Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ts Club Tir?i Istanbul Güngören?de!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mobil Magazamiz Yola Çikti
    Trabzonsporumuzun lisansli ürünlerinin satisini gerçeklestirecek olan Ts Club Mobil Magazamiz ilk turuna Karadeniz Bölgesi?nde çikiyor.

Taraftarlarimiz, TIR?imizda ürünlerimizi satin almanin yani sira Trabzonspor?a üye olma sansina da sahip olacaklar.

<DIV align=center></DIV>Samsun, Ordu ve Giresun?da satis yapacak olan Ts Club Mobil Magazamizin programi söyle;

25.12.2004-26.12.2004 Samsun ( Belediye Karsisi )
    27.12.2004-28.12.2004 Ordu ( Belediye Karsisi )
    29.12.2004-30.12.2004 Giresun ( Belediye Karsisi )

Bilgi için: 444 1967 nolu çagri merkezimizi arayabilirsiniz.

<CENTER>
    </CENTER>

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Trabzonsporumuza ait ürünlerinen kisa zamanda arttirilmasi gerekiyor,ayrica fazla talep edilecegi kesin olan ürünler için de gerekli stok saglanmali.O kadar arayip sordurmama ragmen, hala çubuklu formayi bulamadim.

Ürün çesitliligi açisindan,özellikle bayanlarin alisveris tutkusu göz önünde tutulmalidir. Biz erkeklerin de onlari mutlu edebilmek için, en çok yaptigimiz islerden biri olan, hediye alma gönül alma iliskisi,Trabzonspor yönetimi tarafindan iyi degerlendirilmelidir.

Kappa'nin disaridaki herhangi bir magazasina gittigimizde, hem bayan hem de erkek giyimi için çok fazla çesit oldugunu görüyoruz.Peki nedensatisa çikardigimiz ürünlerdeayni çesitliligi yaratmiyoruz. Böylelikle disaridan alacagimizakendi ürünlerimizdenalabiliriz, çok kisitli olan gelirlerimize debiraz olsun katkida bulunmus oluruz.

Bu arada önümüz yilbasi,esine,dostuna ,arkadasina,ailesine,kiz/erkek arkadasina hediye almayi düsünen arkadaslarimiz,almadan önce imkanlari varsaTS Clup/mobil magazalarimiza bir ugrasinlar.Belki zevklerine uygun bir seyler bulabilirler.

Ürün çesitliligi konusunda da ilgili yöneticilerimizin gerekli çalismayi baslatmasini umut ediyorum...

eger bu bir baslangicsa hayirlisi olsun [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

insallah taraftar istekli olur. yoksa bu tir benzin ve çalisan isçi parasini zor karsilar.

Nereden
    İstanbul

KUZEY YILDIZI isminde parfüm çikartmislardi 3 yil kullandim, ISTANBUL'da herkes bu parfümümü AVrupa zannediyordu,TRABZONSPOR parfümü deyince sasiriyorlardi, ama ne yazikki MAYIS 2004 tarihindeki GS maçi sadece 2 adet parfüm kaldigini ve devaminin olmadigini ögrendim, onun yerine deoderont verelim dediler,güldüm, 3 yil kullandigim ve arkadaslarima hediye olarak getirdigim parfüm tarihe karisti, niye beni bu parfüme alisdirdiniz? sonrada tarihe gömdünüz?Devamlilik yok,Ben Kimya mühendisiyim bu parfümün özelligi vardi. Ama degerlendiremediler. 10 milyondu-15 milyon yaptilar son 2 sinide 25-30 milyona çikarttilar.sonundada yok ettiler.BEN KUZEY YILDIZI PARFÜMÜMÜ geri istiyorum. TS kulüp duy sesimizi. ( daha önce TS kulübe yazdim cevap vermediler)

Saygilarimla

Guests
    Ziyaretçi

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top>TIR Samsun sokaklarinda</TD></TR></T></TABLE>

LISANSLI ürünleri pazarlayan promosyon TIRI tura Samsun'dan basladi. Satis sorumlusu Serhat Bakkal, amaçlarinin Trabzonspor'u taraftarlari ile kucaklastirmak oldugunu söyledi. Bordo- mavililerin ürünlerinin satildigi TIR'in içinde 350 lisansli ürün bulunuyor. Ayakkabi boyasi 1,5 milyon ile en ucuz, esofmanlar ise 50 milyon lirayla en pahali ürün.

bu haber dogrumudur samsundaki arkadaslar bir açiklama yapsin esofmanlar 50 milyonmu? eger öyleyse istanbuldaki magazalarda neden 150 milyon.

Nereden
    Samsun

fatsa jandarma komando bölügünden selamlar .TIR ISI IYI OLMUS TA BOS BOS GEZMESIN,GÖRDÜGÜMÜZ YERDE BOS BIRAKMAYALIM!!! bi ara fatsaya yollayin

BOSNAYADA ugrasa burda cok taliplisi var

Nereden
    Bursa

tIr Giresun Ordu Samsuna geLecek ama istanbuL veya bursaya Ne Zaman gelecek veya geLecekmi?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı GiresunLuTs Nickli Üyeden Alıntı
    tIr Giresun Ordu Samsuna geLecek ama istanbuL veya bursaya Ne Zaman gelecek veya geLecekmi?

Ayrintili bilgiyi yeni açilan 444 1967 nolu hattimizdan ögrenebilirisin...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top>TIR Samsun sokaklarinda</TD></TR></T></T></TABLE>

LISANSLI ürünleri pazarlayan promosyon TIRI tura Samsun'dan basladi. Satis sorumlusu Serhat Bakkal, amaçlarinin Trabzonspor'u taraftarlari ile kucaklastirmak oldugunu söyledi. Bordo- mavililerin ürünlerinin satildigi TIR'in içinde 350 lisansli ürün bulunuyor. Ayakkabi boyasi 1,5 milyon ile en ucuz, esofmanlar ise 50 milyon lirayla en pahali ürün.

bu haber dogrumudur samsundaki arkadaslar bir açiklama yapsin esofmanlar 50 milyonmu? eger öyleyse istanbuldaki magazalarda neden 150 milyon.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok iyi ama ne zaman izmire gelecek simdiden sabisizlanmaya basladim

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samsun'da baya ilgi varmis. Samsun'daki arkadaslardan giden olmadi mi. Firsati olan resim felan da çekerse güzel olur...

Nereden
    Belçika

2 gun once Giresuna gittim bugunTrabzona geri dondum Tiri orda gordum 3tane atki aldim ciktim...Giresunda Tira ILGI COK BUYUK insanlar dolup tasiyordu buda beni sevindirdi tabiii...

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

IZMIT E NE ZAMAN GELECEK BILEN VARMI_?[img]smileys/smiley4.gif[/img]

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haydi Giresunlu gönüldaslarimiz millet alemin kralini görsün Edited by: ahmetturk

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tir Samsun'da 2 gün kaldi iki günde 6 milyar ciro yapti.. Ordu ve Giresun'da ne kadar ciro yaptigi henüz açiklanmadi... Üzücü olan Trabzon meydanda 2, 3 gün durmasina ragmen 600 milyon ciro yapmasi... Disardaki taraftar daha çok ilgi gösteriyor. Trabzon'da 2 , 3 tane Ts Club oldugu için Tir pek ilgi görmemis olabilir..

Nereden
    İstanbul

bu tir ne zaman sakarya ya gelecek ya ben bi organize olup öyle gitmeyi düsünüyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Çok mutlu oldum valla Zonguldaka gelsede Forma alsam hemen..

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çagri merkezimizi(444 1967) arayarak tirin bulundugunuz sehire ne zaman gelecegi konusunda bilgi alabilirsiniz.

ARKADASLAR TUM TRABZONSPOR CAMIASINA TIR ARACIMIZ HAYIRLI UGURLU OLSUN.YANLIZ BURDA BIZLERE DUSEN GOREV TIRIN BULUNDUGUMUZ SEHRE GELDIGI ANDAN ITIBAREN BUTCEMIZIN ELVERDIGI MIKTAR KADARI ILE,KULUBE KATKI AÇISINDAN ALIS VERIS YAPMAK.EZIKLERE KARSI TRABZONUN YANLIZ OLMADIGINI DOSTA DÜSMANA GÖSTERMELIYIZ.

Evet arkada$lar bu TIR i$i iyi gidiyo galiba

ama duydugum kadari ile TRABZONda 1 haftada 600 milion yapmi$lar

samsunda ise 3 gunde 4 milliar ya$mi$lar

TRABZONdaki arkada$larimin uyanmasi lazim

hem benim gibi gurbetteki arkada$lar siz de TRABZONSPORumuza katkida bulunmak istiyorsaniz www.trabzonspor.com.tr da cok enteresan $eyler var bi ugrayin.(korkmadan ali$ veri$ yapabilirsiniz ben size garanti veriyorum)

ankaraya ne zaman geliyo

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Eger yanlis hatirlamiyorsam Trabzon' da 7 tane Ts Club magazasi var. Trabzon' da is yapmamasinin nedeni bu olsa gerek. Trabzon' da zaten herkesin elinin altinda var ürünler. Bence önemli olan diger illerde yapicaa satis ve dahada önemlisi kulübe kazandirilacak üye sayisi.

in$allah oledir Golge oyunu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)