Sayfa 14 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2046 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ertuðrul Doðan | Kulübümüzün 18. Baþkaný

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

geldiði günden bu yana vasatý dahi aþamadý benim gözümde. tamamen sýnýfta kaldý þu an.

Furkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Saha sonuçlarý rezalet ancak baþkanlýðýný sadece saha sonuçlarýyla deðerlendirmek doðru olmaz. Doðan’ýn geliþinden itibaren teknik direktör seçimi dýþýnda doðru giden hiçbir þey görmedim. Teknik direktöründe takýma olumlu bir etkisi olmadý ama deðerlendirmek için henüz erken olduðundan o tercihe yorum yapmýyorum. Yönetim kurulunun iletiþim yeteneði sýfýr. Aylardýr ne yaptýklarýna ne planladýklarýna dair hiçbir açýklama duymadým. Yeni bir sponsorluk görmedim. Takýmda disiplini saðlayan bir adým atýlmadý. Takýma kayyum atanmýþta bir sonraki yönetime kadar mecburi görevdeler gibi bir hava var.
    "Bize Heryer Trabzon.."

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

daha kredisi var niye diyecekseniz transfer baþlýðýna yazdým bu sene 3 istanbul takýmý avrupa da oynayacak. biz sadece ligde mücadele edeceðiz. malum bizim ülke takýmlarý 2 kulvarda gidemiyor. düzgün transferler yapar da lige iyi baþlarsak bu seneki sonuçlar unutulur. desteðe devam beyler.

Ekrem D. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý Tahir61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ilk kurþunu attý

saha içi rezalet olunca meseleyi saha dýþýna çekti

bir kurban getirdi takýmýn baþýna

taraftar da onun kafada, ilk fýrsatta hocanýn kellesini alýr-alýrlar, devam.

sonuçlar kötü geldikçe gurur-kibir yapýp koltuða daha çok sarýlacak

"bu seneyi bitirelim önümüzdeki sene baþlasýn hele" dedirtecek bir hava yok malesef.

yazýk

Cok guzel bir tespit
    Yahsi Bati 51:28

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

IHO'nun gölgesiymis meger.

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30
    Konu Doðukan Uçan tarafýndan (25.05.2023 Saat 09:58 ) deðiþtirilmiþtir.

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sorun nedir ?

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý cem1990 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sorun nedir ?
    ANÇ gibi sürekli kendini de ekletiyor paylaþýmlara.

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Halen daha Ugurcan=GS haberleri görüyorum..bu Dogan necidir, kimin taraftaridir??? 3-5 transfer yapip, GS altyapisi mi olacagiz yine?? Gerci Sadri Sener´in yaptiklari midede hazim sorunu yaratmiyorsa, normal tabi...
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Aferin! Baþýnýz göðe erdi mi? Aman ha, birkaç dakika geç paylaþsaydýnýz bir þeyler eksik kalýrdý. Gerek bu þehirden, gerekse bu þehrin spor kulübünden iðreniyorum artýk!
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Tersi bir sonuçta yine böyle bir paylaþým yapýlýr mýydý diye düþünüyorum
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

crixus_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Türk Telekom ile yýllýðý 10 milyon euro'dan 3 yýllýk sözleþme yapýlacaðý söyleniyor.

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Normal bir tebriðe saçma anlamlar yüklemeye gerek yok bjk, gs de tebrik mesajý yayýnladýlar.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Hastalýk hastasýsýnýz!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Her kulüp açýklama yaptý, kuru yerden nem kapmayýn.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Doðal bir açýklama. Doðal olmayan, geçmiþte eski yönetim kurulu üyemizin Ýstanbul BÞ Baþkaný seçildiðinde kutlanmamasýydý. "Siyaset üstü Trabzonspor" kimliðine göre yanlýþ olan oydu. Gerçi bu makamlara yükselebilmiþ insanlara doðruyu yanlýþý öðretecek deðiliz. Keþke temsil ettikleri deðer ve kitleyi gerekten hissetseler. Zaten o zaman þampiyon oluyoruz.

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yapýlan gerçekten sadece "tebrik" mesajý olsaydý bunu normal karþýlayabilirdim ancak yazýlan mesajýn ve bunun sunuþ ifadesinden bile neyin ne olduðu çok iyi anlaþýlýyor. Sayýn baþkan, belki yarýn öbür gün devlet destekli sponsor bulamayabilirsin ama yine de arkaný dönüp baktýðýnda bir Trabzonspor þerefi bulursun. Sizler, üç kuruþluk para babalarý için bu kulübün tüm manevi deðerini ayaklar altýna alýyorsunuz.

Açýn bakýn bakalým Fenerbahçe, Galatasaray ve Beþiktaþ nasýl kutlamýþ, bizim kulübümüz nasýl kutlamýþ. Utanmasalar "terörist dinsizlere karþý verdiðiniz mücadeleden dolayý tebrik ederiz!" yazacaklarmýþ neredeyse. Þu mesajdan bile "aman ya herkes yapýyor" diyecek her arkadaþ, bu kulübün yarýn yine siyasi mitinglerde meze olacaðýný da kabul edecek o zaman. Yok öyle yaðma!

Trabzonspor, özellikle son 10 yýllýk süreçte güce tapanlarýn baþýnda gelen bir oluþuma dönüþtürüldü. Bu takýmýn genel kurulunda bile nasýl tiplere konuþma yaptýrýldýðýný biliyoruz. Kendini kandýrmak isteyen varsa buna devam edebilir; yeter ki toksik fikirleri ile bizim düþüncelerimize musallat olmasýnlar.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Ýstediðiniz adam kazanamadý diye mi bütün bu olanlar..Zaten gýna geldi siyasi tercihlerimiz nedeniyle itilip kakýlmak , çomar vs. gibi ifadelerle küçümsenmek.ne yani kutlamasýnlar mý ? Burasý her siyasi görüþten insanlarýn buluþtuðu bir yer..Siyaset yapacaklara ayrý bi baþlýk açýlsýn , orada kurtlarýnýzý dökün olmaz mý ???

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aferin! Baþýnýz göðe erdi mi? Aman ha, birkaç dakika geç paylaþsaydýnýz bir þeyler eksik kalýrdý. Gerek bu þehirden, gerekse bu þehrin spor kulübünden iðreniyorum artýk!
    Biraz yaðcýlýk kokan bir kutlama olmuþ. Daha sade ifadeler olabilirdi.

Eeee þampiyon kulübü dibe vurduranlar, borç yükünden kurtulmak için iþte böyle bir mesaj atarlardý.

Elleri mahkum, özeti bu
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yapýlan gerçekten sadece "tebrik" mesajý olsaydý bunu normal karþýlayabilirdim ancak yazýlan mesajýn ve bunun sunuþ ifadesinden bile neyin ne olduðu çok iyi anlaþýlýyor. Sayýn baþkan, belki yarýn öbür gün devlet destekli sponsor bulamayabilirsin ama yine de arkaný dönüp baktýðýnda bir Trabzonspor þerefi bulursun. Sizler, üç kuruþluk para babalarý için bu kulübün tüm manevi deðerini ayaklar altýna alýyorsunuz.

Açýn bakýn bakalým Fenerbahçe, Galatasaray ve Beþiktaþ nasýl kutlamýþ, bizim kulübümüz nasýl kutlamýþ. Utanmasalar "terörist dinsizlere karþý verdiðiniz mücadeleden dolayý tebrik ederiz!" yazacaklarmýþ neredeyse. Þu mesajdan bile "aman ya herkes yapýyor" diyecek her arkadaþ, bu kulübün yarýn yine siyasi mitinglerde meze olacaðýný da kabul edecek o zaman. Yok öyle yaðma!

Trabzonspor, özellikle son 10 yýllýk süreçte güce tapanlarýn baþýnda gelen bir oluþuma dönüþtürüldü. Bu takýmýn genel kurulunda bile nasýl tiplere konuþma yaptýrýldýðýný biliyoruz. Kendini kandýrmak isteyen varsa buna devam edebilir; yeter ki toksik fikirleri ile bizim düþüncelerimize musallat olmasýnlar.
    son secim sonuclari gosterdiki toplum fiilen olmasa da kagit ustunde ikiye bolunmus durumda.toplumu egitimsiz biraktilar,ekonomik olarak kendilerine bagimli hale getirdiler.ustune din sosunu ekleyip istediklerini elde ettiler.arap kulturundeki sorgusuz sualsiz biat olayini tam olarak uygulamaya koydular..trabzon-rize bu konuda bayrak tasiyiciligi yapiyor.bolgeden tiksindirdiler.egitimi ilkokulda zirvede birakmalarina ragmen dunyada donen dumeni ilk olarak farkeden,surekli buyuk resmi goren akrabalarimla dahil gun gectikce iletisim sikintisi yasiyorum.sukur ki bolgede yasamiyorum.konusulacak,anlatilacak seviye coktan gecildi.artik herseyi oluruna biraktik.resmi sitenin yaptigi aciklamaya zerre sasirmiyorum.bu aciklamayi yazdiginiz gibi algilayan insan sayisi sayilidir.bak forumda bile mesajda ne var ki yanitlari geldi.ertugrul dogan ve onceki yonetimler bu kitlenin baskanidir.donem ne kadar yalakalik yaparsan o kadar odullendirildigin donem.bu kadar borc varken resmi sitenin bu kepaze aciklamasina sasirmadim.hos borc olmasaydi da benzer aciklama yapilirdi.secimi karsi taraf kazansaydi bir an da kurumsal modu acarlardi bunu da belirtmek gerekir.iste bu iki yuzluluk rahatsiz ediyor.
    Konu tristram tarafýndan (29.05.2023 Saat 14:50 ) deðiþtirilmiþtir.

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý tristram Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    son secim sonuclari gosterdiki toplum fiilen olmasa da kagit ustunde ikiye bolunmus durumda.toplumu egitimsiz biraktilar,ekonomik olarak kendilerine bagimli hale getirdiler.ustune din sosunu ekleyip istediklerini elde ettiler.arap kulturundeki sorgusuz sualsiz biat olayini tam olarak uygulamaya koydular..trabzon-rize bu konuda bayrak tasiyiciligi yapiyor.bolgeden tiksindirdiler.egitimi ilkokulda zirvede birakmalarina ragmen dunyada donen dumeni ilk olarak farkeden,surekli buyuk resmi goren akrabalarimla dahil gun gectikce iletisim sikintisi yasiyorum.sukur ki bolgede yasamiyorum.konusulacak,anlatilacak seviye coktan gecildi.artik herseyi oluruna biraktik.resmi sitenin yaptigi aciklamaya zerre sasirmiyorum.bu aciklamayi yazdiginiz gibi algilayan insan sayisi sayilidir.bak forumda bile mesajda ne var ki yanitlari geldi.ertugrul dogan ve onceki yonetimler bu kitlenin baskanidir.donem ne kadar yalakalik yaparsan o kadar odullendirildigin donem.bu kadar borc varken resmi sitenin bu kepaze aciklamasina sasirmadim.hos borc olmasaydi da benzer aciklama yapilirdi.secimi karsi taraf kazansaydi bir an da kurumsal modu acarlardi bunu da belirtmek gerekir.iste bu iki yuzluluk rahatsiz ediyor.
    Geçmiþ olsun kardeþ,Allah acil þifalar versin.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Doðal bir açýklama. Doðal olmayan, geçmiþte eski yönetim kurulu üyemizin Ýstanbul BÞ Baþkaný seçildiðinde kutlanmamasýydý. "Siyaset üstü Trabzonspor" kimliðine göre yanlýþ olan oydu. Gerçi bu makamlara yükselebilmiþ insanlara doðruyu yanlýþý öðretecek deðiliz. Keþke temsil ettikleri deðer ve kitleyi gerekten hissetseler. Zaten o zaman þampiyon oluyoruz.
    E04B849B-5DBB-4A6A-8389-41BF1BB1F6A6.jpeg

Bu seçimde sonuç tersi olsaydý yine tebrik edilirdi, bu olayý farklý yerlere çekmeye hiç gerek yok, zorlama bir görüntü çýkýyor ortaya.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Onur Akyüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    E04B849B-5DBB-4A6A-8389-41BF1BB1F6A6.jpeg

Bu seçimde sonuç tersi olsaydý yine tebrik edilirdi, bu olayý farklý yerlere çekmeye hiç gerek yok, zorlama bir görüntü çýkýyor ortaya.
    Bak iþte; tanýmadan, etmeden hükmü veriyorsunuz. Öncelikle bir yere çekmeye çalýþmýyorum. Neye çekiyorum mesela? Ne gibi bir amacým olabilir? Forum'da en fazla diyalog kurduðum üyelerden biri olan @adiloþ bebe 'yle tartýþma ortamý mý oluþturuyorum mesela?

Ýki: Ekrem Ýmamoðlu'nu da desteklemedim, desteklemiyorum. Yeterince açýk mý?

Yaptýðým kýyasýn sebebine gelirsek, paylaþtýðýn tebrik görselinin tarihine bak.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bak iþte; tanýmadan, etmeden hükmü veriyorsunuz. Öncelikle bir yere çekmeye çalýþmýyorum. Neye çekiyorum mesela? Ne gibi bir amacým olabilir? Forum'da en fazla diyalog kurduðum üyelerden biri olan @adiloþ bebe 'yle tartýþma ortamý mý oluþturuyorum mesela?

Ýki: Ekrem Ýmamoðlu'nu da desteklemedim, desteklemiyorum. Yeterince açýk mý?

Yaptýðým kýyasýn sebebine gelirsek, paylaþtýðýn tebrik görselinin tarihine bak.
    Ben hüküm vermiyorum sevgili Oðuz tersi durum olsaydý da tebrik edilirdi buna eminim, farklý yerlere çekmeye çalýþtýðýný düþünmüyorum ama bunu ýsrarla yapanlar var, buna gerek yok.

Sen tebrik edilmedi dediðin için seni alýntýladým.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)