Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ts Club Tir?i Istanbul Güngören?de!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TS TIRI TRABZON BELEDIYESININ ONUNDE...

GÜZEL OLMUS GURUR DUYDUK!..

Hayirli olsun, atilan adimlar ardi ardina hizli hizli geliyor. Allah devamini getirir insallah. Bu TIR'i bütün deplasmanlara bekliyoruz. Insallah ihmal etmezler.

Yönetimimizin bu adimlarina destek olmaya devam. Sonuna kadar, hep birlikte!

oncelikle hayirli olsun in$allah kazancli olur

buTIR avrupaya da cikacak mi?

ts_fan
    Ziyaretçi

helal olsun Baskan'a ve bunu birlikteyaptigi yönetime, gerçekten çok güzel olmus...daha nice projelere, taraftar-yönetim-futbolcu ve teknik kadro el ele, hep birlikte daha güzel günlere...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu tir BÜTÜN DEPLASMAN MAÇLARINA GIDECEK ARKADASLAR ONCE DE TÜM KARADENIZI DOLASACAK!!!..

gazetede yaziyoooooooooooooooooooor!

bende duydum bütün deplasman maçalrina gidecekmis evet güzel olur ama biz izmirde hala uyuyoruz bir sey yapmadan takimimia sahip çikamiyoruz

tirimiz hayirli olsunda insaallah fiyatlar el yakmaz

yalnizefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

bende neden bizim yok diye uzuluyordum.iyiki olmus

yalnizefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

sivasada bekliyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu TRABZONSPORUMUZUN kurumsallasmasina en büyük örneklerden biridir...HAYIRLI OLSUN...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Tir gerçekten olumlu bir adim. Ama satis için kredi karti ve yine kredi kartina taksitlendirme imkani getirirlerse satislarda artis olur.

Yazin Trabzon'da ki magazada taksitlendirme olmadigini ögrenmistim. Umarim bu sisteme geçerler. Eger böyle olursa bir forma alan ikinciyi de almak ister.

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TRABZONSPOR'umayakisan;4441967 ve TS Clup Tir projelerini-sürekliligi bekleyerek- cani gönülden destekliyor, emegi geçen herkese binlerce tesekkür ediyorum.

Yönetim ilk adimlari atti simdi sira bizlerde. Bu projelere ilgimizi yüksek oranda tutar isek, inaniyorum ki yeni projeler çok daha kisa zamanda aktiflesecektir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Tir Projesinin çok faydali olacagi inancindayim. Trabzonspor'umuzun her deplasmanina gitmesi gerekiyor bu tirin. Bu sayede max. kazanç elde edebiliriz. Ayrica deplasman haricinde Türkiye'nin belli basli bölgelerine de gitmesi gerekecektir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hersey tabii ki çok güzel gidiyor ama bunlarin basarili olmasi için taraftarin bu yapilanlara ilgi göstermesi lazim. Yani tamamen duygusal açidan [img]smileys/smiley2.gif[/img]Tabii yönetimimizin de bu duygusallik olayinda ki duygusallik boyutunu biraz ayarlamasi lazim. Çünkü hakikaten biraz fazla duygusal vede herkesin gücü buna yetmiyor.

MEYDAN DA ETKINLIKLERINI SÜRDÜRÜYOR

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu tir marasada ugrasa yav

Aslinda çok iyi bir sey en azindan geçtigi yerlerde sempatimizi arttiracaktir.. o yönden gayet iyi bir tesbit... Insallah benzin parasini çikartir !

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tir olayigerçekten çok güzel, TS ürünlerine ulasamayan çok sayida taraftar var. ama sadece tebrik edip güzel olmus demek yetmiyor. bu tür faaliyetlerin artmasi içinhepimiz elimizden geldigince destek olmaliyiz. belki küçük ürünler alarak yada baska harcamalarimizdan kisarak ama bir sekilde alis-verislerimizi TS CLUP'lardan yapmaliyiz.

bu arada bu güzel tiri TRABZONSPORumuza hediye eden ÇETIN NUHOGLU'NA TESEKKÜR ETMEYI DE UNUTMAYALIM.

alitemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

walla önce 444 1967 ardindan TIR süper olmus.ve kurumsallasma da basliyo süper gidiyoruz bence..[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

ancak suda varki ts clubda satilan hersey pahali hele kappa markali ürünler bejeka,febe,gesenin ürünlerinden bile pahali....insallah sürümü düsünüp indirmislerdir fiyatlari....[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ebru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede ts clup çok pahali disarda ayni ürün daha ucuz ama yinede trabzonspor'a biraz olsun katki saglayabilmek için ts cluptan alisveris yapiyoruz.yönetimin en kisa zamanda bu konuyla ilgilenmesi gerekiyor.fbnin orjinal formasi 29 milyon bizimkiler 45 milyondan basliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı EBRU Nickli Üyeden Alıntı
    bencede ts clup çok pahali disarda ayni ürün daha ucuz ama yinede trabzonspor'a biraz olsun katki saglayabilmek için ts cluptan alisveris yapiyoruz.yönetimin en kisa zamanda bu konuyla ilgilenmesi gerekiyor.fbnin orjinal formasi 29 milyon bizimkiler 45 milyondan basliyor.

burada pahali ucuz olayina girmemeliyiz.bizim formalarimiz kappa daha kaliteli tabiki pahali olacak.ne olursa olsun bütçemize göre birseyler almaliyiz.mesela ben bayrak,anahtarlik ve süeter aldim 50 ytl tuttu.bütçem kadar aldim.ocakta da kazak almayi düsünüyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

burada pahali ucuz olayina girmemeliyiz.bizim formalarimiz kappa daha kaliteli tabiki pahali olacak.ne olursa olsun bütçemize göre birseyler almaliyiz.mesela ben bayrak,anahtarlik ve süeter aldim 50 ytl tuttu.bütçem kadar aldim.ocakta da kazak almayi düsünüyorum.

Selçuk su çok aradigimiz çubuklu forma gelmistir umarim,uzun kollunun da satisa çikmis olmasi lazim.

Aylardir gurbet ellerde formasiz dolasiyoruz...

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet atay baskan iste görsün parali baskan inssanin içindeki düsünce önemliolan parasi olan daga çok olsun diye yedi durdu neyse

atay baskan sagolasin önce telefon hatti simdi tir yakinzamanda sirket olusumuz birde tv miz geliyor budur ya bunlari diyoruz amna en önemli yaptigi is

CAMIA IÇINDE BIRLIK BÜTÜNLÜGÜ SAGLAMIS OLMASIDIR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Selçuk su çok aradigimiz çubuklu forma gelmistir umarim,uzun kollunun da satisa çikmis olmasi lazim.

Aylardir gurbet ellerde formasiz dolasiyoruz...

internetteki tsclub da yok.üzgünüm gardasim.bu arada ümit karan haberi de gazetelerde çikti.is yaparmi acaba[img]smileys/smiley17.gif[/img]

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

selçuk abi sen yapma ben taha ümit cimbomla arasinda pürüz ciktini duyduhumda aklima geldi böyle bir haber çikaracaklari palavra yapmazismis o adam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)