Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11
Toplam 265 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 265 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 36.Hafta | Trabzonspor 3 - 0 İstanbulspor | Maç Sonucu

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

3.lüğü artık vermeyiz.Ama bu Pepe beceriksizi oynamamalı.
    Güzel galibiyet,takımın havasının bozulmaması iyi oldu.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivasin golunu yemisler bildigin akbil macinda, gokselin akbilini oksamaya basladilar ligin sonuna dogru yine
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haftaya hocasız başaka vurup 3.lüğü garantileriz.

bjk 3. olamayacak kesinleşti, rakibi hatay. rotasyon falan yaparsa acılı hataya yenilir, 4.lük şansını da teper.

ts 61
    başak 58
    bjk 55
    Bjknin bizi geçmek icin tek bir durumu var. Onun harici 4.lük garanti. Başakşehir yenilemezsek 3.lük de garanti gibi.
    Bjk ye gecilmemizin tek senaryosu son 2 macta
    Ts:0 Başak:3 Bjk:6 puan yaparsa 3 takimin puanlari esitleniyor. 3lu averajdan 3.Bjk 4.başak 5.biz oluyoruz ama bunun olma ihtimali yok gibi birsey.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

İstanbulspor'un gol beklentisi bizden fazla.
    İstanbulspor daha fazla korner atmış.
    İstanbulspor daha fazla kaleye şut çekmiş.

Maçı yenince kimse konuşmamış fakat şöyle bir rakibe karşı bile oyun üstünlüğü yok. Bizi geçen hafta yenen samsunspor bu hafta konyaspor'dan ilk yarıda 3 yedi. Aynı samsunspor'un son 7 haftada 1 galibiyeti var. O aldığı galibiyetle ligde kalacaklar.

Her şey ortada. Bu takım teknik direktörü olmadan bile bu puanı toplar ligde.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Maçı yenince kimse konuşmamış fakat şöyle bir rakibe karşı bile oyun üstünlüğü yok. Bizi geçen hafta yenen samsunspor bu hafta konyaspor'dan ilk yarıda 3 yedi. Aynı samsunspor'un son 7 haftada 1 galibiyeti var. O aldığı galibiyetle ligde kalacaklar.

Maçın bitimine kadar oyundan düşmediler.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

akşamın en doğru yorumu. Avcı ile kupayı kazansak bile kim bilir kaç yılımızı kaybedeceğiz
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala avcı diyenler şu anki karın ağrımızı nasıl görmüyor anlamıyorum. yok onu yenersek o berabere kalırsa vs. vs..

kardeşim kaç haftadır o kadar boş beleş puan kaptırdık ki şimdi hesap kitap yapıyoruz. en basitinden bu akşam bile bizim yerimizde kim olsa 6-7 tane sallar averaj hesabını kapatırdı en azından!!
    Bak bu da dogru kesinlikle
    Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir'le berabere kalırsak Ankaragücü de Pendik'i yenip ligde kalmayı garantilerse son maçı kaybetmeyiz kolay kolay. Ha kupayı alırsak o rahatlama ve yorgunlukla belki son maçı kaybedebiliriz. Bunların hepsi Sivas'a kaybettiğimiz saçma maç yüzünden. Seyirci olsa o maçı alırdık ama seyirci olmayınca takım motivasyon yakalayamadı...

UEFA'nın talimatı böyle bize has bir durum değil...
    Ankara haftaya yenerse sorun hallolur gibi ztn... Sivas maçini geçtim yenildigimiz birçok maçta yenemiyorsan yenilme yapamaz miydik ? Avci'nin eennn sinir oldugum yönlerinden biri bu, yenemiyorsak yenilmeyelim arkadas sunu bir türlü beceremiyoruz deliriyorum, koskoca sezon berâberlik sayimiz 4, hani gâlibiyet sayimiz çok olsa neyse, 36 maçin sâdece 4'ünde berâbere kalmak nedir, 13 yenilgi var ek olarak...
    Deplasmanda Istanbulspor'dan bile daha az puan toplayan Samsunspor (bu konuda lig sonuncusu) bile o deplasmanlardan 5 berâberlik çikarabilmis

@Tahir61
    Heh bi bu eksikti 3lü averaj olayi falan ahaha... umarim Ankara haftaya kazanir da son hafta en azindan 1p almamiz garanti olur (yâni herhalde olur)
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Cem Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın bitimine kadar oyundan düşmediler.
    Bunları kimse konuşmuyor ki. Maçı kazandık 3 puan geldi ne güzel be abi. Sorunların üstü hep kapatılıyor. Lig sonuncusuna karşı bile bariz bir üstünlük kuramamışız. Sonra da millet diyor ki niye hep eleştiriyorsunuz. Bunları eleştirmeyip neyi eleştireceğiz. Konyaspor ilk yarıdan Samsunspor'a 3 attı. Samsunspor'un ilk yarı kaleye şutu yok yanlış görmediysem. Nasıl oluyor bu işler. Mesela Çağdaş Atan'ın son yılların en dandik başakşehir kadrosunu küme düşme hattından alıp lig üçüncülüğüne oynayacak kadar iddialı konuma getirmesi çok büyük başarıdır. Bizim bu sene başarı görebileceğimiz ne var. İstanbul takımlarına yenildik, farklı mağlubiyetler var. Sene başında dünya kadar para harcadık oynanan oyun ortada.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (12.05.2024 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir.

_OziloZ_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İstanbulspor'un gol beklentisi bizden fazla değildi. 0,67'ye 0,52
    Kaleyi bulan şutu da bizden fazla değildi. 5'e 3. Dağa taşa 20 şut çekince gol yazmıyorlar.

Önemli 2 maç öncesi kendimizi zorlamadan, sakat vermeden, gol yemeden net bir galibiyet aldık.

Bu maçta olması gereken buydu, fazlası değil.

Nereden
    İstanbul

Maç başlar başlamaz bitti neredeyse abi ne istatistiği

Enis Destan oyuna girmedi. Hoca kırmızı karttan dolayı kızdı herhâlde. Umut Bozok finalde lazım olabilir. Ne olur olmaz. Enis kupada cezalı, ligde sal oynasın.

Nereden
    Trabzon

Karagumruk ve İstanbul maçlarını fazla yıpranmadan geçmek önümüzdeki 3 final maçı adına güzel oldu.Avrupa biletini cebimize koyduğumuz değerli bir 3 puan aldık fakat hedef 3. olmak.Bu pozisyonu ligde en çok biz hakettik ve hakkımız olanı başaksehire bırakmayacağız.

Maçı analiz edecek pek birşey yoktu.Orta sahamız biraz boş göründü.Daha ciddi bir rakip bizi net şekilde zorlardı.Geniş bir kadromuz olmadığı ideal kadrodan bir iki oyuncu eksilince hemen kendini belli ediyor.(Uğurcan-menuier-denswill-eren-berat-umut-bardhi -visca-trezeguet-onuachu).Sezon başından beri yaptığımız denemelerde en yüksek verim aldığımız onbir bu oldu.

lig uzun maraton söyleminin ne kadar doğru olduğunu gösteren bir lig yaşadık.Örneklersek ligin ilk on haftasında birçok kişi lig 3.sü olarak adanademirsporu ilan etmişti.başaksehirde küme düşer mi acaba diye merak ediliyordu.O zaman ben şöyle demiştim.adananın oynayacağı maksimum futbol budur.Bizim takım ise daha üstüne koyacak lig 3. olmaya en yakın biziz.başaksehir küme düşme hattında ikende şöyle demiştim.Bu takımın orda olmaması gerekiyor aslında avrupa bileti mücadelesi vermesi lazım demiştim.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç garantilenmiş, bitmiş gitmiş, ondan sonraki istatistikler şöyleydi böyleydi diye bakmanın bir anlamı yok. Adamlarda zaten yenik duruma düşüp puan almak için saldıran bir takım gibi oynamadı. Topun gerisine geçip bekliyorlar. Alınca da ellerinden geldiği kadar pas yapıyorlar, sonra da kaptırıyorlar. Rezil bir takım işte. Rölanti de oynadık 2.yarıyı. 10 tane atamadık diye üzülmeyin yani

Hee başak ve bjk maçları kolay değil. 2 takımda hedefe kitlenmiş durumda. Güçleri yetecek mi göreceğiz.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler takım.
    Alıntı Murat Keçeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karagumruk ve İstanbul maçlarını fazla yıpranmadan geçmek önümüzdeki 3 final maçı adına güzel oldu.Avrupa biletini cebimize koyduğumuz değerli bir 3 puan aldık fakat hedef 3. olmak.Bu pozisyonu ligde en çok biz hakettik ve hakkımız olanı başaksehire bırakmayacağız.

Maçı analiz edecek pek birşey yoktu.Orta sahamız biraz boş göründü.Daha ciddi bir rakip bizi net şekilde zorlardı.Geniş bir kadromuz olmadığı ideal kadrodan bir iki oyuncu eksilince hemen kendini belli ediyor.(Uğurcan-menuier-denswill-eren-berat-umut-bardhi -visca-trezeguet-onuachu).Sezon başından beri yaptığımız denemelerde en yüksek verim aldığımız onbir bu oldu.

lig uzun maraton söyleminin ne kadar doğru olduğunu gösteren bir lig yaşadık.Örneklersek ligin ilk on haftasında birçok kişi lig 3.sü olarak adanademirsporu ilan etmişti.başaksehirde küme düşer mi acaba diye merak ediliyordu.O zaman ben şöyle demiştim.adananın oynayacağı maksimum futbol budur.Bizim takım ise daha üstüne koyacak lig 3. olmaya en yakın biziz.başaksehir küme düşme hattında ikende şöyle demiştim.Bu takımın orda olmaması gerekiyor aslında avrupa bileti mücadelesi vermesi lazım demiştim.
    Hocam twitter(x) hesabınız var mı? Takip etmek için soruyorum.

Nereden
    Trabzon

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler takım.
    Hocam twitter(x) hesabınız var mı? Takip etmek için soruyorum.
    twitter kullanmıyorum kardeşim geçmişten gelen alışkanlık burada sadece yazarım ara sıra kal sağlıcakla

Nereden
    Trabzon

Tutuyorum fanatiğiyim dediği takımın hocasını sevmediği için, Trabzonspor kupayı kazanamasın diye resmen dua eden hainler var burada. Kimse de sizin ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu diye sormuyor bu şuursuzlara.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)