Sayfa 26 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26
Toplam 638 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 638 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 3 - 4 Kayserispor | Maç Sonucu

Dereli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk iki golde stoperler yerlerinde değil. Onların yerinde bekler vardı. Muhtemelen taktikle alakası var. Bu hocaya yazar. Kalecimiz bu aralar iyi değil (Buna yapılacak bişey yok umarım en kısa zamanda eski haline döner.). Yazıcının oynamaması gereken tek yer var Yazıcıyı orda oynatıyor. Ya daha ilerde oynayacak serbest şekilde yada oynamayacak. Sonra da tribün Yazıcıyı yuhalıyor. Buda hoca ya yazar. Ömürde yanlış yerdeydi. Daha ilerde oynaması lazımdı. Orada oynayan adamın temaslı oynaması lazım ama Ömür temaslı oynayabilecek biri değil. Buda hocaya yazar.
    Oyuncularda baya bi laçkalık hali mevcut. Evet şansızlıklar oldu, atılabilecek pozisyonlar kaçtı, bu olabilir ama çok fazla top kaybı oldu bu profesyonelliğe yakışmaz. Buda topçulara yazar.
    "çınlasın gökyüzü karadeniz ağlasın yıldızsın aysın eren iyi ki varsın"

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

komedi gibi..
    Adamlar neredeyse her gelişinde gol veya pozisyon yaşadık...
    Bu defansla ne alaka?

Yazık be
    1 senede nereden nereye?

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    Almanya

Alıntı Dereli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk iki golde stoperler yerlerinde değil. Onların yerinde bekler vardı. Muhtemelen taktikle alakası var. Bu hocaya yazar. Kalecimiz bu aralar iyi değil (Buna yapılacak bişey yok umarım en kısa zamanda eski haline döner.). Yazıcının oynamaması gereken tek yer var Yazıcıyı orda oynatıyor. Ya daha ilerde oynayacak serbest şekilde yada oynamayacak. Sonra da tribün Yazıcıyı yuhalıyor. Buda hoca ya yazar. Ömürde yanlış yerdeydi. Daha ilerde oynaması lazımdı. Orada oynayan adamın temaslı oynaması lazım ama Ömür temaslı oynayabilecek biri değil. Buda hocaya yazar.
    Oyuncularda baya bi laçkalık hali mevcut. Evet şansızlıklar oldu, atılabilecek pozisyonlar kaçtı, bu olabilir ama çok fazla top kaybı oldu bu profesyonelliğe yakışmaz. Buda topçulara yazar.
    kaleci bu ara iyi degil mi ? Kopenhagen macinda basladi her sut gol olmaya. Sonra lig, Avrupa kupasi. Gelen her sut gol oliyor. Kale bildin bos oglu bos. Taha coktan kaleye gecicekti !!!!!!!!!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    komedi gibi..
    Adamlar neredeyse her gelişinde gol veya pozisyon yaşadık...
    Bu defansla ne alaka?

Yazık be
    1 senede nereden nereye?
    Muhammet Taha çoktan kaleye geçmeliydi.
    Uğurcan'ın sezon başından beri aklı maçta değil
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Bu sezon büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz.
    Bari şu maçla iftar sonrası neşemiz yerine gelsin.
    Yarı final heyecanı yaşayalım.
    Bunu da çok görmeyin bize ey Sayın Orhan AK ve değerli TS forması giyen futbolcularımız
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

'VEDA ETME VAKTİ'

Trabzonspor'da çok sayıda başarıya şahit olduğunu söyleyen Hugo, "Şimdi geçmişe bakınca, sanki buraya dün gelmiş gibiyim ama neredeyse birlikte 3 yılımızı dolduracağız. Neredeyse 3 yıllık bu süreçte; birçok başarı, birçok golle taraftarımızı mutlu ettiğimiz çok önemli nice galibiyetler, güzel stadyumumuzda dolu tribünler önünde özellikle geçen yıl oynadığımız maçlardan sonra, artık veda etme vakti" şeklinde konuştu.

'KALBİMDE BİR SIZIYLA AYRILIYORUM'

Brezilya'da yaşayan annesinin hastalığı nedeniyle ülkesine geri dönme ihtiyacı duyduğunu anlatan Hugo, "Buraya geldiğimde neler olacağından habersizdim. Yeni bir kültür, yeni bir dil ama kendimi her zaman evimdeymişim gibi hissettim. Ailem buraya çok iyi adapte oldu, burası bizden bir parçaymış gibi oldu bizim için. Şehirden ve kulübümüzden inanılmaz sevgi ve şefkat gördük ve dolayısıyla şu an veda ederken kalbimde de bir sızıyla ayrılıyorum. Son maçtan sonra annemin Brezilya'da yaşadığı sağlık sorunundan bahsetmiştim ben de onun yanında olmam gerektiğini hissediyorum. Kalbim bu zor zamanda onun yanında olmam gerektiğini söylüyor. Tüm kalbimle başkanımıza ve kulübümüze, sözleşmemi uzatıp uzun yıllar kalmamı isteyip ayrılmamı hiç istemeseler de durumumu anladıkları, anlayış gösterdikleri ve ayrılmama izin verdikleri için teşekkür etmek istiyorum. Benim de istediğim burada daha uzun yıllar devam etmekti ancak yaşadığım bu özel durumun etkisiyle benim için hayatımda çok önemli olan annemin bu zor anında yanında olmak istedim. Bana hayat veren kişi annem ve bu zor anında onun yanında olmam çok önemli. Umuyorum düzelecek. Bütün dualarım onunla beraber. Umuyorum sizler de onun için dua edersiniz. Dua eden ve edecek olan herkese de teşekkür ediyorum. Ülkeme, kendi toprağıma dönüyorum, annemin yanında olabileceğim" diye konuştu.

'TRABZONSPOR'UN BREZİLYA'DA BİR TARAFTARI VAR'

Trabzonspor'u sevdiğini ve sevmeye devam edeceğini belirten Hugo, "Trabzonspor gibi, benim ülkemin de büyük takımlarından büyük taraftara sahip olan takımlardan biriyle önemli bir anlaşma yapmış oldum. Kariyerim devam edecek, geleceğin neler getireceğini de hep birlikte göreceğiz. Sizlere söyleyebileceğim; çok mutlu oldum bana gösterdiğiniz sevgi için çok teşekkür ediyorum. Söyleyeceklerim bunlar artık Trabzonspor'un Brezilya'da bir taraftarı daha var. Bize her yer Trabzon" ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Vitor Hugo'ya Trabzonspor Asbaşkanı Zeyyat Kafkas teşekkür plaketi takdim etti.

BU TARAFTAR SENİ ASLA UNUTMAYACAK VİTOR HUGO
    ŞAMPİYONLUKTAKİ KATKINI
    ŞAHANE KAFA GOLLERİNİ
    EDGAR IE İLE OLAN HARİKA UYUMUNUZU

YOLUN VE BAHTIN AÇIK OLSUN.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takım halı sahaya bağladı

Nereden
    Trabzon

Türkiye Kupasında gayserispor ne güzel sattı maçı şikebahçeye!Maçı satan 3 tane direk gayserisporlu futbolcular var. emrah başsan, thiam ve kalecileri cenk, hele o şikebahçe 2. ve 3. golleri ne beleş goller ya resmen halı sahada bile böyle beleş goller yok.Bunların hainliği Trabzonspor'a ve Trabzonspor'a geldimi ölümüne oynarlar, şikebahçeye geldimi direk maçı satarlar.Çok hain var, Çok karaktersizler var, Geçen sezon Türkiye Kupasında Trabzonspor'a karşı gayserispor nasıl ölümüne oynadı ve şimdi şikebahçe ile oynadıkları maça bakın neyse Ramazan ayındayız aslında daha ağır sözler söylenirde...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Az iş ahlakı olan oyuncumuz olsa gayseriye 5 atardık demiştim . Çok kötü bir takım olduklarını söylemiştim bizim maçtada çok kötüydüler.Nitekim yine fb den çuvalla gol yediler çağdaş iyi bir hoca değil hemde hiç iyi değil sırf şartlarımızı kabul edecek diye alıp getirecekler.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanki şampiyonluk için bastırıyorlar. Bu ne rotasyon Cenk nedir kovayı koymuşlar kaleye. Çok garip camia.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Zonguldak

Alıntı deepmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye Kupasında gayserispor ne güzel sattı maçı şikebahçeye!Maçı satan 3 tane direk gayserisporlu futbolcular var. emrah başsan, thiam ve kalecileri cenk, hele o şikebahçe 2. ve 3. golleri ne beleş goller ya resmen halı sahada bile böyle beleş goller yok.Bunların hainliği Trabzonspor'a ve Trabzonspor'a geldimi ölümüne oynarlar, şikebahçeye geldimi direk maçı satarlar.Çok hain var, Çok karaktersizler var, Geçen sezon Türkiye Kupasında Trabzonspor'a karşı gayserispor nasıl ölümüne oynadı ve şimdi şikebahçe ile oynadıkları maça bakın neyse Ramazan ayındayız aslında daha ağır sözler söylenirde...
    Kayseri şikecilere hiç direnmedi.

Yenilen bazı gollerde kaleci şüpheli geldi bana

Emrah zaten bize bilenmiş, hatırlayın geçen sezon Baka'ya takmıştı sosyal medyada

Ulan nedir bu Anadolu takımlarının bize karşı bu olumsuz tutumu ve İstanbul takımlarına yaltaklanması

Kayseri bir gün küme düşme maçını bizimle oynar inşallah

O zaman 5 atıp yollayacağız, acımak yok.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

akşam gördük kayseriyi şut çekemeden 4 tane yediler. bizim karaktersiz oyuncu topluluğu takımı sabote etmeye devam ediyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı deepmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cenk Gönen'in sepet olduğunu BJK zamanlarından bilirdik, Baroni'den 32 metreden yediği gol hala aklımdadır.Hiç unutmam, Porto maçında Falcao'dan komik bir gol yiyince, sahaya çocuğun biri girmişti abi yeter diye
    Dünde Kayserispor pek fazla direnmedi ama, adamların zaten boktan bir takım olduğunu bilmeyen yok.Febeş az önde basıp, istekli oynayınca kazanmaları normal.Süperstar Arda'da şovunu yaptı yine.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)