Sayfa 110 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 60 100 108 109 110 111 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2933 adet sonuctan sayfa basi 2,726 ile 2,750 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig 30.Hafta | Trabzonspor 2 - 3 Fenerbahe | Ma Sonucu

Enes Bakaya60 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Krehir
    Ya
    35

Ali Ko cidden ok zavall, ok komik bir insansn sen ya..
    S.V.A.K.O
    FATH TEKKE

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Elalemin milyarderi Mars'a rettii aracn galerisini kuracak, bizimki de "h bizi ampuan yapmayacaklar"
    zkan SMER

Ertan 51 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    Nide
    Ya
    54

Alnt emre6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kardeim yazdklarnda hakl olduun yerler muhakkak vardir. Baz konularda bilgili de olabilirsin. Ama islam dinini anlamadigim cok net ortada. Zaten anlam olsan bunkadar yksek bir ego ve bu kadar kotu ve argo bir dile sahip olmaman gerekirdi. slubunu biraz dzeltmedi beklerdim.
    evrende kotu ak partililer olabilir. Ama cok genelleme yapip, cok sacma sapan eletiriler getiriyorsun. Ak partiden de kurucularndan da yonetenlerinden de nefret ediyor olabilirsin. Ama bunu bu kadar neredeyse kfr edecek seviyede ifade edemezsin. Bir snrn olsun artik kardeim.
    Yazlarn gren okuyan ak partililer sana bir sey yapm da ondan bu seviye nefret dolu olduunu zannederler. Yapma .
    Batya akn, islama, mslmanlara nefrete dnmesin. Dinleri okumu olabilirken ama bu anladn manasna gelmez. nk anlamadn ayan beyan ortada.
    Tamamen nefret dolu bir objeye dnmsn. Normal hayatta da bu kadar nefret doluysan evren ciddi zarar verirsin. Demez. Korkma bunkadar kolay insanlar.
    Forumdur rahat rahat yazyoruz. Ama eletiri ile hakaret arasinda ki fark bir ortaya koyalm. Gnn birinde biri kar senin en sevdiklerine de ayn oranda hakaret eder, zlrsn. Dediim gibi demez.
    Yaz fikirlerini de su nefret ve hakaret dilinden vazge bence.
    Kendi adima benim de slubu kardm olmutur. Ama emin olun bunun ana sorumlusu forumda adaleti salamakla grevli yneticilerdir.. hep kendi grne olumlu bakp, kart gr olunca dur bir dakika dersen, senin amacn adalet degil ,imtiyaz istemektir. Zaten ulkenin de ana sorunu bu.
    Hickimse hicbir platform adalet filan istemiyor. Herkes gc gc yetene. Ama sorsak onun haricindeki yerlerde adaletsizlik var diye bir dunya konuur.
    Doktorum;
    David Luiz rektan daha hafif bi uslup ile yazmas konusundaki uyarnda haklsn, krmadan dkmeden fikir bildirmek lazm doru ama inan ki sabretmek zor.
    nceden Dindar insanlara sayg duyar, sohbetinden 1 satr kendimize uyarlayp ders alrsak mutlu olurduk.
    imdi grdme svyorum iimden,tiksiniyorum. Sebebi ise Dindarlnn Allaha ve Peygambere deil partisine uyarl olmas.
    Bi insan hem Dindarm diyor hem siyasetle urayorsa,
    David Luiz in dedii tm laflar hak ediyor bizim corafyada, nk Dinin yasaklad ne varsa lkem siyasetinde mevcutta ondan, aklna gelecek tm gnahlar, tm pislikler mevcut bizim lkenin siyasetinde.
    Balk amacndan baya kt, ben bunu bizle ilgili yle balaym, bu siyasal slam yle mide bulandrc bir ey ki, hem lmne Trabzonsporluyum dedirtir, hemde kupan alan adama toz kondurttmaz. Bunu bilip bu iki yzlle susmak ve sabretmek te zordur.
    Mesela ben senin dediini yapp sert yazmayp gnl krmamaya alanlardanm ama inan ki bu gzelim Dini partisine uyarlayanlar iin aynen David arkada gibi dnyorum, dediklerinin ouna katlyorum.

Ha bi arzal i gdm daha var
    Bu balkla alakal,
    mkanm olsa mert hakan ve irfancan n futbol hayatn bitirirdim, yani her insan sizler kadar sa duyulu olamyor.
    ike yapann,ikecileri kollayann,ikeye ike diyemeyenlerin Allah bin trl belasn versin inallah.

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    ngiltere

Alnt emre6117 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Neyse Allah evrendekilere sabr versin. Bir doktor olarak sana verebileceim en iyi tavsiye acilen bir psiyatrist veya psikolaa gitmen. Kendini getim , evrene de zarar veriyorsundur. Bu kadar nefret ve ego iyi bir ey deil. Ciddi bir nefis terbiyesine ihtiyacn var gibi duruyor, ama islam dinine de inanmyor gibisin. Bu dnyada da ahirette de iin zor duruyor. Allah sana hidayet ve ifa versin ne diyeyim baka. Yazdklarn zerinden bir n tan da yazardm neyse dediim yerlere gidersen aa yukar tahmin ettiim tany koyarlar.
    Senin gibi asalaklarla bu forumda muhattap olmamn sebebi Trabzonspor'un haklarn sonuna kadar savunmamdan kaynaklanmakta..Yoksa gerek hayatta lks iinde yaadm iin yz yze gelsek yzne bile tkrmem tkrmden deersiz bir insan evladsnz..

Tartmann bandan beri trolln yaptn ve Trabzonspor'dan daha ok sevdiin biricik partine toz kondurmamak iin eilip bklyorsun..

Senden doktor olmaz sen sanrm akp dneminin devlet hastsnesine torpille atad memur kategorisindeki bir hademesin..izofrenliin ve paranoyakln yle bir boyuta ulam ki karndaki adam mensup olduu veya olmad dine gre yorumluyorsun..Mnafk herif git o plastikten yaplm belini ortopedi uzmanna gster bu kadar eilip bklmenin kvrmann tedavisi mutlaka vardr..Benim badem bykl emrelerden alacam bir hayat dersi yok..Zaten doktorlar da yurt dna karyorsunuz..Sinek gibi ezileceiniz gnler gelecek bademcik emre..Daha pskiyatri ismini yazmay beceremiyorsun doktorum diye palavra atyorsun..Lan her gn hastanede hademelik yaparken Psikiyatri polikliniinin kapsndaki tabelaya bakmadn mi bu "psikiyatri" nasl yazlyor diye..Doktormu..Klahma anlat...

yi gldrdn beni mnafk emrecik..
    Konu David_LuiZ4 tarafndan (02.04.2024 Saat 21:01 ) deitirilmitir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    ngiltere

Benim hem Akpli hem Trabzonsporlu geinen bir adamla dnyada ve te tarafta neresi olursa olsun hibir artta bir dostane iliki kurduum seviyeli konutuum grlmedi grlmeyecek de..slup falan filan hikaye..Bunlarn derdi biricik partilerine toz kondurmamak..Hrsz partilerinon borazanln yapmak..Bunlara kar kfr argo ne varsa kullanacaksn..Bir mnafkla normal yollardan temasa gemek kafasna bir ey sokmak mmkn deildir ben ok denedim olmad siz de denemeyin boa zaman kayb..Herkese anlad dilden cevap vereceksin..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    52

mark, kibirli yal ocuu yine samalad.

ikebahenin siyasetle ilgisi, ilikisi olmaz dedi.

Yersek

Duy da inanma!

Hani ligden ekiliriz diyordun, yemedi mi, yoksa Avrupa'da oynayacak lig bulamadn m?
    2010-2011 SEZONU SPER LG AMPYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    52

Alnt David_LuiZ4 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Benim hem Akpli hem Trabzonsporlu geinen bir adamla dnyada ve te tarafta neresi olursa olsun hibir artta bir dostane iliki kurduum seviyeli konutuum grlmedi grlmeyecek de..slup falan filan hikaye..Bunlarn derdi biricik partilerine toz kondurmamak..Hrsz partilerinon borazanln yapmak..Bunlara kar kfr argo ne varsa kullanacaksn..Bir mnafkla normal yollardan temasa gemek kafasna bir ey sokmak mmkn deildir ben ok denedim olmad siz de denemeyin boa zaman kayb..Herkese anlad dilden cevap vereceksin..
    AKP'nin iplii pazara kt renkta. Bunlarla hi tartmaya girip kendini yorma. Emekliler bata olmak zere halk, kendisiyle dalga geen, hakaret eden, kfreden, onu grmezden gelen, ne yaparsak yapaym (montaj videolar, hamaset siyaset, CHPKK safsatalar, alg operasyonlar vs.) bana oy verirler diyen zihniyete, srf kendi saltanatn dnen kiiye sandkta yumruu gsterdi. Bu son uyaryd. Ha akllanr m otorite, hi sanmyorum. Kibirli, tekiletiren, kutuplatran ezcmle kendisi gibi dnmeyen insanlara dmanca davranmaya devam edecektir.

Trabzon ehri, Trabzonspor'umuzu siyasi otoriteye kurban etmitir. %51 yetmez, %61 olsayd plaka olurdu en azndan

2010-2011 ampiyonluk kupas bir kiinin iki duda arasnda dural takriben 13 yl oldu.

Devam Trabzon ehri, %51 yetmez
    Konu HOPA'LI TS'L tarafndan (02.04.2024 Saat 21:55 ) deitirilmitir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    52

Alnt Enes Bakaya60 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ali Ko cidden ok zavall, ok komik bir insansn sen ya..
    mark, kibirli yal ocuu

O artk gitsin Ko Holding'deki grevlerine dnsn.

Futbola ok zarar verdi.

GS ve TS takmlarnn taraftarlarnn ikebaheye olan nefret, fke ve kzgnlklarnn en byk sebebi en bata kendisi ve sonra badem bykl tff bakandr. kisi de derhal futboldan bir daha gelmemek zere ayrlmaldr.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    52

Alnt Tahir61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2011 kupasn da kaldrrlarsa tamamdr
    terrist kulp hrsz camia arsz yalakalar
    yle aalk, alak, hazmsz, kibirli, mark bir camiadr ki sezon banda 5 yldzl formayla antrenmana kmlard.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Tekke - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Terbiyesiz erefsiz herifler..Koca Trabzonspor'u bir zadegan iin sattklar yetmezmi gibi utanmadan sklmadan BMN forumda hasbihal edebiliyorlar..Yzsz herifler..Gelmiler bir de bana dinden imandan slam'dan bahsediyorlar...

Mnafk adamlar..Tsli grnen satlmlar sizi..
    Yuh artk

deyvidimsi karde, MFYavuza benim de katlmadm ok oldu, ama 31.03 zaferi sanyorum sizi iyi gazlam, ok ayp etmisin.

Hakaret ettiin ocuklarn hepsi senden samimi-senden iyi Trabzonsporlu, zira 31.03 e kadar psp-sonra aslanlk yapmadlar.

ok kzdm, daha ar da yazardm ama rica ediyorum bir yerde dur, BMN hi olmad kadar POZSYON ALDI ikecilere kar, u konuyu kapatn

SAYIN BMN, bu konuda baka yorum yazdrmayn, olay mide bulandrc hale geldi.
    lke, 3 bytlm ile eski efsane arasnda yarn olduu ve kayrlanlarn kazand bir arenayd. Kayrlmadan byk birey kazanldnn tek spat Trabzonspor idi ve yine yapt, bu ok byk bir i, baaranlarn baars dnya apnda bir i!

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    52

Vay Kuzu Ali'ye bakn hele

Ertelenmezse ve yabanc hakem atanmazsa Sper kupa mana kmayacakm veya U19 ile kacakm.
    2 sezon ZTK malarna kmayacakm veya U19 ile kacakm.
    Trk Futbolunu UEFA ve FIFA'ya ikayet edecekmi.
    Yurt d organizasyonlarna katlmak (bunu tam anlayamadm, Avrupa liglerine mracaat etmek gibi anladm?)

Defolun gidin erefsizler
    Kurulduun gne lanet olsun ikebahe
    Konu HOPA'LI TS'L tarafndan (02.04.2024 Saat 22:30 ) deitirilmitir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Cezal ye
    yelik tarihi
    15.03.2010
    Nereden
    Ankara

Hani ligden cekiliyordu bu sikeci kolpacilar yetki maddelerinizi yesinler, azicik delikanli idiyseniz ligden defolup gitseydiniz ya

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    38

Alnt Adem Erdoan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Elalemin milyarderi Mars'a rettii aracn galerisini kuracak, bizimki de "h bizi ampuan yapmayacaklar"
    Bir de forumda bile buna cok vizyonlu diyen hemerilerimiz vardi. Bunu kkken drdler filan mi. Gerci kitlesini iyi kekliyor. Hani kume dme isteyip, o durumda seneye bakan olatak kalacakt.
    Hayatnda bu kadar yalan ve palavrayi bir arada syleyen insan cok zor bulunur.
    Gerekten bu ali koc denen kiilik cok problemli bir insan..ii gc kaos kartmak.
    Tam fbye baskan olarak yakacak tipte bir isim. Valla gs camiasna helal olsun. Iyi urayor bu yal ocuuyla, her yerde de amarlayip geiyorlar. Bu fb kupa almasn ali koc kupa kazanmasn da kim kazanrsa kazansn desteim onadir.
    Su ali koc denen kisiye koca ulkede hayrdr diyen bir trabzonlu nasil olmaz ya. Erturul doan cok iyi arkadana bak hele.
    Ali koc sen trabzonlularn ve delilerin ilelebet dusmani olarak kalacaksn.
    Ve ali koc iyi bir insansa olmas gereken hicbir zellie sahip olmayan, ar kibirli, egoist, narsist, palavrac, kazanmak icin her yolu mbah gren, her turlu alavereye girebilecek biridir.

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    38

Tff adam olsan su fbye bir s.git ekmen lazim ama nerede sen de o cesaret. Ya da ligin geri kalan takmlar adam olsa hepsi ortak bir aklama yapip bu fbyi biz ligde istemiyoruz. Nerede oynayacaksa oraya gitsin demeli. Ama iste para ve g.
    Fb camias bu ligin kanseridir. Yorumcusu, traftari ,baskani, yneticisi, futbolcusu, hepsi mi problemli olur bir camiann.. yok bu loca fb camiasnda akli basnda, doru dzgn insanlar..bir camia toplu olarak nasil bu kadar kirli olabilir.
    Akll filan da deiller. Srekli kendilerini de rezil ediyorlar ve nefret ettiriyorlar. Sempatik hicbir taraflar da yok. ok garip bir camia bunlar. Allah kredelim ki fb li deiliz.

yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    Bursa
    Ya
    38

Senin gibi asalaklarla bu forumda muhattap olmamn sebebi Trabzonspor'un haklarn sonuna kadar savunmamdan kaynaklanmakta..Yoksa gerek hayatta lks iinde yaadm iin yz yze gelsek yzne bile tkrmem tkrmden deersiz bir insan evladsnz..

Tartmann bandan beri trolln yaptn ve Trabzonspor'dan daha ok sevdiin biricik partine toz kondurmamak iin eilip bklyorsun..

Senden doktor olmaz sen sanrm akp dneminin devlet hastsnesine torpille atad memur kategorisindeki bir hademesin..izofrenliin ve paranoyakln yle bir boyuta ulam ki karndaki adam mensup olduu veya olmad dine gre yorumluyorsun..Mnafk herif git o plastikten yaplm belini ortopedi uzmanna gster bu kadar eilip bklmenin kvrmann tedavisi mutlaka vardr..Benim badem bykl emrelerden alacam bir hayat dersi yok..Zaten doktorlar da yurt dna karyorsunuz..Sinek gibi ezileceiniz gnler gelecek bademcik emre..Daha pskiyatri ismini yazmay beceremiyorsun doktorum diye palavra atyorsun..Lan her gn hastanede hademelik yaparken Psikiyatri polikliniinin kapsndaki tabelaya bakmadn mi bu "psikiyatri" nasl yazlyor diye..Doktormu..Klahma anlat...

yi gldrdn beni mnafk emrecik..
    Sana ataym mi diplomami amip zekal, evrimimi tamamlayamam insanms varlk. Ha bir de ok zenginmi bak sen. Neyse sen dedigimi yap, en azindan evrene zarar verme. nk ar zararl bir varla benziyorsun. Nefretin akln ve her eyini yitirmene yol am. Gerekte hicbir vasfn olmamasna ramen egon imi de imi. Laftan anlayamayacak seviyeye gelmi. Ebu cahille yaracak seviyelere kmsn da mslmanlar beenmemekte bile balamsn..
    Senin konusma ile iletiim kurulamiyacak seviyede psikolojik bir vaka olduun da cok net. Tanin da oldukca bariz. Zaten dedigim gibi gitsen belki de topluma daha fazla zararn olmasin diye bir klinie kapatilacaksin..
    Bariz bir ruh hastassn.
    Benim alanm da degil senin hastaln o yzden , hastaln ile ilgili alana gitmelisin. Emrelerden alacan hayat dersini filan fazlasiyla amsn.
    Acaba azck da olsa stn zekn da kullansaydn da telefonun yazarken baz kelimeleri hatal olarak dzeltebileceim de dnseydin. Yok psikiyatri yazamamm da o yuzden doktor degil en fazla hademe olabilirmiim. Adamdaki zeka seviyesine bakin hele.
    Elin gavuru mnafk bile yapt bizi ya neyse. Elbet lm var, elbet hesap var. Orada grlr baz eyler. Kim mnafikmis, kim mslmanm kar ortaya david luis sen hic merak etme.
    Konu emre6117 tarafndan (02.04.2024 Saat 23:23 ) deitirilmitir.

Tahir61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.09.2009
    Nereden
    Antalya

hibi ey olmadysa bile bi eyler oldu ok eyler de olmu olabilir

danszlklerini gzmze soktular
    namus davalar cas davasn hatrlattlar
    bizi 2011lere gtrdler
    alanmaya szlanmaya kayrlmaya devam
    bei deil topunun can cehenneme

yarndan itibaren ynetim taktik deitirmeli
    gemi rezaletlere verilen cezalar, savunmalar emsal gsterilip en az cezay almak iin her trl pislik yaplmal
    lke artlarna istanbul takmna zel kitaba gre verilecek ceza 4 matr, itirazla da 3.
    Konu Tahir61 tarafndan (03.04.2024 Saat 00:04 ) deitirilmitir.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatszlk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazm Gibi Sev.

Onur Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

u an lkede ciddi bir i ileri bakan ve adalet bakan sknts var bu net. Bu ikisi bakan filan olamaz bunlardan hibir ey olmaz.

Seim sonular bence bu ikisinden balanarak deerlendirilmeli.

Futbol zerinden bizim ehrimizi zerklikle filan ilikilendirebilecek crete sahip olanlar devlet eliyle kolland ve dahas martld srece bir sonraki adm da atmaktan ekinmeyeceklerdir.

Ben her zaman diyorum malum camia bir terr rgtne dnmtr artk. Canl yaynda konutuklarna bakn, bir sporcu msveddesi kahraman edasyla statta dolatrlyor bu inanlmaz bir ey.

Bakn burada bile bu olay iyi analiz edemeyenler var osayi soyunma odasna en son giren kiiydi niye nk sahada dvecek adam kovalyordu. O tnelin nndeki kalabal aamayp orada farkedilseydi lin durumu bile olurdu o zaman ne olacakt?

Kendini savundu, armamz savundu diye meczup erefsizler bu sefer ne diyecekti?

Bir sporcu kendini bu duruma dremez kardeim ok net ve basit bir mantkla konuuyorum o kalabaln iinden bir ekilde syrlp tnele girmeye almsan yanl bir zamanlamayla, yanl bir pozisyonda kalmsn demektir.

Basit mantktr bu yani yanl yapmsn demektir. Sahaya birileri girebilir 50.000 kii iinden bir kii kabilir buna engel olamazsn byle bir durumda o kiiye saldrmak gibi bir grevin yok, olmaz kardeim bizim taraftarmz da gelmesin bu oltaya.

Olaylar doru deerlendirelim gznz seveyim o akamdan beri laf anlatmaya alyoruz sahaya girildi bu yanlt evet ama sonras ayr bir deerlendirme gerektiriyor orada da fb taraf son derece yanl hareket etti.

Ve imdi canl yaynda bunlar vyorlar ve bir ehri zerklikle ve terrle itham ediyorlar. Bu iki kelime kendi niyetlerinin tezahrdr; zerklik ve terr

Bu iki kelime sradan seilmi kelimeler deil Trabzon da ylesine hedef alnan bir ehir deildir ben senelerdir bunu savunuyorum.

Bu lkede zerklik ve terr nereyi gsteriyorsa, hangi yn gsteriyorsa bu camia ve bakan orayla iltisakldr net net net

Ben bu yzden bu i ileri bakann ve adalet bakann kabul etmiyorum!
    10-Abdlkadir mr

----------8---------

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Ligden cekiliriz diye yalandan yangin yaptilar oyunculari sevk olmasin olanlarda az cezalarla kurtulsun diye istediklerini de aldilar boyle birseyin olmayacagini akli basinda olan herkes zaten biliyordu, bugun de cekilmeyi dusunmuyoruz dediler istediklerini
    aldiktan sonra, evet bu simarik ikiyuzlu yalanla arsizlikla gemilerini yurutmeye calisan ve bunun karsiligini ulkede ki mevcut duzen yuzunden her seferinde alan ikeci klubun adini bilmeyen yok, bunlarin ulkenin en cok nefret edilen camiasi olmasinin sebebi de tam olarak bu..
    Konu gurur6134 tarafndan (03.04.2024 Saat 00:22 ) deitirilmitir.
    1-nce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan ok kralclara ,hadsizlere tahamlm yoktur.
    3-Saygszlk yapanlara ayn ekilde cevap verilir.

yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Aa yukar sylemek istediim buydu. Bu adam da direkt sylemese de bir sredir buna vurgu yapyor.
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    10-Abdlkadir mr

----------8---------

HasanTezel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2021
    Nereden
    Adana

Hakl olmamza ramen son derece yanl adamlarla 2011 kupasn istedik, sevimsiz olduk-kupa kald

lkede KAVGAYI STURUPLU VE Y EDEN kazanyor.

Bugn ko ile fb diafon olayndan sonra maskara olmu, komedi filmine dnmtr.

GEREK TARAFTAR GEREK KLP, sadece taak gemeli-caps patlamas yapmal-ciddiye almamalyz, bu frsat kamaz!
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile ampiyonluk gibi artk!

yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

PKK tm ehirlerde sokaa kma ars yapt.

Ya ne tesadf malum camiann yapt toplantyla ve canl yaynda yapt provokasyon konumalaryla ayn akam olmas.
    10-Abdlkadir mr

----------8---------

Courage - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2012
    Nereden
    stanbul

Yaplan "gosteri", kullanlan cmleler , haller tavrlar skandal tesi skandal. Amac farkl dahi olsa dursun zbek'in att tweet %100 doru. u saat oldu hakaret ve ithamlarin oda olan kulpten ve ehrin dier kurumlarndan t yok.

Birseyleri mi dzeltmek istiyorsunuz? Glye mara dokunmakla balayn. tesi hikaye hakikaten.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    52

Alnt Onur Akyz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aa yukar sylemek istediim buydu. Bu adam da direkt sylemese de bir sredir buna vurgu yapyor.
    Dursun Bey hislerimize tercman olmu. Cesaretinden ve erken tepki koymasndan tr kendisini tebrik ederim.

Nerede dier kulp bakanlar?

Kargalar bata olmak zere neden sessiz ve tepkisiz kalyorlar?

Topyekn hareket edilmedii srece bu soysuzlar daha da azarlar.

KTLER, KENDLERNE TAHAMML EDLDKE DAHA OK AZARLAR.
    Tolstoy
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    52

lker YACIOLU (TRTSPOR):

Fenevbahenin bu akam aklad yabanc hakem talebini destekliyorum. Hakemlerimize hi gvenmiyorum.

Ulan adi, neredeyse her ma Var'daki satlmlarn uydurduu haram penaltlarla ve verilmeyen krmz kartlarla bu sezon ampiyonluk yarnn iinde kaldnz. Neyin kafasn yayorsun sen?

Yabanc hakem gelsin, orta sralarda kalrsnz.

Gemite VAR sistemi olsayd, 1995-1996 ve 2004-2005 sezonlarndaki ampiyonluklarnz da bizim olurdu.

ikebahe, Trk Futbolunun virsdr.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Akas beklenen oldu. Daha fazla iltimas, daha fazla kayrma ars... Herkese, her kuruma tehdit... kmayz, yapmayz, giymeyiz, oynamayz...

Somut iki nokta var:

1) " katn alsak da havuzdan kamyoruz."

Ee, o zaman niin yllardr karz diyorsun?

2) "Trabzon'a gitmeyiz."

(:

Gzmz yollarda kald. Gelmezsen gelme... Keke gelmesen. Bir dediini de yapsan...

Hatrlamak lazm; Gs - Fb basketbol final serisi son ma. Gs gvenlik endiesiyle Fener deplasmanna gitmeyip maa kamamt. Fenerliler de bunun zerine ampiyonluk kutlamt. Ne zafer ama!

Peki ayn ey mi? Deil. Niin?

Ko kendisi diyor: "Olaylar organizeydi."

Gzel. Organize, planl, lkeyi futbol zerinden kartrmak isteyen bir yap varsa; siz Trabzon'a gitmeyip o yapnn ekmeine ya m srersiniz? Trabzon'a hakaret mi edersiniz? Yoksa "Gel Trabzonspor, bu oyunu bozalm" m dersiniz?

Akl ikinciyi gsteriyor, Ko ilkini yapyor.

lkeyi kartrmak isteyen, Ko'un ta kendisidir.

Ben Trabzonspor'un yerinde olsam, sadece hukuk ekibiyle sessiz sedasz alrm. Bunlarn ovuna alet olmam. Dnn abi sahaya. Man var senin. Fener maa km kmam, Trabzon'a gelmi gelmemi, siyah forma giymi giymemi bana ne... Batshuayi'nin tekmesinin hesabn soracak hukukular devreye sok. Camia olarak cmbr cemaat deil. Organizasyon dahilinde...

Sosyal medya jargonuyla bitireyim:

Konya ma > Fener'in ovu
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (03.04.2024 Saat 06:14 ) deitirilmitir.
    Akl, fkeyi ve onunla kolayca birleen bilgisizlii yener. Akl kullanmak biraz zahmet, aba gerektirir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)