Sayfa 1 Toplam 75 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1867 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý?

kayseriliyiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    39

Standart Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý?

Evet,

Öncelikle eski hocamýz sayýn Abdullah Avcýya sonsuz teþekkürler.
    Þimdi yeni hoca kim olmalý, kriterler nelerdir? Onu tartýþma vakti diye düþünüyorum.

Envoyé de mon 2107113SG en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33
    Konu Sefer A. tarafýndan (07.03.2023 Saat 19:05 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Montella, Pirlo plase kurbanov yabancý olsun vizyonsuz Türk hocalardan gýna geldi, az modern futbol oynayalým þampiyonluðun bilmem neresini napýyým.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Sergen'den bjk den baþkasýna fayda gelmez, futbolculuðunda da aynýydý.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Hazýr takým hocasý düþünmeyelim biz seneye feda sezonu yaþayacaðýz bu takým seneye olmayacak ona göre hoca önerin iyiler para kaynak ödeme için satýlacak kötülerde saða sola itilenmeye çalýþýlacak.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    47

Hesabý iyi yapmak lazým. Üst mesajlarda denildiði gibi. Takým kadrosu malî durum nedeniyle dar bir kadroya kalburüstü teknik direktör tek bir þey için gelir: PARA.

Bir tek PARALI yönetim gelir elini taþýn altýna koyar, saðlam bütçeyle transfer garantisi verirse ancak iyi biri gelebilir.

Aksi takdirde 1-2 yýl alt yapý, yerli dönemi baþlar. Özkan Sümerli Samet Aybaba döneminin kopyasý nispeten baþarýlý günler bir nevi. O þartlarda bana göre kalibresi düþük yerli bir kadroya göre geçiþ döneminseHüseyin Çimþir epey tecrübeli ve yetkin olacaktýr. Uzun vadeli ise ÝLHAN PALUT.
    (Dipnot: " Ne Çimþir'i diyenleri duyar gibiyim ama yazým iyi okunsun. "Yerli ve düþük bütçeli" kýsmýný özellikle)

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konu CEMEFKER tarafýndan (07.03.2023 Saat 19:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Birtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sergeni getirirler.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Sergen geliyor sanýrm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alt yapida teknik direktör Hasan ücüncü var
    böyle bir sacmaliga adim atmazlar insAllah
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Nereden
    Avrupa Diðer

Orhan ak devam edebilir a.avci baskanla arasi iyi oldugu icin yeni sezonda geri gelebilir? egemen korkmaz osman ozkoylu unal karaman huseyin cimsir recep ucar sergen yalcin arda turan!!! vs ... unal karamani bu yonetim istermi?..

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

orhan ak devam ederse þaþýrmayýn.

talsuv61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Ýlhan Palut olmaz mý boþta zaten

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý talsuv61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlhan Palut olmaz mý boþta zaten
    Sergen olacagina o olsun
    Daha iyi kötü falan diye degil, daha samimi ve daha istekli olacagi 100%

Togrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

10-12 milyon avroluk kadrolarla harikalar yaradan Gurban Gurbanov Trabzonspora bugünkünden kat kat iyi futbol oynatýr. Fakat Karabaðý býrakmaz belki de býraktýrmazlar

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Fatih Terim ve A. Avcýdan iyi bir Türk hoca bu ülkede yok buna hazýrcý çakma filozofta dahil geriye kötünün iyisi olarak en iyi aday ilhan palut kalýyor ha bizi þampiyonluðu oynatýrmý hayýr ama geçiþ döneminde 5.6.felan yapabilir defans futbolu oynatýr bol beraberlik tek farklý galibiyetler felan oralarda tutunabiliriz.

Nereden
    Sivas
    Yaþ
    32

Tuchel boþta mý?
    Var bir hayalimiz

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Togrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    10-12 milyon avroluk kadrolarla harikalar yaradan Gurban Gurbanov Trabzonspora bugünkünden kat kat iyi futbol oynatýr. Fakat Karabaðý býrakmaz belki de býraktýrmazlar
    Aslinda Avci'dan çook farkli bir futbol oynatmiyor sanki ama iste uyduruk topçularla yapiyor bunu
    Uyduruk olsalar da hep ayagi düzgün oyunculari var o ayri, rastgele almiyorlar

Birakmazlar/biraktirmazlar kismini biraz daha açalim ? =)

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu güzel haberi (avcý nýn istifasý) yeni öðrendim

hayýrlý olsun

güzel oyun dilencileri için güzel bir haber

tazminat almadan gittim diyor, KAP açýklamasý gelecek mi ? bu iþler resmi olmalý deðil mi? bu bir

ikincisi, yeni teknik adam için acele etmeye gerek yok, ha boþta A plus yada A plus a aday bir teknik adam varsa hemen getirebilirsin,ama yoksa böyle bir teknik adam sezon sonunu beklemek daha mantýklý

sezon sonunda pirlo boþta oluyor,maaþý makul dur,tazminatý yok, bide A plus a aday bir teknik adam, bilgi birikim olarak zaten avcý dan çok daha yukarýda olduðunu tahmin edebiliriz, italyanlar taktik konularýnda çok iyidir zaten

sergen yalçýn ? güzel oyun oynatýr,keyifle izlersin,big tempo big yoðunluk, lakin sergen yalçýn rahat bir teknik adamdýr,yani orta ve uzun vadeli bir proje yapamazsýn,baskýlar karþýsýnda yýlmaz ve sinmez,rahattýr,ama kendi býrakýp gider ve ýsrar etmez,

ilhan palut ? büyük takým teknik direktörü olmadýðý gibi (isviçre 2. ligi takýmýndan 2 maçta 5 yedi), baský karþýsýnda panikliyor,basýn toplantýsýnda kapýcýyý azarladý,izleyenler görmüþtür

gurban gurbanov ? 15 yýldýr karabaðda ,býrakalým orada devam etsin,avrupa maçlarýnda iyi sonuçlar aldý,bazý teknik adamlar kendi kapalý dünyalarýnda güzel iþler yapýyor,gurban böylemidir bilemiyorum,ama böyle bir risk var,amiyane tabirle edirneden dýþarý çýkmamýþ

çaðdaþ atan ? kýsa kariyerinde iyi iþler yaptý,çalýþkan ve avrupa futbolunu takip ediyor, geleceði parlak genç hocalardan biri olarak görüyorum, yerli teknik adam tercih edilecekse ilk tercihlerimden biri olur
    yabancý teknik adam tercihinde ise benim adayým pirlo

peki pirlo mu çaðdaþ atan mý ? tabi ki pirlo, italyan taktikselliði ve karizmasý büyük futbolculuk geçmiþi vs, yýldýz oyuncun varsa pirloya saygý duyar,misal
    çaðdaþ atanýn kariyerli oyuncu ile nasýl iletiþim kurduðunu bilemiyorum,sýkýntý olabilir
    Konu jairzinho tarafýndan (07.03.2023 Saat 20:33 ) deðiþtirilmiþtir.
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatih Terim ve A. Avcıdan iyi bir Türk hoca bu ülkede yok buna hazırcı çakma filozofta dahil geriye kötünün iyisi olarak en iyi aday ilhan palut kalıyor ha bizi şampiyonluğu oynatırmı hayır ama geçiş döneminde 5.6.felan yapabilir defans futbolu oynatır bol beraberlik tek farklı galibiyetler felan oralarda tutunabiliriz.

Yerli hocalarin zayif noktasi takimi belirli bir seviyeye getirdikten sonra onlenemez bir sekilde dususe gecmeleri belirli bir seviyenin altina inmeden devam ettiren hoca yok gibi
    Hocanin kim olacagindan cok baskanin bu kadroda israrmi edecek yoksa altyapi agirlikli bir planimi var su anda projeyi bilsek ona gore hoca ismi konusurduk
    Konu objek tarafýndan (07.03.2023 Saat 20:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu güzel haberi (avcý nýn istifasý) yeni öðrendim

hayýrlý olsun

güzel oyun dilencileri için güzel bir haber

tazminat almadan gittim diyor, KAP açýklamasý gelecek mi ? bu iþler resmi olmalý deðil mi? bu bir

ikincisi, yeni teknik adam için acele etmeye gerek yok, ha boþta A plus yada A plus a aday bir teknik adam varsa hemen getirebilirsin,ama yoksa böyle bir teknik adam sezon sonunu beklemek daha mantýklý

sezon sonunda pirlo boþta oluyor,maaþý makul dur,tazminatý yok, bide A plus a aday bir teknik adam, bilgi birikim olarak zaten avcý dan çok daha yukarýda olduðunu tahmin edebiliriz, italyanlar taktik konularýnda çok iyidir zaten

sergen yalçýn ? güzel oyun oynatýr,keyifle izlersin,big tempo big yoðunluk, lakin sergen yalçýn rahat bir teknik adamdýr,yani orta ve uzun vadeli bir proje yapamazsýn,baskýlar karþýsýnda yýlmaz ve sinmez,rahattýr,ama kendi býrakýp gider ve ýsrar etmez,

ilhan palut ? büyük takým teknik direktörü olmadýðý gibi (isviçre 2. ligi takýmýndan 2 maçta 5 yedi), baský karþýsýnda panikliyor,basýn toplantýsýnda kapýcýyý azarladý,izleyenler görmüþtür

gurban gurbanov ? 15 yýldýr karabaðda ,býrakalým orada devam etsin,avrupa maçlarýnda iyi sonuçlar aldý,bazý teknik adamlar kendi kapalý dünyalarýnda güzel iþler yapýyor,gurban böylemidir bilemiyorum,ama böyle bir risk var,amiyane tabirle edirneden dýþarý çýkmamýþ
    Ne mutlu sana hoca gitti. Trabzonspor'da para yok ödeme çok kaynak yok.Yani feda sezonu yaþýyacaksýn belki 1 belki 2 sezon. Buda maliyeti maksimum 20 milyon avroya çekmen demek. Yani elde para edecek tüm iyi adamlar gidecek ucuz vasat üstü adamlar alýnacak bu süreçte bu adamlarla iyi oyun oynayamazsýn maksat korkulu rüya görmeden bu süreci kotarabilmek bunun içinde tek aday defans futbolunun taktisyeni ilhan palut tahmininde o olacak. Geçiþ dönemini ona tamamlatýlýp tekrardan toparlandýktan sonra þampiyonluk kadrosu kurulup yollar onunlada ayrýlýr filozof getirilip onada jübile yaptýrýlacak buda benim muhtemel gerçekleþecek senaryom.
    Konu nakzo tarafýndan (07.03.2023 Saat 20:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýr kaçarým
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

alýr kaçarým
    çunkuuuuuuuu

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sefer A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslinda Avci'dan çook farkli bir futbol oynatmiyor sanki ama iste uyduruk topçularla yapiyor bunu
    Uyduruk olsalar da hep ayagi düzgün oyunculari var o ayri, rastgele almiyorlar

Birakmazlar/biraktirmazlar kismini biraz daha açalim ? =)
    bi defa gurbanov un avcý dan farklý ve çok daha iyi olduðunu düþünüyorum,çünkü oynattýðý futbol avrupa kupalarýnda sonuç veriyor

https://kassiesa.net/uefa/data/metho...nk10-2023.html

son 10 yýllýk kulüp sýralamasýnda 70. sýrada yer almýþlar güncel olarak, çok kötü bir ligde ve çok düþük maaþ bütçeleri ile (tahmini maaþ bütçeleri 4 milyon avrodur en fazla),zaten kadrolarýna baktýðýmda yabancý oyuncularýn çoðu kariyersiz ve isimsiz,ptt 1. lige gelen yabancý oyuncu profilleri var
    baþka bir dezavantaj da azerbaycan ülke puanýnda aþaðýlarda olduðu için çok ön eleme oynuyor ve elenebiliyor,yani beleþten direkt gruplara katýlma þanslarýda yok,misal biz bu sezon beleþten gruplara katýldýk ve 6 maç oynamaya hak kazandýk, özetlersek : bu bütçe ile bu þartlarda son 10 yýlda avrupada 70. sýrada olmasý büyük baþarý kurbanov ve karabað için

oynattýðý oyuna gelirsek, burada da bence avcýdan farklý,biraz þenol güneþe benziyor,pas oyunu ve dominant oyunlarý var ama pas oyununu direkt oyunla harmanlýyorlar, pres güçleri çok iyi mesela,avcý da bu yok,2-3 kez denk geldim ve izledim karabaðý,þaþýrtýcý derecede rakibi eziyorlar aga,hemde orta seviye avrupa takýmlarýna karþý yapýyorlar bunu,isveç þampiyonu polonya þampiyonu falan

misal avcý nýn takýmý 10 kiþilik ferençvaroþtan 3 yedi, ayný ferençvaroþu kurbanov un takýmý karabað haþat ederdi haþat
    Konu jairzinho tarafýndan (08.03.2023 Saat 01:28 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Ne mutlu sana hoca gitti. Trabzonspor'da para yok ödeme çok kaynak yok.Yani feda sezonu yaþýyacaksýn belki 1 belki 2 sezon. Buda maliyeti maksimum 20 milyon avroya çekmen demek. Yani elde para edecek tüm iyi adamlar gidecek ucuz vasat üstü adamlar alýnacak bu süreçte bu adamlarla iyi oyun oynayamazsýn maksat korkulu rüya görmeden bu süreci kotarabilmek bunun içinde tek aday defans futbolunun taktisyeni ilhan palut tahmininde o olacak. Geçiþ dönemini ona tamamlatýlýp tekrardan toparlandýktan sonra þampiyonluk kadrosu kurulup yollar onunlada ayrýlýr filozof getirilip onada jübile yaptýrýlacak buda benim muhtemel gerçekleþecek senaryom.
    20 milyon avro bütçeyi kurbanov a ver futbol izlersin aga

adam 3-4 milyon avro bütçelerle karabaðda avrupada çok iyi sonuçlar aldýðý gibi güzel oyunda oynatýyor

bu arada 20 milyon avro feda sezonu bütçesi olmaz,çok fazla, o kadar gelir yok zaten

tahmin feda sezonlarý bütçesi en fazla 10 milyon avro olur, eðer doðru teknik adam tercihi yaparsan güzel oyunda gelir güzel sonuçlarda gelir,illa hedefe varmak zorunda deðilsin,ama son 4-5 haftaya kadar þampiyonluk kovalaman ihtimal dahilinde,bunu vasat dediðimiz ünal karaman bile yaptý,düþük maaþ bütçesi ile, güzel oyunda cabasý

Togrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Ýzleyip izlemediðinizi bilmiyorum fakat kanaatimce Gurbanovun oynatdýðý futbolla Avcýnýn oynatdýðý futbol arasýnda çok büyük fark var. Karabað tempolu, modern, oyun içerisinde çok çeþitli teknik varyasyonlarý baþarýyla uygulayan bir takým. Gurbanov dýþarýdan bakýldýðýnda çok sakin biri olsa da takýmýný müthiþ inandýran ve motive eden bir teknik adam. Baþka türlü bizim elendiðimiz Kopenhagý eleyip þampiyonlar ligine kalýnamaz. Býrakmaz yani 15 senedir baþarýyla çalýstýrdýðý takýmý býrakmaz. Baþarýlý derken kýstasým ligde kazandýðý þampiyonluklar deðil. 9 sene üst üste her seferinde 3-4 ön eleme oynadýktan ve bunlarýn çoðunda seribaþý takýmlarý yenerek avrupa kupalarýnda gruplara kalmak bu bütcede bir takým için müdhiþ baþarýdýr. Býraktýrmazlar o anlamda ki, Karabað adý Azerbaycan için çok önemli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)