Sayfa 1 Toplam 83 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2075 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþkanýmýza, Futbolculara ve Hocamýza Destek

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Standart Baþkanýmýza, Futbolculara ve Hocamýza Destek

Dünkü maç deðil bu baþlýðý açmamdaki sebep ama ard arda 3 maç kazanmamýz da cesaret verdi doðrusu...Çok kötü 7 maçlýk bir periyot geçirdik, aslýnda o dönemde de inancýmýz tamdý ama sesimizi yükseltemiyorduk, yükseltemezdik...Kimsenin hatasýz olduðunu da iddia etmiyoruz...Baþkan da hata yapýyor, hepimiz gibi, hocamýz da ve Hüseyin de...Þimdi açýn Nuri Albayrak la, Hüseyin le, Ziya Doðan la ilgili baþlýklarý, yazanlarýn % 85 i yerden yere vurmuþ...biz "istikrar" dedikçe bizi de yerden yere vurmuþ...Kimimiz "Baþkanýn Adamlarý" olmuþuz, kimimize "Polyyanna" yakýþtýrmasý yapýlmýþ, kimimize "Futbol Fukarasý" denmiþ...Kýsacasý iyi gözle bakýlmamýþ, dýþlanmýþýz...Vakti olanlar lütfen Beþiktaþ maç topicinin ilk 55 sayfasýný bir okusun...Maç kaybedildi ya(!), Beþiktaþ farka gidiyor ya (!)...Giydiren giydirene olmuþ...

"Defol Ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"
    "Nöriiiii, Büyük Nöriiiii...Defooooooooooooooooollll"

bunlar gibi yazýlarýn haddi hesabý yok...Þimdi maç kazanýldý ya arkadaþlar (küfredenler ve hakaret edenler 1 günlük genel af istemiþ...) Oldu...Ýnanacaksýn arkadaþ...Ýnanacaksýn...Biz Hüseyin kalsýn...Büyük Kaptan derken onu Zenit e gönderenlerin, afedersin "Kazma" diyenlerin haddi hesabý yok...Sen Marce, Gökdeniz, Yattara gibi defansa dirhem katkýsý olmayanlarýn arkasýnda tek ön libero oyna, yýrtýlsýn bir yerlerin ama yoookkk...illa ki Süpermancilik oynayacaksýn...Motor takacaksýn gerekirse...Ziya Doðan a gelince...Eksikleri olduðunu en az sizin kadar biliyorum...Felsefesi "defansif" bu adamýn...kabul edelim...Bunu Lucescu yaptýðýnda "Büyük" Hoca oluyor, Ziya denediðinde "Korkak"...Ayrýca Ziya Doðan demiþti ki Gaziantepspor maçýndan önce (2-0), "bu takým gol atacak, hem de çok...iki hafta sonra sahada istediðimiz Trabzonsporu izleyeceðiz" ama yok...hani þu beþiktaþýn çarþýsý herþeye karþý ya...bizim taraftar da "istikrar" a karþý...anlamýyoruz beyler sorun burada..."Adam gibi adam Ziya Doðan" yakýþtýrmasýný yapan da bu taraftardý...Ne deðiþmiþti Ziya Doðan da...yine kapanýp hýzlý adamlarla gol arýyorduk, ama o dönemde atýyorduk o golleri...demek ki "skor" taraftarýymýþýz, deðil mi ? Ve Nuri Albayrak...ben Trabzonspor tarihinde bu kadar yerden yere vurulan bir baþkan olmamýþtýr diye düþünüyorum...Niye olsun ki ? Adam yýldýz sözü verdi, almadý (!!!!!) (Kiki ve Marcelinho da kimimize göre "yýldýz" deðil zaten...), stadyum sözü verdi, yapmýyor (!!!) (Bazý arkadaþlar "stadyum" bir gecede yapýlýr diye düþünüyor tabi...) Bence bu stadyum da yapýlacak, göreceðiz hep birlikte...

Yukarýda da söylediðim gibi bu "üç" kiþi de hatalarýyla sevaplarýyla icraatin direk olarak içindedirler...Ben iyi niyetlerine, iþ yapabileceklerine, Trabzonspor u þampiyon yapabileceklerine bütün samimiyetimle inanýyorum...

Burasý BMN...Trabzonspor un bir numaralý, en popüler taraftar sitesi...neredeyse resmi siteden bile daha popüler...Dün bir baktým da forumu 900 kiþi ziyaret etmiþ...sadece dün...900 farklý kiþi...Bu forumda Ziya Doðan a, Nuri Albayrak'a, Hüseyin Çimþir e "defol" diyenler varsa, onlara "destek" verenler de var...Ýstikrar...Onlar bizim "Baþkanýmýz...Hocamýz...Kaptanýmýz..."
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

öncelikle cok haklýsýn güzel bir konuya deginmiþsin..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Gercekten szymek hayranisin sanirim?

Sahi onu futboldan kim sogutmustu?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

baþarýda en önemli þeyin istikrar olduðunu artýk kavramamýz lazým, o gitsin bu gelsinle iþler yürümüyor...ne ziya hocanýn istifa etmesini ne yönetimin veya baþkanýn gitmesini(ama hesap versinler musampa, ts club vb. olaylardan sebep) ne de hüseyinin gitmesini istiyoruz...bizler trabzonspor aþýðýyýz kiþilerle deðil iþimiz kurumla...baþarýda deðil her zaman takýmýn yanýndayýz..

Nereden
    Ýstanbul

hocam ( sanýrým öðretmen idin ) ben hala ayný düþüncedeyim takým þampiyonlar ligine de gitse (bence imkansýz ama olsun olasýlýk var ) kupayý da alsa ( % 5 ihtimal ) gene ayný düþüncedeyim .....

1) O ADAM KESÝN AMA KESÝN DEFOLUP GÝTMELÝ .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....
    2)YÖNETÝM MAYIS AYINA KADAR ÝSTÝFA EDÝP KONGRENÝN ÖNÜNÜ AÇMALI

3) BUNLAR OLMAZSA GELECEK SEZONDA KAYBEDÝLMÝÞ SEZON OLUR

Lucreto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Þampiyon falan olduk ta benim mi haberim yok.

kelkitli29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý saglam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gercekten szymek hayranisin sanirim?

Sahi onu futboldan kim sogutmustu?
    Serkan abi bence taraftarimiz. Bu sene az küfür etmediler szymeke
    Ben Asyada büyüyen, Avrupaya yürüyen TÜRKÜM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TÜRKÜM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TÜRKÜM. Ben OSMANLININ torunuyum - TÜRKÜM.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Nuri ALBAYRAk: Trabzonspor gibi bir deðerin baþkanýdýr. Tarihe þimdilik tarihinin en kötü dönemini takýma yaþatan baþkan olarak geçmiþtir. Bu sebeple eleþtirenleri haksýz görmek at gözlüðü takmaktýr. Ayrýca bir çiçekle bahar gelmez. Dün gece çok güzel bir zafer yaþadýk. Bunda baþkanýmýzýnda katkýsý elbette vardýr. Yalnýz dediðiniz gibi bir tablo ben göremiyorum. Takýmýmýzda gelecek vaadeden kaç futbolcu var meraklar içerisindeyim. Dün stadda ben acaba büyük bir takýmýn hocasý olsam bunlardan kaçýný alýrým takýmýma diye sordum. Cevabým 3-4 idi. Stad olayýna hala inanýyorsanýz diyecek sözüm yok. Bir maketle kandýrýldýk. Gs den önce stad yapsýnlar ilk maçta anýrma sözüm vardýr. Cidden yapacaðým bunu. Her þeye raðmen ben bu yönetimden umutsuzum.

Ziya Doðan: Türkiyenin en önemli takýmlarýndan birisinin teknik direktörü. Oyun sistemi bakýmýndan bizim takýmýmýzýn misyonuna uymayan bir felsefeye sahip.Defansif sistem modern futbolun bir gereðidir . Bunu kabul ederim. Son þampiyonlar bunun örneðidirler. Yalnýz abartýya kaçmaktadýr kendisi. 2 ön libero oynarsýn. Ancak 3 ön libero oynamak aciz takýmlarýn iþidir. Ayrýca benim takýmým her an saldýrmalý. Dün maçta sefansa çekildik ilk yarý utandým. Bizden korkan bjk bize saldýrýyordu ama biz defanstaydýk. oyun sistemi deðiþince tarihi misyon geri dönünce çýkan tablo ortada. Bunu gözardý etmemek gerek.

Hüseyin : Trabzonspor hakkýnda bizlerden farklý düþünmeyen bir futbolcumuz , kaptanýmýz. Belkide kendisini en çok eleþtirenlerden birisiyim. Yalnýz dün ben sahada o eleþtirdiðim insaný göremedim futbol anlayýþý olarak. Bu durumada sevindim. Hücumu düþünmeyen, verdiði yan paslar ve geri paslarla istatistikleri patlatan Hüseyin gitmiþ sanki yerne yeni birisi gelmiþti. Bu þekilde oynayan Hüseyin benim gözümde Patrick Viera dan farklý deðildir. Bjk maçýnýn yýldýzýydý. Saha dýþýnda bir eleþtirim daha vardý. Kötü giyiniyor kendisi. Benim mantýðýma göre Trabzonspor kaptaný her açýdan iyi olmalý. Bunlar giderilebilir.

Bu Baþlýðý Açan Arkadaþ: Herkes farklý düþünebilir. Ben hala Baþkan ve hoca konusunda ayný görüþlerimdeyim. Dediðin gibi skor taraftarý olsaydým yaþa ziya yaþa nuri derdim. Maksadýmýz daha iyi bir Trabzonspor görmektir. Ýstemediðimiz hoca ve baþkanýn oluþturduð takýmýn aldýðý zaferde hepimiz sevinmedik mi? Gol diye baðýrmaktan sesim kesildi. Dün stadda ayakta durmaktan hala aðrýmayan yerim yok. Bu takým hepimizin. Eleþtiriden dolayý kimse kimse kimsenin adamý OLMAZ. En son diyeceðimde þudur. Daha çok erken. Peþin hükümlü olmayalým. Çünkü BÝR ÇÝÇEKLE BAHAR GELMEZ...
    Konu WERTHeR tarafýndan (25.02.2007 Saat 10:35 ) deðiþtirilmiþtir.

kelkitli29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Nuri Sahin ?? Dortmundun yegane futbolcusudur.
    Ben Asyada büyüyen, Avrupaya yürüyen TÜRKÜM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TÜRKÜM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TÜRKÜM. Ben OSMANLININ torunuyum - TÜRKÜM.

Lucreto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý WERTHeR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nuri þahin: Trabzonspor gibi bir deðerin baþkanýdýr.
    Nuri Albayrak olmasýn.

Eyüphan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Doðru tespitlerinden ötürü teþekkür ediyorum. Yönetimi beðenmesem de istikrarýn bir þekilde saðlanmasýndan yanayým. Konyada görüþmek temennisiyle...
    BMN TRABZON

Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Alýntý coolank Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocam ( sanýrým öðretmen idin ) ben hala ayný düþüncedeyim takým þampiyonlar ligine de gitse (bence imkansýz ama olsun olasýlýk var ) kupayý da alsa ( % 5 ihtimal ) gene ayný düþüncedeyim .....

1) O ADAM KESÝN AMA KESÝN DEFOLUP GÝTMELÝ .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....
    2)YÖNETÝM MAYIS AYINA KADAR ÝSTÝFA EDÝP KONGRENÝN ÖNÜNÜ AÇMALI

3) BUNLAR OLMAZSA GELECEK SEZONDA KAYBEDÝLMÝÞ SEZON OLUR

@coolank

bir þeyi çok merak ediyorum...sen böyle düþünüyorsan gerçekten, kazandýðýmýz maçlardan sonra ya da gol attýðýmýz zaman sevinebiliyor musun ? Yanlýþ anlama sadece merak ettim...Ayrýca en kaliteli ve seviyeli eleþtirenlerden birisin...Ýstikrar þart...çarþaf deðiþtirir gibi baþkan ve hoca deðiþtirlen zamanlar geride kalmalý artýk...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý Lucreto Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nuri Albayrak olmasýn.
    Sabah dalgýnlýðý kusura bakmayýn

Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Alýntý Eyüphan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Doðru tespitlerinden ötürü teþekkür ediyorum. Yönetimi beðenmesem de istikrarýn bir þekilde saðlanmasýndan yanayým. Konyada görüþmek temennisiyle...
    Görüþelim kardeþim...Dört gözle bekliyorum Trabzonsporumuzu ve sizi aðýrlayacaðýmýz günü...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý kelkitli29 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nuri Sahin ?? Dortmundun yegane futbolcusudur.

Belki nuri þahin diye amca oðlum var

Ozan Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

albayrak bu taraftar/kongre üyesi profiliyle en az bir seçim daha alýr..
    balýk hafýzasý bu olsa gerek..

Nereden
    Ýstanbul

@coolank

bir þeyi çok merak ediyorum...sen böyle düþünüyorsan gerçekten, kazandýðýmýz maçlardan sonra ya da gol attýðýmýz zaman sevinebiliyor musun ? Yanlýþ anlama sadece merak ettim...Ayrýca en kaliteli ve seviyeli eleþtirenlerden birisin...Ýstikrar þart...çarþaf deðiþtirir gibi baþkan ve hoca deðiþtirlen zamanlar geride kalmalý artýk...

sevgili hocam ( hocam demem öðretmen oldugun için yani hitap þekli olarak deðil ) önce tþk ederim düþüncelerin için ... soruna gelince hem vallahi hem billahi sevinemiyorum yani buruk seviniyorum aklýma bunun yani o adamýn kalma ihtimali geliyor sezon sonu için bu aciz yönetim gene kalacak mý korkuyorum ve bu sefer sevinmeyi býrakýp yüzümü asýyorum valalhi böle .. hiç kývýrmadan delikanlýca sana cevabým budur .. ama böle olan tek ben deðilim bir kaç arkadaþ varýz hem dedim gene diyecegim evet istikrar olmalý katýlýyorum ama bunlarla deðil ....yeni sezona böyle baþlarsak sonumuz felaket olur ... ilk o adam geldiði zaman da biliyorsun bunu dedim þimdi de diyorum ... bu adam orada kaldýgý sürece sonumuz felaket hatta felaket ötesi ....hala iddaa ediyorum senin o þiþko dediðin lazaroni kalsaydý bundan daha çok puanýmýz olurdu ..bu lazaroniyi savunmak deðil bir bakýþ açýsý ... senden ricam hala þu adamý savunma hem de bom boþ oldugunu bile bile

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Kim ne derse desin baþkanla Hocay la Kaptanla bu lig bitecek bunun ötesi yok,eðer sezonu iyi bir þekilde bitirirsek seneye ayný kadro devem eder,aksi bir durum olduðu takdirde ise sezon sonu bu kadroyu (yönetim ve teknik kadro) kimse Trabzon un baþýnda býrakmaz,Tabiki dileðimiz yönetiminde teknik heyetinde baþarýlý olmasý bunu yönetimi yada teknik heyeti sevdiðimizden deðil Trabzonspor sevgimizden dolayý istiyoruz.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

smertkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    52

Hafýzayý beþer Nisyan ile maluldur.
    Yanlýþý söyleyen Ýsyan ile suçludur.
    Ayrýntý meselenin ta kendisidir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Tabiki herkes düþüncesini açýklayabilir ama 3 galibiyet sonrasý bu açýklama bence biraz skora aldanmak.Yoksa düzelen hiçbirþey yok.Skor dýþýnda.Bu da ne kadar sürer bu futbolla bilinmez?
    When I go home people'll ask me, "Hey Hoot, why do you do it man? What, you some kinda war junkie?" You know what I'll say? I won't say a goddamn word. Why? They won't understand. They won't understand why we do it. They won't understand that it's about the men next to you, and that's it. That's all it is.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Öncelikle konuyu açan arkadaþým ýloveyouszymek'a çok teþekkür ederim. Gercekten kanýmca kanayan yaraya parmak basmýþ.

Ýkinciyarý baþlayalý takýmda çok büyük deðiþiklikler var. Takým oturdu, futbolu zevk vermeye baþladý. Ama biz hala tabiri yerindeyse öküzün altýnda buzaðý arýyoruz.

Defalarca yazdým burada. Bir futbolcuya ''Kazma'', Trabzonspor baþkanlýðý yapan insana ''Ulan Nöri'' denmez denmemeli, zira bu bize yakýþmaz. Diyoruz diyoruz kendimiz iþitiyoruz. Ya ne alýp veremediðimiz var bunlarla. Takým iyi yolda, güzelde futbol oynuyor. Daha ne istiyorsunuz. Bazý arkadaþlar tutturmuþ illede Ziya Doðan gitsin. Peki ama niye. Bu aþamada yapýlacak istifa (yönetim olsun teknik drektör olsun farketmez) inanýn takýma hiçbir yarar saðlamaz.

Akþam Beþiktaþ macý topiðinde bazý arkadaþlar þöyle yazýyor. ''Ulan hayvan Ziya Sövdürecekmisin beni, ALLAH belaný versin defol. BMN Yönetimine raporluyorum ses yok. Özelden yöneticilere bildiriyorum yine ses yok. Kim ilgilenecek onuda bilmiyoruz ya. Böyle bir anlayýþ nasýl olur anlamýyorum, insan düþmanýna söylemez bu laflarý ya. Hele bir arkadaþta çýkýp genel af istiyorum diyor ya insanýn gülesi geliyor. Yani sen aðzýna gelen bütün kötü sözleri sýralayacaksýn. Ondan sonrada ya kýzgýnlýkla oldu affedin diyeceksin. Oldu, baþka bir arzunuz.

Arkadaþlar kötü zamanda nasýl eleþtýriyorsak iyi zamanda da alkýþlamayý bilmeliyiz. Takým 2-0'dan maç ceviriyor. Ziya'ya raðmen diyoruz. ALLAH sonumuzu hayýrlý etsin

Ha bu arada þimdi bazý arkadaþlar yazmadan belirtmekte fayda var
    Ne yönetim, ne teknik direktör nede futbolculardan herhangi biri benim babamýn oðlu deðil. Hiçbir akrabalýk baðýmda yok. Tek ortak noktamýz Trabzonsporun iyiliði. Þu anda yapýlacak tekþey bu takýma olduðundan daha fazla sahip çýkmamýzdýr
    Kalýn Saðlýcakla
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafýndan (25.02.2007 Saat 11:11 ) deðiþtirilmiþtir.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

taraftar61a
    Ziyaretçi

Acýklamalar gayet guzel . Ben basýndan beri yönetime inanýyordum ve hala inancým tam . Trabzonspor layik oldugu yerlere bu ynetim ile qelecektir .Stada gelince bende Trabzon'un farklý yernde olcagýna dair proje var ancak Baskanýmýzýn degerlendrmesine göre sezon sonu inþa edilmeye baslancaktýr . Yani stadýmýz hazýr ancak Ballast Nedam firmasýnýn yaptýgý projede göz önüne alýnarak yeni bir stad yapýlacak kmsenn sphesi olmasýn !

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý taraftar61a Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Acýklamalar gayet guzel . Ben basýndan beri yönetime inanýyordum ve hala inancým tam . Trabzonspor layik oldugu yerlere bu ynetim ile qelecektir .Stada gelince bende Trabzon'un farklý yernde olcagýna dair proje var ancak Baskanýmýzýn degerlendrmesine göre sezon sonu inþa edilmeye baslancaktýr . Yani stadýmýz hazýr ancak Ballast Nedam firmasýnýn yaptýgý projede göz önüne alýnarak yeni bir stad yapýlacak kmsenn sphesi olmasýn !
    sadece hikaye...

Erman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Ben, taraftarlik taniminda "sonsuz destek", "hep destek - tam destek" gibi kavram ve yaklasimlara yer vermeyenlerdenim. Aksine, bu gibi ifadelerin bir takima verilebilecek en büyük zarar oldugunu düsünüyorum. Bana göre gercek taraftarlik, her zaman ve her kosulda, yenilsen de yensen de eksikleri ortaya koymaktir.

Ne her sey yolundayken ne de üc mac kazandik diye bu anlayistan vazgecmeye kendi adima niyetli degilim. Trabzonspor'un daha iyi olmasi icin sonuna kadar "hep elestiri, tam elestiri"yi tercih ederim.
    Çok yaþa Trabzonspor

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ben bu yönetime inanmýyom ve hala da inanmayacam tamam bi maç aldýk ama rakip takýmlara trabzon küme diye baðýrttý ya artýk o baþkaný desteklemem yine de diyom albayrak ve ziya istifa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)