Sayfa 23 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23
Toplam 569 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 569 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 5 - 1 Fatih Karagümrük | Maç Sonucu

Nereden
    İngiltere

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Karagümrük'ün yeni teknik direktörü Tolunay Kafkas oldu
    Kafkas için söylemiyorum ama çok öncesinden bunu yapıyor olmaları gerekiyordu.14 maç çok iyi dayanılar shotaya.

14 maçta ligde sadece 3 galibiyet almışlar.Bu dönem diğer sezonların aksine anadolu kulüpleri hocalara daha fazla tahammül ettiler gibi geliyor bana.

Kan değişimi şartsa beklemek sadece zarar verir takıma.Bakıldığında Pendik Gaziantep karagümrük hatta Hatay bunların her biri zaten haftalar öncesinden bir değişime gitmeliydiler.

Az biraz kıpırdansa bu takımların her biri bir üstekini al aşağı edebilirdi.

Ama beklemeyi seçip vermeleri gereken kararı erteleyerek ligin dibine demir atmayı seçtiler.

Bu hataları onlara küme düşme,hatta belki de maziye gömülmeye mal olacak.
    Konu Macellan tarafından (10.03.2024 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene Tolunay Kafkas Ankaragücü ile bizi elemişti. Çift maç olduğu için böyle bir şey olacağını sanmıyorum ama yine de ilk maçtan işi bitirmek lazım...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftarlarına da "İşte benim takımım, böyle oynamalı, oynayıp yenilseler de kabulümdür" dedirttiler. Şimdi, bu güzel oyunla alınan skoru fazla büyütmeden hatta senenin şampiyonu gibi havalılığına kapılmadan takımımızın dün gece yaptıklarını mercek altına alalım.

Ve bugüne kadar neden yapılamadığını soralım ki, geleceğe ışık olsun. Birincisi, başta denildiği gibi bu oyuncu grubu kötü değilmiş; öne oynayıp önde baskı kurabilirmiş! Sağdan soldan yağmur gibi enfes orta atan ayakları varmış, atılan ortalara göbekten destek verebiliyorlarmış.

Rakibi hatta hatta rakibini ceza alanına kapatıp soluksuz bırakabiliyormuş. Beklere, adınız üstünüzde dercesine, sakın ileriye çıkıp orta atmaya yeltenmeyin değilmiş! Çok daha önemlisi, bu takım bal gibi çift santrafor oynayabiliyormuş, hem de ihtiyacı olmadığı zaman gibi gibi örnekleri çoğaltabilirsiniz.

Şimdi sırada Paul Onuachu oynadığı zaman ona da aynı ortaların atılması, Batista Mendy'nin asli görevine dönmesi kaldı
    Arif sırtkaya

Aklın yolu bir, sorunun oyuncu grubunda oldugunu sanan sabah aksam acik acik söven futbol fukarası terbiyesizlere duyurulur !!!
    Konu gurur6134 tarafından (10.03.2024 Saat 19:06 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O maçtaki kadro ve yedekleri bir sayarmısın? Ona göre yorum yapalım?
    Hatta GS ve kasımpaşa maçlarını da analiz edelim.

İlk 11 oyuncularının 8 tanesi kadroda olmayan ve oyun felfesi tamamen futbolcuya ve uzun süreli taktik disipline dayalı bir hocanın bu kadar eksik oyuncuyla, devam edebilmesi kolay işler değildi nitekim, O maçları da kıl payı ile kaybettik ( Uğurcan'ın ikramlarını unutmayacağım )
    Ayrıca evire çevire yenildiğimiz tek maç GS maçıdır, algı yapmayın lütfen

Hocanın da elbette bocaladığı, oyuncu tercihlerinde hatalar yaptığı daha doğrusu farklı şeyler denediği ve sonuçlarını alamadığı maçlar elbette vardır belki bu maçlarda bunlardan birisidir. Hoca eleştirilmez diye bir kaide yok. Ama bu devre arasında tek transfer ile girilen, Gidecek oyuncuların ayak diretmesi ve başka takıma transfer olan oyuncuların olması ve gitmek isteyip de gidemeyenlerin fazla olması yani aklı trabzonspor'da olmayan ve bedenen olan oyuncuların olduğu o dönem elbette ki takım bocalayacaktır. Bu kadrodan iş yapabilecek oyuncuları bulup çıkartmak da hocanın işi ama bu nu kayıpsız geçemezsin ve geçemedik de, Bu sene daha çok maç daha kaybedeceğiz. Bu söylediğim şeyler, Hocayı korumak için değil

Ama Bu Forum'da ENİS DESTAN'ı oynatmıyor, Bu adam genç düşmanı diye yazı yazan arkadaşlara, Mendy'nın Eni'ten yaşlı olmadığını, ERen'nin de 23 yaşında olduğunu Hatta UMUT GÜNEŞ 'in 22 yaşında olduğunu söylemekten yoruldum ama onlar illa adı genç diye bilinen Kerem'i, Poyraz'ı ve Enis'i istediler. Gördük Enis'i de, Bu kadroda biel kendini 11 de kalcı hale getiremedi. Keza stoper de, Düşünün, Bu takımın 6 numarası diye alınan oyuncusu stoper de oynatılıyor??? Hoca sizce , benkoviç ve fernandes'e gıcık da ondan mı oynatmıyor)) Biraz düşünmek lazım, Bu adamlar ile hafta boyunca idman yapan bu adam. Bırkaında O adamı orda oynatıyorsa s...ke s...ke oynatıyor diye de düşünmek lazım. Keza, benkoviç ve Fernandes ve hatta bana göre denswil bile 11 oyuncusu değil

Velhasılı,

Avcı eleştirisi yapmak ile

Avcı gitsin de Trabzonspor kaybetsin diye dillenmek aynı şey değil

İDDA İLE SÖYLÜYORUM

Bu kadroyu, Türkiye'de adama edecek tek hoca bu hocadır. Daha iyisini bulup da getireceklere laf söylemem. Ama alternatifini konuşmadan, Bu bütçeleri bilmeden, O gitsin, bu gelsin demek kesinlikle ego tatmininden ibarettir.
    Yani diyorsunuz ki Rize Kasımpaşa genclerbilrigi Kayseri bunlar bizden iyi takımlar, yedkleri de bizden iyi o yüzden yenildik.
    Çok fazla üstünde tartışmaya gerek yok
    Hoca bildiğin kötü top oynatiyordu yan pas geri pas yan pas geri pas kale önüne bile goidemiyorduk. Taraftar takıma küstü bu oyundan dolayı.
    Önce çok samimiyetsiz bir açıklama yaptı iyi oyun nedir bilmiyorum ben tabelaya bakarım
    Sonra 5 maç üst üste yenilince o da sus pus oldu, tabela da gitti çünkü
    Şimdi biraz duzeldik ki hala inadindan vazgecmiyor mendyi gibi adamı orta saha sorunumuz olduğu için stoper oynatıp duruyor her an tokezleyebiliriz.

Sanki eleştiren taraftar bir günde eleştirmeye başladı

Bu adamın Kopenhag maçında kaleye gitmek için bir varyasyon yapmasına ne demeli. Ikinci maçta doldur boşalt bile yapmadık
    Bu süreç eskilere dayanıyor
    Maalesef gelişi çok erken oldu ve beklentilerin altında kaldı. Bu takım sene başında en pahali 3. Takımdı hala öyle. Buna adam akıllı bir futbol oynatamiyorsan suçu topcularda bulmak bildiğin haksızlık
    Evet bariz benkovici feranndezi ya da baiyayi oynatmasi onlara olan gıcıklıgindan ve takıntısından kaynaklanıyor.
    Yoksa denswil in her hafta gol yedirmesine rağmen bir şekilde yerini kaybetmemesi başka türlü açıklanamaz. Bariz kendi aldirdigi oyuncuyu tutuyor.

Benim en sinir olduğum şey hatasında ısrar etmesi
    Hata yaparsın eyvallah yapmayan mi var. Ama hatada ısrar aptallıktan başka bir şey değil. Bu adam şikecilerin maçını kazanan kadroyu bir anda yok etti. Ya o kaçta biz çok kotuydik şansa kazandik ya da başka bir şey

Bunlari görünce taraftar olaram samiyetinden şüphe ediyorsun doğal olarak
    Samiyetinden şüphe edince de insanın gözüne her hareketi batıyor.
    Önce hocanın bu samimiyeti tekrar inşa etmesi lazim. Öyle bir sorumluluğu var
    İlk geldiginde bunu yaptı
    Yine yapabilir mi denemesi lazım

Giderken dedigi bir söz vardı artık birşey değiştiremiyorum diye
    Ne değişti de 6 ay sonra geldin diye sorarlar ki burda en büyük suçlu yönetimdir
    Konu halilaziz61 tarafından (10.03.2024 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karagümrük düşer o zaman. Ama kupada t.kafkas ile zorlarlar bizi. Malum trabzonluların ts ye daha cok bilenleri.
    Bu oyun tarzına karşı pek şansları yok. Biz çok statik oynadığımız için rakiplerin özgüvenini artıracak ortam oluşuyordu. Son 5-6 maçtır bazı maçların bazı bölümleri hariç oynadığımız oyun ile rakibi sindiriyoruz genelde. Öndeki oyuncuların sürekli hareket halinde olduğu, beklerin bindirdiği, diğer oyuncuların sürekli alan değiştirdiği bu oyun tarzı bizim lige ters gelen bir yapı. Bizim ligdeki defansların IQ'su kaldırmaz bu oyuna karşı savunma yapabilmeyi. Yani yapsa da 1 devre yapar işte sonra çözülür bir anda 5 olur maç. Bizim öndeki adamlar iş bitiren adamlar olsa zaten her maç böyle fark atarız. Çok gol kaçırıyoruz.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tebrikler takım

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

takımda bjk maçından beri gözle görülür bir düzelme var
    uçuyor muyuz hayır ama oyunda bir ilerleme olduğu kesin
    maçların daha bir zevkli hale geldiği kesin
    peki bu düzelme taraftara yansımış mı hayır
    tirübnler hala boş
    niye
    manyak derecesinde takıntılı bir taraftarı var çünkü bu kulübün
    hoca felan değil taraftarı saplantılı bu takımın
    avcı gider de bu "seyirci" ile işi var bu kulübün
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca oyunun bileşenlerinden biri. Önemli bir parçası ama tamamı değil. Senin oyuncuların var, rakip var, hakem var, işin psikolojik tarafı var, saha dışı etkenler var vs. Sahadaki olumlu işlerin tamamı hoca marifeti olmadığı gibi olumsuz işlerin tamamı da hoca kabahati değil. Sağlıklı bir saha içi analizle her şey çok rahat görülür, hocanın olan bitene ne kadar dahli olduğu da. O yüzden olayı kişiselleştirmeden tartışmak lazım.

Avcı özelinde ise takıntı seviyesinde yorumlar var. Gördüğüm kadarıyla yapılan eleştirilerin yarısından fazlası klişe ve kolaylıkla çürütülebilir şeyler. Genç düşmanı, takıntılı, beklere gitme diyor, stopere çıkma diyor, şu oyuncuyu kendisi transfer etmedi diye oynatmıyor vs. vs. Bunların dikkate alınacak bir tarafı yok.

Hocalar bu oyunu bizden daha iyi biliyorlar önce bunu bir kabullenelim. Herhangi bir profesyonel hoca. Oyuncularla vakit geçirip antrenman yapan onlar. Kimin oynayıp oynamayacağına en iyi karar verecek de onlar. Ben de isyan ediyorum bazen şu niye oynamıyor diye ama hocaların kişisel bir garezi olmadığı müddetçe en iyi 11 i çıkarmaya çalıştıklarını düşünüyorum. Sonra oynamayan oyuncu oyuna girince halini gördüğümüzde çoğunlukla hocaların haklı olduğu anlaşılıyor. Geçen sezon taraftar Lahtimi Naci filan diye tempo tutuyordu bi oynadılar gördük hallerini. Buna karşın hocalar eleştirilemez değil. Yanlış yaptıkları birçok saha içi ve dışı mesele var. Burdaki ayrımı iyi yapmak lazım. Afaki konular üzerinden hoca eleştirmeyle somut veri üzerinden hoca eleştirmek. Kötü oynayan takımı şöyle böyle iyi oynadık diye bize yutturmaya veya tarihte böyle mağlubiyetler var diye bahane bulan hocayı elbette eleştireceğiz. Hocalar arasında da kalibre farkı var. Saha içi ve dışını en iyi şekilde yönetebilen birini arıyoruz haliyle.

Yıllardır forumdayız. Hocalardan değişim ve esneklik bekleyen arkadaşlar yıllar içerisinde oyuna dair kendilerini ne kadar değiştirmiş geliştirmiş ve esnemiş önce ona bakmaları lazım. Ünal, Nenad, Avcı… Her dönem aynı klişe eleştiriler…
    Mükemmel bir yorum,
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani diyorsunuz ki Rize Kasımpaşa genclerbilrigi Kayseri bunlar bizden iyi takımlar, yedkleri de bizden iyi o yüzden yenildik.
    Çok fazla üstünde tartışmaya gerek yok
    Hoca bildiğin kötü top oynatiyordu yan pas geri pas yan pas geri pas kale önüne bile goidemiyorduk. Taraftar takıma küstü bu oyundan dolayı.
    Önce çok samimiyetsiz bir açıklama yaptı iyi oyun nedir bilmiyorum ben tabelaya bakarım
    Sonra 5 maç üst üste yenilince o da sus pus oldu, tabela da gitti çünkü
    Şimdi biraz duzeldik ki hala inadindan vazgecmiyor mendyi gibi adamı orta saha sorunumuz olduğu için stoper oynatıp duruyor her an tokezleyebiliriz.

Sanki eleştiren taraftar bir günde eleştirmeye başladı

Bu adamın Kopenhag maçında kaleye gitmek için bir varyasyon yapmasına ne demeli. Ikinci maçta doldur boşalt bile yapmadık
    Bu süreç eskilere dayanıyor
    Maalesef gelişi çok erken oldu ve beklentilerin altında kaldı. Bu takım sene başında en pahali 3. Takımdı hala öyle. Buna adam akıllı bir futbol oynatamiyorsan suçu topcularda bulmak bildiğin haksızlık
    Evet bariz benkovici feranndezi ya da baiyayi oynatmasi onlara olan gıcıklıgindan ve takıntısından kaynaklanıyor.
    Yoksa denswil in her hafta gol yedirmesine rağmen bir şekilde yerini kaybetmemesi başka türlü açıklanamaz. Bariz kendi aldirdigi oyuncuyu tutuyor.

Benim en sinir olduğum şey hatasında ısrar etmesi
    Hata yaparsın eyvallah yapmayan mi var. Ama hatada ısrar aptallıktan başka bir şey değil. Bu adam şikecilerin maçını kazanan kadroyu bir anda yok etti. Ya o kaçta biz çok kotuydik şansa kazandik ya da başka bir şey

Bunlari görünce taraftar olaram samiyetinden şüphe ediyorsun doğal olarak
    Samiyetinden şüphe edince de insanın gözüne her hareketi batıyor.
    Önce hocanın bu samimiyeti tekrar inşa etmesi lazim. Öyle bir sorumluluğu var
    İlk geldiginde bunu yaptı
    Yine yapabilir mi denemesi lazım

Giderken dedigi bir söz vardı artık birşey değiştiremiyorum diye
    Ne değişti de 6 ay sonra geldin diye sorarlar ki burda en büyük suçlu yönetimdir
    ) Kadroları iyi olan kazanacak diye bir kaide yok futbolda, Bir çok takım en kritik mevki oyuncuları oynamadığında maç kazanmakta zorlanır, bunu ayırt edebilecek pozisyonda olduğunu düşünüyorum.

Hoca siz forumu takip ediyor herhalde ) Şöyle demiş olabilir oyunculara '' Ben 20 senedir bir sistem kurdum ona göre oyun oynatıyorum, ama Bordo mavi net diye bir forum var , orda benim sistemimi beğenmiyorlar, haberleri benim kulağıma kadar geldi, Bundan sonra daha atak oynayacağız ve yapabilirmisiniz arkadaşlar. Sırf onların hatrına ben sistemimi terk ettim'''

Şakası bir tarafa, Elbette böyle olmamaıştır. Trabzonspor aslında hep bunu yapmak istiyordu , skor gelmediği zaman ise millet kudurduğu için eleştiriyordunuz. Bu maç başladığında da 1-0 geriye düştüğümüzde de aynı eleştiriler yapılıyor forum kaynıyordu, yan pas geri pas yaptırıyor diye.
    Oyuncuların formda olmadığı zaman , ne sistemle oynarsan oyna sonuç alamazsın. Bunu kavramak hiç de zor değil, Sürekli kaybeden bir takımın maç kazanması daha doğrusu bir daha kaybederim korkusu ise her oyuncuyu frenler ve korkaklaştırır.

Meselelere burdan bakın, Yoksa Avcı oyun planını değiştirmedi. Yarın yine öyle oynuyor diyeceksiniz
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ) Kadroları iyi olan kazanacak diye bir kaide yok futbolda, Bir çok takım en kritik mevki oyuncuları oynamadığında maç kazanmakta zorlanır, bunu ayırt edebilecek pozisyonda olduğunu düşünüyorum.

Hoca siz forumu takip ediyor herhalde ) Şöyle demiş olabilir oyunculara '' Ben 20 senedir bir sistem kurdum ona göre oyun oynatıyorum, ama Bordo mavi net diye bir forum var , orda benim sistemimi beğenmiyorlar, haberleri benim kulağıma kadar geldi, Bundan sonra daha atak oynayacağız ve yapabilirmisiniz arkadaşlar. Sırf onların hatrına ben sistemimi terk ettim'''

Şakası bir tarafa, Elbette böyle olmamaıştır. Trabzonspor aslında hep bunu yapmak istiyordu , skor gelmediği zaman ise millet kudurduğu için eleştiriyordunuz. Bu maç başladığında da 1-0 geriye düştüğümüzde de aynı eleştiriler yapılıyor forum kaynıyordu, yan pas geri pas yaptırıyor diye.
    Oyuncuların formda olmadığı zaman , ne sistemle oynarsan oyna sonuç alamazsın. Bunu kavramak hiç de zor değil, Sürekli kaybeden bir takımın maç kazanması daha doğrusu bir daha kaybederim korkusu ise her oyuncuyu frenler ve korkaklaştırır.

Meselelere burdan bakın, Yoksa Avcı oyun planını değiştirmedi. Yarın yine öyle oynuyor diyeceksiniz
    Kopenhag ikinci maci açıp bir daha izle ne dediğimi daha iyi anlayacaksin
    Futbolcu kalitesinden ari bir mantalite sorunu var

Açıkçası kazanan haklıdır bakışını sevmiyorum
    Bu maç kazanıldı diye tüm sesler kesildi ama yenilse idik herkes bagiracakti. Skor temelli yaklaşık mantıklı bir yaklaşım değil sürdürülebilir hiç degil

Avcının futbol aklının çok fazla takımın geçmişi ile uyustugunu düşünmüyorum. Kendisine şampiyonluk sezonundan dolayı saygım var ancak sonrası bariz başarısızlık ve ekonomik çöküntü ile donandi

Bu yüzden gitmek zorunda kaldi
    Sonrasında neden geri geldiğini anlayabilmiş değilim hala
    Konu halilaziz61 tarafından (11.03.2024 Saat 01:44 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Pepe'yi çok beğendim bu maçta. Maşallah.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gerçekten iyi yoldayız.

Coşkulu oyun izlemeyi bekledik hep,futbol doğru, ekip dinamiği iyi, istek arzu bunların hepsi var.

Bu haftayı hakikatten mutlu kapattık. Tüm takıma teşekkürler bahşettikleri moral için hepimize.

Tekrarını penerbahçe maçına bekliyoruz.
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Erhan Sezer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten iyi yoldayız.

Coşkulu oyun izlemeyi bekledik hep,futbol doğru, ekip dinamiği iyi, istek arzu bunların hepsi var.

Bu haftayı hakikatten mutlu kapattık. Tüm takıma teşekkürler bahşettikleri moral için hepimize.

Tekrarını penerbahçe maçına bekliyoruz.
    Şikebahçe adı Penaltıbahçe olmalı
    Bu kara sezon asla unutulmamalı
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

Alanya maçında bence daha iyi oynadık ama bu maç için de kötü demeyeceğim benim için ölçü olmaz ,karagümrük çok erken çözüldü.
    • Memento mori

Nereden
    Zonguldak

Şikeciler 5-1'den korkmuş olacak ki Pendik maçı sonrası, Selo Baki denen müptezel bizim maçın hakemlerini konuşmaya başladı.

Koç Ali de çarşamba günü hakemleri etki altına almak için salvolara başvuracak.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftarlarına da "İşte benim takımım, böyle oynamalı, oynayıp yenilseler de kabulümdür" dedirttiler. Şimdi, bu güzel oyunla alınan skoru fazla büyütmeden hatta senenin şampiyonu gibi havalılığına kapılmadan takımımızın dün gece yaptıklarını mercek altına alalım.

Ve bugüne kadar neden yapılamadığını soralım ki, geleceğe ışık olsun. Birincisi, başta denildiği gibi bu oyuncu grubu kötü değilmiş; öne oynayıp önde baskı kurabilirmiş! Sağdan soldan yağmur gibi enfes orta atan ayakları varmış, atılan ortalara göbekten destek verebiliyorlarmış.

Rakibi hatta hatta rakibini ceza alanına kapatıp soluksuz bırakabiliyormuş. Beklere, adınız üstünüzde dercesine, sakın ileriye çıkıp orta atmaya yeltenmeyin değilmiş! Çok daha önemlisi, bu takım bal gibi çift santrafor oynayabiliyormuş, hem de ihtiyacı olmadığı zaman gibi gibi örnekleri çoğaltabilirsiniz.

Şimdi sırada Paul Onuachu oynadığı zaman ona da aynı ortaların atılması, Batista Mendy'nin asli görevine dönmesi kaldı
    Arif sırtkaya

Aklın yolu bir, sorunun oyuncu grubunda oldugunu sanan sabah aksam acik acik söven futbol fukarası terbiyesizlere duyurulur !!!
    Bardhi ve umut güneşin her hafta 11 oynamak zorunda olduğu kadro kötüdür. Ve yedek klubesi yok gibi bir sey. Enis destan bile enaz 10 mac ilk 11 çıkmak zorunda kaldi. Bu kadar dar bir kadrosu olan takim sayısı cok az.
    Ligin dibindeki antepin, ankaragücünün, pendikin forvet hattı bile bizden kaliteli.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi gün taraftarımız iş başında 7 bin

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bardhi ve umut güneşin her hafta 11 oynamak zorunda olduğu kadro kötüdür. Ve yedek klubesi yok gibi bir sey. Enis destan bile enaz 10 mac ilk 11 çıkmak zorunda kaldi. Bu kadar dar bir kadrosu olan takim sayısı cok az.
    Ligin dibindeki antepin, ankaragücünün, pendikin forvet hattı bile bizden kaliteli.
    Olay sadece forvet hattinda bitmiyor. Bizim su kadromuz ligin en iyi 3.kadrosu isteyen istedigini soylesin kadro degeri olarakda 4.sirada sanirim son 8tas tranaferlerinin ardindan bu takimi pendik ve antep ile falan karsilastiramazsin takim iatediginde gayet guzel oynatilabiliyormus degilmi o kkmsenin begenmedigi bardhi bile oynadigi oyunla birseyler vaad etmeye basladi.onun icin oyuncu kalitesi tartismaya kapali su lig icin.kadro planlamasi daha iyi yapilabilirmiydi derinlik olusturabilirmiydi kesinlikle ama su kadroya bu lig icin yetersiz demek insafsizlik.kagit uzerinde zaten hersey ortada da birde göz var hizan var tartismaya kapalı.baniya pepe umut gibi gereksiz transferlere o kadar harcama yapilacagina sol bek , santrafor , orta saha ve kanat alternatifi alinabilir en azindan kiralanabilirdi.bircok maci sirf hoca fantazisi ve inadi yuzunden kaybettik suanda 3.luk garantilenmisti coktan allahtan altimizdaki takimlarda nal topluyorlar lig kalitesi yerlerde yoksa bu kadar puanla 3.sirada olmak mucize bu kadronun toplayacagi puan bu olmamali..lig basindan bu yana savundugumuz seyin dogrulugu ortaya cikti bir takimin oyunu arasinda siyahla beyaz kadar fark olamaz,oluyorsa orada oyuncu kalitesi tartisilmaz sorunun sebebi bellidir..
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)