Sayfa 67 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 57 65 66 67 68 69 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1739 adet sonuctan sayfa basi 1,651 ile 1,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK Final | Beşiktaş 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    İstanbul

Şimdi bunu kapatmak için pahalı,işe yaramaz emekli yıldızlar alıp kulübün ekonomisini daha da batıracaklar.Başta yerel basın ve bazı taraftar grupları da bunun şakşakçılığını yapacak.Şehir tepkisini yitirdi.Parası olana biat kültürü yerleşti.Rahmetli Mehmet Ali Yılmaz efsane gibi estiği dönemlerinde bile en ufak başarısızlıkta şehir köpürürdü,çok ağır eleştiri alırdı,yerel basın çok sert olurdu,taraftar grupları hesap sorardı,kimse susalım demezdi.Ruhunu kaybetmek en kötüsü.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç bir şey bilmiyorsan ve kendine futbol adamıyım diyorsan , oturup Atalanta - Leverkusen maçını izleseydin bari. En azından futbol nedir diye bir düşünceye sahip olurdun.

Temassız şekilde futbol mu oynanır ? Adamı rahatsız etmezsen , adamdan nasıl topu alacaksın

Adamların top çevirirken hata yapmasını bekliyoruz resmen.

Hoca gitmezse, takımdan seneye de bir şey olmaz .

Avrupada futbol oynayacağız ancak , teknik direktörün avrupa karnesi benim lise karnesinden daha kötü .
    Konu shagrath61 tarafından (24.05.2024 Saat 10:37 ) değiştirilmiştir.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı UYZD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Ağaoğlu, Fatih Tekke'yi de alıp acilen takıma gelmeli. Bu yönetim ve hocayla olmaz.
    Aynen katiliyorum.. hele transferde ismi gecen oyunculara bakilirsa seneye güzel futbolu unutalim..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üzücü ve yıpratıcı bir gece yaşadık. Her şeye rağmen kazanabilirdik de. İçeri 1-0 girsek Avcı'nın planı tutacak 2.yarı kontralardan 2yi bulup maçı alacaktık. Avcı zaten iyi savunma yapıp skor avantajını koruması ile bilenen bir adam. Lakin bireysel hatalara çare üretmek mümkün değil. Golü yememiz adamları iyice iştahlandı. Orta sahamız zaten rezalet, bir de doğru dürüst top oynamayan Musati geldiğinden beri oynadığı en iyi oyunu oynadı. Bu tip karşımızda istekli iştahlı takımlar olduğu zaman takımın enerjisi eksik kalıyor. Hoca da bunun farkında, umarım gelecek sezon bu enerjisi sağlayacak adamlar ve oyun anlayışı değişikliğini sağlayabilir. Bu tarz da söylemleri vardı zaten.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    Almanya

mac sonu kameraya ne güzel siriti capsiz avci. Sattin kupayi sattin.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Musrati dağıttı bizim orta sahayı.

Diyecek kelime bulamıyorum büyük bir yıkım yaşadık. Hiç gereği yokken penaltı yaptık ve moral tamamen onlara geçti. Savunmada uyuduk ve ikiyi yedik.

Hocayı hatalı bulduğum iki nokta var birisi bu yumuşak ve güçsüz orta sahayı en azından ikinci yarı güçlendirebilirdi. Mendy çok sert olmasa da Fernandes stopere çekilip Mendy ortaya alınabilirdi ve Mahmud ikinci yarıya çıkarken oyuna alınmalıydı.

Çok kötü bir akşam yaşadık altından kalkmak kolay olmayacak.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Almanya

bu avcidan derhal kurtulmamiz lazimiz. Sampiyon oldumuz sezonda, kadikäykde sikeciler 1 adam eksikti. Yenemedi cünkü korkak oynatidi ozaman sampiyon takimi. Dün yine korkak oynatdi rezil besiktasa yenildik. Sikeciler hafta sonu 1 adam eksik 70 dk gsye sut atirmadilar.

Capsiz hoca derhal kovulmasi lazim

Nereden
    İstanbul

Trezuguet'nin bu takım için çok önemli bir oyuncu olduğunu bir kez daha gördük. Merkezin sıfır, kanatları da kullanmazsan kör kuyuya düşüyorsun. Fountas-Visca kanatları bomboş iki kanat. Visca emekli olmuş artık. İlk yarı bir top alamadı. Trezeguet girdiği gibi solda öyle böyle top tuttu ki sakatlık nedeniyle koordinasyonu oturmamış daha, o hâliyle iş yaptı. Devrede girmemesi hocanın en büyük hatalarından birisi. 7 dk mı kurtaracak sok devrede gitsin be.

Fountas-Visca... Orta saha Umut-Bardhi...

Takım yok resmen. Uğurcan ve Onuachu hariç kimse yoktu ilk yarıda.
    Konu kaçarava tarafından (24.05.2024 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trezeget ne yaptı ya gerçekten, hangi pozisyonun içindeydi ????
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Trabzon

Herşeye rağmen maç uzatmaya gitse o moral ile biz alırdık maçı.

Taraftara yazık oldu. Nasip...

15 yaşında ki Oğlum üzüntüden ağlayacaktı, zor teselli ettim. Hocamız da sırıtıyordu !
    *

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kazanırsın kaybedersin ama en nihayetinde futbol eğlence işi. Aylardır maç izlemememin nasıl isabetli bi karar olduğunu dün anladım.

Bu takım eğlendirmiyor arkadaşlar istediğiniz kadar yazıp çizin analiz yapın. Eğlendirmiyor. Futbolcu keyif almıyor, taraftar keyif almıyor. Futbolcu gelişmiyor. Bordo mavi bi Basakşehir oluşturdu. Tebrik ediyorum.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Az önce maçın geniş özetine baktım, akşamki düşüncelerim hiç değişmedi. Bizimkilere kadar gamsız oynamış öyle. Futbolcusun birader, oyna da, yorulsan noolacak, artık tatilsin.
    Cidden yazık yaaaa
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Maçın kırılma anlarından ilki penaltı pozisyonuydu ilk yarıya 1-0 gidememek moral olarak takımı çöküşe bjkyide iştahlı futbolun devamına sürükledi. Akabinde gelen şanssızlıkla ataklardan gol üretememek ve savunmanın uyuduğu anda 2.golü yemek tam anlamıyla geceyi kabusa çevirdi. Son 20 dk baskı ile gelen golden sonrada yine tamamen şanssız bir gol ile kupayı bıraktık. Ben kadronun yetersiz oluşuna bağlıyorum skoru. Kağıt üzerinde kimin kadrosu ağır bastıysa o kazandı kupayı. İsteyen arzulayan baskı kuran bjk karşısında kadromuz çaresiz kaldı. Fenerin gsyi kendi evinde 10 kişi yenmesi ile bu maç arasında pek fark yok. Hiç bir şey üretemeyen kaliteden yoksun bardi ,umut güneş ,berat ,fountas ve savunma göbeğindeki yetersizlik nedeniyle kupayı bıraktık. Bu bölgelere yapılacak takviyeler üst düzey olmadığı müddetçe başarı beklemek hayalcilik olacak. Mönye ve onaçu gibi adamlar sayesinde attığımız 2 gol bizi kurtarmaya yetmedi. Kadro yapılanmasında yine anadoludan oyuncu alarak yapacaklarsa hiç boşuna para harcamasınlar denis draguş dedikleri adama bu forma altında adım attırmazlar. Bunu gördüğümüz zaman gelişmeye başlayacağız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kupayı kazanamamızın benim için kazanmaktan bile daha değerli olan yanı Abdullah Loser Avcının hanesine 1 kupa daha yazdıramamış olması.

Nereden
    Muğla

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kupayı kazanamamızın benim için kazanmaktan bile daha değerli olan yanı Abdullah Loser Avcının hanesine 1 kupa daha yazdıramamış olması.
    Olayı bu kadar basite indirgeyip müzeye girecek olan kupayı lekelemeyin. Şahıslara olan kininiz camianın başarısının önüne geçmesin. Her şeyde bir hayır vardır kupayı alamamış olmamız gerçeklerle daha kolay yüzleşmemizi sağlayacak

Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trezeget ne yaptı ya gerçekten, hangi pozisyonun içindeydi ????
    ???????? Top tutup rakip bekin üzerine gitmesi yeter. Fountas kara delik gibi.

Nereden
    Muğla

Alıntı UYZD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Ağaoğlu, Fatih Tekke'yi de alıp acilen takıma gelmeli. Bu yönetim ve hocayla olmaz.
    Ahmet ağaoğlu gelmeli onda hemfikiriz ancak şenol güneş veya eşdeğer tecrübeli bir hoca gelmek zorunda. Fatih tekke yeterli tecrübeye sahip değil bizim camiada sabırlı değil.

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kaybedilen sadece kupa değil, önümüz sene birşeylerin daha iyiye gideceğine dair umudumuz da kayboldu.

İnşallah yanılırız
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

Nereden
    Trabzon

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet ağaoğlu gelmeli onda hemfikiriz ancak şenol güneş veya eşdeğer tecrübeli bir hoca gelmek zorunda. Fatih tekke yeterli tecrübeye sahip değil bizim camiada sabırlı değil.

kardeşim ne tecrübesi. Adam 10 senedir Hocalık yapıyor. Yaşı olmuş 50.
    Daha ne kadar bekleyeceğiz ?
    Adamlar avrupa da 28 yaşında T.D. oluyor artık.
    *

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Abdullah Avci nın ne oynattığını ve ne oynatacagini cok cok hem de cok iyi biliyoruz
    Bu oyun anlayışının sadece bireysel performansla veya rakiplerin kazmaligi ile sonuc aldığını da biliyoruz
    Oyun kötü olsun sonuc olsun da mottosu
    Futbolcu taraftar kimseyi mutlu etmiyor
    Gelecek sene icin bize umut olacak ne vadediyor da biz bu yonetim ve hoca ile devam edecegiz

2004 den beri forumda hep destek tam destek slogani ile takimi destekliyorum
    Kötü zamanlarda bile hep yonetimin ve hocanın kendi çapımda arkasında durdum
    Ama olmuyor olmuyor iste
    Ilk defa bir hocanin ve yonetimin gitmesini bu kadar acik bir sekilde dillendiriyorum
    Ufacık bir umut gorseydim gene de desteklemeye devam ederdim

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hala bir reaksiyon yok.. Yahu bir biz mi rahatsızız bu durumdan?

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı samatyaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar tüm biletlerini bitirdi, İstanbul'da oynanması saçmalık.Ayrıca, tribünlerin sahaya uzaklığı ve yalandan konan rüzgar panelleriyle berbat bir stat.
    Statın berbat bir stat oduğunu, metro bile olmasına rağmen gitmenin ızdırap olduğu bir stat olduğunu bende biliyorum. benim demek istediğim tek şey o stadı full dolduran taraftarlarımızın çabası takdire şayan birşey. Rakip takım bırak ta bi zahmet biletlerini bitirsin. Ne olursa olsun İstanbul takımı ve kendi şehiri ve taraftarını herkes biliyor. Buna rağmen yer yer boşlukları vardı. Biz bu stadı dolduruyorsak avazımız çıktığı kadar bağırıyorsak bu taraftara herşey helal. Trübünde olmakla evde TV den maç seyretmek çok farklı birşey.

Takımını bu kadar seven bir taraftar grubu daha yok bence. İyi tezahurat yapamayabiliriz, belki organize de olamıyoruz ama çok seviyoruz be kardeşim. Bu yüzden futbolcuların bize bunu yaşatmaya hakkı yok. Yenil ama tekmeye kafanı sok ne bileyim hırsını sahaya yansıt. sonuçta bitri kazanacak biri kaybedecek.
    benim tek üzüldüğüm konu taraftarın çilesi. Allah hepsinden razı olsun
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Önce başlığı sonra 2. Cümleyi okuyun. ((((:
    https://www.kuzeyanadolu.net/bu-hezi...lculara-yazar/
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün sayısal olarak beşiktaştan daha fazlaydık ancak en ufak bir tribün kültürümüz olmadığı için bizden daha komplike bir tribün yaptılar. Ancak yedisinden yetmişine çocuğundan kadınına tribünleri dolduran taraftarımıza helal olsun yollar hep bordo maviydi. Keşke futbolcular da taraftar kadar inansaydı ve isteseydi şu kupayı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı batu94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala bir reaksiyon yok.. Yahu bir biz mi rahatsızız bu durumdan?

Erdo, sular durulunca 2-3 transfer haberiyle unutturur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)