayacagiz ekonomik olarak zora girmeyelim. Ok mantıklı. Peki kötü sonuçlar gelince f.tekke 3 aydna fazla durabilecek mi? Trabzon insanına başarısızlığı kabuk değiştiriyoruz vs diye ikna edebilecek misin? Buna inanan var mı cidden?
    Diyorum ki yarisacagimiz kadro hayal
    Adamlar makası iki yılda olmadığı kadar açtı

Oturmuş kadroları varken bunlarla yarisamazsin

Akılcı hedef koyacaksın bir Türkiye kupası

Iki konferansta yarı final o kadar
    Gerisi kendini kandırmak ve bu hoca da bunu yapmayacagina göre tekkeye sabretmekten başka çaremiz yok.

Olsa var diyecem yok gerçekten yok
    Ayrıca iki yıldır avcının kötü ve rezil sonuçlarına sabreden taraftar bızahmet 10 ay tekkeye sabretsin

Ben tekkeye sabir sorunu olacağını düşünmüyorum
    Konu halilaziz61 tarafından (26.05.2024 Saat 07:16 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne istiyorum, ne bekliyorum biliyor musun? Trabzonspor A dan Z ye şu oyunu oynar şeklinde hazır futbolcu yetiştirmesini istiyorum. Farkında mısın bilmiyorum ama ben ilk kez A takım ile U19 u benzer bir oyun oynarken seyrettim.
    U19 niye şampiyon oldu biliyor musun? Daha olgun bir oyun oynadıklarından.

İflasa sürükleyen transferler devam ediyor mu şu an? Maaş bütçesini çok aştığımız için olan şeyleri niye hocaya mal ediyorsun ki onu da anlamış değilim. Hocam öderiz maaşını sıkıntı olmaz diyorsun, ne diyecek adam yok başkan bana köyden çakı gibi adamlar getirin, onlardan küçük küçük messiler çıkartacsğım mı diyecek?

Plan dediğimiz şeyin avrupada işlemediğini bana örnek verir misin? Herhalde yine kendimizi Bayern ile Real Madrid ile kıyaslıyoruz. Çünkü oralarda bu tip beklentiler normal oluyor.

Nasıl mı bir şey bekliyorum? Medeni olmanızı ve medeniyetteki örneklere bakmanızı istiyorum. Kimse Leverkusen bir önceki sene ligi 6. bitirirken bu herif şampiyonluğa yaklaşamadı 20 puan fark yedi dememiştir. Eminim. Demediği için bir plan doğrultusunda ilerleyip şampiyon oldular.

Eminim Inter 2 sene önce kıl payı kaçan şampiyonluk sonrası, geçen sene 3. Olup, bir önceki senenin 3. sü Napoliden 20 puan fark yemeyi sadece hocaya mal etmemiştir. Demedikleri için hoca ile devam ettiler, şampiyon oldular

Aynı şekilde eminim ki Terzic hoca geçen sene son hafta ikramla Bayern le şampiyonluk verirken. Bu sene yaklaşık 30 puan fark yiyip 5. Olurken her konuyu hocaya mal etmemiştir. Önümüzdeki sene de devam edecektir.

Evet sadece olumlu örnekler geliyor belki bunun olumsuz örnekleri de var ama hocalara pazar tezgahındaki birer salatalık muamalesi yapan bir tek bu ülkenin cahil insanlarıdır.

İsterim de isterim niye? Gelsin bi bakalım bi de öyle deneyelim o da olmazsa başka hoca gelir bi 10 kişi de o alır. Bun kulübün burnunun b.ktan çıkmayışının sebebi zaten bizzat bu. Avcı 5 sene kalsa bu kulüp borcunu büyük oranda tüketir, ben adım gibi eminim 1 şampiyonluk da alır 5 senede.

Ben soruyorum, siz ne bekliyosunuz? Fatih hoca geldiğinde olacak o muazzam farklılık nedir sizin için?

Yegane isteğim şu hazırlıksız, plansız hadi şu gelsin hadi bu gelsin kafalarından çıkın. Bu hoca devam etsin, zaten başarısızlık görürse bu adam düşman değil, başkan da düşman değil, bırakırlar. Fatih hoca da Alanyada devam etsin, orada müthiş bir uyum yakaladı ve özgüveni artıyor sürekli.

Hemen hemen hemen kafalarından keşke çıkabilseniz aslında isteğim bu. Ben ülkede genel yapı böyle olduğu için çıldırmışsınız diyorum. Ya fener İsmail hocayı mesela niye yollamayı düşünüyor? Beyni olan bir camia bunu yapar mı? Avrupa eminim onlara da g.tüyle gülüyordur. Hoca kupayı alsa şu an şu gündemden başka bir gündem vardı. 90 dakikayı farklı bitirseydik emin olabilirsin %90 gitsin bakışı maksimum %50 lerde olacaktı, bu mu cidden akıllı hareket?
    Verdiğin örneklerdeki hocalara bir bakalim
    Uzun uzun yazmaya gerek yok

Bizim hoca samimiyetini kaybetti
    Önce iyi futbol nedir bilmiyorum skora bakmak lazım
    Sonra skorlar rezil gelince başka bahane

Futbolcuyu medya önüne atma
    Yatırım yapılan en önemli 6 numarasından elinde 3 stoper varken stoper yapıp orta sahayı yol geçen hanına cevirmekl

Saymakla bitmiyor

Ben bir kez avcının ağzından ben şunu yanlış yaptim dediğini duymadım
    Bu taraftar salak değil samimiyet bekliyor
    Samimiyet olmayınca da enerjisini bu egodan heykele harcamak istemiyor gayet makul bir istemeyis

Muneciim olmaya gerek yok hoca camiadaki heyecanı kaybetti.
    Kendi eliyle bunu yaptı
    Nasıl ilk geldiğinde kendi eliyle heyecanı inşa etmişti şimdi tam tersi o yüzden zorlamak bu birlikteliği sürdürmeye çalışmak suni ve saçma.

30 yaşındaki adamlarla başarı surdurebilirlik inşa etmeye çalışılan futbol aklı mi olur

O bahsettiğiniz altyapıdan kimi monte edecek avcı veya kimi monte etti de değerine değer kattı

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Transferleri tartışılıyor da biz ne vakit doğru transfer yaptık ki ? Bütün ihaleyi hoca ya burdan vurursak hak yemiş oluruz.

Muhteşem hoca Bjelica nin getirdiği adamlara bakalım ? Avcı nin ilk geldiği kadrodan daha kötü bir kadromuz var.

Ugurcan > Ugurcan
    Pereira < Meunier
    Edgar Le - Mendy (>Baniya, Türkmen, Hırvat stoper)
    Victor Hugo > Denswil
    Marlon - Eren
    Lewis Baker - Berat
    A.Parmak > Umut Gunes
    Ömür - Visca
    Ekuban > Bardhi
    Nwakaeme > Trezeguet, Fountas, Pepe
    Afobe < Onauchu

Başka mevkilerin adamları olabilirler, ben ilk maç ve son mac üzerinde ilk 11 kıyası yapim dedim. Şimdi Nwakaeme niye gönderildi denir, adam Arabistan a gitti bugün para yüzünden ne adamlar yolunu tuttu oranın.

Turk teknik adamdan başkası yalan bizim ligimizde, Avcı ile yola devam edilmesi en mantıklı seçenek gibi duruyor ama kesinlikle yönetimden bazı şeylerin sözü alınması gerekir.

-Pepe gibi saçma, bizimle 1 sene sonunda hiç bir alakası olmayacak adamlar gelmesin.
    - 1 trend üzerinden yola çikilip, her transferi birbirine benzetmiyelim. Bu sezon başında Hırvat pazarı vardı, Nevzat Aydın zamanında fm transferleri vardı Ibanez , Hyun Suk....
    - Kiralik da opsiyon şart, bugün Onauchu da opsiyon olsa Sorloth gibi opsiyon kullanmadan bile para kazanabilirdik.

Ben Fatih Tekke yi erken harcamak istemiyorum, bizim taraftarı biliyorum öyle bir değeri 10 sene içerisinde Şenol Güneş kıvamına getirirler. 4-5 kere gidip gelirse ne sevgi ne saygı kalır.

Senol Güneş ihtimal bile sayılmasın.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yani diyorsun ki F.tekke gelsin mütevazi savaşçı kadro olsun zaten yarışamayacagiz ekonomik olarak zora girmeyelim. Ok mantıklı. Peki kötü sonuçlar gelince f.tekke 3 aydna fazla durabilecek mi? Trabzon insanına başarısızlığı kabuk değiştiriyoruz vs diye ikna edebilecek misin? Buna inanan var mı cidden?
    trabzon insani basarisizligi kabul etmis kabullenmis olacak ki 2 senedir yasatmadigi rezillik kalmamasina ragmen hala avci takimin basinda.birakalim bu trabzonapor insani sabirsizdir isini bir kenara artik iatanbul medyasinin uydurmasi daha ne kadar sabredecek basarisizliga hangi buyuk takim sabretmis 8 tas senede 4 hoca degistirdi onlar sabirsiz degil ama trabzon insani camiasi sabirsiz oyle mi? Basarieizligin oldugu yerde hicbir buyuk takim buna sabretmez biz avciya 2 senedir sabrediyoruz ne bekliyoruz kume dusuemesini falan mi bu takimin uzerindeki trabzonapor formasini cikar avcinin oynattigi oyunun karsiligi 10 ile 18.sira araligidir su kiytirik ligde bile uatelik.13 maglubiyet almissin ligde ac bak bakalim kume dusme adayi konya a.gucunun falan kac maglubiyeti var bu sene ozelinde ligi bu kadar maglubiyetle 3.sirada bitirebilirsinde seneye bakmazlar gozunun yasina 13 maglubiyetli takimin yeri 10.sira ve altidir su ligde normal sartlarda.gercekler gun gibi ortada duruyor masal anlatmaya gerek yok artik..
    Konu gurur6134 tarafından (26.05.2024 Saat 11:57 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Vakit buldukça yazacağım bu başlığa. İSTİFA.
    Taraftarın sesini yok sayamassınız Trabzonspor kimsenin babasının çiftliği değil.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transferleri tartışılıyor da biz ne vakit doğru transfer yaptık ki ? Bütün ihaleyi hoca ya burdan vurursak hak yemiş oluruz.

Muhteşem hoca Bjelica nin getirdiği adamlara bakalım ? Avcı nin ilk geldiği kadrodan daha kötü bir kadromuz var.

Ugurcan > Ugurcan
    Pereira < Meunier
    Edgar Le - Mendy (>Baniya, Türkmen, Hırvat stoper)
    Victor Hugo > Denswil
    Marlon - Eren
    Lewis Baker - Berat
    A.Parmak > Umut Gunes
    Ömür - Visca
    Ekuban > Bardhi
    Nwakaeme > Trezeguet, Fountas, Pepe
    Afobe < Onauchu

Başka mevkilerin adamları olabilirler, ben ilk maç ve son mac üzerinde ilk 11 kıyası yapim dedim. Şimdi Nwakaeme niye gönderildi denir, adam Arabistan a gitti bugün para yüzünden ne adamlar yolunu tuttu oranın.

Turk teknik adamdan başkası yalan bizim ligimizde, Avcı ile yola devam edilmesi en mantıklı seçenek gibi duruyor ama kesinlikle yönetimden bazı şeylerin sözü alınması gerekir.

-Pepe gibi saçma, bizimle 1 sene sonunda hiç bir alakası olmayacak adamlar gelmesin.
    - 1 trend üzerinden yola çikilip, her transferi birbirine benzetmiyelim. Bu sezon başında Hırvat pazarı vardı, Nevzat Aydın zamanında fm transferleri vardı Ibanez , Hyun Suk....
    - Kiralik da opsiyon şart, bugün Onauchu da opsiyon olsa Sorloth gibi opsiyon kullanmadan bile para kazanabilirdik.

Ben Fatih Tekke yi erken harcamak istemiyorum, bizim taraftarı biliyorum öyle bir değeri 10 sene içerisinde Şenol Güneş kıvamına getirirler. 4-5 kere gidip gelirse ne sevgi ne saygı kalır.

Senol Güneş ihtimal bile sayılmasın.
    hiçç
    son 10 yılın istatistiklerine kabaca baktım
    harcanan para feda ve men yılları hariç ortalama her sezon için 15 milyon euro
    yaş ortalaması aşağı yukarı hep aynı
    g.tü sıkışmadıkça kulübün altyapıdan oynattığı genç oyuncu yok
    hocaların bir iki takıntısı dışında transferde etkin olduğuna, bu kulübün hiçbir zaman transfer politikası olduğuna (herhangi bir Türk kulübünün de) inanmıyorum. Önümüze kim gelirse, avrupadan arta kalan topçulardan yani akşam pazarından seç beğenle geçti yıllar
    Sisteme, plana bu kadar uygun olup potansiyelini bu kadar kötü kullanan başka bir camia yoktur dünya üzerinde

"çapsız yönetim istifa"
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kupa kazanmak kaybetmek önemli değil. Fakat maça doğru dürüst konsantre olamamış ve 3 pası üst üste yapamayan Beşiktaşı dakika ba dakika cesaretlendirib maçı veren bir takım Trabzonspor olamaz. Bu takımda şu anda bireysel performans dışında maalesef hiç bir şey yok. O nedenle yönetim bir seneni daha heba etmek istiyorsa buyursun Avcı ile devam etsin.

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Abdullah Avciya gösterilen sabir ve tolerans daha önce hic birine gösterilmemistir, senol günes dahil
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

avcı nın kovulmak istenmesinin ana nedeni bana göre skorlar değil

1- kötü futbol

2- fiyat performans olarak kulübü batırması, yüksek maaşlı bütçe

3- gençlerin gelişimi olmaması, kayıp sezonlarda şu genci kazandık diyemiyoruz

fatih tekkeli alanyasporun oynadığı topu oynatsaydı çoğu kişi ben dahil kalsın derdi avcıya

oğuz aydın dan çok para kazanacak alanyaspor,misal, bizde böyle bişey yok

7-8 milyon avro maaş bütçeli bir takım alanyaspor, bizde böyle bişey yok

fatih tekke geldiğinde de aynı şeyler üzerinde yorum yapacağız, oynattığı oyuna bakacağız,gençlerin gelişimine bakacağız , fiyat performansa bakacağız

skorlara en son bakacağız, üstteki maddeler olduğunda skorlara dahi bakmayacağız

avcı nın kovulursa kovulma nedeni türkiye kupasını kaybetmesi olmayacak, türkiyede skor taraftarları halen olduğu için avcı nın kupayı kaybetmesi üzerinden kovulma senaryosu ortaya çıktı,aslında olması gereken kupayı kazansada kovulmasıdr,maalesef türkiyede henüz o seviyelere gelemedik,haliyle avcı nın skor olarak kaybetmesi kulübün geleceği adına bir kazanç oluyor,kovulmasını kolaylaştırdığı için, çünkü avcı nın skor harici elinde tutacağı hiçbirşey yok, bizde mecburen skor taraftarıymış gibi algılanıyoruz,oysa öyle değil, kovulması için kaybetmesi gerektiği için kaybettikten sonra kovulma yorumları çıkıyor

hügo bartra denswil stoper üçlüsüne 7 milyon avro maaş verildiğini unutmamak lazım, tekke çok daha düşük bütçelerle iyi oyun oynatıp skor alamadığında bu maaşları avcı severlere(skor severlere) hatırlatacağız agaa

ben her zaman şunu söylerim, ünal karaman dönemi avcı dan çok daha başarılıydı, avcı döneminde alınan skorların futbol olarak ezilerek geldiğini unutmamak lazım,antalyaspor bunun en bariz örneği,yurt dışından gelen bir yabancı o maçı izlese muhtemelen şampiyonluğa oynayan takımın antalyaspor olduğunu söyler, nuri şahin avcıyı ezdi futbol olarak,başarı seviyesi oldukça düşük idi o başarının,zaten bunu avrupada da gördük,elemeleri geçemedik
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    İstanbul

Turkieyenin en iyi yerli hocasinin derbi mac performansi bu sene 6 macda 5 maglubiyet 1 galibiyet!!! milleti yenilgiye siradanliga saha da ezilmeye alistirdi mr.hunter

Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verdiğin örneklerdeki hocalara bir bakalim
    Uzun uzun yazmaya gerek yok

Bizim hoca samimiyetini kaybetti
    Önce iyi futbol nedir bilmiyorum skora bakmak lazım
    Sonra skorlar rezil gelince başka bahane

Futbolcuyu medya önüne atma
    Yatırım yapılan en önemli 6 numarasından elinde 3 stoper varken stoper yapıp orta sahayı yol geçen hanına cevirmekl

Saymakla bitmiyor

Ben bir kez avcının ağzından ben şunu yanlış yaptim dediğini duymadım
    Bu taraftar salak değil samimiyet bekliyor
    Samimiyet olmayınca da enerjisini bu egodan heykele harcamak istemiyor gayet makul bir istemeyis

Muneciim olmaya gerek yok hoca camiadaki heyecanı kaybetti.
    Kendi eliyle bunu yaptı
    Nasıl ilk geldiğinde kendi eliyle heyecanı inşa etmişti şimdi tam tersi o yüzden zorlamak bu birlikteliği sürdürmeye çalışmak suni ve saçma.

30 yaşındaki adamlarla başarı surdurebilirlik inşa etmeye çalışılan futbol aklı mi olur

O bahsettiğiniz altyapıdan kimi monte edecek avcı veya kimi monte etti de değerine değer kattı

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
    32 yıldır takımı mı yönetiyor bu adam? Kim çıktı da süper ligde oynuyor?
    Özkan Sümer

Nereden
    İstanbul

32 yıldır takımı mı yönetiyor bu adam? Kim çıktı da süper ligde oynuyor?
    Anlamadım dediğini

Nereden
    İstanbul

Neyse çok da zorlamaya gerek yok alınacak ilk mağlubiyette bütün stadın avcı ve yönetim istifa diye calkalanacagini bilmek için müneccim olmaya gerek yok.

Yönetim avcı ile devam kararı sonrası aralıktaki kongreyo kesin olarak kaybetti diyebiliriz.

Bu durumdan başarı hikayesi çıkacağına inanmak bir sanrıdan başka bir şey değil

Ha bu arada egonuz ve inadiniz batsın
    Bi bitmediniz

Taraftara rağmen koita ve Yusuf transferlerini yaptınız patladı bu da patlar
    Konu halilaziz61 tarafından (26.05.2024 Saat 20:03 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vakit buldukça yazacağım bu başlığa. İSTİFA.
    Taraftarın sesini yok sayamassınız Trabzonspor kimsenin babasının çiftliği değil.
    Ben de onu diyorum erto(ben demiyorum teknik direktör diyor) babasının çiftliği zannediyor burayi

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

14 maglubiyet ile ligi 3. Bitiriyoruz
    Başta emegi gecen yonetim ve teknik direktor olmak uzere herkesi kutluyorum

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Seneye devam ediyorum dedi. geçmiş olsun herkese.

Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamadım dediğini
    Adam 3 sezon takım yönetti. Şampiyonluğa oynayacağız diyorsun ona göre takım yapılıyor.

Hocam biz oyuncu yetiştireceğiz, gençlerden yeni bir jenerasyon yaratıp oyuncu satacağız desen eminim onu da yapar veya direk istifa edip gider. Gençlere şans vermiyor olayını hiç anlamıyorum, hasta mı bu adam? Oynayacak olan genç varsa oynatır herhalde. Forma verdiği gençler de gayet mevcut. Vermeyip yolladıkları da takılıyor alt liglerde
    Özkan Sümer

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Adam 3 sezon takım yönetti. Şampiyonluğa oynayacağız diyorsun ona göre takım yapılıyor.

Hocam biz oyuncu yetiştireceğiz, gençlerden yeni bir jenerasyon yaratıp oyuncu satacağız desen eminim onu da yapar veya direk istifa edip gider. Gençlere şans vermiyor olayını hiç anlamıyorum, hasta mı bu adam? Oynayacak olan genç varsa oynatır herhalde. Forma verdiği gençler de gayet mevcut. Vermeyip yolladıkları da takılıyor alt liglerde
    Bugun Kerem girdi, Kerem cikti. Sahada kaldigi dakikalarda takima ne verdi mesela ? Herkes fanteziye kacmak istiyor ama bir gercek var. Ulkecek genc oyuncu sahaya surup oynatan yok , zora dusmedikleri surece.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzon insani basarisizligi kabul etmis kabullenmis olacak ki 2 senedir yasatmadigi rezillik kalmamasina ragmen hala avci takimin basinda.birakalim bu trabzonapor insani sabirsizdir isini bir kenara artik iatanbul medyasinin uydurmasi daha ne kadar sabredecek basarisizliga hangi buyuk takim sabretmis 8 tas senede 4 hoca degistirdi onlar sabirsiz degil ama trabzon insani camiasi sabirsiz oyle mi? Basarieizligin oldugu yerde hicbir buyuk takim buna sabretmez biz avciya 2 senedir sabrediyoruz ne bekliyoruz kume dusuemesini falan mi bu takimin uzerindeki trabzonapor formasini cikar avcinin oynattigi oyunun karsiligi 10 ile 18.sira araligidir su kiytirik ligde bile uatelik.13 maglubiyet almissin ligde ac bak bakalim kume dusme adayi konya a.gucunun falan kac maglubiyeti var bu sene ozelinde ligi bu kadar maglubiyetle 3.sirada bitirebilirsinde seneye bakmazlar gozunun yasina 13 maglubiyetli takimin yeri 10.sira ve altidir su ligde normal sartlarda.gercekler gun gibi ortada duruyor masal anlatmaya gerek yok artik..
    Başkan sen ne anlatıyorsun? Avcı başarılı mı dedim gitmesin mi dedim? F.tekke gelir 3 aya gönderilir diyorum. Çünkü fb gs kadroları iyi KotÜ seneye de böyle. 10 haftada 10 puan fark olur. O canım cicim f.tekeye de teneke bağlar senin gibiler. Arkasında duracak kim var ? Kimi var adamın. Biri olsa çoktan gelirdi. Adam asabi zaten 2 küfür etse taraftar kavga eder çeker gider zaten.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    İstanbul

Şampiyonluk söylemi gs ve şikeciler bu durumda iken akılcı ve mantıklı söylem değil.

Aldıği aldirdigi hiç bir oyuncuyu satamayan bir hocadan bahsediyoruz.
    Ve bu takımı bitirecek bir hamle

Ve evet hiçbir gence şans verip oynatmıyor.
    Yetiştirdiği bir tane oyuncu yok 3 senedir bir tane olur ya.
    Ahmetcan olayını bile sahiplenmeye çalıştı

Sorun tamamen samimiyetini kaybetmesi
    Umarım tez zamanda kurtuluruz

Nereden
    İstanbul

Sadece Bartha rezilliği avcı ile çalışmamak için sebeptir.

Erto nasıl bir günahın bedelisin

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

konuşacak bir şey kalmadı. koskoca camia akıl tutulması yaşıyor.

Nereden
    İstanbul

Başkan sen ne anlatıyorsun? Avcı başarılı mı dedim gitmesin mi dedim? F.tekke gelir 3 aya gönderilir diyorum. Çünkü fb gs kadroları iyi KotÜ seneye de böyle. 10 haftada 10 puan fark olur. O canım cicim f.tekeye de teneke bağlar senin gibiler. Arkasında duracak kim var ? Kimi var adamın. Biri olsa çoktan gelirdi. Adam asabi zaten 2 küfür etse taraftar kavga eder çeker gider zaten.
    Benim gibiler mi? cokmu taniyorsun beni benim icin isimlerin onemi yok kimseye de kimse durduk yere teneke baglamaz gayet acik ne anlatmaya calistigim,basarisizliga hicbir buyuk takim tahamul etmez etmiyor da biz 2 senesde basarisizligin dibini
    gormus bir adama sabretmek zorunda birakiliyoruz fatih olur mehmet olur hasan olur kim olursa olsun ortada umut vaad eden birsey varsa sabredilir musama gosterilir gosterildi de ornekleri
    cok basarisizligin oldugu yerde de baktin olmuyor keser atilir
    .bir daha da tanimadigin adamlar hakkinda senin gibiler falan diye yorum yapip hadsizlik yapmaya kalkma kisilerin zerre onemi yok asolan takimin basarisidir ortada net bir basarisizlik var kim gelirse gelsin bundan daha rezil bir oyun oynatmaz 30 milyon maas butceli takima buna emin ol..senin kafaya da bakarsak avci kalsin kimse gelmesine getiriyorsun isi o zaman nasilsa gelenin arkasinda kimse durmayacak ogretilmis caresizlik bu senin bahsettigin psikolojide kurbanlik koyun gibi kaderimize razi olalim yatalim bicagin onune gozlerimiz bagli o zaman.sana avci kalsin diyorsun diyen olmadi soyledgin sey kendi icinde celisiyor trabzon insani sabirsiz falan degil oyle olsa 2 sene avciya ve rezilliklerine katlanilmazdi istanbul medyasinin uydurmasi
    yazdigimi yeniden oku ..
    Konu gurur6134 tarafından (26.05.2024 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)