Sayfa 11 Toplam 83 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2075 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþkanýmýza, Futbolculara ve Hocamýza Destek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kazandýklarýmýz çok güzel ama ya þimdiye kadar kaybettiklerimiz....

þampiyonluk umutlarýmýz baþka bahara kaldý..... sadece bu bile baþarýsýzlýktýr ....

hem en iyi ihtimalle 3. oluruz ancak.. buda pek bir anlam ifade etmiyor doðrusu.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Trabzon

evet belki ziya doðan'a destek olunabilir, ancak yönetime ve baþkana býrakýn desteði, ne kadar tepki gösterilse azdýr. yönetimin yaptýðý 1 olumlu iþ gösterin bana..

geldiler ayaklarýnýn tozuyla lazaroni gibi bir faciaya imza attýlar

kaptanýmýzý para için rusyaya sattýlar

stad projesi dediler, stadýn bir gecede yapýlmadýðýný herkes biliyor ama bir somut adým atýlmadýðý da malum

tarihimizin en kötü günlerini yaþattýlar

yýldýz diye aldýklarý marcelinho'yu sattýlar

tsclublarý kapattýlar

daha ne yapmalarýný bekliyoruz anlamýyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kazandýklarýmýz çok güzel ama
    "Az olan herþey güzeldir"diyorsun yani.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yaptýkalrý tek iyi iþ defanslarýný orta sahada kurup farka davetiye çýkaran beþiktaþa 3 gol atan bi takým olmak.... ama buna sevinecek kadar küçüldü isek vay halimize....

bu takým bu sezon çok rahat biçimde þampiyon olmalýydý....
    stadýmýz yapýlmalýydý...
    klüp kurumsallaþmalýydý.....

ama bunlarýn amacý yukarýdakilerin hiç birisi deðil..... acý ama gerçek ....

yenilirken gülebilen bir baþkan ( sivas maçý) ne kadar baþarýlý olabilirki...
    Konu Faik Yýlmaz tarafýndan (26.02.2007 Saat 17:31 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

yaptýkalrý tek iyi iþ defanslarýný orta sahada kurup farka davetiye çýkaran beþiktaþa 3 gol atan bi takým olmak.... ama buna sevinecek kadar küçüldü isek vay halimize....
    napalým þimdi oturup aðlayalýmmý.bize defanslarýný bilmem nerde kurmuþlar.
    Özkan SÜMER

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

bu takým bu sezon çok rahat biçimde þampiyon olmalýydý....
    stadýmýz yapýlmalýydý...
    klüp kurumsallaþmalýydý.....

ama bunlarýn amacý yukarýdakilerin hiç birisi deðil..... acý ama gerçek ....

yenilirken gülebilen bir baþkan ( sivas maçý) ne kadar baþarýlý olabilirki...
    öyle diyorsunki sanki besiktas öylesine bir takim, herifler nekadar kötü olsada sampiynolugun adaylarindan. ben kendi futbolumu bilirim, nerde kurarsa kursun defansini, yendikmi yendik..okadar. ozaman basliyalim isterseniz, yau liverpool söyle yapti diye barcelona gol atti, yazik barcelonaya, dogru dürüst bir gol atamadida, hata yaptida atti liverpoola

tsmusampa61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Býrakýn bu destek ayaklarýný, yönetim diyosun peki hane vadettiði yýldýz topçu ve stad projesi. T. direktör diyosun Ziya bu takýmý bu sene 2. yapsa bile genede gönderilmeli, çünkü bu adamla biz ne uefada ne ligde þampiyon olabiliriz, hem taktik yok hemde yabancý topçularý harcýyo resmen. ben hüseyinde kaptanlýk yapýsýda görmüyorum. Bence konuþma ve kavrama sýfýr herifte 1 röportajda ayný þeyleri 3 kez söyledi 3 kez. takým malupkende takýmý gaza getircek hiç biþey yok. ahada buraya yazýyorum. trabzondan bu yönetim gidecek,ziya gidecek, hüseyinde gidecek. Þampiyon olamadan ve hiç bir baþarý elde edemeden.
    Yeni baþkan yeni hayaller!!!

tamersoz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý yatttara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ziyaný ve bu baþlýðý açýpta, bu baþlýðý savunanlara bir avuç fýndýk öneririm, zira bir avuç fýndýk zayýflayan hafýzaya iyi gelirmiþ, tabi yerseniz.
    bu ne demek oluyor ben hiç biþe anlayamadým anlayanlar bana açýklarsa sevinirim ne yani üyelerimiz düþüncelerini söyleyince böyle eleþtirilere maruzmu kalacak düþüncelere saygýmýz yokmu kimse kimseye zorla ziyayý sevdirmeye çalýþmýyor bu baþlýkta keþke baþakn olmasaydý ben tam anlamýyla savunurdum burayý benim zorum sene baþýndan beri ziya doðan istemeyenlerle ne yaptý bu adamki kimse istemiyor onu
    söliyecek bisi yok sadece trabzon.....

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Alýntý tamersoz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu ne demek oluyor ben hiç biþe anlayamadým anlayanlar bana açýklarsa sevinirim ne yani üyelerimiz düþüncelerini söyleyince böyle eleþtirilere maruzmu kalacak düþüncelere saygýmýz yokmu kimse kimseye zorla ziyayý sevdirmeye çalýþmýyor bu baþlýkta keþke baþakn olmasaydý ben tam anlamýyla savunurdum burayý benim zorum sene baþýndan beri ziya doðan istemeyenlerle ne yaptý bu adamki kimse istemiyor onu
    ziya ne mi yaptý. ne yapmadýki birader. Adam tüm yabancý topçularýmýzý harçýyo göz göre göre. taraftar baskýsýndan korkmasa yattarayýda oynatmýyacak. Bak takým biraz galibiyet kazansýn kendini biþey sanýp yattarayýda kesecek. Musampayý harcadý, þimdi sýra stepanovda, symek kaçtý, marcelinho kaçtý (resmen adam az para alýyo ama kaçtý). Sýradan bi anadolu kulubü yaptý bizi. Sýradan anadolu kuluðleride beþiktaþý yeniyo. Bu adamla olmaz kardeþim olmazzzz.

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

çok güzel bir atmosferde fikir alýþ - veriþi devam ediyor...bütün yazýlarý okudum...sanýrým 3 maç daha kazansak üst üste % 90 lara çýkacak destek...plansýzlýk projesizlik ve daha bir çok HATA sýna raðmen destek verirsek, düzelen saha sonuçlarý, camianýn artan morali bizi her alanda ilerletecek...Ben baþkan, kaptan, hoca üçgeninin yakýn gelecekte bizi þampiyon yapabileceðine olan inancýmý yineliyorum...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

hakan_sen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

3 maç kazanýldý diye pembe tablolar çizmek te neyin nesi oluyor. Takýmýmýzýn performansýnýn sezon baþýndan bu yana ki hali ortada, bunu 3 - 5 maçla farklý göstermek þu anki yönetimin ve teknik heyetin baþarýsýzlýðýný örneklemek gerekirsek güneþi balçýkla sývama gayretinden beyhude bir çaba deðildir.
    Trabzonsporun bu haline iyi mi denmeli, yoksa kötü mü?

Arkadaþlar gerçekçi olun lütfen takýmýmýz bir ara 7 maç üst üste kazanamadý dükalýðýn medyasý düþme hayalleri kurmaya, içimize korkular düþmeye baþladý. Þimdi bunlar ne çabuk unutuldu da bu baþlýk açýldý.

Ha unuttuysanýz hatýrlatayým benim takýmým 3 maç kazanýnca, 8.liðe yükselince sevinecek seviyede takým deðildir. Bu takýmý sizin gibi düþünenler bu hale getirdi, sizin gibi düþünenlerle ki þu an ki mevcut yönetim ve teknik heyet bunun iyi örneklemeleri bizi bu hale getirdi. Ýktidar borazanlýðý yapmanýn zamaný deðildir, birde sanki bunu yapmýyormuþ gibi vicdanýnýzý rahatlatmak için sanki yað tasýný tutmuyormuþsunuz gibi kendinizi aldatýcý yazýlar yazmayýn, yönetim ve teknik heyet, futbolcular BAÞARISIZDIR, bunun aksini düþünen puan tablosuna bir göz atsýn. Bunlar gerçekler ama biz þunuda biliyoruz büyüklerimizden "dere geçerken at deðiþtirilmez" sözünü. Bu hatayý yapanda yine çanak tuttuðunuz yönetim yaptý. Yanlýþ teknik direktör seçimi nedeniyle "zamanýnda neþter vurduk" diyerek yanlýþýn üzerine yanlýþ edilerek takým 1 milyon dolara yakýn zarar etti. Yýldýz adý altýnda getirilenler bu karmaþaya ilk yarý zor dayandý kimisi futbolu býraktý, kimi kaçarak gitti.

Bunca olumsuz olaylarý göz ardý ederek, takýmýn halini "iyi göstermek" sizce nedir?

Bir avuç para için yönetime gelenler daha önce de büyük takýmýmýzý ne hallere getirdiði örneðini gördük. Bize parasý olan deðil futbolu bilen adamlar lazým lazým a dostlar.

Ýnadýna baþarýsýz yönetim ve teknik heyet isitfa, HEMEN!
    Sevgi güzellik ister güzellik emek, güzellikten de deðil gülüm yürekte ateþ ister...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

ýloveyousymek kardeþ, senin bu Rahibe Teresavari sevgi dolu, pembe yazýlarýn beni o kadar kýl ediyor ki sanýrým kullanýcý adýmý idon'tloveiloveyouszymek olarak deðiþtirebilirim. Hocam Allahýný seversen sonsuz destek verdiðin hocan, topçun takýmýmýzý periþan eden, baþkanýn ise hiçbir sözünü yerine getirmeyen ve Trabzonspor'u kendi þahsi çýkarlarlarý adýna rezil rüsva eden adamlar deðil mi? Þimdi üç maç kazanýlmasý haricinde ne deðiþti de sonsuz destek falan gibi popülist laflar ediyorsun...

Þimdi yaptýklarý/yapmadýklarý her þeyi taa en baþýndan yazardým buraya ama bunu hem çoook yorucu, hem de gereksiz buluyorum. Bu forumda yazanlarý þöyle bir kabaca okuman yeterli olurdu çünkü anlaman için. Okuduðuna þüphe olmadýðýna göre konuþmaya hiç gerek yok...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Alýntý hakan_sen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3 maç kazanýldý diye pembe tablolar çizmek te neyin nesi oluyor. Takýmýmýzýn performansýnýn sezon baþýndan bu yana ki hali ortada, bunu 3 - 5 maçla farklý göstermek þu anki yönetimin ve teknik heyetin baþarýsýzlýðýný örneklemek gerekirsek güneþi balçýkla sývama gayretinden beyhude bir çaba deðildir.
    Trabzonsporun bu haline iyi mi denmeli, yoksa kötü mü?

Arkadaþlar gerçekçi olun lütfen takýmýmýz bir ara 7 maç üst üste kazanamadý dükalýðýn medyasý düþme hayalleri kurmaya, içimize korkular düþmeye baþladý. Þimdi bunlar ne çabuk unutuldu da bu baþlýk açýldý.

Ha unuttuysanýz hatýrlatayým benim takýmým 3 maç kazanýnca, 8.liðe yükselince sevinecek seviyede takým deðildir. Bu takýmý sizin gibi düþünenler bu hale getirdi, sizin gibi düþünenlerle ki þu an ki mevcut yönetim ve teknik heyet bunun iyi örneklemeleri bizi bu hale getirdi. Ýktidar borazanlýðý yapmanýn zamaný deðildir, birde sanki bunu yapmýyormuþ gibi vicdanýnýzý rahatlatmak için sanki yað tasýný tutmuyormuþsunuz gibi kendinizi aldatýcý yazýlar yazmayýn, yönetim ve teknik heyet, futbolcular BAÞARISIZDIR, bunun aksini düþünen puan tablosuna bir göz atsýn. Bunlar gerçekler ama biz þunuda biliyoruz büyüklerimizden "dere geçerken at deðiþtirilmez" sözünü. Bu hatayý yapanda yine çanak tuttuðunuz yönetim yaptý. Yanlýþ teknik direktör seçimi nedeniyle "zamanýnda neþter vurduk" diyerek yanlýþýn üzerine yanlýþ edilerek takým 1 milyon dolara yakýn zarar etti. Yýldýz adý altýnda getirilenler bu karmaþaya ilk yarý zor dayandý kimisi futbolu býraktý, kimi kaçarak gitti.

Bunca olumsuz olaylarý göz ardý ederek, takýmýn halini "iyi göstermek" sizce nedir?

Bir avuç para için yönetime gelenler daha önce de büyük takýmýmýzý ne hallere getirdiði örneðini gördük. Bize parasý olan deðil futbolu bilen adamlar lazým lazým a dostlar.

Ýnadýna baþarýsýz yönetim ve teknik heyet isitfa, HEMEN!
    Al bendende o kadar bu kabiliyetsiz yönetim ve hoca Trabzonu 2. veya 3. yapýnca alýn size baþarý diyecek. kupayýda alýrlarsa biz süperiz diyecekler. benim için þampiyonluktan baþkasý yalan ve baþarýsýzlýktýr. Bizim tek istediðimiz ne uefa ne kupa. Sadece 24 yýldýr olamadýðýmýz þampiyonluk. Bunlarý baþarý olarak görenler hala trabzonun mazisinin nasýl olduðunu görememiþ veya anlayamamýþlar.

Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Alýntý Can basten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ýloveyousymek kardeþ, senin bu Rahibe Teresavari sevgi dolu, pembe yazýlarýn beni o kadar kýl ediyor ki sanýrým kullanýcý adýmý idon'tloveiloveyouszymek olarak deðiþtirebilirim. Hocam Allahýný seversen sonsuz destek verdiðin hocan, topçun takýmýmýzý periþan eden, baþkanýn ise hiçbir sözünü yerine getirmeyen ve Trabzonspor'u kendi þahsi çýkarlarlarý adýna rezil rüsva eden adamlar deðil mi? Þimdi üç maç kazanýlmasý haricinde ne deðiþti de sonsuz destek falan gibi popülist laflar ediyorsun...

Þimdi yaptýklarý/yapmadýklarý her þeyi taa en baþýndan yazardým buraya ama bunu hem çoook yorucu, hem de gereksiz buluyorum. Bu forumda yazanlarý þöyle bir kabaca okuman yeterli olurdu çünkü anlaman için. Okuduðuna þüphe olmadýðýna göre konuþmaya hiç gerek yok...
    kýl olduðun bir yorumcuyu neden okursun ?

diyelimki okudun neden cevap yazarsýn ?

Rahibe Teresavari yakýþtýrmasýný sana iade ediyorum insaný çileden çýkarma Adam gibi eleþtir...

Senin kýl olmuþ olman benim düþüncelerimi yazmamý asla engelleyemez...Yorumlarým sana hitap etmiyor...

Senin beni anlaman için "gözlüklerini" çýkarman gerekir...Anladýn sen onu...Þimdi benim yazýmda seviye düþtü, sorumlusu da sensin...

p.s : Kullanýcý adýný ne yaparsan yap umrumda deðil...

Sana bi de tavsiye : Kullanýcý adýna deðil, fikirlere odaklan, beðeniyorsan destekle beðenmiyorsan "adam" gibi eleþtir...

mavikan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ziyaaaaaaaaa... ýýýyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhhh.. hemen gitsin.. yönetim de.. futbolculara alkýþ..
    .............
    'Sandýlar, yalnýzlýðýmýz suskunluðumuz olacak / Suskunluðumuzun bahanesi olacak yalnýzlýk...'
    ............

burasý beni aþar ama boþuna tartýsma yasatýp gündeme gelmeye calýsma cok gereksizsin bunun farkýndasýn bunuda biliyorsun.. takým tam yerine oturdu derken cýkýyorsun ortaya.. gýcýk oluyorsan niye giriorsun
    ýloveyouszymek
    'nin actýgý konuya okuma yorumda yazma boþuna gerginlik ortamý yaratma bence.. þahsen senin o SEVÝYESÝZ VE HAKARET li davranýsýn beni rahatsýz etti..
    Konu yns61 tarafýndan (26.02.2007 Saat 20:18 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kýl olduðun bir yorumcuyu neden okursun ?

diyelimki okudun neden cevap yazarsýn ?

Rahibe Teresavari yakýþtýrmasýný sana iade ediyorum insaný çileden çýkarma Adam gibi eleþtir...

Senin kýl olmuþ olman benim düþüncelerimi yazmamý asla engelleyemez...Yorumlarým sana hitap etmiyor...

Senin beni anlaman için "gözlüklerini" çýkarman gerekir...Anladýn sen onu...Þimdi benim yazýmda seviye düþtü, sorumlusu da sensin...

p.s : Kullanýcý adýný ne yaparsan yap umrumda deðil...

Sana bi de tavsiye : Kullanýcý adýna deðil, fikirlere odaklan, beðeniyorsan destekle beðenmiyorsan "adam" gibi eleþtir...
    Fiyuuuuvvv... Aman ýloveyouszymek ne yaptýn sen? Bi Teresavari dedik diye ne kadar haþin ve sert bir insan olduðunu kanýtlama iþine giriþtin galiba...

Beni cevap yazmakla uðraþtýrma da önceki iletimin son cümlelerini tekrardan oku bari hacým...

Bu arada ikide bir seviye lafý edip durma, unutma ki Trabzonspor taraftarýný elit taraftarcýlýk oynayan sözümona kibarcýklar temsil edemeyeceði gibi, ayný seviyede olmamýz için de biraz uðraþman gerekir... Al baþlýðýn senin olsun, kalbini kýrmayayým...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan Bozyiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Arkadaþlar lütfen birbirinizi kýrmadan tartýþýn, hepimizin sevdasý ortak. Belki diðer arkadaþýmýz bizim bilmediðimiz bir þey biliyordur tepkisi bu yüzdendir olamaz mý? Ama bu þekilde kimse birbirini anlamaz.

Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Fiyuuuuvvv... Aman ýloveyouszymek ne yaptýn sen? Bi Teresavari dedik diye ne kadar haþin ve sert bir insan olduðunu kanýtlama iþine giriþtin galiba...

Beni cevap yazmakla uðraþtýrma da önceki iletimin son cümlelerini tekrardan oku bari hacým...

Bu arada ikide bir seviye lafý edip durma, unutma ki Trabzonspor taraftarýný elit taraftarcýlýk oynayan sözümona kibarcýklar temsil edemeyeceði gibi, ayný seviyede olmamýz için de biraz uðraþman gerekir... Al baþlýðýn senin olsun, kalbini kýrmayayým...
    çok haþin gaddar, bilakis çok kibarým, iyi dans eder, o biçim ýsrar ederim... Gitmek isteyeni tutmuyoruz burada...Zaten burasý destek topic i...
    Konu Gökhan Bozyiðit tarafýndan (26.02.2007 Saat 20:24 ) deðiþtirilmiþtir.

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Evet arkadaþlar burdaki genel kanaat bu baþkanýn bu t.direktörün bu sezonki performansý bizleri rezil ettikleri yönündedir!!artýk burda baþkana ziyaya destek mestek laflarý bizleri zývanadan çýkarýyor.. gereksiz yere bir birimizi kýrmayalým üzmeyelim!!kalýn saglýcakla...
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Alýntý byunus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    burasý beni aþar ama boþuna tartýsma yasatýp gündeme gelmeye calýsma cok gereksizsin bunun farkýndasýn bunuda biliyorsun.. takým tam yerine oturdu derken cýkýyorsun ortaya.. gýcýk oluyorsan niye giriorsun ýloveyouszymek'nin actýgý konuya okuma yorumda yazma boþuna gerginlik ortamý yaratma bence.. þahsen senin o SEVÝYESÝZ VE HAKARET li davranýsýn beni rahatsýz etti..
    teþekkür ederim kardeþim...Verdiðimiz geçici rahatsýzlýktan ötürü özür diliyoruz...

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;futbolcusuna fb talip oldu diye bundan gurur duyan
    Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;takýmýn maðlup oldugu bir maçta gülücükler daðýtan.

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; takýmýn rakip kaleye deðil gol þut atmadýðý atamadýðý bir maçtan sonra ;hakemler ve þanssýzlýk yüzünden bu
    durumdayýz diyen.
    Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün iki yýl önce takýmýn þampiyonluðunu çalan hakemin mesleði brakmasýna çok üzülen ve "iyi bir hakem di "diyen.( bu hakemin þekip mosturoðlu ile iliþkisini araþtýracak bir gazeteci arýyorum hala )
    Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;ligin daha 4 haftasýnda bilmem ne kadar tazminat ödeyerek gönderdiði hocanýn sözleþme feshini açýklarken "neþteri zamanýnda vurduk diyen"
    Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;takým ligin 12.sýrasýndayken "bu sene lig çok zevkli ve çekiþmeli geçiyor " diyen

...........
    Kendi adýma konuþuyorum .sorun baþkanýn baþarýlý yada baþarýsýz olmasý deðil .SAMÝMÝ olmasý ve ben sayýn baþkanýn beyanatlarýný eylemlerini tavýrlarýný birleþtirince bir samimiyet göremiyorum .
    hüseyin konusunda baþlýðý açan arkadaþla benzer düþünceleri taþýyorum .ziya hoca konusunda ise;takýntýlý komplexli insanlarýn iyi teknik direktör olamayacaklarýný düþünüyorum.hoca taknýtýlý olmasa step oynar ve muhtemelen ikinci golü yemezdik diye düþünüyorum .
    eyvallah

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

destek lafla olmaz bu kadar hataya raðmen biz baþkanýmýza yönetime bu futbolculara herþeye raðmen ZD destek veriyoruz ama hafýzamdakileri tazeleyince içimdeki ses diyorki bunlar ne yaptýký kendilerini affettirsin bence daha erken.Takýmý destekleriz bu kulübün içindeki herkes bizim gibi trabzonsporludur ve iltifata layýktýr ama herþeyi unutmayý gerektirmez birilerinin hatalarý hatýrlatmasý lazýmki tekerrürünün önüne geçilsin. herkes geçer Ýnþallah bu takým ilelebet kalacaktýr. Þahýslara takýlanlar hüsrana uðrar .
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr MrbLack - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

Ya pazara kadar bu adamlar bu þehri terketsin diyenler bi maç sonunda nasýl olurda döndü anlamadým.Bugüne kadar kaybettiklerimizi eger iki maçla örtbas ettiler diyipte avunmak bana göre deðil.Herkesin de kararýna saygýlýyým.Dün ne düþünüyorsam bugünde o dur.Bana bi maç kazandýrdýlar ya yitip gidenler

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Alýntý HAMSÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;futbolcusuna fb talip oldu diye bundan gurur duyan
    Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;takýmýn maðlup oldugu bir maçta gülücükler daðýtan.

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; takýmýn rakip kaleye deðil gol þut atmadýðý atamadýðý bir maçtan sonra ;hakemler ve þanssýzlýk yüzünden bu
    durumdayýz diyen.
    Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün iki yýl önce takýmýn þampiyonluðunu çalan hakemin mesleði brakmasýna çok üzülen ve "iyi bir hakem di "diyen.( bu hakemin þekip mosturoðlu ile iliþkisini araþtýracak bir gazeteci arýyorum hala )
    Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;ligin daha 4 haftasýnda bilmem ne kadar tazminat ödeyerek gönderdiði hocanýn sözleþme feshini açýklarken "neþteri zamanýnda vurduk diyen"
    Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;takým ligin 12.sýrasýndayken "bu sene lig çok zevkli ve çekiþmeli geçiyor " diyen

...........
    Kendi adýma konuþuyorum .sorun baþkanýn baþarýlý yada baþarýsýz olmasý deðil .SAMÝMÝ olmasý ve ben sayýn baþkanýn beyanatlarýný eylemlerini tavýrlarýný birleþtirince bir samimiyet göremiyorum .
    hüseyin konusunda baþlýðý açan arkadaþla benzer düþünceleri taþýyorum .ziya hoca konusunda ise;takýntýlý komplexli insanlarýn iyi teknik direktör olamayacaklarýný düþünüyorum.hoca taknýtýlý olmasa step oynar ve muhtemelen ikinci golü yemezdik diye düþünüyorum .
    eyvallah

haklýsýn +

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; ligdeki konumumuzu etkileyecek ligin final maçýnda ev sahibi konumunda olmamýza raðmen rakip takým taraftarlarýna jest yapýp bilet fiyatlarýný onlara ucuz, bize iki katýna satmýþ

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; yýlda milyonlarca dolar gelir getiren Yat limanýný Trabzonsporun elinden türlü oyunlarla almýþ

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; parayla tüm muhalefet yapanlarý ve çeþitli taraftar derneklerini susturmuþ

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; bu kadar baþarýsýzlýklara rezilliklere raðmen hala istifa etmemiþ

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;Trabzonsporun prestiji olan Tsclup larý zarar ediyor diye kapatmýþ

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; yöneticilerle uyumsuz her kafadan farklý seslerin çýktýðý

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;takýmýn yýldýzý Fatih Tekke yi türlü oyunlarla satan

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;kulübü kendi reklamýný yapmak için kullanan, bakýnýz dergi bakýnýz resmi site

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; stad ve tv sözü verip bir ay sonra unutan

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;kasada milyanlarca dolar varken kulübü borç bataðýna sürükleyen

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; siyaset uðruna takýmý kullanan

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ;altýn yumurtlayan tavuðu yani benzin istasyonunu komik bir rakama satan

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; geldiðinden beri kulübe bir çivi bile çakmayan yararlý birþey yapmayan

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; küme düþme potasýna girdiðimiz halde hala þampiyonlar ligine katýlmaktan bahseden

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; komik bir rakam karþýlýðýnda forma sponsoru olarak pumayý seçen (anadolu takýmlarý bile daha fazla para alýyor baþka firmalardan)

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; koskoca Trabzonsporun küme düþme laflarýyla anýlmasýný saðlayan

Bir TRABZONSPOR baþkaný düþünün ; düþününde düþünün þimdi birisi çýkýp desinki bunlar yalan ? kanýtlasýn bakalým

kötü olan birþey desteklenmez engel olunur bildiðim kadarýyla , iki galibiyetlede hiç birþey olmaz, ancak þampiyonluk yada en kötü ikincilikte desteklerim bunlarý
    Konu tsmaniac tarafýndan (26.02.2007 Saat 20:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)