Sonuç: Abdullah Avcı ile Yola Devam Etmek Doğru mu?

Katılımcı sayısı
153. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, Görevine Devam Etmeli

23 15.03%
  • Hayır, Yollar Ayrılmalı

130 84.97%
Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 283 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Avcı ile Yola Devam Etmek Doğru mu?

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahada ısıran bir takım izletiyor desen , yok . ( Şampiyon olduğumuz sene de dahil )

Oyuncu parlatıp para kazandırıyor desen , yok.

Takıma oyuncu yetiştiriyor desen , yok .

Aldırdığı +30 ve işe yaramaz topçularla borcu 3 4 kat katladı desen var.

Maçlar sonrası verdiği demeçler dahi aynı olan adamdan , beklentisi olanların TRABZONSPOR'luluğundan şüphe ederim .

Nereden
    İstanbul

Hala teknik direktör diye takımda mı duruyor?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Gençlerbirliği maçının son saniyesinde gelen gol ile kurtulmuştu.
    Finali kaybetmemiz ile birlikte o maçta attığımız o gol maalesef hayırsız bir sonuca bizi getirdi.

Trabzonspor ile hiçbir şekilde uyumu olmayan Avcı, şampiyonluk için kendisine edilen teşekkürleri yetersiz görüyor ise hep beraber toplanıp havaya atalım tekrar kendisini. Omuzlarda gezdirelim.

Ama bu minnet süreci bitti.
    Geçen sene ve bu sene, yaptıkları ve yapamadıkları ile bitti.

Kurtlar Vadisi'nin iki güzel repliği vardır.

Katranı kaynattık olmadı şeker ,bundan sonra olup olacağı zifttir.

Yeniçeri ağaları kapıya dayanmış, sadrazamın kellesini istiyorlar. Bira daha vermezsen isteyecekleri kelle bellidir.

Çok zorlamamak lazım.

Yeterince rezil olduk.
    Uzatmadan, güzellikle.

Yarın en azından güzel hatırlanıp, yüz yüze bakabilmek için...
    Yeter...
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (24.05.2024 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir.

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu başkan bu hocayla çalışmaya yeminli, maalesef göz göre göre yeni sezon yeni kadro ile yine bu adama katlanmaya mecbur kalacağız.

Korkak futbol Trabzonun Trabzonlunun futbolu olamaz. Sinir sistemimiz darmadağın ola ola gelecek sezonu takip edeceğiz sanırım.
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yollar derhal ayrılmalı. Ligde en kötü futbol oynayan takımız. Küme düşmesi haftalar önce kesinleşen İstanbulspor bizden pozitif futbol oynuyor.

Nereden
    İstanbul

abdullah avcı & mourinho.

ikisinin ortak noktası tazminatı çok sevmeleri.

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sadi tekelioglu ,huseyin cimsire bile raziyim bu adam o kadar futboldan soguttu beni artik saha kenarinda bile gormeye tahamul edemiyorum
    )) Erol Bulut ve İsmail Kartal'a da razısın mı?
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün akşam maçtaydım çoğunuz da maçtaydınız. Abdullah Avcı'yı ne ile eleştiriyorduk biz? Trabzonspor'a yan pas yaptırıyor geri pas yaptırtıyor geriden oyun kurduruyor falan diye değil mi ama dikkat ediyor musunuz son 10-15 maçtır özellikle Onachu döndükten sonra sürekli Onachuya uzun top atıyoruz ya da sürekli topları Visça ile buluşturarak orta yaparak yine kule santraforumuzun topla buluşmasını sağlayarak gol arıyoruz bu şekilde oynamaya çalıştık kısmen de skor aldık .. Peki neden böyle bir futbolu tercih ediyor Abdullah Avcı, çünkü orta sahadaki oyuncularımızın ki bunlar Berat Umut Bardi Funtas gibi yeteneksiz oyuncularımızın ne kadar yeteneksiz olduklarını bildiği için. Demek ki neymiş Trabzonspor istediğinde pas yaparak da oynayabiliyor uzun da oynayabiliyor geriden oyun kurarak da oynayabiliyor eğer kadrosunda hızlı atak oyuncular varsa geçiş oyunu da yapabiliyor.
    Maçı televizyondan izlemeden statta izlemenin gerçekten de ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha anlamış oldum. Biz futbolcu dediğimiz kişileri gerçekten gözümüzde çok büyütüyoruz, dün akşam izlediğim Trabzonspor'un orta sahasındaki herhangi bir oyuncuyu beğenmedim şu ana kadar olimpiyat Stadı'nda izlediğim bütün maçlarda kupa kaldıran tarafım gittiğim hiçbir maçı kaybetmedim, 4 tane kupayı bizzat tanıklık etmiş birisi olarak söylüyorum ve 2000'den beri ki kadrolarımız hemen hemen size sayarak bilirim ve tarihimizde izlediğim en yeteneksiz oyuncu grubunun bulunduğu bir maç izledik ve maalesef ki maalesef Onachu ve Visça olmasa topu ileride taşıyabilecek top yapabilecek bindirme yapabilecek bir tane oyuncumuz yoktu.

Bu durumu sorumlusu olarak hepiniz hep ağızdan başlık açarak Avcıyı eleştiriyorsunuz Avcıyı elbette ben de eleştiriyorum, lakin Avcı, elindeki oyuncuların yeteneklerinin ne kadar kısıtlı olduğunu bilerek ona göre bir oyun oynattı başardı ve başaramadı son dakikada dünya yıldızı güya dünya yıldızı Pepe denilen y.... o anlamsız topa vuruşu olmasaydı belki kupayı da kazanacaktık, kupayı kazanmak da çok önemli değil , kötü oynayarak da kupa kazanabilirsin kötü oynayarak da ligi üçüncü bitirebilirsin bu bizim takımın defolarımızı elbette ki örtmüyor ve örtmeyecek de

Avcı düşmanları hep birazdan istifa etsin diye başlık açmışlar ama bakıyorum ve görüyorum ki bazı arkadaşlar O gitsin Sadi Tekelioğlu gelsin diye de meseleyi hasım sahipliği meselesine kadar devşirmiş dolayısıyla bu adamların derdi Trabzonspor değil bu adamların derdi sadece Abdullah Avcı

Kabul edin veya etmeyin Türkiye liginin en iyi yerli hocası bizde daha iyisi varsa buyurun getirin kimsede itiraz etmez Abdullah Avcı gönderilirse yerine bir başkası gelse de ben itiraz etmem ama bir takım grupların lobiliğini yaparak meseleyi sadece Abdullah Avcı ekseninde tartışıp Trabzonspor'un geleceğini bloke altına almak hiç kimseye fayda getirmez

Abdullah Avcı ,Trabzonspor'un hocasıdır görünen o ki gelecek yılda Trabzonspor'un hocası olmaya devam edecek gelecek yıl başarısız olursa hiç fark etmez 5 haftada da gönderebilirsin ama kulüp şu anda bir yapılanma içerisinde girmiş ve Trabzonspor Abdullah Avcı ile transferlerinin de büyük çoğunluğu tamamlayarak yeni bir sezona başlıyor şu anda şu platformda ve konu bu durumdayken böyle bir başlık açarak Abdullah Avcı'yı istifaya çağırmak Trabzonspor'la övünmek değil Trabzonspor'la eğleniyorsunuz sonuçta çıkartır..

Son Söz

Samimi eleştirilere katılıyor ve değerli buluyorum ama sırf kalitesizliği Hocaya bağlayanları da kınıyorum. Top kapmasını bilmeyen, adam geçmesini bilmeyen, top tutmasını bilmeyen oyuncuya laf etmeyip, sanki onlar çok da iyilermiş gibi algı yapıp, kabahati Hocaya bağlayanların niyetlerinin lobicilikten öte olmadığını düşünüyorum

Gelecek sene eğer orta sahamız ve stoper hattımız mevcut oyuncular ile kalacak ise sizden evvel AVCI SİKTİR GİT diye ben bağıracağım. Benim için asıl olan Trabzonspor'dur ve dün akşamKalabalığımız karşısında tepki veremeyen ve son 10 maçtır seyircisiz oynamamıza rağmen 50 bin kişi taraftarı karşısında bile extra bir oyun oynayamayan tüm oyuncular benim baş düşmanımdır. Bu ruhu içinde hissedemeyen oyuncu siktirolup gidecek..
    Konu lazibere tarafından (24.05.2024 Saat 20:58 ) değiştirilmiştir.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    İstanbul

Başkan kesinlikle kovmayacak maalesef.

Nereden
    Almanya

Muharrem ersun icin sehir yansa göndermem diyordu bunlar da ayni bok

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan kesinlikle kovmayacak maalesef.
    Sorun Avcı değilki, Ağaoğlu gibi güçlü bir figür altında Ünal zirve yaptı vasat altı Çimşir maçlar kazandı Avcı şampiyon oldu

Sorun:

1. Gelişi darbeyle olan Erto
    2. Hiçbir faydası olmayan yönetim kurulu

Erto gitmeli, bence dün kupayı veren avcı kalsa bile daha iyi Erto giderse
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gelecek sezon planlamasına Fatih Tekke ile başlanmalı, bir transfer sezonu daha A. Avcı ile geçirilemez, bir sezona daha A. Avcı ile başlanamaz, başlanmamalı.

Geçen sene Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a gelmesi için biraz daha beklemesinde fayda olduğunu, mümkünse bir şehir takımıyla tablonun üst taraflarını zorlayan bir takımla, üst sıraların nabzını yaşayan bir t.d. olarak Trabzonspor'a gelmesinin hem kendi tecrübesi hem de kendisine camiada tanınacak kredi açısından daha iyi olacağını düşündüğümü ifade etmiştim.

Bu sezon Alanyaspor'un başına geçtiği ve takımını getirdiği nokta belli, oynattığı oyun ortada.

Trabzonspor'un mevcut yönetiminin takımın başına şampiyonluk adına kendini ispatlamış, değer üreten, pozitif futbol oynatan ve takıma kendini vereceğini bildiğimiz bir t.d. getirme ihtimali olduğunu öngörsem Fatih Tekke bir de kendi kurduğu takımla bir sezon daha ligde üst sıra mücadelesi versin, öyle getirilsin diye düşünebilirdim ama bunun olmayacağını öngörmek zor olmadığı için diyorum ki vakit Trabzonspor için Fatih Tekke vaktidir ve kulüp yönetimi de taraftar da arkasında ve yanında durmalıdır.

Bjelica'ya yapıldığı gibi değil ama gerçek anlamda, her an yerine başkasının getirilmesinin rahatsız edici beklentisinin olmadığı bir zemin olmalı.

Trabzonspor'un yakın çıkışı burada, kaynaklarını doğru kullanmayı öğrenmeli artık bu kulüp.

Bu arada x'te hashtag açılmış : #FatihTekkeYuvaya
    Konu Royal Heart tarafından (24.05.2024 Saat 15:19 ) değiştirilmiştir.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Nereden
    İstanbul

Alıntı kadirkaradag061 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abdullah avcı & mourinho.

ikisinin ortak noktası tazminatı çok sevmeleri.

Kafan iyi mi?, yoksa dünkü rezaletin travması mı?

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

ya başkandan başlayıp büyük bir yenilenmeye gidilecek: bu ağaoğlu-tekke, kulaçoğlu-tekke artık kimse bu tarz ikililerle olabilir
    ya da herkes susacak, sadece izleyecek, bu ikili iplerin koptuğu, kendilerinin yeter diyeceği yere kadar devam edecek

bu iki durumun dışındaki seçenekler bizi daha da kötüye götürmekten, anı kurtarmaktan başka bi işe yaramaz
    yani mesela yarın tekkeyi getirmek ertonun neticesini kurtarır, tekkenin kariyerini bitirir, taraftarın kalbindeki kralı öldürür
    yani başkan bırakmıyorsa ben avcının gitmesini istemiyorum.
    Onun için anketlere başkanlı seçeneklerin eklenmesini istiyorum. Orhan ak ile 1.5 yıllık planlar yapan, pepeye milyonları bağlayan bir başkanın kötü zamanlarda forumda bu kadar arka planda kalması çok can sıkıcı.

şayet giden bırakan yoksa da tribünde oyuncular ve hoca aleyhine protestoların olmadığı sağlıklı bir ortam oluşturulmasından başka katkı verilebilecek başka bi şey yok
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Nereden
    Avrupa Diğer

Kesinlikle yollar ayrılmalı. Kupa felan olayından da değil. Oynattığı kabız futboldan dolayı olmalı!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bushido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muharrem ersun icin sehir yansa göndermem diyordu bunlar da ayni bok
    Sonunda adam degilmis de dedi muho erto da dermi ayni seyi acaba
    Konu gurur6134 tarafından (24.05.2024 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Lumcera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam maçtaydım hepiniz de maçtaydınız. Abdullah Avcı'yı ne ile eleştiriyorduk biz Trabzonspor'a yan pas yaptırıyor geri pas yaptırtıyor geriden oyun kurdu diyor falan diye değil mi ama dikkat ediyor musunuz son 10-15 maçtır özellikle Onacahu döndükten sonra sürekli Onachuya uzun top atıyoruz ya da sürekli topları visça ile buluşturarak orta yaparak yine kule santraforumuzun topla buluşmasını sağlayarak gol arıyoruz, peki neden böyle bir futbolu tercih ediyor Abdullah Avcı, çünkü orta sahadaki oyuncularımızın ki bunlar Berat Umut Bardi gibi yeteneksiz oyuncularımızın ne kadar yeteneksiz olduklarını bildiği için. Demek ki neymiş Trabzonspor istediğinde pas yaparak da oynayabiliyor uzun da oynayabiliyor geriden oyun kurarak da oynayabiliyor eğer kadrosunda hızlı atak oyuncular varsa geçiş oyunu da yapabiliyor.
    Maçı televizyondan izlemeden statta izlemenin gerçekten de ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha anlamış oldum biz futbolcu dediğimiz kişileri gerçekten gözümüzde çok büyütüyoruz dün akşam izlediğim Trabzonspor'un orta sahasındaki herhangi bir oyuncuyu beğenmedim şu ana kadar olimpiyat Stadı'nda izlediğim bütün maçlarda kupa kaldıran tarafım gittiğim hiçbir maçı kaybetmedin şu ana kadar 4 tane kupayı bizzat tanıklık etmiş birisi olarak söylüyorum ve 2000'den beri ki kadroyu hemen hemen size sayarak bilirim ve tarihimizde izlediğim en yeteneksiz oyuncu grubunun bulunduğu bir maç izledik. Ve maalesef ki maalesef Onachu ve Visça olmasa topu ileride taşıyabilecek top yapabilecek bindirme yapabilecek bir tane oyuncumuz yoktu.

Bu durumu sorumlusu olarak hepiniz hep ağızdan başlık açarak Avcıyı eleştiriyorsunuz avcıyı elbette Ben de eleştiriyorum lakin Avcı elindeki oyuncuların yeteneklerinin ne kadar kısıtlı olduğunu bilerek ona göre bir oyun oynattı başardı ve başaramadı son dakikada dünya yıldızı güya dünya yıldızı Pepe denilen yavşağın o anlamsız topa vuruşu olmasaydı belki kupayı da kazanacaktı kupayı kazanmak da çok önemli değil , kötü oynayarak da kupa kazanabilirsin kötü oynayarak da ligi üçüncü bitirebilirsin bu Bizim takımın defolarımız lbette ki örtmüyor ve örtmeyecek de

Avcı düşmanları hep birazdan istifa etsin diye başlık açmışlar ama bakıyorum ve görüyorum ki bazı arkadaşlar O gitsin Sadi Tekelioğlu gelsin diye de meseleyi hasım sahipliği meselesine kadar devşirmiş dolayısıyla bu adamların derdi Trabzonspor değil bu adamların derdi sadece Abdullah Avcı

Kabul edin veya etmeyin Türkiye liginin en iyi yerli hocası bizde daha iyisi varsa buyurun getirin kimsede itiraz etmez Abdullah Avcı gönderilirse yerine bir başkası gelse de beni itiraz etmem ama bir takım grupların lobiliğini yaparak meseleyi sadece Abdullah Avcı ekseninde tartışıp Trabzonspor'un geleceğini bloke altına almak hiç kimseye fayda getirmez

Abdullah Avcı Trabzonspor'un hocasıdır görünen o ki gelecek yılda Trabzonspor'un hocası olmaya devam edecek gelecek yıl başarısız olursa hiç fark etmez 5 haftada da gönderebilirsin ama kulüp şu anda bir yapılanma içerisinde girmiş ve Trabzonspor Abdullah Avcı ile transferlerinin de büyük çoğunluğu tamamlayarak yeni bir sezona başlıyor şu anda şu platformda ve konu bu durumdayken böyle bir başlık açarak Abdullah Avcı'yı istifaya çağırmak Trabzonspor'la övünmek değil Trabzonspor'la eğleniyorsunuz sonuçta çıkartır..

Son Söz

Samimi eleştirilere katılıyor ve değerli buluyorum ama sırf kalitesizliği Hocaya bağlayanları da kınıyorum. Top kapmasını bilmeyen, adam geçmesini bilmeyen, top tutmasını bilmeyen oyuncuya laf etmeyip, sanki onlar çok da iyilermiş gibi algı yapıp, kabahati Hocaya bağlayanların niyetlerinin lobicilikten öte olmadını düşünüyorum

Gelecek sene eğer orta sahamız ve stoper hattımız mevcut oyuncular ile kalacak ise sizden evvel AVCI SİKTİR GİT diye ben bağıracağım. Benim için asl olan Trabzonspor'dur ve dün akşam
    Kalabalığımız karşısında tepki veremeyen ve son 10 maçtır seyircisiz oynamamıza rağmen 50 bin kişi taraftarı karşısında bile extra bir oyun oynayamayan tüm oyuncular benim baş düşmanımdır. Bu ruhu içinde hissedemeyen oyuncu siktirolup gidecek..
    Akıllı yorum. Yüzde yüz katılıyorum. Gerçek bir bakış açısı ile yorumladın. Ağzına sağlık. Ayrıca fatih tekke gelsin diyenlerin çoğu birkaç başarısız sonuçta onuda hajaret ederek göndermek ister.
    Şimdilik Ölümüne Kadar HaYattayım.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avcının yerine gelecek kişinin teknik beceri ve yeteneği dışında büyük takım psikolojisini yürütecek yeterlilikte olup olmadığına bakılması lazım. Avcının oyunu her ne ise hem oyun şablonu hemde kurduğu 11 'de yazdığı isimlerde birçok saplantı/takıntı ile ısrar ettiğini görüyoruz. Aslında kendi doğrularında dışarıdan gelen telkinlere kendini kapatarak ısrar etmek genel olarak negatif bir tutum olarak değerlendiriliyor ise de bunu ozguven olarak değerlendiren farklı yaklasimlarda mevcut.

1 şampiyonluk ve üzerine birkaç kupa ile oluşmuş bu ozguvenin dahi yüksek tansiyon ve kapalı gişe oynan twk bir finalde nasılda tuz buz olduğunu gördük. Stadda olduğumdan maç içerisinde Avcı'nın hareketlerini sansürsüz görebilme şansım oldu. Bence komple dagilmisti.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    )) Erol Bulut ve İsmail Kartal'a da razısın mı?
    Yok onlara razi degilim avciyi hemsehrin diye sahipleniyorsun ya arap ismailde rizeliyim falan bende bu yorenin cocugum diyordu o sana yakisir.ha olaya farkli bir bakis acisiyla bakarsakda senin fanligini yaptigin avci hocanin yerine bile sene basinda yaptigi sunumun ardindan K.O.C gitti kartali tercih etti ,dalga gectigin erol bulut oyle boyle ingiltere de tutunuyor avci denen adamin edirnenin disina cikmisligi yok ciktiginda da rezil olup dönüyor kiyas kabul etmez yani o dalga gecmek icin verdigin ornekler.yanildim hoca konusunda demek bu kadar zor olmamali ama sende avci hemsehrin gibi narsist bir ruha sahip oldugundan yuzde 90 nin gordugunu goremiyorsun yada goruyorsunda isine gelmiyor.neyse uzatmaya gerek yok benden uzak allaha yakin ol birazdan baslarsin yine devrim mevrim diye zirvalamaya hic cekemem dun aksamin ustune hala daha avciyi savunan adama selam bile vermem birak munakasaya girmeyi, alintilamazsan sevinirim bundan sonra hic degilse bunu becer ,avci konusu tartisma konusu olmayi cokdan gecti zira isi inata bindirmene gerek yok olay avci dusmanligi degil avci fanboyluguda degil ortada net bir sekilde basarisizlik var ,adamlar kariyer olarak avcinin yanindan bile gecemeyecegi santosu 6 ay icinde gonderdiler baktilar olmuyor sonucunda kupayi alip avrupaya onelemesiz katilim sagladilar, avciya bulunmaz hint kumasi muamelesi yapmaya gerek yok bu klup bu kadar aciz degil..sen avciyi turkiyenin en iyi yerli hocasi diyerek savunmaya devam et o kadar iyi hocaki ulkenin butun oyuncu havuzu hatta gurbetciler bile emrindeyken milli takim da bile sicti sivadi evet ya suc oyuncularda tabi keske a milli takimin basindayken de bir wakayemesi olsaydi prime donemde ucani kacani tutan bir ugurcani olsaydi da cerceve doldurup bol bol skills videosu cekseydi ah sans iste!!
    Konu gurur6134 tarafından (24.05.2024 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Nereden
    İstanbul

Hala istifa etmedi mi ?

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Henüz Avrupa'da bir köy takımına elenmedi, yapacağı daha çok iş var bu yüzsüzün.
    Özkan SÜMER

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu işin çok karmaşık bir yolu yok

1- taktiği atağa dönük bir bir teknik adam alacaksın
    2- Stoper tandemini değişeceksin
    3- orta sahaya mendynin önüne hamsik - fred tarzı paraya kıyıp adam alacaksın ikisinin önüne de bir tane skorer alacaksın
    4- onacu oldugu için kanatlara orta yapmayı billen açık alacaksın

bunları yapınca zaten ilk 2y e girersin.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devri kapandı bundan sonra tdlik yaparsa anca basaksehirde..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Almanya

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonunda adam degilmis de dedi muho erto da dermi ayni seyi acaba
    Muharrem kismen demokrasi ile geldi secimle geldi suanki baskan darbe ile geldi sence oyle bir sey soyleyecek kadar elestiri hata kabul eder mi ? Ya ben guluyorum aglanacak hallere bu takim ne hale geldi bu takimin sadece mazisi tarihi basarilari buyuk artik bu takim buyuk takim gibi yonetilmiyor

Nereden
    Almanya

Su sayfada su forumda hala bu adami savunanlar var. Hala bu adama ama sampiyon yapti diyenler var. Sahi biz ne kadar zamandir boyle olduk, bu sekilde mi siradanlastirdilar, uyuttular bizi ? Ya bu adam bizim ile dalga geciyor, bu adam takim basarisini onemsemiyor, bu adam elindeki oyuncularinin kariyerini onemsemiyor, bu adam hirvat adam icin trabzonspor 8 macta 4 maglubiyet alamaz dedikten aylar sonra kendi ile ard arda gelen maglubiyetlerde trabzonun tarihinde bunlar var diyecek kadar midesiz ahlaksiz bir herif. Ama hakli biliyor musunuz bende gorevi birakirken evimin onune gelip agitlar yakan insanlar olsa o insanlari her yere cekecegimi her sekilde ikna edip gozlerini boyayacagimi bilirdim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)