Sonuç: Abdullah Avcı ile Yola Devam Etmek Doğru mu?

Katılımcı sayısı
153. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, Görevine Devam Etmeli

23 15.03%
  • Hayır, Yollar Ayrılmalı

130 84.97%
Sayfa 4 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 ... SonuncuSonuncu
Toplam 283 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Avcı ile Yola Devam Etmek Doğru mu?

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

An itibarıyla forumun %10 u gidişattan ve Avcıdan memnun.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı angraf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu işin çok karmaşık bir yolu yok

1- taktiği atağa dönük bir bir teknik adam alacaksın
    2- Stoper tandemini değişeceksin
    3- orta sahaya mendynin önüne hamsik - fred tarzı paraya kıyıp adam alacaksın ikisinin önüne de bir tane skorer alacaksın
    4- onacu oldugu için kanatlara orta yapmayı billen açık alacaksın

bunları yapınca zaten ilk 2y e girersin.
    Onacu senin futbolcun değil . Seneliğine 3.2 milyon euro para verdiğin bir sezon kiralık gelmiş bir futbolcu . Seneye forvetin ( şuan görünen ) Enis Destan ve Maxi Gomez.

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zaten an itibariyle istifa etmemiş olması bile gelecek adına beni ürkütüyor.
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HasanTezel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun Avcı değilki, Ağaoğlu gibi güçlü bir figür altında Ünal zirve yaptı vasat altı Çimşir maçlar kazandı Avcı şampiyon oldu

Sorun:

1. Gelişi darbeyle olan Erto
    2. Hiçbir faydası olmayan yönetim kurulu

Erto gitmeli, bence dün kupayı veren avcı kalsa bile daha iyi Erto giderse
    ''1. Gelişi darbeyle olan Erto''

geliş nedeni muhtemelen para

parayı veren düdüğü çalar hesabı oldu, parayı veren erdo oldu, nasıl ve ne şekil verdiği tartışılır tabi

parası olanın aklı(projesi) yok (erdo)
    aklı (projesi) olanın ise parası yok (ağaoğlu)

sonuç ?

para galip geldi ve erdo koltuğa oturdu
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu forumda aylarca bu adamin oynattigi oyunun bir halt olmadigini,elde edilen basarilarin tamamen ama tamamen bireysel yeteneklerle kazanildigini anlattik.bir noktadan sonra belki degisir umuduyla bizler elestirmeyi biraktik ama yok arkadas bu adamdan,ekibinden,yol arkadaslarindan bir halt olmaz.

takimi sabote ediyor diyecegim ama tamamen kendi kibirinin esiri olmus,kendi hatalarini gormeyen burnu kaf daginda bir adam goruyorum.trabzonspor'da alinan kupalarin sayesinde alindigini dusunecek kadar hayal aleminde.gecen sezon ve bu sezon yaptiklariyla gecmis sampiyonlukta zerre kadar payi olmadigini net bir sekilde gosterdi.biz avci'ya ragmen sampiyon olduk..
    ugurcan,nwaekeme,hamsik,bakasetas,edgar,hugo,abdus ,cornelius vsss..deve disi gibi adamlar bizi sampiyon yapti avci ustune yatti.bunun kredisiyle iki senedir hem avrupa'da hem ligde iflahimizi sikmeye devam ediyor.anlattigi martavallari 'erto' diye hitap ettigi baskan haric yiyen yok.

ben abdullah avci'nin normal degil tazminati verilerek kufur kiyamet gonderilmesi taraftariyim.futbolun icerisinde bunlar var,show business isin eglencesine bakalim taraftari degiliz.bu gevsek aciklamalari taraftari olmayan akbilde yapabilir.burada mac kaybedince yakinini kaybetmis gibi uzulen insanlar var..
    bu insanlar yenilmeyi degil sahada ezilmeyi hazmedemiyor..yavsak,korkak bir oyunla,abuk subuk tercihlerinle takimi sabote edersen her turlu elestiriyi alirsin.bir insan evladi dun aksam ki ilk yaridan sonra ayni sekilde ikinci yariya basliyorsa onun niyeti sorgulanir.ben sorguluyorum samimiyetine zerre inanmiyorum.senede 40 milyon verip bu hoca bozuntusunun iskencesine 'erto'su disinda kimse katlanmaz.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Devam edilecek edilmek zorunda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben eziyet çekmek istemiyorum arkadaş.
    Avcı gidene kadar da hiç bir maçı izlemeyeceğim.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

C. Olgun Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'a ve TSClub'a ait telefon numaralarını engelledim. Dergi aboneliğini iptal ettim. Bu adam gidene kadar ne maça giderim, ne dergi alırım, ne forma alırım, ne de maç izlerim. Senelerdir huzurlu tek maç izletmedin bize çok gönlün kaldıysa al şampiyonluk kupasınıda git bizi sal kurban olayım ya sinir hastası ettin bizi dişlerimi sıkmaktan dümdüz oldu dişlerim.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayır, Yollar Ayrılmalı

Nereden
    Almanya

Bunu savunanlarim avci iyi en iyi turk hoca diyenlerin de iki yakasi bir araya gelmesim iflah olmasinlar. Bu adam kibrinin esiri olmus burnu kaf daginda defol lan

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Bunun cevabını verebilmek için kulüp yönetimi, camianın ileri gelenlerinin, aklı başında tribün liderlerinin oturup adam akıllı konuşmaları lazım, ancak böyle bir oluşum içine bir yönetim neden girsin?

Yönetim "çok iyi anlaştığı bir ekip elemanı" ile yolunu neden ayırsın?

Sorulacak sorular çok ancak konuyu fazla uzatmadan ne olması gerektiğine ilişkin birkaç şey söylemek isterim. Biz ne istiyoruz Trabzonspor camiası olarak?

1-)Biz 4 büyük takımdan biriyiz, her sezon şampiyonluğa oynarız ve buna göre güçlü kadro kurarız mı diyoruz . Yani reklam amaçlı transferler ve bunun rantını devşirmek mi? Kar-zarar oranına bakmak lazım! Geçmiş tablo bunun cevabını çok net veriyor, yani bu işte başarısızız. Pazarlama, ticaret işini bilmiyoruz.

2-)Büyük takımız elbette, ancak bu mali tabloda küçülme yoluna gidilip zaten gs, fb'nin teknik manada arayı çok fazla açtığı ve şampiyonluk kazanma oranının % 10'lar civarında olduğu bir ortamda neden paramızı boşa harcayalım deyip tarihten gelen gücümüz, ülke çapındaki nüfuzumuz ile her türlü ilk 4 yapıp Avrupa yaparak zaten reklamımızı yapar, belli oranda sponsorluk oranları ile mali tabloyu düzeltir miyiz mi diyoruz.

Yani, şu yukarda yazılı 2 maddeyi adam akıllı irdelerseniz 2. seçeneğin en makul yol olduğu bariz açık, yani bariz ortada her şey.

Ama gelin görün biz ne yapmaya çalışıyoruz, transferlerde başarısız bir adam ile (birileri çıkıp birçok transferde onun dahli yoktu diyecektir) yola çıkma sevdasındayız kaldı ki futbol açısından şampiyonluk sezonu dahil ortaya konun güzel futbol denen bir şey yok. Hemen sıcağı sıcağına bir örnek daha Barisiç denilen adam bu sezon yatmış, 17 maç var ve bizim gibi yılda en 40 maçın oynandığı bir lige nasıl uyum sağlayacak. Hemen söyleyelim 1 sezon alışma devresi, sonrası yatış. Lunstram, Draguş ok, ama bir tek boşa atacak mermi kalmadı ve Barisiç bazı şeylerin hiç değişmediğinin bariz göstergesi.

Eğer Avcı küçülme yolunu kabul eder, gençlerin önünü açacağı bir teknik kadroyu kabul ederse (zannetmiyorum) kalsın devam etsin diyemiyorum çünkü genelin pek haz duymadığı tarzı, uslubü yine büyük eleştri kaynağı olmaya devam edecektir. Tüm eleştri yollarını kapatan, umursamayan, yok sayan biri gençlerle yola devam edildiği bir ortamda gelecek eleştirilere "ee siz istediniz" diyerek gülümseyecektir dün geceki gibi!
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş boşta

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayır

Umut veren hiçbir tarafı yok ilk geldiği zamanki sürece hiçbir şekilde benzemiyor
    Acilen tekke ile yeni bir heyecan ve camia bütünlüğü sağlanmalıdır
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Almanya

Neresini anlatayım bu maçın?Doğru kalan taraf mı var?Futbolla adını dünyaya ezberleten şehrin çocukları bir tezgaha hizmet ediyor.Kim bu teknik adam? Vazgeçilmezdir, yeri dolmaz diyorsa futbol cahilidir.Bu kafalara ne denir ki?Rakibin yenilmediği takım yok ligde???Kaç hoca geldi gitti bilemezsin?Kazan kaynatan futbolcular, degişen başkanlar, yönetimler???Bre Cahiller neye hizmet ediyorsunuz?40 milyondan fazla alıyor galiba Bu hoca!40 bin lira maaş versen çalışacak yüzlerce teknik adam bulursun.Ne oynatıyor ki paralı hocanız?Vallahi de billahi Bal ligi takımı kadar stratejisi yok Trabzonspor'un.13. Dakika öne geçen takım skora yatarmi yahu?Çaresiz, çökmüş, sinmiş kalırmı arkadaş?Bu nasıl iştir?İkinci devre başında mağlup durumdasın! O değişiklikler ne?Kulübede ne kadar hucumcu varsa sahaya sürüyor?Dakikalarca arkada bekleyen takım rakibin üzerine çullaniyor?Sen 40 birkaç myonluk hoca değil misin?Madem haboyle oluyor, en basindan uygulataydın?Saçmalık resmen!Başlangıs oyun stratejisiyle, sonrasının zerre benzer tarafı yok?"Ağam bizimle eğleniyi?"4 savunmacı, 6 hücumcu bıraktı sahada?Allah'tan maç uzamadı!Orta sahasız oynayacaktık kalanını!Aylardır deyi duruyi ta "Geçiş oyunu" kaleden kaleye Şahin uçurdum taktiğine donecekti!Bitmez bu yazı! Her tarafı delik deşik hangi birini anlatayım!Zaten yazdıklarımın yarısından fazlasını anlamayan bir ortamdayım!Beşiktaş'ın hocası kimdir bilirmisiniz?Kaç lira alıyor?Onca namlı teknik adamı kovduran futbolcuları nasıl hizaya getirmiş? Bir steateji üzere oynatmış?Neyse canım, çokta kafa yormaya gerek yok!Hedeflerine ulaşmış Hoçamuz!Uçinculuk dediydi da!Kupa da final demişti, kupayı aluruk demedi da!!!Paskanumuz beş dakviye edecek!Gorun bakin seneye ne edecek istanboli...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

avcı geldiği an maçları izlemeyi bırakmıştım ama finali izleyim dedim pişman etti.

bu kadar çağ dışı futbol oynatan bir teknik direktörü takımın başına getirmek başlı başına bir ihanet.

bunun kadar şişirilmiş balon olan başka bir t.direktör yoktur herhalde.

göreve devam ederse ne olacağını hepimiz biliyoruz, yaşlı oyuncular ve borca borç ekleme, geri paslı saçma sapan bir futbol.
    sadece aşk bizimkisi

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Son bilmem kaç yılın en düşük kombine satımının gerçekleşeceği, forma satışlarının belki de binli rakamları bile bulmayacağı bir sezon bekliyor bizi. kimse kolay kolay maça gitmez daha.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yok arkadaş küfürsüz olmuyor yazıp yazıp siliyorum.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben eziyet çekmek istemiyorum arkadaş.
    Avcı gidene kadar da hiç bir maçı izlemeyeceğim.

Ben aylardır izlemedim de ne oldu?
    Bu adam kovulmadan gitmezzzz

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Şu halde istifa gelmemesi bence akademik bir durum. Adam kendini başarılı sanıyor. Tüm anketlerin aksine. Bu işlerin uzmanı değilim ama psikoloji biliminin konusu olabilir belki..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok onlara razi degilim avciyi hemsehrin diye sahipleniyorsun ya arap ismailde rizeliyim falan bende bu yorenin cocugum diyordu o sana yakisir.ha olaya farkli bir bakis acisiyla bakarsakda senin fanligini yaptigin avci hocanin yerine bile sene basinda yaptigi sunumun ardindan K.O.C gitti kartali tercih etti ,dalga gectigin erol bulut oyle boyle ingiltere de tutunuyor avci denen adamin edirnenin disina cikmisligi yok ciktiginda da rezil olup dönüyor kiyas kabul etmez yani o dalga gecmek icin verdigin ornekler.yanildim hoca konusunda demek bu kadar zor olmamali ama sende avci hemsehrin gibi narsist bir ruha sahip oldugundan yuzde 90 nin gordugunu goremiyorsun yada goruyorsunda isine gelmiyor.neyse uzatmaya gerek yok benden uzak allaha yakin ol birazdan baslarsin yine devrim mevrim diye zirvalamaya hic cekemem dun aksamin ustune hala daha avciyi savunan adama selam bile vermem birak munakasaya girmeyi, alintilamazsan sevinirim bundan sonra hic degilse bunu becer ,avci konusu tartisma konusu olmayi cokdan gecti zira isi inata bindirmene gerek yok olay avci dusmanligi degil avci fanboyluguda degil ortada net bir sekilde basarisizlik var ,adamlar kariyer olarak avcinin yanindan bile gecemeyecegi santosu 6 ay icinde gonderdiler baktilar olmuyor sonucunda kupayi alip avrupaya onelemesiz katilim sagladilar, avciya bulunmaz hint kumasi muamelesi yapmaya gerek yok bu klup bu kadar aciz degil..sen avciyi turkiyenin en iyi yerli hocasi diyerek savunmaya devam et o kadar iyi hocaki ulkenin butun oyuncu havuzu hatta gurbetciler bile emrindeyken milli takim da bile sicti sivadi evet ya suc oyuncularda tabi keske a milli takimin basindayken de bir wakayemesi olsaydi prime donemde ucani kacani tutan bir ugurcani olsaydi da cerceve doldurup bol bol skills videosu cekseydi ah sans iste!!
    İki de bir hemşeri muhabbeti yaparak ne anlatmaya çalışıyorsun bilmiyorum ne kadar sığ bir bakış açın olduğunu biliyorum. Hayatım boyunca her türlü milliyetçilik ve şoven duygulardan uzak bir hayatım oldu. Umurumda da değil ama senin içinde ki Rize karşıtlığı bariz belli. Rize çok umurumda olsaydı, Trabzonspor'lu olmaz hatta eminim ki senden daha fanatik de olmazdım. O açıdan ''haklı çıkmak '' adına, burda şoven duygularını depreştirme, yakışmıyor.. Şimdi tereddüt etmeye başladım, Senin Avcı düşmanlığın Rize'li olmasından mı kaynaklanıyor diye)

Bir diğer husus, Sen Trabzonspor tarihini de bilmiyormuşsun. Neredeyse batakhane adamı muamelesi yaptığın hocan, bizim gayri resmi 38 senelik şampiyonluğumuz hasretine son veren adam. İnsan konuşurken biraz olsun cümlelerini özenli seçer, Avcı'nın başarısız olduğunu idda eden sen??? Trabzonspor tarihinde emeği geçen hocalar içerisinde kimlerin ne başarısı var bir söylersen sevinirim. Karne veriyorsun ya, o bakımdan dedim..

Ben sana bir şey daha söyliyim mi? Ben Abdullah Avcı olsam, kendisi için bu kadar cahilce eleştiri yapan senin gibi taraftarı olan takımda bir dakika durmam çeker giderim derdim ama Allah'tan senin gibi yaklaşan ve kör bakmayan taraftarlarımız daha fazla. Dün istanbul'un bence fanatik denecek taraftarları Olimpiyat Stadındaydı . Beşiktaş maçını izledik hep beraber. Hani Beşiktaş falan dedin ya hocasını gönderdiler. Ha işte, Ben stattaki 40 bin üzeri taraftarımla bir kez daha gurur duydum. Sağımda solumda önümde ve arkamda kimler var ise ( bilirsin, statta herkes maç izlerken eleştirir de , her şeyi ) ve tüm statta, Hocasını istifaya çağıran bir tane slogan duymadım, maç içinde ve maç sonunda da , Gerçek Trabzonspor taraftarı, sorunun sadece Hoca sorunu olmadığını, Bu planlama hataları devam ederse, gelecek ilk en güvendiğin hoca olsa ki ( Bu kişi Fatih Tekke'dir ) 5. haftada istifa edeceğini bilir. Dolayısıyla , Lobi faaliyetlerinde sana başarılar dilemeyeceğim. Çünkü, sen maceraperest ve statükodan kurtulamayan ve hayalle yaşayan taraftarsın.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

boşta şenol güneş var ve biz kapris peşinde koşup burun kıvırıyoruz..

hayır stadımızın ismi bile onun!! neyin mavrasını yapıyoruz anlamak mümkün değil.. resmen ergen kafası!!
    Attan inip eşeğe bindik!

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şenol güneş in devri bitti aga

millet farioli yi alıyor (ajax) , yeni bir proje için

bizde yeni bir proje için fatih tekkeyi tercih edeceğiz

nasıl oyuncu tercihlerinde genç ve hedefleri olan oyuncuları tercih ediyorsak bu teknik direktör içinde geçerli

mustafa denizli fatih terim şenol güneş, devirleri kapandı aga
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Edilmemeli
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

oflu_61_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şampiyon olduğumuz Antalya maçından sonra, teşekkür edip, bir daha Trabzonspor'un yanına yaklaştırılmamalıydı.

Avcı, maalesef, ancak küçük takımların büyük hocası olabilecek bir teknik direktör. Daha ötesi yok.

Perşembe günü, 40 bin kişi önünde, bize yaşattığı rezilliği unutamam kolay kolay.

Bir daha da avcı olduğu sürece de maçlara gitmem. Kimse de gitmesin.

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

43 yaşındayım bunun 35 senesinde bil fiil futbol ve trabzonspor izledim.bence bundan kötü hoca gelmedi bize hami mandıralı falanda dahil…
    THE NORTH REMEMBERS

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)