Sayfa 3 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 368 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Forma Teknik Sponsorumuz "Joma" ve Ürünleri

Nereden
    Konya

Bu kadar güzel bir birine uyan başka bir renk kombinasyonu var mıdır acaba formalarda..West-ham United , Aston willa ve bütün bordo mavi renge sahip takımların bu renkleri taşıyan formaları çok güzel.Yukarıda afs hocam yazmış..Keşke yakanın ucu bordo çubuğu ortalasaydı.

btnyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok güzel bir çubuklu, belki de yıllardır hayalini kurduğum gibi. Lakin, neden düzgün ve bizim orijinal armamız seçilmez. Ayrıca yaka neden tam çubuğu ortalamamış. Bu iki oldukça basit ve etkili şey uygulansaydı efsane diyecektik birçoğumuz.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Bordo renk bu sefer daha güzel oldu sanki. Bir de beyaz renk bordo-mavi içinde güzel duruyor.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biri ortaya bir şey atıyor arkadan bilen bilmeyen 40 kişi de peşinden gidiyor.

Ya polo yaka eleştirisini anlarım da, çubuğun çizgisine yakanın ucunu getir nedir abi. Tamam birisi görüşünü dile getirmiş peki ya sonrakiler? Hem de bunu eleştiri olarak söylüyor. Tasarımcılar illa sizin gibi mi düşünmeli nedir bu en iyisini ben bilirim havası?

Polo yaka bence gayet güzel olmuş ve yakanın ucunun da rengi ortalaması gayet güzel duruyor. Yıllardır hayalini kurduğumuz beyaz renk detayı da mevcut. Harika bir forma olmuş bence. Armutun sapı üzümün çöpünü bırakalım artık. Bir sürü çubuklu forma baktım, Milan'dan Barca'dan falan, yakanın ucunu renklerin çizgisine getireni pek görmedim (polo yaka için söylüyorum. Demek ki o kadar da yanlış bir şey değil mevcut uygulama.

Armadaki farkı ben pek anlamıyorum, birisi bilgilendirebilir mi armadaki hata nedir?
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

blacksilva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ya polo yaka eleştirisini anlarım da, çubuğun çizgisine yakanın ucunu getir nedir abi. Tamam birisi görüşünü dile getirmiş peki ya sonrakiler? Hem de bunu eleştiri olarak söylüyor. Tasarımcılar illa sizin gibi mi düşünmeli nedir bu en iyisini ben bilirim havası?

Polo yaka bence gayet güzel olmuş ve yakanın ucunun da rengi ortalaması gayet güzel duruyor. Yıllardır hayalini kurduğumuz beyaz renk detayı da mevcut. Harika bir forma olmuş bence. Armutun sapı üzümün çöpünü bırakalım artık. Bir sürü çubuklu forma baktım, Milan'dan Barca'dan falan, yakanın ucunu renklerin çizgisine getireni pek görmedim (polo yaka için söylüyorum. Demek ki o kadar da yanlış bir şey değil mevcut uygulama.

Armadaki farkı ben pek anlamıyorum, birisi bilgilendirebilir mi armadaki hata nedir?
    Dogru olmasi gereken arma bu
    ts.jpg

Nereden
    Ankara

Alıntı blacksilva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dogru olmasi gereken arma bu
    ts.jpg
    Aslında ben yanlış diye lanse edilen farkı soruyorum. Yıldızın rengi mi yoksa armanın rengi mi? Yoksa daha başka bir hata mı var?

Yıldız ve arma rengi formadan formaya uyum açısından değişiklikler gösterebilir. Ama illa olmaz bu hatadır deniyorsa ona da saygı duyarım tabi.

Nereden
    Trabzon

Bilen bilmeyen algısına nereden kapıldınız anlayamadım fakat zevk meselesi, bence ortalanınca daha hoş görünüyor. Böyle düşünen insanları tamamen yok mu sayalım. Tasarım olarak da simetrik olması daha doğru bir görüntü değil mi teknik arkadaşlar yorumlar orasını.

Nereden
    Ankara

Alıntı btnyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilen bilmeyen algısına nereden kapıldınız anlayamadım fakat zevk meselesi, bence ortalanınca daha hoş görünüyor. Böyle düşünen insanları tamamen yok mu sayalım. Tasarım olarak da simetrik olması daha doğru bir görüntü değil mi teknik arkadaşlar yorumlar orasını.

Mevcut haliyle ortalanmış oluyor zaten Hocam, ayrıca ben kimseyi yok sayalım demiyorum, sadece yapılan tercihin tasarım adına bir hata gibi reklam edilmesine sitem ettim.

blacksilva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aslında ben yanlış diye lanse edilen farkı soruyorum. Yıldızın rengi mi yoksa armanın rengi mi? Yoksa daha başka bir hata mı var?

Yıldız ve arma rengi formadan formaya uyum açısından değişiklikler gösterebilir. Ama illa olmaz bu hatadır deniyorsa ona da saygı duyarım tabi.
    347385462_587745276545621_6207957432334247221_n.jpg

wakaeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

o kadar ince görmeye gerek yok armadaki hata bariz. geçen seneki formada da aynı hatalı arma vardı yani armayı kulüp hatalı basıyor. macron un da joma nın da diğer takımlara yaptıkları formalara baktığımızda böyle amatör bir hata görmüyoruz.

Nereden
    Trabzon

Mevcut haliyle ortalanmış oluyor zaten Hocam, ayrıca ben kimseyi yok sayalım demiyorum, sadece yapılan tercihin tasarım adına bir hata gibi reklam edilmesine sitem ettim.
    Bence tam orta değil şu an öyle göremedim ben neyse orası da sorun değil. Bu şekliyle çıkacak neticede. Belki deniz dalgası, kültür vs. öyle bir hava katar duruş biçimi benim kafamda öyle canlanıyor. Kenarda kalması sanki bir dalga vurması gibi intiba yarattı şu anda. Belki bu şekilde düşünerek kendimi ikna ederim, çubuğun tam ortasına denk gelseydi şahsi olarak gözüme daha güzel görünecektir.

Bir de sanırım tam anlaşılmamış eleştirdiğimiz kısım. Polo yakadaki eleştirimiz beyaz kısmıyla alakalı değil. Mavi v kısmın bordo çubuğun ortasında değil, sağ kenarında olması idi. Bence tasarımı mükemmel yapan şeyler zaten tam da armudun sapı, üzümün çöpü diyip eleştirmeyelim dediğiniz ufak yerlerde gizli oluyor.
    Konu btnyldz tarafından (07.06.2023 Saat 14:45 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

BombaciMulayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

forma iyi beyler.

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hoş gözüküyor
    Beyaz gömlek üzerine şanzelize kumaş giyinmiş gibi...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir şeyi beğenmedim ama ne olduğunu çözemedim. Duyuru videosunda topcunun üzerinde belli olur.
    ( ゚д゚)

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.footballshirtculture.com/new-kits.html

dünya futbolunda yeni formalar çıkmaya devam ediyor, bu site olmazsa olmaz tabi

bu arada gaffur pijaması çubuklusu güzel görünmüyor, illa çubuklu forma olacaksa şu şekil olabilir yada olmalı

https://www.footballshirtculture.com...-home-kit.html

porto
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Sanırım en doğru mavi renkli formamız bu olacak. Nihayet Beyaz yaka ve kollar da ayrı bir güzel. Nedense forma direkt Arçil Şotayı hatırlattı
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu sezon çubuklusunun yaka detayı çok iyiydi.

o yakayı buna yapsalardı efsane olurdu. tabi bunda benim "formada pala yaka olmaz" fikrimin etkisi var.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çubuklu forma güzel olmuş. renkler çok iyi. özellikle mavi rengi iyi tutturmuşlar. bu formanın altına beyaz şort, bordo-mavi zebra konç seti harika olur. umarım diğer formalarda bu renkleri görebiliriz.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu senekinden daha iyi bir forma seti olacak gibi.

Bir şeyi merak ediyorum. Bu 1351664 punto VESTEL yazısını tahmini ne zaman görmeyi bırakırız?
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu senekinden daha iyi bir forma seti olacak gibi.

Bir şeyi merak ediyorum. Bu 1351664 punto VESTEL yazısını tahmini ne zaman görmeyi bırakırız?
    Sahadakiler anlaşma dahilinde reklamı taşınmalı ama taraftarın da buna zorlanması anlamsız. Kulüp hâlâ sponsorsuz forma satmayı akıl edemedi.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sponsorsuz taraftar forması olabiliyor mu?

Pek sanmıyorum açıkçası, forma sponsoru ise taraftarların üzerinde de görünsün ister. Böyle bir opsiyon istenirse ücreti de düşün tutar diye düşünüyorum.

Böyle örnek var mı?
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Kıvanç Çuvalcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Forma fena degil sponsorumuz Joma(Homa diye telaffuz ediliyor)oldugundan beri beklentilerimi en dusuk seviyede tutmaya calistim ozellikle kumas kalitesi bakimindan gerci bunu hala bilmiyoruz ama cok hayal kirikligi yok fena da olmamis ben kisisel olarak daha kalin cubuklu formalari seviyorum ,yakasini pek anlayamadim sanki icinde yaka kalibi var gibi bir de mavimiz biraz daha acik olsaydi daha guzel olabilirdi ama konuya hakim arkadaslar renkler tamam diyor o yuzden sorun yok,merakla kalan seti bekliyorum umarim bordo forma guzel olur hayalim hep sade koyu bordo bir forma ama en azindan rengi yakaladik simdilik bu da bir sey, formayi gorucez artik.

Nereden
    Trabzon

Merhaba. Nedense bahsedilen ortalanmayan kısmı yanlış anlamış olabileceğinizi düşündüm.
    Yeşil işaretle belirtilen kısım sizin bahsettiğiniz kısım olabilir fakat burada kırmızı dikdörtgen ile işaretlediğim bölge içinde V kesim yakanın tam birleşim yeri olan köşesinin merkez bordo çubuğa tam ortadan temas etmediği çok bariz belli oluyor. Birleşim kısmından aşağı doğru beyaz bir çizgi çektim, fark cidden fazla ve kötü gözüküyor. Ayrıca bir çok takımın çubuklu ve V kesime sahip yakalı formalarında bahsedilen kısım merkez çubuğu mutlak suretle ortalar hocam. kimse bu işte en iyisi olduğunu iddia etmiyor fakat temel bir ölçü tutturma olayını bilmek veya eleştirmek için tasarım uzmanı olmaya da gerek yok diye düşünüyorum. sevgiler...
    Konu BURGUNDYandBLUE tarafından (08.06.2023 Saat 19:47 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı BURGUNDYandBLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Nedense bahsedilen ortalanmayan kısmı yanlış anlamış olabileceğinizi düşündüm.
    Yeşil işaretle belirtilen kısım sizin bahsettiğiniz kısım olabilir fakat burada kırmızı dikdörtgen ile işaretlediğim bölge içinde V kesim yakanın tam birleşim yeri olan köşesinin merkez bordo çubuğa tam ortadan temas etmediği çok bariz belli oluyor. Birleşim kısmından aşağı doğru beyaz bir çizgi çektim, fark cidden fazla ve kötü gözüküyor. Ayrıca bir çok takımın çubuklu ve V kesime sahip yakalı formalarında bahsedilen kısım merkez çubuğu mutlak suretle ortalar hocam. kimse bu işte en iyisi olduğunu iddia etmiyor fakat temel bir ölçü tutturma olayını bilmek veya eleştirmek için tasarım uzmanı olmaya da gerek yok diye düşünüyorum. sevgiler...
    Açıklama için teşekkür ederim.

Oradaki eleştiriler karışmış olabilir haklısınız, bazı taraftarlarımız sizin dediğiniz noktayı eleştirmiş galiba ve sizin açıklamanızla bu konuda haklı olduklarını söylemek isterim.

Benim eleştirdiğim nokta ise, yakanın ucunun bordo ve mavi çubukların arasına gelmesini ifade eden fikirlereydi. Bu tasarım bir tercih meselesi, tasarımcı çubukların tam birleştiği yere de getirebilir V'nin ucunu, mevcut formadaki gibi de kullanabilir. İşin burası tasarımcıya kalmış. Bu tercihin sanki işbilmezlik gibi eleştirilmesi benim dikkatini çekmek istediğim noktaydı.

Saygılar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)