Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 83 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2075 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Bakanmza, Futbolculara ve Hocamza Destek

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

Standart Bakanmza, Futbolculara ve Hocamza Destek

Dnk ma deil bu bal amamdaki sebep ama ard arda 3 ma kazanmamz da cesaret verdi dorusu...ok kt 7 malk bir periyot geirdik, aslnda o dnemde de inancmz tamd ama sesimizi ykseltemiyorduk, ykseltemezdik...Kimsenin hatasz olduunu da iddia etmiyoruz...Bakan da hata yapyor, hepimiz gibi, hocamz da ve Hseyin de...imdi an Nuri Albayrak la, Hseyin le, Ziya Doan la ilgili balklar, yazanlarn % 85 i yerden yere vurmu...biz "istikrar" dedike bizi de yerden yere vurmu...Kimimiz "Bakann Adamlar" olmuuz, kimimize "Polyyanna" yaktrmas yaplm, kimimize "Futbol Fukaras" denmi...Ksacas iyi gzle baklmam, dlanmz...Vakti olanlar ltfen Beikta ma topicinin ilk 55 sayfasn bir okusun...Ma kaybedildi ya(!), Beikta farka gidiyor ya (!)...Giydiren giydirene olmu...

"Defol Ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"
    "Nriiiii, Byk Nriiiii...Defooooooooooooooooollll"

bunlar gibi yazlarn haddi hesab yok...imdi ma kazanld ya arkadalar (kfredenler ve hakaret edenler 1 gnlk genel af istemi...) Oldu...nanacaksn arkada...nanacaksn...Biz Hseyin kalsn...Byk Kaptan derken onu Zenit e gnderenlerin, afedersin "Kazma" diyenlerin haddi hesab yok...Sen Marce, Gkdeniz, Yattara gibi defansa dirhem katks olmayanlarn arkasnda tek n libero oyna, yrtlsn bir yerlerin ama yoookkk...illa ki Spermancilik oynayacaksn...Motor takacaksn gerekirse...Ziya Doan a gelince...Eksikleri olduunu en az sizin kadar biliyorum...Felsefesi "defansif" bu adamn...kabul edelim...Bunu Lucescu yaptnda "Byk" Hoca oluyor, Ziya denediinde "Korkak"...Ayrca Ziya Doan demiti ki Gaziantepspor mandan nce (2-0), "bu takm gol atacak, hem de ok...iki hafta sonra sahada istediimiz Trabzonsporu izleyeceiz" ama yok...hani u beiktan ars hereye kar ya...bizim taraftar da "istikrar" a kar...anlamyoruz beyler sorun burada..."Adam gibi adam Ziya Doan" yaktrmasn yapan da bu taraftard...Ne deimiti Ziya Doan da...yine kapanp hzl adamlarla gol aryorduk, ama o dnemde atyorduk o golleri...demek ki "skor" taraftarymz, deil mi ? Ve Nuri Albayrak...ben Trabzonspor tarihinde bu kadar yerden yere vurulan bir bakan olmamtr diye dnyorum...Niye olsun ki ? Adam yldz sz verdi, almad (!!!!!) (Kiki ve Marcelinho da kimimize gre "yldz" deil zaten...), stadyum sz verdi, yapmyor (!!!) (Baz arkadalar "stadyum" bir gecede yaplr diye dnyor tabi...) Bence bu stadyum da yaplacak, greceiz hep birlikte...

Yukarda da sylediim gibi bu "" kii de hatalaryla sevaplaryla icraatin direk olarak iindedirler...Ben iyi niyetlerine, i yapabileceklerine, Trabzonspor u ampiyon yapabileceklerine btn samimiyetimle inanyorum...

Buras BMN...Trabzonspor un bir numaral, en popler taraftar sitesi...neredeyse resmi siteden bile daha popler...Dn bir baktm da forumu 900 kii ziyaret etmi...sadece dn...900 farkl kii...Bu forumda Ziya Doan a, Nuri Albayrak'a, Hseyin imir e "defol" diyenler varsa, onlara "destek" verenler de var...stikrar...Onlar bizim "Bakanmz...Hocamz...Kaptanmz..."
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

ncelikle cok haklsn gzel bir konuya deginmisin..

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

Gercekten szymek hayranisin sanirim?

Sahi onu futboldan kim sogutmustu?

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

baarda en nemli eyin istikrar olduunu artk kavramamz lazm, o gitsin bu gelsinle iler yrmyor...ne ziya hocann istifa etmesini ne ynetimin veya bakann gitmesini(ama hesap versinler musampa, ts club vb. olaylardan sebep) ne de hseyinin gitmesini istiyoruz...bizler trabzonspor ayz kiilerle deil iimiz kurumla...baarda deil her zaman takmn yanndayz..

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

hocam ( sanrm retmen idin ) ben hala ayn dncedeyim takm ampiyonlar ligine de gitse (bence imkansz ama olsun olaslk var ) kupay da alsa ( % 5 ihtimal ) gene ayn dncedeyim .....

1) O ADAM KESN AMA KESN DEFOLUP GTMEL .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....
    2)YNETM MAYIS AYINA KADAR STFA EDP KONGRENN NN AMALI

3) BUNLAR OLMAZSA GELECEK SEZONDA KAYBEDLM SEZON OLUR

Lucreto - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

ampiyon falan olduk ta benim mi haberim yok.

kelkitli29 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt saglam Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gercekten szymek hayranisin sanirim?

Sahi onu futboldan kim sogutmustu?
    Serkan abi bence taraftarimiz. Bu sene az kfr etmediler szymeke
    Ben Asyada byyen, Avrupaya yryen TRKM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TRKM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TRKM. Ben OSMANLININ torunuyum - TRKM.

WERTHeR
    Ziyareti

Nuri ALBAYRAk: Trabzonspor gibi bir deerin bakandr. Tarihe imdilik tarihinin en kt dnemini takma yaatan bakan olarak gemitir. Bu sebeple eletirenleri haksz grmek at gzl takmaktr. Ayrca bir iekle bahar gelmez. Dn gece ok gzel bir zafer yaadk. Bunda bakanmznda katks elbette vardr. Yalnz dediiniz gibi bir tablo ben gremiyorum. Takmmzda gelecek vaadeden ka futbolcu var meraklar ierisindeyim. Dn stadda ben acaba byk bir takmn hocas olsam bunlardan kan alrm takmma diye sordum. Cevabm 3-4 idi. Stad olayna hala inanyorsanz diyecek szm yok. Bir maketle kandrldk. Gs den nce stad yapsnlar ilk mata anrma szm vardr. Cidden yapacam bunu. Her eye ramen ben bu ynetimden umutsuzum.

Ziya Doan: Trkiyenin en nemli takmlarndan birisinin teknik direktr. Oyun sistemi bakmndan bizim takmmzn misyonuna uymayan bir felsefeye sahip.Defansif sistem modern futbolun bir gereidir . Bunu kabul ederim. Son ampiyonlar bunun rneidirler. Yalnz abartya kamaktadr kendisi. 2 n libero oynarsn. Ancak 3 n libero oynamak aciz takmlarn iidir. Ayrca benim takmm her an saldrmal. Dn mata sefansa ekildik ilk yar utandm. Bizden korkan bjk bize saldryordu ama biz defanstaydk. oyun sistemi deiince tarihi misyon geri dnnce kan tablo ortada. Bunu gzard etmemek gerek.

Hseyin : Trabzonspor hakknda bizlerden farkl dnmeyen bir futbolcumuz , kaptanmz. Belkide kendisini en ok eletirenlerden birisiyim. Yalnz dn ben sahada o eletirdiim insan gremedim futbol anlay olarak. Bu durumada sevindim. Hcumu dnmeyen, verdii yan paslar ve geri paslarla istatistikleri patlatan Hseyin gitmi sanki yerne yeni birisi gelmiti. Bu ekilde oynayan Hseyin benim gzmde Patrick Viera dan farkl deildir. Bjk mann yldzyd. Saha dnda bir eletirim daha vard. Kt giyiniyor kendisi. Benim mantma gre Trabzonspor kaptan her adan iyi olmal. Bunlar giderilebilir.

Bu Bal Aan Arkada: Herkes farkl dnebilir. Ben hala Bakan ve hoca konusunda ayn grlerimdeyim. Dediin gibi skor taraftar olsaydm yaa ziya yaa nuri derdim. Maksadmz daha iyi bir Trabzonspor grmektir. stemediimiz hoca ve bakann oluturdu takmn ald zaferde hepimiz sevinmedik mi? Gol diye barmaktan sesim kesildi. Dn stadda ayakta durmaktan hala armayan yerim yok. Bu takm hepimizin. Eletiriden dolay kimse kimse kimsenin adam OLMAZ. En son diyeceimde udur. Daha ok erken. Pein hkml olmayalm. nk BR EKLE BAHAR GELMEZ...
    Konu WERTHeR tarafndan (25.02.2007 Saat 11:35 ) deitirilmitir.

kelkitli29 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Nuri Sahin ?? Dortmundun yegane futbolcusudur.
    Ben Asyada byyen, Avrupaya yryen TRKM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TRKM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TRKM. Ben OSMANLININ torunuyum - TRKM.

Lucreto - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Alnt WERTHeR Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Nuri ahin: Trabzonspor gibi bir deerin bakandr.
    Nuri Albayrak olmasn.

Eyphan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon

Doru tespitlerinden tr teekkr ediyorum. Ynetimi beenmesem de istikrarn bir ekilde salanmasndan yanaym. Konyada grmek temennisiyle...
    BMN TRABZON

yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

Alnt coolank Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hocam ( sanrm retmen idin ) ben hala ayn dncedeyim takm ampiyonlar ligine de gitse (bence imkansz ama olsun olaslk var ) kupay da alsa ( % 5 ihtimal ) gene ayn dncedeyim .....

1) O ADAM KESN AMA KESN DEFOLUP GTMEL .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....
    2)YNETM MAYIS AYINA KADAR STFA EDP KONGRENN NN AMALI

3) BUNLAR OLMAZSA GELECEK SEZONDA KAYBEDLM SEZON OLUR

@coolank

bir eyi ok merak ediyorum...sen byle dnyorsan gerekten, kazandmz malardan sonra ya da gol attmz zaman sevinebiliyor musun ? Yanl anlama sadece merak ettim...Ayrca en kaliteli ve seviyeli eletirenlerden birisin...stikrar art...araf deitirir gibi bakan ve hoca deitirlen zamanlar geride kalmal artk...

WERTHeR
    Ziyareti

Alnt Lucreto Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Nuri Albayrak olmasn.
    Sabah dalgnl kusura bakmayn

yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

Alnt Eyphan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Doru tespitlerinden tr teekkr ediyorum. Ynetimi beenmesem de istikrarn bir ekilde salanmasndan yanaym. Konyada grmek temennisiyle...
    Grelim kardeim...Drt gzle bekliyorum Trabzonsporumuzu ve sizi arlayacamz gn...

WERTHeR
    Ziyareti

Alnt kelkitli29 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Nuri Sahin ?? Dortmundun yegane futbolcusudur.

Belki nuri ahin diye amca olum var

Ozan Yazc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

albayrak bu taraftar/kongre yesi profiliyle en az bir seim daha alr..
    balk hafzas bu olsa gerek..

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

@coolank

bir eyi ok merak ediyorum...sen byle dnyorsan gerekten, kazandmz malardan sonra ya da gol attmz zaman sevinebiliyor musun ? Yanl anlama sadece merak ettim...Ayrca en kaliteli ve seviyeli eletirenlerden birisin...stikrar art...araf deitirir gibi bakan ve hoca deitirlen zamanlar geride kalmal artk...

sevgili hocam ( hocam demem retmen oldugun iin yani hitap ekli olarak deil ) nce tk ederim dncelerin iin ... soruna gelince hem vallahi hem billahi sevinemiyorum yani buruk seviniyorum aklma bunun yani o adamn kalma ihtimali geliyor sezon sonu iin bu aciz ynetim gene kalacak m korkuyorum ve bu sefer sevinmeyi brakp yzm asyorum valalhi ble .. hi kvrmadan delikanlca sana cevabm budur .. ama ble olan tek ben deilim bir ka arkada varz hem dedim gene diyecegim evet istikrar olmal katlyorum ama bunlarla deil ....yeni sezona byle balarsak sonumuz felaket olur ... ilk o adam geldii zaman da biliyorsun bunu dedim imdi de diyorum ... bu adam orada kaldg srece sonumuz felaket hatta felaket tesi ....hala iddaa ediyorum senin o iko dediin lazaroni kalsayd bundan daha ok puanmz olurdu ..bu lazaroniyi savunmak deil bir bak as ... senden ricam hala u adam savunma hem de bom bo oldugunu bile bile

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Kim ne derse desin bakanla Hocay la Kaptanla bu lig bitecek bunun tesi yok,eer sezonu iyi bir ekilde bitirirsek seneye ayn kadro devem eder,aksi bir durum olduu takdirde ise sezon sonu bu kadroyu (ynetim ve teknik kadro) kimse Trabzon un banda brakmaz,Tabiki dileimiz ynetiminde teknik heyetinde baarl olmas bunu ynetimi yada teknik heyeti sevdiimizden deil Trabzonspor sevgimizden dolay istiyoruz.
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

smertkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    48

Hafzay beer Nisyan ile maluldur.
    Yanl syleyen syan ile suludur.
    Ayrnt meselenin ta kendisidir.

yelik tarihi
    26.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Tabiki herkes dncesini aklayabilir ama 3 galibiyet sonras bu aklama bence biraz skora aldanmak.Yoksa dzelen hibirey yok.Skor dnda.Bu da ne kadar srer bu futbolla bilinmez?
    When I go home people'll ask me, "Hey Hoot, why do you do it man? What, you some kinda war junkie?" You know what I'll say? I won't say a goddamn word. Why? They won't understand. They won't understand why we do it. They won't understand that it's about the men next to you, and that's it. That's all it is.

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

ncelikle konuyu aan arkadam loveyouszymek'a ok teekkr ederim. Gercekten kanmca kanayan yaraya parmak basm.

kinciyar balayal takmda ok byk deiiklikler var. Takm oturdu, futbolu zevk vermeye balad. Ama biz hala tabiri yerindeyse kzn altnda buza aryoruz.

Defalarca yazdm burada. Bir futbolcuya ''Kazma'', Trabzonspor bakanl yapan insana ''Ulan Nri'' denmez denmemeli, zira bu bize yakmaz. Diyoruz diyoruz kendimiz iitiyoruz. Ya ne alp veremediimiz var bunlarla. Takm iyi yolda, gzelde futbol oynuyor. Daha ne istiyorsunuz. Baz arkadalar tutturmu illede Ziya Doan gitsin. Peki ama niye. Bu aamada yaplacak istifa (ynetim olsun teknik drektr olsun farketmez) inann takma hibir yarar salamaz.

Akam Beikta mac topiinde baz arkadalar yle yazyor. ''Ulan hayvan Ziya Svdrecekmisin beni, ALLAH belan versin defol. BMN Ynetimine raporluyorum ses yok. zelden yneticilere bildiriyorum yine ses yok. Kim ilgilenecek onuda bilmiyoruz ya. Byle bir anlay nasl olur anlamyorum, insan dmanna sylemez bu laflar ya. Hele bir arkadata kp genel af istiyorum diyor ya insann glesi geliyor. Yani sen azna gelen btn kt szleri sralayacaksn. Ondan sonrada ya kzgnlkla oldu affedin diyeceksin. Oldu, baka bir arzunuz.

Arkadalar kt zamanda nasl eletriyorsak iyi zamanda da alklamay bilmeliyiz. Takm 2-0'dan ma ceviriyor. Ziya'ya ramen diyoruz. ALLAH sonumuzu hayrl etsin

Ha bu arada imdi baz arkadalar yazmadan belirtmekte fayda var
    Ne ynetim, ne teknik direktr nede futbolculardan herhangi biri benim babamn olu deil. Hibir akrabalk bamda yok. Tek ortak noktamz Trabzonsporun iyilii. u anda yaplacak tekey bu takma olduundan daha fazla sahip kmamzdr
    Kaln Salcakla
    Konu Cafer KILISOY tarafndan (25.02.2007 Saat 12:11 ) deitirilmitir.
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

taraftar61a
    Ziyareti

Acklamalar gayet guzel . Ben basndan beri ynetime inanyordum ve hala inancm tam . Trabzonspor layik oldugu yerlere bu ynetim ile qelecektir .Stada gelince bende Trabzon'un farkl yernde olcagna dair proje var ancak Baskanmzn degerlendrmesine gre sezon sonu ina edilmeye baslancaktr . Yani stadmz hazr ancak Ballast Nedam firmasnn yaptg projede gz nne alnarak yeni bir stad yaplacak kmsenn sphesi olmasn !

WERTHeR
    Ziyareti

Alnt taraftar61a Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Acklamalar gayet guzel . Ben basndan beri ynetime inanyordum ve hala inancm tam . Trabzonspor layik oldugu yerlere bu ynetim ile qelecektir .Stada gelince bende Trabzon'un farkl yernde olcagna dair proje var ancak Baskanmzn degerlendrmesine gre sezon sonu ina edilmeye baslancaktr . Yani stadmz hazr ancak Ballast Nedam firmasnn yaptg projede gz nne alnarak yeni bir stad yaplacak kmsenn sphesi olmasn !
    sadece hikaye...

Erman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Ben, taraftarlik taniminda "sonsuz destek", "hep destek - tam destek" gibi kavram ve yaklasimlara yer vermeyenlerdenim. Aksine, bu gibi ifadelerin bir takima verilebilecek en byk zarar oldugunu dsnyorum. Bana gre gercek taraftarlik, her zaman ve her kosulda, yenilsen de yensen de eksikleri ortaya koymaktir.

Ne her sey yolundayken ne de c mac kazandik diye bu anlayistan vazgecmeye kendi adima niyetli degilim. Trabzonspor'un daha iyi olmasi icin sonuna kadar "hep elestiri, tam elestiri"yi tercih ederim.
    ok yaa Trabzonspor

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ben bu ynetime inanmyom ve hala da inanmayacam tamam bi ma aldk ama rakip takmlara trabzon kme diye bartt ya artk o bakan desteklemem yine de diyom albayrak ve ziya istifa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)