Sonuç: Kaleyi kim korusun?

Katılımcı sayısı
517. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Tolga Zengin

303 58.61%
  • Jefferson Galvão

214 41.39%
Sayfa 3 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1364 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kalemizi Kim Korusun?

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Tolgaya sezon sonuna kadar şans verilmeli. Sezon sonu rengini belli eder bu iş.
    Çünkü kaleci oynaya oynaya tecrübe kazanır.Baktık sezon sonu Tolga aynı tas aynı hamam. Tolgayı yedeğe çeker, Jefersonu gönderir iyi bir yabancı kaleci acılırız. Çünkü ne yazıkki Türkiyede iyi denilebilecek gelecek vaad eden bir kaleci yok. Gelecek vaad edenlerin biri bizde "tolga" biri fenerde "volkan" Onlarında hali ortada.
    O Kupa Buraya Gelecek....

]aslıdna tolga ya bakınca tam kaleci fiziği var ama olmuo işte
    Konu jefferson61sefa tarafından (25.02.2007 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.

yavuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İkiside genç tamm ama yedikleri goller ortada hata yapıyorlar..Çok çalışmaları lazımm.........Benje iyi bir kaleci alınmalı deneyimli.......
    tRaBz10SpOr

muhammett61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tolgaya zerre kadar guvenim yok onu bu formda halleri sadece defanstan kaynaklanıyo. ama jeffersonunda ondan cok iyi olduunu soyluyemem
    ..::Muh@mmet::..

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben tolgaya oyumu vermiştim ama yorumlara bakılırsa ve jeff alınırken büyük umutlarla filan getirildiğinide düşündümğümde ayrıca jeffin bize yediği hatalı gollerin yanında bazı maçlarda misal osasuna 2. maçta tabi büyük faydalarıda oldu. sonuçta Gelecek Sezona İyi Bir KALECİ GEREK...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı furuk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben tolgaya oyumu vermiştim ama yorumlara bakılırsa ve jeff alınırken büyük umutlarla filan getirildiğinide düşündümğümde ayrıca jeffin bize yediği hatalı gollerin yanında bazı maçlarda misal osasuna 2. maçta tabi büyük faydalarıda oldu. sonuçta Gelecek Sezona İyi Bir KALECİ GEREK...

Forumda bazı arkadaşlar artık transferde epey yol katettik diyorlar. Kaliteli kendini ispatlamış futbolcular transfer edebiliyormuşuz. ben kaleci olarak Buffon'u öneriyorum

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

forza tolga yazanlara sesleniyorum; bir futbolcu eğer 74. dakikada topa doğru düzgün vurabildiyse hangi konuda onun üstünde durmak gerek? Keşke iyi bir kaleci olsada kalemizi bir türk korusa çok isterdim ama tolga ile olmayacağı açık
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tolga bizim canimiz cigerimiz. Trabzon'un öz evlatlarindandir. Jefferson'un o kadar hatasini gördüm ama kimse Tolga'ya kizdigi kadar kizmadi ona. Heralde yabanci, futbolu birakir diye.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hiçbiri korumasın
    Önce TRABZONSPOR

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon sonuna kadar Tolga
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Benim her iki ismi de ilk 11 de duyunca ağzımdan ilk çıkan 'Allah Korusun' oluyor doğrusu..
    #7 King of Kings

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

tecrübeli bi kaleci lazım zamanında cordobayı almadılarki hiç korku yaşamazdık...

Nereden
    İstanbul

petkoviçi geri isterim ben. kim gonderdiyse getirsin geri
    Önce TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence tolga korusun...sonucta jeffersonun ondan cok buyuk bir artisi yok...sezon sonuda cok iyi bir kaleci alsinlar ama....
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

İlk defa bir ankete oy atamıyacağım. Çünkü ikisi de kalede olunca ve top bizim yarı alandaysa ahan gol yedik diyorum
    FxY

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

açıkcası ben jaferi çok çektiğimizi düüşünüyorum.onun yediği aptal golelrle maç kaybetmektense tolganın yedikleriyle maç kaybetmeyi yeğlerim.ister milliyetçilik diyin,ister adam kayırma.ben milli takımda oynayacak potansiyeli olan genç kalecimizi elin brezilyalısının arkasında yem olmasına razı gelmiyorum.adam iki gol yedi diye jafer lafları çıkmaya başladı.ama hiç unutmayın ki jafer yumurtlarken tolga diye feryat ediyodunuz.kesinnlikle tolga geçmeli kaleye.5 tane hatalı da yese tolga geçmeli yoksa ne tolgayı kazanırız ne jaferi.jafer iyi olabilir refleks açısından ama çok zayıf yönleri var ve pişecekse botafagoda pişsin trabzonda değil.takımın kadrosunda kaç tane trabzonlu topçu var?
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takım jeffersonu gordu adama 2 sene dayandık tolganın nesı varda ıkı macta kellesını ıstıyoruz anlamıyorum bı adamı silmek bu kadar mı kolay bende ıddıa edıyorum jefferson bırakın trabzonu lıgde kalecılık yapacak duzeyde bı kalecı degıl tolgaya ınanıyorum ve guvenıyorum allah askına jeffersonun sız neyıne guvenıyorsunuz

Nereden
    İstanbul

jef duracagına tolga dursun tabiki chovy de . mümkünse seneye ikiside durmasın
    Önce TRABZONSPOR

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

kalede tolga mı var jefferson mu var farketmez. kalede o an biri vardır sonuçta, dün bizim bazı taraftarlarımız maalesef top tolgaya pas olarak verildiğinde ıslıkladılar. ya hem gençtir diyoruz hemde durum 3-2 iken ıslıklıyoruz hiç mi düşünmediniz be adamlar bu çocuğun psikolojisini, hem o da oyunun içinde bir futbolcu değil mi ona pas yapılamazmı ayrıca bu tür geriye paslar kalcenin oyundan soğumasını engeller tabi ıslıklanmadıkça-Harun kardeşim yorumum nasıl sence, hayranlık uyandırıcı bir tespit ha-
    TrabZonguldaklı...

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

al birini vur ötekine

dumanpub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolgaya güvenmek gerek

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jefferson61sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ]aslıdna tolga ya bakınca tam kaleci fiziği var ama olmuo işte
    ya allah aşkına yapmayın.adam oynaya oynaya alışacak.bu çocuk tribünde maç izlerken artık gönül verdiğim takımın kalesini koruyorum diyor.elbette heyecanlanıcak.bunu atlatması için bizim destek olmamız lazım.ama bazı taraftarlar her maç adama yüklenirse sonuç belli.bu çocuk çok iyi yetenek lütfen köreltmeyin.Tolga biz her zaman senin arkandayız
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eren_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya allah aşkına yapmayın.adam oynaya oynaya alışacak.bu çocuk tribünde maç izlerken artık gönül verdiğim takımın kalesini koruyorum diyor.elbette heyecanlanıcak.bunu atlatması için bizim destek olmamız lazım.ama bazı taraftarlar her maç adama yüklenirse sonuç belli.bu çocuk çok iyi yetenek lütfen köreltmeyin.Tolga biz her zaman senin arkandayız
    aldırma arkadasım biz alıstık sende alısırsın fazla takmamak gerek

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BOZOHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    al birini vur ötekine
    heh bunu de canımı ye yaaa.yok jeff tolgadan 10 gömlek üstünmüş on adım ilerdeymiş.yok böle bişey.şuan ikiside kalemizi koruyabilecek kapasitede değil ve de şimdi kaleci alamıyacağımıza göre bunlardan birini seçmek zorundayız.adam yetiştireceksek tolga diyorum
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Lucreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga bizim canimiz cigerimiz. Trabzon'un öz evlatlarindandir. Jefferson'un o kadar hatasini gördüm ama kimse Tolga'ya kizdigi kadar kizmadi ona. Heralde yabanci, futbolu birakir diye.
    Tolga'ya daha çok kızmamız onu Jef'den daha çok sevmemizdendir. Ben oyumu Tolga'ya verdim. Sezon sonuna kadar da Tolga'nın oynamasını istiyorum.
    İstiyorum ki Tolga çok daha iyi bir kaleci olsun. Yoksa Jef umrumda bile değil. Nasıl geldiyse öyle gider.
    Ama Tolga öyle değil, gelecek vaad ediyordu. Bir GS maçıyla iki sene geri gitti. Geçen sene toparlanır gibi oldu ama son haftalarda yine kaleyi Jef'e verdiler.
    Jef hiç gelmeseydi şimdiye kadar Tolga kaleyi doldurur pozisyona gelmişti.
    Ya çok iyi bir kaleci alabiliyorsak alalım ya da Tolga'yla devam edelim.
    Barcelona'nın kalesindeki kazmadan çok daha iyi bence.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)