Sayfa 110 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 60 100 108 109 110 111 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2941 adet sonuctan sayfa basi 2,726 ile 2,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 30.Hafta | Trabzonspor 2 - 3 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Ali Koç cidden çok zavallý, çok komik bir insansýn sen ya..
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Elalemin milyarderi Mars'a ürettiði aracýn galerisini kuracak, bizimki de "ühüü bizi þampuan yapmayacaklar"
    Özkan SÜMER

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim yazdýklarýnda haklý olduðun yerler muhakkak vardir. Bazý konularda bilgili de olabilirsin. Ama islam dinini anlamadigim cok net ortada. Zaten anlamýþ olsan bunkadar yüksek bir ego ve bu kadar kotu ve argo bir dile sahip olmaman gerekirdi. Üslubunu biraz düzeltmedi beklerdim.
    Çevrende kotu ak partililer olabilir. Ama cok genelleme yapip, cok sacma sapan eleþtiriler getiriyorsun. Ak partiden de kurucularýndan da yonetenlerinden de nefret ediyor olabilirsin. Ama bunu bu kadar neredeyse küfür edecek seviyede ifade edemezsin. Bir sýnýrýn olsun artik kardeþim.
    Yazýlarýný gören okuyan ak partililer sana bir sey yapmýþ da ondan bu seviye nefret dolu olduðunu zannederler. Yapma .
    Batýya aþkýn, islama, müslümanlara nefrete dönüþmesin. Dinleri okumuþ olabilirken ama bu anladýðýn manasýna gelmez. Çünkü anlamadýðýn ayan beyan ortada.
    Tamamen nefret dolu bir objeye dönüþmüþsün. Normal hayatta da bu kadar nefret doluysan çevren ciddi zarar verirsin. Deðmez. Korkma bunkadar kolay insanlarý.
    Forumdur rahat rahat yazýyoruz. Ama eleþtiri ile hakaret arasinda ki farký bir ortaya koyalým. Günün birinde biri çýkar senin en sevdiklerine de ayný oranda hakaret eder, üzülürsün. Dediðim gibi deðmez.
    Yaz fikirlerini de su nefret ve hakaret dilinden vazgeç bence.
    Kendi adima benim de üslubu kaçýrdýðým olmuþtur. Ama emin olun bunun ana sorumlusu forumda adaleti saðlamakla görevli yöneticilerdir.. hep kendi görüþüne olumlu bakýp, karþýt görüþ olunca dur bir dakika dersen, senin amacýn adalet degil ,imtiyaz istemektir. Zaten ulkenin de ana sorunu bu.
    Hickimse hicbir platform adalet filan istemiyor. Herkes gücü gücü yetene. Ama sorsak onun haricindeki yerlerde adaletsizlik var diye bir dunya konuþur.
    Doktorum;
    David Luiz rektaþýn daha hafif bi uslup ile yazmasý konusundaki uyarýnda haklýsýn, kýrmadan dökmeden fikir bildirmek lazým doðru ama inan ki sabretmek zor.
    Önceden Dindar insanlara saygý duyar, sohbetinden 1 satýr kendimize uyarlayýp ders alýrsak mutlu olurduk.
    Þimdi gördüðüme sövüyorum içimden,tiksiniyorum. Sebebi ise Dindarlýðýnýn Allaha ve Peygambere deðil partisine uyarlý olmasý.
    Bi insan hem Dindarým diyor hem siyasetle uðraþýyorsa,
    David Luiz in dediði tüm laflarý hak ediyor bizim coðrafyada, çünkü Dinin yasakladýðý ne varsa ülkem siyasetinde mevcutta ondan, aklýna gelecek tüm günahlar, tüm pislikler mevcut bizim ülkenin siyasetinde.
    Baþlýk amacýndan baya çýktý, ben bunu bizle ilgili þöyle baðlayým, bu siyasal Ýslam öyle mide bulandýrýcý bir þey ki, hem ölümüne Trabzonsporluyum dedirtir, hemde kupaný çalan adama toz kondurttmaz. Bunu bilip bu iki yüzlülüðe susmak ve sabretmek te zordur.
    Mesela ben senin dediðini yapýp sert yazmayýp gönül kýrmamaya çalýþanlardaným ama inan ki bu güzelim Dini partisine uyarlayanlar için aynen David arkadaþ gibi düþünüyorum, dediklerinin çoðuna katýlýyorum.

Ha bi arýzalý iç güdüm daha var
    Bu baþlýkla alakalý,
    Ýmkaným olsa mert hakan ve irfancan ýn futbol hayatýný bitirirdim, yani her insan sizler kadar sað duyulu olamýyor.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Neyse Allah çevrendekilere sabýr versin. Bir doktor olarak sana verebileceðim en iyi tavsiye acilen bir psiyatrist veya psikolaða gitmen. Kendini geçtim , çevrene de zarar veriyorsundur. Bu kadar nefret ve ego iyi bir þey deðil. Ciddi bir nefis terbiyesine ihtiyacýn var gibi duruyor, ama islam dinine de inanmýyor gibisin. Bu dünyada da ahirette de iþin zor duruyor. Allah sana hidayet ve þifa versin ne diyeyim baþka. Yazdýklarýn üzerinden bir ön taný da yazardým neyse dediðim yerlere gidersen aþaðý yukarý tahmin ettiðim tanýyý koyarlar.
    Senin gibi asalaklarla bu forumda muhattap olmamýn sebebi Trabzonspor'un haklarýný sonuna kadar savunmamdan kaynaklanmakta..Yoksa gerçek hayatta lüks içinde yaþadýðým için yüz yüze gelsek yüzüne bile tükürmem tükürüðümden deðersiz bir insan evladýsýnýz..

Tartýþmanýn baþýndan beri trollüðünü yaptýðýn ve Trabzonspor'dan daha çok sevdiðin biricik partine toz kondurmamak için eðilip bükülüyorsun..

Senden doktor olmaz sen sanýrým akp döneminin devlet hastsnesine torpille atadýðý memur kategorisindeki bir hademesin..Þizofrenliðin ve paranoyaklýðýn öyle bir boyuta ulaþmýþ ki karþýndaki adamý mensup olduðu veya olmadýðý dine göre yorumluyorsun..Münafýk herif git o plastikten yapýlmýþ belini ortopedi uzmanýna göster bu kadar eðilip bükülmenin kývýrmanýn tedavisi mutlaka vardýr..Benim badem býyýklý emrelerden alacaðým bir hayat dersi yok..Zaten doktorlarý da yurt dýþýna kaçýrýyorsunuz..Sinek gibi ezileceðiniz günler gelecek bademcik emre..Daha pskiyatri ismini yazmayý beceremiyorsun doktorum diye palavra atýyorsun..Lan her gün hastanede hademelik yaparken Psikiyatri polikliniðinin kapýsýndaki tabelaya bakmadýn mi bu "psikiyatri" nasýl yazýlýyor diye..Doktormuþ..Külahýma anlat...

Ýyi güldürdün beni münafýk emrecik..
    Konu David_LuiZ4 tarafýndan (02.04.2024 Saat 21:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Benim hem Akpli hem Trabzonsporlu geçinen bir adamla dünyada ve öte tarafta neresi olursa olsun hiçbir þartta bir dostane iliþki kurduðum seviyeli konuþtuðum görülmedi görülmeyecek de..Üslup falan filan hikaye..Bunlarýn derdi biricik partilerine toz kondurmamak..Hýrsýz partilerinon borazanlýðýný yapmak..Bunlara karþý küfür argo ne varsa kullanacaksýn..Bir münafýkla normal yollardan temasa geçmek kafasýna bir þey sokmak mümkün deðildir ben çok denedim olmadý siz de denemeyin boþa zaman kaybý..Herkese anladýðý dilden cevap vereceksin..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    53

Þýmarýk, kibirli yalý çocuðu yine saçmaladý.

Þikebahçenin siyasetle ilgisi, iliþkisi olmaz dedi.

Yersek

Duy da inanma!

Hani ligden çekiliriz diyordun, yemedi mi, yoksa Avrupa'da oynayacak lig bulamadýn mý?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    53

Alýntý David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim hem Akpli hem Trabzonsporlu geçinen bir adamla dünyada ve öte tarafta neresi olursa olsun hiçbir þartta bir dostane iliþki kurduðum seviyeli konuþtuðum görülmedi görülmeyecek de..Üslup falan filan hikaye..Bunlarýn derdi biricik partilerine toz kondurmamak..Hýrsýz partilerinon borazanlýðýný yapmak..Bunlara karþý küfür argo ne varsa kullanacaksýn..Bir münafýkla normal yollardan temasa geçmek kafasýna bir þey sokmak mümkün deðildir ben çok denedim olmadý siz de denemeyin boþa zaman kaybý..Herkese anladýðý dilden cevap vereceksin..
    AKP'nin ipliði pazara çýktý renktaþ. Bunlarla hiç tartýþmaya girip kendini yorma. Emekliler baþta olmak üzere halk, kendisiyle dalga geçen, hakaret eden, küfreden, onu görmezden gelen, ne yaparsak yapayým (montaj videolar, hamaset siyaset, CHPKK safsatalarý, algý operasyonlarý vs.) bana oy verirler diyen zihniyete, sýrf kendi saltanatýný düþünen kiþiye sandýkta yumruðu gösterdi. Bu son uyarýydý. Ha akýllanýr mý otorite, hiç sanmýyorum. Kibirli, ötekileþtiren, kutuplaþtýran ezcümle kendisi gibi düþünmeyen insanlara düþmanca davranmaya devam edecektir.

Trabzon þehri, Trabzonspor'umuzu siyasi otoriteye kurban etmiþtir. %51 yetmez, %61 olsaydý plaka olurdu en azýndan

2010-2011 Þampiyonluk kupasý bir kiþinin iki dudaðý arasýnda duralý takriben 13 yýl oldu.

Devam Trabzon þehri, %51 yetmez
    Konu HOPA'LI TS'LÝ tarafýndan (02.04.2024 Saat 21:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    53

Alýntý Enes Baþkaya60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ali Koç cidden çok zavallý, çok komik bir insansýn sen ya..
    Þýmarýk, kibirli yalý çocuðu

O artýk gitsin Koç Holding'deki görevlerine dönsün.

Futbola çok zarar verdi.

GS ve TS takýmlarýnýn taraftarlarýnýn þikebahçeye olan nefret, öfke ve kýzgýnlýklarýnýn en büyük sebebi en baþta kendisi ve sonra badem býyýklý tff baþkanýdýr. Ýkisi de derhal futboldan bir daha gelmemek üzere ayrýlmalýdýr.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    53

Alýntý Tahir61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2011 kupasýný da kaldýrýrlarsa tamamdýr
    terörist kulüp hýrsýz camia arsýz yalakalar
    Öyle aþaðýlýk, alçak, hazýmsýz, kibirli, þýmarýk bir camiadýr ki sezon baþýnda 5 yýldýzlý formayla antrenmana çýkmýþlardý.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Terbiyesiz þerefsiz herifler..Koca Trabzonspor'u bir zadegan için sattýklarý yetmezmiþ gibi utanmadan sýkýlmadan BMN forumda hasbihal edebiliyorlar..Yüzsüz herifler..Gelmiþler bir de bana dinden imandan Ýslam'dan bahsediyorlar...

Münafýk adamlar..Tsli görünen satýlmýþlar sizi..
    Yuh artýk…

deyvidimsi kardeþ, MFYavuza benim de katýlmadýðým çok oldu, ama 31.03 zaferi sanýyorum sizi iyi gazlamýþ, çok ayýp etmiþsin.

Hakaret ettiðin çocuklarýn hepsi senden samimi-senden iyi Trabzonsporlu, zira 31.03 e kadar pýsýp-sonra aslanlýk yapmadýlar.

Çok kýzdým, daha aðýr da yazardým ama rica ediyorum bir yerde dur, BMN hiç olmadýðý kadar POZÝSYON ALDI þikecilere karþý, þu konuyu kapatýn

SAYIN BMN, bu konuda baþka yorum yazdýrmayýn, olay mide bulandýrýcý hale geldi.
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    53

Vay Kuzu Ali'ye bakýn hele

Ertelenmezse ve yabancý hakem atanmazsa Süper kupa maçýna çýkmayacakmýþ veya U19 ile çýkacakmýþ.
    2 sezon ZTK maçlarýna çýkmayacakmýþ veya U19 ile çýkacakmýþ.
    Türk Futbolunu UEFA ve FIFA'ya þikayet edecekmiþ.
    Yurt dýþý organizasyonlarýna katýlmak (bunu tam anlayamadým, Avrupa liglerine müracaat etmek gibi anladým?)

Defolun gidin þerefsizler
    Kurulduðun güne lanet olsun þikebahçe
    Konu HOPA'LI TS'LÝ tarafýndan (02.04.2024 Saat 22:30 ) deðiþtirilmiþtir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Hani ligden cekiliyordu bu sikeci kolpacilar yetki maddelerinizi yesinler, azicik delikanli idiyseniz ligden defolup gitseydiniz ya

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

Alýntý Adem Erdoðan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Elalemin milyarderi Mars'a ürettiði aracýn galerisini kuracak, bizimki de "ühüü bizi þampuan yapmayacaklar"
    Bir de forumda bile buna cok vizyonlu diyen hemþerilerimiz vardi. Bunu küçükken düþürdüler filan mi. Gerci kitlesini iyi kekliyor. Hani kume düþme isteyip, o durumda seneye baþkan olatak kalacaktý.
    Hayatýnda bu kadar yalan ve palavrayi bir arada söyleyen insan cok zor bulunur.
    Gerçekten bu ali koc denen kiþilik cok problemli bir insan..iþi gücü kaos çýkartmak.
    Tam fbye baskan olarak yakýþacak tipte bir isim. Valla gs camiasýna helal olsun. Iyi uðraþýyor bu yalý çocuðuyla, her yerde de þamarlayip geçiyorlar. Bu fb kupa almasýn ali koc kupa kazanmasýn da kim kazanýrsa kazansýn desteðim onadir.
    Su ali koc denen kisiye koca ulkede hayýrdýr diyen bir trabzonlu nasil olmaz ya. Ertuðrul doðan cok iyi arkadaþýna bak hele.
    Ali koc sen trabzonlularýn ve delilerin ilelebet dusmani olarak kalacaksýn.
    Ve ali koc iyi bir insansa olmasý gereken hicbir özelliðe sahip olmayan, aþýrý kibirli, egoist, narsist, palavracý, kazanmak icin her yolu mübah gören, her turlu alavereye girebilecek biridir.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

Tff adam olsan su fbye bir s.git çekmen lazim ama nerede sen de o cesaret. Ya da ligin geri kalan takýmlarý adam olsa hepsi ortak bir açýklama yapip bu fbyi biz ligde istemiyoruz. Nerede oynayacaksa oraya gitsin demeli. Ama iste para ve güç.
    Fb camiasý bu ligin kanseridir. Yorumcusu, traftari ,baskani, yöneticisi, futbolcusu, hepsi mi problemli olur bir camianýn.. yok bu loca fb camiasýnda akli basýnda, doðru düzgün insanlar..bir camia toplu olarak nasil bu kadar kirli olabilir.
    Akýllý filan da deðiller. Sürekli kendilerini de rezil ediyorlar ve nefret ettiriyorlar. Sempatik hicbir taraflarý da yok. Çok garip bir camia bunlar. Allah þükredelim ki fb li deðiliz.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    39

Senin gibi asalaklarla bu forumda muhattap olmamýn sebebi Trabzonspor'un haklarýný sonuna kadar savunmamdan kaynaklanmakta..Yoksa gerçek hayatta lüks içinde yaþadýðým için yüz yüze gelsek yüzüne bile tükürmem tükürüðümden deðersiz bir insan evladýsýnýz..

Tartýþmanýn baþýndan beri trollüðünü yaptýðýn ve Trabzonspor'dan daha çok sevdiðin biricik partine toz kondurmamak için eðilip bükülüyorsun..

Senden doktor olmaz sen sanýrým akp döneminin devlet hastsnesine torpille atadýðý memur kategorisindeki bir hademesin..Þizofrenliðin ve paranoyaklýðýn öyle bir boyuta ulaþmýþ ki karþýndaki adamý mensup olduðu veya olmadýðý dine göre yorumluyorsun..Münafýk herif git o plastikten yapýlmýþ belini ortopedi uzmanýna göster bu kadar eðilip bükülmenin kývýrmanýn tedavisi mutlaka vardýr..Benim badem býyýklý emrelerden alacaðým bir hayat dersi yok..Zaten doktorlarý da yurt dýþýna kaçýrýyorsunuz..Sinek gibi ezileceðiniz günler gelecek bademcik emre..Daha pskiyatri ismini yazmayý beceremiyorsun doktorum diye palavra atýyorsun..Lan her gün hastanede hademelik yaparken Psikiyatri polikliniðinin kapýsýndaki tabelaya bakmadýn mi bu "psikiyatri" nasýl yazýlýyor diye..Doktormuþ..Külahýma anlat...

Ýyi güldürdün beni münafýk emrecik..
    Sana atayým mi diplomami amip zekalý, evrimimi tamamlayamamýþ insanýmsý varlýk. Ha bir de çok zenginmiþ bak sen. Neyse sen dedigimi yap, en azindan çevrene zarar verme. Çünkü aþýrý zararlý bir varlýða benziyorsun. Nefretin aklýný ve her þeyini yitirmene yol açmýþ. Gerçekte hicbir vasfýn olmamasýna raðmen egon þiþmiþ de þiþmiþ. Laftan anlayamayacak seviyeye gelmiþ. Ebu cahille yarýþacak seviyelere çýkmýþsýn da müslümanlarý beðenmemekte bile baþlamýþsýn..
    Senin konusma ile iletiþim kurulamiyacak seviyede psikolojik bir vaka olduðun da cok net. Tanin da oldukca bariz. Zaten dedigim gibi gitsen belki de topluma daha fazla zararýn olmasin diye bir kliniðe kapatilacaksin..
    Bariz bir ruh hastasýsýn.
    Benim alaným da degil senin hastalýðýn o yüzden , hastalýðýn ile ilgili alana gitmelisin. Emrelerden alacaðýn hayat dersini filan fazlasiyla aþmýþsýn.
    Acaba azýcýk da olsa üstün zekâný da kullansaydýn da telefonun yazarken bazý kelimeleri hatalý olarak düzeltebileceðim de düþünseydin. Yok psikiyatri yazamamýþým da o yuzden doktor degil en fazla hademe olabilirmiþim. Adamdaki zeka seviyesine bakin hele.
    Elin gavuru münafýk bile yaptý bizi ya neyse. Elbet ölüm var, elbet hesap var. Orada görülür bazý þeyler. Kim münafikmis, kim müslümanmýþ çýkar ortaya david luis sen hic merak etme.
    Konu emre6117 tarafýndan (02.04.2024 Saat 23:23 ) deðiþtirilmiþtir.

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

hiçbi þey olmadýysa bile bi þeyler oldu çok þeyler de olmuþ olabilir

dansözlüklerini gözümüze soktular
    namus davalarý cas davasýný hatýrlattýlar
    bizi 2011lere götürdüler
    aðlanmaya sýzlanmaya kayrýlmaya devam
    üçü beþi deðil topunun caný cehenneme

yarýndan itibaren yönetim taktik deðiþtirmeli
    geçmiþ rezaletlere verilen cezalar, savunmalar emsal gösterilip en az cezayý almak için her türlü pislik yapýlmalý
    ülke þartlarýna üç istanbul takýmýna özel kitaba göre verilecek ceza 4 maçtýr, itirazla da 3.
    Konu Tahir61 tarafýndan (03.04.2024 Saat 00:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Þu an ülkede ciddi bir iç iþleri bakaný ve adalet bakaný sýkýntýsý var bu net. Bu ikisi bakan filan olamaz bunlardan hiçbir þey olmaz.

Seçim sonuçlarý bence bu ikisinden baþlanarak deðerlendirilmeli.

Futbol üzerinden bizim þehrimizi özerklikle filan iliþkilendirebilecek cürete sahip olanlar devlet eliyle kollandýðý ve dahasý þýmartýldýðý sürece bir sonraki adýmý da atmaktan çekinmeyeceklerdir.

Ben her zaman diyorum malum camia bir terör örgütüne dönüþmüþtür artýk. Canlý yayýnda konuþtuklarýna bakýn, bir sporcu müsveddesi kahraman edasýyla statta dolaþtýrýlýyor bu inanýlmaz bir þey.

Bakýn burada bile bu olayý iyi analiz edemeyenler var osayi soyunma odasýna en son giren kiþiydi niye çünkü sahada dövecek adam kovalýyordu. O tünelin önündeki kalabalýðý aþamayýp orada farkedilseydi linç durumu bile olurdu o zaman ne olacaktý?

Kendini savundu, armamýzý savundu diye meczup þerefsizler bu sefer ne diyecekti?

Bir sporcu kendini bu duruma düþüremez kardeþim çok net ve basit bir mantýkla konuþuyorum o kalabalýðýn içinden bir þekilde sýyrýlýp tünele girmeye çalýþmýþsan yanlýþ bir zamanlamayla, yanlýþ bir pozisyonda kalmýþsýn demektir.

Basit mantýktýr bu yani yanlýþ yapmýþsýn demektir. Sahaya birileri girebilir 50.000 kiþi içinden bir kiþi çýkabilir buna engel olamazsýn böyle bir durumda o kiþiye saldýrmak gibi bir görevin yok, olmaz kardeþim bizim taraftarýmýz da gelmesin bu oltaya.

Olaylarý doðru deðerlendirelim gözünüzü seveyim o akþamdan beri laf anlatmaya çalýþýyoruz sahaya girildi bu yanlýþtý evet ama sonrasý ayrý bir deðerlendirme gerektiriyor orada da fb tarafý son derece yanlýþ hareket etti.

Ve þimdi canlý yayýnda bunlarý övüyorlar ve bir þehri özerklikle ve terörle itham ediyorlar. Bu iki kelime kendi niyetlerinin tezahürüdür; özerklik ve terör…

Bu iki kelime sýradan seçilmiþ kelimeler deðil Trabzon da öylesine hedef alýnan bir þehir deðildir ben senelerdir bunu savunuyorum.

Bu ülkede özerklik ve terör nereyi gösteriyorsa, hangi yönü gösteriyorsa bu camia ve baþkaný orayla iltisaklýdýr net net net…

Ben bu yüzden bu iç iþleri bakanýný ve adalet bakanýný kabul etmiyorum!
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ligden cekiliriz diye yalandan yangin yaptilar oyunculari sevk olmasin olanlarda az cezalarla kurtulsun diye istediklerini de aldilar boyle birseyin olmayacagini akli basinda olan herkes zaten biliyordu, bugun de cekilmeyi dusunmuyoruz dediler istediklerini
    aldiktan sonra, evet bu simarik ikiyuzlu yalanla arsizlikla gemilerini yurutmeye calisan ve bunun karsiligini ulkede ki mevcut duzen yuzunden her seferinde alan þikeci klubun adini bilmeyen yok, bunlarin ulkenin en cok nefret edilen camiasi olmasinin sebebi de tam olarak bu..
    Konu gurur6134 tarafýndan (03.04.2024 Saat 00:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcýlara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygýsýzlýk yapanlara ayný þekilde cevap verilir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Aþaðý yukarý söylemek istediðim buydu. Bu adam da direkt söylemese de bir süredir buna vurgu yapýyor.
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Haklý olmamýza raðmen son derece yanlýþ adamlarla 2011 kupasýný istedik, sevimsiz olduk-kupa kaldý…

Ülkede KAVGAYI ÜSTURUPLU VE ÝYÝ EDEN kazanýyor.

Bugün koç ile fb diafon olayýndan sonra maskara olmuþ, komedi filmine dönmüþtür.

GEREK TARAFTAR GEREK KLÜP, sadece taþþak geçmeli-caps patlamasý yapmalý-ciddiye almamalýyýz, bu fýrsat kaçmaz!
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

PKK tüm þehirlerde sokaða çýkma çaðrýsý yaptý.

Ya ne tesadüf malum camianýn yaptýðý toplantýyla ve canlý yayýnda yaptýðý provokasyon konuþmalarýyla ayný akþam olmasý.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yapýlan "gosteri", kullanýlan cümleler , haller tavýrlar skandal ötesi skandal. Amacý farklý dahi olsa dursun özbek'in attýðý tweet %100 doðru. Þu saat oldu hakaret ve ithamlarin odaðý olan kulüpten ve þehrin diðer kurumlarýndan çýt yok.

Birseyleri mi düzeltmek istiyorsunuz? Güçlüye þýmarýða dokunmakla baþlayýn. Ötesi hikaye hakikaten.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    53

Alýntý Onur Akyüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aþaðý yukarý söylemek istediðim buydu. Bu adam da direkt söylemese de bir süredir buna vurgu yapýyor.
    Dursun Bey hislerimize tercüman olmuþ. Cesaretinden ve erken tepki koymasýndan ötürü kendisini tebrik ederim.

Nerede diðer kulüp baþkanlarý?

Kargalar baþta olmak üzere neden sessiz ve tepkisiz kalýyorlar?

Topyekün hareket edilmediði sürece bu soysuzlar daha da azarlar.

KÖTÜLER, KENDÝLERÝNE TAHAMMÜL EDÝLDÝKÇE DAHA ÇOK AZARLAR.
    Tolstoy
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    53

Ýlker YAÐCIOÐLU (TRTSPOR):

Fenevbahçenin bu akþam açýkladýðý yabancý hakem talebini destekliyorum. Hakemlerimize hiç güvenmiyorum.

Ulan adi, neredeyse her maç Var'daki satýlmýþlarýn uydurduðu haram penaltýlarla ve verilmeyen kýrmýzý kartlarla bu sezon þampiyonluk yarýþýnýn içinde kaldýnýz. Neyin kafasýný yaþýyorsun sen?

Yabancý hakem gelsin, orta sýralarda kalýrsýnýz.

Geçmiþte VAR sistemi olsaydý, 1995-1996 ve 2004-2005 sezonlarýndaki þampiyonluklarýnýz da bizim olurdu.

Þikebahçe, Türk Futbolunun virüsüdür.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Açýkçasý beklenen oldu. Daha fazla iltimas, daha fazla kayýrma çaðrýsý... Herkese, her kuruma tehdit... Çýkmayýz, yapmayýz, giymeyiz, oynamayýz...

Somut iki nokta var:

1) "Üç katýný alsak da havuzdan çýkamýyoruz."

Ee, o zaman niçin yýllardýr çýkarýz diyorsun?

2) "Trabzon'a gitmeyiz."

(:

Gözümüz yollarda kaldý. Gelmezsen gelme... Keþke gelmesen. Bir dediðini de yapsan...

Hatýrlamak lazým; Gs - Fb basketbol final serisi son maç. Gs güvenlik endiþesiyle Fener deplasmanýna gitmeyip maça çýkamamýþtý. Fenerliler de bunun üzerine þampiyonluk kutlamýþtý. Ne zafer ama!

Peki ayný þey mi? Deðil. Niçin?

Koç kendisi diyor: "Olaylar organizeydi."

Güzel. Organize, planlý, ülkeyi futbol üzerinden karýþtýrmak isteyen bir yapý varsa; siz Trabzon'a gitmeyip o yapýnýn ekmeðine yað mý sürersiniz? Trabzon'a hakaret mi edersiniz? Yoksa "Gel Trabzonspor, bu oyunu bozalým" mý dersiniz?

Akýl ikinciyi gösteriyor, Koç ilkini yapýyor.

Ülkeyi karýþtýrmak isteyen, Koç'un ta kendisidir.

Ben Trabzonspor'un yerinde olsam, sadece hukuk ekibiyle sessiz sedasýz çalýþýrým. Bunlarýn þovuna alet olmam. Dönün abi sahaya. Maçýn var senin. Fener maça çýkmýþ çýkmamýþ, Trabzon'a gelmiþ gelmemiþ, siyah forma giymiþ giymemiþ bana ne... Batshuayi'nin tekmesinin hesabýný soracak hukukçularý devreye sok. Camia olarak cümbür cemaat deðil. Organizasyon dahilinde...

Sosyal medya jargonuyla bitireyim:

Konya maçý > Fener'in þovu
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (03.04.2024 Saat 06:14 ) deðiþtirilmiþtir.
    Akýl, öfkeyi ve onunla kolayca birleþen bilgisizliði yener. Aklý kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)