Sayfa 106 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 56 96 104 105 106 107 108 116 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2940 adet sonuctan sayfa basi 2,626 ile 2,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 30.Hafta | Trabzonspor 2 - 3 Fenerbahçe | Maç Sonucu

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi konuda yorum yapacağımı sana mı soracağım? Bu konudaki çetelenin mendil tutanı sen misin?

Barca ile R.Madrid veya Bilbao arasında, ya da Marsilya PSG arasında oynanan bin maç vardır.
    Bunların içinden olaysız 995 maçı değil de olay çıkmış 5 maçı kendine örnek alacak kadar ruhsal sıkıntıların varsa bu senin problemin. Herkesin kendin gibi tımarhanelik olmasını beklemeyeceksin.
    Konumuz şu, hiçbir yerde 3-4 senede bir aynı olaylar tekrar etmez. Bu 1 kere yaşansa, istisna kabilinde bu anlaşılır. Mesela 2010-2011 yaşandıktan sonraki sene tepki verilir.
    Ha yok, her maç sahaya madde yağdırılıp, 3-4 senede bir sahaya veya hakeme birileri dalarsa onun adı sığırlıktır. Avrupa'da kimse kendi seyircisine sığır demez, çünkü bunu tekrar tekrar yapacak sığırlıkta tipler yoktur.

Geçmişe dönük yaşanmışlıklara tepkini tribünden tezahüratlarınla verirsin. Ama organize olup bir ağızdan reaksiyon verecek kabiliyetin yok, sahaya taş atalım, sahaya girelim tepki verelim... Geçiniz...

Ağaoğlu Özkan Hoca'dan da Sadri Şener'den de daha sivri midir değil midir bilemem. Sonuca bakarım.
    En büyük olayların İHO döneminde yaşandığını da biliyoruz az çok.
    Hiçbir iddiamızın kalmadığı, stres adına hiçbir yükün sırtımızda olmadığı bu maçta da işlerin bu kadar büyümesinden mevcut yönetimin ne denli meziyetsiz olduğunu da çıkarmak çok zor değil.
    Ostervolde ile yolda birebir ilişkim ile, tribünde taraftar olarak ilişkim birbiri ile alakasız şeylerdir. Kafa çalıştırmaktan bahsedip düpedüz kafasızlık barındıran bir karşılaştırma yapmaya luzüm yok.

Tribüne geleceksen, bunun kurallarını, yaptığın eylemin sonuçlarının nelere mal olduğunu bilerek geleceksin. Öfkene hakim olamayıp sorguya girince kıvranmayacaksın.
    Futbolun içinde elbette başka motivasyonlar da vardır. Lakin hiçbir motivasyon kendi kendine sürekli zararı haklı çıkarmaz.
    Kimsenin de Trabzonspor'un kinini yumuşatmaya çalıştığı yok.
    Kinini ne kadar diri tutarsan tut, öfken kendine zarar vermeyecek.
    Her yaptığın eylemde önce kendin ve kulübün zarar görüyorsa aleni sığırsın demektir. Arkasına adalet motivasyonunu koyup kulübü de kendini de bok çukuruna sokamazsın.
    Sokunca da "ben adalet için protesto yapıyordum" diyemezsin, kimse ciddiye bile almaz.

Kendine 1000 emsal içinden kötüyü örnek alan psikolojisi at tımarlama safhasına gelmiş tipler gelmiş entelektüellik, yalamalık kelimeleri ile güya karşısındakini aşağılıyor.
    Yalamalık senin gibi tiplerin işidir.
    Sen çok E.Doğan yalakalığı meraklısı isen kapısında yat mı demek lazım? Başkan Ağaoğlu iken bile E.Doğan'ı başımıza bela etmeye uğaşıyordun.
    Kelimeye bak.
    Boş herif.
    Mehmet Fatih Yavuz taraftarlık adı üzerinde taraf olmaktır..Senin statün nedir Trabzonspor'da yönetici misin teknik ekipdemisin ya da bu takımı yakından takip eden spor yazarımısın ki aklının da ermediği konuda Trabzonspor taraftarına itidal çağrısı yapıp sahaya giren taraftarımıza sığır diyebiliyorsun..Ortada bir sığırlık varsa şikecilerin sahadaki tahriklerine ve provakasyonlarına rağmen henüz PFDK sevklerini siyasi menfaat uğruna açıklayamayan ve sonrasında dakika 1 gol 1 misali sahaya giren renktaşlarımızı tutuklu yargılatan badem bıyıklı efendilerine çıtını çıkaramadan üç maymunu oynamaktır...

Benimle tartışmaya gireceksen önce o badem bıyığını keseceksin..

Aralarında husumet bulunan onlarca takım var dünya arenasında..Konunun cahili olduğun için birkaç örnrk verdim ama kafan basacak gibi değil..Basması için her sene Veledrome'da oynanan Marsilya-PSG maçlarını maddi durumun el veriyorsa git izle tavsiyesinde bulunuyorum..Bak bakalım sahaya ve psgli oyunculara neler atılıyor...

Ha nedir Batı Avrupa'da hukuk düzeni yasalar ve yaptırımlar kökleşmiş ve sağlam bir zemin oturtulduğu için aynı zamanda basın ve yargı özgürlüğü nirvanaya ulaşmış olduğu içindir artık o coğrafyanın insanları tribünde olay çıkarmaktan kaçınıyorlar..Belçika'da yaşanan Heysel faciası sonrası İngilizler bir müddet Avrupa kupalarına katılımdan kendilerini men etmişlerdi..Uzun lafın kısası oradaki saha olaylarının tekerrür etmemesi o topraklarda hukukun adaletin olduğunu gösterir yaptırımlarla olayların önünü aldığını gösterir..Bu tarafta ise futbola siyasi müdahale var..Hem şike yapan küme düşürülmüyor maddi manevi kazanımlar hak sahibine iade edilmiyor hem de söz konusu kulübün elemanları yüzsüzce arsızca pişkince provakasyon yapabiliyor yarayı deşebiliyor..Yani başka konularda pişkin pişkin sövdüğün Batı'da futbol liglerinde hükümetlerin seçim kaygısıyla adaleti hiçe saydığı veya federasyonlarib işine karıştığı bir tarafı kayırırken bir tarafı ezdiği görülmemiştir..Herifler koca Juve'yi düşürdüler şikenin başı Juveli yönetici Moggi'yi futboldan men ettiler..Yani ateşe su döktüler harlamadılar..Kafanın basmadığı olay bu sen sonuca bakıyorsun sahaya girenlere sığır diyorsun brn sebebe bakıyorum..Burası Trabzonspor forumu..Müslüman mahallesinde salyangoz satamazsın akıllı olacaksın..

Diğer taraftan Batı ülkelerindeki sportif organizasyonlardaki saha olaylarının azlığını baz alarak Tükiye'deki saha olaylarının fazlalığını kıyaslamak ve bunu sığırlık derecesinde eleştirmeyi cahilliğine veriyorum..

Adalet motivasyonuymuş...Lan memlekette adalet mi var ki adalet motivasyonu koyalım..Herkes kendi adaletini kendi sağlamaya çalışıyor işte..Bunun ardında yatan bu ortamı yaratan tipleri sosyal medyada deniz anası gibi laflarla savunmayı biliyorsun, sonucu kötü olunca suçsuz insanlara sığır diyorsun..Nihat Genç de senin gibi düşünüyor..Çakallar sahaya girdi diyor..O da şikecilere şirin görunme derdinde..Niye? Nicelik olarak bizden üstünler..Yalamalığın kitabını yazıyor..Yok birbirinizden farkınız..

Gelelim Ertuğrul'a..Ertuğrul'dan başka adayın var mı..Bu yükün altına girebilecek donanımlı iş disiplini olan kulübu çekip çevirecek bir adam var mı? Yalamalığını yaptığın Ağaoğlu neden kaçtı niye aday olmadı? Heralde Ertuğrul'u destekleyeceğim başka delikanlı çıktı taşın altına elini soktu da haberimiz mi olmadı..Çulsuz bir adam gelecekse bu kulübe varsın Ertuğrul orta sıra takımı yapsın bizi umrumda değil..Sorun Ertuğrul'da değil aslında senin gibi vasıfsız adamları kredi kartına taksitle komik rakamlara kulübr kongre üyesi yapmaktır sorun..Sorunumuz bu umarım bu sorun giderilir..Senin cahilliğin benim kulübe doğru başkanı seçmemi engelliyor..

Anlatabildim mi Mehmet Fatih Yavuz?
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Huge dallasin katıldığı Tff kaydı ibretlik seyretmeyenlere tavsiye ederim.

Adam , hakemlerin verdiği cevaplar karşısında yüz felci geçiriyor resmen.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

“Bu olayı dikkatle izleyen bir uzman, “dua edin, maskeli adama karşı futbolcularınız sert bir karşılık verdi de sonradan sahaya girenlerin cesareti kırıldı’ dedi. Tamamen katılıyorum buna…” demiş Ali Koç.

Bakın bu arsızlığın, utanmazlığın, yüzsüzlüğün bambaşka bir seviyesi. Bu kulüp normal bir kulüp değil. Kötülük genlerine işlemiş. Daha ne kadar şaşırabilirim dediğimde daha üst seviye şaşırabiliyorum.

Bu takıma karşı kini her daim diri tutmak lazım. Bunlarla saha içi ve saha dışındaki mücadele hakikaten hak mücadelesi.
    There is no spoon...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/muhtesemsolayak/...7Ctwgr%5Etweet
    Şikebahcelilerin icinde boyle akli basinda olanlarda mi varmis hayret tamami diyordum geri aliyorum yuzde 99,9 karaktersiz
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

10 yıl kupa alamadılar beyinleri yandı şirazeleri kaydı terörist kesildiler
    ne 30 yılı
    2 yıl daha olamasınlar
    ne tür mallık yapacakları kestirilemez
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Fenerbahçe’den 5 oyuncu PFDK’ya sevk edilecek. (Yağız Sabuncuoğlu)

• Osayi Samuel
    • Jayden Oosterwolde
    • Michy Batshuayi
    • İrfan Can Eğribayat
    • Furkan Onur Akyüz
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Antalya

çokça dillendirilen, cezaların bekletilme sebebi seçimler ve şikecilerin oyları
    ama şikeci kesimin cezaya bakıp oy değiştireceğini, herhangi bir siyasinin bunu düşündüğünü zannetmiyorum
    geşmişte örneği olması, sağlam ceza alacak olmamız ve istanbul'da bir Trabzonlu adayın bulunması sebebiyle cezaların bekletilme sebebi Trabzonsporlu seçmen
    ve bence buna göre bize sağlam ceza verip şikecileri 1-2 maçla -onları da sonra indirir kaldırırlar- geçiştirecekler

her şey kitabına göre olacak olsa biz yaptığımız vandallığın cezasını, daha önce defalarca olduğu gibi yine paşa paşa yatar çekeriz.
    bugün herhangi bir şekilde liglerde mücadele etmemesi gereken dünyanın en büyük şikecisi kulübün terörist futbolcuları da hakim karşısına çıkarılır, tff tarafından da 8-10 ay gibi sağlam cezalar alır.

kuru beyinsiz bir kalabalık var.
    saçma salak açıklamalarla bir haftadır futbol kamuoyunu maymun ettiler
    bir kişi de çıkıp demiyor ki "alt lige düşeceğiz sonra seneye yine birinci lige çıkmaya çalışacağız (ve muhtemelen çıkacağız). eee biz napmış olacağız böylece

şu var kayıtlarından sonra bizim maçta b.ktan bir pozisyondan sahadan çekilmeyi akleden istanbulspor ve diğer kulüplerin herhangi bir pozisyon almaması, olaya girmemesi hepsinin kime hizmet ettiğini, amaçlarının ne olduğunu çok güzel gösteriyor
    asıl yangını bu kulüplerin yapması gerekirken yine ligi çıkarları için rezil hale getirenler her gün afkurup duruyor
    Eze eze 2021-2022.

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

• Osayi Samuel
    • Jayden Oosterwolde
    • Michy Batshuayi
    • İrfan Can Eğribayat
    • Furkan Onur Akyüz
    Fred mert hakan mert müldür yok mu ?

Nereden
    Antalya

Alıntı makbernatsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fred mert hakan mert müldür yok mu ?
    fred ve mert hakanın pek bi şey yaptığı yok
    ortaya dökülen görüntüler itibariyle
    m.hakan ilk içeri kaçanlardan, tribüne aptal aptal gülme dışında da bir hareketini görmedim

mert müldür olmalıydı bir tekmesi var
    köşe bayrağıyla kovalanmadan önce
    Eze eze 2021-2022.

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2010-2011 sezonundan sonraki en şaibeli sezonu izliyoruz...

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://twitter.com/muhtesemsolayak/...7Ctwgr%5Etweet
    Şikebahcelilerin icinde boyle akli basinda olanlarda mi varmis hayret tamami diyordum geri aliyorum yuzde 99,9 karaktersiz
    Nadir de olsa var böyle işte aklı başında, araştıran, sorgulayan, dile getiren...
    Helal olsun sana genç
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 yıl kupa alamadılar beyinleri yandı şirazeleri kaydı terörist kesildiler
    ne 30 yılı
    2 yıl daha olamasınlar
    ne tür mallık yapacakları kestirilemez
    Bu sezon da olamazlar inşallah
    Bizim 1996'da yaşadığımız travmayı yaşasınlar.
    Penaltılarla bu haftaya kadar geldiler.
    Her ne kadar GS'de şikenin kralını yapmış olsa da şikebahçe olacağına Cincon olsun.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siyasetin yönettiği iğrenç, kukla bir lig yaşanıyor. bu seneyi gördükten sonra artık benim bu ülkedeki futbol iklimine güvenim zerre kalmadı. kimin daha çok güçlü lobisi varsa ligi alıp götürüyor. futbola dair hiç bir şeye bu ülkede 1 kuruş para vermemek lazım.
    Evet çok doğru.
    Gücün yoksa haklı olsan yok fayda
    Gücün varsa hırsız olsan çok fayda
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

• Osayi Samuel
    • Jayden Oosterwolde
    • Michy Batshuayi
    • İrfan Can Eğribayat
    • Furkan Onur Akyüz
    Oy kaygısı yüzünden badem bıyıklıya talimat verip haftaya bıraktırmıştır Reisimiz
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı makbernatsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010-2011 sezonundan sonraki en şaibeli sezonu izliyoruz...
    Evet. O sezon radara yakalandılar.

Bu sezon açık seçik yapıyorlar, üstelik utanmadan, kızarmadan...
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Fatih Yavuz taraftarlık adı üzerinde taraf olmaktır..Senin statün nedir Trabzonspor'da yönetici misin teknik ekipdemisin ya da bu takımı yakından takip eden spor yazarımısın ki aklının da ermediği konuda Trabzonspor taraftarına itidal çağrısı yapıp sahaya giren taraftarımıza sığır diyebiliyorsun..Ortada bir sığırlık varsa şikecilerin sahadaki tahriklerine ve provakasyonlarına rağmen henüz PFDK sevklerini siyasi menfaat uğruna açıklayamayan ve sonrasında dakika 1 gol 1 misali sahaya giren renktaşlarımızı tutuklu yargılatan badem bıyıklı efendilerine çıtını çıkaramadan üç maymunu oynamaktır...

Benimle tartışmaya gireceksen önce o badem bıyığını keseceksin..

Aralarında husumet bulunan onlarca takım var dünya arenasında..Konunun cahili olduğun için birkaç örnrk verdim ama kafan basacak gibi değil..Basması için her sene Veledrome'da oynanan Marsilya-PSG maçlarını maddi durumun el veriyorsa git izle tavsiyesinde bulunuyorum..Bak bakalım sahaya ve psgli oyunculara neler atılıyor...

Ha nedir Batı Avrupa'da hukuk düzeni yasalar ve yaptırımlar kökleşmiş ve sağlam bir zemin oturtulduğu için aynı zamanda basın ve yargı özgürlüğü nirvanaya ulaşmış olduğu içindir artık o coğrafyanın insanları tribünde olay çıkarmaktan kaçınıyorlar..Belçika'da yaşanan Heysel faciası sonrası İngilizler bir müddet Avrupa kupalarına katılımdan kendilerini men etmişlerdi..Uzun lafın kısası oradaki saha olaylarının tekerrür etmemesi o topraklarda hukukun adaletin olduğunu gösterir yaptırımlarla olayların önünü aldığını gösterir..Bu tarafta ise futbola siyasi müdahale var..Hem şike yapan küme düşürülmüyor maddi manevi kazanımlar hak sahibine iade edilmiyor hem de söz konusu kulübün elemanları yüzsüzce arsızca pişkince provakasyon yapabiliyor yarayı deşebiliyor..Yani başka konularda pişkin pişkin sövdüğün Batı'da futbol liglerinde hükümetlerin seçim kaygısıyla adaleti hiçe saydığı veya federasyonlarib işine karıştığı bir tarafı kayırırken bir tarafı ezdiği görülmemiştir..Herifler koca Juve'yi düşürdüler şikenin başı Juveli yönetici Moggi'yi futboldan men ettiler..Yani ateşe su döktüler harlamadılar..Kafanın basmadığı olay bu sen sonuca bakıyorsun sahaya girenlere sığır diyorsun brn sebebe bakıyorum..Burası Trabzonspor forumu..Müslüman mahallesinde salyangoz satamazsın akıllı olacaksın..

Diğer taraftan Batı ülkelerindeki sportif organizasyonlardaki saha olaylarının azlığını baz alarak Tükiye'deki saha olaylarının fazlalığını kıyaslamak ve bunu sığırlık derecesinde eleştirmeyi cahilliğine veriyorum..

Adalet motivasyonuymuş...Lan memlekette adalet mi var ki adalet motivasyonu koyalım..Herkes kendi adaletini kendi sağlamaya çalışıyor işte..Bunun ardında yatan bu ortamı yaratan tipleri sosyal medyada deniz anası gibi laflarla savunmayı biliyorsun, sonucu kötü olunca suçsuz insanlara sığır diyorsun..Nihat Genç de senin gibi düşünüyor..Çakallar sahaya girdi diyor..O da şikecilere şirin görunme derdinde..Niye? Nicelik olarak bizden üstünler..Yalamalığın kitabını yazıyor..Yok birbirinizden farkınız..

Gelelim Ertuğrul'a..Ertuğrul'dan başka adayın var mı..Bu yükün altına girebilecek donanımlı iş disiplini olan kulübu çekip çevirecek bir adam var mı? Yalamalığını yaptığın Ağaoğlu neden kaçtı niye aday olmadı? Heralde Ertuğrul'u destekleyeceğim başka delikanlı çıktı taşın altına elini soktu da haberimiz mi olmadı..Çulsuz bir adam gelecekse bu kulübe varsın Ertuğrul orta sıra takımı yapsın bizi umrumda değil..Sorun Ertuğrul'da değil aslında senin gibi vasıfsız adamları kredi kartına taksitle komik rakamlara kulübr kongre üyesi yapmaktır sorun..Sorunumuz bu umarım bu sorun giderilir..Senin cahilliğin benim kulübe doğru başkanı seçmemi engelliyor..

Anlatabildim mi Mehmet Fatih Yavuz?
    Batı'dan örnekleri kendin verdin, ben de sana batıdan örnek alacaksan istisnai olan yanlış kısmını değil, genel olan doğru kısmını alacaksın dedim.
    Sanki Batı örneğini ben vermişim gibi gelmiş bana batı ile Türkiye arasındaki farkları anlatmışsın.
    Buna kendin çalıp kendin oynamak diyorlar.

Ben ülkede Adalet var da demedim. 200 senedir bu coğrafyada adalet yok. Ne zaman düzelir bilmem. Anlaşmazlık konumuz da değil zaten.
    Hali hazırda adaletsizlik olduğunu inkâr eden mi var? Hiç görmedim.
    PFDK sevklerinin seçim kaygısı sebebi ile, özellikle FB li topçulara verilecek cezaların bilinçli ertelenmesinin aleni çakallık olmasının konumuz ile ne ilgisi var?
    Bu başlıktaki mesajlarında Trabzonspor, taraftarına vuran FB li topçuların ceza alması için elinden geleni yapmalıdır diyen birine ne anlatıyorsun boş herif?

Adaletin olmaması, kontrol mekanizması sorunlu sığırların yediği haltlar sonucunda kulübün sürekli zarar görmesine bahane değildir.
    Adaletsizilk var, kulübüm zarar görüyor, biraz da benim tepkim yüzümden görsün diyerek sahaya dalan sığırdır. Destek veren gibi...

Evet, taraftarım ben.
    Taraftarı olduğum kulübe zarar veren tribündeki taraftarı da olsa benim için farketmez.
    Ülkedeki adaletsizliği düzeltmek meşakkatli ve uzun vadeli bir iş. Bunun Trabzonspor'a verdiği zararı yok etmek de öyle.
    Lakin tribünden sahaya dalan sığırları ve destekçilerini def etmek çok daha çabuk çözülebilecek bir sorun.
    Böylece taraftarı olduğumuz kulübün gördüğü zararı bir nebze azaltmış oluruz.
    Son paragrafa istinaden,
    Ertuğrul Doğan'ın başkan adaylığına giden süreçten bahsettim, kıvırma.
    Kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu iken, bu kulüp şampiyonluğu garantilemişken, Ağaoğlu'nun aslında hiçbir şey yapmadığını, şampiyonlukta payının falan da olmadığını, işi yapanın Ertuğrul Doğan olduğunu, Ağaoğlu'unun gitmesi Doğan'ın başkan olması gerektiğini burada tekrar edip duran sen ve benzeri at tımarlaması gereken taifeydi.
    Ağaoğlu, takımı ekibi ile birlikte şampiyon yapmasına rağmen, sen ve senin gibi düşünenler yüzünden önce pasifize edildi, sonra da mevcut durumu Doğan olmadan finansal olarak kotaramayacağını düşündüğü için bıraktı.
    Ağaoğlu'unun başkanlığı, Doğan'ın asbaşkanlığı bu kulüp için ideal yönetimken sen ve senin gibiler yüzüden bu sistem bozuldu. Senin gibiler diyorum, yönetimde de vardı bunlardan. Avcı da dahil.
    Ve evet,
    Asla İbrahim Hacıosmanoğlu ve Ertuğrul Doğan gibi, para dışında bir vizyon sunamayan adamlara oy vermedim, vermeyeceğim. (Para da kendi paraları değil. Sponsor vs. Bilançoda ceplerinden konulan para falan görmedim. Gören varsa göstersin. Bir de utanmadan yalan konuşuyorlar 130 milyon euro soktuk diye.)
    Kulübe seçilecek doğru başkanın bu profil olduğunu düşünenlerle olan savaşım da ebeden devam edecek.

Bu arada, siyasetten şikayetçi olup onların destek ve talimatı ile başa geçmiş yönetimi pohpohlamak da nasıl bir tezattır bilemedim.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (28.03.2024 Saat 11:45 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Zonguldak

Mübarek aydayız sevgili kardeşlerim.
    Birbirimizi incitmeyelim.
    Ortak paydamız Trabzonspor'umuz
    Eleştiri tabi ki her zaman yapılabilir ancak biraz sakin ve itidalli olalım.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Madalya da takacaklarmış ama o kadarına yüzleri tutmamış sanırım.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kayseriliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceza almayacakları zaten belliydi. Şaşırmaya gerek yok.
    Doğruya doğru konuşmak lazım, adamlar saha dışında çok çok güçlü.
    Bizim baş edebilecek gücümüz yok.

Envoyé de mon 2107113SG en utilisant Tapatalk

Saha dışında çok güçlü olmalık bir olay yaşanmadı bence.
    Eğer ceza almayacaksalar galatasarayın bu sefer ligden çekilmesi lazım.
    Böyle adaletsiz yarış mı olur.

Bu ligde oynamanın bir anlamı yok. iyi yada kötü ceza alacaklar.
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saha dışında çok güçlü olmalık bir olay yaşanmadı bence.
    Eğer ceza almayacaksalar galatasarayın bu sefer ligden çekilmesi lazım.
    Böyle adaletsiz yarış mı olur.

Bu ligde oynamanın bir anlamı yok. iyi yada kötü ceza alacaklar.
    Ortada yarış marış yok. İki takımın bilek güreşi var ve durum çığrından çıkmış vaziyette. Aslında toplum neyse onların yansıması her şey.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet sevgili badem biyik severler, gordunuz degil mi sizinkilerin yaptigini?secim korkusundan fblileri pfdk'ya bile sevk edemiyorlar.burada sabaha kadar sahaya inenleri,sahaya yabanci madde atanlari elestirelim(ki cok elestirdik) ama aranizda badem olup iktidar tarafindan nasil katledildigimizi dile getirecek babayigit yok mu?

olduresiye tekme tokat yiyip ustune hala o cocuklari tutuklu yargilayan badem biyik hukukuna kimsenin sesi cikmiyor.bu sekilde rahat rahat hukuksuz karar verebilmelerinin yegane nedeni bademlere olan sorgusuz sualsiz biatinizdir.forumda da bu tiplerden cokca mevcut.dagi tasi elestirip bu konu hakkinda tek kelam etmekten cekiniyorlar.utanmazlar.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortada yarış marış yok. İki takımın bilek güreşi var ve durum çığrından çıkmış vaziyette. Aslında toplum neyse onların yansıması her şey.
    Öyle zaten. sinir oluyoruz falan ama kendimizi yıpratıyoruz.

Hiç bir şeyin düzeldiği yok. 2 Takımda nerdeyse bu sezon puan kaybetmemiş ancak HAKKIMIZ YENİYOR diyerek ortalığı ayağa kaldırıyorlar. yaw kardeşim puan kaybın yok. yine bi tek biz çomak sokmuşuz size onda da penaltı tekrar ettiniz, 2 tane verilmeyen golümüz var vs vs vs...
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Nereden
    Zonguldak

Hiç bir şeyin düzeldiği yok. 2 Takımda nerdeyse bu sezon puan kaybetmemiş ancak HAKKIMIZ YENİYOR diyerek ortalığı ayağa kaldırıyorlar. yaw kardeşim puan kaybın yok. yine bi tek biz çomak sokmuşuz size onda da penaltı tekrar ettiniz, 2 tane verilmeyen golümüz var vs vs vs...
    Kadıköy'de Mete Kalkavan adisinin kanırtmalarına rağmen saplamıştık. Hatta Enis'in son dakikada attığı golü de öncesinde Trezege'nin faul yaptığı gerekçesiyle iptal edince, yedek kulübemizde AA ve yardımcıları gülmüştü.

5 gol atmıştık. Rakibin attığı 2 penaltı da iptal edilmeliydi. Üstelik verilmeyen ikinci sarıdan kırmızılar da vardı. Maçın gerçek skoru 0-5 aslında
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (28.03.2024 Saat 14:51 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Antalya

şurası çok çarpıcı ya
    şerefsizler alabilecekleri maksimum 90 puanın 80ini almışlar
    lehlerine iki maçta bir penaltı çalınmış rekor kırmışlar
    en çok şampiyon olan, konuşulan, kayrılan, kollanan, yalakalık yapılan... camialar
    ama gel gör ki
    engelleniyorlar
    düşmanları çelme takıyor
    şikeci aziz de çıkmış düşmanın adını koyun diyor, bizimkisi feöydü diyor
    hani şu "fetö de bizim gibi mağdur" dediği, arayıp halini hatrını sorduğu, kulübe üye yaptığı, milyonlarca fenerli mensubu olan fetö.
    yeni bi düşman lazım bu hırsız cicişlere. yoksa sürüyü yönlendirmekte zorlanıyorlar
    fetö-hükümet savaşından kaybeden fetöye kaldı ihale
    h. sonu seçimden zayıf çıkan hükümet bu hırsızların açık düşmanı haline gelebilir
    bi beş yıl da ne varsa bu tarafa itelerler
    son iki yıldır bi yandan hükümete yalakalık yapıp bi yandan serzenişte bulunmaları da tam olacakları kestiremediklerin
    yeni bir "memleket elden gidiyor" hikayesi yükleniyor kanaatimce
    Eze eze 2021-2022.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Özlemişim lan forum kavgası okumayı
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)