Sayfa 27 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 29 37 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1867 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalý?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu þekilde kendimizi baský altýna almanýn bir manasý yok
    Baský deðil, gerçekçilik bence.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yok mu genç,karizmatik,hýrslý,disiplinli,taktisyen,zehir gibi bir fakir Artetasý?

MehmeTS_ADANA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    42

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yok mu genç,karizmatik,hýrslý,disiplinli,taktisyen,zehir gibi bir fakir Artetasý?
    bütün sorun da bu ya zaten. arsenal 3 sene sabretti Arteta ya. biz daha geçen sezon þampiyon eden adama 1 sene tahammül edemedik
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Arteta bu noktaya 3 yýlda geldi. Bizde olsa 5.maçýnda kovmuþtuk bizde o sabýr yok.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

MehmeTS_ADANA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    42

favorim igor tudor ama imkansýz yerli tercih edilecekse önce sergen olmuyorsa ömer erdoðan diyorum ben
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Camia ve taraftar olarak þampiyonluk sonrasý üstümüzde bir ölü topraðý var..
    Bu yüzden iddialý, tutkulu ve oynatacaðý futbolla heyecan yaratacak bir teknik direktör lazým.
    Sergen Yalçýn.
    Anadolu harici Beþiktaþ tecrübesi var. Þampiyonluk yaþadý.
    Saha içi ve saha dýþý söylemleri, hareketleriyle taraftar ve camiayý heyecanlý tutabilecek bir güç.
    Tek bir isim üzerinde yoðunlaþýlýp, bu noktada birleþilmemesine anlam veremiyorum.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teknik direktör önemli de þuan eldeki takýmda özel bir oyuncu yok.Sabaha kadar antrenman yapsan ve taktik denesen yine de farketmez.Bu kadrodan hiçbir bok olmaz.

Formda bir Sosa/Hamsik modeli bir ortasaha ile formda bir Yattara/Nwakeame/Jaja profilinde bir hücum oyuncusu lazým takýma.

Bardhi /Ömür tarzý halýsaha topçularý ile bu iþler olmaz.

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Mert Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu yüzden iddialý, tutkulu ve oynatacaðý futbolla heyecan yaratacak bir teknik direktör lazým.
    Sergen Yalçýn.
    Saha içi ve saha dýþý söylemleri, hareketleriyle taraftar ve camiayý heyecanlý tutabilecek bir güç.
    Tek bir isim üzerinde yoðunlaþýlýp, bu noktada birleþilmemesine anlam veremiyorum.
    Hangi takýmla hücum futbolu oynayacaðýz.Eldeki kazma ve beyinsizlerle bu imkansýz.Önce kaliteli adamlar alsýnlar sonra teknik direktöre bakarýz.

Nereden
    Trabzon

Evet Arsenal 3 sene sabretti ama bir oyun þablonu çýkýyordu ortaya,takým gelecek vaad ediyor çok iyi futbol oynuyordu. Bizde böyle olsa kimse itiraz etmezdi zaten. Ben Abdullah hocanýn geldiði 2020 yýlýndaki ilk maçýndan son maçýna kadar 5 tane iyi maçýmýzý hatýrlamýyorum belki yanýlýyor olabilirim.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Evet Arsenal 3 sene sabretti ama bir oyun þablonu çýkýyordu ortaya,takým gelecek vaad ediyor çok iyi futbol oynuyordu. Bizde böyle olsa kimse itiraz etmezdi zaten. Ben Abdullah hocanýn geldiði 2020 yýlýndaki ilk maçýndan son maçýna kadar 5 tane iyi maçýmýzý hatýrlamýyorum belki yanýlýyor olabilirim.
    Bu nasýl bir durum ki dünyada eþi benzeri yok bu kadar kötü bir hoca daha ilk yarý bitiminde þampiyon oluyor dünyada baþka bir örneði var mý heralde abdullah hocaya ilahi varlýklar yardým ediyor uzaylýlar 3 harfliler kendisinin NASA tarafýndan incelenmesini öneriyorum.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Herkes de sanýyor ki bir kiþiye 3 yýl sabredince her takým Arteta-Arsenal gibi olacak. Yok kardeþim iþte yok. 1-2 tane örnek oldu diye takýmýn baþýnda kabýz futbol oynatýp takýma ihtiyarlarý dolduran, gençlere hemen hemen hiç þans vermeyen, oynattýðý oyundan kendi oyuncusu bile mutlu olmayan, golcüleri takýmdan kaçarak giden, þampiyon olduðu sezon bile oyuncularýna doðru dürüst teklif yapýlmayacak kadar sýradanlaþan bir hocaya benim sabýr mabýr göstermem diye bir þey söz konusu olamaz.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

bilginsem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýlk 2 sezonunda 8. , 3. sezonunda 5. bitirmiþ. Bizde ilk sezonunda 8. olacak bir hocayý yollamayan yönetimi, yönetimi düþürmeyecek kongreyi üyelerini ..... ler.

Fatih Tekke'yi öldürmeyeceklerini bilsem burada 3 sezonluk anlaþma yapmasýna ben razýyým. Böyle düþünen taraftarý trabzonda ismen ezberlersin o kadar azdýr.
    "Doðru bir azýnlýk, yanlýþ bir çoðunluktan fazladýr."
    Özkan Sümer

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Bahadýr Þimþek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkes de sanýyor ki bir kiþiye 3 yýl sabredince her takým Arteta-Arsenal gibi olacak. Yok kardeþim iþte yok. 1-2 tane örnek oldu diye takýmýn baþýnda kabýz futbol oynatýp takýma ihtiyarlarý dolduran, gençlere hemen hemen hiç þans vermeyen, oynattýðý oyundan kendi oyuncusu bile mutlu olmayan, golcüleri takýmdan kaçarak giden, þampiyon olduðu sezon bile oyuncularýna doðru dürüst teklif yapýlmayacak kadar sýradanlaþan bir hocaya benim sabýr mabýr göstermem diye bir þey söz konusu olamaz.
    Kabýz olmayan Ünal'ý da yolladýn. Ona da bahane buldun kardeþim. Rica ederim futbol izlemek isteyen taraftarýmýz varmýþ gibi garip senaryolar üretmeyin, bize kupa getirmeyen kim olursa kovacaðýz, bizim taraftarýmýz bu ve fazlasý da olmayacak çünkü kültür seviyesi belli ülkede.

Valla kusura bakmayýn ama Abdullah hocanýn oynatmak istediði futbola ben ok'dim. Sadece bu iþin kýsa vade planý olmadýðýný anlayamayan insanlara anlatma inadýmýz yüzünden oluyor. 3 tane türk oynatman gerek, her sene 5 tane as oyuncusu deðiþen bir takýmdasýn ve sistem oturtman gerekiyor. Simülasyon baþlasýn, göreceksin ki dünyadaki istisnasýz hocalarýn hepsi bu simülasyonda 1-2 sene sonra kovulur, görülemeyen þey bu.

Sistem istiyorum, sabretmiyorum
    Baþarý istiyorum, para vermiyorum
    Takýmým güçlü olsun istiyorum, lisanslý ürün almýyorum

Böyle 1 saat yazarýz oturup.
    Özkan Sümer

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ya herif 6 ay önce 40 yýlýn üstüne þampiyon oldu ya. 40 yýl 40. 6. ay sonra yolladýn adamý, diyorsun ki Arteta yok mu. Arteta var da acaba umurunda olur musun Arteta'nýn?

Abartmýyorum Türkiye dýþýnda yaþayan bir antrenör olsam geleceðim son takým Trabzonspor olabilir. Gelirsem kesinlikle sadece para için gelirim, bu yüzden kovarlarsa da keyfime bakarým gýkým çýkmaz 3 senelik maaþýmý cukka yapar giderim

Türk ve Trabzonlu olmayan bir antrenör olsam da geleceðim yine son takým Trabzonspor olur. Muhteþem gereksiz ölçüde bir baský ve beceremeyince itibar suikasti. Giderim mutlu ve huzurlu Baþakþehir'de veya Alanya'da çalýþýrým. Kusura bakmayýn ama gerçekler acýdýr, bu kulübün tek ayak baðý taraftarýdýr.
    Özkan Sümer

crixus_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Vincenzo Montella'nýn Trabzonspor'a gideceði yönündeki iddialar hakkýnda Murat Sancak açýklamalarda bulundu.Sancak yaptýðý açýklamada "Zannetmiyorum ama isteyen istediði yere gidebilir, özgürlük var." ifadeleri kullandý.

https://www.61saat.com/murat-sancakt...lla-aciklamasi

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mert Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sergen Yalçýn.
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý bilginsem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya herif 6 ay önce 40 yýlýn üstüne þampiyon oldu ya. 40 yýl 40. 6. ay sonra yolladýn adamý, diyorsun ki Arteta yok mu. Arteta var da acaba umurunda olur musun Arteta'nýn?

Abartmýyorum Türkiye dýþýnda yaþayan bir antrenör olsam geleceðim son takým Trabzonspor olabilir. Gelirsem kesinlikle sadece para için gelirim, bu yüzden kovarlarsa da keyfime bakarým gýkým çýkmaz 3 senelik maaþýmý cukka yapar giderim

Türk ve Trabzonlu olmayan bir antrenör olsam da geleceðim yine son takým Trabzonspor olur. Muhteþem gereksiz ölçüde bir baský ve beceremeyince itibar suikasti. Giderim mutlu ve huzurlu Baþakþehir'de veya Alanya'da çalýþýrým. Kusura bakmayýn ama gerçekler acýdýr, bu kulübün tek ayak baðý taraftarýdýr.
    avcý nýn yollanmasý sadece skorlar deðil

1- üç sezondur oynanan kötü oyun

2- yüksek maaþ bütçesi yaratmasý

3- bireysel oyuncu geliþimlerinin durmasý yada geriye gitmesi

4- transferde zarar etmesi

5- maddi olarak kulübü düþünmemesi (misal yedek denswil e 2.2 milyon avro maaþ verilmesini kabul ettirmesi)tabi yönetiminde hatasý var burada

özetle avcý nýn kovulmasýnda anormal bir durum yok bana göre, misal real madrid iç sahada osusuna ile oynuyor ,þampiyonluk maçý,osasuna barnebau da real madridi eziyor ve real madrid büyük stres altýnda þampiyon oluyor,sonuç ne olurdu dersin ? teþekkür edilip kovulurdu real madrid hocasý,ki capello ayný mantýkla kovulmuþtu

avcý antalyaspor iç saha þampiyonluk maçýnda ezildi futbol olarak,bu nasý þampiyonluk aga,futbol olarak antalyaspor mu þampiyon oldu biz mi göremedik

güzel oyunu geçtik transferde acayip iþler yapýldý,koita kouassi ve benzeri bol maaþlý birçok oyuncu doðru düzgün oynamadý bile,yedek oyunculara milyonlarca avro harcandý,maddi zarar

ha avcý ünal karaman döneminde olduðu gibi düþük maaþlý oyuncular ve güzel oyun ile hedefe varsaydý 6 ay sonra kovulmazdý aga, þampiyonluk maçýnda bile (iç saha antalyaspor) kredisini azaltýyordu taraftar gözünde

sonuç ne oldu? kopenhag gibi 3 te 1 maaþ bütçeli takýma cl elemesinde elendik, 10 kiþilik ferançvaroþ tan 3 yedik,isviçrede küme düþmemeye oynayan basel e elendik
    Konu jairzinho tarafýndan (23.03.2023 Saat 23:30 ) deðiþtirilmiþtir.
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Nereden
    Ankara

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    avcý nýn yollanmasý sadece skorlar deðil

1- üç sezondur oynanan kötü oyun

2- yüksek maaþ bütçesi yaratmasý

3- bireysel oyuncu geliþimlerinin durmasý yada geriye gitmesi

4- transferde zarar etmesi

5- maddi olarak kulübü düþünmemesi (misal yedek denswil e 2.2 milyon avro maaþ verilmesini kabul ettirmesi)tabi yönetiminde hatasý var burada

özetle avcý nýn kovulmasýnda anormal bir durum yok bana göre, misal real madrid iç sahada osusuna ile oynuyor ,þampiyonluk maçý,osasuna barnebau da real madridi eziyor ve real madrid büyük stres altýnda þampiyon oluyor,sonuç ne olurdu dersin ? teþekkür edilip kovulurdu real madrid hocasý,ki capello ayný mantýkla kovulmuþtu

avcý antalyaspor iç saha þampiyonluk maçýnda ezildi futbol olarak,bu nasý þampiyonluk aga,futbol olarak antalyaspor mu þampiyon oldu biz mi göremedik

güzel oyunu geçtik transferde acayip iþler yapýldý,koita kouassi ve benzeri bol maaþlý birçok oyuncu doðru düzgün oynamadý bile,yedek oyunculara milyonlarca avro harcandý,maddi zarar

ha avcý ünal karaman döneminde olduðu gibi düþük maaþlý oyuncular ve güzel oyun ile hedefe varsaydý 6 ay sonra kovulmazdý aga, þampiyonluk maçýnda bile (iç saha antalyaspor) kredisini azaltýyordu taraftar gözünde

sonuç ne oldu? kopenhag gibi 3 te 1 maaþ bütçeli takýma cl elemesinde elendik, 10 kiþilik ferançvaroþ tan 3 yedik,isviçrede küme düþmemeye oynayan basel e elendik
    - 61 gördüðüm en kötü yorumlar listesinde ilk 5’e girer.
    En büyük Trabzon

Birtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Malesef tek yanlýþ cümle yok.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý crixus_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vincenzo Montella'nýn Trabzonspor'a gideceði yönündeki iddialar hakkýnda Murat Sancak açýklamalarda bulundu.Sancak yaptýðý açýklamada "Zannetmiyorum ama isteyen istediði yere gidebilir, özgürlük var." ifadeleri kullandý.

https://www.61saat.com/murat-sancakt...lla-aciklamasi
    Benim Trabzonsporluluk deðerlerime göre; basýnda çýkan haberlere karþýn, görevi baþýnda olan teknik direktörle (Montella veya Tekke) görüþmemiz olmadýðý anýnda kamuoyuna bildirilmeli. Geç de olsa kongrede bu minvalde bir açýklama yapýlmasýný bekliyorum.

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Montella ismi sýk geçmeye baþladý var mý Montella analizi

Nereden
    Trabzon

Ýlk 2 sezonunda 8. , 3. sezonunda 5. bitirmiþ. Bizde ilk sezonunda 8. olacak bir hocayý yollamayan yönetimi, yönetimi düþürmeyecek kongreyi üyelerini ..... ler.

Fatih Tekke'yi öldürmeyeceklerini bilsem burada 3 sezonluk anlaþma yapmasýna ben razýyým. Böyle düþünen taraftarý trabzonda ismen ezberlersin o kadar azdýr.
    Fatih tekke birilerinden izin almadan gelemez Trabzon’a .

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Denenmiþ yerli türevleri olmasýn da....
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

montella puan ortalamasý düþük balon hocadýr. ads nin baþýnda 2 senedir kazanmasý gereken maçlarý alamýyor genelde. tam vasatýn üstü bir isim. gelse sezon sonunu göremez bizde.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)