Sayfa 22 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22
Toplam 533 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 533 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Hatayspor | Maç Sonucu

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu galibiyet kimseyi yanıltmasın, Hatay, kupadaki Gençlerbirliğinden bile kötüydü.
    No one wins. One side just loses more slowly.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haftalar sonra oynanan oyunu beğendim
    thomas kalite uşak
    hemen farkını belli etti 2 maç 2 asist

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

"Soguk Oyuncu almam, taraftarin istedigi oyunu oynattik, yenildik" diyen bu Avci capsizi mi gercekten?? Capsiz kelimesi cok hafif kaliyor, resmen dalga geciyor bizlerle!!!

Hatay macini Volkan efendi eliyle verdi, bizim öyle süper oynadigimiz yok. Ama bize Oyuncu kalitemizin oldugunu gösterdi, özellikle kör gözlere. Aslinda Eren, MehmetCan, Berat hatta Mendy %50 lerde performans ile oynuyor. Eren bu mac vites artirdi, Avci´ya ragmen mi oldu, yoksa devami gelecek mi, görecegiz. Berat cezasahasi cevresine girebilse (izin yok), skora bile katki verecek. Mendy´den performans alacagimiza, stoperde cürütüyoruz!!!
    Yeni transfer Meunier, kalitesi belli ama yaptigi ortayla kazanilan golü abartmakta üstümüze yok. Sahi top havada kac saniye kaldi? Böyle bir golü Avrupa´da kimse attirmaz sana! Ama katki verecek ama Maddi anlamda bize bir getirisi olmayacak. Meunier yerine cok iyi bir 8-10 numara alabilseydik, takimin cehresi degisirdi
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi dusen aglamaz aga ben sana yapma etme dedikce devam ediyorum diyorsun madem sen bilirsin devam et foruma kendini guldurmeye ,demek avci her zaman ayni oyunu oynatiyormus ha sanirim ruyalarinda gordugun hemsonun trabzonspora oynattigi oyunu gece gorup gunduz gelip buraya yaziyorsun zira apo hocanin bu sekilde oyun oynattigini senden baska dusunen oldugunu sanmiyorum forumda. Haftalardir bu sekilde oyun oynanmasi gerektigini savunup dururken sen oyunculara dumduz gidiyordun ne oldu ayni oyuncular turboya mi bagladilar yoksa apo hoca g.birligi macindaki istifa sesleri sonrası bu is boyle yurumeyecek diyerek dogruyumu buldu haftaya pendik maciyla belli olur.burda kimsenin adamciligini yapmaya gerek yok avci geldigi gunden bu yana bize yakisan bu oyun tarzini benimseseydi acik ara 3.lugu garantilemistik bile diger takimlar dokulurken elimize gelen firsatlari teptik durduk sirf inadi
    yuzunden bizi bu duruma dusurdu,bu sekilde oynasaydi kimse elestirmez istifa sesi de duyulmazdi tribunlerde..

Senin problemin ne biliyor musun? Sen okumuyorsun. Gülmek ve güldürmek devrimci bir eylemdir. Konu o da değil
    Ama senin okuduğunu idrak edemeyen halin emin ol güldürmüyor. Çünkü bu durum cehalet ile eş manadadır. Bilmemek ayıp değil ama okuduğunu anlamamak çok ayıp.

Sana geçen mesajda, seninle tartışmayacağım dediğimde sen bunu kaçmak olarak algılamıştın, diyorum ya, sen okuduğunu anlayamayacak kapasitede bir kişisin. Tekrar edeyim ,Seninle tartışmayacağım çünkü cahil ile tartışmak ateşe odun atmak gibidir

Benimle uğraşarak, duyar kasarak reyting almaya kalkışmanı anlayabiliyorum. Çünkü, Bu ülkenin en büyük sorunu ne biliyor musun, sağduyulu kişileri korkak sanıp üstüne basmaya çalışmaları.

Kendine başka bir eğlence bul. Ama önce bu adam neden bana böyle dedi diyerek, son mesajımı bir daha oku ama önce şıkları değil , soruyu oku, ondan sonra cevaplarını bulacaksın.
    Konu lazibere tarafından (16.02.2024 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine AA ' yı nasıl savunurum isimli bir çalışma yapmışsın öncelikle , başından beri bu konuda bulunduğun özverili davranışından ötürü seni tebrik ediyorum...

Bir takımın iyi oyuncuları yok diye sahada iyi görünmeyeceğini ( bitiricilik vb anlamda ) kabul etmek ile beraber, iyi oyuncular yok diye sahada az mücadele edeceğini de kabul etmemizi de beklememen gerek .
    O zaman, sana üstünlük kuran İstanbulspor ' un oyuncularının inanılmaz yetenekli ve kaliteli olduğunu kabul etmemiz gerekir ki , bu da bizi saçma bir yere götürür .
    Takımın koşmaması , herkesin statik oynaması futbolcuların kalitesizliğinden midir ? Yapılan idmandan mıdır ? Yoksa , verilen taktikten dolayı mıdır ? Bunu da , aynı bu yazıyı yazdığın da göstermiş olduğun özveri ile düşünmeni talep etmekten başka bir yol da göremiyorum .
    Tekrara girmekten gerçekten yoruldum. Bir takımda kritik mevkide ki oyuncuların eğer iş biririciliği noktasında eksikse, bu bir forvet olur ya da ana stoperin olur, o zaman kadrondaki yetersiz oyuncuların yetenek yoksunlukları daha da ortaya çıkar. kadronun tamamı elbette çok kaliteli olamaz. Ama skor bazan da herşeyi kamufle eder. Ben bu noktada, Eksik oyuncuların da fazla olması nedeniyle, daha once kötü planlanmış bir kadronun, bu puanları alması da bir mucizedir diyordum. Eksikler artınca da alamaz hale gelmemiz de gayet normal idi. Bir Trezege bile sana maç kazandırabilir ama Trezege seni şampiyon yapamaz. Kadro kötü derken bunları kast ediyorum

istanbulspor maçı veya başka maçlar, İşler kötü gittiğinde kötü gitmeye devam eder. bazan olur olmaz bir köy takımına da yenilirsin. Geçen sene Fenerbahçe, İstanbulspor ve Ümraniyespor'a verdiği puanlar ile şampiyon olamadı. Maç maç analiz yapmaya kalkarsak bunun bir anlamı da olmaz.. Takım içinde sorunlar genel manada skorlara da yansıyor ki bundan sonra da yansımaya devam edecek.

Avcı, konusunda ısrarım devam ediyor. Çünkü, Taraftar istiyor diye Hoca gönderilme kampanyalarına kaşıyım. Bu adam bizim hocamız ise , onun iyi oynatması için destek vermeye devam edeceğim. Avcı'nın oynatmak istediği oyunun, Bu oyuncular ile başarmasının zor olduğunu biliyorum. Bu yapılanma değişirse ve yönetim ile bir yola çıkarlarsa ki (yönetime de güvenmiyorum. ) herkesten fazla başarılı olacaktır. Bunu avcı ile başaramazsak, kimse ile de başaramayız demek istiyorum.

Bak renktaşım, Biz Rizepor'u yenemedik ama o Rizespor gitti karagümrükten 4 tane yedi. O karagümrük ise pozisyon bile bulamamıştı.
    Bizim tarihi fark kaçırdığımız, Samsunspor, gitti fener deplasmanından hak ederek 1 puan çıkardı. keza Gs maçında da gayet iyi oynadılar. Bu skorlar, kadro kalitesi ile izah edilecek şeyler değildir.

Gerçek şu? Orta sahasında, temaslı oyunu sevmeyen bu kadar oyuncusu olan bir takımın, bir takıma oyun üstünlüğü kurması mümkün değildir. Dönen topları toplayamıyorsan ve atağa çıkan oyuncuların, aynı hızda kademeye geri dönemiyor ve gelen ilk şutlar gol oluyorsa bu takımın, baskın ve sürekli baskılı bir oyun oynaması mümkün değildir. Oynarsın o oyunu ama 5 lik olursun, Antalya, GS ve kasımpaşa maçları ortada.

Bu kadro eğer şampiyonluk maratonunu götürür, diyorsanız ve sorun kadroda değil, Hocanın oyun taktiğinde var diyorsanız, tartışmaya zaten gerek yok

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin problemin ne biliyor musun? Sen okumuyorsun. Gülmek ve güldürmek devrimci bir eylemdir. Konu o da değil
    Ama senin okuduğunu idrak edemeyen halin emin ol güldürmüyor. Çünkü bu durum cehalet ile eş manadadır. Bilmemek ayıp değil ama okuduğunu anlamamak çok ayıp.

Sana geçen mesajda, seninle tartışmayacağım dediğimde sen bunu kaçmak olarak algılamıştın, diyorum ya, sen okuduğunu anlayamayacak kapasitede bir kişisin. Tekrar edeyim ,Seninle tartışmayacağım çünkü cahil ile tartışmak ateşe odun atmak gibidir

Benimle uğraşarak, duyar kasarak reyting almaya kalkışmanı anlayabiliyorum. Çünkü, Bu ülkenin en büyük sorunu ne biliyor musun, sağduyulu kişileri korkak sanıp üstüne basmaya çalışmaları.

Kendine başka bir eğlence bul. Ama önce bu adam neden bana böyle dedi diyerek, son mesajımı bir daha oku ama önce şıkları değil , soruyu oku, ondan sonra cevaplarını bulacaksın.
    Puhahaha yoldas nerdesin kac gundur ya devrimci ayagina da yatmaya basladin sonunda demek ya forumun yarısi sana bulasarak reyting alma pesinde zaten .madem kendini guldurmeyi devrimci bir eylem olarak algiliyorsun yürümeye devam et yoldaş avcinla ciddi sıkıntilarin oldugunu dusunuyorum narsisizmin gozune vurmussun hemson avci gibi , sacmalamaya devam ettikce millet sana sacmaladigini soyledikce sirazen kaydi iyice ne yapacagini ne yazacagini sasirdin ,birde duyar kasiyor bu ulkenin en buyuk sorunu neymis falan , bu ulkenin en buyuk sorunu senin gibi birseyi körü körüne savunup benim soyledigim yanlis olamaz diyerek burnunun dikne gidenler etrafinin ne soyledigine kulak asmayanlar at gozlugiyle kendince inandigi dogrunun pesinde kosmaya devam edenler sagcisi da ayni solcusuda bu kafa iste.simdi daha fazla konuyu uzatmada uzerinden reyting kazanmasin forumdakiler önder bilgin kişi , kızil bayraginla avciyla kol kola girip yurumeye devam et sen ön saflarda adamda ki ozguvene kibire narsistlige bak uzerinden prim kasiyormus reyting aliyormus forumdakiler sacmaladigini soyleyip bunu delilleriyle curutdugu icin avci vol 2
    senn ya tamam sen örnek onder insan sana bulasarak uzerinden reyting sagladigim icin ozur dilerim ne haddimize yoldaş..
    Konu gurur6134 tarafından (16.02.2024 Saat 11:22 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puhahaha yoldas nerdesin kac gundur ya devrimci ayagina da yatmaya basladin sonunda demek ya forumun yarısi sana bulasarak reyting alma pesinde zaten .madem kendini guldurmeyi devrimci bir eylem olarak algiliyorsun yürümeye devam et yoldaş avcinla ciddi sıkıntilarin oldugunu dusunuyorum narsisizmin gozune vurmussun hemson avci gibi , sacmalamaya devam ettikce millet sana sacmaladigini soyledikce sirazen kaydi iyice ne yapacagini ne yazacagini sasirdin ,birde duyar kasiyor bu ulkenin en buyuk sorunu neymis falan , bu ulkenin en buyuk sorunu senin gibi birseyi körü körüne savunup benim soyledigim yanlis olamaz diyerek burnunun dikne gidenler etrafinin ne soyledigine kulak asmayanlar at gozlugiyle kendince inandigi dogrunun pesinde kosmaya devam edenler sagcisi da ayni solcusuda bu kafa iste.simdi daha fazla konuyu uzatmada uzerinden reyting kazanmasin forumdakiler önder bilgin kişi , kızil bayraginla avciyla kol kola girip yurumeye devam et sen ön saflarda adamda ki ozguvene kibire narsistlige bak uzerinden prim kasiyormus reyting aliyormus forumdakiler sacmaladigini soyleyip bunu delilleriyle curutdugu icin avci vol 2
    senn ya tamam sen örnek onder insan sana bulasarak uzerinden reyting sagladigim icin ozur dilerim ne haddimize yoldaş..
    Saygısızlık yapıyorsun. Bunu da abartarak yapmaya devam ediyorsun. Karşındaki kişinin, yaşına , durumuna ve pozisyonuna bakmayarak, daha doğrusu kim olduğuna dair bir bilgin yokken onun hakkında , bilmem şu ayağına yatıyorsun diyerek başlayan cümleler kurmak gerçekten , yetişkin bir insana yakışmayacak cümleler. Senin gibileri diye başlayan bir cümle kurarak yazmaya başlasam da çok ayıp olacak ki, senin gibi konuşan kişiler, daha doğrusu bu şekilde bir taraftan yayvan yayvan sırıtarak konuşan tiplerle hayatım boyunca merhabam bile olmaz. Kıymetini bil ve yazmalarımdan feyiz almaya çalış.

Ve lütfen, yazdıklarımız alıntılayarak cevap yazma. Gerçekten seninle muhatap olmak istemiyorum.

Burda karşılıklı daha sert yazıştığımız ve anlaşamadığımız çok kişi de olabilir ama o arkadaşlarla seviyeyi bozmadan konuşabiliyoruz ama sen kendine onlar adına bir yer edinmeye çalışma.
    Gerek yok.
    Konu lazibere tarafından (16.02.2024 Saat 13:14 ) değiştirilmiştir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saygısızlık yapıyorsun. Bunu da abartarak yapmaya devam ediyorsun. Karşındaki kişinin, yaşına , durumuna ve pozisyonuna bakmayarak, daha doğrusu kim olduğuna dair bir bilgin yokken onun hakkında , bilmem şu ayağına yatıyorsun diyerek başlayan cümleler kurmak gerçekten , yetişkin bir insana yakışmayacak cümleler. Senin gibileri diye başlayan bir cümle kurarak yazmaya başlasam da çok ayıp olacak ki, senin gibi konuşan kişiler, daha doğrusu bu şekilde bir taraftan yayvan yayvan sırıtarak konuşan tiplerle hayatım boyunca merhabam bile olmaz. Kıymetini bil ve yazmalarımdan feyiz almaya çalış.

Ve lütfen, yazdıklarımız alıntılayarak cevap yazma. Gerçekten seninle muhatap olmak istemiyorum.

Burda karşılıklı daha sert yazıştığımız ve anlaşamadığımız çok kişi de olabilir ama o arkadaşlarla seviyeyi bozmadan konuşabiliyoruz ama sen kendine onlar adına bir yer edinmeye çalışma.
    Gerek yok.
    Reyting kazandirmayacakmisin bana daha fazla yani peki sen bilirsin kibir abidesi.yil olmus 2024 hala devrim mevrim diye sayiklayan adamla benimde tartisacagim birsey olmaz zaten birazda ben kibir abideliligi yapim o zaman degerli vaktimi sana harcayacak degilim ,yazilanlarin karsiligini veremeyince kivaracak kadar aciz adamlarla da isim olmaz .sen devrimi beklemeye devam et mustafa suphiden bu yana ha oldu ha olcak az kaldi bak simdi isine zaman kaybi sana hayal dunyanda mutluluklar. Bu sana son mesajim olsun bir daha hadsizlik yapmaya da kalkma karsiligini alirsin durman gereken yeri bil yazdiklarina dikkat et.reyting aliyormusuz uzerinden yazdiklarindan feyz alcakmisiz gulermisin aglarmisin adamda ki egoya bak avcidan beter..2024 senesinde hala devrim sayiklayan kapitalizmin her turlu nimetinden faydalanip basucunda masasinda das kapital bulundurmakla devrimci oldugunu sanan eziklerle asil benim isim merhabam olmaz en babaniz erkan b. gecen hafta altiyolda ford araba kullaniyor sunay efendide muzesinin bahcesinde kola iciyordu en son gordugumde bak simdi isine hayatiniz ikiyuzluluk olmuş.
    Konu gurur6134 tarafından (16.02.2024 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)