Sayfa 25 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 23 24 25 26 27 35 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1867 adet sonuctan sayfa basi 601 ile 625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý?

Nereden
    Ýstanbul

Ya birader seçime tek aday giriyorsun bizi maruz býraktýðýn fotoðrafa bak, kahveden 3-4 tane dayý toplamýþsýnýz teknik ekip diye. Bir halt olmayacaðý o kadar belli ki.

smart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Efsanevi teknik ekip

Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    37

Alýntý Telonyus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya birader seçime tek aday giriyorsun bizi maruz býraktýðýn fotoðrafa bak, kahveden 3-4 tane dayý toplamýþsýnýz teknik ekip diye. Bir halt olmayacaðý o kadar belli ki.
    Hiç sorma ya,koskoca Karadeniz'de aðýr toplarý yönetim çatýn altýna almak bu kadar zor olmamalý,bu tam olarak basiretsizliðin tipik bir örneði

Nereden
    Ýstanbul

Orhan Ak'ýn devam edeceðini sanmýyorum. Çünkü teknik ekipten kimse kalmamýþ. Hepsi gitmiþ. Takým baþýboþ kalmasýn diye duruyorlar diye düþünüyorum. Fotoðraftaki insanlarý da çok deðersiz görmeyelim ya. Hasan Üçüncü'nün gs maçýndaki Ronaldinho asistini ne çabuk unuttunuz

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2015 yýlýný geri döndük,hasan üçüncü ile baþlayan süreç ihsan derelioðlu ile sonlanýr.Not edin göüþürüz yaza.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

benim dediðim gibi olacak bunlar sezon bitene kadar para olmadýðý için hoca falan getiremez. inþallah yanýlýrým.

muhtemelen 2 maç üst üste kaybederse orhan ak baskýlarý kaldýramaz býrakýr gider.

bu sefer de takýmýn baþýna ihsan derelioðlu, þota, hami falan gelir zar zor sezonu bitirir takým.

çok yazýk.

Kemal Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu sezon Türkiye Kupasýný almak ligi 4.bitirip Avrupa'ya gitmek gibi hedefler olmalý. Bu sezon bitti tamamen seneyi düþünelim diye kestirip atarsak elimizde gelecek sezona taþýyacaðýmýz bir þeyler de kalmaz
    #11Yattara | 97 Tellioðlu

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kamera þakasý herhalde þu yaþadýklarýmýz.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Ýçinde bulunduðumuz ekonomik duruma ve camianýn geldiði kývama bakýnca fatih tekke tek müthiþ aday olarak görünüyor
    paramýz yok
    heyecanýmýz yok

para olmadan ve almadan gelip çalýþacak, camiayý havaya sokacak tek isim Tekke

e azcýk da olsa umut vaat ediyor. Tekkeyi takip eden bazý arkadaþlarýn söylediklerine dayanarak söylüyorum bunu.
    ayrýca þampiyon olmuþ bir takýma geliyor. bu da kýsmen Tekke'nin lehine bir durum.

Ertuðrul Doðan'ýn zamanýndaki Avcý ýsrarý Sergen Terim gibi isimleri akla getiriyor ama bunlara þu ortamda para baðlanmaz. Pirlo Montella düþünülmüþ müdür ekonomi ve þehir kýsmý ne olur belli deðil. Boþtaki Palut ve Çaðdaþ.. baþka ortalýkta dolaþan isim göremedim. Yapýlacak en büyük, tek hata Orhan Ak ile devam kararý olur. Lig bitmedi, kupa orda duruyor bu sene bitti denilecek bir durum yok.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

boþa çýkmýþ
    çok mu para ve bütçe ister

https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Fatih Tekke'nin Ýstanbulspor'da gösterdiði birkaç maçlýk reaksiyonu küme düþme hattýndaki takýmlar her yýl zaman zaman gösterir. Bu bizim için bir ölçüt deðil. Fatih Tekke'nin þu þartlarda Tolunay Kafkas'ýn taraftarlýk ve futbolculuk ruhuyla gelip hüsranla ayrýldýðý senaryoyu yaþamasý kuvvetle muhtemel görünüyor. Bu yüzden o, iki üç sene daha görece mali yönü iyi olan bir Süper Lig takýmý çalýþtýrmalý evvela. Oradaki duruma göre karar verilir. Þu anda Trabzonlu baþkan kontenjanýndan ptt ligi kadrolu Ýstanbulspor çalýþtýrmasý bir þey ifade etmiyor.

Diðer taraftan ekonomik durum ne kadar kötü de olsa apoletinde teknik direktör yazan, bir mantalitesi ve Süper Lig ve seviyesinde baþarýlý sýralamasý olan birini getirmek yeni yönetimin ilk iþi olmalý. Sergen ya da Palut dahi en kötü senaryoda olabilir. Lakin ne Orhan Ak ne Fatih Tekke ne de yardimciliktan hocalýða geçmesi planlanan Osman Ozkoylu bize bir yarabandý olamaz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

fatih tekke nedir kamera þakasý mý? bülent korkmazý getirelim o halde

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

ünal karaman milletvekili baþvuru yapmýþ. neyse bu boþ beleþ tipten kurtulduk.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Tahir61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýçinde bulunduðumuz ekonomik duruma ve camianýn geldiði kývama bakýnca fatih tekke tek müthiþ aday olarak görünüyor
    paramýz yok
    heyecanýmýz yok

para olmadan ve almadan gelip çalýþacak, camiayý havaya sokacak tek isim Tekke

e azcýk da olsa umut vaat ediyor. Tekkeyi takip eden bazý arkadaþlarýn söylediklerine dayanarak söylüyorum bunu.
    ayrýca þampiyon olmuþ bir takýma geliyor. bu da kýsmen Tekke'nin lehine bir durum.

Ertuðrul Doðan'ýn zamanýndaki Avcý ýsrarý Sergen Terim gibi isimleri akla getiriyor ama bunlara þu ortamda para baðlanmaz. Pirlo Montella düþünülmüþ müdür ekonomi ve þehir kýsmý ne olur belli deðil. Boþtaki Palut ve Çaðdaþ.. baþka ortalýkta dolaþan isim göremedim. Yapýlacak en büyük, tek hata Orhan Ak ile devam kararý olur. Lig bitmedi, kupa orda duruyor bu sene bitti denilecek bir durum yok.
    Tek müthiþ aday fatih tekke müthiþ adaya bak orhan aktan ne gibi bir fazlasý var hocalýk açýsýndan bence pek çok eksiði bile var.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onun olacaðý en iyi þey buydu zaten gittiði partiyi düþünürsek büyük ihtimal seçilecek 4 sene ismi bizle anýlmaz bu seçenekten de kurtulduk.

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Þu ekonomik ortamda palut getirilmeli doðu Avrupa Sýrp boþnak Hýrvat Arjantin pazarýndan ucuz iyi futbolcular bulup 2 sene paluta süre verilmeli .

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

iþler baþýmýza gelmeden bunu demiþiz..
    ama benim anlamadýðým..Baþkan veya Ertuðrul Doðan veya kulüp görevlileri..
    kulübün ekonomik durumunun küçücük bir muhasebesini yapsa bugünkü sonucu görebilirdi..

heh birde ligi domine etmek isteyen hayalperestler vardý..
    bu senenin baþýnda tanýdýðým futbolla hiç alakasý olmayan adamlar bile bu sene þampiyon olamazsýnýz diyordu..
    bunu bilmeyen yoktu..
    hatta fb-gs kavgalarýný gördükçe insanlar onlardan herhangi birisinin biz olduðunu düþünsün þuanda çýtýr çýtýr çýtýr nasýl yendiðimizi
    bunun yanýnda kamuoyunda ise nasýl siyaset ve devlet destekli bir takým olduðumuzu dinliyor olacaktý..
    bu söylediklerimi normal zekasý olan ufak çocuklar bile bilir..

.................................................. .................................................. ...............................

07.07.2022, 19:56

AVCI yý genelde çok desteklerim ama bu onunda yanlýþ yaptýðýný göstermez..
    free Edgar varken yaptýklarý ortadayken ya daha iyisini alacaktýk ya da Edgarý..Kaan a 5 ne..

geçen yýl Koitada ýsrar etti bu sene gönderelim demek olmuyor..fm oyunu deðil bu ..verim alalým..
    bayern bile Levandovskinin suyunu çýkardý ama sus konuþma diye fýrça attý ..niye para için..

biz geçen yýl Diabate al bu yýl gönder..geçen yýl Yunus mallý al bu yýl gönder..

Þampiyonlar ligi seviyesinde asla takým kuaramayýz..ama Altyapýdan gelecek çocuklar..Bursadan gelen oyuncular..Emrehan vs..
    gibi oyuncularýn Abdüþ..Uðurcan gibi kaliteli yerli oyuncularýn katkýsý..iyi bir takým oyunu ve kültürümüzle baþarýlý olabiliriz..
    gýpta ile baktýðýmýz ..Bodo glint..villereal falan böyle yapýyor..
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor haricinde iki maç üst üste kazanmýþlýðý olmayan birini, sýrf eski futbolcumuz diye "Kurtarýcý" ilan ettik. Gitsin Meral Mommy'nin boðazýna takýlsýn biraz da...

Trabzonspor çaresizliðe, akýlsýzlýða, vasata mahkum edilmek isteniyor. Vizyonu, iliþkileri, görgüsü, bilgisi olmayanlarýn elinde kabiliyetsiz bir organizasyona dönüþtürülüyor. Bütün camia bunu seyrediyor. Külkedisi Masalý gibi mayýstan sonra büyü bozuldu. Fatihler, Ünallar, Palutlar, Çaðdaþlar, Orhan Aklar... Hayalleri, varlýklarýndan küçük insanlarla ne kadar baþarýlý olabiliriz?

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Stad sponsorluðu için Telekom'la görüþüldüðüne dair haberler var gs ye 10 yýl için 115 milyon dolar ödeme yaptýlar ayný veya yakýn rakamlara yapýlacak bir anlaþma bizi dar boðazdan çýkarýr hadi inþallah ben ümitsiz deðilim futbolcu satýþý alýnacak ucuz iyi transferler iyi yerli bir hoca takýmý tekrar ayaða kaldýracaktýr.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

üzücü olan þu sen
    Fatih Tekke..Hami..Ünal...Çimþir vs.. bir tane bilime inanan ..geliþmeye açýk yerli bir Teknik direktör yetiþtirememiþsin..
    veya onlar kendini geliþtirmemiþ..
    yok Orhan Ak niye oluyor bilmem ne..
    az bi durun bakalým..git dediðin anda adam gider..yeni gelen adam bizde hemen kupalarý alacak maçlarý alacak sanýyorsunuz..

ben öncelikle çalýþkan olmayan..sadece výr výr konuþan deðil..kendini geliþtiren ..öalýþkan bir Hoca istiyorum..

Hocada bir kulüpte baþlý baþýna etken deðil..yardýmcýlarýda çok önemli..bakýn bence Emre ve Okan'ýn baþarýlarýnýn arkasýnda
    kelli felli Antrenörler var..ikiside çok tecrübeli..ve kariyerli..
    Avcý gibi saðlýk durumlarýný ölçen yorgunluk testlerini vs ölçen ekip olmalý..
    Rakip analizini yapan dinamik bir ekip olmalý..

gibi yaniiiii yardýmcý ekipleri saðlam tutalým Hoca Tekke de olsa ..Osman Özköylüde olsa Çimþirde olsa olur (çalýþkan olmak kaydýyla)
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Nereden
    Avrupa Diðer

Bos beles bir tip benzetmesi yillarca kulube hizmet vermis birisi icin agir olmus

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor haricinde iki maç üst üste kazanmýþlýðý olmayan birini, sýrf eski futbolcumuz diye "Kurtarýcý" ilan ettik. Gitsin Meral Mommy'nin boðazýna takýlsýn biraz da...
    Trabzonspor çaresizliðe, akýlsýzlýða, vasata mahkum edilmek isteniyor. Vizyonu, iliþkileri, görgüsü, bilgisi olmayanlarýn elinde kabiliyetsiz bir organizasyona dönüþtürülüyor. Bütün camia bunu seyrediyor. Külkedisi Masalý gibi mayýstan sonra büyü bozuldu. Fatihler, Ünallar, Palutlar, Çaðdaþlar, Orhan Aklar... Hayalleri, varlýklarýndan küçük insanlarla ne kadar baþarýlý olabiliriz?
    hocam ben anlamýyorum bu bizim insanýmýzý. hani ünal karaman döneminde maçlarý izlemesem nasýl bir teknik direktör olduðunu kaç puan kaybettiðimizi kimse bilmese internetteki videolara göre sanki mourinho, conte boþtaymýþ sanar. twitter da z kuþaðý 16 17 yaþýndaki ergenlerin edit videolarý yapýp paylaþtýðý þiþirilmiþ balondan öteye gitmeyecek vasat bir isimdir. sosyal medyada böyle çok takipçisi olan herkes kanaat önderi gibi takýlýyor.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

teknik adamdan tasarruf edilmez aga

teknik adamdan tasarruf edersen zarar edersin

yada doðru zamanda doðru teknik adamý getirmek gerekiyor

misal feda sezonlarý 2018 ünal karaman projesi : noldu ? hücum futbolu,taraftarý stada çekti,genç oyuncular çýkýþ yaptý, hücum futbolu sayesinde bonservisten kasaya 40 milyon avro girdi

maddi olarak teknik adamdan tasarruf yapýlmýþ gözüküyor kaðýt üzerinde ama öyle deðil,ünal karaman 6 no suz ilk 11 ler çýkardý , arada tiki taka futbolu izledik

teknik adamdan tasarruf edilmemelidir in açýlýmý þu : feda sezonlarýnda oyuncularýn bireysel geliþime katký verecek teknik adamlar,maaþý düþük olsa bile bu tasarruf deðildir

ilhan palut çaðdaþ atan hala bana göre bu bakýmdan soru iþareti olan teknik adamlar,misal sergen yalçýn deðil,hücum oyuncularýnýn yükseliþini görebiliriz sergen yalçýn ile
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý objek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bos beles bir tip benzetmesi yillarca kulube hizmet vermis birisi icin agir olmus
    futbolculuðu deðil teknik direktörlük kariyeri boþ beleþ adamýn. mustafa reþit akçay bile daha iyi kariyere sahip.

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onun olacaðý en iyi þey buydu zaten gittiði partiyi düþünürsek büyük ihtimal seçilecek 4 sene ismi bizle anýlmaz bu seçenekten de kurtulduk.
    bizim taraftar profili çok tuhaf. internette sene sonuna kadar orhan ak önümüzdeki sene tekrar abdullah avcý gelsin tarzýnda yorumlar var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)