Sonuç: Abdullah Avcı ile Yola Devam Etmek Doğru mu?

Katılımcı sayısı
154. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, Görevine Devam Etmeli

24 15.58%
  • Hayır, Yollar Ayrılmalı

130 84.42%
Sayfa 5 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 ... SonuncuSonuncu
Toplam 283 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Avcı ile Yola Devam Etmek Doğru mu?

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Abdullah Avcı ile Yola Devam Etmek Doğru mu?

Gitmeli, ama dünkü maçı kaybetti diye değil. 40 maç takımın başında, bir tık ilerleme yok.

Dün sahaya sürdüğü 11in 7sı ilk döneminde transfer ettiği oyuncular. Mendy ve Onuachu tartışmasız, kalıyor sadece Fountas ve Umut. Şimdi istemediği iki oyuncu var diye, kadro kötü, hoca ne yapsın diyenler var.

Bana sıfır umut veriyor. O yüzden gitmeli derhal.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Konu Alika87 tarafından (25.05.2024 Saat 10:14 ) değiştirilmiştir.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Abdullah Avcı bambaşka bir dünyada yaşıyor
    Camiada kendisine tepki oldugunu ve bu kupayı alamazsa bu tepkinin katlanacagini bile anlamayacak ruha haline sahip
    Ya da anliyor ama ne olursa olsun baskan arkamda diye düşünüyor
    Her iki dusunce de yanlış
    Dun yok bugün var
    Yonetim de baskan da yaptıkları ve yapamadıkları ya da bazen paronoyaya kapiliyorum yapmak istemedikleri ile başarisizdir
    Bence her ikisi de gitmeli
    Ama yönetim gitmeme gücü var Abdullah Avcınin yok

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şenol güneş in devri bitti aga

millet farioli yi alıyor (ajax) , yeni bir proje için

bizde yeni bir proje için fatih tekkeyi tercih edeceğiz

nasıl oyuncu tercihlerinde genç ve hedefleri olan oyuncuları tercih ediyorsak bu teknik direktör içinde geçerli

mustafa denizli fatih terim şenol güneş, devirleri kapandı aga
    İlk defa Jarzinho.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hatalarının ve başarısızlıklarının farkında ise son bir şansı hakediyor. Şampiyon bir hoca olduğu için .
    Aksi taktirde yola devam etmenin manası yok.
    Bu enkazda başkanla beraber en büyük payı olan kendisidir.

Hata ettik. Milyonlarca Euro para ezdik bu sefer düzelteceğiz diyorlarsa devam etsinler. Elde fazla hoca yok . Fatih tekke jokerini ne kadar geç kullanırsak o kadar iyi. Şenol Güneş 'de artık bu saatten sonra takım çalıştırmamalı
    Konu Yunus Emre SEYHAN tarafından (25.05.2024 Saat 11:09 ) değiştirilmiştir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kucuk maclarin buyuk takimi olmaya klubun temeline dinamit koymaya devam etmek tabuta son civiyi cakmak istiyorsak tabi neden olmasin devam edilsin..adamin aldirdigi adamlara isimlere bakin allah askina sunlarla sampiyonluga oynanacak diye hayal satiyor asil bomba bunlarin transfer ucretleri acikladiginda patlayacak bildigin klube cöktüler.geri donusu olmayan 2.sinif bile diyemeycegimiz vasat adamlara paralar sacilacak yine..2024 yili olmus hala daha teknik fizigi yener diyerek 10 yasindaki cocuklari bile kendinr gulsuren su adamdan medet umuyoruz,erto olsun avci olsun elestirilere kulak tikamislar klupde babalarinin maliymiscasina istedikleri gibi at kosturuyorlar koca çınarin yok olusunu sadece izlemekle yetiniyoruz..
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı t.gokce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    An itibarıyla forumun %10 u gidişattan ve Avcıdan memnun.
    Yil olmus 2024 memnun olanlarin ikisi hala kapitalist sistem devrim falan diye sayiklayan kafalar bu kafa yapasi ile teknik fizigi yener diyen kafa yapisi ayni ,iki yapininda ortak ozellikleri 10 yasindaki cocuklara bile kendilerini guldurmeleri ve daha aci olan bunun farkinda olmamalari

Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki de bir hemşeri muhabbeti yaparak ne anlatmaya çalışıyorsun bilmiyorum ne kadar sığ bir bakış açın olduğunu biliyorum. Hayatım boyunca her türlü milliyetçilik ve şoven duygulardan uzak bir hayatım oldu. Umurumda da değil ama senin içinde ki Rize karşıtlığı bariz belli. Rize çok â´ olsaydı, Trabzonspor'lu olmaz hatta eminim ki senden daha fanatik de olmazdım. O açıdan ''haklı çıkmak '' adına, burda şoven duygularını depreştirme, yakışmıyor.. Şimdi tereddüt etmeye başladım, Senin Avcı düşmanlığın Rize'li olmasından mı kaynaklanıyor diye)

Bir diğer husus, Sen Trabzonspor tarihini de bilmiyormuşsun. Neredeyse batakhane adamı muamelesi yaptığın hocan, bizim gayri resmi 38 senelik şampiyonluğumuz hasretine son veren adam. İnsan konuşurken biraz olsun cümlelerini özenli seçer, Avcı'nın başarısız olduğunu idda eden sen??? Trabzonspor tarihinde emeği geçen hocalar içerisinde kimlerin ne başarısı var bir söylersen sevinirim. Karne veriyorsun ya, o bakımdan dedim..

Ben sana bir şey daha söyliyim mi? Ben Abdullah Avcı olsam, kendisi için bu kadar cahilce eleştiri yapan senin gibi taraftarı olan takımda bir dakika durmam çeker giderim derdim ama Allah'tan senin gibi yaklaşan ve kör bakmayan taraftarlarımız daha fazla. Dün istanbul'un bence fanatik denecek taraftarları Olimpiyat Stadındaydı . Beşiktaş maçını izledik hep beraber. Hani Beşiktaş falan dedin ya hocasını gönderdiler. Ha işte, Ben stattaki 40 bin üzeri taraftarımla bir kez daha gurur duydum. Sağımda solumda önümde ve arkamda kimler var ise ( bilirsin, statta herkes maç izlerken eleştirir de , her şeyi ) ve tüm statta, Hocasını istifaya çağıran bir tane slogan duymadım, maç içinde ve maç sonunda da , Gerçek Trabzonspor taraftarı, sorunun sadece Hoca sorunu olmadığını, Bu planlama hataları devam ederse, gelecek ilk en güvendiğin hoca olsa ki ( Bu kişi Fatih Tekke'dir ) 5. haftada istifa edeceğini bilir. Dolayısıyla , Lobi faaliyetlerinde sana başarılar dilemeyeceğim. Çünkü, sen maceraperest ve statükodan kurtulamayan ve hayalle yaşayan taraftarsın.
    Alintilama demistim yine duramadin degil mi? 2024 yilinda teknik fizigi yener diyen bir hocayi sen turkiyenin en iyi hocasi olarak kabul etmeye devam et, 2024 yilinda hala daha devrim diye zirvalayan bir adamla avcinin ortak ozelligi yukarida da yazdim 10 yasindaki cocuklara kendilerini guldurmeleri olur ancak.rize dusmanligi konusuna gelirsek benim hemsehrilerim her zaman trabzonsporlulardir trabzonlular degildir diyen ve bunu bu forumda defalarca dile getiren bir kisiyim tanimam etmem seni ama hatirlarsan bu saatden sonra avciyi savunmak icin ya akrabasi olmasi lazim bir insanin ya hemsehrisi yada futboldan anlamiyor olmasi lazim demiatim sende rizeli oldugunu soylemistin bunun uzerine yani gorunen koy kilavuz istemiyor teshis tam koyulmus.sen kendi hayal dunyanda yasamaya devam et lazibere taraftarin cogunlugu hala avciyi istiyor diyerek de o körelmis gozlerin yukaridaki ankete bir goz atsin arada hani matematik bilgin az cok varsa doksan 9 dan buyuktur simdi benden uzak allaha yakin ol bir daha yazma bana birsey vaktim kiymetli bosa harcayamam. narsist ruhun hoca konusunda yanildigini kabul etmese de tukurdugunu yalamak istemesen de gercekleri degistiremezsin simdi az beri de oyna sana son mesajim olsun avci fanboy..
    Konu gurur6134 tarafından (25.05.2024 Saat 22:11 ) değiştirilmiştir.

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şenol güneş in devri bitti agamillet farioli yi alıyor (ajax) , yeni bir proje içinbizde yeni bir proje için fatih tekkeyi tercih edeceğiz
    Arkadaşlar herkes takımına manyak şekilde aşık olduğu için birşeyler yazıyor-arıyor.Jarzinho da bazı yorumlarına hiç katılmasam da hep analiz edenlerden, bu analiz özelinde bir UFUK VERMEK istiyorum:

1. Klüp veya taraftar olarak günü kurtarıp, 2024-25 sezonunu mu hedefliyorsunuz? Öyleyse beceremeyen kişi belli, Erto ; ne Nenad ne stad ne oyuncu seçimlerinde tek bir artısı olmayan Erto gidecek , hoca da topçu da konuşmak manasız ERTO KALDIKÇA

2. Benim gibi, PROJE TAKIMI olalım diyenlerdenseniz, Yabancı ortak dahil, DİVAN bir ekip seçecek, bu ekip; parayı yabancıdan-projeyi hocasından(hoca muhakkak sana aşık bir hoca ve yabancı uzmanlarla desteklenmeli)-desteği kuracağı yönetim kurulundan(Ağaoğlu-Erto, Dursun-Timur gibi paylaşımlı iki güç) alacak.

Madde 2 için divan ekibi ADİL VE SİYASETTEN UZAK kurdu diyelim, bize geldi filanı alıyoruz 3 er forma alın dedi(ben keşan forması dağıttım 5 tane o harika kampanyada) en az 1 milyon forma satılmazsa bu işi bırakırım…

1. Altyapıdan her sene patlama yaparız

2. Alınan yabancıdan zarar etmeyiz

3. Tff ve fbgs çetelerinden bağımsız takımdan KEYİF ALIRIZ

Arkadaşlar iyi okuyun ve lütfen varsa sözü geçen bir Divan üyesine ulaştırın, SAMİMİ TRABZON ÖZLÜ PROJE=FORMA, kendi özü ile 1 milyon forma 1000 tl den 1 milyar TL kaynak, direk ligin en büyüğüyüz!
    Konu HasanTezel tarafından (25.05.2024 Saat 11:46 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beşiktaş maçından sonra yaptığı açıklamalar ve hali tavrı nedeniyle çoktan kovulmalıydı ama kankası ertuğrul başkanla nasıl bir maddi manevi dostluğu varsa bir türlü gerçekleşmiyor bu ayrılık..

hoca gitmeli giderken başkanı da götürmeli..
    YaŞaSın CuMhUrİyEt YaŞaSıN TrAbZoNsPoR ilelebet..

Nereden
    Almanya

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alintilama demistim yine duramadin degil mi? 2024 yilinda teknik fizigi yener diyen bir hocayi sen turkiyenin en iyi hocasi olarak kabul etmeye devam et, 2024 yilinda hala daha devrim diye zirvalayan bir adamla avcinin ortak ozelligi yukarida da yazdim 10 yasindaki cocuklara kendilerini guldurmeleri olur ancak.rize dusmanligi konusuna gelirsek benim hemsehrilerim her zaman trabzonsporlulardir trabzonlular degildir diyen ve bunu bu forumda defalarca dile getiren bir kisiyim tanimam etmem seni ama hatirlarsan bu saatden sonra avciyi savunmak icin ya akrabasi olmasi lazim bir insanin ya hemsehrisi yada futboldan anlamiyor olmasi lazim demiatim sende rizeli oldugunu soylemistin bunun uzerine yani gorunen koy kilavuz istemiyor teshis tam koyulmus.sen kendi hayal dunyanda yasamaya devam et lazibere taraftarin cogunlugu hala avciyi istiyor diyerek de o körelmis gizlerin yukaridaki ankete bir goz atain arada hani matematik bilgin az cok varsa doksan 9 dan buyuktur simdi benden uzak allaha yakin ol bir daha yazma bana birsey vaktim kiymetli bosa harcayamam. narsist ruhun hoca konusunda yanildigini kabul etmese de tukurdugunu yalamak istemesen de gercekleri degistiremezsin simdi az beri de oyna sana son mesajim olsun avci fanboy..
    Gene edebin ile konustugun icin tebrik ediyorum, sabrin ve hosgorun icin de. Ama unutma ki gereksiz alttan almak ve hosgoru gostermek karsindaki had bilmez, at gozluklu vasifsiz insan olmaya calisanlarin kendini hakli görmesine, kafada dusunduklerinin gercekligine kendini inandirmalarina sebep olur. Son olarak bir taraftarindan sana bir nasihat, seninle ayni takimi tutsa dahi takima zarar veren at gozluklu realist olmayan taraftara birsey anlatmak icin zamanini harcama…

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ne saçma sapan bir başlık. Böyle soru mu olur? Bunu hâlâ tartışanlar mı var yahu? Millet g.tünde yaprak, elinde mızrak olan kabineden getirdiği oyuncularla neler oynuyor, bizim beyimizin elinde 40m maaş ödenen, 100m dan fazla değeri olan takımla dk30 dili dışarıda geziyor ve bu her maç böyle nerdeyse. Sorsan kadro kötü. Geçen sene aldırdığı oyuncuların hepsi duruyor neredeyse. Kourbelis ve Joakin de bunun transferi. Bir tane faydalı işi yok . Hala bununla yola çıkmayı aklından geçiren var öyle mi? Haftanın 2 3 günü izin vere vere topçular prensese dönüştü. 10 yaşındaki veletler omuz koysa hepsini yere serer maçta. Teknik fiziği yener de sonra. Ezilmediğimiz maç yok beyler kendizine gelin artık. Bu kötü kadro ile açıklanamaz. Kondisyon yok takımda, adam bundan bile aciz biri.

SM-A346E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

x_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takım 12.dakikada bireysel çabayla golü buluyor bizim çok bilmiş hoca müsveddesi daha 12.dakikada skora yatmaya çalışıyor. Rakip de uçan kaçan bir takım olsa bari.
    ALLAH UTANDIRMASIN

Nereden
    İstanbul

istifa etmediği her dakika şerefinden kuşku duyuyorum.

Nereden
    Almanya

Trabzon sehri ve taraftari bu vasifsiz insani hala savunabiliyor, ondan iyisini mi bulacagiz diyebiliyor, kadro kotu oldugu icin bu sekilde oldu, 38 sene sonra bizi sampiyon yapan hoca diyorsa bu adam az bule yapiyor. Kici kirik besiktas avrupa sampiyonu olmus portekizliyi gelecek gormedigi icin postaladi, sen bu adama tapmaya devam et. Yahu bu herifin hocaligini ben tartismiyorum zaten yetersiz vizyonsuz birisi. Ben by adamin karakterini tartisiyorum. Bu insan iyi niyetli degil, bu insan kibirli, bu insan kendini kaf daginda gören, en önemlisi de kendini takimdan büyük gören birisi.

Nereden
    Almanya

Ahmet Agaoglu bu herifin problemleri oldugunu bununla calismaya basladiktan hemen sonra farketti. Öylesine realist bir insandi ki takimi nisan ayinda sampiyon olmasina ragmen yeni sezona bununla girmek istemedi.
    Bakin bu hoca bozuntusu hala vaatler verebiliyorsa hala kameralara gulen surati ile demec verebiliyorsa bu adamin karakter sorunu mevcuttur. Bu adamin hocaligi tartismaya kapalidir. Les gibi bir antrenordur. Bu adamin asil problemi karakter sorunudur. Bu klübün en buyuk problemi bu niyetteki birisinin antrenor olarak goreve devam ettigi her saniyedir

Nereden
    Almanya

Alıntı kadirkaradag061 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istifa etmediği her dakika şerefinden kuşku duyuyorum.
    Serefi olsa her maglubiyetten sonra ayni seyleri tekrarlayip siritabilir miydi ?

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konu Ekrem D. tarafından (25.05.2024 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.
    Yahsi Bati 51:28

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Yani, şu an beinsport kanalında Samsun teknik direktörü karşıma çıktı hemen Avcı göz önüne geldi. Bir bahane arıyorum kalması, istikrar için ama "Hocam, elimizde kayda değer hiç bir veri bırakmıyorsun"

Şu Samsun'a dahi karşı duramayan bir takım...Yani hedefi olan her rakip bizi devirdi. Başak ile çekiştik, doğru. 3. lük için...

Şampiyonluk sonrası "taraftarın ne istediğini biliyorum" dedi, Pivot ve ağır oyun tarzı bıraktı, rüzgârın oğlu Eren, santrfora nispeten daha hızlı Gomez alındı. Bardhi, Ömür ile ortadan delecekti...Bir yığın 10 numara cabası....Gbamin konteyneri (gecekondu) ortaya, defansa hızlı Bartra ile puzzle tamlamak istedi. Tutmadı.

Sonra bu sezon kadrosu için " bıraktığım takımdan daha iyi" dedi, durum ortada.

Şimdi yine hızlı oyundan vazgeçip tekrar pivot, ağır oyuna döndüğünü gösteren transferler duyuyoruz. Cornellius ismi dahi geçiyor.

Nasıl olacak , neresinden tutacağız.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kötü teknik direktör olmasının altındaki nedenin kötü insanlığı olduğunu düşünüyorum uzun zamandır. İşler her kötüye gittiğinde yalanlar söyleyen, başkalarını basının önüne atan, kendi abuk sistemi için gönlünce oyuncu harcayan biri. Millete Playstation oynamaya benzemez bu işler deyip pes oynayan kimsenin yapmayacağı taktiksel zekasızlıklar yapan birisi. Düşünün ki bu takım alt lig takımlarına bile ezilen bir takım. Son derece de doğal. Temassız oynarsan, orta sahayı boş bırakırsan benim mahallemden de adam çıkarsak en azından o yumuşaklığı kırmanın bir yolunu arar. Bütün takımlar bize böyle oynuyor ama bizim hiç cevabımız yok. Bir de pas oyununun üstadı gibi davranıyor ama yaptığı şey korkaklıktan başka bir şey değil. Aheste aheste pas yapıp ilerideki oyuncuların mucize yaratmasını bekliyor ki 21-22 sezonunda çokça yaratan bir ekibe sahipti. Şu an o ekip yok dolayısıyla teknik direktör de yok. Ne güzel iş gerçekten. Takıma kattığı faydalı bir iş varsa lütfen söylesin. Takımın şu tarafı da başarılı desin. Bir takım kırk beş dakika topu havaya dikip topun kendi kalesine doğru gelmesini seyreder mi? Sparta prag real Madride karşı yapmaz bunu. İzlerken utandık ama o hiç utanmadı ve hala sırıtıyor. Biz neden bubunları yaşamak zorundayız? Bu adamın takımın başında kalmasına ne, neden sebep oluyor? Mantıklı tek bir açıklaması olan var mı? Bu adamdan iyi hoca mı gelecek diyenler görüyorum. Aklımı kaybedecek gibi oluyorum. Süper ligde bizden daha kötü oynayan tek bir takım var mı? Bizim kadar plansız ve kibirli başka yer var mı? Hala daha gitsin mi diye tartışıyoruz. Bu camianın hiçbir şeyi kalmamış. Şu rezillikten sonra bile ses çıkmıyorsa demek ki bu kulüp çoktan teslim edilmiş demektir. Allah rahmet eylesin
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Bushido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Agaoglu bu herifin problemleri oldugunu bununla calismaya basladiktan hemen sonra farketti. Öylesine realist bir insandi ki takimi nisan ayinda sampiyon olmasina ragmen yeni sezona bununla girmek istemedi.
    Bakin bu hoca bozuntusu hala vaatler verebiliyorsa hala kameralara gulen surati ile demec verebiliyorsa bu adamin karakter sorunu mevcuttur. Bu adamin hocaligi tartismaya kapalidir. Les gibi bir antrenordur. Bu adamin asil problemi karakter sorunudur. Bu klübün en buyuk problemi bu niyetteki birisinin antrenor olarak goreve devam ettigi her saniyedir
    Cimsir ve newtonu takima ben getirmedim
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Nereden
    Almanya

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cimsir ve newtonu takima ben getirmedim
    Bu durum ile alakasi nedir
    Konu Bushido tarafından (25.05.2024 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

alın size çok sevdiğiniz abdullah avcı. bu adamı halen daha savunan ağır cahildir.

Nereden
    İstanbul

Cahillere hakaret etmeyelim lütfen!!

Nereden
    İstanbul

Ezeli rakipden evinde 5 yer ,kupa finalinden kaybeder kameralara sıritir ,alanya gibi vasat siradan takimlardan tarihi fark yer az da olsa trabzonun tarihinde bunlar var der, koca klubu babasinin ciftligi gibi gorup at kosturur ,taraftari maglubiyetlere sahada eziklige alistirir klubu siradanlastirir baskanin sesi cikmaz ,bu adamla dikisin tutmadigini tutmayacagini gormek icin en az 20-30 milyon avroluk yukun altina daha girip koca sezonu cöpe etmemizmi gerekir 13 maglubiyetle seneye degil 3.olmak, 10 sirayi bile mumla arariz bunlari gormemek icin kör olmak yada agir avci erto yalakasi olmak gerekir..basinda hocasi olmayan takimlara bile dis geciremeyen bir adamdan bahsediyoruz ulan garibim mra nin sucu neydi su adama verilen imkanlar firsatlar neden bu adamlara verilmedi zamaninda hangi oyuncularla avrupa liginden 2 kez gruptan ciktik sadece trabzonporda da degil ustelik osmalisporda bile bunu basardi avci gibi edirnenin disindan haberi olmayan adamlarla bu takim bir adim ileri gidemez
    Konu gurur6134 tarafından (25.05.2024 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)