Sayfa 65 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 55 63 64 65 66 67 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1739 adet sonuctan sayfa basi 1,601 ile 1,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK Final | Beşiktaş 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finale kadar gelirken veya müthiş üçüncülük hedefini yakalarken kadroda Modric, Zico, Van Basten, Nesta mı vardı arkadaşlar? Kaybedince mi Berat, Umut yetersiz oldu?

Bu Beşiktaş'ı dört gün önce Dolmabahçe'de zorlayan Hatay'ın sağ beki Kamil Ahmet... Stoperi 28 yaşında, üçüncü ligden gelmiş bonus saçlı bir çocuk...
    Yendiğimiz maçlardada adı geçen ve daha farklı oyuncularla beraber hocada çok eleştirildi. Burada bir art niyet göremiyorum.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hayır paraları çarçur ettikleri için sıfırdan kuracak o para yok demek istedim.olsaydı da saçma işler yapardılar. ikinci olarak 50 milyon euro varsa üç oyuncu alırdım ben hadi 4 olsun. o parayla. ama nasıl? kadroya hep nokta atışı transfer yapıp üstüne koyarsın. biz alıp sen elinde değeri olmayan oyuncuları bulundurursan zortlarsın hocam. hep eksik kalırsın. forvetim iyi ama diğer bölgeler zayıf. aynı mantık işte.zaten bu stratejiyi uygulayamassın geç kalındı. klüpler böyle büyür. 50 milyonu 3-4 oyuncuya gömersin. 150 milyon euroya bütçemiz olsaydı sıfırdan kadro kuracak olsak : 8 -10 arası oyuncu alırsın. hadi 12 olsun. 150 milyon euroyla biz varsayım üzerine olsaydı diye konuşuyoruz. benim sana söylediğim ise şu : senin bana manchester örneğini vermen yüzünden. dalga geçmek değilde senin dalga geçtiğini düşündüm b kadroyla avcı başarılı olur mu dedin ya. lol + yoksa böyle bir transfer bütçemiz olmadığını herkes biliyor .
    Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reis az önce baştan kadro için 100-150 milyon euro’luk bütçe için benimle dalga geçiyorsun dedin şimdi kendin 50 m Euro’ya 3 oyuncu aldın
    Konu erenslash tarafından (24.05.2024 Saat 01:09 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır paraları çarçur ettikleri için sıfırdan kuracak o para yok demek istedim.olsaydı da saçma işler yapardılar. ikinci olarak 50 milyon euro varsa üç oyuncu alırdım ben hadi 4 olsun. o parayla. ama nasıl? kadroya hep nokta atışı transfer yapıp üstüne koyarsın. biz alıp sen elinde değeri olmayan oyuncuları bulundurursan zortlarsın hocam. hep eksik kalırsın. forvetim iyi ama diğer bölgeler zayıf. aynı mantık işte.zaten bu stratejiyi uygulayamassın geç kalındı. klüpler böyle büyür. 50 milyonu 3-4 oyuncuya gömersin. 150 milyon euroya 8 -10 arası oyuncu alırsın. hadi 12 olsun. 150 milyon euroyla biz varsayım üzerine olsaydı diye konuşuyoruz. benim sana söylediğim ise şu : senin bana manchester örneğini vermen yüzünden. lol yoksa böyle bir transfer bütçemiz olmadığını herkes biliyor .
    Abi sen ciddi ciddi Hangi takımı tuttuğunu, tuttuğunun takımın hangi mali sorunlarla boğuştuğunu, Ülke ekonomisinin nerelerde olduğunu ? Ayrıca o konuştuğumuz 50-60-100 milyon Euro’ların nelere tekabül ettiğini falan biliyor musun ?
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Güney Amerika

farkındayım ama takıma harbi nokta atışı net oyuncu almak yerine çarçur edersen işte her sene aynı senaryoyu yaşarsın asıl öneml olan bunun farkında olmak.al sana başarı sonra üçü bir arada nescafe alırız başarı anlamında. üç tane al iyisi olsun. 6 tane almak sana bir şey kazandırmaz. alabileceğinin en iyisini almak mesele ve değecek olanları tespit edersin ana kadronu kurarken. parayı bölerek ekonomi yaptığını zannedersin ama aldığın saçma 4 çöplük topçu seni zarar sokar elinden çıkaramassın. öyle salak salak goller yeriz işte
    Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen ciddi ciddi Hangi takımı tuttuğunu, tuttuğunun takımın hangi mali sorunlarla boğuştuğunu, Ülke ekonomisinin nerelerde olduğunu ? Ayrıca o konuştuğumuz 50-60-100 milyon Euro’ların nelere tekabül ettiğini falan biliyor musun ?
    Konu erenslash tarafından (24.05.2024 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tamam Avcı hoca değil anladık
    Peki nasıl oluyor da takımları ilk 3te oluyor bazen şansa bala şampiyon olıyur.
    Niye bu kadar zaman şansa bala şampiyon olamadık
    Fatih Tekkeyi Alanya'da beğenmek kolay.
    Gelsin Trabzon'a yine bu taraftar gömecek Tekkeyi.
    Reşit Akçayı 1461 de bepenmek kolay Trabzonspora gelince gelsin diyenleri gördük
    Ben Avcı sevdalısı değilim. Ama düşmanı da değilim.
    Ben Trabzonspor kariyerini başarılı buluyorum
    Konu matalar tarafından (24.05.2024 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

Nereden
    İstanbul

Ne kadrosu abi? Kimse niye gs ve fb'yi geçemedin mi diyor sanki. O zaman kadro dersin.

Kadro diyenler bu geceyi manipüle ediyor. Bu gecenin olayı kadro mu?

Ölmüş bitmiş, hocasız bjk'den yediğin ikinci gol ne abi, birisi çıksın açıklasın.

Kupa finali kazanılır, kaybedilir. Mesele o değil.

Nasıl kaybettiğin önemli. Biz bunu hak etmedik. Alçaklık bu.

En dibe Ersun Yanal'ı koyardım. Abdullah Avcı dibin de dibi artık benim için. Her anlamda.
    Konu kaçarava tarafından (24.05.2024 Saat 01:15 ) değiştirilmiştir.

pablosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı matalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reşit Akçayı 1461 de bepenmek kolay Trabzonspora gelince gelsin diyenleri gördük
    Sorun Avcının futbol anlayışının artık güncelliğini yitirmesi ve adamın kendini geliştirmek için bir çaba içerisinde olmamasında. Eldeki mevcut ekonomi ile Conte'yi getiremeyeceğine göre Fatih Tekke en ideal adaylardan birisi

Nereden
    Güney Amerika

+ bahsettiğim kadro meselesi genel sorun bizim genel problemli oluşumuzun parçası. bu gece de problem yaratmış bir problem.

hoca faktörü kadro faktörüdür gerisinde bana göre.

genel sorun genel başarıya etki eden faktörün kadro kalitesidir net.

bu maç bazında aptalca üçüncü golü yiyen takım savunmasının kalitesiz topçularla olmasının cezasıdır.
    maç bu yüzden gitti.

Trabzon kolay gol yiyen kalitesiz bir kadrodan oluşan bir takım. anlamak zor değil bunu

fatih tekke gelmemeli bize.bunu söylememe bile gerek yok.

iyi bir yabancı hoca ve sağlam transfer bütçesi şart. hocadan önce farklı şeyler oluşturmamız şart.

kalitesizlik sorununu çözmen lazım önce. param yok. dandik oyunculara çarçur etme o zaman.

ama hoca yüzünden oldu yok abim yanlış tercihlerin kurbanısın. ekonomi yapacağım diye nokta atışı yapmassan avcunu yalarsın.

beni gs bjk iilgilendirmiyor. ben kendi kadroma bakarım.
    Konu erenslash tarafından (24.05.2024 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

O zaman senin bu mantığa göre, Avcının Trabzonspor kariyeri ölene dek sürmeli çünkü her gitmesi gerektiğinde bizi 38 yıl sonra şampiyon yaptı daha önce niye kimse yapamadı der birisi ve bu kısır döngü en az 20 yıl daha sürer peki ne olmadı lazım Avcının bu takımdan gitmesi için ? Ligden falan mı düşmemiz lazım ya da mali olarak Uefa dan falan ceza mı almamız lazım ki o da yönetime yazar ? Ne olursa sizlerin nazarında Avcı nın gitmesi gerekir ?
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    İngiltere

Avcıyı al alanyanın şu kadrosunun başına koy tekkenin topladığı puanı,akçay dönemindeki kadroyu avcıya ver aynı puan ortalamasını ve Avrupa'daki aynı başarıyı yakalasın sana söz kimse avcıyı bundan sonra başarısız olarak kabul etmeyecek.

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Az önce maçtan geldim. Saat 15:00 de yola çıkıp bu saatte eve gelmek .. bu stat adamı yoruyor. Şehir dışından gelenlere Allah kolaylık versin. Kazasız belasız giderler inşallalh . Sabah nasıl kakıp işe gidicem bilmiyorum. 12 yaşındaki oğlum bağırmaktan pert oldu Bizim yaşımız oldu 49 hala bu sevdanın peşinde koşuyoruz. Üstelik Trabzon'lu bile değilim. Ama Trabzonsporluyuz işte. Keşke kupayı alsaydık ama olmadı. yediğimiz goller son dk bizim takımdan başkası yemezdi zaten. gerçi maçla ilgili bir yorum yapmayacağım

Sadece bu zor şartlarda statta gelen tüm taraftarımızdan Allah razı olsun.. Bence karşılıklı güzel atıştık. Biraz daha organize olabilsek daha da güzel olurdu. Dediğim gibi stada gelen herkesin ayağına sesine sağlık. O kalabalığı gördüğümde gurur duydum taraftarımızda. Çünkü Beşiktaş kendi şehirinde Final maçına çıkıyor ve karşısında taraftarlarımız daha fazla. Bu bile gurur verici bişey.
    Konu Doğan BULAT tarafından (24.05.2024 Saat 01:26 ) değiştirilmiştir.
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğan BULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce maçtan geldim. Saat 15:00 de yola çıkıp bu saatte eve gelmek .. bu stat adamı yoruyor. Şehir dışından gelenlere Allah kolaylık versin. Kazasız belasız giderler inşallalh . Sabah nasıl kakıp işe gidicem bilmiyorum. 12 yaşındaki oğlum bağırmaktan pert oldu Bizim yaşımız oldu 49 hala bu sevdanın peşinde koşuyoruz. Üstelik Trabzon'lu bile değilim. Ama Trabzonsporluyuz işte. Keşke kupayı alsaydık ama olmadı. yediğimiz goller son dk bizim takımdan başkası yemezdi zaten. gerçi maçla ilgili bir yorum yapmayacağım

Sadece bu zor şartlarda statta gelen tüm taraftarımızdan Allah razı olsun.. Bence karşılıklı güzel atıştık. Biraz daha organize olabilsek daha da güzel olurdu. Dediğim gibi stada gelen herkesin ayağına sesine sağlık. O kalabalığı gördüğümde gurur duydum taraftarımızda. Çünkü Beşiktaş kendi şehirinde Final maçına çıkıyor ve karşısında taraftarlarımız daha fazla. Bu bile gurur verici bişey.

Adamlar tüm biletlerini bitirdi, İstanbul'da oynanması saçmalık.Ayrıca, tribünlerin sahaya uzaklığı ve yalandan konan rüzgar panelleriyle berbat bir stat.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onauchu kaç kere top indirip alan açtı bir tane yaklaşan adam yok kaç kere boş koşu yaptı bir tane servis yapan yok. Stadda gözlerimle izledim şu takımda bonservisi alınması hatta kalması gereken tek adam o gerisinin tamamını ikame edebiliriz akıllı transfer yürütürsek.

Öyle yada böyle 2-2 'ye götürdüğün oyunu 2 dk sonra kaybetmek hele ki böyle bir finalde kötü ama felaket değil 96 ile karşılaştırılması da bence anlamsız bu geceden öyle bir travma çıkmaz.

Bu arada karşı tribündeki ayyaş sürüsüne kendi bestelerini "yedirip" susturan taraftarımıza kocaman bir teşekkür ederim. Son dk korner atılırken ugurcanda çıkmıştı o anda yanımızdaki teyzenin "o kadar yol geldim alalım maçı " demesi giden kupadan daha fazla aklımda kalacak bu geceden hatıra olarak.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    İstanbul

Alıntı samatyaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar tüm biletlerini bitirdi, İstanbul'da oynanması saçmalık.Ayrıca, tribünlerin sahaya uzaklığı ve yalandan konan rüzgar panelleriyle berbat bir stat.
    Aman bjk'ye toz kondurma sakın.

Nereden
    Almanya

Adam babasini boyle savunmaz avciyi savunuyor ya kafayi yiyecegim

Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman bjk'ye toz kondurma sakın.

Bunu mu çıkardın?

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rezil etti bizi namussuz adi.
    Tarihimizin en kolay kupasını tarihin en çöp jk sına kaptırdı.
    Daha ağır konuşmak istemiyorum, Allah burnundan getirsin.
    Özkan SÜMER

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçta idim. Yazık oldu stattaki coşkulu taraftara. Avcı denen çapsız yine yapacağını yaptı rezil etti bizi. Avcı efendi ile devam edilir ise 7. Haftayı görmeden kovulur bence. Olan yine bize olur. Buna sahip çıkan başkan da bırakmalı.
    McLas was Here

mirac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maça dair yorum yapmak bile istemiyorum açıkçası. Yalnızca, özellikle bu rezil ilk yarıyı; başta o stadı dolduran taraftara ve geri kalanına reva görenleri Allah bildiği gibi yapsın diyorum. Şu rezil bjkye böyle korkunç bir performans sergilemek gerçekten ekstra bir çaba isterdi. Anca bu saatte eve gelip foruma girmeye mecal bulabildim. Bazı kusurlar olsa da genel olarak oldukça iyiydik bence tribün olarak. Gelen herkesin eline ağzına sağlık. Kendi şehirlerinde deplasmanı yaşattık bjklilere, takım ve hoca da biraz olsun zahmete girip bu taraftarı mutlu etmek istemedi. Yazıklar olsun ne diyelim. İyi geceler herkese.

Nereden
    Almanya

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçta idim. Yazık oldu stattaki coşkulu taraftara. Avcı denen çapsız yine yapacağını yaptı rezil etti bizi. Avcı efendi ile devam edilir ise 7. Haftayı görmeden kovulur bence. Olan yine bize olur. Buna sahip çıkan başkan da bırakmalı.
    Yahu inaniyor musun bu adamin kovulacagina ? Bu adam klüp baskaninin üzerinde bir yere sahip. Adama tapan taraftar takimina öyle bagli degil midesizlik diz boyu.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Kapitalizm, insanlık tarihinin başından beri var yeni türemedi..Kapitalist sistem insanın kendi kendisini durmaksızın değiştirmesini yenilemesini geliştirmesini zorunlu kılar..Yılanın derisini evre evre değiştirdiği gibi insan kendisini değiştirmek zorundadır..Her bir gün her bir saat önceki gün ve saatten farklı olmalıdır..İnsan hep arayış içinde olmalıdır..İşinde mesleğinde ticaretinde özel hayatında her nerede olursa olsun..

Bu girişi yapmamın sebebi takımın başındaki hocanın kendini değiştirememesi yenileyememesi ezber kalıplarla futbolcu grubunu hem taktiksel hem zihinsel yönetmeye kalkışmasıdır..Üstelik psikolojik olarak hem takımı hem kendini bitirdiği halde 7 8 ay sonra tekrar aynı ezber metotlarla takımı ayağa kaldırmaya çalışma inancını taşıması ve dönmesi yanlıştı..3 4 sene sonra futbola bakış açısını değiştirerek derisini değiştirerek gelseydi çıtımızı çıkarmazdık sonuçta 40 yıllık yılgınlığa son veren adamdı..Tarihe geçti..

Kusura bakmasın ama ben bu görevi kabul edemem demeliydi başkana ve nedense Türkiye'de bir işi başaramayacağı ayan beyan ortada olan adamlar teklif geldiğinde hemen bodoslama göreve atılıyorlar..Kardeşim "ben bu görevi kaldıramam boyu beni aşar belki ileride konuşuruz" deyip de haddini bilen bir adama bu ülkede rastlamadım..Avcı durum muhasebesi yapıp bu minvalde ikinci dönüşünü yapmamalıydı başkan da bu psikolojiyi bilmeliydi..

Şimdi bakıyorum kupa finaline..Mendy gene stoperde oynatılıyor..Bak Avcı kardeşim stoper önce stoperliğini yani asli işini yapacak mesela Salih Uçan'ın golünde senin savunmanın merkezine göbekten dalıyor adam ve bomboş..Mendy kademeyi kaybediyor zaman zaman defansın merkezinde yerini kaybediyor markajı da iyi değil..Sen bu adamı öne doğru oynatttırıp skorer bir kimliğe büründüreceğine tam tersini yapıyorsun..6'sı 8 numarası yok bu işin orta merkezindeki adamların skorer olmalı..Rakipte Gedson',dan başka merkez delici adam yokken Berat ile Umut'u merkeze koyarak orta bölgeyi kitlemeye çalışıyorsun ama nafile bu ikisi bırak markajı rakibe temaslı bile oynayamıyorlar nerede ne zaman faul yapacağını bilmiyor herifler..Bu ikisiyle ne oyun kurabilirsin ne pres yapabilirsin ne de savunma enerjisi üretebillirsin..Adamların kalemizi şut manyağı yapmalarının sebebi Necip'in kalemize kadar top sürme cesaretinin sebebi bu..Tehdit yok tehdit..Sen rakibi düz adamlarla karşılıyorsun Berat Umut Fountas Bardhi gibi..Rakip salak değil bunu görüyor ve boşalttığı alanı boşaltayım mı boşaltmıyayım mı tedirginliği yaşamadan üstüne geliyor..Yani Ankaragücü de aynı sığırlığı yaptı bjk maçında..Rodrigues ve birkaç iyi adamını kenarda oturttu maç boyu..

Başla Trezege ile kardeşim ne olacak yani? Sür Pepe Trezege Visca Onuachu dörtlüsünü Mendy'i merkezde oynat hiç değilse şu maçı bireysel yetenekle alırdık..Nedir bu Berat Umut Fountas sevdası hiç anlamıyorum...Senin taktiksel anlayışın yanlış 11 tercihin yanlış ehh oyuncuları motive etme çapın da yok bu kadar yanlışın bir arada olduğu maçta kupayı kaybetmen normal..Maçtan sonraki açıklamaların da fecaat..Ders almadığın belli..Karşında aptal yok senin çok şükür futbol da oynadık lisansımız da var..Bjk baskı kurdu biz kapanmadık lafını büyük kulüp hocası söyleyemez..Öyle bir durum varsa sahada müdahale edeceksin bunu itiraf edeceksen ne diye maaş alıyorsun bu kulüpten?

Azılı Avcı düşmanı da değilim fan boyu da değilim..Ezber metotları girmek istemiyorum takımda ezber transferler de yapılmamalı..Şampiyon olduğumuz sezonu taklit etmemeliyiz futbolda detaylar her zaman değişir yerinde durmaz gelişir ve sen bu gelişime ayak uyduramazsan örneğin Premier ligden bir maçı gece yarısı seyrettikten sonra maç içindeki bir pozisyonu tvye kaydedip o pozisyonu ilgili mevkinin topçusuna gecenin üçünde telefon açarak anlatmıyorsan futbolla kafayı bozmamışsan 40 yıl sonra gelen şampiyonluğu insanlar unutur kötürüm kalırsın..

Seni 2014'de bu forumda Trabzonspor'u şampiuon yapacak adam diye yazıp lanse eden benim ve sonraki yıllarda City'nin idmanlarını izlemek için İngiltere'ye gittiğini bilen biri olarak söylüyorum kendini değiştir ve yenile hoca..O hamur sende var..Nezaket içerisinde devam edelim ya da ayrılalım..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    İstanbul

Hala kendime gelemedim, Çöptaş'a nasıl yenildik

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şokun etkisi biraz da 90'da 2-2'yi bulup uzatmalarda kaybetmekten kaynaklanıyor. Yoksa 2-1'i bir şekilde kabullenmiştik. Bu arada Olimpiyat serisinin son bulması da biraz rakip kaynaklı diye düşünüyorum. Geçmişteki finallerde kötü takımlarla oynamadık elbette ama ilk kez BJK, FB ve GS üçlüsünden biriyle karşılaştık onu da kaybettik...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Uyudum uyandım, var mı bir tepki? Başkan konuştu mu? Yahu birileri hesap sordu mu? Bir isyan eden biz miyiz? Alan razı veren razı arkadaş.. Yalandan bir transfer haberi sızdırırlar şimdi. Ohh biz de izleyelim.

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadrosu abi? Kimse niye gs ve fb'yi geçemedin mi diyor sanki. O zaman kadro dersin.

Kadro diyenler bu geceyi manipüle ediyor. Bu gecenin olayı kadro mu?

Ölmüş bitmiş, hocasız bjk'den yediğin ikinci gol ne abi, birisi çıksın açıklasın.

Kupa finali kazanılır, kaybedilir. Mesele o değil.

Nasıl kaybettiğin önemli. Biz bunu hak etmedik. Alçaklık bu.

En dibe Ersun Yanal'ı koyardım. Abdullah Avcı dibin de dibi artık benim için. Her anlamda.
    Şu gecenin hesabını kadro kalitesizliğine kesen enayidir. Kadro ligdeki ilk iki takıma göre kalitesizdir. Hocasız takıma eziliyorsan bu bambaşka bir beceriksizlik. Avcı hiç
    olmasaydı da sıradan biri topçuları sahaya salsaydı takılın kafanıza göre diye, şundan daha iyi oynardık. Şampiyon olduğumuz seneyi hatırlayın lütfen, Avcı mı şampiyon yaptı bizi? Uğurcan’ın olağan üstü kurtarışlarını nasıl unuturuz? Nwakame’nin performansı ne olacak? Çok iyi taktiğimiz vardı da o yüzden mı som haftalarda beraberliklere takıldık? Kadroysa o zaman da kadro kaliteliydi niye demiyorlar?

Bu adamın takıma katkısı yok. Açık be net. Hatta negatif etkisi var ki hocasız takım sahadan sildi bizi. Keşke biz de Avcı’sız çıksaydık da belki negatif etkisinden kurtulurduk.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)