Sayfa 2 Toplam 83 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2075 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþkanýmýza, Futbolculara ve Hocamýza Destek

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar istikrarý olumlu yapýlan iþlerde arayýn, olumsuz iþlerde ýsrar edenlerde deðil

Dünkü bjk maçý herzamanki gibi Ziya Doðan'ýn ilk yarý inadýnýn 2. yarý kýrýlýp çift forvete dönmesinden sonra kazanýlmýþtýr.

Unutmayýn yapýlan hatalar eleþtirilir. Ama hatalardan ders çýkarýlmýyorsa bu daha çok eleþtirilir. Bu böyle. Bunu deðiþtiremezsiniz. Körü körüne istikrar veya destek dünyanýn hiçbir yerinde yok. Doðrusu da bu deðil. Doðrusu doðru iþlerin desteklenmesidir. Sýrf istikrar denilerek, arkasýnýn boþ býrakýlmasýna göz yumularak aþýlacak bir mesele deðildir bu
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

WERTHeR
    Ziyaretçi

Tekrar ediyorum bir çiçekle bahar gelmez . Abartmayalým bahsettiðimiz takým Trabzonspor. tarihi misyonu belli bu takýmýn. Kimse baþarýlý falþan filan demesin. Lig tablsu ortada...

cableTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

tarihinin en kötü ilk yarýsý??
    stat maket resimleri,
    lazaroni faciasý, peþinden ziya faciasý,
    yöneticisinin eski yöneticiye türibinde kafa atmasý,
    yýldýz ! sözleri pardon savaþlarý...vs......
    bunlar bana hiç yabancý gelmiyor..biyerlerden çýkartacam ama...
    büyük baþkan daha çok seçim kazanýrsýn devam et..
    Muhabir : Hocam hiç bir þey yok içersin de !!! (Vuvuzela için)

Þenol GÜNEÞ : Olmaz mý... Baðýmsýzlýk var, özgürlük var...Onun için çalýyorlar orada...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Ben de forumdaki pek çok kiþi gibi, Ziya Doðan'la iþin yürümeyeceði kanýsýndayým. Dünkü maçý 8-2 kazansaydýk da, düþüncem deðiþmeyecekti. Unutmayýn ki, ilk devrede de Beþiktaþ'ý gene (hem de deplasmanda) 3-2 yenmiþ, ardýndan da Galatasaray'ý yenmiþ, ve sonra hepinizin bildiði, o meþhur 7 maçlýk seri gelmiþti.

Ziya Doðan'ýn pek çok eksiklikleri olduðu gün gibi aþikâr. "Yýldýz Futbolcu" takýntýsý olduðunu herhalde kimse inkâr edemez. Romachenko, Yattara, Marcelinho, Szymkowiak, Stephanov þu anda aklýma gelen, Doðan'ýn hýþmýna uðrayan futbolculardan bazýlarý. Herhalde Yattara sakatlandýðý için, dün Doðan çok sevinmiþtir. Belki de "sakat raporu vermesi için", klüp doktoruna rica bile etmiþtir; kim bilir ?

Siz Ziya Doðan'ýn iyi analizler yapabildiðine gerçekten inanýyor musunuz? Þu meþhur 7 maçlýk seriye bakalým: 1 maç 3-0, 2 maç 2-1, 3 maç 1-0 kaybedilmiþ, bir maç da 0-0'lýk beraberlikle sonuçlanmýþtýr. Sayýn Ziya Doðan'ýn bu maçlar için analizi, "defansýn yetersiz oluþu"dur. Sanki maçlar 4-3'lük skorlarla kaybediliyormuþ gibi.

Devre arasýnda, tamamen defansa yönelik Ayman, Risp ve Erdinç alýnmýþ (Allah'tan arada Ceyhun var, onu da galiba Doðan istememiþti), Szymkowiak ve Marcelinho elden çýkarýlmýþtý. Gerçekten taþ gibi bir defansýmýz oluþmuþ ve ikinci devrenin ilk iki maçý 0-0'lýk skorlarla geçilmiþti. Bu maçlardan birinde rakip penaltý kaçýrmýþ, diðer rakip ise, gelenin geçenin yendiði, Tigana'nýn bile 3-0, 4-0 yenebildiði, ikinci yarýda yegâne puanýný bizden alabilen bir rakipti (Bu arada, Ersuncular'ýn epeydir sesi soluðu çýkmýyor. Sezonun son maçlarýný kazansýn, gene herkes "Ersun" demeye baþlar.).

Ýlk iki maçtan sonra, Sayýn Doðan "Bekleyin iyileþeceðiz" demektedir. Ýyileþtiðimiz maçlarýn gelmesi uzun sürmez. Defansýn bu kadar takviye edildiði bu takým, ligin sonlarýnda yer alan (Sahi biz ligin neresindeyiz?) Denizlispor'dan 3, kendi sahasýnda Beþiktaþ'tan 2 gol yemiþtir.

Böyle bir Ziya Doðan, sizce istikrar abidesi midir?

Baþlýðýnýzda bana en ters gelen nokta "sonsuz destek" kýsmýdýr. Bugüne kadar Trabzonspor hep baþarýsýz insanlara "sonsuz destek" vermekten kaybetti.

Ama bir konuda size "sonsuz destek" veriyorum. Küfür ve hakaret, gerçekten çok çirkin. Deðil klübümüz çalýþanlarýna, rakip klüplerle alakalý insanlara bile etmememiz gereken laflar.

Muhabbetle kalýn.

Furkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

güsel bi baþlýk olmuþ. takýmý, ziya doðaný , yönetimi beðenmiyor olabiliriz ama öle ya da böle bu takýmýn baþýnda sezon sonuna kadar kalacaklr vede kalmalýlar. gitmelerinin yeni sezona yeni bi yönetimle baþlamayý istiyosanýz ligin bitmesini beklemeliyiz çünkü þimdi bi deðiþimin kimsey yararý olmayacaktýr. açýlan istifa baþlýklarýda þimdilik askýya alýnmalý ve sezonun bitmesi beklenmeli...

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

valla karþýmýzda beþiktaþ deðilde baþka bi takým olsaydý bu maç 2 0 dan 3 2 ye dönmezdi. hiç kimse kendini kandýrmasýn. stepanov ve çaðdaþ ýn kulübede oturduðu bir takýmýn teknik direktörüne destek vermek bana çok mantýklý gelmiyor. baþkanýn maç aonundaki açýklamalrýný dinleyen oldu mu . ne dediðini anlayan oldu mu. hani mesaj hani güven hani hedef hani taraftara açýklama hiç biri yoktu. bu iþ futbolcularla yürüyor kimse hikaye anlatmasýn. bundan önce de bu duruma düþüren futbolcularýmýzdý þimdi bu maçlarý alan futblcular. takýmda yönetim ve trknik heyetin etkisi bence sýfýr

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Alýntý CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öncelikle konuyu açan arkadaþým ýloveyouszymek'a çok teþekkür ederim. Gercekten kanýmca kanayan yaraya parmak basmýþ.

Ýkinciyarý baþlayalý takýmda çok büyük deðiþiklikler var. Takým oturdu, futbolu zevk vermeye baþladý. Ama biz hala tabiri yerindeyse öküzün altýnda buzaðý arýyoruz.

Defalarca yazdým burada. Bir futbolcuya ''Kazma'', Trabzonspor baþkanlýðý yapan insana ''Ulan Nöri'' denmez denmemeli, zira bu bize yakýþmaz. Diyoruz diyoruz kendimiz iþitiyoruz. Ya ne alýp veremediðimiz var bunlarla. Takým iyi yolda, güzelde futbol oynuyor. Daha ne istiyorsunuz. Bazý arkadaþlar tutturmuþ illede Ziya Doðan gitsin. Peki ama niye. Bu aþamada yapýlacak istifa (yönetim olsun teknik drektör olsun farketmez) inanýn takýma hiçbir yarar saðlamaz.

Akþam Beþiktaþ macý topiðinde bazý arkadaþlar þöyle yazýyor. ''Ulan hayvan Ziya Sövdürecekmisin beni, ALLAH belaný versin defol. BMN Yönetimine raporluyorum ses yok. Özelden yöneticilere bildiriyorum yine ses yok. Kim ilgilenecek onuda bilmiyoruz ya. Böyle bir anlayýþ nasýl olur anlamýyorum, insan düþmanýna söylemez bu laflarý ya. Hele bir arkadaþta çýkýp genel af istiyorum diyor ya insanýn gülesi geliyor. Yani sen aðzýna gelen bütün kötü sözleri sýralayacaksýn. Ondan sonrada ya kýzgýnlýkla oldu affedin diyeceksin. Oldu, baþka bir arzunuz.

Arkadaþlar kötü zamanda nasýl eleþtýriyorsak iyi zamanda da alkýþlamayý bilmeliyiz. Takým 2-0'dan maç ceviriyor. Ziya'ya raðmen diyoruz. ALLAH sonumuzu hayýrlý etsin

Ha bu arada þimdi bazý arkadaþlar yazmadan belirtmekte fayda var
    Ne yönetim, ne teknik direktör nede futbolculardan herhangi biri benim babamýn oðlu deðil. Hiçbir akrabalýk baðýmda yok. Tek ortak noktamýz Trabzonsporun iyiliði. Þu anda yapýlacak tekþey bu takýma olduðundan daha fazla sahip çýkmamýzdýr
    Kalýn Saðlýcakla
    Abi öncelikle çok teþekkür ediyorum...Saðduyulu yaklaþýmýnýn hepimize örnek olmasý gerekiyor...Yanlýþ kiþide "istikrar" saðlanmamalý görüþünde birleþmiþ baþlýk eleþtirileri...Arkadaþlar delege bu baþkaný tarihinin en büyük oy farklarýndan biriyle "baþkan yaptý"..."Ziya Doðan" ý bu forum % 85 oy çokluðuyla kabul etti...Sonuçlar kötü olunca ayný % 85 "DEFOL ZÝYA" diyor...yapmayýn, etmeyin...düpe düz skor taraftarý profili bu...Ben kendi adýma o günlerde kan yuttum...sustum...ama açýn arkadaþlar Trabzonspor "kaptanýnýn" özel sayfasýný BMN de...Hüseyin kimlerden daha "kazma" tartýþmalarý olmuþ.Zenit e defolsun gitsin denmiþ...Kimse Hüseyin in, Ziya nýn ya da baþkanýn yanýnda olmamýþ...Herkes "defol" sun da Kim kalsýn bu takýmda...Alex Ferguson un hikayesini okudum...Adam 20 yýl önce Manchester United a ilk teknik direktör olduðu sene o zamanla 18 takýmla oynanan ligi 14. bitirerek küme düþmekten zor kurtulmuþ.Ýlk þampiyonluðun teknik direktörlüðünün 6. yýlýnda kazanmýþ.Yani ne olmuþ..."istikrar"...Artýk devir deðiþti...sabredeceðiz...bu takým Ziya Doðan la geçmiþte de iyi sonuçlar aldý...gelecekte de alacaktýr...Bu baþkan döneminde alýnan oyuncular :

Marcelinho
    Kiki Musampa
    Stepanov
    Ersen
    Ceyhun
    Umut
    Musa(aman aman bir futbolcu deðil...olmasa da olurdu)
    Ayman
    Risp
    Djokaj (sadece bu adam ciddi bir hatadýr)

Hepsi isabetli, hepsi iyi oyuncular...Marcelinho bir gün Trabzonspor da oynayacak deselerdi, güler geçerdik...Hem transferi çok isabetliydi, hem de dikiþ tutmayýnca iyi paraya satýlmasý...Biz transferde çað atladýk, bunu kabul edelim...Ýddia ediyorum ki bu takým artýk "isim yapmýþ" oyuncularý zorlanmadan alabilir...

Ben sabýrlý olunmasý gerektiðini düþünüyorum..."Sonsuz destek" kavramý da "sonsuz eleþtiri" mantýðýnýn meydana getirdiði bir reaksiyon...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Ýþte bizim sorunumuzu en iyi ifade eden baþlýk... Hemen herþeyi halledip tüm sorunlarý görmezden mi gelelim? Evet dün maçý kazandýk hafýzalardan uzun bir süre çýkmayacak ama ya ilk devre yapýlan hatalar? Ya runje'nin yaptýðý hatalar olmasa? Evet destek verilmelii ýsrar edilmeli kedinlikle doðru. Ama o güveni bizlere hiç vermeyen bir yönetim ve eski güvenini yitirmiþ bir hoca ile mi? Ben bu kadar yanlýþý bu kadar hatalý tutumu görmezden gelip herþeye tozpembe mi bakayým?
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

cok güzel iþte takým tam yerine oturdu.. tam yerinde acýlmýsh bir konu..

etocanislam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý coolank Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocam ( sanýrým öðretmen idin ) ben hala ayný düþüncedeyim takým þampiyonlar ligine de gitse (bence imkansýz ama olsun olasýlýk var ) kupayý da alsa ( % 5 ihtimal ) gene ayný düþüncedeyim .....

1) O ADAM KESÝN AMA KESÝN DEFOLUP GÝTMELÝ .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....
    2)YÖNETÝM MAYIS AYINA KADAR ÝSTÝFA EDÝP KONGRENÝN ÖNÜNÜ AÇMALI

3) BUNLAR OLMAZSA GELECEK SEZONDA KAYBEDÝLMÝÞ SEZON OLUR
    katýlýyorum

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu baþkan döneminde alýnan oyuncular :

Marcelinho
    Kiki Musampa
    Stepanov
    Ersen
    Ceyhun
    Umut
    Musa(aman aman bir futbolcu deðil...olmasa da olurdu)
    Ayman
    Risp
    Djokaj (sadece bu adam ciddi bir hatadýr)

Hepsi isabetli, hepsi iyi oyuncular...Marcelinho bir gün Trabzonspor da oynayacak deselerdi, güler geçerdik...Hem transferi çok isabetliydi, hem de dikiþ tutmayýnca iyi paraya satýlmasý...Biz transferde çað atladýk, bunu kabul edelim...Ýddia ediyorum ki bu takým artýk "isim yapmýþ" oyuncularý zorlanmadan alabilir...

...
    Risp, musa, djokaj, , ahmet þahin, mustafa keçeli bu insanlara isabetli transfer demek gaflettir. Takýmýmýz büyük takým. Bu futbolcular yakýþmýyor.

isim yapmýþ derken futbolu býrakmya yüz tutmuþ futbolcularý kastediyorsan haklýsýn. nerede yaþý geçkin futbolcu var Trabzonda. Bana isim yapmýþ futbolcu alsýn yönetim. halil gibi hamit gibi. Serdar taþçý gibi bir yetenekte olabilir. Ne bileyim bu kadar aþama katettiysek barcelona kadrosundan çok sýk oynamayan bir futbolcu istiyorum.

etocanislam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý WERTHeR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tekrar ediyorum bir çiçekle bahar gelmez . Abartmayalým bahsettiðimiz takým Trabzonspor. tarihi misyonu belli bu takýmýn. Kimse baþarýlý falþan filan demesin. Lig tablsu ortada...
    jog doru söylüyosun ilk yarýda hem bjkyi hem gs yi yenmiþtik ama hüsrandý sonumuz

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý etocanislam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    jog doru söylüyosun ilk yarýda hem bjkyi hem gs yi yenmiþtik ama hüsrandý sonumuz

keþke ben haksýz çýksamda baþarýlý günler artýk gelse. Böyle bir durumda baþkaným ve hocanýn ayaklarýna kapanýrým...

Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Risp, musa, djokaj, , ahmet þahin, mustafa keçeli bu insanlara isabetli transfer demek gaflettir. Takýmýmýz büyük takým. Bu futbolcular yakýþmýyor.

isim yapmýþ derken futbolu býrakmya yüz tutmuþ futbolcularý kastediyorsan haklýsýn. nerede yaþý geçkin futbolcu var Trabzonda. Bana isim yapmýþ futbolcu alsýn yönetim. halil gibi hamit gibi. Serdar taþçý gibi bir yetenekte olabilir. Ne bileyim bu kadar aþama katettiysek barcelona kadrosundan çok sýk oynamayan bir futbolcu istiyorum.

transferde % 100 baþarý saðlamýþ bir takým yok dünya üzerinde...Chelsea Schevchenko yu Ballack ý aldý...sonuç ortada...yaptýðýnýz eleþtiriler olaylara bakýþ açýnýzýn da bir göstergesi...Ama yapýlan iyi þeyleri de tamamen görmezden geliyorsunuz...Umut Bulut 23-24 yaþýnda...Türkiye nin Gökhan Ünal la birlikte en iyi forveti...Ceyhun un neler yaptýðýný görüyoruz...Adamýn bilekleri mükemmel, ceylan gibi sahada...iki hareketi yetiyor...Ayman a da "kazma" dediler...daha tek maç oynamadan...Ziya nýn torpillisiydi...Þimdi herkes sustu...Ama yine de Eleþtirenlere, hakaret etmeden eleþtirenlere saygýmýz var...Açýn Beþiktaþ maçýnýn ilk 55 sayfasýný...Yakýþmýþ mý bize...bu foruma daha 250 tane Moderatör lazým...

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

acaba dünkü maci kaybetseydik ayni konuyu acarmiydin. Ziya hocaya güvenmiyorum Futbolulari küstürüyor kendi inatindan vazgecmiyor. Ben gitmesinden yanayim ama benim herzaman dedigim var beni her hafta utandirsin. BIzimkide nefret aski olsun ama ben 7 maci besbese yenilmemisi unutamiyorum ligde sonlarda oldugumuz durumlari unutamiyorum en hizli gol yeme rekoru kirdigimiza unutamiyorum forvetsiz oynadigimizi unutamiyorum. Eger dün 2:0 dan 3:2 yapmasaydik ziya oradan zor cikardi neyse ilerideki haftalar yenilsin biz utanalim
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Alýntý Sefaenes Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    acaba dünkü maci kaybetseydik ayni konuyu acarmiydin. Ziya hocaya güvenmiyorum Futbolulari küstürüyor kendi inatindan vazgecmiyor. Ben gitmesinden yanayim ama benim herzaman dedigim var beni her hafta utandirsin. BIzimkide nefret aski olsun ama ben 7 maci besbese yenilmemisi unutamiyorum ligde sonlarda oldugumuz durumlari unutamiyorum en hizli gol yeme rekoru kirdigimiza unutamiyorum forvetsiz oynadigimizi unutamiyorum. Eger dün 2:0 dan 3:2 yapmasaydik ziya oradan zor cikardi neyse ilerideki haftalar yenilsin biz utanalim
    ben baþlýðýn dün akþamla ilgili deðil de daha çok 3 hafta üst üste kazanmamýzdan yüreklenerek açýldýðýný söylemiþtim...Dün akþam kaybetseydik ben ayný düþünceleri taþýmaya devam eder ama böyle bir baþlýðý açamazdým...

Sinan Akyýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Ýstikrar baþarý ile sabittir

baþarýsýzlýgýn istikrarý olmaz

bu yönetim malesef baþarýsýzdýr

Herþeyden önce verilen sözler tutulmamýþtýr ve takým tarihinin en kötü günlerinden birini geçirmiþtir bunlarý ancak baþarý ile unutturabilirler

Baþarýsýz olduklarýnda ise bunu kabullenip Trabzonspor'un önünü açmalýdýrlar
    " Biz dalkavuk bir aydýnlýðýn yerine onurlu bir karanlýðý seçtik "

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    transferde % 100 baþarý saðlamýþ bir takým yok dünya üzerinde...Chelsea Schevchenko yu Ballack ý aldý...sonuç ortada...yaptýðýnýz eleþtiriler olaylara bakýþ açýnýzýn da bir göstergesi...Ama yapýlan iyi þeyleri de tamamen görmezden geliyorsunuz...Umut Bulut 23-24 yaþýnda...Türkiye nin Gökhan Ünal la birlikte en iyi forveti...Ceyhun un neler yaptýðýný görüyoruz...Adamýn bilekleri mükemmel, ceylan gibi sahada...iki hareketi yetiyor...Ayman a da "kazma" dediler...daha tek maç oynamadan...Ziya nýn torpillisiydi...Þimdi herkes sustu...Ama yine de Eleþtirenlere, hakaret etmeden eleþtirenlere saygýmýz var...Açýn Beþiktaþ maçýnýn ilk 55 sayfasýný...Yakýþmýþ mý bize...bu foruma daha 250 tane Moderatör lazým...
    Hakaretler yakýþýk almaz. Schevchenko yu alsakda tribünde yanýmýzda oturtsak razýyým Ýsabetli transfer elbette yok yüzde yüz. Umut ve stepanov transferi bu yönetimin baþarýsýdýr. Yanlýz yanlýþlarý o kadar çok ki bu görmezden geliniyor. Ceyhun bu takýma yakýþmýyor. Benim takýmým büyük takýmdýr. misyonu,vizyonu bellidir. Ýstanbulun kovulmuþlarý maradona olsa bu takýmda oynayamaz. Bu misyonu, bu vizyonu köreltmeye kimsenin hakký yok. Ayman iyi oynuyor. Yalnýz yaþ itibariyle sýcak baktýðýmý söyleyemem. Bu seneden baþarý gitti. Bana gelecek yýllarýn þampiyon takýmý için genç yetenekler lazýmdý. Rispin yerine her birimiz gider oynarýz o kadarda para almayýz. Ya hoca konusunda ise aklýma takýlan bir soru var. Avrupanýn peþine düþtüðü yýldýzýmýz stepanov neden yedek oturur. Bu oyuncumuzun yedek kalmasýyla hocamýzýn vizyonu arasýnda baðlantý var mýdýr? Misal Musampa. Hakýnda olumlu konuþmadým hiç. Ancak hakkýný yemeyelim. Hangi maçta tam izleyebildik. Kariyerinin hatýrýna bir doksan dakika oynayamazmý?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ziya Doðan'ý savunman güzel de geçmiþte baþarýlý sonuçlar almasý nasýl geleceðin teminatý oluyor?

Kadrolar mý ayný? Yoksa kafa yapýsý ayný da, futbolcular mý artýk Ziya Hocanýn sistemini kaldýramýyor? Trabzonspor'u ileri götürmeye çalýþan, Ziya Doðan onlara karþý olsa da, yýldýz futbolcularýdýr, Gökdeniz'idir Yattara'sýdýr, geçmiþte Þimek'tir, Fatih Tekke'dir. Þahsi becerilerileridir. Biliyor musunuz ki Ziya Doðan hala bjk taraftarýna þirin gözükmek adýna "bjk galibiyetleri tesadüftü" diyebiliyor, ve ardýndan Trabzonspor camiasýndan gelen tepkiler üzerine "Futbol bilimdir, ne tesadüfü" diye demeç verebiliyor sonradan?

Vizyonu olmayan bir hocanýn nesini desteklemeliyim? Ziya Hocaya gelirken de karþýydým ama dönüp dolaþýp %85 destekledi bu taraftar demek, taraftarýn safiane duygularýný kullanan yönetimlerin destek aldýðý bir tezden ileri gidemez benim gözümde, sözüm meclisten dýþarý
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Nuri ALBAYRAk: Trabzonspor gibi bir deðerin baþkanýdýr. Tarihe þimdilik tarihinin en kötü dönemini takýma yaþatan baþkan olarak geçmiþtir. Bu sebeple eleþtirenleri haksýz görmek at gözlüðü takmaktýr. Ayrýca bir çiçekle bahar gelmez. Dün gece çok güzel bir zafer yaþadýk. Bunda baþkanýmýzýnda katkýsý elbette vardýr. Yalnýz dediðiniz gibi bir tablo ben göremiyorum. Takýmýmýzda gelecek vaadeden kaç futbolcu var meraklar içerisindeyim. Dün stadda ben acaba büyük bir takýmýn hocasý olsam bunlardan kaçýný alýrým takýmýma diye sordum. Cevabým 3-4 idi. Stad olayýna hala inanýyorsanýz diyecek sözüm yok. Bir maketle kandýrýldýk. Gs den önce stad yapsýnlar ilk maçta anýrma sözüm vardýr. Cidden yapacaðým bunu. Her þeye raðmen ben bu yönetimden umutsuzum.

Ziya Doðan: Türkiyenin en önemli takýmlarýndan birisinin teknik direktörü. Oyun sistemi bakýmýndan bizim takýmýmýzýn misyonuna uymayan bir felsefeye sahip.Defansif sistem modern futbolun bir gereðidir . Bunu kabul ederim. Son þampiyonlar bunun örneðidirler. Yalnýz abartýya kaçmaktadýr kendisi. 2 ön libero oynarsýn. Ancak 3 ön libero oynamak aciz takýmlarýn iþidir. Ayrýca benim takýmým her an saldýrmalý. Dün maçta sefansa çekildik ilk yarý utandým. Bizden korkan bjk bize saldýrýyordu ama biz defanstaydýk. oyun sistemi deðiþince tarihi misyon geri dönünce çýkan tablo ortada. Bunu gözardý etmemek gerek.

Hüseyin : Trabzonspor hakkýnda bizlerden farklý düþünmeyen bir futbolcumuz , kaptanýmýz. Belkide kendisini en çok eleþtirenlerden birisiyim. Yalnýz dün ben sahada o eleþtirdiðim insaný göremedim futbol anlayýþý olarak. Bu durumada sevindim. Hücumu düþünmeyen, verdiði yan paslar ve geri paslarla istatistikleri patlatan Hüseyin gitmiþ sanki yerne yeni birisi gelmiþti. Bu þekilde oynayan Hüseyin benim gözümde Patrick Viera dan farklý deðildir. Bjk maçýnýn yýldýzýydý. Saha dýþýnda bir eleþtirim daha vardý. Kötü giyiniyor kendisi. Benim mantýðýma göre Trabzonspor kaptaný her açýdan iyi olmalý. Bunlar giderilebilir.

Bu Baþlýðý Açan Arkadaþ: Herkes farklý düþünebilir. Ben hala Baþkan ve hoca konusunda ayný görüþlerimdeyim. Dediðin gibi skor taraftarý olsaydým yaþa ziya yaþa nuri derdim. Maksadýmýz daha iyi bir Trabzonspor görmektir. Ýstemediðimiz hoca ve baþkanýn oluþturduð takýmýn aldýðý zaferde hepimiz sevinmedik mi? Gol diye baðýrmaktan sesim kesildi. Dün stadda ayakta durmaktan hala aðrýmayan yerim yok. Bu takým hepimizin. Eleþtiriden dolayý kimse kimse kimsenin adamý OLMAZ. En son diyeceðimde þudur. Daha çok erken. Peþin hükümlü olmayalým. Çünkü BÝR ÇÝÇEKLE BAHAR GELMEZ...
    katýlýyorum.
    1. nuri albayrak: stad orojesi ve yýldýz transferi vaadleriyle baþkan oldu.ikiside ortada yok.yýldýz diye aldýklarýnýn birini yarým sezon takýmda tutamadýlar.diðeri yedek kulübesinde oturuyor.en iyi futbolcularýný kaptanlarýný zorla rusyaya sattýlar.yerini dolduramadýlar.
    2.ziya doðan.takýmý inanýlmaz korkak oynatarak trabzonun benliðine uymayacak þekilde seyircilerin önüne sundu.bakmayýn siz dünkü maça.lk yarýda 2gol yemeseydik kafasýna silah dayasanýz ersen i oyuna almazdý.bi nevi korku ve "nasýl olsa 2tane yedik artýk ne olursa olsun kaybedecek hiçbiþey yok" tarzý düþünce.
    3.hüseyin ve aymaný çok eleþtirirdim.ama dün ikiside ve artý olarak ferhat müthiþti.stepanov bi röportajýnda "hüseyini zidan a benzetiyorum" demiþti.dünkü oyunuyla hüseyin'in zidan dan hiç aþaðý kalýr yaný yoktu.bu bakýmdan tebrikler.kendisini ayakta alkýþladým ve gözlerime inanamadým inanýlmaz gurur duydum böyle bi kaptana sahip olduðumuz için.

ben hala kesinlikle ne ziyaya ne de nuriye inanýyorum.ve onlarla bi gelecek göremiyorum.kim ne derse desin.....

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Öncelikle þunu belirtmek isterim ki konuyu açan arkadaþýmýzýn tam tersine bu baþlýk iki sýfýr maðlup durumdan galibiyete ulaþýlmýþ bir maçýn sonucuna göre açýlmýþ bir baþlýktýr.Þayet skor beþiktaþ lehine bitseydi çok samimi söylüyorum ki istifaya yönelik baþlýklar her zamnki gibi yine hit yapacak ve bu baþlýðý burda göremeyecektik.O yüzden kendimizi kandýrmayalým.Ortada alýnmýþ muhteþem bir galibiyet var .Fakat bu galibiyet hatalarý ve yanlýþlarý örtmeye yetmez.Biz þampiyonluk bekleyen kulubun taraftarýyýz.3 maç üstüste al 7 maç üst üste al ortada þampiyonluk adýna birþey yoksa bu sevinç sadece günü birlik olmalý.Ama þartlar bizi öyle deðiþtirdi ki üst sýrala týrmanmak bile bizi son derece mutlu etmek için yeterli olmaya baþladý malesef.Sezonu 2. yada 3. bitirsek çok mu sevineceksiniz? Biz kimiz hedefimiz nedir önce onu iyi tanýmlayalým.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öncelikle þunu belirtmek isterim ki konuyu açan arkadaþýmýzýn tam tersine bu baþlýk iki sýfýr maðlup durumdan galibiyete ulaþýlmýþ bir maçýn sonucuna göre açýlmýþ bir baþlýktýr.Þayet skor beþiktaþ lehine bitseydi çok samimi söylüyorum ki istifaya yönelik baþlýklar her zamnki gibi yine hit yapacak ve bu baþlýðý burda göremeyecektik.O yüzden kendimizi kandýrmayalým.Ortada alýnmýþ muhteþem bir galibiyet var .Fakat bu galibiyet hatalarý ve yanlýþlarý örtmeye yetmez.Biz þampiyonluk bekleyen kulubun taraftarýyýz.3 maç üstüste al 7 maç üst üste al ortada þampiyonluk adýna birþey yoksa bu sevinç sadece günü birlik olmalý.Ama þartlar bizi öyle deðiþtirdi ki üst sýrala týrmanmak bile bizi son derece mutlu etmek için yeterli olmaya baþladý malesef.Sezonu 2. yada 3. bitirsek çok mu sevineceksiniz? Biz kimiz hedefimiz nedir önce onu iyi tanýmlayalým.
    Ýþte düþüncelerime tercuman olan bir yorum. teþekkürler arkadaþým...

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

9 maçtýr yenilmiyoruz diyorum hala ayný teraneleri anlatýyor millet bana. Tamam istifa etsin dedim geçenlerde peki soyleyin kim gelecek dedim cevap: ünal . gelde gülme
    Önce TRABZONSPOR

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar istikrarý olumlu yapýlan iþlerde arayýn, olumsuz iþlerde ýsrar edenlerde deðil

Dünkü bjk maçý herzamanki gibi Ziya Doðan'ýn ilk yarý inadýnýn 2. yarý kýrýlýp çift forvete dönmesinden sonra kazanýlmýþtýr.

Unutmayýn yapýlan hatalar eleþtirilir. Ama hatalardan ders çýkarýlmýyorsa bu daha çok eleþtirilir. Bu böyle. Bunu deðiþtiremezsiniz. Körü körüne istikrar veya destek dünyanýn hiçbir yerinde yok. Doðrusu da bu deðil. Doðrusu doðru iþlerin desteklenmesidir. Sýrf istikrar denilerek, arkasýnýn boþ býrakýlmasýna göz yumularak aþýlacak bir mesele deðildir bu
    abi senin mantýðýnla maça müdahale edip maçý çeviren hiçbir hoca baþarýlý deðildir, nitekim sonradan girip olumlu katkýlarý yapan oyuncularýn oynatýlmamasý zaten baþtan hatadýr.

ayrýca 2. yarýnýn baþýnda çift forvet oynuyorduk(konya,kayseri) ve takým baþarýlý olamamýþtý, belirtmek isterim.

iþin ilginci 3 günde benzer 2 maç izledik, AZ-fener ve Trabzon-Bjk. 2. yarýnýn baþýnda yaptýðý 2 deðiþiklikle maçý çeviren Van Gaal kahraman ilan edildi.(ayrýca maçýn 2. yarýsýnda da fenerin birsürü pozisyonu vardý) Bizde ise maça Ersen ve Ferhatý sokup gayet olumlu iþler yapan Ziya Doðan a hala bela okunuyor. ayýptýr, günahtýr, Ziyayý ben de beðenmiyorum ama sezarýn hakkýný sezara vermesini bilmek lazým.

baþlýðý açan arkadaþýma da teþekkür ediyorum. taraftar takým iyi giderken köstek olmasýn, alkýþlamayý bilmiyense en azýndan yuhalamasýn...

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sanki herhangi bir anadolu takýmýyýzda 3galibiyet alýnca seviniyoruz.üst sýralara týrmanýyoruz diye ayaklarýmýz yere basmýyor.dikkatinizi çekerim üst sýralara týrmanýyoruz diye.biz neyiz kimiz??ankaragücü mü antalyaspormu yoksa sivasspor mu???ki onlar gibi seviniyoruz.dikkatinizi çekerim biz trabzonsporuz.hep en üstte olmak zorunda olan.ama öyle bi durumdayýzki ve öyle bi duruma getirildikki bu insanlar sayesinde 3maç aldýk diye sanki þampyon olmuþ gibi seviniyorz.lütfen dikkat kim olduðumuzun ve misyonumuzun farkýnda olalým.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)