Sayfa 19 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19
Toplam 466 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 466 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 30.Hafta | Sivasspor 4 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

İnşallah yanılırım hoca 8 de 0 yapabilir bu utanmaz takımla tepkisiz yönetimle hiç puan almadan bu sezonı geçirebilir yönetimden hala çıt yok herşey süt liman hayırlı işler.
    Konu nakzo tarafından (21.04.2023 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

On kişi de kalsan sahada bir mücadele olur
    On kişi maç kazanırsın

Bu takımda ruh kalmadı

kısa zamanda en az 3-4 isim sözleşme fesih yapılsın artık
    en başta zeka yoksunu larsen gönderilsin sonra h.türkmen sonra diğerleri
    geri dörtlü hepsi sözleşme fesih

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hoca için en olumlu şey gelecek adına "bu takımdan bi bok olmaz" fikrini pekiştirmek olmuştur herhalde. Maç kaybediyorsun reaksiyon veren yok. Bu takımdan şu şu gidecek ben böyle oyuncularla oynamam diye düşünmüştür kesin. Çünkü takım hem acayip bir oyun sistemine alışmış hem birçok başarısızlığın ardından özgüvenini kaybetmiş hem de yıl içinde olan bütün problemler sebebiyle sahaya dahi çıkmak istemez hale gelmiş. Böyle bir takımı neşter vurmadan ve taze kanlar gelmeden toparlayamazsın. Tam da bu yüzden hoca erken gelerek bence risk almadı tam ters geleceğini garanti altına aldı. Hoca bu sekiz hafta boyunca hem transfer istediği bölgeleri netleştirebilecek hem takımdan gitmesine kesin olarak emin olduğu kişileri belirleyebilecek hem de böyle zor bir zamanda geldiği için kredi kazanmış olacak. Sene sonunda gelmek isteyenlerin ise böyle bir şansı olmayacaktı. Transferler gecikecekti her şeyden önce. Takımda kalanları tanımayacak takım içi sorunları bilmiyor olacaktı. Bu hoca şimdi her şeyle kafa kafaya vuruşup net bir karar verme şansına erişecek. Hem bizim açımızdan hem de kendi açısından mantıklı olanı yaptı diye düşünüyorum.

Taraftar da bence şu gerçekle yüzleşmeli. Kimsenin elinde sihirli değnek yok iletişim kurduğunuz canlılar da kanlı canlı duyguları olan insanlar. Bir dokunuşla her şeyin düzelmesi mümkün değil. Belirli bir bütünün içinde olan takımlarda hoca gönderilip yerine yenisi geldiğinde bir ivmelenme olur. Fakat bizim takımda hem böyle bir durum yok hem de bir önceki sene inanılmaz bir şampiyonluk yaşayan bir ekip var ortada. Bunu şundan dolayı diyorum. Büyük iş başaran ve o başarının ortasına belirli beklentilerle gelenlerle normal durumda olan ya da baştan beri düşmeme derdinde olan takımların psikolojisi aynı olmaz. Aynı şekilde hayal kırıklıkları da aynı olmaz. Hasılı hoca değişikliği her durumda aynı etkiyi vermez. Bizim durumumuz bu açıdan bakılınca hayli sıkıntılı bir durum ve hocaya şans vermek bir opsiyon değil. Bizim buna mecburiyetimiz var. Takım son derece kötü bir durumda ve bunun toparlanması için zaman ve para gerekecek. Her şeyin mahvolmaması için yıkımı kendi elimizle yapmak zorundayız. Bu da kadroyu daraltıp gereksiz oyunculardan lurfulmakla başlayacak bir mesele. Bırakın bu maçı önümüzdeki sekiz maçta fark yesek ben hocaya yine kabahat bulmam. Çünkü bu ne kadro kalitesi ile alakalı bir durum ne başka bir şey. Bu takım sahaya çıkmak istemiyor. Alayı zorla getirilmiş gibi. Böyle bir takıma herkes fark atar. Takımın gücü h önemli değil. Az biraz düzeni olan her takım bizi perişan etmeye devam eder. Bu kabullenilecek bir şey değil evet ama ne kadar kötü durumda olduğumuzu bilmek sorunları göstereceğimiz ciddiyet seviyesini belirlemek açısından çok önemli yer tutuyor. Onlarca yanlış yan yana gelince bu duruma düştük. Bunların her birinin hesabını yapmak ve o yanlışları tekrar yapmamak düsturumuz olmalı ve daha az hata yapan bir noktaya evrilmeliyiz ki hep o belirli bir seviyenin üzerinde kalabilen takımlardan biri olabilelim.
    Konu Gökhan Balcı tarafından (21.04.2023 Saat 19:51 ) değiştirilmiştir.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sivasspor-Avcispor= 4:1

3 ay önce kovulmus olsa bugün onun takima yerlestirdigi korkak mentaliteden cikmis olurdu oyuncular..hala daha icten icten Avci güzellemeleri yapmaya calisanlar var belli!! Ihsan Derelioglu´nu övdünüz, Sivas macina cikardigi kadroya bakin, rezalet. Yeni hocanin isi aslinda zor degil, keza bu sezon kaybedilecek birsey kalmadi, sagolsun Avci Efendi hepsini götürdü bizden. Yeni kazanilacak gencler cikar belki, yeni sanslar. Yeni sezona hazirlik yani yaz transferi anlaminda hazirlik. Bunu yapmazsan, Hoca´yi Eylül ayinda kovarsin yine ama asil sorumlular hala basta kalir. Beklentiniz bu yönde olsun, yoksa kimsenin elinde Sihirli degnek yok.

Neyse, en azindan Trabzonsporsuz, huzurlu bayram dilegi ile
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Oyuncular dikine oynamayı unutmuş. Topu ayağına alan geriye dönüyor.

Nereden
    Trabzon

Öncelikle tüm renktaşlarımın bayramını en içten dileklerimle kutlarım.Maça gelecek olursak bizim için kötü bir yenilgi oldu.Aslinda maç bizim için güzel başlamıştı golü bulmuştuk ve alanları da iyi kapatiyorduk ama vitor hugoyu sezon sonu gelmeden önce amatörce göndermenin bedelini bir kez daha ödedik.Savunmanin merkezinde hava toplarinda caydırıcı bir oyuncu olmayınca rakiplerin uzun oyuncuları bu bölgeyi işgal ettiler ve bu sebepten hem on kişi kaldık hemde penaltı golü yedik.Sonrasinda hedefsizlikten kaynaklı kırılgan yapı baş gösterince maç farka gitti.A.gucu kupa maçından elenmemizin baş sebebi yine ceza sahasında hava toplarını rakibe vermemizdi.

Yenilen gollerde uğurcanlik bir durum yoktu.Birinci golde zaten müthiş uzadı.Ikinci gol tamamen şans golü 300 kez daha vursa o top o ölü noktaya gitmez.3.gol müthiş bir vuruş kaleciden uzaklaşan tek vuruş.4.gol de ise oyuncu ağzının dibinden vuruş yaptı.

1.gol kime yazar derseniz ilk olarak vitor hugoyu sezon bitmeden gönderen yönetime yazar.2. olarak pozisyonda kız gibi hava topuna çıkan 34 ile 4 nolu oyuncularımıza yazar.Bu goldeki en az suçu olan 2 kişi larsen ve ugurcandır.

Kötü bir yenilgi almış olsak da aslında t.direktorumuz için iyi bir maç oldu.Takimdaki bir çok eksikliği daha ilk maçtan görmüş oldu.Futboldaki en zor meslek her zaman takım hocalığıdır.Insan yönetimi bu işin en zor kısmı.Hem otoriter olmak gerekir hemde babacan olmak gerekir ikisinden birinin terazisini biraz kaydirirsan sıkıntılar başlar.Hocalik işte böyle ince bir çizgi üstünde yürümek gibi bisey.Yeni hocamızda bu dengeyi iyi kurarsa yine toparlanıriz Nasıl ki her yükselişin bir düşüşü varsa.Her düşüşünde bir yükselişi olacaktır.

Nereden
    İstanbul

"Kadro dışı olacak" haberleri ufak ufak servis edilip gaz alındıktan sonra nasıl hiçbir şey yapılmadı ama...

Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Kadro dışı olacak" haberleri ufak ufak servis edilip gaz alındıktan sonra nasıl hiçbir şey yapılmadı ama...
    Kimsenin bırakılacağını sanmam. Yusuf ve Gbamin dışında birini çıkarsak biz zarar ediyoruz. Mesela gidip Bartra çöpünü çıkarsak, adam da tamam ben yatıyorum 2025'e kadar paşa paşa maaşımı ödeyeceksiniz dese giren bize giriyor yani. Adamı yollaması zaten zor olacak overpaid olduğu için. Bir de öyle bir şey yapılırsa büyük saçmalık olur. Maxi'ye teklif var zaten görüşüyorlardır şuan o yüzden o da bırakılmaz. Uzun lafın kısası, olmaz yani çünkü faydası yok.

Odaklanmamız gereken şeyler eldekileri olabildiğince kar ederek göndermek, gelecek sezon rotasyona girebilecek altyapı oyuncularına süre vererek gelecek sezon rotasyonunda kimden faydalanılabilineceğini görmek. Özellikle savunmada bi tane sağlam oyuncumuz yok. Şahsen Taha veya Ali Şahin'in oynamasını istiyorum artık. Ayriyeten Poyraz'ı da görmek isterim. Son olarak da giden kalana göre transfer planlaması yapmak.

Ayriyeten kadro dışının da performans anlamında dönüşü olacağını düşünmüyorum. Oyuncularımız ağırlıklı olarak atletik ama ellerinden geleni yapmayan oyuncular olsaydı olabilirdi ama bunlar aylarca yan pas geri pas yapmak üzerine çalıştırılmış, vasat altı fiziklere sahip oyuncular. Oyun anlamında tek beklentim tam kadro olduğumuzda fena olmayan seviyede geçiş oynayabilmemiz. Baka, Ömür, Trezeguet, Markovic uçtaki lavuğu yok sayınca bir şeyler vaat ediyor.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Edgari bırakıp bartha i yı alan izleme ekibine ne kadar laf söylesek az

Tamam edgari alma ama ayarında bir topçu al
    Kaç kere izledim bartha yi neden o kadar para verdin
    Koita yunus bartha Yusuf liste uzar gider
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abdullah Hoca istedi diye alındı. Bu oyuncuları izleyen kimse almaz zaten. Sadece izlemezsen alırsın. Tabi scout ekibimiz de berbat ayrı konu. Onların beğendiği oyuncular da Campi, Flavio, Zargo Toure filan yani. Nenad Hoca'nın iyi bi portföyü yoksa çok sıkıntıdayız yine.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maça bir miktar katlanabildim. Açıkçası bu sene bu grupla bjelica elinde kırbaçla çalıştırsa bile bir şey olmazmış gibi geldi. Tabii ki hoca değişimi ve 1 antrenman ile oyunun düzeleceğini beklemiyordum ama kimse ön plana çıkmak, özgüvenli ilerlemek istemiyor. Hala topu alan 50 metre geri pas yapmaktan mutluluk duyuyor. Mesela kimsede yeni hocanın gözüne gireyim diye bir kaygı görmedim. Hala o vurdumduymaz hava var.

Açıkçası hocanın yerinde olsam bu dakikadan sonra kiralıkları ve ilk etapta göndeririz diye düşündükleri kimseyi oynatmazdım. Yerine gençlerle karma bir takım oluşturup seneyi kapatmaya çalışırdım.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

BEN SPORCUNUN ZEKİ,ÇEVİK AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

**
    Larsen ne gerek vardı öndeyken 20.dakika da kırmızı kart görmene
    sana inanılmaz derecede kızgınım.
    defol git

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BEN SPORCUNUN ZEKİ,ÇEVİK AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

**
    Larsen ne gerek vardı öndeyken 20.dakika da kırmızı kart görmene
    sana inanılmaz derecede kızgınım.
    defol git
    Çok doğru

1- İyi götürdüğümüz maçta, oyunun şeklini değiştirdin. Bırak vursun. Gol olur veya olmaz.
    2- Kendini sakatladın.
    3- Arkadaşlarını 70+10 dakika yalnız bıraktın.
    4- Bayramımızın için ettin.

Bu nasıl bir profesyonellik?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı BrtnPnk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah Hoca istedi diye alındı. Bu oyuncuları izleyen kimse almaz zaten. Sadece izlemezsen alırsın. Tabi scout ekibimiz de berbat ayrı konu. Onların beğendiği oyuncular da Campi, Flavio, Zargo Toure filan yani. Nenad Hoca'nın iyi bi portföyü yoksa çok sıkıntıdayız yine.
    O kadar aciz bir kulübüz işte
    Her zaman demişimdir biz iyi büyük profesyonel bir klüp değiliz.
    Bizim mazimiz büyük ve yıllardır onun ekmeğini yiyoruz

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bartra berbat bir adam bu doğru da Edgar Le Başakşehir'e transfer olduğundan beri kaç maç oynadı başakşehir dede Trabzonspor'da oynayacaktı oynayacak hali olsa merak etme kulüp onu tekrar kadroya katardı. Bitik adamların güzellemesini yapmaya gerek yok bu sene Hugo bile berbat bir sezon geçirdi.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bartra berbat bir adam bu doğru da Edgar Le Başakşehir'e transfer olduğundan beri kaç maç oynadı başakşehir dede Trabzonspor'da oynayacaktı oynayacak hali olsa merak etme kulüp onu tekrar kadroya katardı. Bitik adamların güzellemesini yapmaya gerek yok bu sene Hugo bile berbat bir sezon geçirdi.
    Edgar derken Edgar tipinde
    Ha gelelim Edgar bartha karşılaştırmasina şu haliyle bartha dan dahabiyi oynardı o ayri

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)