Sayfa 26 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26
Toplam 635 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 635 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 32.Hafta | Konyaspor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluk maçı oynamak çok zor Napoli o kadar hazırlığa o kadar süslemeye şampiyon olamadı 1 hafta daha erteledi insanlar kendi stadında o ana tanıklık edemeyecek geçen sene bizim maçta ağzı hiççç durmayanlar vardı ya berabere kalıp şampiyon olmuştuk ya...
    city de fulham deplasmanından çıkamayacaktı neredeyse uzatmalar hariç son 20 dk fulham tek kale oynadı. city taraftarı arasında haaland keli şampiyon yaptı diyen var mı acaba?
    ( ゚д゚)

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Madem bu kadar başarılı bu hocalar gitsinler Avrupada ortalama bir takım çalıştırsınlar
    Fatih Terim bile gidemiyor
    Çok muhtemel teklif yok...
    Kültürel farklar diyelim özetle. Şifo Mehmet gibi kariyerinde kırmızı kartı olmayan beyefendi bir futbolcuya ( antrenör) dahi maç sonu soyunma odasına giden rakip oyuncuya tekme attıran motivasyon bize hastır. Bunu Milanolu futbolcuya yaptıraman için yediği makarnanın Pastavilla değil, Ankara Çubuk olması gerek...

Yabancıların bizdeki olayına tekrar tekrar gelirsek ilk onbirin sekiz oyuncusu yabancı olan bir sistemde bu sökmez antitezi mantığa yatkın ve doğru. Ama unutulan ülke gerçeklerine ne kadar adapte olacakları?!
    Montella, Pirlo cepte, al geç diyebilirim rahatlıkla.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

omarkolyy
    redmınt
    gedson fernandez
    müthiş 3 adam
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmet ağaoğlu ve abdullah avcı ikilisi tarihin en kötü trabzonspor kadrosunu kurmuştur. hatta bunların yaptırdığı transferler yüzünden kulübün borçları tekrar artmıştır. para verip aldıkları adamları satamıyoruz üstüne para verip yollamaya çalışıyoruz. resmen rezillik. hani ne oldu şampiyon oldukta kutlamalar dışında elle tutulur bir tane başarın var mı senin ne yaptınız. şampiyonlar liginde maça çıkacak takıma doğucan, bardhi, eren, umut bozok, gbamin, lahtimi, naci, gomez gibi adamları doldurdunuz. vasıfsız herifler.
    Kesinlikle katılıyorum... Şampiyon kadroyu ufak dokunuşlarla bu sene de yarışın içinde tutabilirlerdi. Lakin kadro mühendisliğini kulübü soymak isteyen menejerler ve aracılar yapınca teknik adam ve yönetim de buna göz yumunca durum buraya geliyor. Çok yazık. Tüm bunlara rağmen eldeki oyuncuların takımı bu kadar rezil duruma düşürmeye hakları yok! Lanet olsun para alıp da yatanlara!!!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Steril61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum... Şampiyon kadroyu ufak dokunuşlarla bu sene de yarışın içinde tutabilirlerdi. Lakin kadro mühendisliğini kulübü soymak isteyen menejerler ve aracılar yapınca teknik adam ve yönetim de buna göz yumunca durum buraya geliyor. Çok yazık. Tüm bunlara rağmen eldeki oyuncuların takımı bu kadar rezil duruma düşürmeye hakları yok! Lanet olsun para alıp da yatanlara!!!
    medya'ya yansımıyor çoğu şey bence. başkan istifa etti, teknik direktör istifa etti. eski yönetimdeki as başkan yeni başkan oldu bunun örneği var mı hatırladığınız ben yaşım gereği düşündüm aklıma gelmedi. biz trabzon'da yaşamadığımız için bilemeyiz ama orada yaşayanlar kulübün nasıl soyulduğunu biliyordur. sadece şu yedek stoper denswil'e ödenen para bile facia. senin 2 tane alt yapıdan çıkardığın yerli oyuncun tff 1.lig futbolcularının aldığı maaşla oynadı. böyle olunca ortada takım diye bir şeyin olmaması normaldir. ikisi de sayısız katkı verdi takıma. koita, yusuf erdoğan bile abdülkadir ve uğurcan'dan fazla para aldı diye biliyorum.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (30.04.2023 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    medya'ya yansımıyor çoğu şey bence. başkan istifa etti, teknik direktör istifa etti. eski yönetimdeki as başkan yeni başkan oldu bunun örneği var mı hatırladığınız ben yaşım gereği düşündüm aklıma gelmedi. biz trabzon'da yaşamadığımız için bilemeyiz ama orada yaşayanlar kulübün nasıl soyulduğunu biliyordur. sadece şu yedek stoper denswil'e ödenen para bile facia. senin 2 tane alt yapıdan çıkardığın yerli oyuncun tff 1.lig futbolcularının aldığı maaşla oynadı. böyle olunca ortada takım diye bir şeyin olmaması normaldir. ikisi de sayısız katkı verdi takıma. koita, yusuf erdoğan bile abdülkadir ve uğurcan'dan fazla para aldı diye biliyorum.
    Yusuf erdoğan 3.5 milyon gibi komik bir rakama oynadı Trabzonspor'da bu sene kalsaydı 7 milyon TL alacaktı ortalama 300 avroya oynayan ve sırf alt yapsından çıktığı takımla şampiyonluk yaşamak için bu takıma gelen hiçbir sorun çıkarmadanda git dendiğinde giden bir adamı rahat bırakalım yusuf erdoğan adamdır. Uğurcan çakır yıllık 20 milyon TL alıyor geçen seneki haline göre çok az bu seneki haline göre çok çok fazla bir para kazanıyor uğurcan.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kültürel farklar diyelim özetle. Şifo Mehmet gibi kariyerinde kırmızı kartı olmayan beyefendi bir futbolcuya ( antrenör) dahi maç sonu soyunma odasına giden rakip oyuncuya tekme attıran motivasyon bize hastır. Bunu Milanolu futbolcuya yaptıraman için yediği makarnanın Pastavilla değil, Ankara Çubuk olması gerek...

Yabancıların bizdeki olayına tekrar tekrar gelirsek ilk onbirin sekiz oyuncusu yabancı olan bir sistemde bu sökmez antitezi mantığa yatkın ve doğru. Ama unutulan ülke gerçeklerine ne kadar adapte olacakları?!
    Montella, Pirlo cepte, al geç diyebilirim rahatlıkla.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben de Türk futbolcuların gazla daha çok motivasyonla çalıştığına inanıyorum
    Aslında biz teknik direktörton futboldan çok camiyi birlestirmesini saha dışı olaylari yönetmesini kısaca futbol dışında herşeyi istiyoruz belki orada ip kopuyordur.

Adam teknik direktörlük yapmaya geldi yoksa belediye başkanlığı il valiliği mi belli değil
    Fevri dönüyor

Ama dediğim gibi sıkıldım ben bu çıkmazdan artık saha içinde oynanan taktik teknik bir oyun izlemek gençlerin gelişimini görmek istiyorum.

Seneye de yabancı sınırının kalkacağını düşünürsek yerli hocanın anlamı kalmadı diyebilirim. Montella ve Pirlo görece avantajlı tabi Bijelsa ha gore ama perreris ve Jesus da ilk geldikleri halde fena top oynatmadilar.

Bence beklentiyi düşürür isek hoca başarılı olur aksi taktirde 8. Haftayı göremez
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

iyi de napoli maçını ben izledim o maçın 1-1 bitmesi futbol mucizesidir. böyle futbolu trabzonspor geçen sene son 2 3 ayda hangi maçta oynadı hatırlayan var mı. ulan 1 galibiyet alsak şampiyon olacağımız yerde her hafta 0-0 1-1 bitiyordu maçlar. rekor puanı bile kıramadı vizyonsuz herif ya.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Baka yaptığın hareket bizlere saygısızlıktır.
    aptalca sinirine yenik düştün
    ben senin özrünü kabul etmiyorum

hoca ne yapmak istiyorsun şu takımda oynayan 1 tane adam var
    onuda 87.dak oyuna aldın yazıklar olsun sana

arif i oyuna aldın eyvallah
    adamı sol açık oynattın

bu demek oluyor ki
    ankaragücü maçında hüseyini orta sahanın göbeğinde oynatırsa şaşırmayalım!!

umut un değil sahada yedekte ismini yüzünü dahi görmek istemiyorum.
    yine aynı şekilde bardhi doğucanı da

şuna karar verdim Eren seneye de bizde devam ederse bu oyunundan gram ileriye gidemez.
    kapasite bu kadar çok net.

10 kişi kalınca Alllah canımızı almış gibi sahada bir duruşumuz var.
    ulan fb 10 kişi kaldı 1 gol attı 1 gol yedi ezilmedi
    hadi şampiyonluğa oynuyor

ya istanbul koskoca 55 dakik 10 kişi ile gol yemedi

sizlere yazıklar olsun 10 kişi ile 2-3 top yapamayan şampiyon takımın
    kişiliksiz topcuları hepinize yazıklar olsun.

hala sinirim geçmiyor

her şey yolundayken takım iyi giderken
    hiç gereğii yokken top sol ayağındayken yerde sağ ayağını 2 metre sağa uzatım rakip takımın oyuncusu sakatlamaya yönelik o hareketin
    bizi bitirdi utanmadan sıkılmadan takımı eksik bıraktın
    birde yine yüzsüz yüzsüz gidip sonere sarılıyorsun

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baka yaptığın hareket bizlere saygısızlıktır.
    aptalca sinirine yenik düştün
    ben senin özrünü kabul etmiyorum

hoca ne yapmak istiyorsun şu takımda oynayan 1 tane adam var
    onuda 87.dak oyuna aldın yazıklar olsun sana

arif i oyuna aldın eyvallah
    adamı sol açık oynattın

bu demek oluyor ki
    ankaragücü maçında hüseyini orta sahanın göbeğinde oynatırsa şaşırmayalım!!

umut un değil sahada yedekte ismini yüzünü dahi görmek istemiyorum.
    yine aynı şekilde bardhi doğucanı da

şuna karar verdim Eren seneye de bizde devam ederse bu oyunundan gram ileriye gidemez.
    kapasite bu kadar çok net.

10 kişi kalınca Alllah canımızı almış gibi sahada bir duruşumuz var.
    ulan fb 10 kişi kaldı 1 gol attı 1 gol yedi ezilmedi
    hadi şampiyonluğa oynuyor

ya istanbul koskoca 55 dakik 10 kişi ile gol yemedi

sizlere yazıklar olsun 10 kişi ile 2-3 top yapamayan şampiyon takımın
    kişiliksiz topcuları hepinize yazıklar olsun.

hala sinirim geçmiyor

her şey yolundayken takım iyi giderken
    hiç gereğii yokken top sol ayağındayken yerde sağ ayağını 2 metre sağa uzatım rakip takımın oyuncusu sakatlamaya yönelik o hareketin
    bizi bitirdi utanmadan sıkılmadan takımı eksik bıraktın
    birde yine yüzsüz yüzsüz gidip sonere sarılıyorsun

Baka baldiriyla perdeleme hareketini cok yapiyor bu defa cok agir kaldigi icin kotu bir goruntu verdi bence baldiriyla rakibin kaval kemigi bolgesine perdelleme yapmak istedi her macta yapigi gibi!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)