Sayfa 15 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2046 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ertuðrul Doðan | Kulübümüzün 18. Baþkaný

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

tebrik normal bence. bir kere bu 4 takým devlet olmasa þuan 2. yada 3.ligde olurdu. bu borçlarla anadolunun herhangi bir takýmý maça çýkamaz mecbur kutlamak zorundasýn.

crixus_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Hoca tercihini eleþtirsemde baþkanýn arkasýndayým takýmý maddi olarak ayakta tutmaya gayret gösteriyor baþarýlar baþkaným.
    Konu nakzo tarafýndan (03.06.2023 Saat 14:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

crixus_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

gs fb bjk ts ye bir þey olmaz. en fazla transfer yasaðý avrupaya men alýr bu takýmlar.

bu takýmlarý devlet korur.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

BUNU FORUMDA BÝR BAÞLIK YAPMALISINIZ,

3 büyütülmüþe çekilen peþkeþler diye.

Bak araþtýrdým bir haber daha buldum;

https://www.sozcu.com.tr/spor/futbol...azisi-7175882/

Nerdeyse bedava alýnan Samandýradaki 230 dönümün deðeri 400 milyon Avro

https://emlakkulisi.com/guncel/fener...degeri/1683182

Üstüne 125 dönüm daha almýþ o da 200 milyon Avro

BAKIN RAKÝPLERÝMÝZ DEVLETTEN 600 MÝLYON AVRO ALIYOR, dün gs de 35 milyon piyasasý olan ve kuruþ para ödemediði Zaniolo yu ve 50 milyon piyasa deðeri olan 750 bin euro ödenen Icardiyi izleyen olayý anlar, DEVLET AKITIYOR BUNLARA SEÇÝM MEÇÝM AYAÐINA...

Trabzonspor, taraftarý bahane ederek ülkenin en zengin þehri Ýstanbulda 100 dönüm arazi istemeli, baþka türlü Icardi-Zaniolo-Abobakar vb dünya çapýnda aranan adamlara Kourbelisle ancak ALTLIK OLURSUN-SEMPATÝ KAZANIRSIN!
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Merak ettiðim bir þey var
    Bizim baþkan veya yöneticiler neden þirketlerinin repkalmýný formaya stada vs vermiyorlar?
    Usta dýþýnda örnei var mý hatýrlamýyorum. Stada formaya her yere bastý reklamlarýný parasýný da verdi.
    Geçen seneler Aðaoðlu 5 lira bantlarken þorta þirketinin reklamýný vermeyi neden düþünmedi?
    Ertuðrul Doðan cebinden milyonlar vermiþ güya, stada sponsor olsun iþte veya baþka bir yere?
    gs þb erden timur ve koçun þirketlerini döþemiþler her yere
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Klüp çaðrý merkezini engelledim

tsclup önünden geçmiyorum

bir kez daha bedava çöpleri ne izler ne desteklerim

TEKRAR TARAFTAR OLMAM ÝÇÝN TEK ÞARTIM SÖRLOTH

https://www.fotospor.com/amp/trabzon...e-gecti-570084

Yani kandýrýlmak istemiyorsak Bjk Abobakar ý geri getirdi OLANLAR ORTADA

SÖRLOTHU ALIYORUM DE FORMA KAMPANYASI YAP ÜLKE YIKILIR, bedavaya getirirsin, ama yapmazsýn çünkü DENGE BOZAR O ADAM, LÝGÝ DAÐITIR
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Baþkanýn iþi zor. Geçen sene abdullah avcý döneminde yapýlan transfer enkazlarý bu yönetimin elinde patladý. Öncelik takým içi temizliðe verilecek gibi duruyor. Elden çýkarýlmasý gereken çok fazla oyuncu var. Para edecek 3 5 oyuncu var. Normalde geçen seneyi iyi geçirseydik bu oyuncularýn piyasalarý daha fazla olacaktý. Þimdi neredeyse doðru düzgün para kazandýrmadan bazý oyuncular takýmdan gidecek. Bide baþkanýn yerinde olsam kaynak yaratýr bir þekilde en az 1 tane yýldýz oyuncu transferi getiririm. Kombine ve forma satmak istiyorsak bunu yapmalýyýz. Geçen sene ligin ikinci yarýsý biletler bedava olmasýna raðmen boþ tribünlere oynadýk. Taraftarý stada çekmek gerekiyor.

MetehanS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

ya su altýndan yönetiyor iþi, ya da bir cacýk yapýlmýyor.

umarým birincisidir.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkanýn iþi zor. Geçen sene abdullah avcý döneminde yapýlan transfer enkazlarý bu yönetimin elinde patladý. Öncelik takým içi temizliðe verilecek gibi duruyor. Elden çýkarýlmasý gereken çok fazla oyuncu var. Para edecek 3 5 oyuncu var. Normalde geçen seneyi iyi geçirseydik bu oyuncularýn piyasalarý daha fazla olacaktý. Þimdi neredeyse doðru düzgün para kazandýrmadan bazý oyuncular takýmdan gidecek. Bide baþkanýn yerinde olsam kaynak yaratýr bir þekilde en az 1 tane yýldýz oyuncu transferi getiririm. Kombine ve forma satmak istiyorsak bunu yapmalýyýz. Geçen sene ligin ikinci yarýsý biletler bedava olmasýna raðmen boþ tribünlere oynadýk. Taraftarý stada çekmek gerekiyor.
    abdullah avcý'yý klübe getiren, ona her konuda açýk çek veren, her istediði transferi yapmak için elinden geleni yapan balýkçý hüsam'ýn suçu zaten mevcut durum. yazýk baþkana elinde enkaz kaldý. aslýnda görevi de hiç istemiyordu ama büyük tsli olduðu için kabul etti. yoksa aðaoðlu býrakýp kaçtý.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kartal projesi ve kulübün buradan nasýl yüklü miktarlarda para kazanabileceðini doðru bilgilerle aktarabilecek biri var mý? Çok uzun zamandýr bu projeden bahsediliyor ama ben herhangi bir baþkanýn bunu gerçekleþtirdiðini göremedim.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Basýn toplantýsýnýn 8.30 dakikasýnda mali olarak bu krize neden olanlar arasýnda olduðunu ve bunu düzeltmek için geldiðini söylüyor. Dürüst bir baþkan ama maddi olarak bir Ali Koç deðil. Futbolcular serbest kalmaya baþlarsa þaþýrmam.

Nereden
    Antalya

Bir yandan durum çok kötü deniyor

öte yandan þampiyon olcaz deniyor

bakýyorsun ortada tek bir geliþme yok

aylardýr bir stadyum sponsor yalaný evirilip çevrilip servis ediliyor. bir daha sponsor haberi girene ana bacý girecem

her gelen baþkan proje cart curt dilinde ama iþin sonunda ortada enkaz. kartaldaki arazi nakaratlarýyla uyuttular bizi ya.

"oltan köleoðlu enerji stadyumu" al yap iþte. senin de iþin görülsün
    Eze eze 2021-2022.

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Baskan bana Problemleri anlatma cözüm üret

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Furkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu sponsorluk iþini bir türlü anlayamadým. Ýstediðimiz parayý vermediklerinde sponsorsuz kalmak daha mý karlý ? Fiyat düþük kalýnca marka deðerimiz düþüyor olabilir, sonraki yýllar için teklifleri düþüyor olabilir ama bu kadar paraya ihtiyacýmýz olan bir dönemde neden kýsa süreli anlaþmalarla bütçemizi desteklemiyoruz ?
    "Bize Heryer Trabzon.."

Nereden
    Antalya

Alýntý Furkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu sponsorluk iþini bir türlü anlayamadým. Ýstediðimiz parayý vermediklerinde sponsorsuz kalmak daha mý karlý ? Fiyat düþük kalýnca marka deðerimiz düþüyor olabilir, sonraki yýllar için teklifleri düþüyor olabilir ama bu kadar paraya ihtiyacýmýz olan bir dönemde neden kýsa süreli anlaþmalarla bütçemizi desteklemiyoruz ?
    yalan söylüyorlar hocam yalan. o kadar alýþkýn kolay sýkýlmadan söylüyorlarki
    seçim haftasý son aþamadaydý
    seçildi son aþamada
    ilk tv yayýný son aþama
    ilk muhabir sorusu son aþama
    ülkede seçimler var ama son aþama

son aþama
    hala son aþama
    bu sponsor haberini 15 günde bir yapan gazeteci muhabir müsveddeleri de Allaha havale ediyorum. gazeteciliðiniz batsýn.

bu kulübü bu hale bunlar getirdi yalaný kandýrmacayý býrakýp þirketlerini sponsor yapýp o parayý vermeliler
    Eze eze 2021-2022.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kartal projesi ve kulübün buradan nasýl yüklü miktarlarda para kazanabileceðini doðru bilgilerle aktarabilecek biri var mý? Çok uzun zamandýr bu projeden bahsediliyor ama ben herhangi bir baþkanýn bunu gerçekleþtirdiðini göremedim.

bir kere o arsanýn tapusu bizde deðil, sadece üst kullaným hakký belli süreliðine bizde, sanýrým 15-20 yýl.. o arsayý iyi paraya okýutabilmek için tapusunun bizde olmasý lazým. tapusu bizde olunca da deðerli olmasý için ticari alan ve konut - otel imarlý olmasý lazým hemen yakýn lokasyondaki istmarina gibi..

alavere dalavere ile çok rahatlýkla bu yapýlabilir. önce yalova yerel gazetesinde bu arsanýn ihale ilaný çýkar, sonra muhammen bedel üzerinden ihaleye tek bizim kulüp girer ( yalovadaki gazeteleri toptan satýn alacaðýmýz için ihaleden kimsenin haberi olmaz). sonra bölgede belediye veya çevre bakanlýðý imar deðiþikliði yapr.. sonra da ortaklýk þekjlinde kulüp projeyi hayata geçirir..

bunun için gereken tek þey siyasi destektir. hani 4 bakanýmýz vardý ya , çocuk oyuncaðýydý aslýnda ama beceremediler..
    Attan inip eþeðe bindik!

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Ben Ertugrul Dogana güveniyorum.
    Aciklamalarida bana güvensiz bos gelmiyor.

Tek sikinti, dag gibi borclar yüzünden eli kolu bagli olmasi. Yani hareket alani sikinti.

Oysaki altyapiya verdigi önem, kadin komisyonu konusu vs. hepsi cok iyi. Maddi durum iyi olsa ve transferde eli güclü olsa, sanirim cok güzel seyler bizi bekliyor olacakti.

Simdi tek umudumuz, mecburiyetren yapacagi siradan ucuz transferlerin kimyasinin tutmasi ve yeniden üt siralara oynamamiz. Baska sansimiz yok.

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý acan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Basýn toplantýsýnýn 8.30 dakikasýnda mali olarak bu krize neden olanlar arasýnda olduðunu ve bunu düzeltmek için geldiðini söylüyor. Dürüst bir baþkan ama maddi olarak bir Ali Koç deðil. Futbolcular serbest kalmaya baþlarsa þaþýrmam.
    Bugünkü krize neden olan kiþilerden biri olduðunu söyledi. 17m acil paradan 2.5 m ödemiþ. Allah razý olsun. Kimse bu paralarý duyunca gelmedi. Gelecek birkaç baþkan adayý vardý gelselerdi anladýðým kadarýyla bunlarý silkeyeleceklerdi. Ama aile üyeleri buna izin vermedi tabi.

Maalesef gerçekçi olalým. Avrupa'ya gitmek bile istenmedi çünkü ceza gelecek ve bu açýk seçik ortaya çýkacaktý.

Bu nasýl bir utanmazlýk ki bir ton parayý batýrýyorsun sonra durun ben düzelteceðim diyip daha üst kademeye geçebiliyorsun. Vay be herhangi biri olsa bak þuradan gidebilirsin derlerdi.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Belgeseli dünya izleyecek, eþi benzeri görülmemiþ forma tanýtýmý, 10 günde 15 milyon € lazým kadro maliyeti eklenmeden dahi gelir gideri karþýlamýyor ama küçülme yok, þampiyonluk kadrosu kurulacak. Niye sürekli beklenti arttýrýyorsun anlamýyorum.

( ゚д゚)

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Ben Ekonomistim de diyebilirdi, Dolar 4,60 lirayken , Verin bu kardeþinize yetkiyi Dolar ile nasýl baþ edilir göreceksiniz dedikten sonra Dolar 23,50 lira oldu deðil mi?? Seçildi mi yeniden, Seçildi

Þimdi bizim baþkan çýkýp da ne deseydi, Biz þampiyonluða oynamayacaðýz ve ligi ilk 5 içinde bitirirsek baþarýdýr demesini mi bekliyorsunuz ?? tabiki de hayal satacak, Týpký siyasilerin satmasý gibi

Sonuç? Eski yönetimin , Para aðacý ve harcama aðacý olan adama kulup teslim edildi. Ha bunu da þöyle örneklendireyim

''' Halkankas' ýný dolandýrmakla suçladýðý ve Hýrsýz diyerek arkasýndan konuþtuðu Maliye bakaný Mehmet Þimþek'i tekrar Hazine'nin baþýna getirdiler ya , Ha iþte anlayasýnýz diye söylüyorum. Bizim kulup de , Hazineyi batýran adama kasanýn anahtarýný verdi..

Sonuç ne mi olur

BOMBOK OLUR

Hoca kaçar
    Futbolcular kaçar
    Kulup, Siyasilerin arka bahçesine iyicene döner.
    Kayyum atanabilir ,
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)