Sayfa 3 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 799 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nenad Bjelica

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kimi izlesem transfermarkttan maç sayısını okuyup duruyor. O kadar futbol manyağı var doğru dürüst bir yazı okuyamadık.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

oynamayan oyuncuya sar yumruğu jksandkjasndjkan

gladyatör mü kim uyduruyor bunu :d

hoca açıklamaya yapıyor, arkada biri ercan'a bir şey söyleyebilir miyim diyor. bizim milletteki özgüvene hayranım
    Konu Ufuk tarafından (18.04.2023 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.
    ( ゚д゚)

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Göze hoş gelen futbol lafı beni benden aldı. Hayde bakalım pehlivan.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam bomboş biri Ünal hoca gelmeliydi. Bu para çok.
    Ünal Hoca mı.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

• Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Önceki kulübünde de 1.3 + bonuslarla birlikte bizdekiyle aynı rakamı alıyormuş (YES).
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Trabzon

Kendisini tanımıyorum. Fb haberleri çıktığı zamandan bir bilgim var. Gündemi takip ederken fazla popülist söylem gördüm. Sanki biraz pverrated bir teknik direktörmüş intibası bıraktı bende.

Takım halinde iyi bir performans peşinde olan bir teknik adam için zorlayıcı bir kadro olacak.

Başarılar diliyorum. Başarılı olacağına inanıyorum.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İnşallah futbol oynatır ve başarılı olur.
    Şampiyonluk beklemiyorum.
    ***GeNÇ***

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cem Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    defansif bir hoca için çok para verilmiş

bu tarzda geleceği olmayan hocaların piyasası en fazla 500 bin avro falandır

sistem olarak küçük takım hocası aldık arkadaşlar

bu tarz hocalara fazla oyuncu yatırımı yapmamak gerekiyor,zarar ederiz

bu arada internet denen zımbırtı olmasaydı bende burda hoca güzellemesi yapmaya başlardım,internette küçük bir araştırma sonrası hocanın ne oynattığını görebiliyorsun

sistem olarak rıza çalımbayın hırvat versiyonunun bir üst leveli diyebiliriz
    Konu jairzinho tarafından (19.04.2023 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Bana Konya'nın getirdiği hocayı hatırlattı.
    Neyse İnşallah başarılı olur

Envoyé de mon 2107113SG en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Şahsen beklentim atak futbolu. Lakayt futbolcuları disiplin ve motive etmesi. Gereksiz oyunculardan ve mali yükten kurtaran bir transfer planlaması ve gerçekleştirmesi.

Diğer yandan Scouting işinde maharetli deniyor giderken de 2-3 tane yerli, Balkan kökenli genç üretip bıraksa tadından yenmez. Ve de ayrıldıktan sonraki yıllarda hatır gönül kullanabileceğiniz Scout danışmanlıkta bir dost kazanmış olacak kulüp.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Gökyüzü ( astroloji) zamanlama olarak antlaşmalar, alışveriş vb. malî konularda sıkıntılı günlerin yakın olduğu günleri işaret ediyordu. 20 Nisan ( Güneş tutulması) ve sonrasına kalsa 15 mayısa kadar sıkıntılı bir dönem başlayacaktı, 2 günle yırttı yönetim.

Hayırlı olsun.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok para vermişiz ya ED keseyi açmış
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    defansif bir hoca için çok para verilmiş

bu tarzda geleceği olmayan hocaların piyasası en fazla 500 bin avro falandır

sistem olarak küçük takım hocası aldık arkadaşlar

bu tarz hocalara fazla oyuncu yatırımı yapmamak gerekiyor,zarar ederiz

bu arada internet denen zımbırtı olmasaydı bende burda hoca güzellemesi yapmaya başlardım,internette küçük bir araştırma sonrası hocanın ne oynattığını görebiliyorsun

sistem olarak rıza çalımbayın hırvat versiyonunun bir üst leveli diyebiliriz
    Geleceği olmayan küçük takım hocası

Yere göğe sığdıramadığın hocan anladı olmayacağını siyasete atıldı, hala yıkama yağlama peşindesin. Kim gelirse gelsin karşı tavır alıyorsun ama üzgünüm bu saatten sonra Alpay Özalan'la yumruk dövüşü yapar en fazla :d
    ( ゚д゚)

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dalic den sonra Hirvatistan Milli Takiminin basina getirilecek en kuvvetli isim olarak geciyordu. Bizde basarili olursa sansinin artacagina inaniyorum. Bizim R. Calimbay ile kiyaslayanlar olmus..Onunda hayali birgün Milli Takimin basina gecmek. Bunun disinda ortak bir noktalari oldugunu sanmiyorum.

Yerli bir teknik direktör bekliyordum ama olmamasina sevindim bu sefer. Artik adam akilli takim oyunu görmek istiyoruz. Sonuclardan bagimsiz bunu basarbilirse harika bir is yapmis olur..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geleceği olmayan küçük takım hocası

Yere göğe sığdıramadığın hocan anladı olmayacağını siyasete atıldı, hala yıkama yağlama peşindesin. Kim gelirse gelsin karşı tavır alıyorsun ama üzgünüm bu saatten sonra Alpay Özalan'la yumruk dövüşü yapar en fazla :d
    çabuk unutuyoruz, ama hatırlatmakta fayda var, olayın ekonomik yönünü

ünal karamanla 2019 haziran ayında 2 yıllık sözleşme yapmışız, yıllık 4 milyon lira dan, o zamanki euro kuru ile 615 bin avro (1 euro 6.5 lira)

hocayı devre arası göndermişiz,ve hoca 20-21 sezonundaki alacağını bırakmış, 19-20 sezonunun yarım kalan alacağı olan 2,5 milyon lira verilmiş,

bunu yabancı bir hoca yapar mı? yapmaz

gelelim şimdiye : euro 21 lira olmuş,gene feda sezonuna girmişiz,peki hocaya ne kadar maaş bağlamışız, 1.6 milyon avro,enteresan bir feda sezonu girişi bu yönetim için (olumsuz manada), euro 21 lira olmuş ve ilk feda sezonu teknik adamına göre 1 milyon avro daha fazla ücret,çoh enteresan

gelelim geleceği olmayan meselesine, bu puan ortalaması ile bu hocamız(nenad) yükselmiş mi ? hayır, zagreb ten osijek e düşmüş ve oradandan doğuya türkiyeye geldi,demekki oynattığı oyunda sıkıntı var,

misal de zerbi , sassaolo da çok mu iyi puan ortalaması yakaladı,hayır, ama oynattığı oyunla dikkat çekti ve yükselişe geçti,geleceği olan teknik adam derken oynattığı oyunla geleceği olan teknik adamdan bahsediyoruz

olayın başka bir yönüde nenad hoca bu puan ortalamasına rağmen neredeyse 1 yıl boşta kalmış,

ünal hoca meselesine gelirsek, yıkama yağlama yok,algı ile yapılan haksızlığa karşı bir savunma,zaten türkiyede yöneticilik sorunu var,işin ehli olanlara hele bu yerli ise hakkını genelde vermiyorlar,ünal hoca gelsin zaten demiyorum,sadece bir kıyaslama yapıyorum

kim gelirse gelsin karşı tavır aldığım yok,ortada bir proje görmüyorum, ve proje olmamasına rağmen teknik adama 1.6 milyon avrodan 2 yıllık 3.2 milyon avro bağlıyoruz

nenad ı birçok kulüp istedi ve biz aldık,buna kim inanır,hem ekonomik olarak yanlış (maaş yüksek ve oyuncu gelişimi olmayacağı için oyuncu bonservis kazanımından da zarar edeceğiz) hemde manevi olarak gene kötü oyun izlemeye devam edeceğiz,

linkler

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/805792

https://www.sabah.com.tr/spor/futbol...-kapa-bildirdi
    Konu jairzinho tarafından (19.04.2023 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hayırlı olsun tanımıyorum

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Hirvatiatan liginde ne yaptigi umrumda degil. Orada dogup buyudu top oynadi ve o ulkenin vatandasi. Hirvatlarla ne ligimiz ne insanimiz benzesiyor. Hocaliginda baktigim sey avrupa maclarindaki performansi. Atalantayi gian piero gasperinim takimini 4-0 yenmisler mesela. O atalanta daha gecen senelerde sampiyonlar liginde yari final oynuyordu. Gerci bizim abdullah avci da monacouu 4-0 yendi ama o macta monaco 10 kisi kalmisti. Bir de zagreb de beraber calistigi oyunculardan birkaci gerek kendisi doneminde gerekse kendisinden sonra iyi fiyata satildi. Bekleyip gorecegiz neler olacagini.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Atak futbol oynatmıyorsa kabız futbol oynatıyorsa büyük soru işareti, gol yemiyim 1 tane atayım maçı kazanayım Trabzonspor'a uymuyor, beceremiyoruz bu işi, Trabzonspor'un dik oynaması lazım, şimdi şampiyon olduk diyenler olacaktır, şampiyonluk 3-4 oyuncunun müthiş performansı ve rakiplerin dökülmesiyle gerçekleşti, iyi futbol oynadığımız için şampiyon olmadık..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (19.04.2023 Saat 04:13 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Dinamo Zagreb adı üstünde Hırvatların Dinamo takımıdır geçmişten günümüze oyuncu bazında nerde ne kadar ünlü hırvat topçu varsa hemen hemen hepsi dinamonun bağrından kopup gelmiştir..Hırvatların nüfuslarına oranla bizden daha fazla tanınır topçu-hoca yetiştirip dünya futboluna kazandırması Yugoslavların spora düşkünlüğünden ve egemen olduğu balkan topraklarında sporcu yetiştirme disiplininden kaynaklanmıştır..İrksal olarak da balkan milletleri eski Yugoslavya halkları fizik kapasite bakımından spora yatkındır..Bu tarihi perspektifi yazmamın sebebi Dinamo Zagreb gibi hırvatların başat kulübünde çalışmış lig ve Avrupa organizasyonlarında sükse yapmış bunu yaparken de oynattığı oyunla beni imrendirmiş bir adamın futbol donanımı ve bilgisi açısından boş bir adam olmadığını vurgulamaktır..Çünkü bu adamın uyruğu vatandaşı olduğu ülke futbolda biz Türklere tur bindirmiş bir ülkedir ki Dalic bu gerçeği geçenlerde yüzümüze vurmuştu..Böyle bir ekolden gelen bir hoca Bjelica o yüzden ilk etapta daha çiçeği burnunda iken kendisine karamsar bakmayacağım..Referansı hırvatistan adamın zaten futbolu iyi bildiği ve iyi oyuncularla çalıştığı bir gerçek..

Diğer bir gerçek Bjelica'yı bundan 4 5 sene evvel Ts'ye getirmek isteseydiniz bu bir hayal olurdu..Çünkü kendi liginden ziyade ŞL ve UEL'de Zagreb'e oynattığı futbol ile dikkatleri üzerine çekmişti..

Ben Bjelica'nın Zagreb'ini 90 dakika olarak iki defa izledim biri tv'den fenere 4 attıkları maç diğeri canlı Luz stadında fenerin grubunndan çıktıkları sene Benfica rövanş maçı...Benfica benim hem mali açıdan hem de sportif açıdan hayran olduğum kulüptür sık sık Portekiz'e giderim bu yüzden..Zagreb Luz stadında öyle bir top oynadı ki iç sahada Benfica'nın baskılı atletik hızlı oyununa aynı şekilde karşılık verdiler..İlk maçın getirdiği 1-0'lık galibiyetin üzerine yatmadılar..Dişe diş kafa kafaya top oynadılar orada..Benfica ancak uzatmalarda Bjelica'nın Zagreb'inin fişini çekebildi..Hem fenerle oynadıkları hem de Benfica ile oynadıkları maçlarda Zagrep kolej takımı havasındaydı..Bu iki maça göre oyunu okuduğum kadarıyla söyliyeyim...

1-Bu hoca takım halinde hücumdan yana..

2-Bu hoca atletik ve hızlı oyuncuları kullanmayı seviyor..

3-Bu hoca ceza sahasına çok adamla paldır küldür girilmesini seviyor..

4-Bu hoca Akyazı'da Benfica modeli iç saha baskılı oyun kültürü kazandırabilir bize..

Benim pozitif açıdan Zagreb dònemindeki Bjelica için söyleyebileceklerim bu kadar..Negatif yönlerini takımın başında maçlara çıktıktan sonra tespit eder söyleriz..Bu arada E.D'yi de yabancı hoca tercihi için kutluyorum yoksa gene kendine hayrı olmayan özevlatlıktan başka bir vasfı olmayan baykuşlardan birini baskı altında kalarak takımın başına getirme aptallığı da yapabilirdik..

Gol kısırlığı çekeriz defansif oynatıyor yazıp adama şimdiden Anadolu takımı hocası muamelesi çekmeye çalışan kertenkelelere soruyorum hangi istatistiki verileri baz alıyorsunuz..

Bjelicalı Zagreb 18/19 sezonunda Avrupa liginde 16 gol 19/20 sezonunda Şampiyonlar ligi arenasında
    27 gol atmış...Grup aşamasında Gasperini'nin gol makinesi Atalanta takımını 4-0 yenmiş..

Bir şey zırvalamadan önce araştır cartzinho araştır..

Son olarak şunu belirteyim hocanın kendi metodlarını uygulayabilmesi için kendi istediği oyuncuları takıma kazandırmalıyız o yüzden gelecek sezonu bekleyelim..Ben bu hocanın daha seri daha atletik daha hızlı oyuncular tercih edeceğini düşünüyorum mevcut kadroda bırakın hızı top sürmeyi bilmeyen adamlae var o yüzden iki ileri bir geri gideceğiz bu süreçte de sezon sonuna kadar hocayı yıpratıcı eleştirilerden kaçınmalıyız..

Müsterih olunuz..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hirvatiatan liginde ne yaptigi umrumda degil. Orada dogup buyudu top oynadi ve o ulkenin vatandasi. Hirvatlarla ne ligimiz ne insanimiz benzesiyor. Hocaliginda baktigim sey avrupa maclarindaki performansi. Atalantayi gian piero gasperinim takimini 4-0 yenmisler mesela. O atalanta daha gecen senelerde sampiyonlar liginde yari final oynuyordu. Gerci bizim abdullah avci da monacouu 4-0 yendi ama o macta monaco 10 kisi kalmisti. Bir de zagreb de beraber calistigi oyunculardan birkaci gerek kendisi doneminde gerekse kendisinden sonra iyi fiyata satildi. Bekleyip gorecegiz neler olacagini.
    Monaco 10 kişi kalmamıştı, ilk maçta biz 10 kişi kalmıştık. İkinci maç 11-11 bitti, skor olarak değil bunu senin için belirtmek isterim tşk.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Açıkçası yönetim ilk icraatını beklediğimden kaliteli yaptı.
    Tam zamanında getirdik.
    7-8 maç takımı ve ligi tanıma görme açısından aşırı önemli idi.
    Takımızda hala iş yapacak oyuncular var.
    Hatta adam gibi oynasak tüm derbilerde başa baş maç çıkarırız.
    Siopis, bakasetas, ( eski haline dönerse dorukhan) gomez Formuna göre en az 7-8 oyuncu daha

Akılcı takviyelerle seneye başlarken oldukça iyi başlayabiliriz
    Ama yönetim hedefi küçültüp ilk senesini takımı mükemmelleştirmeye adamalı
    Biz de taraftar olarak buna sabırla katkı vermeliyiz.

Bilmiyorum bana sempatik geldi.
    Ha en azından üstüne ne giyse yakışacak bir fiziğe ve karizmaya da sahip)
    13 Vitor Hugo

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Destek olalım hemen eleştirmeye başlamayalım. Yerli isimlerin kalitesizliği ortadayken dünya futbolunu takip etmeye çalışan potansiyelli bir isim getirdiler. Umarım Bjelica ile beraber yabancı td Trabzon'da iş yapmaz algısı da yıkılır.
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler