Sayfa 35 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 33 34 35
Toplam 868 adet sonuctan sayfa basi 851 ile 868 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktrmz Kim Olmal?

yelik tarihi
    10.06.2008
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    41

Her boluk dneminde Osman ozkoylu ad geer. Bence ok rahat bizim takm altrabilir. Yarn gelsin balasn.

MehmeTS_ADANA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.06.2007
    Nereden
    Adana
    Ya
    41

Alnt jpositve Nickli yeden Alnt Mesaj gster

15 yildir tff 1. ligde takim calistiran osman ozkoyluyu millet hoca olarak oneriyor. Madem o kadar iyi hoca neden 15 yilda bir tane super lig takiminin dikkatini cekemedi veya super lige takim cikartamadi. En son bi ara tff 2. ligde hekimoglu trabzon sampiyonluk mucadelesi verirken tff 1. ligden altayfan teklif gelince takimi yarida birakip sezon ortasinda altayin basina gecti. Takimi resmen satti. Oyle bir insan kendisi. Istatistiklerinin iyi olmasi tff 1. ligde surekli iyi takimlarin basina gecmesi. Baska bir sebebi yok. Ayrica fatih tekkenin biz a takima yeni cikmisken abilerimiz bize kotu davraniyordu dedigi isimler bence tolunay kafkas ile osman ozkoylu. Sonra osman ozkoylu su ana kadar 15 yillik hocalik doneminde turk futboluna hangi genc futbbolcuyu kazandirdi.
    iskenderun d ve elazsporu alt liglerde ampiyon yapti. kayseri erciyesi bank asya da ampiyon yapti sperlige ykseldi. ayrca ankaraspordan olayl ekilde ayrld sezonda ankaraspor sperlige ykseldi.onun takmyd sonuta ve ligdede iyi gidiyorlard. bunlar trabzonsporda hocalk yapmasna yeterlidir diye yazmadm bunlar ama ampiyonluklar yaad alt liglerin hepsinde
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

yelik tarihi
    16.04.2022
    Nereden
    Belika

Alnt MehmeTS_ADANA Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    iskenderun d ve elazsporu alt liglerde ampiyon yapti. kayseri erciyesi bank asya da ampiyon yapti sperlige ykseldi. ayrca ankaraspordan olayl ekilde ayrld sezonda ankaraspor sperlige ykseldi.onun takmyd sonuta ve ligdede iyi gidiyorlard. bunlar trabzonsporda hocalk yapmasna yeterlidir diye yazmadm bunlar ama ampiyonluklar yaad alt liglerin hepsinde
    Tff 1. lig icin soyledim. Sadece kayserierciyesi sampiyon yapmis tff 1. Ligde. O da 2012 - 2013 sezonunda ankarasporda da bir sonraki sezon 2013 2014 sezonunda calisti. 10 yil once bu olaylar gerceklesti. Ona bakarsak mustaf resit akcay da oncesinde tavsanli linyiti kume dusmekten alip tff 1. ligde play offlara cikartti. 1461 trabzonu 2. ligde sampiyon yapti tff 1. ligde de 3. yapti. O takim 1.5 senedir kendi sahasinda yenilmiyordu. Turkiye kupasinda galatasarayi elemislerdi 1461 trabzon. Gruplarda da feneri yenmislerdi. Yakin zamanda da mustafa resit akcay kocaelisporu 2. ligde sampiyon yapti tff 1. ligde de takim ust siralarda play off potasindayken takim birden dususe gecti seri maglubiyetler basladi. Simdi de yine 2. ligde basaksehirin pilot takimi eroksporun basinda buyuk ihtimal onu da sampiyon yapip 1. lige cikartacak ve tff 1. ligde yine o takimin basinda devam edecek. Bi ara ertugrul saglam 2. ligde samsunsporda bunu yapmisti. Takimi 2. ligde baya bi puan fsrkiyla sampiyon yapti sonraki sene tff 1. ligde play offlarda elenip super lige cikamayinca gorevi birakti. Onun haricinde alt liglerde takim calistiran eski oyuncularimiz ve hocalarimiz giray bulak, sadi tekelioglu, fatih akyel (haysiyetsiz), mehmet birinci, muzaffer bilazer, ahmet zen, metin diyadin, bahaddin gne falan var. Eski oyuncularimizdan sadece bu adam yok alt liglerde takim calistiran. Super ligde de tamer tuna ile yeni kovulan selcuk inan var eski oyuncularimizdan takim calistiran. Osman zeki korkmaz da trabzonlu ama trabzonsporla yollari kesismemis. Salih tekke, Orhan cikrikci ile volkan bekiroglu da fatih tekke nin yardimcilari
    Konu jpositve tarafndan (31.03.2023 Saat 02:15 ) deitirilmitir.

Burak Bykl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

Yani ne diyeyim bilmiyorum. Aykut kocaman eskilerinden kendine yardmc yapan szde as hoca. 1 ma kazanmak icraat ise getir beni takmn bana. Ben de sana kazanrm 1 ma ya. Brakn abi.

Alper A Hal, kilim, travel!. te bu olaylarn merkezindeki Atletik | by Levent Tan | Mar, 2023 | Medium
    30 Nisan 2022 - ampiyon TRABZONSPOR
    8.KUATMA

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Alnt Burak Bykl Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yani ne diyeyim bilmiyorum. Aykut kocaman eskilerinden kendine yardmc yapan szde as hoca. 1 ma kazanmak icraat ise getir beni takmn bana. Ben de sana kazanrm 1 ma ya. Brakn abi.

Alper A Hal, kilim, travel!. te bu olaylarn merkezindeki Atletik | by Levent Tan | Mar, 2023 | Medium
    Fanatik ikeci medya sorumlusunu gorev basina getiren zihniyetde ayniydi..baskan ortaya cikar cikmaz gorevine son vermisti.bunlar daha iyi gunlerimiz kurumsallk sfr bunlarda getirdigin hoca radarci aykuta tesekkur edip 2011 ekibindeki ikebahceli adam icimize sokuyor iddalar vahim kendi klubune bunu yapan tabiri caizse satan adam sana neler yapmaz..trabzonspor kimligi agirligi 2 beden bol gelir bunlara
    1-nce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan ok kralclara ,hadsizlere tahamlm yoktur.
    3-Saygszlk yapanlara ayn ekilde cevap verilir.

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    51

Alnt MehmeTS_ADANA Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1995-1996 sezonunda seyretmeye doyamadm tarihimizin en iyi kadrolarndan biri olan o kadroda oynayan sava stoperdi Aydn'l Osman zkyl

Rakibe adeta bir glge gibi yanar, kene misali brakmazd.

Hayali bir gn formasn giydii Trabzonspor'umuzu altrmak

Akas ben de kendisini bir gn takmmzn banda TD olarak grmek isterim.

u an Pendikspor'da da iyi iler karyor.

Efsanelerimizden biri olan Fatih Tekke kadar bunu hak ettiini ve fazlasyla yeterli olduunu dnyorum. Ha belki zaman gelmedi ama bir gn mutlaka bize gelmeli
    Konu HOPA'LI TS'L tarafndan (31.03.2023 Saat 16:20 ) deitirilmitir.
    TRABZONSPOR, TRKYENN BAYERN MNH'DR.
    Jean Marie Pfaff

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Mecnun'a selam yollayanlar, Gksel'e kran sunanlardan sonra Aykut'a teekkr edenlere kaldk. Korkuyorum, biri de kp Aziz'i melek iln edecek!

Barista - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2021
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    33

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Mecnun'a selam yollayanlar, Gksel'e kran sunanlardan sonra Aykut'a teekkr edenlere kaldk. Korkuyorum, biri de kp Aziz'i melek iln edecek!
    nal Karaman' o rportajdan sonra silmitim. Trabzonspor'un ampiyonluunu ikeyle alan ekibin yesi Mecnun iin Sivas deplasmanndaki matan nce Lig TV'ye vermiti o rportaj. "Bu ehir Mecnun bakan zledi" filan diye geveliyordu. Sanrm o zaman yardmc hocayd, Mecnun da bize kar yaplan ikeden dolay cezalyd. Bamdan aa kaynar sular dklmt ekran banda.

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Bizim halclar da greve dnm.
    ( ゚д゚)

yelik tarihi
    16.04.2022
    Nereden
    Belika

Alnt jpositve Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tff 1. lig icin soyledim. Sadece kayserierciyesi sampiyon yapmis tff 1. Ligde. O da 2012 - 2013 sezonunda ankarasporda da bir sonraki sezon 2013 2014 sezonunda calisti. 10 yil once bu olaylar gerceklesti. Ona bakarsak mustaf resit akcay da oncesinde tavsanli linyiti kume dusmekten alip tff 1. ligde play offlara cikartti. 1461 trabzonu 2. ligde sampiyon yapti tff 1. ligde de 3. yapti. O takim 1.5 senedir kendi sahasinda yenilmiyordu. Turkiye kupasinda galatasarayi elemislerdi 1461 trabzon. Gruplarda da feneri yenmislerdi. Yakin zamanda da mustafa resit akcay kocaelisporu 2. ligde sampiyon yapti tff 1. ligde de takim ust siralarda play off potasindayken takim birden dususe gecti seri maglubiyetler basladi. Simdi de yine 2. ligde basaksehirin pilot takimi eroksporun basinda buyuk ihtimal onu da sampiyon yapip 1. lige cikartacak ve tff 1. ligde yine o takimin basinda devam edecek. Bi ara ertugrul saglam 2. ligde samsunsporda bunu yapmisti. Takimi 2. ligde baya bi puan fsrkiyla sampiyon yapti sonraki sene tff 1. ligde play offlarda elenip super lige cikamayinca gorevi birakti. Onun haricinde alt liglerde takim calistiran eski oyuncularimiz ve hocalarimiz giray bulak, sadi tekelioglu, fatih akyel (haysiyetsiz), mehmet birinci, muzaffer bilazer, ahmet zen, metin diyadin, bahaddin gne falan var. Eski oyuncularimizdan sadece bu adam yok alt liglerde takim calistiran. Super ligde de tamer tuna ile yeni kovulan selcuk inan var eski oyuncularimizdan takim calistiran. Osman zeki korkmaz da trabzonlu ama trabzonsporla yollari kesismemis. Salih tekke, Orhan cikrikci ile volkan bekiroglu da fatih tekke nin yardimcilari
    Alnt HOPA'LI TS'L Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1995-1996 sezonunda seyretmeye doyamadm tarihimizin en iyi kadrolarndan biri olan o kadroda oynayan sava stoperdi Aydn'l Osman zkyl

Rakibe adeta bir glge gibi yanar, kene misali brakmazd.

Hayali bir gn formasn giydii Trabzonspor'umuzu altrmak

Akas ben de kendisini bir gn takmmzn banda TD olarak grmek isterim.

u an Pendikspor'da da iyi iler karyor.

Efsanelerimizden biri olan Fatih Tekke kadar bunu hak ettiini ve fazlasyla yeterli olduunu dnyorum. Ha belki zaman gelmedi ama bir gn mutlaka bize gelmeli

Youtube videosunun aciklama kismina daha detayl yazld. Fatih Teke nin bahsettii a takima ilk ciktigimzida abilerimiz bize cok kotu davraniyordu. 2.5 sene gozyasi doktum derken kastettigi herifler kesin bu Osman Ozkoylu ile Tolunay Kafkas tir. Genc yetenekler sirf bu takim ici devrecilikten dolayi kaybolup gitti. Bu herif kim bilir trabzonspor altyapisindan cikan kac tane genc oyuncunun kaybolup gutmesine neden olmustur. Benzer seyleri basaksehir altyapisinda Abdullah Avci doneminde Kerem Akturkoglu da yasadi. Ayrica bu adam futbolculugundan ne yapti da trabzonsporda hoca olmayi hak ediyor. Aha yukarida saydim bir dunya trabzonlu teknik direktor var piyasada bu herife gelene kadar. Ayrica adam saglam pabuc degil 2. lig takimini Tff 1. lig takimindan teklif geldi diye sezon ortasinda ulu orta yerde birakip kacti. Daha yukaridaki youtube videosunda da Osman zkyl basn toplantisinda gidip bir kadina bas bas bagiriyor. Son olarak Fatiih Tekke ile basil bir tutarsiniz. Fatih Tekkenin arabasi kursunlandi. Kulup Fatih Tekkeye izin verdi o dinlemedi ve 2 gun sonra 4-2 kazandigimiz ankaragucu macina cikti 2 gol birden atti. Mactan sonrada benim gorevim trabzonspora hizmet etmek dedi. Ayni sey Osman Ozkoylu nun basina gelse birak maca cikmayi sehri terk ederdi. Futbolculugu doneminde de fenerden falan teklif gelse kosa kosa giderdi. Sanki cok iyi bir futboluymus gibi anlatiyorsunuz kac kez milli takima cagrilip da oynatildi. Birkac kere cagrilip en fazla 2-3 kere oynatilmistir.

https://www.transfermarkt.com.tr/tra...saison_id=1995
    Konu jpositve tarafndan (31.03.2023 Saat 22:15 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    17.07.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

Sorun teknik direktr deil malesef sorun ekonomik, futbolcular 4-5 aydr maalarn alamyorlar.En basit kendinizden bir dnn, rnein altnz i yeri size 4 ay boyunca maa vermesin ve sizde artk patron veya irketin mdrne gidersiniz, hayrdr biz neden maalarmz alamyoruz diye gider patron veya mdr ile konuursunuz, mdrde sizi oyalayc cevaplar veriyorsa, sizde ona gre ie ya ge gelirsiniz ya da yarm yamalak alrsnz ve en sonda verin gardam param ben iten kmak istiyorum dersiniz en basit rnek olarak.E imdi futbolcular insan aynen byle dnyor...

imdi bi bakyorsun futbolcularmz zor malarda, gerek Avrupa'da olsun gerek ligde olsun ok baarl sonular aldlar, ok zor malardan derbilerden galip geldiler ve en kt ihtimal berabere kaldlar.Futbolcularmz alt sralardaki takmlara yani kolay ma dediimiz malarda genellikle malup oldular.te futbolcularda maan alamad zaman tepkisini bu malarda gsteriyor.Ma esnasnda ya tam komuyor ya da yarm yamalak mcadele ediyor tepki olarak..

Yani yeni teknik direktr gelse yine ayn olacak futbolcu maan alamad zaman baz malarda tepkisni yine ayn gsterecek, transfer dneminde de takm ayrlmak istiyecek, takmda mutsuz olacak.Ekonomik durumu acilen dzeltmek gerek.Bu kadro bu futbolcular kt kadro deil, 1 veya 2 transfer hatas olabilir.Ama kesinlikle kt kadro deil sorun tamamen ekonomik...

alar Gleryz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2009
    Nereden
    Rusya
    Ya
    34

Alnt deepmavi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sorun teknik direktr deil malesef sorun ekonomik, futbolcular 4-5 aydr maalarn alamyorlar.En basit kendinizden bir dnn, rnein altnz i yeri size 4 ay boyunca maa vermesin ve sizde artk patron veya irketin mdrne gidersiniz, hayrdr biz neden maalarmz alamyoruz diye gider patron veya mdr ile konuursunuz, mdrde sizi oyalayc cevaplar veriyorsa, sizde ona gre ie ya ge gelirsiniz ya da yarm yamalak alrsnz ve en sonda verin gardam param ben iten kmak istiyorum dersiniz en basit rnek olarak.E imdi futbolcular insan aynen byle dnyor...

imdi bi bakyorsun futbolcularmz zor malarda, gerek Avrupa'da olsun gerek ligde olsun ok baarl sonular aldlar, ok zor malardan derbilerden galip geldiler ve en kt ihtimal berabere kaldlar.Futbolcularmz alt sralardaki takmlara yani kolay ma dediimiz malarda genellikle malup oldular.te futbolcularda maan alamad zaman tepkisini bu malarda gsteriyor.Ma esnasnda ya tam komuyor ya da yarm yamalak mcadele ediyor tepki olarak..

Yani yeni teknik direktr gelse yine ayn olacak futbolcu maan alamad zaman baz malarda tepkisni yine ayn gsterecek, transfer dneminde de takm ayrlmak istiyecek, takmda mutsuz olacak.Ekonomik durumu acilen dzeltmek gerek.Bu kadro bu futbolcular kt kadro deil, 1 veya 2 transfer hatas olabilir.Ama kesinlikle kt kadro deil sorun tamamen ekonomik...
    Maalarn denmiyor olmas ile ilgili bilgilerin kaynan paylaabilir misin dostum?
    2010-2011 Sezonu Tertemiz ampiyonu Trabzonspor !

yelik tarihi
    17.07.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

Alnt alar Gleryz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Maalarn denmiyor olmas ile ilgili bilgilerin kaynan paylaabilir misin dostum?
    Geen bir ka gn nce ya 61 saat yada Trabzonhaber'de okumutum.uan baktmda ana sayfada bulamadm.Bulabilirsem kayna paylarm.Ama u bir gerek ekonomik sknt var.Sadece bu deil takmn iinde ok byk fitne fesat'da dnyor.yok o bunu dedi yok bu unu syledi.ikebaheli hainler dardan Trabzonspor'un iinde kaos karmak ve istikrarszlk oluturmak iin ok urayor...
    Konu deepmavi tarafndan (Dn Saat 11:41 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    26.06.2015
    Nereden
    Trabzon

Alnt jairzinho Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu ancak bota olan bir teknik adam iin geerlidir

bencede kalan haftalarda takm ve oyuncular tanmas nemli

hem resmi hazrlk malar oynanm olur,sistemini ve mantelitesini retir takma,hemde bireysel olarak oyuncular tanyabilir

3 yldr katar arabistan sistemi iinde amiyane tabirle tatil yapan baz oyuncular misal sergen yalnn fiziksel altrmasn grdkten sonra belkide kendileri ayrlmak isteyecektir

hem yksek maa alp hemde fiziksel olarak tatil yapan baz oyuncularn ''pabu artk pahal'' demelerine yol aar, ve sezon bittiinde bu oyuncularla yollarn ayrlmas kolaylar

bu takm maalesef yaklak 3 yldr fizik olarak tatilde aga

aslnda benzer bir durumu okan buruklu gs de gryorum, bireysel oyuncularla yol alyorlar ve sper ligin vasatlndan faydalanyorlar
    Ligimiz o kadar kalitesiz ki bu ligde baar elde edememek beni daha fazla zyor.

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Gney Amerika
    Ya
    29

bu takm kimse altrmaz.

CEMEFKER - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.09.2007
    Nereden
    Yalova
    Ya
    46

sahasnda 2 tip idareci ( futbol asndan teknik adam diyebiliriz) var benim grdm ( 17 yllk kamu tecrbesi).

i aksatan ( karakter yoksunu, yavak, uyank, tembel..vs. diye anlrlar) adam 2 tr motive edersiniz:
    1- " Yapacan ii .... erim" diyip onurunu dier elemanlarn yannda rencide edip "hayata dndrmek". ( eleman ve dierleri zerinde direk etkide 1 numara)

2- "Aslnda sana yakmyor, sen yaparsn, aslansn, kralsn..." olumlu motivasyonu.
    ( Bu model kapal bir ifade aslnda. Dier alanlar yanl etkileyebilir ve uyary alan da iyice yavatr)

Fatih Terim, Sergen 1. modele rnek, 2. model ise Avc.

Gel gelelim futbolda bu 2 model bazen direk etkili olamyor. ( Djanini). Genler, szlemesi zayf futbolcu piyasa yapmak iin kendini dzeltilir ama veteran, "imaj paral" adamlar ynetmek ekstra profesyonellik iler.

Bir de 3. model var. Bunu da filozof adamlar becerir . enol Gne. "insan onuru, ailesi iin oynar" , "paran hak et", " yamur yayor galiba ondan gelmedi ( Dele Alli'ye)" , gibi ayar verici szlerle hizaya getirirsin.Adam aalk biri deilse illaki tepki verir. ( Yine Djanini)

Bizim gibi takmlar iin 3. modeli bulmamz lazm.

Redmi Note 4 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    ''Kk insanlar kiileri, normal insanlar olaylar, byk insanlar fikirleri tartr''Hyman G. Ricover

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Pereira geen ay banda takmna Mateus Uribe'yi istemi. Nasl da anlyor topudan. Getirin ta gibi kadro kursun.
    ( ゚д゚)

nakzo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2006
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    40

Alnt Doukan Uan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu takm kimse altrmaz.
    Katlyorum her ynyle berbat bir takm komik bir takm.
    Ayema yan gz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya kmadan iekler amayacak
    Atn beni atee cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayemla uyuyayim ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 2 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 2 misafir)