Sonu: Man Yldz?

Katlmc says
152. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Paul Onuachu

1 0.66%
  • Enis Bardhi

3 1.97%
  • Batista Mendy

108 71.05%
  • Eren Elmal

5 3.29%
  • Mehmet Can Aydn

21 13.82%
  • Rayyan Baniya

13 8.55%
  • Abdlkadir mr

0 0%
  • Edin Visca

0 0%
  • Anastasios Bakasetas

1 0.66%
  • Filip Benkovic

0 0%
  • Uurcan akr

0 0%
  • Jens Stryger Larsen

0 0%
  • Berat zdemir

0 0%
  • Mahmoud Trezeguet

0 0%
  • Taxiarchis Fountas

0 0%
  • Enis Destan

0 0%
Sayfa 56 Toplam 59 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 46 54 55 56 57 58 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1459 adet sonuctan sayfa basi 1,376 ile 1,400 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: TSL 5. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Beikta | Ma Sonucu

Ertan 51 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    Nide
    Ya
    53

Alnt lazibere Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Katlmyorum, enol Hoca'dan ike dneminde yapm olduu aklamalar da keke buraya koysaydnz.

Resmi olarak ilk ampiyonluu evet Beikta'dadr. mza att takma giderken de '' ben aslnda Trabzonspor'luyum 2011 de ampiyon olmutuk ama biliyorsunuz kupam vermediler '' demesini ve Trabzon reklam yapmasn m bekliyordunuz. Profesyonellik bu mu? Ya da daha nce 3 kez ampiyon olduu takma geri dndnde '' ben sizden biriyim'' anormal mi?? Siz veya Beikta'llar , gerekten de Beikta'l olduuna m inandnz..

Abdullah Avc'y tekrar geri getirsek ve srf jest olsun diye '' Ben zaten sizden biriyim '' dese, Avc'nn Trabzonspor'lu olduunu mu sanacaksnz???

Ya da Futbolcu imza trenlerinde duyduumuz '' Trkiye'nin en byk kulubune geldim '' sz ile herkes ok bu byk oluyor???

Bunun gibi bir sr rnek vardr.

Her artta ve koulda, enol Gne'in Trabzonspor'a her zaman iyilii olmutur. Emni olun senden benden daha da Trabzonspor'ludur ve yle lecektir.
    Renkta beni enol gneten soutan da ike sreci oldu,
    Net tek 1 kelamn duymadm, her zaman ki gibi 1 kamyon laf geveledi, ikecilere dokunacak 1 cmle yoktu.
    Bunu yle spatlaym adam gitti emre belezolu denen pislii yardmcs yapt. ikenin en arsz savunucusunu sard sarmalad.
    Ben de Trabzonlu deilim, plakam da 061, Trabzonspora hizmet edip enol efendi kadar hizmet etme imkanm olmad ama ike srecinde grdm ki enol dahil ou szde adamlar benim 10 da 1 im kadar Trabzonsporluluk gsteremedi.
    Neyse,birbirimizi krmadan,uzatmadan derdimizi anlatalm,sen de bizi anlamaya al.
    Ha bir de en byk beklentilerimden birisi, imkanm olsa da ismini o stad san silsek.
    ike yapann,ikecileri kollayann,ikeye ike diyemeyenlerin Allah bin trl belasn versin inallah.

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    41

Baniya hava toplarnda ok iyi yerden hamlesi yava yerden hzl bir stoperle i yapar bizde hzl kim var hseyin zannetmem ki hoca oynatsn.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Aydn
    Ya
    49

Ma gece tekrar izledim sakin kafayla. Her ey bir tarafa Eren ve Mehmet inanlmaz oynamlar. Resmen bjk'nin iinden gemiler. Korkun dinamiklermi. Ve Bardhi o man heyecanyla topa odaklandmz iin grmemiiz ama adam korkun bir efor sarfetmi bildiin Siopis gibi acayip hzla her kademeye girmeye alm. Tek eksii mdahelede zayf kalmas. Ama pire gibi. Her pas arasna komu.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

yelik tarihi
    10.05.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt nakzo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baniya hava toplarnda ok iyi yerden hamlesi yava yerden hzl bir stoperle i yapar bizde hzl kim var hseyin zannetmem ki hoca oynatsn.
    umarm oynatmaz
    En byk Trabzon

El Cordobes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.08.2014
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Staddan izleyince de hakem gayet fecaatti ama tv den baknca hakikaten ok art niyetliymi. Baka Rosier olayndan sonra Fountas ar sinirlendi ve hakeme baya tepki gsterdi. Ben Baka ya destek olmak iin sinirlendi zannettim ama tv den gryorum olay esnasnda Fountas n yanndaki Ghezzal topu hakemin kafaya frlatyor ve bir yaptrm yok. Dn u hakeme ramen iyi i karmz.
    There is no spoon...

Ertan 51 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    Nide
    Ya
    53

Alnt My Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ma gece tekrar izledim sakin kafayla. Her ey bir tarafa Eren ve Mehmet inanlmaz oynamlar. Resmen bjk'nin iinden gemiler. Korkun dinamiklermi. Ve Bardhi o man heyecanyla topa odaklandmz iin grmemiiz ama adam korkun bir efor sarfetmi bildiin Siopis gibi acayip hzla her kademeye girmeye alm. Tek eksii mdahelede zayf kalmas. Ama pire gibi. Her pas arasna komu.
    Trezege kar karya atamad pozisyonda Bardi bom botu, az geriye braksa bo kaleye gnderiverecekti.
    Bardi ve Mendi nin gole bu kadar yaklap atamamalarna zldm,ikisi de hak ediyordu, moral olurdu ama ksmet deilmi demek ki.
    ike yapann,ikecileri kollayann,ikeye ike diyemeyenlerin Allah bin trl belasn versin inallah.

Enes Bakaya60 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Krehir
    Ya
    34

Alnt Ertan 51 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trezege kar karya atamad pozisyonda Bardi bom botu, az geriye braksa bo kaleye gnderiverecekti.
    Bardi ve Mendi nin gole bu kadar yaklap atamamalarna zldm,ikisi de hak ediyordu, moral olurdu ama ksmet deilmi demek ki.
    Trezeguet'in hz ok iyi eyvallah ama beyin yok adamda abi koarken evresine hi bakmyor ulan orda topa bir bassa Bardi ye evirdii zaman adam bo kaleye topu yuvarlacak ve kendiside normalde harika bir asist yapm olacakt.
    S.V.A.K.O
    FATH TEKKE

Fanatik34 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2009
    Nereden
    Almanya

Maalesef maci izleyemedim, tekrarini da gremedim. Bir galibiyet bekliyordum ama bu kadar ezici degil, o yzden cok keyifli hala

Her zaman diyoruz, senin savunman, ortasahana baglidir. Anlatilanlara gre cok iyi bir Mendy ile savunmada kusursuz oynamis. Topu eziklere verince, hizli ataklarla ateslemisiz rakibi. Internette hem Mendy, hemde Onuachu icin iyi yer tutar, pozisyon alir diye yaziyorlardi. Insallah Onuachunun sakatligi ciddi degildir..mbarek her mac sakat veriyoruz!!
    Savunma zellikle Stoperler acik alanda ne yapar, kestiremiyorum..pozisyon almayi bilen stoperlerin hizli olmasina gerek yok.
    Erene her zaman gvendim, gelisim gsterecegini biliyorum. Mehemt Canin bu performansini gren Schalkeliler, kafalarina vuruyorlardir, ben bile beklemiyordum.
    2 seneden beri niye 8 8 8 diye direttigimiz anlasilmistir herhalde. Hele ki Mendyi grnce
    Bugn ki Dnya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Dzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

ilelebeTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.06.2014
    Nereden
    Kocaeli

3 tane attk ama Onuachu-Tre falan ma eksikleri belli oluyor. Yani tam hazr deildik. Bunlara Pepe'yi de ekleyince hcum anlamnda daha iyi iler yapabileceimiz ortada.

Forum Yneticisi Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara

• Forumumuza destek iin ltfen gnlk olarak reklamlara tklayalm.

• Forum Kurallarna aykr her trl durumu ltfen butonunu kullanarak ynetim ekibine raporlaynz.

yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    41

Alnt Enes Bakaya60 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trezeguet'in hz ok iyi eyvallah ama beyin yok adamda abi koarken evresine hi bakmyor ulan orda topa bir bassa Bardi ye evirdii zaman adam bo kaleye topu yuvarlacak ve kendiside normalde harika bir asist yapm olacakt.
    Beyin meyin bilmemde ligdeki alabileceimiz en iyi sol kanat adam geldiinden beri skor ve asist retiyor Trabzonspor'u dndmzde u ortamda onun gibi bir kanat alma ihtimalimiz yoooookkk.

Armaan Dere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Alnt Cyzio Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok haklsnz. Tandm ok iyi bir a plus teknik direktr var (sanrm siz de tanrsnz). yi bir hoca olduu iin, kariyeri hep Bat'ya doru oldu. Htt o kadar Bat'ya doru oldu ki, Avrupa'da duramayp (zaten konmamt da), srasyla Atlas Okyanusunu, Amerika'y ve Byk Okyanusu da ap, G. Kore'de konuland.

Oradan da gene Batya doru bir lkeye gitti ama neresi olduunu imdi hatrlamyorum.

.
    abi nerdesin ya...
    sen de gney koreye gitmisin yle diyorlar...
    Ben lnce bir elimi tabutumun dna atn. nsanlar grsnler ki,padiah olan Kanuni bile bu dnyadan eli bo gitmitir.

yelik tarihi
    30.04.2012
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Beyin meyin bilmemde ligdeki alabileceimiz en iyi sol kanat adam geldiinden beri skor ve asist retiyor Trabzonspor'u dndmzde u ortamda onun gibi bir kanat alma ihtimalimiz yoooookkk.
    Hocanin ma performansn beendin mi

Murat KARAKURT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.06.2009
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    36

Alnt lazibere Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir taraftar grubu bakan , gider baka taraftara kafa atar, yetmez stne basn aklamas ile milleti tehtid eder

Bir grup taraftar da ( belkide yukardakilerdir bilemiyorum ) kar, ismini Kulup tarihine altn harflerle yazdrm, Profesyonel dnyann getirdii sorumluluklar gerei baka bir takm altryopr diye , Doduu ehirde, Adnn yazld statta hakarete urar...BU TWERBYESZL KM YAPTIYSA VE KM ANAK TUTTUYSA VE KM ALKILADIYSA HEPSN NALET OKUYORUM

enol Gne kadar bu kulube emei olan ka kiidir =???? Erturul mu?? kim
    zkan Smer altrmad m Galatasaray'??? Bu faistlik bu oven duygular , nasl bir garabet bu ya...

fatih Sultan tekke diye statlar inlettiimiz adam, Hoca olsun demediniz mi?? Nerde brakt futbol Fatih???

Ben Trabzon'lu deilim ama bir Trabzon'lu kadar utandm emin olun..

Seversin sevmezsin bilemem

Plakasnda 61 rakamn grdnz her kiiyi haber yapar, oven dugularla abartmaktan geri durmayan bu kentliler,, ENOL GNE gibi bir adam kendi isminin yazld statda kfrettiler

yazklar olsun
    bin defa yazklar olsun
    Resmi azdan bir zr bekliyrum, tm bu kabadaylar adna
    Gzel abim o ycelttiin ahs basn toplantsnda 6-7 kez rakip dedi Trabzonspor lafn bile telaffuz etmedi...Kfr varsa amenna ama o sloganda sorun yok bence... O ak olduu siyah beyaz renklerle devam etsin....

HasanTezel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2021
    Nereden
    Adana

Alnt Cem Balc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tepki veren bir insan KALTEL NSANDIR!

Burak ylmaz
    Onur kvrak
    nal

lk aklma gelen bu 3 insan, KALTE VE KARAKTER abidesidir, yalar gerei oooook hatalar olmutur, ama sevgiyi de kzgnl da DUYGUSAL olarak yaadlar, tepkilere alndlar, sitem ettiler!

enol
    Seluk inan
    Aurelio

karaktersiz, tepkisiz, karc 3 tiptir(mesleklerinde baarsz demiyorum, belki de en iyiler). Analarna svlse stadmzda, en ufak aidiyetleri olmadndan dnp cvp vermezler.

Ar oldu belki ama, olay bu, KARAKTERL NSAN etkiye tepki verir
    Konu HasanTezel tarafndan (18.09.2023 Saat 21:40 ) deitirilmitir.
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile ampiyonluk gibi artk!

Emre mez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

fanatikdevri - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2005
    Nereden
    stanbul

Oyun olarak ilerleme yoktu,skoru aldk ama oyun hala soru iareti.Set oyun oynamak zorundayz,bunun iin de pas balantlar iyi olmal ama hoca topu rakibe brakarak skor alma peinde,bu kadrodan set oyunu beklenir mi o da belli deil
    Konu fanatikdevri tarafndan (19.09.2023 Saat 00:03 ) deitirilmitir.
    FORMANIN NNDEK ARMAN N OYNA ARKASINDA YAZAN SM HATIRLAYACAKLARDIR.

fadigaTS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2013
    Nereden
    stanbul

Yalnz yle byle deil de ok fena.... Sesi istanbuldan yankland yani

6afak Aydn1 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

futbol bizim neyimize vur gitsin ya ne ugrascan
    burasi trkisch.

Are you not entertained?

MehmeTS_ADANA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.06.2007
    Nereden
    Adana
    Ya
    41

Alnt HasanTezel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tepki veren bir insan KALTEL NSANDIR!

Burak ylmaz
    Onur kvrak
    nal

lk aklma gelen bu 3 insan, KALTE VE KARAKTER abidesidir, yalar gerei oooook hatalar olmutur, ama sevgiyi de kzgnl da DUYGUSAL olarak yaadlar, tepkilere alndlar, sitem ettiler!

enol
    Seluk inan
    Aurelio

karaktersiz, tepkisiz, karc 3 tiptir(mesleklerinde baarsz demiyorum, belki de en iyiler). Analarna svlse stadmzda, en ufak aidiyetleri olmadndan dnp cvp vermezler.

Ar oldu belki ama, olay bu, KARAKTERL NSAN etkiye tepki verir
    enol hocaya erh dmekle beraber seluk ve aurelio karaktersizlik ve sinsilikte zirve yapm kiilerdir.

bu arada her zaman syledim hem burda hem gerek hayatmda Burak Ylmaz adamn hasdr
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

Onur Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Burak Ylmaza zldm akas orada yle bir laf haketmedi mnferit de olsa oradaki hali beni zd.

enol Hocaya da kendini bu duruma drd iin zldm sen bu yata buraya bu takmn banda gelirsen bu duruma dersin. Pabucu yarm tezahrat iin sylyorum tabi kfr vs olmusa o konu ayr o olmaz.

Abi tamam oraya ilk gittin ampiyonluk aldn vs ona da bir ey demem hani diyebilirsin ki ben Trabzonla iki kere ampiyon oldum ikisinde de aldlar elimden camia da buna engel olamad. Ben bu ampiyonluu alabildiimi tm lkeye gstericem filan diye bunun altn doldurabilirsin buna sayg duyabilirim.

Ama paraya ihtiyacn yok, kariyere ihtiyacn yok, hrete ihtiyacn yok, kendini spata ihtiyacn yok gelmisin 70 yana efsanesi olduun kulb sahasnda baka takmla yenmeye alacaksn vs.

Olmaz kardeim srf ben bu yatan sonra baka takmla Trabzona gidemem dersin ve byle ilere tevessl etmezsin yani. 1 ay beklesen bizim hocamzdn bir de.
    Konu Onur Akyz tarafndan (19.09.2023 Saat 01:26 ) deitirilmitir.
    10-Abdlkadir mr

----------8---------

lazibere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.12.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt Murat KARAKURT Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gzel abim o ycelttiin ahs basn toplantsnda 6-7 kez rakip dedi Trabzonspor lafn bile telaffuz etmedi...Kfr varsa amenna ama o sloganda sorun yok bence... O ak olduu siyah beyaz renklerle devam etsin....
    Konuyu uzatmak istemiyorum. Son szlerimi syleyerek bitireyim. Biz Karadenizliler, gerektiinde baldran zehiri ier ve koullar ne olursa olsun bizden olan kamuoyu nnde rencide edecek kapasitede insanlar deiliz. Stat ismini tayan, aldmz 32 kupann 24 'nde imzas olan bir kiiyi kamuoyu nnde ezecek karakterde deiliz. Elbette eletirilir, enol Hoca'y en ok eletirenlerden birisi de benim ama kfr ve adam aalayacak hareketler bize yakmaz. Millete malzeme vermeye de gerek yok.

zgnm ama Kulbmz ierisinde neler dnyor ne insanlar kamuoyu nnde telef ediliyor bilemeyiz. Nice deerlerimizi bir veda bile yapamadan yolladk. Bu enol Gne meselesi deil, Kimin kime batan yanl yaptn bilmeden yorum yapyoruz.

Fatih Tekke ne yapmt da , bir daha kulpten ieri sokulmad??
    nal Karaman, ne kadar ar konumu olabilir ki, Bir gece yars yok edildi.
    Ya Shota? hami? Tolunay? Sadi Tekeliolu da m hain?

paraya sktklarnda bor para istedikleri Gkdeniz Karadeniz'i ampiyonluk kutlamalarna davet etmeyenlerin beyanlar m belirleyici olacak kimin daha Trabzonsporlu oluunu!!

Ynetici dediimiz amatrlerin, liki tarzlarndan sebep bir ok deerlerimiz maalesef dman kesildi bize, burada hep kiiler mi suluydu. Bir de bu adan bakmak lazm.

Eminim ki, Bizim bilmediimiz bir sr olaylar ile enol Hoca'ya itibar kast yaplmtr. Bata Sadri ener olmak zere, ike davasn satan adam deil midir Sadri ener!!! Aziz'i cezaevinden kurtarmak iin kap kap dolaan ve imza toplayan ve iktidardan korkarak , kupamz siyasilere satan adam mdr efsane???

lk bata sylediimi tekrar syleyerek bitireceim bu tartmay.
    PEPE karlamasnda birbirine giren taraftar dernekleri grnts, beraberinde koro halinde canl yaynda edilen kfrler ve son olarak , Tm Trkiye'nin Trabzonsporlu enol Gne olarak bildii bir ismi karalama ve itibaryla oynamak bize yakmaz. Rakip takmn temsilcisi olsa bile yakmaz. Bu adamn soyu sopu ve atalar Trabzon topraklarnda yatyor. Gn gelir hepimizi utandrr ve utanrz.

Bata ben olmak zere, Karadeniz de 1975 sonras doan bir ok ocuun ismidir ENOL
    Sayglar hepinize
    Aptallk nedir biliyor musunuz ?
    50 kurua itiin suyu, 1 liraya ieten dzene destek vermektir..

yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    41

Alnt kayl Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hocanin ma performansn beendin mi
    Bu ma iin evet ama asl imtihan bizden zayf anadolu takmlarna kar olacak bu ma ok iyi alan daraltp sert oynadk yldrdk kazandk kazanmamz gereken malarda nasl oynayacaz bakacaz.

Enes Bakaya60 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Krehir
    Ya
    34

Ona lafm yok nakzo reisim, bencede iyi bir sol ak ama biraz beynini kullansa, kafasn biraz daha fazla kaldrsa ok daha iyi iler yapar.
    S.V.A.K.O
    FATH TEKKE

halilaziz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Hi unutmuyorum bir 1461 Trabzon bjk ma sonras enol bey kameralar karsna geip buray da stmamlar deyip aalamt.

te bu kadar adamdr kendisi

70 yandaki bilge olmasi, anlayl, kk bir kulbn paras olmayacan en iyi bilmesi gereken adam kalkyor bunu yapyor. Ama ne hikmetse bilgece davranmas bunu sineye ekmesi gereken futboldan be kuru kazanmayan taraftar oluyor.

enol bey bu camiadaki kredisini kendi bitirmitir.
    Trabzonspor olmasa retmenlikten te bir kariyeri olmayacakt. Herkes hak ettiini yaar

Burak'a yaplan knyorum, Burak adamdr bu camia iin bir kez bile olumsuz bir sz azndan cikmamistir. O rahatsz laf adltan beyinsizlerdeb maalesef bizde ok var
    Konu halilaziz61 tarafndan (19.09.2023 Saat 04:34 ) deitirilmitir.
    Dnya dnd mddete ikebahenin 2010-2011 sezonunda ike yaptn anlatyor olacaz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)