Sayfa 11 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 793 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nenad Bjelica

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

hocanýn 3 günde 1 maç derken çok zor yaaa, off oynamayalým anlamýnda deðil de "oynamayýnca daha çok dinlenebiliyorsunuz" gibi bir avrupalý düzlüðü yaptýðýna inanýyorum
    istanbul basýný bizi çözmüþ, içimize süper bir dinamit býrakmýþ. "futbolu en iyi bilen taraftar" demiþler bize. þimdi çýk çýkabilirsen iþin içinden.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

aga adam orsic ve petkovic'i ikna ederse çok büyük olay olur ben diyeyim size.

Kývanç Çuvalcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    52

Alýntý OÄŸuz ZEYTÄ°N Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sekiz maçlık dönem, yorum yapmak için yeterli olmadı. Son basın toplantısında bahsettiği oyuncuların psikolojik durumu incelenmeli. Geçen sene şubat ayında şampiyonluk turu attıran takım bu sezonu liderin 31 puan gerisinde kapadı. İlginç olan ise Dünya Kupası dönüşü kazanılan Fener maçında zirveyle bir maç vardı aramızda. Ne oldu, nasıl çözüldük? Başkan, yönetim, Avcı... Un helvası gibi dağıldılar. Son maç başlığında, kamp kadrosu açıklanınca bir arkadaşımız "Kontak kapattık" yazmıştı. Kontağı çok önceden, Orhan Ak kararıyla kapatmıştık. Bir sezon şampiyon olup ertesi sezon bu hale gelmemeliydik. Zaten 2022 yazı ekonomik olarak (Bütün uyarılarımıza rağmen) kötü yönetildi (O meşhur malî kongre de bu dağılma dönemine denk geliyor!).

Şimdi önümüze bakma zamanı. Bu defa ders çıkarıp, sadece 2023-24'ü değil sonrasını da planlamak gerek. Açıkçası mevcut yönetime güvenim neredeyse yok gibi... Hoca içinse geride kalan süreç çok fikir vermedi. Mesela Fener maçı büyük fiyasko! Sanki hazırlık maçına çıktı. Tek beklentim, sahada kazanan takımı yeniden inşa etmesi.

Taktiğini 4-3-3 olacağını, Kourbelis'in geleceğini, Denswil'in fesih söylentilerinin aksine 30 Haziran kampında takımla olacağını, iki genç sol bekin önüne transfer yapmayacağını açıklaması memnun edici. Biz böyle açık iletişime alışık değiliz. Yeni sezonda başarılar dilerim.

Sonradan aklıma geldi: Bir, "Geldiğimden beri yirmi beş Hırvat oyuncu yazdınız."
    İki: "Orsic ve Petkovic Dünya Kupası üçüncülük maçında oynadı."

"City mi, Inter mi?" diye soran topluluğa karşı çok nazik davranmış. Halilhodzic'i hatırladım. Pauleta için "Trabzon Limanı'nı satsanız alamazsınız." demiş ya... Çok nüktedan. Hiç gerek yok. Direkt söyleyeceksin bunlara. Başka türlü anlamazlar.

Bir de eleştirimi ekleyeyim. Avrupa Kupası maçları için "On tane ekstradan maç... Üç günde bir maç..." gibi ifadeler kullandı. Avrupalının sığına denk gelmemişizdir inşallah. Bunu Ersun da diyordu: "Sezonu erken açmamak için Avrupa'ya gitmeyelim." Allah korusun, Başakşehir'i yeneriz, bir üst sıraya çıkarız, Avrupa'ya gideriz. Kim çekecek o yolu? Evlerden ırak!

@Murat' Hocanın İspanyolcası nasıl Murat? Bir de tercüman arkadaşımızın çevirisini (Türkçe'den İspanyolca'ya, İspanyolca'dan Türkçe'ye) nasıl buluyorsun?
    Kardes bana sormamissin ama kendi dusuncemi paylasmak istedim nacizane.Birincisi hocanin ispanyolcasi gayet iyi ve akici ,temiz,hoca nin ispanyolcasinda hic bir sorun yok,ama tercumanimiz maalesef nasil olsa kimse anlamiyor diye pek sallamiyor.Soyle soyliyeyim cok eksik ceviriyor,bazi onemli seyleri atliyor,hocanin soylemedigi seyleri ekleyip hikaye anlatiyor ve susleme yapiyor.
    Tercuman kardesimiz avrupa da olmak demek on tane fazladan mac anlamina geliyor dedi mesela hoca nin boyle tek bir cumlesi bile olmadi.Hoca bu konuda birebir aynen soyle soyledi"onumuzdeki sene avrupa maclarimiz yok bu yuzden oyunculara daha cok yukleme yapabiliriz,bildigim kadariyla Trabzon bu sene on tane avrupa maci yapti ve uc gunde bir mac oynadi ve cok enerji harcadi bu sene avrupa da oynamiycaz ve bu bize calismak icin daha cok zaman verecek.Hepsi bu bu konuda,gerisini cevirmeye gerek yok.Tercuman cok kendi yorumunu katiyor.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sekiz maçlýk dönem, yorum yapmak için yeterli olmadý. Son basýn toplantýsýnda bahsettiði oyuncularýn psikolojik durumu incelenmeli. Geçen sene þubat ayýnda þampiyonluk turu attýran takým bu sezonu liderin 31 puan gerisinde kapadý. Ýlginç olan ise Dünya Kupasý dönüþü kazanýlan Fener maçýnda zirveyle bir maç vardý aramýzda. Ne oldu, nasýl çözüldük? Baþkan, yönetim, Avcý... Un helvasý gibi daðýldýlar. Son maç baþlýðýnda, kamp kadrosu açýklanýnca bir arkadaþýmýz "Kontak kapattýk" yazmýþtý. Kontaðý çok önceden, Orhan Ak kararýyla kapatmýþtýk. Bir sezon þampiyon olup ertesi sezon bu hale gelmemeliydik. Zaten 2022 yazý ekonomik olarak (Bütün uyarýlarýmýza raðmen) kötü yönetildi (O meþhur malî kongre de bu daðýlma dönemine denk geliyor!).

Þimdi önümüze bakma zamaný. Bu defa ders çýkarýp, sadece 2023-24'ü deðil sonrasýný da planlamak gerek. Açýkçasý mevcut yönetime güvenim neredeyse yok gibi... Hoca içinse geride kalan süreç çok fikir vermedi. Mesela Fener maçý büyük fiyasko! Sanki hazýrlýk maçýna çýktý. Tek beklentim, sahada kazanan takýmý yeniden inþa etmesi.

Taktiðini 4-3-3 olacaðýný, Kourbelis'in geleceðini, Denswil'in fesih söylentilerinin aksine 30 Haziran kampýnda takýmla olacaðýný, iki genç sol bekin önüne transfer yapmayacaðýný açýklamasý memnun edici. Biz böyle açýk iletiþime alýþýk deðiliz. Yeni sezonda baþarýlar dilerim.

Sonradan aklýma geldi: Bir, "Geldiðimden beri yirmi beþ Hýrvat oyuncu yazdýnýz."
    Ýki: "Orsic ve Petkovic Dünya Kupasý üçüncülük maçýnda oynadý."

"City mi, Inter mi?" diye soran topluluða karþý çok nazik davranmýþ. Halilhodzic'i hatýrladým. Pauleta için "Trabzon Limaný'ný satsanýz alamazsýnýz." demiþ ya... Çok nüktedan. Hiç gerek yok. Direkt söyleyeceksin bunlara. Baþka türlü anlamazlar.

Bir de eleþtirimi ekleyeyim. Avrupa Kupasý maçlarý için "On tane ekstradan maç... Üç günde bir maç..." gibi ifadeler kullandý. Avrupalýnýn sýðýna denk gelmemiþizdir inþallah. Bunu Ersun da diyordu: "Sezonu erken açmamak için Avrupa'ya gitmeyelim." Allah korusun, Baþakþehir'i yeneriz, bir üst sýraya çýkarýz, Avrupa'ya gideriz. Kim çekecek o yolu? Evlerden ýrak!

@Murat' Hocanýn Ýspanyolcasý nasýl Murat? Bir de tercüman arkadaþýmýzýn çevirisini (Türkçe'den Ýspanyolca'ya, Ýspanyolca'dan Türkçe'ye) nasýl buluyorsun?
    Oðuz selamlar.

Tercümanýmýz benim bölümden iki dönem altýmdý, öðrenciyken de hayali bir takýmda çalýþmaktý. Ýþini severek yapan bir insandýr. Bu aralar çok takip edemiyorum ama benim izlediðim ropörtajlarda çevirileri gayet iyi. Hocanýn da Ýspanyolcasý çok iyi, Ýspanya'da kaldýðý yýllarýn hakkýný vermiþ.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oðuz selamlar.

Tercümanýmýz benim bölümden iki dönem altýmdý, öðrenciyken de hayali bir takýmda çalýþmaktý. Ýþini severek yapan bir insandýr. Bu aralar çok takip edemiyorum ama benim izlediðim ropörtajlarda çevirileri gayet iyi. Hocanýn da Ýspanyolcasý çok iyi, Ýspanya'da kaldýðý yýllarýn hakkýný vermiþ.
    Teþekkür ederim Murat.

jpositve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bu adama zerre guvenmiyorum. Siopis ile markovici begenmeyip takimda istemyen adam cok merak ediyorum yerlerine kimleri bulacak. Yine bu baslikta bizim pek akilli taraftarimiz sonuclar kotu gelince yonetimi suclarlar. Yonetim hocanin istedigi adamlari almadi diye boyle oldu derler.

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý jpositve Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu adama zerre guvenmiyorum. Siopis ile markovici begenmeyip takimda istemyen adam cok merak ediyorum yerlerine kimleri bulacak. Yine bu baslikta bizim pek akilli taraftarimiz sonuclar kotu gelince yonetimi suclarlar. Yonetim hocanin istedigi adamlari almadi diye boyle oldu derler.

Takimdaki agir temposuz tepkisiz oyunculari deyistirmedikce sorun cozulmez takimin kimyasini deyistirecek net 3 nokta transfer lazim elimizdeki oyunculardan visca dorukhan baka bartra larsen ugurcan vs mutlaka vites yukseltmesi lazim dorukhanin eski gucune kavusmasi iyi olacak 3-4 deyisik mevkide oynayabilir

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

doc holliday - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    42

Futbola bakýþ açýsýný beðeniyorum, topu çok eveleyip gevelemeyi sevmiyor hunter hocamýn tam tersii…
    THE NORTH REMEMBERS

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Takýmýn paylaþtýðý son YouTube videosunu izledim. Dorukhan Slovenya'ya iner inmez "bu sefer aðýr bir antrenman yaptýrmaz diye düþünüyorum" diyerek söze baþladý. Hoca biraz kan kusturacak oyunculara anlaþýlan ki yapmasý da lazým.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

oskayb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    52

Yunus Emre Sel'in paylaþtýðý antrenman videosu takýmýn geçen seneden çok farklý bir görüntü çizeceði noktasýnda umut veriyor ; bir çoðumuzun geçen senelerde farkettiði bir durum vardý; bu takýmýn hiç bir hücum organizasyonu olmaz mý ya da oyuncular saha içinde birbirini neden ilk defa görmüþ gibi davranýyor sorularýný soruyorduk haklý olarak.

hocanýn antrenmanlarý tam da bu soru ve sorunun üzerine verilmiþ yanýt gibi , izlemenizi tavsiye ediyorum.
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

Muhamm3d - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hýrs.

Barista - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    35

Adam antrenmanlarýn tamamýný basýna açýyor. Abdullah Avcý denen futbol kabýzý futbol hakkýnda bir þey bilmediðinin ve takýmý çalýþtýrmadýðýnýn anlaþýlmamasý için komple kapatýyordu. Avcý'yý göndererek ne büyük bir lanetten kurtulduk arkadaþ.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Geçen sezonun son maçlarýnda Hoca bizlere þunu gösterdi aslýnda. Rakip 1 ve 2 bölgelerinde sayý çoðunluðunu saðlayan, basan ve hýzlý oyun anlayýþý.( Bu tarzý ben Jesuslu fb'den anýmsýyorum. ). Hoca'nýn 2. hücum planý ise yapýlan transferlere bakýldýðýnda bu hücum anlayýþýnda en azýndan serbest vurup, korner alýp uzun adamlar ile gol kovalamak. Petkoviç kilit bunun için, stoperler Fernandez ve Benkoviç cabasý.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Dinamo Zagreb'e dönüþeceðiz derken, Cibona Zagreb'e dönüþtük adeta.
    Özkan SÜMER

Kemal Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Nenad hocaya güvenelim. Hýrvat ekolü bizde tutabilecek hatta Avrupa Kupalarýnda da baþarý getirebilecek bir ekol. Elimizdeki fazlalýklardan kurtulabilirsek geleceðe yönelik de transferler yapacaðýný düþünüyorum Nenad hocamýn
    #11Yattara | 97 Tellioðlu

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Radyoda biri hocayý anlattý. Müsait olunca yorumcunun paylaþtýðý veriyi kontrol ettim.

Zagreb'in orantýsýz gücünü bir kenara býrakýrsak L. Poznan ve Osijek'te (lig maçlarýnda) maç baþýna 0,78 gol yemiþ.

Liglerin kalitesi, rekabetçiliði vb. faktörleri göz önünde bulundurunca bizde neler deðiþir, kestiremiyorum.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Radyoda biri hocayý anlattý. Müsait olunca yorumcunun paylaþtýðý veriyi kontrol ettim.

Zagreb'in orantýsýz gücünü bir kenara býrakýrsak L. Poznan ve Osijek'te (lig maçlarýnda) maç baþýna 0,78 gol yemiþ.

Liglerin kalitesi, rekabetçiliði vb. faktörleri göz önünde bulundurunca bizde neler deðiþir, kestiremiyorum.
    hocanýn istatistiði bozarýz oðuz abi. bu kadro yapýsýyla zor

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Yiðit SARI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocanýn istatistiði bozarýz oðuz abi. bu kadro yapýsýyla zor
    Hocanýn mazisini bilmiyorum Yiðit. Dediðim gibi radyodaki bilgi ilginç geldi. Savunmacý karakterine vurgu yapýldý. Yenilen gol sayýsý gerçekten düþük.

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

• Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Lig sonunda oynattýðý oyuna bakýnca hocaya güveniyorum. Güvenmek istiyorum.

MetehanS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

istemsizce bir güven duyuyorum. neden bilmiyorum.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Bjelica Hoca açsýn Göztepe 'nin Southampton' a hazýrlýk maçýnda attýðý golü, ataðý izlesin....

Böylesi kaç tane organize iþ öðretmiþ takýmýna...

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

hamdi_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

sana çok güveniyorum Hocam
    diðerlerinden farklý...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiði yerde inadým baþlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Þampiyonu TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler