Sayfa 69 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69 70 SonuncuSonuncu
Toplam 1739 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK Final | Beşiktaş 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gabriel omar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma, yazılarını severim ama Avcı konusunda objektif olacağım diye desteği fazla abartiyorsun. Avcının yerinde bir başkası olsa çoktan tefe konup yollanmisti, bak Avcıya sıfır tepki sirita sirita geziyor.

Korkma Avcıyı kendinden başkası yollayamaz.
    Hocayı hiç savunmuyorum, oldum olası da böyle yerleşim futbollarını sevmem. Daha iyisi olmayacağına eminim sadece.
    Ben olsam toplama bir antrenör takımı kurar 3 yıl kapı gibi arkalarında dururum.
    Ama ortada bir plan var. Başkan hoca uyumu var. Ben daha taraftar gazıyla hareket edip başarılı olan başkan görmedim bu hayatta. Taraftara da gram güvenmiyorum
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocayı hiç savunmuyorum, oldum olası da böyle yerleşim futbollarını sevmem. Daha iyisi olmayacağına eminim sadece.
    Ben olsam toplama bir antrenör takımı kurar 3 yıl kapı gibi arkalarında dururum.
    Ama ortada bir plan var. Başkan hoca uyumu var. Ben daha taraftar gazıyla hareket edip başarılı olan başkan görmedim bu hayatta. Taraftara da gram güvenmiyorum
    Ortada bir plan görmüyorum zira makasın bu kadar açıldığı bir ligde, borçların da tavana vurmusken tek makul plan satabilecegin yaş aralığında, bonservis getirme ihtimali yüksek, dirençli ve fizik kalitesi üst düzey bir takımla Avrupa'da düzenli mücadele etmektir. Öteki planların hepsi fasarya. Şimdi bu saydığım özelliklerden hangisi Avcıya uyuyor?

Avcı oyun anlayışını tepeden tırnağa degisecekse amenna kalsın. Ama adı geçen isimlere bir bak, bir değişim görebiliyor musun ?

Bu kadar bütçeyle ha üçüncü olmuşsun ha beşinci olmuşsun ne işe yarar ?

Ayrıca hoca başkan uyumu diye de bir şey yok. İpleri tamamen teslim etmiş bir başkan var sadece. Uyum dediğimiz şey ortak bir anlayıştır, bizimkisi emir almak.
    Konu gabriel omar tarafından (24.05.2024 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Uyum, Sistem, teknik, taktik zart zurt kıçı kırık Abdullah Avcı Türkiye ligi hariç hiç bir ligde adı sanı bilinmeyen, modern futbolla alakası olmayan sadece baaaazzzı ilişkileri sayesinde akp Türkiye’sinde piyasa yapmış bir sözde futbol adamından bahsediyoruz, Başkan denilen adam bugün kapının önüne koysun hiçbir takım tenezzül edipte bununla çalışmak istemez.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    İstanbul

Ortada bir plan görmüyorum zira makasın bu kadar açıldığı bir ligde, borçların da tavana vurmusken tek makul plan satabilecegin yaş aralığında, bonservis getirme ihtimali yüksek, dirençli ve fizik kalitesi üst düzey bir takımla Avrupa'da düzenli mücadele etmektir. Öteki planların hepsi fasarya. Şimdi bu saydığım özelliklerden hangisi Avcıya uyuyor?

Avcı oyun anlayışını tepeden tırnağa degisecekse amenna kalsın. Ama adı geçen isimlere bir bak, bir değişim görebiliyor musun ?

Bu kadar bütçeyle ha üçüncü olmuşsun ha beşinci olmuşsun ne işe yarar ?

Ayrıca hoca başkan uyumu diye de bir şey yok. İpleri tamamen teslim etmiş bir başkan var sadece. Uyum dediğimiz şey ortak bir anlayıştır, bizimkisi emir almak.
    6 aydır bir çalışma yapılmış 4 transfer var. Kontenjanı da doldurdık.

Başkan mali şeylere yönelip, saha içini hocaya bırakmış ve güveniyor hocaya.

Ahmet Ağaoğlunu düşün. Saha içine inmeden durmadı, tonla hatalı kararı vardı. Ne zaman elini eteğini çekti saha içinden, teknik kadrodan işler rayına oturdu.

Sen şimdi düşün hiçbir hazırlığı olmayan adamı getireceksin kaldı 2 ay kampa. Adam şu an geleceğini bilmiyor mesela, bu takımda hangi formasyon oynayacak, eksikler gedikler ne analiz yapmamış. Bu durum takıma nasıl olumlu yansıyabilir?

Forumda dönen Abdullah hoca kötü hoca söylemine zerre katılmıyorum. Bence gayet bu lig için üst düzey bir hoca ve bence derli toplu olacaktır seneye takım.

Bu iş hep birbirimize gaz verdiğimiz için oluyor. İnsanımızın yapısı bu, fenerde de normalde başarılı bir hoca var sonuçlara ve ligin geneline bakacak olursak. Biz zaten genel olarak ikinci üçüncülüğü başarısızlık görüyoruz. Bakış açısı yanlış bu sene 3. Lük başarısızlık değil mesela bana göre
    Özkan Sümer

yusufdinyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

Ahmet Ağaoğlunu düşün. Saha içine inmeden durmadı, tonla hatalı kararı vardı. Ne zaman elini eteğini çekti saha içinden, teknik kadrodan işler rayına oturdu.

Sen şimdi düşün hiçbir hazırlığı olmayan adamı getireceksin kaldı 2 ay kampa. Adam şu an geleceğini bilmiyor mesela, bu takımda hangi formasyon oynayacak, eksikler gedikler ne analiz yapmamış. Bu durum takıma nasıl olumlu yansıyabilir?

Forumda dönen Abdullah hoca kötü hoca söylemine zerre katılmıyorum. Bence gayet bu lig için üst düzey bir hoca ve bence derli toplu olacaktır seneye takım.

Bu iş hep birbirimize gaz verdiğimiz için oluyor. İnsanımızın yapısı bu, fenerde de normalde başarılı bir hoca var sonuçlara ve ligin geneline bakacak olursak. Biz zaten genel olarak ikinci üçüncülüğü başarısızlık görüyoruz. Bakış açısı yanlış bu sene 3. Lük başarısızlık değil mesela bana göre

Ya şu Avcı'yı yalamayı ne zaman bırakacaksınız acaba bu lig için gayet üst düzeymiş dün elleriyle kupayı rakibine verdi farkında mısın

Nereden
    Ankara

Bizim durumumuzda saha içi mali işlerle doğrudan ilgili olduğu için sahayı hocaya bıraktı söylemine katılmıyorum. Bu malı koşullar altında tüm organizasyon bir adamın ellerine bırakılmamalı.

Ben de soruyu sana tersten sorayım. Hoca kaldi, aynı anlayisla devam edip sezonun ortası gelmeden birer birer hedeflerden koptuk, o zaman yeni bir hoca getirmenin maliyeti ne olur ? Takım o saatten sonra toparlanabilir mi ?

Hoca iyidir kötüdüru geçtim ben. Trabzonspor'un peşinden koşması gereken ve yukarıda bahsettiğim hangi hedefi kovalamaya uygun ? Avrupa mi ? Yoksa transfer başarısı mi ? Yoksa veteran bir kadro ile 3.cu 4.cu sıra kovalamak mi ? Sen bunu başarı addedebilirsin lakin geldiğin noktada somuta yansıyan hiç bir şey yok elinde. Son somut hedef olan kupayı da ellerimizle teslim ettik.

Hayırlısı olsun diyorum yine de umarım Avcı hoca benim dediğimin tam tersini yaparak düşük bütçeli korakor oynayan bir takım koyar ortaya ve bizde kasaya para koyarız.

Ama anlayış şampiyonluk ertesi sezon gibi olacaksa bu kulüp net bir bicimde batağa gider onu da ifade edeyim. 3cu oldun ama gelecek yılların gelirini yer pozisyona düştün. Bu yüzden bu bütçe ile 3.olmak başarı değil diyorum. Çünkü kazanırken kaybettigin bir nevi pirus zaferi.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Ben böyle şartlanıpta yenildiğimiz maçlardan sonra çok üzülürüm,
    hatırlamamak için tv ye bakmam,özeti izlemem, maç ile ilgili haber okumam,unutmak isterim.
    Elimde olsa da bu başlığı da AA başlığı gibi yok etsem, hiç olmasa
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Su ülkede ici bos iki Hoca müsveddesi var..1. Terim 2. Avci

Hatirlayin en son basarisi 2008 Avrupa sampiyonasinda olan Terim, daha dogrusu olmayan. Sahada uyguladigi taktikle devamli geriye düsen, sonunda Oyuncularin inisiyatif alip (kendi kendine taktik gelistiren), sonucu degistiren Oyuncular. Bizzati bunu Hocayi takmayarak yapmislardi (bunu bizzat Turnuvayi takip eden Gazetecilerde onaylamisti). Ki o terim sonradan defaatle geldigi GS´de hep batirmis, kovulmustu. Ama bizdeki gibi halen daha o capsizin da gelmesini isteyenler cogunluktadir. Yani bu akil tutulmasi sadece bizim taraftar özgü degil.

Avci´ya gelelim. Baskasi bu sekilde Kupayi kaybetse, coktan kapiya konulmustu, zira ligte zirveden 35 puan fark yiyen hickimse kalamazdi. Takim yanlis onbirle sahada olunca, macta Visca disinda ipleri alabilecek bir Oyuncu yoktu. Sahada en cok isteyenlerin basinda Onuachu geliyordu ama topu ona götürebilecek Oyuncular Kulübede, ya da yanlis yerde oynatildi. Yani Teknik-Taktigi birakin, sahaya ne sürdügünü bile bilmeyen capsizla ezik-berbat bir rakibe kaybettin. DÜn yazmis oldugum gibi, maca gidip, bu capsiza tepki göstermeyenleri de anlamak mümkün degil.
    Yani mac 2:2 ile uzatmaya gitse, Ortasahasi olmayan takimla zaten yine kaybedecektin. Bunu yapan taktiksel engelli birinin halen daha takimin basinda olmasi ise ayri bir felaket!!!
    Konu Fanatik34 tarafından (25.05.2024 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben böyle şartlanıpta yenildiğimiz maçlardan sonra çok üzülürüm,
    hatırlamamak için tv ye bakmam,özeti izlemem, maç ile ilgili haber okumam,unutmak isterim.
    Elimde olsa da bu başlığı da AA başlığı gibi yok etsem, hiç olmasa
    Al benden de o kadar..

biz böyle dertlenirken hoca müsvettesi pişmiş kelle gibi sırıtıp camiayı küçümseyen açılamalar yapıyor sürekli.. başkan müsvettesi ise ölü takliti yapıyor!!
    Attan inip eşeğe bindik!

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Forumun değerli üyelerinden David kardeşimizin hoca kendini saldı ve potansiyalini kullanmalı ama kullanmayacaksa da ya da gitmeli tezine yüzde yüz katılıyorum.

bunun dışında transfer işlerini de çok feci bir şekilde düzgün yapmamız şart arkadaşlar.
    "Annuit cœptis"

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bro eline ve yüreğine sağlık. Transfer konusundaki değerli görüşlerini merak ediyorum. Nereye kimler alınmalı? Ne kadar bütçe ayrılmalı bu işe?
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapitalizm, insanlık tarihinin başından beri var yeni türemedi..Kapitalist sistem insanın kendi kendisini durmaksızın değiştirmesini yenilemesini geliştirmesini zorunlu kılar..Yılanın derisini evre evre değiştirdiği gibi insan kendisini değiştirmek zorundadır..Her bir gün her bir saat önceki gün ve saatten farklı olmalıdır..İnsan hep arayış içinde olmalıdır..İşinde mesleğinde ticaretinde özel hayatında her nerede olursa olsun..

Bu girişi yapmamın sebebi takımın başındaki hocanın kendini değiştirememesi yenileyememesi ezber kalıplarla futbolcu grubunu hem taktiksel hem zihinsel yönetmeye kalkışmasıdır..Üstelik psikolojik olarak hem takımı hem kendini bitirdiği halde 7 8 ay sonra tekrar aynı ezber metotlarla takımı ayağa kaldırmaya çalışma inancını taşıması ve dönmesi yanlıştı..3 4 sene sonra futbola bakış açısını değiştirerek derisini değiştirerek gelseydi çıtımızı çıkarmazdık sonuçta 40 yıllık yılgınlığa son veren adamdı..Tarihe geçti..

Kusura bakmasın ama ben bu görevi kabul edemem demeliydi başkana ve nedense Türkiye'de bir işi başaramayacağı ayan beyan ortada olan adamlar teklif geldiğinde hemen bodoslama göreve atılıyorlar..Kardeşim "ben bu görevi kaldıramam boyu beni aşar belki ileride konuşuruz" deyip de haddini bilen bir adama bu ülkede rastlamadım..Avcı durum muhasebesi yapıp bu minvalde ikinci dönüşünü yapmamalıydı başkan da bu psikolojiyi bilmeliydi..

Şimdi bakıyorum kupa finaline..Mendy gene stoperde oynatılıyor..Bak Avcı kardeşim stoper önce stoperliğini yani asli işini yapacak mesela Salih Uçan'ın golünde senin savunmanın merkezine göbekten dalıyor adam ve bomboş..Mendy kademeyi kaybediyor zaman zaman defansın merkezinde yerini kaybediyor markajı da iyi değil..Sen bu adamı öne doğru oynatttırıp skorer bir kimliğe büründüreceğine tam tersini yapıyorsun..6'sı 8 numarası yok bu işin orta merkezindeki adamların skorer olmalı..Rakipte Gedson',dan başka merkez delici adam yokken Berat ile Umut'u merkeze koyarak orta bölgeyi kitlemeye çalışıyorsun ama nafile bu ikisi bırak markajı rakibe temaslı bile oynayamıyorlar nerede ne zaman faul yapacağını bilmiyor herifler..Bu ikisiyle ne oyun kurabilirsin ne pres yapabilirsin ne de savunma enerjisi üretebillirsin..Adamların kalemizi şut manyağı yapmalarının sebebi Necip'in kalemize kadar top sürme cesaretinin sebebi bu..Tehdit yok tehdit..Sen rakibi düz adamlarla karşılıyorsun Berat Umut Fountas Bardhi gibi..Rakip salak değil bunu görüyor ve boşalttığı alanı boşaltayım mı boşaltmıyayım mı tedirginliği yaşamadan üstüne geliyor..Yani Ankaragücü de aynı sığırlığı yaptı bjk maçında..Rodrigues ve birkaç iyi adamını kenarda oturttu maç boyu..

Başla Trezege ile kardeşim ne olacak yani? Sür Pepe Trezege Visca Onuachu dörtlüsünü Mendy'i merkezde oynat hiç değilse şu maçı bireysel yetenekle alırdık..Nedir bu Berat Umut Fountas sevdası hiç anlamıyorum...Senin taktiksel anlayışın yanlış 11 tercihin yanlış ehh oyuncuları motive etme çapın da yok bu kadar yanlışın bir arada olduğu maçta kupayı kaybetmen normal..Maçtan sonraki açıklamaların da fecaat..Ders almadığın belli..Karşında aptal yok senin çok şükür futbol da oynadık lisansımız da var..Bjk baskı kurdu biz kapanmadık lafını büyük kulüp hocası söyleyemez..Öyle bir durum varsa sahada müdahale edeceksin bunu itiraf edeceksen ne diye maaş alıyorsun bu kulüpten?

Azılı Avcı düşmanı da değilim fan boyu da değilim..Ezber metotları girmek istemiyorum takımda ezber transferler de yapılmamalı..Şampiyon olduğumuz sezonu taklit etmemeliyiz futbolda detaylar her zaman değişir yerinde durmaz gelişir ve sen bu gelişime ayak uyduramazsan örneğin Premier ligden bir maçı gece yarısı seyrettikten sonra maç içindeki bir pozisyonu tvye kaydedip o pozisyonu ilgili mevkinin topçusuna gecenin üçünde telefon açarak anlatmıyorsan futbolla kafayı bozmamışsan 40 yıl sonra gelen şampiyonluğu insanlar unutur kötürüm kalırsın..

Seni 2014'de bu forumda Trabzonspor'u şampiuon yapacak adam diye yazıp lanse eden benim ve sonraki yıllarda City'nin idmanlarını izlemek için İngiltere'ye gittiğini bilen biri olarak söylüyorum kendini değiştir ve yenile hoca..O hamur sende var..Nezaket içerisinde devam edelim ya da ayrılalım..
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Ankara

Hoca hedefler doğrultusunda kendini güncellemeli. Bırak şu temassız, tatsız tuzsuz oyunu. Biz City değiliz işte alamayiz o kadar teknik adam.

Bize şöyle savasan, omuzu koydu mu rakibi yıkan, asgari 1.80 ve üstü boya sahip, cigersiz bir ekip kur. Zaten bu ligde böyle bir takım kurdun mu yukarılarda olmaman çok zor.

Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

Alıntı yusufdinyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya şu Avcı'yı yalamayı ne zaman bırakacaksınız acaba bu lig için gayet üst düzeymiş dün elleriyle kupayı rakibine verdi farkında mısın
    Sen ağzını toplamayı önce bi öğren, sonra okuduğunu anlamayı ds başar anlayacaksın.
    Özkan Sümer

Nereden
    İstanbul

Bizim durumumuzda saha içi mali işlerle doğrudan ilgili olduğu için sahayı hocaya bıraktı söylemine katılmıyorum. Bu malı koşullar altında tüm organizasyon bir adamın ellerine bırakılmamalı.

Ben de soruyu sana tersten sorayım. Hoca kaldi, aynı anlayisla devam edip sezonun ortası gelmeden birer birer hedeflerden koptuk, o zaman yeni bir hoca getirmenin maliyeti ne olur ? Takım o saatten sonra toparlanabilir mi ?

Hoca iyidir kötüdüru geçtim ben. Trabzonspor'un peşinden koşması gereken ve yukarıda bahsettiğim hangi hedefi kovalamaya uygun ? Avrupa mi ? Yoksa transfer başarısı mi ? Yoksa veteran bir kadro ile 3.cu 4.cu sıra kovalamak mi ? Sen bunu başarı addedebilirsin lakin geldiğin noktada somuta yansıyan hiç bir şey yok elinde. Son somut hedef olan kupayı da ellerimizle teslim ettik.

Hayırlısı olsun diyorum yine de umarım Avcı hoca benim dediğimin tam tersini yaparak düşük bütçeli korakor oynayan bir takım koyar ortaya ve bizde kasaya para koyarız.

Ama anlayış şampiyonluk ertesi sezon gibi olacaksa bu kulüp net bir bicimde batağa gider onu da ifade edeyim. 3cu oldun ama gelecek yılların gelirini yer pozisyona düştün. Bu yüzden bu bütçe ile 3.olmak başarı değil diyorum. Çünkü kazanırken kaybettigin bir nevi pirus zaferi.
    Ben avcının para harcattığını düşünmüyorum. Aksine bazen engel de oluyor. Yunus Mallı ısrarı dışında da pek bi falsosunu görmedim.

Ben küçülmeye gideceksek başkan da değiimeli diyorum. Bunun sorumlusu avcı değil. Ben Ertuğrul Doğanı desteklemedim hiç, başka başkan adayı çıkıp kongrede düzgün bir planla gençlere yönelse direk onu desteklerim. Zamanı değil sadece
    Özkan Sümer

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Hocanın saçma sapan tercihleri ve geç reaksiyon vermesi nedeniyle elimizden kayıp giden bir başka maç.

Başımıza bela oldu herif. Maç izlemiyordum bayadır, gaza gelip stada gittim. Gittiğime pişman oldum. Oynadığımız şeye futbol bile diyesim gelmiyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

6 aydır bir çalışma yapılmış 4 transfer var.

Yerel lig başarısının kimseye bir faydası yok artık.
    Bunu anlamanız kaç sene sürecek bakalım.
    Olup bittikten, gerekli değişim için g c kalindiktan sonra anlamanın da bir anlamı yok.

3 lük, hiçbir oyuncu üretmeden, ikinciden 40 puan fark yenilen yerde başarı değildir.
    Böyle bir 3. Lük yerine, 4 veya 5. Olan ama en az 10-15 milyon Euro'luk bir oyuncu üreten bir teknik yapı gereklidir.

Bu önümüzdeki sene planı dediğiniz nedir?
    Seneye 33, 32,31,32 yaşlarına girecek sırası ile, Meunier, barisic, lundstram ve Salih ile kadro kurmak mı?

Bu planı reddediyorum. Asla olmamalıdır.

Bu plan ile ligde en iyi ihtimalle ilk 3 yapıp, genç oyuncu dinamizmi eksikliği ve taktik sıkıntı sebebi ile Avrupa'da gene hiçbir sonuç almadan geri geleceksin. Temel oyuncuların yaşlı olduğu için üretim yapmadan gene gelir elde edemeyeceksin.
    Üzerine her biri 1-2 milyon Euro minimum maaş alan 30+ oyunculara kadron dolu olacak

Plan dediğiniz bu!
    Tam da bu yüzden bu plan hayata geçirilmeden sona erdirilmesi gereken Trabzonspor'un imha planıdır.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (25.05.2024 Saat 15:23 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozan kardeşim 50 milyon bütçeyle kadro olmaz . senin ana kadron neydi ki 50 milyonluk bütçeyle kadroyu üstüne koyup adam edesin.naptık usta geri dörtlüyü hallettik mi? hani yattara tarzı bir adamın var mı? forvet al sonra diğer bölgelerei boşla her sene aynı terhane.saçma sapan bir kadronun üstüne parayı çarçur edip gereksiz topçular alıyoruz. nokta atışı yok hep noktasız atışlar yapıyoruz. net alcan. 50 milyon euroyla 3 adam alıcan abi.alabileceğinin en iyisini .
    maaş bütçesi şampiyon olunan seneden sonra bu seviyelere tırmandı bizim boyumuz bunun yarısını karşılamıyor masala devam
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı samatyaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değilse komik, doğruysa trajikomik.

Nereden
    Almanya

Güzel konuşuyorsun da Avcı ve ismi geçen adamlarla beraber seneye de en iyi 3. Ki 8tasın durumuna göre yoksa 4. Olacağız o zaman yine başarılı olacak hoca mevcut duruma göre, o zaman başta ben dahil olmak üzere ya buradaki yüzde 90 taraftar geri zekalı ve art niyetliyiz, ya da başka bir durum var.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

"Öne geçti maçlarda skoru koruyamayıp 32 puan kaybetmiş bir takım (Trabzonspor'dan bahsediyor) var."

Nasıl ki Bjelica'yı "Trabzonspor sekiz maçın dördünü kaybetmez" diye eleştirip dört maç arka arkaya kaybetti...

Ünal'ı da skoru koruyamamakla eleştirmişti. Kupa finalinde 1-0'dan geri döndü rakip. 2-2'yi ise iki dakika koruyamadı. Sebebi ya nemdir ya da taraftarın istediği oyunu oynamaktır. Yoksa paşamın hiç kabahati olur mu?

İki... Şu Beşiktaş'ın yavşak yöneticine özür dilettiremediği için Doğan'dan bir halt oomaz. O koltuk aadece transfer yapsın diye yok. Trabzonspor'un menfaatini kotuyamayan ezik bir tip bu herif. Mete Kalkavan'a bile düdük astıramadı. Beceriksiz...

Olsun, Trabzonspor sayesinde Boğaz'da ofisi var artık. İşleri yolunda.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (25.05.2024 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Almanya

Yakın geçmişten biri bana Samsunspor ve son bjk maçının tahlilini yapabilir mi ? Özellikle Samsun maçının gerçek tahlilinin forumda yapıldığını görmedim.

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın geçmişten biri bana Samsunspor ve son bjk maçının tahlilini yapabilir mi ? Özellikle Samsun maçının gerçek tahlilinin forumda yapıldığını görmedim.
    Sistemsizlik, laubalilik, vurdum duymazlık, sıradanlaşmaya doğru giden bir yolda ilerlemek. Sistemin yoksa kişisel becerin olacak, her ikiside yoksa bir şeyleri değiştiremezsin.

Nereden
    Avrupa Diğer

Son bir haftadir final maclarinda leverkusen gs m.city ve biz favori olarak gosterildik ne oldu? tam tersi oldu��
    Kotu giden tum sezonu tek macla kurtaracak atmosferlerde oynan maclarin sonucu iyi kadro iyi hocayla garanti altina alinamiyormus!
    Konu objek tarafından (25.05.2024 Saat 19:06 ) değiştirilmiştir.

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bursadan maça gittim öğle saatlerinde bir avm de vakit geçirdik birçok trabzonspor taraftarı ile sohbetler oldu birçok bjk li ile de sohbet ettik genelde fikirler aynıydı bjk liler tedirgindi tek beklentileri Trabzonspor büyük hatalar yaparsa kupayı alabiliriz yönündeydi ve öyle de oldu ya biz .... üzgünüm TRABZONSPOR taraftarından çok çekiyor çok
    Bordomavi.net - Orhangazi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)